כתב נושא: בין כו וכו מלחמה היא בלתי נמנעת, תגידו לי מה דעתכם.  (נקרא 2912 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חחחח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« עריכה אחרונה: פברואר 12, 2020, 03:00:19 על ידי glizur »

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני מסכים בגדול עם כל מה שכתבת לגבי התשתלטות האסלאם על העולם, אבל התנועה שלנו מתמקדת בפתרון פשוט :

עידוד הגירה ערבית מכל ארץ ישראל. מדינה ללא ערבים/אסלאמים תהיה מדינה הרבה יותר טובה. חיים בעצמו התנגד

למבצעים כמו עופרת יצוקה ומלחמת לבנון השנייה והגדיר אותם כמו בדיחה. אני איפה שהוא מסכים איתו כי אני לא חושב שזה פתר לנו את הבעיות עם הערבים.

לגבי מה שרשמת על התנועה שלנו - גם אני שאלתי את זה פעם אחת, ואנחנו פועלים בעיקר באופן וירטואלי, חיים סובר שזה הרבה יותר משפיע בימנו.

אם אני לא טועה חיים גם אמר שהתנועה כן מגייסת תרומות ומעבירה אותם ליהודים הגיבורים ביהודה ושומרון. אם תרצה תוכל לעיין באשכול הבא :

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,25304.0.html

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
השאלה היא האם יש לנו יכולת לעשות משהו בעולם היותר מציאותי,

האם יש בכוחנו למשל, לארגן הפגנה שתיכנס לחדשות? הפגנה שיכולה נגיד למלא רוחב של רחוב? (מצד אחר לשני ככה שיהיה קשה לעבור)

אני חושב שאם רוצים יש לנו את הכח לארגן הפגנה של כמה עשרות פעילים וכך להגדיל את הפרסום של התנועה, אבל כפי שתוכל לראות

בקישור לאשכול שהבאתי, שהצעתי זאת, לא הייתה התלהבות רבה. בכל מקרה כל הכבוד לך על היוזמה, אתה תורם המון לתנועה בכך שאתה

חבר פעיל בפורום ותוכל לתרום עוד המון אם תביא עוד אנשים לפורום ואם תוכל להפיץ את הרעיון של התנועה בכל מקום.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אפשר לחשוב שהשמאלנים הם אויב...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

תלוי איזה שמאלנים. שמאלנים כמוך הם עוד בגבולות המותר, אבל שמאלנים כמו העיתונאית ענת קם או האינרכיסטים הם לדעתי אויב לכל דבר ועניין

והמדינה צריכה לטפל בהם באופן חוקי, ואם אין חוקים אז לחוקק חוקים נגד בוגדים כאלו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תלוי איזה שמאלנים. שמאלנים כמוך הם עוד בגבולות המותר, אבל שמאלנים כמו העיתונאית ענת קם או האינרכיסטים הם לדעתי אויב לכל דבר ועניין

והמדינה צריכה לטפל בהם באופן חוקי, ואם אין חוקים אז לחוקק חוקים נגד בוגדים כאלו.

נראה לי יש חוקים נגד בגידה במדינת ישראל. טלי פחימה ומרדכי וענונו ישבו על זה בכלא, לא?

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בין כו וכו מלחמה היא בלתי נמנעת, תגידו לי מה ד
« להגיב #6 ב- : אפריל 07, 2010, 22:04:05 »
האמת שיש לנו חוקים לא רעים בכלל בעניין בוגדים וכבר דיברתי על הנושא הזה עם הונלוהו אם זכור לכם, וכמו שציינתי בדיון ההוא בעיה היא לא החוק אלא אכיפת החוק.
פירסמתי את זה גם אז אבל אני יפרסם את זה שוב כי זה חשוב ומעניין מאוד, הבלטתי את הסעיף שענת קם עברה עליו אני חושב שימו לב:

בגידה
."     פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה
א.   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו - מיתה או מאסר עולם.
ב.   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.
98.     גרם למלחמה
מי שעשה, בכוונה להביא לידי פעולה צבאית נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה; התכוון לסייע לאויב, דינו - מיתה או מאסר עולם.
99.     סיוע לאויב במלחמה
א.   מי שעשה, בכוונה לסייע לאויב במלחמתו נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי לסייע לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.
ב.   לענין סעיף זה, "סיוע" - לרבות מסירת ידיעה בכוונה שתגיע לידי האויב או ביודעין שהיא עשויה להגיע לידי האויב, ואין נפקא מינה שבעת מסירתה לא התנהלה מלחמה.

100.   גילוי החלטה לבגוד
מי שעשה מעשה המגלה אחת הכוונות האמורות בסעיפים 97, 98 או 99, דינו - מאסר עשר שנים.
101.   שירות בכוחות האויב
אזרח ישראלי וכל אדם אחר החייב בנאמנות למדינת ישראל, בין באשר הוא חייב בשירות בטחון לפי חוק שירות בטחון, תשי"ט-1959 (נוסח משולב), ובין באשר שירת בשירות המדינה, והוא שירת בכוחות המזויינים של האויב, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה.
102.   סיוע לשבוי מלחמה
א.   מי שסייע בידי שבוי מלחמה להימלט או לנסות להימלט ממקום כליאתו או מישראל, דינו - מאסר עשר שנים; התכוון לפגוע בבטחון המדינה, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה.
ב.   מי שהתרשל בתפקידו למנוע בריחת שבוי מלחמה, דינו - מאסר שלוש שנים.
103.   תעמולה תבוסנית
מי שהפיץ בשעת לחימה, ובכוונה לגרום בהלה בציבור, ידיעות שיש בהן כדי לערער את רוח חיילי ישראל ותושביה בעמידתם בפני האויב, דינו - מאסר חמש שנים; התכוון לפגוע בבטחון המדינה, דינו - מאסר עשר שנים. "

כמובן שבמקום מיתה היא קיבלה מעצר בית כי לא אוכפים את החוק, הכי חשוב שהשמאל תמיד צועק "שלטון החוק!".
אה הונלוהוהו, לפי החוק וענונו ודומיו לא אמורים להיות בין החיים..

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
השמאל הוא האויב מספר 1 , הם מסיתים, מחרחרי מלחמה ומזדהים עם האויב, בלי השמאל הבעייה הערבית הייתה נפתרת מזמן.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : אפריל 07, 2010, 22:11:26 »
האמת שיש לנו חוקים לא רעים בכלל בעניין בוגדים וכבר דיברתי על הנושא הזה עם הונלוהו אם זכור לכם, וכמו שציינתי בדיון ההוא בעיה היא לא החוק אלא אכיפת החוק.
פירסמתי את זה גם אז אבל אני יפרסם את זה שוב כי זה חשוב ומעניין מאוד, הבלטתי את הסעיף שענת קם עברה עליו אני חושב שימו לב:

בגידה
."     פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה
א.   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו - מיתה או מאסר עולם.
ב.   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.
98.     גרם למלחמה
מי שעשה, בכוונה להביא לידי פעולה צבאית נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה; התכוון לסייע לאויב, דינו - מיתה או מאסר עולם.
99.     סיוע לאויב במלחמה
א.   מי שעשה, בכוונה לסייע לאויב במלחמתו נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי לסייע לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.
ב.   לענין סעיף זה, "סיוע" - לרבות מסירת ידיעה בכוונה שתגיע לידי האויב או ביודעין שהיא עשויה להגיע לידי האויב, ואין נפקא מינה שבעת מסירתה לא התנהלה מלחמה.

100.   גילוי החלטה לבגוד
מי שעשה מעשה המגלה אחת הכוונות האמורות בסעיפים 97, 98 או 99, דינו - מאסר עשר שנים.
101.   שירות בכוחות האויב
אזרח ישראלי וכל אדם אחר החייב בנאמנות למדינת ישראל, בין באשר הוא חייב בשירות בטחון לפי חוק שירות בטחון, תשי"ט-1959 (נוסח משולב), ובין באשר שירת בשירות המדינה, והוא שירת בכוחות המזויינים של האויב, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה.
102.   סיוע לשבוי מלחמה
א.   מי שסייע בידי שבוי מלחמה להימלט או לנסות להימלט ממקום כליאתו או מישראל, דינו - מאסר עשר שנים; התכוון לפגוע בבטחון המדינה, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה.
ב.   מי שהתרשל בתפקידו למנוע בריחת שבוי מלחמה, דינו - מאסר שלוש שנים.
103.   תעמולה תבוסנית
מי שהפיץ בשעת לחימה, ובכוונה לגרום בהלה בציבור, ידיעות שיש בהן כדי לערער את רוח חיילי ישראל ותושביה בעמידתם בפני האויב, דינו - מאסר חמש שנים; התכוון לפגוע בבטחון המדינה, דינו - מאסר עשר שנים. "

כמובן שבמקום מיתה היא קיבלה מעצר בית כי לא אוכפים את החוק, הכי חשוב שהשמאל תמיד צועק "שלטון החוק!".
אה הונלוהוהו, לפי החוק וענונו ודומיו לא אמורים להיות בין החיים..

האמת היא שבמקרה של מר וענונו החוק נאכף במלואו. הרי החוק אומר "מיתה או מאסר עולם", לא? אז במקום מיתה הוא קיבל מאסר עולם, פשוט ניכו לו שליש על התנהגות טובה, זה הכל...

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אם אתה רוצה לארגן הפגנה עדיף שתתיעץ לפני זה עם המנהלים לראות אם זה רלבנטי ואיך בכלל מארגנים את זה.

בכל מקרה אף אחד בפורום פה לא משאיר פרטים אישיים, יש חשש למעקב של השב"כ אחרי הפורום הזה. תעיין בנושא הזה באשכול

של "האלקשי" בדביקים.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בואנה שמאל זה ביאוס רציני,

צריך לקרוא להם סמאל (שמו המלאכי של השטן),

מה עכשו אם אני מארגן הפגנה יגלו את הפרטים עליי ויעצרו אותי?

חרא ממשלה קמה, ואני חשבתי שקמנו בשביל להגן על העם

לא, לא. מצטער אם הבהלתי אותך, לא יעצרו אותך על ארגון הפגנה.

אבל עדיף באינטרנט בכלל בפורום הזה בפרט להמעיט ככל הניתן במסירת פרטים אישיים.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

לא,למה? הערבים דווקא מאוד אוהבים אתכם..

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #12 ב- : אפריל 10, 2010, 08:05:52 »
האמת היא שבמקרה של מר וענונו החוק נאכף במלואו. הרי החוק אומר "מיתה או מאסר עולם", לא? אז במקום מיתה הוא קיבל מאסר עולם, פשוט ניכו לו שליש על התנהגות טובה, זה הכל...
אז למה ליגאל אמיר לא מנקים שליש על התנהגות טובה ? על זה אתה יכול לענות
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עזבו הפגנות זה אחד הדברים הכי לא יעילים שיש,להשפיע באמצעות הפגנה זה כמו לזכות בהגרלה או משהו וגם זה במקרה הטוב.
אל תצביע תשפיע

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : אפריל 10, 2010, 12:53:51 »
אז למה ליגאל אמיר לא מנקים שליש על התנהגות טובה ? על זה אתה יכול לענות
במקרא של יגאל עמיר הוא פשוט רצח מישהו בעל דם כחול ועם קשרים רבים בשלטון ולכן מתנקלים אליו כאילו הוא רצח מאות אנשים ואף מנסים לשנות את החוק עצמו במיוחד נגדו.
אל תצביע תשפיע