כתב נושא: אנרכיזם והבעיה הערבית  (נקרא 9464 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אנרכיזם והבעיה הערבית
« להגיב #25 ב- : אפריל 11, 2010, 17:13:33 »
לא אמרתי שצריך להפיל את הממשלה או משהו פשוט אומר שבסיכסוך הישראלי ערבי יש צורך להתעלם מהממשל ולפעול בתור עם במקום להיות תלוי בממשלה.
אבל באופן כללי על אנרכיזם היו הרבה חברות ברחבי העולם שהיו במצב של אנרכיה במשך אלפי שנים מבלי שמישהו ינצל את זה לרעה.
גם אני לא בעד הפלת ממשלה ולא טענתי שזה מה שאתה טוען, פשוט הראתי עד כמה אנרכיזם היא פשוט שיטה דרקונית ובלתי מוסרית בעליל וכן גם שיטה שלא מחזיקה במים במישור הפרקטי כפי שכבר הראתי לעיל.
מצד אחד אומר שאני נגד פעולות פרטיות שלא מועילות בגרוש ואני נגד פעולות בדד ספורדיות בגלל אותה חוסר יעילות (לא מבחינה מוסרית) נגד האסלאם, אבל! אני כן תומך גדול של הזכות להחזיק בנשק (כמו התיקון השני לחוקה האמריקנית) וכן תומך גדול של הזכות להגן על השטח שלך, על משפחתך ורכושך והזכות לרות אפילו כדי להרוג במסיגי גבול.
הזכות של היהודי להגן על עצמו בכל מקום בא"י, בכוחות עצמו, אני אחוז חלחלה דווקא מה-אובר ממשלתיות שמתיימר להגן על עליך שעה בפועל הוא מתגלם במערומיו פעם אחר פעם במבחן התוצאה (כל זה בדברים הקטנים, בדברים הגדולים אני בוודאי בעד שהממשלה תעשה את שהיא צריכה לעשות, פשוט בשל העובדה שזה התפקיד הראשון במעלה של מדינה וזה להגן על אזרחיה ודוק, אזרחיה ולא אזרחי אויב!).
תן לי בבקשה דוג' לחברה שחיה בעבר באנרכיה אמיתית, ואל תביא לי דוגמא לחברות שבטיות שכן זה לא אנרכיה אלא מערכת שבטית לה קודים וחוקים משלה, שבטיות איננה אנרכיה!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אנרכיזם והבעיה הערבית
« להגיב #26 ב- : אפריל 11, 2010, 17:41:07 »
שוב אתה עושה מגילה אם טיעונים מופרחים? אתה חוזר על עצמך למרות שאני מוכיח שאתה מגזים ומוציא מההקשר הרבה דברים ואתה בשלך כותב עוד מגילה עם אותם הטיעונים וחוזר חלילה..אני לא אתווכח איתך לנצח במיוחד אם אתה לא מבין כמה הטיעונים שלך מוגזמים.

ציטוט
. כל מה שציינת עושים גם יהודים. כולל , התנקלויות לערבים, בניה לא חוקית(ולא רק אצל המתנחלים), השתלטות על ישובים וכן הלאה.
אז די לבכות על "הרדיפה הערבית".
תזכיר לי כמה יהודים "מתנחלים" יש בגדה בעוד כמה ערבים יש בשאר ישראל? ובינתיים המתנחלים סבלו הרבה יותר מהערבים והותקפו הרבה לפני שהם התחילו להחזיר להזכיר את כל הפיגועים שעשו הערבים נגדם? האיומים הגנבות התקיפות זה עדיין מתרחש ולא פעם הם מנסים לרצוח,השוואה צולעת יחסית מה שהערבים עשו מלכחתחילה ועוד במסגרת השנאה הערבית ליהודים הכוללת.
ואיך בדיוק הפלנו אותם? כמה דברים יהודי יכול לעשות שערבי לא?.
ואנחנו לא משתלטים להם על שום ישוב אתה יכול לראות שבכל עיר כמעט שיש רוב ערבי אין יהודים כי אין כמעט יהודים שיש להם אומץ לגור בישוב עם רוב ערבי בעוד הערבים שזאת בכלל לא ארצם הולכים לגור איפה שבא להם,אתה יכול לברר בעצמך חבל להיות עם הראש בקיר סתם.
ציטוט
אתה רציני? הסיבה העיקרית שאנשים צורבים היא כי אי אפשר לתפוס אותם.
אתה מציע לשים פס על החוק ולעשות מה בדיוק? פעולה של מה "נגד הערבים"?
ואחרי זה מה ימנע מאותם אנשים לפעול נגד שמאלנים
ואז נגד ימין מזוייף.
ואז לנצל את הכוח שלהם בכנופיות רחוב למען מטרות אישיות.

זה לא שזה לא קרה אף פעם אתה יודע...
ואז מה ימנע מהם מלהקים ארגון פשע שישתלט על כל ישראל?! ואז אחרי ישראל על כל העולם?!...חח בן אדם אתה מגזים שזה כבר מצחיק מה הקשר בין בן אדם שעושה משהו ממניעים אידיאולוגים כל שהם(חוקי או לא) לבין אדם שמחליט להקים כנופיה ולסחוט אנשים ולמכור סמים?? הדבר היחיד שקשור זה ששניהם לא שמים על החוק חוץ מיזה הם שונים בתחליט.והרי אם לדעתך הדבר היחיד שמפריד אדם שסוחט ורוצח אנשים זה החוק הרי שבשניה שתמצא את עצמך במקום או במצב בוא אין חוק או סיכוי שתתפס(כמו אלה שצורבים כי אי אפשר לתפוס אותם)אתה תהפוך לרוצח שסוחט אנשים בדיוק כמו הכנופיות עליהם אתה מדבר?..יש לך פשוט תפיסה שגויה לגבי מוסר וחוק.
ציטוט
מי דיבר איתך על סמים? כתבתי לך העובדה שאותם בדואים/ערבים ישראלים מבצעים פשעים לא אומר שהממשל לא עושה שום דבר בשביל לעצור אותם.
למה זה לא רודנות?
אם יש לך רוב בעם לנושא מסוים, ויש לך תחליף חוקתי לו, אזי אין צורך באנרכיזם.
אם אין לך רוב בעם, ואתה שם פס על אותו חוק, אזי אתה פשיסט, שחושב שרק מה שאתה רואה לנכון הולך.
יש משהוא יותר אנוכי מזה?
סמים סחיטה רצח זה באמת משנה? וזה לא משנה אם הממשל עושה או לא הבעיה היא שבסופו של דבר הממשל לא עושה הרבה נגד הציבור הערבי(פושעים או לא).
ולא הבאת אפילו טיעון למה זה "רודנות" בכל מיקרא אל תשתמש סתם במילים,ותהיה קצת מציאותי מה ניראה לך שרוב העם לא רוצה שיסדרו את הבעיה עם הבדואים?(בלי קשר לימין או שמאל)
או הממשלה? אני מדבר איתך על זה שהממשלה נורא מוגבלת מול הבדואים והציבור הערבי בכלל מה זה משנה רוב או לא רוב בציבור?..דיי לקשקש סתם.
ותגיד לי מה הקשר פשיסט לאדם ששם פס על החוק? אתה יודע מה זה פשיזם בכלל שאתה משתמש בזה כל כך הרבה? כדי לך לקרוא קצת במקום לזרוק כל הזמן טיעונים וביטויים..
את הדיון איתך אני מפסיק אתה מגזים שוב ושוב לוקח הגזמות מפה ושם ללא שום תקנה עזוב אל מי אתה עובד? מה הקשר בין כמה אנשים שמחליטים לעשות משהו נגד הערבים לבין המצב של הערבים בעזה?
אתה בטיעון של "הא כל אחד יעשה מה שבראש שלו כמו חמאס כמו עזה כמו הגדה אהה"נו תעשה טובה אתה כבר לא רציני\:

« עריכה אחרונה: אפריל 11, 2010, 18:10:20 על ידי 500sw »
אל תצביע תשפיע

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אנרכיזם והבעיה הערבית
« להגיב #27 ב- : אפריל 11, 2010, 17:42:41 »
גם אני לא בעד הפלת ממשלה ולא טענתי שזה מה שאתה טוען, פשוט הראתי עד כמה אנרכיזם היא פשוט שיטה דרקונית ובלתי מוסרית בעליל וכן גם שיטה שלא מחזיקה במים במישור הפרקטי כפי שכבר הראתי לעיל.
מצד אחד אומר שאני נגד פעולות פרטיות שלא מועילות בגרוש ואני נגד פעולות בדד ספורדיות בגלל אותה חוסר יעילות (לא מבחינה מוסרית) נגד האסלאם, אבל! אני כן תומך גדול של הזכות להחזיק בנשק (כמו התיקון השני לחוקה האמריקנית) וכן תומך גדול של הזכות להגן על השטח שלך, על משפחתך ורכושך והזכות לרות אפילו כדי להרוג במסיגי גבול.
הזכות של היהודי להגן על עצמו בכל מקום בא"י, בכוחות עצמו, אני אחוז חלחלה דווקא מה-אובר ממשלתיות שמתיימר להגן על עליך שעה בפועל הוא מתגלם במערומיו פעם אחר פעם במבחן התוצאה (כל זה בדברים הקטנים, בדברים הגדולים אני בוודאי בעד שהממשלה תעשה את שהיא צריכה לעשות, פשוט בשל העובדה שזה התפקיד הראשון במעלה של מדינה וזה להגן על אזרחיה ודוק, אזרחיה ולא אזרחי אויב!).
תן לי בבקשה דוג' לחברה שחיה בעבר באנרכיה אמיתית, ואל תביא לי דוגמא לחברות שבטיות שכן זה לא אנרכיה אלא מערכת שבטית לה קודים וחוקים משלה, שבטיות איננה אנרכיה!
זה לא ויכוח על אנרכיזם הבאתי את האנרכיזם רק כדוגמה לעצמאיות העם ולפעול למרות מה שהשלטון אומר.את הויכוח על אנרכיזם באופן כללי אפשר לעשות פעם אחרת אנילא כל כך מבין באנרכיזם..
יש משהו במה שאתה אומר אבל זה לא צריך להיות רק בדברים קטנים,הרבה אנשים "קטנים" יכולים להתאחד ולהיות "גדולים" ולהשפיע לא מעט.והבעיה האמיתית לאדישות של העם שמונעת מאנשים להתאחד וליזום מעשים(חוקיים או לא זה לא הפואנטה כאן)שיפתרו בעיות בסיכסוך הערבי ישראלי או בכלל היא ההסתמכות המוגזמת הזאת על הממשלה,אנשים כבר פחות שואלים מה הם יעשו נגד הבעיה הערבית אלה מה הממשלה או איזה מפלגה כדי לבחור כדי שתפתור את זה כאילו מי שבממשלה הוא מיני אלוהים ואם הוא יבחר במישהו "ימני" אז הוא יפתור את כל הבעיות.
« עריכה אחרונה: אפריל 11, 2010, 18:26:11 על ידי 500sw »
אל תצביע תשפיע

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אנרכיזם והבעיה הערבית
« להגיב #28 ב- : אפריל 11, 2010, 18:29:39 »
זה לא ויכוח על אנרכיזם הבאתי את האנרכיזם רק כדוגמה לעצמאיות העם ולפעול למרות מה שהשלטון אומר.את הויכוח על אנרכיזם באופן כללי אפשר לעשות פעם אחרת אנילא כל כך מבין באנרכיזם..
יש משהו במה שאתה אומר אבל זה לא צריך להיות רק בדברים קטנים,הרבה אנשים "קטנים" יכולים להתאחד ולהיות "גדולים" ולהשפיע לא מעט.והבעיה האמיתית לאדישות של העם שמונעת מאנשים להתאחד וליזום מעשים(חוקיים או לא זה לא הפואנטה כאן)שיפתרו בעיות בסיכסוך הערבי ישראלי או בכלל היא ההסתמכות המוגזמת הזאת על הממשלה,אנשים כבר פחות שואלים מה הם יעשו נגד הבעיה הערבית אלה מה הממשלה או איזה מפלגה כדי לבחור כדי שתפתור את זה כאילו מי שבממשלה הוא מיני אלוהים.
זה בדיוק העניין, אנרכיזם איננו ביטוי לעצמאות עם, אלא ביטוי בלתי מוסרי של אנשים שרוצים לחסל את השלטון באשר הוא ולמחוק את ההון באשר הוא, זה אנשים שבמקום לקדם את עצמם הם רוצים להוריד את האחר אלי עפר.
מה שאני מציע זה את הקפיטליזם שאומר בסופר תמצות, שבכל תחום כמעט הסתמכות על הממשלה היא לא דבר בריא ויש צורך עליון להוציא את ידי הממשלה מרוב מוחץ של תחומי החיים, מדינת ישראל יצרה מעין תלות חשיבתית בממשלה שבו האדם הקטן רק שואל עצמו כל היום מה על הממשלה לעשות, במקום מה עליו לעשות, סה טו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אנרכיזם והבעיה הערבית
« להגיב #29 ב- : אפריל 11, 2010, 23:34:04 »
ציטוט
שוב אתה עושה מגילה אם טיעונים מופרחים? אתה חוזר על עצמך למרות שאני מוכיח שאתה מגזים ומוציא מההקשר הרבה דברים ואתה בשלך כותב עוד מגילה עם אותם הטיעונים וחוזר חלילה..אני לא אתווכח איתך לנצח במיוחד אם אתה לא מבין כמה הטיעונים שלך מוגזמים.
תזכיר לי כמה יהודים "מתנחלים" יש בגדה בעוד כמה ערבים יש בשאר ישראל? ובינתיים המתנחלים סבלו הרבה יותר מהערבים והותקפו הרבה לפני שהם התחילו להחזיר להזכיר את כל הפיגועים שעשו הערבים נגדם? האיומים הגנבות התקיפות זה עדיין מתרחש ולא פעם הם מנסים לרצוח,השוואה צולעת יחסית מה שהערבים עשו מלכחתחילה ועוד במסגרת השנאה הערבית ליהודים הכוללת.
ואיך בדיוק הפלנו אותם? כמה דברים יהודי יכול לעשות שערבי לא?.
אנחנו לא משתלטים להם על שום ישוב אתה יכול לראות שבכל עיר כמעט שיש רוב ערבי אין יהודים כי אין כמעט יהודים שיש להם אומץ לגור בישוב עם רוב ערבי בעוד הערבים שזאת בכלל לא ארצם הולכים לגור איפה שבא להם,אתה יכול לברר בעצמך חבל להיות עם הראש בקיר סתם.ואז מה ימנע מהם מלהקים

אני? אתה זה שמסרב לראות את המציאות, שקורא לפעולות תיגר בציבור שלם.
לא הבנת את הפואנטה, כל הדברים האלו נעשים על ידי יהודים ועל ידי ערבים, אזי ההוכחה הנצחית שקיים פשע במדינת ישראל, לוו דווקא השתלטות של צד אחד(וכמו שכתבתי ובחרת להתעלם, לא רק המתנחלים).
והמתנחלים סבלו יותר מהערבים? וואלה? המדד היחידי זה פיגועים? אם לא, כמדומני שהמתנחלים לא צריכים לבקש אישור מצה''ל לעבור מעיר לעיר או שהבית שלהם נהרס באופן אקראי(התנחלויות חוקיות מלבד 2 פעולות, ימית+התנתקות).
ואני מקדים אותך, ההבדל הוא שהרס הבתים הפלסטינים אינם נעשים ממניעים של תועלת או חוקיות של הבניין אלא כפעולת תגמול(ונהרסו יותר בתים של ערבים מאשר של מתנחלים, כולל אחרי ההתנתקות).
אם המדד היחידי הוא כן פיגועים, אתה כמובן לא יכול להתעלם מפעולות של צה''ל וההרוגים הפלסטינים שמספרם עולה על הרוגים היהודים בכלל ומתנחלים בפרט.
אבל אלו עובדות. לא משהוא שמעניין אותכם אף פעם.

בנוגע להשתלטות, מלבד ההתנחלויות היו ניסיונות ביפו, להשתלט על שכונות ערביות.
בנוגע לשאלה שלך על ההפליה, עובדתית, כמות התקציבים שהולכים לפיתוח ערים ערביות הוא קטן באופן משמעותי מתקציבים לישובים/ערים יהודים.
מה שפוגע בחינוך של אותו ערבי, מה שפוגע בתשתיות, ברווחה וכן הלאה.
זה הפליה.

ציטוט
וארגון פשע שישתלט על כל ישראל?! ואז אחרי ישראל על כל העולם?!...חח בן אדם אתה מגזים שזה כבר מצחיק מה הקשר בין בן אדם שעושה משהו ממניעים אידיאולוגים כל שהם(חוקי או לא) לבין אדם שמחליט להקים כנופיה ולסחוט אנשים ולמכור סמים?? הדבר היחיד שקשור זה ששניהם לא שמים על החוק חוץ מיזה הם שונים בתחליט.והרי אם לדעתך הדבר היחיד שמפריד אדם שסוחט ורוצח אנשים זה החוק הרי שבשניה שתמצא את עצמך במקום או במצב בוא אין חוק או סיכוי שתתפס(כמו אלה שצורבים כי אי אפשר לתפוס אותם)אתה תהפוך לרוצח שסוחט אנשים בדיוק כמו הכנופיות עליהם אתה מדבר?..יש לך פשוט תפיסה שגויה לגבי מוסר וחוק.

השוואתה דאז את המצב שלנו מול המצב שלהם. אני פשוט מסביר לך שעקב השתלטות במעשים אנרכיסטים על ידי חמאס, ולפני כן פת''ח(הרשות או איך שלא תקרא להם) ניצלו בודדים את כוחם לאינטרסים אישיים.
זה בדיוק העניין, היסטורית זה כבר הוכח. אתה זה שמסרב להפריד בין שני התופעות, כי נוח לך.
אני מזכיר לך שאנשי ימין שביצעו "פעולות אנרכיסטיות" תקפו, פצעו ורצחו אנשי שמאל, עקב האג'נדה שלהם.
ככה שמה שאני כותב זה לא נבואת זעם סתם.

ועדיין לא פירטת, איזה פעולות בדיוק תנקוט? תרצח ערבים? תשמיע להם מוזיקה בשעות מאוחרות של הלילה? מה בדיוק?

ולא כתבתי שהדבר היחיד שמפריד אדם מלרצוח או לאנוס זה החוק. הסברתי לך מה הסכנה בעצם קיום של אנרכיזם, מכל סוג.
אתה בוחר להתעלם מכך, ולחשוב שאתה תוכל לשלוט על מעשה האנרכיזם אם וכאשר זה יתקיים. מה לעשות החיים לא כאלו פשוטים.

ציטוט
סמים סחיטה רצח זה באמת משנה? וזה לא משנה אם הממשל עושה או לא הבעיה היא שבסופו של דבר הממשל לא עושה הרבה נגד הציבור הערבי(פושעים או לא).
ולא הבאת אפילו טיעון למה זה "רודנות" בכל מיקרא אל תשתמש סתם במילים,ותהיה קצת מציאותי מה ניראה לך שרוב העם לא רוצה שיסדרו את הבעיה עם הבדואים?(בלי קשר לימין או שמאל)
או הממשלה? אני מדבר איתך על זה שהממשלה נורא מוגבלת מול הבדואים והציבור הערבי בכלל מה זה משנה רוב או לא רוב בציבור?..דיי לקשקש סתם.
ותגיד לי מה הקשר פשיסט לאדם ששם פס על החוק? אתה יודע מה זה פשיזם בכלל שאתה משתמש בזה כל כך הרבה? כדי לך לקרוא קצת במקום לזרוק כל הזמן טיעונים וביטויים..
את הדיון איתך אני מפסיק אתה מגזים שוב ושוב לוקח הגזמות מפה ושם ללא שום תקנה עזוב אל מי אתה עובד? מה הקשר בין כמה אנשים שמחליטים לעשות משהו נגד הערבים לבין המצב של הערבים בעזה?
אתה בטיעון של "הא כל אחד יעשה מה שבראש שלו כמו חמאס כמו עזה כמו הגדה אהה"נו תעשה טובה אתה כבר לא רציני\:

הממשל לא עושה הרבה נגד הפושעים או לא פושעים הערבים? מאיפה אתה יודע? יש פעילות משטרתית רחבה נגד כלל הפשעים, כולל של ערבים ובדואים.
הם לא עושים מספיק? כנראה, יש לך אופציות לפעולות חוקיות. כבר אמרתי לך מה.
ולמה זה רודנות? אם רוב העם לא רוצה בכך, ואתה עושה מה שבראש שלך בלי ההליך הדמוקרטי, אזי אתה כופה את דעותך על שאר הציבור ללא הסכמתם של הרוב.
בכך זה רודנות.
אם רוב העם בעדך, רוב העם יבחר בנציג ציבור שיפעל למיגור התופעה.
אז או שזה נושא שלא מטריד את העם כל כך, או שזה נושא לא כל כך חמור בכללי, או שהעם לא רוצה לטפל בבעיה הזאת.
יש לך מספיק חליפויות לעודד את העם לתמוך בדעה שלך. אתה בוחר בחליפויות הלא חוקיות.
למה מה שרק אתה חושב, כל העם צריך לעשות?

בנוגע לפשיזם- אתה צודק, פעולות בניגוד לחוק, המגובות מדעות אולטרה לאומניות, בה מהותה עתיד המדינה גוברת על זכות הפרט זה לא פשיזם, זה שיא הנאורות, הפלורליזם ושיוון.

אתה מוזמן לא להגיב.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אנרכיזם והבעיה הערבית
« להגיב #30 ב- : אפריל 12, 2010, 08:11:28 »
אני מתעלם מהמציאות? אתה זה שמתעלם מהעובדה שהערבים התחילו את המלחמה בניסיונם להשתלט על הארץ בעזרת פיגועים ולהפחיד תושבים יהודים ואף מתעלם מכך שזאת עובדה מוצהרת שחלק גדול מאד מהציבור הערבי מודים בה בנוסף לכך שבתכלס יהודים מפחדים לגור בישובים ערבים וערבים הולכים לגור איפה שהם רוצים ומשתלטים על ערים ועושים פרעות ומהומות נגד יהודים(רק לפני כמה ימים היה כתבה על ערבים שחיפשו אקדחים למהומות הבאות בעכו) והכי חשוב אתה מתעלם מהעוינות הערבית ומנסה לתרצה בדרכים עלובות כמו תקציב נמוך לערים ערביות(תסתכל קצת פה http://rotter.net/forum/scoops1/32825.shtml)ומתעלם מהאינטרס הערבי המוצהר להשתלט על המדינה  מבפנים(בעזרת הערבים ה"מסכנים" שלך).אגב פיגועים(רציחות)הרבה יותר גרועים מהריסות בתים לא חוקים הן של יהודים והן של ערבים(כשזה יהודי אז אומרים "התנחלות" אבל כשזה ערבי אז הוא פתאום רק קורבן מעניין)או מלעקב איזה ערבי במעבר בין עיר לעיר(שבינתיים שומרים על אנשים כמוך מפיגוע) ובינתיים אין כמעט פעולות צהל בגדה ועד עכשיו ובכלל כל פעולות צהל היו נגד טרוריסטים ולא רצחו סתם אזרחים כמו שהמחבלים שלך עושים(למרות שיש קורבנות אזרחים שנקלאו ללחימה אבל אין מידע יותר מידי מדויק בנושא)ואתה טיפש אם אתה משווה את זה בכלל או פשוט נואש מאד להציג טענות.אז אל תנפנף בזה ותקרא לזה "עובדות" זה לא יועיל לך אם אתה משתמש בעובדות באופן מוטה ושגוי כדי להוכיח את הטענה המצחיקה שלך שהערבים הם מסכנים וסתם מתנקלים להם או משהו כדי לתרץ כביכול את האלימות העוינות והשתלטנות הערבית שהיית עוד עשרות שנים לפני קום המדינה בכלל.
ועדיין לא הראת איך מה שאני מציע זה בעיה זה שחמאס השתלט על עזה זה סתם הגזמה ולהוציא דברים מהקשרם ולא עניני הרי יש הבדל בין ארגון של אנשים שרוצים לטפל בבעיה פנימית של אזרחים בעייתים אל מול ארגון טרור שרוצה לכבוש מדינה שמין הסתם יצתרך לגדול בשביל כך.ואני מסביר לך שוב ושוב שזה בעייתי לממשלה לטפל בדברים כאלה ואתה עונה לי שצריך לשכנע את כולם בכך ולרוץ אם זה לממשלה..אתה לא קולט את הטימטום פה? אתה קורא מה שאני מדבר איתך בכלל?.מהודעה מהודעה אתה מראה כמה אתה נואש להיראות צודק.עזוב אותך תפרוש ותלמד קצת.
אגב פשיזם מעודד את העם להיות נאמן 100 אחוז למנהיג תחת הלאום ולציית לו לחלוטין,ואין פה שום זילזול בזכות הפרט בסך הכל מעודד אנשים אחרים לפעול.אז תפסיק לנסות להקשיר כל מה שאתה לא אוהב ל"פשיזם" כדי להיראות "נאור" זה שיא הטיפשות.
אגב תפסיק לנסות להציג את זה כאילו אני אמרתי שצריך להכריח אנשים לפעול ולהוציא להורג כל מי שמתנגד לעשות משהו כדי "להראות" כמה אני "פשיסט אנוכי"..ואל תדבר על "מעשים אנרכיסטים" מבלי לדעת על מה אתה מדבר בכלל תוך כדי שאתה מראה כמה אתה לא עניני ומשתמש בעובדה שגם החמאס פעל בניגוד לחוק כדי להשתלט על עזה כדי לתקוף באופן נואש את מה שאני מציע שהעם יפסיק לראות את הסיכסוך כהממשלה כנגד הערבים ויבינו שהם עצמם גם חלק מהסיפור הזה גם אם זה אומר לעבור על החוק(אני לא מעודד לעבור על החוק פשוט לא מתנגד לזה)והסברתי כבר שהשתמשתי באנרכיזם כדי לתאר טוב יותר את הגישה שלי לכן אל תנסה לתקוף אותי בצורה מצחיקה באמצעות "מעשים אנרכיסטים" ששימשו כביכול להשתלטות חמאס על עזה אתה אפילו לא יודע מה אתה מקשקש בכלל.
בקיצור אוהד הפועל תפרוש אתה סוטה מהעניין מהנושא ומשתמש בדוגמאות חסרות היבט מציאותי או מעשי כי אתה שקוע בגישה של "אני נאור וכל מי שלא מסכים איתי פשיסט" ושקוע עמוק בתדמית ובסיפור שאתה רוצה להאמין בוא תוך כדי מבלי לפתוח עיניים ולהסתכל במציאות.
« עריכה אחרונה: אפריל 12, 2010, 09:47:03 על ידי 500sw »
אל תצביע תשפיע

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אנרכיזם והבעיה הערבית
« להגיב #31 ב- : אפריל 12, 2010, 19:52:46 »
ציטוט
אני מתעלם מהמציאות? אתה זה שמתעלם מהעובדה שהערבים התחילו את המלחמה בניסיונם להשתלט על הארץ בעזרת פיגועים ולהפחיד תושבים יהודים ואף מתעלם מכך שזאת עובדה מוצהרת שחלק גדול מאד מהציבור הערבי מודים בה בנוסף לכך שבתכלס יהודים מפחדים לגור בישובים ערבים וערבים הולכים לגור איפה שהם רוצים ומשתלטים על ערים ועושים פרעות ומהומות נגד יהודים(רק לפני כמה ימים היה כתבה על ערבים שחיפשו אקדחים למהומות הבאות בעכו) והכי חשוב אתה מתעלם מהעוינות הערבית ומנסה לתרצה בדרכים עלובות כמו תקציב נמוך לערים ערביות(תסתכל קצת פה http://rotter.net/forum/scoops1/32825.shtml)ומתעלם מהאינטרס הערבי המוצהר להשתלט על המדינה  מבפנים(בעזרת הערבים ה"מסכנים" שלך).אגב פיגועים(רציחות)הרבה יותר גרועים מהריסות בתים לא חוקים הן של יהודים והן של ערבים(כשזה יהודי אז אומרים "התנחלות" אבל כשזה ערבי אז הוא פתאום רק קורבן מעניין)או מלעקב איזה ערבי במעבר בין עיר לעיר(שבינתיים שומרים על אנשים כמוך מפיגוע) ובינתיים אין כמעט פעולות צהל בגדה ועד עכשיו ובכלל כל פעולות צהל היו נגד טרוריסטים ולא רצחו סתם אזרחים כמו שהמחבלים שלך עושים(למרות שיש קורבנות אזרחים שנקלאו ללחימה אבל אין מידע יותר מידי מדויק בנושא)ואתה טיפש אם אתה משווה את זה בכלל או פשוט נואש מאד להציג טענות.אז אל תנפנף בזה ותקרא לזה "עובדות" זה לא יועיל לך אם אתה משתמש בעובדות באופן מוטה ושגוי כדי להוכיח את הטענה המצחיקה שלך שהערבים הם מסכנים וסתם מתנקלים להם או משהו כדי לתרץ כביכול את האלימות העוינות והשתלטנות הערבית שהיית עוד עשרות שנים לפני קום המדינה בכלל.

כן אתה מתעלם מהמציאות, אתה צריך להיות עקבי יותר:
ראשית טענת שערבים משתלטים על המדינה:
א. אתה חייב לחלק את האוכלוסייה הערבית ל-2, פלסטינים וערבי ישראל. ערבי ישראל מעורבים באופן מזערי בפיגועים, על בסיס נתוני צה''ל(אזי כמות הפיגועים, בין אם סיוע, ובין אם ביצוע הינו נמוך משמעותית מאשר ביצוע וסיוע הפלסטיני).
ב. ערבי ישראל מכירים במדינת ישראל כמדינה יהודית
http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=589949

http://he.shvoong.com/social-sciences/sociology/1708854-%D7%A9%D7%A1%D7%A2%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%A2%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%93%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%93%D7%9E%D7%95%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9D/
ככה שזה קצת סותר את "רצון ההשתלטות(אגב על פי אותו משקל מפגר אפשר לראות בחרדים, במתנחלים ועוד שהם משתלטים על המדינה, על ידי התנקלויות לאויביהם, ובניית בתים, והעובדה ששבני ברק או בתפוח לא יגור ערבי, ככה שכלה טעון הזה הוא בדיחה מהלכת על 2).
ג. התנקלויות, בניה בלתי חוקית, ובניה חוקית בישובים יהודים אינה ניסיון של השתלטות ערבית על הארץ כמכלול.
התנקלויות לא נעשים על ידי רוב הערבים(אם כן אשמח למקור סטטיסטי ועשה טובה לא מרוטר).
בניה בלתי חוקית, של הערבים והיהודים הלא מתנחלים(אזי גורמי פשע) היא עבירה על החוק למען אינטרס אישי. אזי יש גורם אחר לא אידיאולוגי מאחורי הבניה.
בניה אידיאולוגית, בין אם מגורמים ערבים ובין אם מגורמים ימניים, זה משהוא אחר. אך כיצד אתה יודע מה היא הכמות של הערבים שבונים באופן בלתי חוקי(או חוקי לצורך העניין) לצורך השתלטות? שאלת אותם?
אבל לבלבל את המוח זה קל.

אחר כך טענת שהמתנחלים סובלים יותר מהערבים:

א. פעולות צה''ל היו נגד טרוריסטים כאשר הם התעלמו מהחלטות בג''צ לשמירה על חיי חפים מפשע(ותודות לענת קם אנחנו יודעים זאת). שכחת לציין את זה.
עובדית צה''ל הרג יותר ערבים מאשר ערבים שהרגו יהודים.
בכך הערבים סובלים יותר פיזית מפעילות צה''ל מאשר המתנחלים מהתנקלויות של ערבים.
ב. הריסת הבתים אצל הערבים כמו שכתבתי גבוה יותר מאשר אצל היהודים.
ג. להם יש מחסומים למתנחלים לא.
ועוד מיליון סיבות למה המתנחלים אינם "סובלים יותר" מכל המצב הזה מאשר הערבים.

בנוסף טענת שאין שום הפליה על הציבור הערבי(ועוד הבאת את המסמך מרוטר):
א. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3819233,00.html
http://www.acri.org.il/Story.aspx?id=89
ציטוט
לעומת זאת בתחומים רבים, בעיקר אלה הנוגעים להקצאת משאבים - וביניהם חינוך, דיור והתיישבות, רווחה, תקציבים לרשויות מקומיות, תעסוקה ושיתוף במוסדות ציבוריים - עדיין יש פערים גדולים בין יהודים לערבים.
ב. רמת חינוך
http://www.snunit.k12.il/beduin/docs1.html
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3354229,00.html
ציטוט
התוצר לנפש של ערבי בישראל - שליש משל יהודי
קצת דפק לך את הטעון על הרשויות לא?
ג. רווחה:
http://www.haaretz.com/hasite/spages/1133593.html
ציטוט
האוכלוסייה הערבית מהווה כ-19.9% מכלל האוכלוסייה במדינה. 92% מהאזרחים הערבים מתגוררים ביישובים ערביים, כך שרוב שירותי הרווחה ניתנים במסגרת מוניציפלית ערבית. 90% מהיישובים שדורגו ע"פ הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה כיישובים בעלי רמה חברתית-כלכלית נמוכה הינם ערביים. בנוסף, משפחות ערביות מהוות כשליש מכלל המשפחות העניות בישראל, מכאן שתלותם בשירותי הרווחה רבה.

שדרך אגב על פי הכתבה, רק 8 אחוזים מהאוכלוסייה גרה מחוץ לישוב ערבי, כך שכל הטעון הראשוני שלך על רצון של השתלטות ערבית קצת מוזר.

כל אלו ידידי הם עובדות, איך כתבת? לך תלמד.

ציטוט
עדיין לא הראת איך מה שאני מציע זה בעיה זה שחמאס השתלט על עזה זה סתם הגזמה ולהוציא דברים מהקשרם ולא עניני הרי יש הבדל בין ארגון של אנשים שרוצים לטפל בבעיה פנימית של אזרחים בעייתים אל מול ארגון טרור שרוצה לכבוש מדינה שמין הסתם יצתרך לגדול בשביל כך.ואני מסביר לך שוב ושוב שזה בעייתי לממשלה לטפל בדברים כאלה ואתה עונה לי שצריך לשכנע את כולם בכך ולרוץ אם זה לממשלה..אתה לא קולט את הטימטום פה? אתה קורא מה שאני מדבר איתך בכלל?.מהודעה מהודעה אתה מראה כמה אתה נואש להיראות צודק.עזוב אותך תפרוש ותלמד קצת.

לא פירטת מה הם הפעולות וכמובן שלא התייחסת לעובדה שפעולות מסוימת נגד גורמים ישראלים יהודים קראו, בניגוד לחוק, שחלקן התחילו מפעילות אנטי ערבית.
זה לא ערכה גסה, אבל אם אתה בוחר להתעלם מעובדות היסטוריות שלנו+העולם כולו זה בעיה שלך.

בנוגע להערה שלך על הממשלה.
טענה על השאלה הפשוטה- מי קובע מה מותר ומה אסור במדינה(רמז לא הממשלה בהכרח)? על בסיס מה קובעים? מה המתחשק לראש הממשלה?

ציטוט
אגב פשיזם מעודד את העם להיות נאמן 100 אחוז למנהיג תחת הלאום ולציית לו לחלוטין,ואין פה שום זילזול בזכות הפרט בסך הכל מעודד אנשים אחרים לפעול.אז תפסיק לנסות להקשיר כל מה שאתה לא אוהב ל"פשיזם" כדי להיראות "נאור" זה שיא הטיפשות.

אם המנהיג הוא פשיסט(איך אתה חושב שעלה הד'וצה לשלטון). וציינתי למה מדובר בפשיזם, תקרא שוב.

ציטוט
אגב תפסיק לנסות להציג את זה כאילו אני אמרתי שצריך להכריח אנשים לפעול ולהוציא להורג כל מי שמתנגד לעשות משהו כדי "להראות" כמה אני "פשיסט אנוכי"..ואל תדבר על "מעשים אנרכיסטים" מבלי לדעת על מה אתה מדבר בכלל תוך כדי שאתה מראה כמה אתה לא עניני ומשתמש בעובדה שגם החמאס פעל בניגוד לחוק כדי להשתלט על עזה כדי לתקוף באופן נואש את מה שאני מציע שהעם יפסיק לראות את הסיכסוך כהממשלה כנגד הערבים ויבינו שהם עצמם גם חלק מהסיפור הזה גם אם זה אומר לעבור על החוק(אני לא מעודד לעבור על החוק פשוט לא מתנגד לזה)והסברתי כבר שהשתמשתי באנרכיזם כדי לתאר טוב יותר את הגישה שלי לכן אל תנסה לתקוף אותי בצורה מצחיקה באמצעות "מעשים אנרכיסטים" ששימשו כביכול להשתלטות חמאס על עזה אתה אפילו לא יודע מה אתה מקשקש בכלל.

אז אולי לא הבנתי אותך מה אתה מציע לעשות? כיצד תשתלט על ביצוע הפעולות האלו מצד העם שלא יגלשו חלילה לנבואת הזעם שלי? מה אתה מצפה שתהיה תגובת הממשלה?
ולמה אתה חושב שהממשלה לא יכולה לטפל בבנייה לא חוקית, בפיגועים, בהתנקלויות וכן הלאה על פי החוק הקיים?
זה שהיא עושה או לא עושה זה משהוא אחר, האם היא לא יכולה לעצור מי שעובר על החוק, גם אם הוא ערבי?
האם היא לא יכולה להרוס את הבניה הלא חוקית, לקנוס או לעצור את בעל הנכס?
האם היא יכולה להילחם בפיגועים באמצעים צבאיים?
האם היא יכולה למתן שיעור הילודה הערבי?

ציטוט
קיצור אוהד הפועל תפרוש אתה סוטה מהעניין מהנושא ומשתמש בדוגמאות חסרות היבט מציאותי או מעשי כי אתה שקוע בגישה של "אני נאור וכל מי שלא מסכים איתי פשיסט" ושקוע עמוק בתדמית ובסיפור שאתה רוצה להאמין בוא תוך כדי מבלי לפתוח עיניים ולהסתכל במציאות.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אנרכיזם והבעיה הערבית
« להגיב #32 ב- : אפריל 12, 2010, 20:51:45 »
עוד מגילה על דברים שחצי מהם לא קשורים למה שאני אומר?,ותקרא שוב את הסיקור שלך על ערביי ישראל הם מכירים ב"ישראל" כמדינה לא ציונית(אז למה לא לקרוא לה כבר "פלסטין" וזהו?),ואתם שוב מתעלם מהעובדה שהערבים בישראל משתפים פעולה נגדנו ומאוחדים נגדנו,תזיין תשכל אם "סיקורים" למיניהם כמה שאתה רוצה אתה רק הולך סחור סחור כמו הערבים "סובלים יותר מבחינה פיזית" בעוד שהם התחילו את הלחימה ואת הפיגועים וממשיכים בכך עד היום וזה לא משנה אם זה נכון או לא זה חסר משמעות אל מה שאני מדבר איתך,כך גם שאר הדברים ואם היית קורא היית רואה שאני מדבר נגד הגישה פשוט של להסתמך על הממשלה אלה לפעול יותר בתור אזרחים ואתה מתחיל ויכוח על זה שהערבים "מסכנים" מה הקשר? הרי כל העוני שלהם מלכחתחילה באשמתם כולל המחסומים הפעולות הכל וגם אז זה לא קשור לנושא ולעובדה שהערבים הם איום ומאוחדים נגדנו,אז מה אתה מזיין בשכל על זה? כדי להתווכח עוד ועוד ועוד כדי "להוכיח" שאתה צודק?.ו8אחוז שגרים מחוץ לישובים"ערבים" זה קצת?? ניראה לי אתה מתבלבל קצת בין אחוזים למספר.. לכן שוב פעם אוהד הפועל כתבת מגילה שלמה על כמה אתה חושב שאתה צודק מבלי לדבר בכלל על הנושא..והסרטון בסוף בכלל מסכם אתזה.לכן אני חוזר על זה אוהד הפועל ת=פ=ר=ו=ש עזוב אתה רואה בעצמך אפילו שאתה לא יודע על מה אני מדבר בכלל אז למה אתה מורח את הויכוח ומקשקש בשכל מבלי לקרוא ולהבין ועוד לקשקש לי במוח סתם בעוד שבסוף מסתבר שאתה לא כל כך הבנת מההתחלה על מה אתה מתווכח??? הויכוח גמור הוצאת אותו לגמרה מההקשר תסתכל קצת.
והינה שאלה קטנה מה בדיוק אתה מנסה להוכיח בכל ערמת הטיעונים חסרת הקשר הזאת בדיוק?..
« עריכה אחרונה: אפריל 13, 2010, 00:32:48 על ידי 500sw »
אל תצביע תשפיע

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אנרכיזם והבעיה הערבית
« להגיב #33 ב- : אפריל 12, 2010, 21:37:48 »
אם אתה רוצה אוהד הפועל אתה יכול להתווכח איתי בפעם אחרת על מה שאתה רוצה לומר אבל אל תזיין לי בשכל על דברים אחרים בויכוח ונושא אחרים ללא שום פואנטה רק כדי לנסות להוכיח אותי על משהו אחר בכלל כי אין לך משהו הגיוני או עניני לומר עליו.
אל תצביע תשפיע

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בעניין: אנרכיזם והבעיה הערבית
« להגיב #34 ב- : אוקטובר 17, 2012, 18:45:10 »
Viva L'anarchia

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : אוקטובר 17, 2012, 19:28:46 »
יש את הקפיטליזם ומי שרוצה להבין את זה ומה עומד מאחורי זה
ולהבין למה צריך פחות התערבות ממשלתית בכל תחום כמעט, הנה כמה אתרים ללימוד:
http://www.kav.org.il/site/index.asp?depart_id=100994
http://www.shalempress.co.il/default.asp
http://www.shalem.org.il/heb/
http://www.tchelet.org.il/
http://www.anochi.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
http://www.aynrand.org/site/PageServer?pagename=index
http://www.theobjectivestandard.com/index.asp
http://www.capmag.com/
http://www.peikoff.com/
http://www.capitalism.co.il/wordpress-he/
http://www.nrg.co.il/app/index.php?do=blog&encr_id=a28b07a102084d28785d2d933122ebb1&id=647#after_maavaron

בשביל להביא את שרלו לשלטון? עדיף כבר את יוסי שריד. ושיטת 5 הנקודות שלך עובדת בערך כמו הבלוג שלך

מנותק לב חכם לימינו

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • Syria delanda est
« להגיב #36 ב- : אוקטובר 17, 2012, 20:51:58 »
בשביל להביא את שרלו לשלטון? עדיף כבר את יוסי שריד. ושיטת 5 הנקודות שלך עובדת בערך כמו הבלוג שלך
מי רוצה להביא את הרב שרלו לשלטון? הוא סוציאליסט בדיוק כמו מפלגת "הבית הכאילו-יהודי"...
מה זה שיטת חמשת הנקודות? ולאיזה בלוג הכוונה?

היה עליכם לבחור בין חרפה למלחמה. בחרתם בחרפה, אך מן המלחמה לא תימלטו

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : אוקטובר 17, 2012, 21:04:59 »
5 מוקדי השלטון, ככה קראת לזה פעם. איזה בלוג פחחחחח

מנותק לב חכם לימינו

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • Syria delanda est
« להגיב #38 ב- : אוקטובר 17, 2012, 21:08:52 »
5 מוקדי השלטון, ככה קראת לזה פעם. איזה בלוג פחחחחח
איזה בלוג? ואיזה מוקדי שלטון?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

מנותק לב חכם לימינו

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • Syria delanda est
« להגיב #40 ב- : אוקטובר 17, 2012, 21:15:29 »

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #41 ב- : אוקטובר 17, 2012, 21:33:43 »
באמת נראה אחלה בלוק.
מה הבעיה ?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לב חכם לימינו

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • Syria delanda est
« להגיב #42 ב- : אוקטובר 17, 2012, 21:40:31 »
באמת נראה אחלה בלוק.
מה הבעיה ?
לרון הפתרונים, לי אין מושג מה יש לו...