כתב נושא: האם מפיק "ארץ נהדרת", מולי שגב, שרת בצבא הנאצי בתור קצין SS?  (נקרא 5687 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
התכנית ארץ נהדרת מאוד אוהבת להשוות מתנחלים, אנשי ימין וסתם יהודים טובים לנאצים.
מסתובבת ברשת תמונה זו, של מפיק התכנית מולי שגב, שיכולה להסביר את פשר האובססיה של תכנית הפרופגנדה המתועבת הלזו לנאצים ולנאציזם.

אה, ושכחתי. מדובר בסאטירה! הכנס חה-חה לפי בחירתך.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ארץ נהדרת צוחקת על כולם...אבל כשמדובר על יהודים או מתנחלים אז הם תמיד עושים את זה יותר מוקצן.
דוגמא אחת זה בתקופה שהקמפיין להחזרת גלעד שליט היה בעיצומו אז הם עשו כאילו המתנחלים חטפו אותו כדיי שיחזירו להם שטחים להתנחל.
עוד דוגמא משבוע שעבר זה שהם עשו מערכון על הקברים באשקלון ואז הם עשו כאילו חרדי מבקש מחייל שנמצא במערב לזוז טיפה הצידה כדיי שירו ויהרגו אותו ואז הוא מתקשר לרב והוא אומר שהוא מצא עוד קבר של יהודי.

לדעתי הם לא מעט פעמיים עוברים את הגבול.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה אתם רוצים יותר קל לצחוק על יהודים מאשר על ערבים כי אם אתה צוחק על מתנחלים זה לא כל כך מזיז למישהו אבל אם אתה צוחק על ערבי יש הרבה יותר סיכון של כעס ציבורי וגינוי של שמאלנים פתטים והאשמות של "גזענות" "פשיזם" ועוד שלל מושגים שהשמאלנים בקושי יודעים את פירושם..קצת הגזימו עם הצגת ארץ נהדרת כנאצית וכשונאת יהודים זה בסך הכל תוכנית בידור שצוחקת על כולם לא משנה מה הם עושים.
אל תצביע תשפיע

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם מפיק "ארץ נהדרת", מולי שגב, שרת בצבא הנאצ&#
« להגיב #4 ב- : מרץ 31, 2010, 10:10:01 »
מה אתם רוצים יותר קל לצחוק על יהודים מאשר על ערבים כי אם אתה צוחק על מתנחלים זה לא כל כך מזיז למישהו אבל אם אתה צוחק על ערבי יש הרבה יותר סיכון של כעס ציבורי וגינוי של שמאלנים פתטים והאשמות של "גזענות" "פשיזם" ועוד שלל מושגים שהשמאלנים בקושי יודעים את פירושם..קצת הגזימו עם הצגת ארץ נהדרת כנאצית וכשונאת יהודים זה בסך הכל תוכנית בידור שצוחקת על כולם לא משנה מה הם עושים.
בשבוע האחרון הם השוו את כצ"לה לנאצי (תרתי משמע) בעקבות ההצעה שלו לגבי המסתננים הסודנים, זה לא נקרא "לצחוק" זה נקרא הסתה, בדיוק כמו שהחזיקו שלט עם תמונה של רבין במדי SS והשמאל כולו השתולל בגלל זה, (עזוב שבסוף הסתבר שזה היה סוכן שב"כ) וזה היה צריך להביא לאותה תגובה חריפה כלפי יוצרי התוכנית האינפנטילית הזאת, כך שזאת ממש לא הגזמה כשנאמרים דברים קשים על ארץ נהדרת, ה"הומור" שלהם עבר את גבול הטעם הטוב כבר מזמן וזה נהיה תוכנית תעמולה ולא סאטירה.
לעומת זאת זה לא במקום לצייר את מולי שגב במדי SS כי זה בדיוק מה שהוא עושה לכל אדם שלא תואם את השקפותיו.
« עריכה אחרונה: מרץ 31, 2010, 10:29:16 על ידי חרותניק »

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם מפיק "ארץ נהדרת", מולי שגב, שרת בצבא הנאצ&#
« להגיב #5 ב- : מרץ 31, 2010, 11:22:36 »
בשבוע האחרון הם השוו את כצ"לה לנאצי (תרתי משמע) בעקבות ההצעה שלו לגבי המסתננים הסודנים, זה לא נקרא "לצחוק" זה נקרא הסתה, בדיוק כמו שהחזיקו שלט עם תמונה של רבין במדי SS והשמאל כולו השתולל בגלל זה, (עזוב שבסוף הסתבר שזה היה סוכן שב"כ) וזה היה צריך להביא לאותה תגובה חריפה כלפי יוצרי התוכנית האינפנטילית הזאת, כך שזאת ממש לא הגזמה כשנאמרים דברים קשים על ארץ נהדרת, ה"הומור" שלהם עבר את גבול הטעם הטוב כבר מזמן וזה נהיה תוכנית תעמולה ולא סאטירה.
לעומת זאת זה לא במקום לצייר את מולי שגב במדי SS כי זה בדיוק מה שהוא עושה לכל אדם שלא תואם את השקפותיו.

לדעתי זה לגטימי ביותר,עם הם יכולים לגרום לאנשים לחשוב שמתנחלים הם נאצים אז גם להם מגיע איזה תמונה עם מדים של קצין נאצי.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

עדיף לא לראות את התוכנית הזאת,ולהוריד להם את הרייטניג,הרוב כבר מפסיק לראות אבל צריך לעורר גם את הימנים שביננו שהם ממשיכים לראות.
צחוק מעבודה אני רואה כי שם כל בדיחה 3 היא על ערבים,ובחיים הם לא צחקו על מתנחלים.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
האמת היא שארץ נהדרת כבר מזמן לא מצחיק, תכנית עם הרבה מאד עבר ואפס עתיד.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא יודע מאיפא הם קיבלו את הרעיון שמישהו כאן ניסה להגן על ליברמן. ליברמן המושחט והצבוע הוא איום בטחוני על ישראל הרבה יותר משמעותי ממולי שגב ויריב אופנהיימר.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא יודע מאיפא הם קיבלו את הרעיון שמישהו כאן ניסה להגן על ליברמן. ליברמן המושחט והצבוע הוא איום בטחוני על ישראל הרבה יותר משמעותי ממולי שגב ויריב אופנהיימר.

מה זה מלפני שנה עכשיו התקשורת נזכרה?