כתב נושא: תראו את הבוגדת הזאת ועוד היא מדברת על שכונת שמעון הצדיק  (נקרא 1238 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כלבה מזדיינת בתחת
עוד היא מעיזה להגיד שמתנחלים משתלטים על הבתים שם.....אני מת שאיזה שייח ערבי יאנוס אותה באכזריות

אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שיחה עם הטייס הסרבן יונתן שפירא המוכר בתקשורת,הוא קורא לימני היטלר...

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אבא שלה היה סגן המוסד . מעניין מה הוא חושב על הבת שלו ועל דעותיה הקיצוניות.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

מכוערת.כל החיים תישאר רווקה.

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
זה רק הולך ומחמיר כל פעם רואים פנים חדשות... :'(
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
איכסס היפהופ בערבית בעעע זה גם ככה מגעיל אז עוד עם ערבית?!..
עומר הזאת ניראת על סמים קשים תסתכלו לה בעיניים היא מסוממת :laugh:
אל תצביע תשפיע

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

משוגעת עוד נשמע שהערבים חטפו אותה נראה אם במלחמה הבאה יפול לה קסאם על הבית איך היא תדבר!

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חברה , אסור לוותר עליה , היא היהודיה אבודה ,חסרת ערכים וידע ומלאת שאלות סתומות , היא לא מכוערת והיא לא ילדה רעה ,היא פשוט עיוורת וצריכה הכוונה ...
אני מאוד מקווה היא לא תיפגע ליפניי שתבין שהיא מסתובבת ועוזרת לחיות רעות שמנצלות אותה ואת תמימותה...
יש כמוה עוד ואנחנו חייבים לא לקלל ,אלה לנסות ולהסביר ולהוכיח ולחבק ... כן לחבק את הנשמות היהודיות הטועות שעפות סביבנו ,אחינו הם לטוב ולרע ...
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חברה , אסור לוותר עליה , היא היהודיה אבודה ,חסרת ערכים וידע ומלאת שאלות סתומות , היא לא מכוערת והיא לא ילדה רעה ,היא פשוט עיוורת וצריכה הכוונה ...
אני מאוד מקווה היא לא תיפגע ליפניי שתבין שהיא מסתובבת ועוזרת לחיות רעות שמנצלות אותה ואת תמימותה...
יש כמוה עוד ואנחנו חייבים לא לקלל ,אלה לנסות ולהסביר ולהוכיח ולחבק ... כן לחבק את הנשמות היהודיות הטועות שעפות סביבנו ,אחינו הם לטוב ולרע ...

לפי דעתי אתה טועה ובגדול,בדרך כלל נאמר על נשמות אבודות על אנשים יהודים שנולדו לתוך חינוך של דת אחרת או שחונכו לדת היהודית אבל המצב הכלכלי בבית גרם להם לברוח למקום שנותנים תענוגות(מה שהבדואים עושים לנשים בדרום ובצפון).

אבל במקרה הנוכחי זאת מישהי שנולדה לבית טוב עם אבא בתפקיד חשוב מאוד והיא החליטה לצאת כנגד עמה,אתה צריך להבין שאנשים שעושים דברים כאלה מסכנים חיים של אנשים אחרים,הם נותנים לגיטימציה לטרור.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

אכן יש עוד הרבה תינוקות שנשבו , אך במקרה של עומר זה אבוד. הילדה הזאת לא תמימה ולא נעליים. יש לה שנאה עצמית כמו יונתן פולק יש''ו והאנרכיסטים למיניהם.