כתב נושא: אני לא מאמין למראה עיניי אני פשוט בהלם  (נקרא 18038 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני לא מאמין למראה עיניי אני פשוט בהלם
« להגיב #100 ב- : מרץ 23, 2010, 16:18:31 »
אני ראיתי בדיון של הרב, שאותו בחור לא יכל לענות על שאלותיו של הרב, אך לא ציין או הביע שום מימד של שנאה כלפי העם היהודי או הדת היהודית או איך שאתה לא רוצה לקרוא לזה.
א.) אז כנראה שאתה כבד שמיעה.
ב.) הפואנטה היא כזו, נטורי קרתא הפסידו את הויכוח ההלכתי ומזמן, הם משתמשים בהלכה קרדום לחפור בו בשביל לקדם את רעיונותיהם בקרב הציבור החרדי והדתי (לא הולך להם) ולא בגלל שהם באמת מקבלים אותה, אם היו מקבלים אותה, הם מזמן היו מבינים שטעו ומפסיקים עם השטויות, הידע שלך ביהדות שווה לידע שלי בדולפינים.

ציטוט
1. איזה דיון בדיוק?
לך חפש
ציטוט
2.  אין לך שום דבר לעשות, אתה בן 17, לילד בן 17 אין שום דבר לעשות חוץ מלהיות ילד בן 17.
אין לך לו תשובה, ואת זה הרבי לא יכול להגיד לך, אז אתה מבלבל את המוח.
אז אני רואה שבימיך בתור ילד מוכה בן 17 לא היה לך דבר לעשות. בכל אופן, עבר דור, אנחנו לא אותו אדם (ברוך השם) - לי יש מה לעשות, אולי לך אין (אחד ההסברים החזקים ללמה אתה כל היום בפורום).

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #101 ב- : מרץ 23, 2010, 16:20:38 »
בס"ד

אין לי שום בעיה, אתה לא רוצה לנהל דיון אני לא מכריח אותך, אתה לא חייב שום דבר, התאכזבתי רק מדבר אחד. אתה אמרת "ב"ה, בשעות הקרובות אביא לך" (בהקשר של תביא לי את ההוכחות שדיברתי עליהם), מאז עברו שבועיים וכבר כתבת לי תגובה ארוכה אחת בלי המקורות הנ"ל שהבטחת. אם אין לך זמן אל תתחייב לדברים, זה הכל.

כתבתי ב"נ (בלי נדר), לא ב"ה (בעזרת השם/ברוך השם) - בחייאת, לפני שאתה זורק השמצות ומשתמש בהם כקרדום לחפור בו, שיהיה לך על מה לבסס את הטמטום הזה.
ואני עוד לא סיימתי איתך.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #102 ב- : מרץ 23, 2010, 16:34:32 »
א.) אז כנראה שאתה כבד שמיעה.
ב.) הפואנטה היא כזו, נטורי קרתא הפסידו את הויכוח ההלכתי ומזמן, הם משתמשים בהלכה קרדום לחפור בו בשביל לקדם את רעיונותיהם בקרב הציבור החרדי והדתי (לא הולך להם) ולא בגלל שהם באמת מקבלים אותה, אם היו מקבלים אותה, הם מזמן היו מבינים שטעו ומפסיקים עם השטויות, הידע שלך ביהדות שווה לידע שלי בדולפינים.
לך חפשאז אני רואה שבימיך בתור ילד מוכה בן 17 לא היה לך דבר לעשות. בכל אופן, עבר דור, אנחנו לא אותו אדם (ברוך השם) - לי יש מה לעשות, אולי לך אין (אחד ההסברים החזקים ללמה אתה כל היום בפורום).

א. אולי
ב. גם הם בתחרות איתך על "מי מנצח"? טוב לדעת.
וזה לא איך שהם רואים את זה(שיחה אחת עם אמנון יצחק שווה למה?).
והידע שלי ביהדות באמת שואף לאפס, בערך כמו הידע שלך בכלכלה, בחברה, בסוציולוגיה וכן הלאה(למרות שאתה מאוד אוהב לבלבל את המוח בנושאים אלו).

1. לך אתה תחפש

2. האמת היא לא הייתי מוכה, שהייתי בן 17, מה שהיה בראש שלי זה בנות, כדורגל, בילויים, נרגילות וכלום.
כנ''ל מה שבראש שלך.
כרגע מה שבראש שלי, הוא לימודים ופרנסה.
ואני פה בשביל לשמוע אותך.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #103 ב- : מרץ 23, 2010, 17:48:03 »
אוהד הפועל, האמת, די נמאס לי להדיין איתך, כי אתה פשוט בוחר להתעלם מתשובות שכבר נתנו לך ושסותרים אותך ואת הנחותיך, ובכל זאת אתה חוזר על עצמך בוריאציות שונות ככלב השב אל קיאו ולא מקדם את הדיון לשום מקום (אתה ממשיך במנהג הקלוקל שלך משכבר הימים, עשית את זה איתי בעבר וכן עם hebraic והאלקשי).
אני מתכוון כאן ועכשיו לתת תשובה סופית ואחרונה לדבריך הטפשיים ולאחריו הדיון יינעל, וכך יקרה לכל דיון בינינו בהם תנקוט באותה דרך, זו אזהרתי האחרונה.

ועכשיו לדבריך:
א.   לא אני מכחיש את קיומו של "העם" הזה, אלא דווקא האנשים שלכאורה היו צריכים להיות מקדמיו והוגיו, ובהם: עזמי בשארה (שלינק לדבריו הבאתי לך), זהיר מחסיין (אחד מסגניו של ערפאת עוד ב-1977 בראיון לעיתון הולנדי), חג' אמין אל חסייני (המופתי הידוע לשמצה) וכן ערפאת בכבודו ובעצמו, ועובדתית לא ניתן להשוות את זה לא לארגנטינאים, לא לארה"ב, לא גרמניה ולא לקנדה [שאגב, בכל המקרים המובאים למעלה, כינון המדינה היא שיצרה את העם, כינון ארה"ב יצרה את העם האמריקאי שלא היה קיים קודם לכן, הם היו בסך הכל מתיישבים אירים, סקוטים ואנגלים במושבות הבריטיות בחופה המזרחי  של מה שהיום היא ארה"ב, כינון ארגנטינה ע"י ספרד, היא זו שיצרה את העם הארגנטיני שהוא בליל של שבטים אינדיאנים עם מתיישבים ספרדים ואיטלקים (ואני מוציא מהמניין מהגרים מסלמים ויהודים, כנ"ל בכל עם אחר דרך אגב שאיננו מזוהה עם דתות אלה), כינון ואיחוד גרמניה הגדולה על ידי קאנצלר הברזל אוטו פון ביסמארק יצרה את העם הגרמני (לפני כן לא היה ולא דברו על עם גרמני, אלא על טבטונים, פרוסים שבטים גותו-גרמאנים וכו'), אותו הדבר נכון לגבי המושבות הבריטיות לשעבר (והיום חברי חבר הלאומים הבריטי) קנדה ואוסטרליה שהפכו לעם מוכר רק אחרי שהמדינה שלהם כוננה בפועל, מאידך ,אימתי אי פעם בהסטוריה הייתה ממלכה/רפובליקה/מדינה "פלסטינית"?? אז חדל קשקשת.
ב.   כנראה שלא, כי חמאס לא שאף מעולם לכונן מדינה "פלסטינית" וזה גם לא מופיע באמנת היסוד שלו (שלא טרחת לעיין בו), אין ולא היה להם "רצון לאומי" אלא פאן-אסלאמי שהוא בבסיסו על-לאומי ולא מכיר בחלוקה של עמים ומדינות לאום כלשהם באסלאם, אלא יש רק אומת-אלאסלאם, האומה היחידה השרירה והקיימת לדידם.  להלן חוסר המשמעות עבור מסלמי כלשהו באשר ל"אינטרס לאומי" אמיתי וזה בדיוק כשם שאין עם לבנוני, אין עם סורי, אין עם עראקי, אין ירדני, אין עם סעודי, עומאני, תימני, סודאני, קטארי, כוויתי, לובי, תוניסאי, אלג'יראי, מרוקאי, מאוריטני, בחרייני, אמירויותי וקטארי (אבל יש דבר כזה עם מצרי ולא זה הדיון).
ג.   אני שמח שאתה מתרגש מהסרט, תכף אני אפרוץ בשאגות שמחה (ואני מביא אותו רק בפעם הראשונה, מי שהביא אותו לפני היה משתמש אחר, כך שהמילה "שוב" שלך איננה במקומה), אם אתה מכנה את העם היהודי "עם נאצי" כפי שהדובר אכן מכנה אותנו בסרט (אם אכן צפית בו ואתה לא סובל משמיעה סלקטיבית) מש"ל.

לגבי הסתירות בדבריהם, אין לי מה "לשאול את הרב שלהם", בדיוק כמו שאני לא אשאל אדם שסובל מפיצול אישיות/סכיזופרניה למה יש סתירה בין שניים או יותר מהדמויות המקננות בו.
בנוגע לכנס, הלכת לכנס? כן, השתתפת בו? כן, הסכמת לקבל מימון של המארגן לכל הכנס והמסביב והשהות במדינה? כן, אז אתה אנטישמי!! אם זה מגעגע כמו ברווז, והולך כמו ברווז ושוחה כמו ברווז...אז זה ברווז.
ד.   בסך הכל הפרדתי בין המיינסטרים החרדי לבין נטורי קרתא, כדי שלא יהיה בלבול מושגי, זה הכל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #104 ב- : מרץ 24, 2010, 15:34:30 »
א. אולי
ב. גם הם בתחרות איתך על "מי מנצח"? טוב לדעת.
וזה לא איך שהם רואים את זה(שיחה אחת עם אמנון יצחק שווה למה?).
והידע שלי ביהדות באמת שואף לאפס, בערך כמו הידע שלך בכלכלה, בחברה, בסוציולוגיה וכן הלאה(למרות שאתה מאוד אוהב לבלבל את המוח בנושאים אלו).

1. לך אתה תחפש

2. האמת היא לא הייתי מוכה, שהייתי בן 17, מה שהיה בראש שלי זה בנות, כדורגל, בילויים, נרגילות וכלום.
כנ''ל מה שבראש שלך.
כרגע מה שבראש שלי, הוא לימודים ופרנסה.
ואני פה בשביל לשמוע אותך.

1. אז מה אתה מתווכח בכלל?
2. נגיד. אז אם באמת הידע שלי כזה, אתה לא תראה אותי מתווכח עם מישהו בעל ידע בכלכלה, בחברה ובסוציולוגיה (אל תחשוב שאתה כזה) ובטח שלא בצורה חוכמולוגית.
הטענות שלהם הופרכו, הם לא יכולים להמשיך להשתמש באותם טיעונים אם באמת ההלכה היא נר לרגליהם ואם הם אכן ממשיכים להשתמש בהן, סימן שהם רק כלי ולא מטרה, סה טו.

1. פעם הבאה חסימה

2. בנות הכו אותך?