כתב נושא: אני לא מאמין למראה עיניי אני פשוט בהלם  (נקרא 18170 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא מאמין למראה עיניי אני פשוט בהלם
« להגיב #50 ב- : מרץ 22, 2010, 01:58:30 »
בס"ד

מותר היה,אבל זה לא היה רלוונטי כי הם לא היו דורשים כלום. :old_WTF_Aza:

:old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza:
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #51 ב- : מרץ 22, 2010, 05:16:11 »
בס"ד

:old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza:

ואתה עוד אומר שאני לא התבגרתי?

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #52 ב- : מרץ 22, 2010, 06:03:11 »
"הבוס הגדל", אם לא ידעת אז עכשיו הזמן ללמוד, ישנם חרדים שמתנגדים למדינת ישראל ולציונות מטעמים הלכתיים, הם מאמינים שאסור להקים מדינה יהודית טרם ביאת המשיח. כמו שכבר אמרו יש את נטורי קרתא, אתה יכול לקרוא עליהם כאן:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A0%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99_%D7%A7%D7%A8%D7%AA%D7%90#.D7.99.D7.97.D7.A1_.D7.9C.D7.A6.D7.99.D7.95.D7.A0.D7.95.D7.AA

אבל לא רק הם, הייתה התנגדות דתית לציונות עוד לפני הקמת מדינת ישראל באירופה. חרדים אלה תומכים תמיכה בלתי מסוייגת בפלסטינים ובכל אוייבי ישראל, הם תומכים בהשמדתה של מדינת ישראל. אם תשאל אותי התמיכה שלהם בפלסטינים לא באמת נובעת מטעמים הומניטריים כמו שהבחור בסרטון טוען - אלא מטעמים הלכתיים גרידא.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #53 ב- : מרץ 22, 2010, 07:05:34 »
אתה חושב שזאת מצווה לחיות בארץ ישראל, הם חושבים שזאת לא מצווה.
הם חושבים שזאת מצווה לסייע לערבים להשמיד את ישראל. אם הם סתם היו אדישים ליהדות הם לא היו באים להפגין, אולי הם היו יורדים מהארץ. אבל אלה יהודונים שמקדישים את מירב המאמצים שלהם להשמדת ישראל, להתבוללות, ולהשמדת היהדות.  אלה בוגדים בכל רמ"ח אבריהם.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #54 ב- : מרץ 22, 2010, 08:00:38 »
בס"ד

מי אלה הזבלים האלה ה"רבנים" האלה?בטח חברים של אלה שלוחצים יד לאחמידינג'אד ימח שמו וזכרו.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #55 ב- : מרץ 22, 2010, 08:54:05 »
הם חושבים שזאת מצווה לסייע לערבים להשמיד את ישראל. אם הם סתם היו אדישים ליהדות הם לא היו באים להפגין, אולי הם היו יורדים מהארץ. אבל אלה יהודונים שמקדישים את מירב המאמצים שלהם להשמדת ישראל, להתבוללות, ולהשמדת היהדות.  אלה בוגדים בכל רמ"ח אבריהם.

בולשיט, הם דווקא מאד נגד התבוללות וממש לא בעד השמדת היהדות, הם בעד השמדת המדינה הציונית כי הם מאמינים שההלכה אוסרת על מדינה יהודית עד לבוא המשיח.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #56 ב- : מרץ 22, 2010, 09:16:41 »
בולשיט, הם דווקא מאד נגד התבוללות וממש לא בעד השמדת היהדות, הם בעד השמדת המדינה הציונית כי הם מאמינים שההלכה אוסרת על מדינה יהודית עד לבוא המשיח.
כיוונתי את דברי דווקא אל החילונים שבסרטון. אבל... נטורי קרטא הם כן בעד השמדת כל ישראל, מלבדם. אין להם כלל אהבת ישראל, להפך, יש שנאת ישראל שיוקדת בלבם.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #57 ב- : מרץ 22, 2010, 11:28:36 »

כחרדים הם צריכים לדעת שהמשיח יגיע רק שעם ישראל יחזור בתשובה מלאה כשהוא נמצא בארץ ישראל הגשמית.

הם מסוג האנשים שהיו הופכים להיות אנשי קאפו בגלל שיהודים התבוללו,ואז במקום לנסות להחזיר אותם בתשובה הם היו מכניסים אותם לתאיי גזים.

כנראה שהם שכחו שכל ישראל ערבים זה לזה ואם אנחנו נמות גם הם ימותו.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #58 ב- : מרץ 22, 2010, 11:57:28 »
אני לא חושב שזה עניין של הלכה בעניין של נטורי קרתא(אני לא כל כך מבין בתורה אבל לא ניראה לי שיש משהו בתורה שאפשר לפרש אותו בצורה כזאת בכלל)
אלה הבדלי תרבות ושפה וניפוץ האשליה של הקמת המדינה וסיום הגלות בדרך נס(מה שרבים האמינו בוא פעם)על ידי המשיח,עובדה גם שהם מלאים שנאה למדינה ולציבור
הם הרבה פעמים רוקדים בצפירה ביום השואה וצוחקים על זה ומעודדים רוצחים צמאי דם שרצחו יהודים ואפילו שמחים במקרים כאלה..בקיצור זה לא יהדות הם אולי מקיימים הלכות יהודיות והם יהודים אבל ההתנהגות שלהם לא קשורה כלל ליהדות או להלכה זה אולי תירוץ זול.
אל תצביע תשפיע

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #59 ב- : מרץ 22, 2010, 12:45:20 »
ציטוט
בגלל גולדה מאיר הזאת לא השמדנו את מצריים.כי היא לא רצתה לעשות מה שצריך.היא לא רצתה שנגיב בכלל כדי שכל העולם יראה שאנחנו טובים. חזבאללה התיש את צה"ל בגלל ששמאלמרט יש"ו שר"י לא רצה ללכת איתם עד הסוף,היה צריך להפציץ את כל האוכלוסיה שלהם וזהו.זה לא בגלל שאנחנו לא יכולים.אתה באמת כזה טיפש או שאתה משחק אותה? זה נראה לך הגיוני שניצחנו בששת הימים אבל לא הצלחנו להשמיד ארגון מסכן?

אתה מדבר אחרי שהיה לך מעל 2000 הרוגים ופי 3 או 4 פצועים? ישראל הייתה חבולה, רצינו לסיים את כל המלחמה הזאת. מחשבה די טבעית. מה שמנע עוד מלחמה זה החזרת שטחים.
ואולמרט לא רצה למה? הוא רצה להפסיד את המלחמה? ללכת עם תחושת בטן של הפסד? שהוא יהיה ראש הממשלה אולי הכי נלעג בכל הזמנים?
וזה נראה לי מאוד הגיוני, בדיוק כמו שעיראק נכבשה אחרי שבועיים ועד היום, למרות כל המהלכים שהאמריקאים עושים(והם צבא יותר חזק) הם לא הצליחו לסלק במאה אחוז את אל קיידא משם.

ציטוט
אנחנו יכולים להסתדר יפה מאוד בלי אף אחד.שילכו כולם קיבינימט.כל העולם מקנא בנו ואנחנו המדינה הכי חזקה באזור עם חייל האוויר הכי טוב בעולם!

מה אתה אומר, ומאיפה הביטחון הזה? מששת הימים שהיה לפני יותר מ-40 שנה?

ציטוט
מתי אמרתי את זה? זה לא מה שאמרתי. מה שאמרתי זה שאני שמח כשהערבים מתגרים בנו כי זה נותן לנו תירוץ להשמידם.אבל לא צריך שדם יהודי ישפך ח"ו כדי שתהייה תגובה.

אני מסביר לך אם יש לך רק נזק זה לא מספיק, רק דם יכול להביא דם.
ואת זה אנחנו רואים גם בפעולה האחרונה של צה''ל אחרי הרצח של העובד הזר.

אבל מה זה משנה? אתה לא רוצה שקט, אתה רוצה להלחם. במלחמה לצד שלך ימותו אנשים. אבל ממתי אכפת לכם אם ימותו חיילים ואזרחים?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #60 ב- : מרץ 22, 2010, 12:59:44 »
בס"ד

ציטוט
אתה מדבר אחרי שהיה לך מעל 2000 הרוגים ופי 3 או 4 פצועים? ישראל הייתה חבולה, רצינו לסיים את כל המלחמה הזאת. מחשבה די טבעית. מה שמנע עוד מלחמה זה החזרת שטחים.
ואולמרט לא רצה למה? הוא רצה להפסיד את המלחמה? ללכת עם תחושת בטן של הפסד? שהוא יהיה ראש הממשלה אולי הכי נלעג בכל הזמנים?
וזה נראה לי מאוד הגיוני, בדיוק כמו שעיראק נכבשה אחרי שבועיים ועד היום, למרות כל המהלכים שהאמריקאים עושים(והם צבא יותר חזק) הם לא הצליחו לסלק במאה אחוז את אל קיידא משם.
אתה טועה אוהד הפועל,היינו חבולים בזה אתה צודק היו לנו הרבה הרוגים במלחמה הזאת ונפגענו קשה,לא רצינו לסיים את המלחמה הזאת,זה הכל בגלל גולדה מאיר שכמו שאמר יובל רצתה להראות לעולם שאנחנו טובים ובגלל זה לא הגבנו.
ובקשר לשמאלמרט יש"ו שר"י יכלנו במלחמת לבנון השנייה להפציץ להם כל דבר את כל האוכלוסייה עם חיל האוויר שלנו אבל זה לא מה שרצה שמאלמרט יש"ו שר"י מה שהוא רצה זה להכניס יותר ויותר כוחות קרקעיים לשטח מבלי לדעת בכלל מה הוא הולך לעשות איתם הוא רצה לסכן אותם,והוא יודע כבר שהרבה שונאים אותו לכן לא היה אכפת לו בכלל מהמלחמה הזאת,בגללו מתו לנו 120 חיילים ועוד הרבה אזרחים,הוא ודן חלוץ שלא מבין במלחמות בשטח בכלל.
ציטוט
מה אתה אומר, ומאיפה הביטחון הזה? מששת הימים שהיה לפני יותר מ-40 שנה?
מה אתה אומר ולא הוא,לישראל יש את חיל האוויר הכי טוב בעולם וזה עובדה,אפילו העולם מודה בזה,ועם אנחנו רוצים להסתדר במלחמה לבד בלי אף אחד אז יובל אתה קצת טועה כי מאיפה נביא נשק?הריי ארה"ב נותנת לנו נשקים,אבל עם אנחנו רוצים להשמיד מדינה שלמה אנחנו לא צריכים אף אחד אנחנו יכולים לעשות זאת לבד עם המוח הישראלי הטוב בעולם אנחנו יכולים להשמיד לבד,ויש לנו כיום טילים שחודרים בונקר כורים וכו' ומטוסים שלא רואים אותם באוויר.

ציטוט
אני מסביר לך אם יש לך רק נזק זה לא מספיק, רק דם יכול להביא דם.
ואת זה אנחנו רואים גם בפעולה האחרונה של צה''ל אחרי הרצח של העובד הזר.
אבל מה זה משנה? אתה לא רוצה שקט, אתה רוצה להלחם. במלחמה לצד שלך ימותו אנשים. אבל ממתי אכפת לכם אם ימותו חיילים ואזרחים?
ממתי לך אכפת עם ימותו חיילים??לי לא אכפת שכל הערבים ימח שמם ימותו לא אכפת לי הם האוייבים שלי לכן לא אכפת לי,אבל לך לא אכפת שאזרחים יהודים וחיילים ימותו ח"ו,אתה עוכר ישראל אתה וכל המחלה הזאת שנקראת שמאל.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #61 ב- : מרץ 22, 2010, 19:07:12 »
זה כן עניין הלכתי:

הביסוס ההלכתי לגישתם הוא שלוש השבועות המצוינות בגמרא:

שלא יעלו ישראל בחומה
שלא ימרדו בגויים
שלא ידחקו את הקץ.
הפרשנות החרדית לשלוש השבועות היא שאסור ליהודים להקים מדינה בישראל עד בוא המשיח.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #62 ב- : מרץ 22, 2010, 19:10:06 »
זה כן עניין הלכתי:

שלא יעלו ישראל בחומה
שלא ימרדו בגויים
שלא ידחקו את הקץ.

זה מצחיק מתי שגויים מתערבים בענייני תורה והלכה. יש על זה דיונים כבר:

http://hayamin.org/forum/index.php?topic=18664.0
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,20827.0.html

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #63 ב- : מרץ 22, 2010, 20:26:34 »
זה כן עניין הלכתי:

שלא יעלו ישראל בחומה
שלא ימרדו בגויים
שלא ידחקו את הקץ.

אני לא דתי או משהו אבל ניראה לי שזה נאמר בהקשרים אחרים לגמרה במיוחד בלא למרוד בגויים אי אפשר לקחת את זה ולהשליך על כל נושא הרי אפשר להגיד את זה גם לאנשים שמרדו בנאצים בשואה..גם השאר לא נראים כל כך קשורים במיוחד בזה של לדחוק את הקץ ולהקים ממשלה ומדינה,בכל אופן זה הרבה יותר מעניין הלכתי ביחוד לפי איך שנטורי קרתא האלה פועלים זה לא קשור לדת רק זאת בעיה תרבותית ואפשר לראות את זה טוב במה שהם עושים ואומרים הם משתפים פעולה עם הערבים ואף קוראים לעצמם "פלסטינים" גם לזה יש מקורות בהלכה? זה פשוט כי נוח להם לעבור לצד שלהם
והם פיתחו שנאה לשאר הישוב היהודי(הם ביקרו את איסמעיל הניה) כמעט לכל דבר אפשר למצוא לו תירוץ בהלכה בעזרת פרשנויות שונות.
« עריכה אחרונה: מרץ 22, 2010, 20:47:52 על ידי 500sw »
אל תצביע תשפיע

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #64 ב- : מרץ 22, 2010, 20:51:36 »
אני לא דתי או משהו אבל ניראה לי שזה נאמר בהקשרים אחרים לגמרה במיוחד בלא למרוד בגויים אי אפשר לקחת את זה ולהשליך על כל נושא הרי אפשר להגיד את זה גם לאנשים שמרדו בנאצים בשואה..גם השאר לא נראים כל כך קשורים במיוחד בזה של לדחוק את הקץ ולהקים ממשלה ומדינה,בכל אופן זה הרבה יותר מעניין הלכתי ביחוד לפי איך שנטורי קרתא האלה פועלים זה לא קשור לדת רק זאת בעיה תרבותית ואפשר לראות את זה טוב במה שהם עושים ואומרים הם משתפים פעולה עם הערבים ואף קוראים לעצמם "פלסטינים" גם לזה יש מקורות בהלכה? זה פשוט כי נוח להם לעבור לצד שלהם
והם פיתחו שנאה לשאר הישוב היהודי(הם ביקרו את איסמעיל הניה) כמעט לכל דבר אפשר למצוא לו תירוץ בהלכה בעזרת פרשנויות שונות.
לא לכל דבר אפשר למצוא תרוץ בהלכה, לאט לכבודו, יש כללים, וכל מיעוט אזוטרי שעושה את ההלכה פלסתר יוצא מחוץ לקהל וללגיטימציה גם אם הוא מנסה לעשות את ההלכה קרדום לחפור בו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #65 ב- : מרץ 22, 2010, 21:54:54 »
אני רק טוען שהמניעים שלהם הם הלכתיים. אני לא יודע אם הפירוש שלהם להלכה הוא נכון או לא משום שאני לא מבין הרבה בהלכה היהודית.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #66 ב- : מרץ 22, 2010, 21:56:40 »
בס"ד

אני רק טוען שהמניעים שלהם הם הלכתיים. אני לא יודע אם הפירוש שלהם להלכה הוא נכון או לא משום שאני לא מבין הרבה בהלכה היהודית.

גם הרבנים החרדיים הקיצוניים ביותר הקיאו אותם מבית המדרש, זה שהם משתמשים בהלכה קרדום לחפור בו, כדברי נץ, לא אומר שהמניעים שלהם הם הלכתיים וראה הויכוח של הרב אמנון יצחק עם אחד מהם.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #67 ב- : מרץ 22, 2010, 21:57:36 »
זה מצחיק מתי שגויים מתערבים בענייני תורה והלכה. יש על זה דיונים כבר:

http://hayamin.org/forum/index.php?topic=18664.0
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,20827.0.html

או שלום! מרוב חילופי ניקים כבר שכחתי מי אתה. עדיין מאוכזב מהדיון האחרון שלי אתך ומההבטחה שלך להביא מקורות לדבריך, הבטחה שלצערי לא קויימה...

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #68 ב- : מרץ 22, 2010, 21:59:50 »
ציטוט
אתה טועה אוהד הפועל,היינו חבולים בזה אתה צודק היו לנו הרבה הרוגים במלחמה הזאת ונפגענו קשה,לא רצינו לסיים את המלחמה הזאת,זה הכל בגלל גולדה מאיר שכמו שאמר יובל רצתה להראות לעולם שאנחנו טובים ובגלל זה לא הגבנו.

אזי לחץ אמריקאי(שכחת גם את האיום הסובייטי שהיה אף איום גרעיני).
ועדיין מה שמנע את המלחמה הבאה עם מצריים היה החזרת סיני.
או במילים אחרות, יש לנו הרתעה צבאית+למצרים יש מה להפסיד.
ההוכחה הנצחית ליתרון בהחזרת שטחים באופן מבוקר.

ציטוט
בקשר לשמאלמרט יש"ו שר"י יכלנו במלחמת לבנון השנייה להפציץ להם כל דבר את כל האוכלוסייה עם חיל האוויר שלנו אבל זה לא מה שרצה שמאלמרט יש"ו שר"י מה שהוא רצה זה להכניס יותר ויותר כוחות קרקעיים לשטח מבלי לדעת בכלל מה הוא הולך לעשות איתם הוא רצה לסכן אותם,והוא יודע כבר שהרבה שונאים אותו לכן לא היה אכפת לו בכלל מהמלחמה הזאת,בגללו מתו לנו 120 חיילים ועוד הרבה אזרחים,הוא ודן חלוץ שלא מבין במלחמות בשטח בכלל.

אתה רציני? אתה רוצה להגיד לי שאולמרט תכנן שימותו כמה שיותר חיילים? הוא רצה להכניס כוחות קרקעיים סתם לכיף? לראות מה יקרה?
או אולי חיזבאללה התחבא בבונקרים שלו ולא היה כאן שום יעילות בלהפציץ את כל העולם ואחותו? הלחץ הדיפלומטי מנע ממנו להפציץ כל מה שזז, כאשר ברור היה שאם הוא היה פשוט מחסל כמה אלפי לבנונים הוא היה עכשיו נמצא בהאג על משפט נגד פשעי מלחמה(מה שרצו לעשות לישראל גם כך על פצצות
המצרר, אבל בטח לא באותה עוצמה).

ציטוט
מה אתה אומר ולא הוא,לישראל יש את חיל האוויר הכי טוב בעולם וזה עובדה,אפילו העולם מודה בזה,ועם אנחנו רוצים להסתדר במלחמה לבד בלי אף אחד אז יובל אתה קצת טועה כי מאיפה נביא נשק?הריי ארה"ב נותנת לנו נשקים,אבל עם אנחנו רוצים להשמיד מדינה שלמה אנחנו לא צריכים אף אחד אנחנו יכולים לעשות זאת לבד עם המוח הישראלי הטוב בעולם אנחנו יכולים להשמיד לבד,ויש לנו כיום טילים שחודרים בונקר כורים וכו' ומטוסים שלא רואים אותם באוויר.

אם ניכנס לזה, חייל האוויר האמריקני יותר משוחלל אבל זה לא הנקודה. לבוא ולהגיד שאנחנו יכולים להסתדר לבד זה בדיחה. לבוא ולומר שאנחנו יכולים בקלות לגבור היום על מצריים, סוריה, ירדן ואיראן ועוד לבסס את זה על תחושת בטן או מלחמת ששת הימים זה פשוט מצחיק.
מאיפה אתה יודע כמה אנחנו חזקים ביחס למצריים? אני אישית ממש לא יודע, אתה רוצה לקחת את הסיכון?
אה ואין לנו טילים חודרי בונקרים, לפחות לא יעילים(ואת זה ראינו ב-2006) טילים מונחי לייזר עדיין לא הגיעו לישראל(וזאת עקב סירובה של ארצ''ב למכור לנו מחשש שנתקיף את איראן).

ציטוט
ממתי לך אכפת עם ימותו חיילים??לי לא אכפת שכל הערבים ימח שמם ימותו לא אכפת לי הם האוייבים שלי לכן לא אכפת לי,אבל לך לא אכפת שאזרחים יהודים וחיילים ימותו ח"ו,אתה עוכר ישראל אתה וכל המחלה הזאת שנקראת שמאל.

ידידי אני מדבר כאן על עובדות לא על מלחמת "מי יותר עוכר ישראל".
הבחור כתב שהוא מעדיף שיהיו פיגועים ושיהודים לא יפגעו כדי שיהיה לנו תירוץ להלחם בהם, מאשר שיהיה שלום ושלווה.
מכאן, ברור שאם יהיו פיגועים חיילים ואזרחים ימותו.
אני רוצה שלום ככה שאף אחד לא ימות. הוא לא.
מילא הוא היה טוען "אבל אין ברירה". לכן הצבתי לו את המצב ההיפותטי של אופציה של שלום מובטח מול אופציה של מלחמה. הוא בחר את האופציה השנייה.
לכן לא אכפת לו מחייהם של חיילנו ואזרחנו, או יותר נכון אכפת לו יותר מהאדמה מאשר מחיי אדם. 

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #69 ב- : מרץ 22, 2010, 22:01:39 »
בס"ד

גם הרבנים החרדיים הקיצוניים ביותר הקיאו אותם מבית המדרש, זה שהם משתמשים בהלכה קרדום לחפור בו, כדברי נץ, לא אומר שהמניעים שלהם הם הלכתיים וראה הויכוח של הרב אמנון יצחק עם אחד מהם.

ראיתי את הסרט, על מה אתה רומז? מה המניע שלהם? אנטישמיות, שנאה עצמית ללא שום קשר לדעת או פירוש הלכתי שונה?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #70 ב- : מרץ 22, 2010, 22:07:09 »
בס"ד

או שלום! מרוב חילופי ניקים כבר שכחתי מי אתה. עדיין מאוכזב מהדיון האחרון שלי אתך ומההבטחה שלך להביא מקורות לדבריך, הבטחה שלצערי לא קויימה...

אני מצטער שלא כמוך ואוהד הפועל, יש לי דברים אחרים לעשות, אל תדאג, הדיון בינינו (לא שכחתי לגביו) לא הסתיים, כנ"ל לדיונים מסויימים שהיו לי עם אוהד הפועל, בין היתר בפורום עליו ממונה ירין.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #71 ב- : מרץ 22, 2010, 22:08:24 »
בס"ד

ראיתי את הסרט, על מה אתה רומז? מה המניע שלהם? אנטישמיות, שנאה עצמית ללא שום קשר לדעת או פירוש הלכתי שונה?

ללא ספק והרב אמנון יצחק מראה בסרט (למרות שאני לא מסכים איתו בהרבה מאוד דברים, הוא רחוק מלהיות הרב שלי) שהשנאה שלהם מבסוססת על אוטו-אנטישמיות ובטוח לא על התורה וההלכה, את הדיון ההלכתי הם כבר הפסידו והם ממשיכים בשלהם, רק מוכיח שההלכה ממש לא מעניינת אותם אלא השנאה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #72 ב- : מרץ 22, 2010, 22:36:37 »
בס"ד

ללא ספק והרב אמנון יצחק מראה בסרט (למרות שאני לא מסכים איתו בהרבה מאוד דברים, הוא רחוק מלהיות הרב שלי) שהשנאה שלהם מבסוססת על אוטו-אנטישמיות ובטוח לא על התורה וההלכה, את הדיון ההלכתי הם כבר הפסידו והם ממשיכים בשלהם, רק מוכיח שההלכה ממש לא מעניינת אותם אלא השנאה.

אני ראיתי בדיון של הרב, שאותו בחור לא יכל לענות על שאלותיו של הרב, אך לא ציין או הביע שום מימד של שנאה כלפי העם היהודי או הדת היהודית או איך שאתה לא רוצה לקרוא לזה.

ציטוט
אני מצטער שלא כמוך ואוהד הפועל, יש לי דברים אחרים לעשות, אל תדאג, הדיון בינינו (לא שכחתי לגביו) לא הסתיים, כנ"ל לדיונים מסויימים שהיו לי עם אוהד הפועל, בין היתר בפורום עליו ממונה ירין.

1. איזה דיון בדיוק?
2.  אין לך שום דבר לעשות, אתה בן 17, לילד בן 17 אין שום דבר לעשות חוץ מלהיות ילד בן 17.
אין לך לו תשובה, ואת זה הרבי לא יכול להגיד לך, אז אתה מבלבל את המוח.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #73 ב- : מרץ 22, 2010, 23:17:40 »
למה שהוא יראה מימד של שנאה בויכוח עם הרב? הרי בסופו של דבר הם יעשו הכל כדי לתרץ באופן הלכתי את מה שהם עושים והמעשים שלהם בשטח מדברים בעד עצמם,הם משתפים פעולה עם רוצחים צמאי דם שרצחו יהודים ועם אנשים כמו אחמדינג'ד ואף חלקם רוקדים וצוהלים בצפירה ביום השואה לפי מה שקראתי כדי לעצבן(לפי מה שקראתי),דיי ברור שהניכור והשנאה הם המניע שלהם יכול להיות שיש לכך גם ראיה הלכתית מהצד ולא יותר,המעשים שלהם מדברים בעד עצמם פשוט.
אל תצביע תשפיע

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #74 ב- : מרץ 22, 2010, 23:32:42 »
בס"ד

ידידי אני מדבר כאן על עובדות לא על מלחמת "מי יותר עוכר ישראל".
הבחור כתב שהוא מעדיף שיהיו פיגועים ושיהודים לא יפגעו כדי שיהיה לנו תירוץ להלחם בהם, מאשר שיהיה שלום ושלווה.
מכאן, ברור שאם יהיו פיגועים חיילים ואזרחים ימותו.
אני רוצה שלום ככה שאף אחד לא ימות. הוא לא.
מילא הוא היה טוען "אבל אין ברירה". לכן הצבתי לו את המצב ההיפותטי של אופציה של שלום מובטח מול אופציה של מלחמה. הוא בחר את האופציה השנייה.
לכן לא אכפת לו מחייהם של חיילנו ואזרחנו, או יותר נכון אכפת לו יותר מהאדמה מאשר מחיי אדם.

כן אכפתי לי.זה למה אני נגד וייתורים.באוסלו וויתרנו ורתאה הייו פיוגעים כל יום ומאות יהודים נרצחו הי"ד.הסיבה השנייה שהיינו חלשים בלבנון(בנוסף לזה ששמאלרט יש"ו שר"י הוא פחדן שלא רצה לעשות מהש צריך) היא בגלל הנסיגה של יאהוד ברח יש"ו שר"י מדרום לבנון בשנת 2000.בעזה וויתרנו ותראה מה יש? רקטות על כל הדרום ועוד מעט זה כבר מגיע לתל אביב.הם מבריחים לאט לאט את כל הדרום ולא נותנים להם לחיות.אז מה עוד אתה רוצה?