כתב נושא: אני לא מאמין למראה עיניי אני פשוט בהלם  (נקרא 18033 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני לא מאמין למראה עיניי אני פשוט בהלם
« להגיב #25 ב- : מרץ 22, 2010, 00:29:28 »
ומהו הצד שלך? מה הדעה שלך?

הצד שלי? ישראל.
מרכז, מאמין בפתרון שני מדינות לשני עמים לסיום הסכסוך.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #26 ב- : מרץ 22, 2010, 00:34:09 »
הצד שלי? ישראל.

אוהד הפועל בשיא הרצינות תחשוב קצת,ועזוב לרגע את התורה יש כאן 2 דתות שביסודם שונאים זה את זה,למה נראה לך ש-2 מדינות יכולות להוות פיתרון אמיתי?
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #27 ב- : מרץ 22, 2010, 00:34:29 »
בס"ד

הצד שלי? ישראל.

זה 22 מדינות לעם אחד אם לא שמת לב.. אז אי אשר לוותר עוד..

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #28 ב- : מרץ 22, 2010, 00:37:07 »
בס"ד

למה זה כל כך מעניין אותך?

הוא מנסה להתחיל איתך.. זה מה שהוא שאל אותי ושואל את כולם.. תמיד כשמנצחים אותו בויכוחים הוא מתחיל לשאול אותך בן כמה אתה..

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : מרץ 22, 2010, 00:38:00 »
למה זה כל כך מעניין אותך?

כי אולי זה יסביר למה אתה מדבר איך שאתה מדבר...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : מרץ 22, 2010, 00:39:29 »
בס"ד

הוא מנסה להתחיל איתך.. זה מה שהוא שאל אותי ושואל את כולם.. תמיד כשמנצחים אותו בויכוחים הוא מתחיל לשאול אותך בן כמה אתה..

אז אני מבין שהוא אחד כזה שנכנס לכאן מתוך מטרה להתווכח עם אנשים ולא מתוך מטרה טהורה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : מרץ 22, 2010, 00:45:56 »
אז אני מבין שהוא אחד כזה שנכנס לכאן מתוך מטרה להתווכח עם אנשים ולא מתוך מטרה טהורה.

אכן אני לא פה מתוך מטרה טהורה. אני סוכן רדום של שלום עכשיו ואני עכשיו אספר להם את כל הסודות הכי קמוסים של תנועת הימין האמיתי.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #32 ב- : מרץ 22, 2010, 00:47:41 »
בס"ד

אכן אני לא פה מתוך מטרה טהורה. אני סוכן רדום של שלום עכשיו ואני עכשיו אספר להם את כל הסודות הכי קמוסים של תנועת הימין האמיתי.

תמסור להם ד"ש ממני.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #33 ב- : מרץ 22, 2010, 00:48:36 »
אוהד הפועל בשיא הרצינות תחשוב קצת,ועזוב לרגע את התורה יש כאן 2 דתות שביסודם שונאים זה את זה,למה נראה לך ש-2 מדינות יכולות להוות פיתרון אמיתי?

אם יש לך יהודים שאין להם בעיה עם הפתרון הזה יש לך גם ערבים.
וזה פתרון הכי ריאלי
איך זה יתבצע?

"ישראל קיימת לא רק בינתיים, היא תמשיך להתקיים(כבר נגיע).
ראשית אתה משום מה לא מבצע הפרדה בין הבעיה הגלובלית לאיום הקטן ומזערי בשם חמאס.
הבעיה הגלובלית של האסלאם(וכאן אתה צודק אך גם אותה ניתן למתן) מתחלקת לשני גורמים. מדינות אסלאמיות קיצוניות כמו איראן, המאיימות על חופש העולם, והריבוי הטבעי המוסלמי הגבוה.

נילך לראשון, חמאס(זה מתקשר אחד לשני), חמאס הם לא יותר מכנופיית רחוב עלובה, שמבחינה מאקרו מדינית אינם יכולים להשמיד את ישראל. הפרדה של פלסטין מישראל וקיום מדינה פלסטינית מרחיקה את האסלאם הקיצוני מזירות הבינלאומיות.
כיצד? עוד מעט אני מזכיר לך תיצא לפועל מערכת "כיפת ברזל", מערכת לירוט קאסמים, הנשק הבודד שנוטר לחמאס להשתמש בו, אחרי ביטול יכולתו לבצע פיגועי התאבדות(מלבד פיגועים לא אפקטיביים כמו פיגועי דקירה).
כעט בו נפרש מצב, בהנחה שהמערכת תפעל במיטבה, חמאס לא יוכל לבצע שום כוח התנגדותי, או במילים אחרות לא יוכל לבצע פיגועי טרור.
המצב ברחוב הפלסטיני יחריף, מדי פעם צה''ל יבצע עוד חיסול או עוד מבצע עופרת יצוקה ולראשון לא יהיה ברירה אלא לוותר על הרצון להשמדת ישראל.
אם ישראל תיקח זאת בחשבון נוכל להגיע למשא ומתן שיכלול כמה אלמנטיים בסיסיים.
כמובן שלא כל זה תלוי בנו ואני ירחיב בהמשך.
1. פירוק כלל ארגוני הטרור או איחודם לארגון נשלט אחד.
2. ביסוס כלכלת פלסטין, ומחויבות הארגון השולט להשקיע כך וכך בפיתוח אותה מדינה, כולל עבודות, חברות כוח חשמל ועצמאות מדינית המנותקת מישראל קליל.
3. בעיית הפליטים הפלסטינים הינו בעיה פנימית והם יוכלו לחזור(בעליית קטנות) לארצם ויקבלו פיצוי כספי(שפיצוי זה יוכלו לתרום מדינות העולם שכבר התנדבו לכך).
4. קיום קשרים תקשורתיים דיפלומטיים, בין ישראל לפלסטינים, ועזרה הדדית לניהול קשרים אלו בין ארגוני זכויות אדם.
5. הגדלת המסחר ופתיחת העולם לפלסטינים ושליטיו.
6. איסור על השמעת הסתה הדדית בין שני המדינות אחד לשני, בין אם אלו שייחים או רבנים.

כל זה כמו שכתבתי לא רק תלוי בנו, וכי? המצב הפנים פלסטיני מתקיים כרגע הוא מסובך. ישנם כמה ארגונים בעלי שליטה שווה ואין סדר אחיד. לכן תהליך ישום החלטות אלו יקח זמן, כמה שנים לפחות מיום ביטול היכולת של חמאס ושאר ארגוני הטרור מלבצע את זממם.
כל זה בחלקית נעשה בשנים האחרונות, למה אתה חושב שאולמרט וביבי לא פעם מנסים לעודד את אבו מאזן והרשות לקחת את הפיקוד לידיהם? כי הם רוצים שליטה פלסטינית אחידה למען ניהול משא ומתן.
כל זה כמובן תלוי גם באיום האירני(האיום היחידי שקריטי כרגע בפועל) והתממשותו(נגיע לזה בהמשך).
מהיכן אני יודע? עיתונים, פרשנויות אנשי תקשורת וכן הלאה וניתוח המצב(אבל צ'רציל ושות' בדיוק מבינים את המצב היום.

סיום הסכסוך עם סוריה/רמת הגולן באופן מלא הוא השלב הבא.

תנאי המשא ומתן יהיה הסכם לכמות החיילים שיהיו בגבולות של ישראל וסוריה, אם מתן אופציה להחזרת חלק מרמת הגולן ושמירה על חלקו לצורך ביטחון.
כמובן שחלק מהתנאים יהיו ביסוס קשרים דיפלומטיים.
שני האספקטים האלו יביאו למודרניזציה שלך העולם הערבי במזרח התיכון, ירידת הפעולות הצבאיות/טרור, הורדת האיבה ביננו לבינם, ושמירה על חי אדם.
יתרה מכך, כל האמור ימתן עוד ועוד מוסלמים ברחבי העולם, בדיוק כמו מתינותה של ירדן, ומצריים אחרי אותו שלום מדובר(וסלח לי שאיזה אמטכ''ל לשעבר שמדבר לתקשורת על רפש בדיוק כמו שבוגי או ליברמן מבלבלים את המוח "בתיק תקשורת" לא מלחיץ אותי).

זאת התשובה לקיצוניים.
ברגע שלכל אחד יהיה אינטרס מספיק חזק לשקול את צעדיו נוכל להרתיע את הקיצוניים.

כאן בדיוק נכנס הפתרון של המערב לאסלאם הקיצוני, מודרניזציה של העולם המוסלמי, כמו כל עם, כולל היהודי, כולל המוסלמי היותר מודרני, יביא להפחתת כמות הילודה, וסלידה ודרכי הטרור הקיצוניים. יהיה זה עבר הראוי להישכח, בדיוק כמו "מחק את זכר עמלק" בתורתנו.
אותם טקטיקות אותו מיתון. לאט לאט תראה עולם מערבי יותר ומתון יותר.
זה המטרה הרי.
בנוגע לאיראן, כיוון שהיא איום מיידי כרגע, ותהליך מיתון האסלאם הוא תהליך ארוך טווח, יש צורך להשמיד את תכנית הגרעין שלה, לעודד את הרפורמיסטים לעלות לשלטון, למתן אותה בטווח הארוך, למודרניזציה כלל עולמית.
שקט שקט והש, והעולם נם.

אך מה יש לצפות מאדם החושש לעצם קיומו של העולם מנבואות מספר עתיק?
העולם עומד להגיע לקיצו? כמה אמרו זאת?
הראתי לך את הסרט:
http://video.google.com/videoplay?docid=3895341627365179412#

גיחוך עולה בפניי כל פעם שאני שומע זאת.
סלח לי שאין בכך שום טעון משכנע.
העולם היו קרוב פעמיים? הוא היה קרוב יותר. תלוי כיצד אתה מסתכל על זה.
זה לא אומר שזה הולך לקרות."

תגובה שכתבתי לנץ בזמנו ועדיין בוויכוח סוער.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #34 ב- : מרץ 22, 2010, 00:49:05 »

:::D

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #35 ב- : מרץ 22, 2010, 00:50:22 »
בס"ד

אני ישאל אותך שאלה, אם מחר יש אפשרות לקיים שלום אמיתי ללא שום ספק של שלום, כאשר התנאי הוא שטחים תמורת שלום.
הגענו לפשרה על ירושלים, הגענו לפשרה על זכות השיבה, אפילו עם סוריה ועל רמת הגולן הכל מסוכם.
היית תומך בשלום או היית ממשיך ולרצות עוד ועוד ועוד אדמה כי כתוב באיזה ספר?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : מרץ 22, 2010, 00:52:55 »
בס"ד

להגיד "לערבים יש כבר 22 מדינות" זה כמו להגיד "לאירופאים יש כבר 16 מדינות"...

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #38 ב- : מרץ 22, 2010, 01:00:46 »
אני ישאל אותך שאלה, אם מחר יש אפשרות לקיים שלום אמיתי ללא שום ספק של שלום, כאשר התנאי הוא שטחים תמורת שלום.
הגענו לפשרה על ירושלים, הגענו לפשרה על זכות השיבה, אפילו עם סוריה ועל רמת הגולן הכל מסוכם.

אז מה שאתה בא בעצם להגיד זה שאתה מוכן למכור את הזהות שלך תמורת שלום,אז תשאל את עצמך מלחתחילה מה אתה עושה כאן.

אוהד הפועל תבין עם ישראל קיבל על עצמו תפקיד(להביא אור לאומות העולם)הדבר הזה יתבצע רק במה שקרויי גמר התיקון הקיום של עם ישראל בארץ ישראל חיוני לכל האנושות.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #39 ב- : מרץ 22, 2010, 01:03:04 »
אז מה שאתה בא בעצם להגיד זה שאתה מוכן למכור את הזהות שלך תמורת שלום,אז תשאל את עצמך מלחתחילה מה אתה עושה כאן.

אוהד הפועל תבין עם ישראל קיבל על עצמו תפקיד(להביא אור לאומות העולם)הדבר הזה יתבצע רק במה שקרויי גמר התיקון הקיום של עם ישראל בארץ ישראל חיוני לכל האנושות.

אמרנו שאנחנו עוזבים את כל הקטע של  :dance: :dance: :dance:

בכל אופן מה זה קשור, אתה מוכן להלחם גם אם אתה יכול לקבל שקט, ומעדיף זאת מאשר שיהיה לך שקט בתנאים אחרים.
תנאים הגיוניים ורציונליים.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #40 ב- : מרץ 22, 2010, 01:13:13 »
בס"ד

לא.למה אני צריך לתת שטחים שלי לאוייב?(גם אם יהיה שלום כמו שכתבת.אני אזרום איתך) שלום זה אתה לא תוקף ואני לא תוקף.זהו.אסור להכניס לסיפור הזה שטחים.יש לנו מדינה פצפונת.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #41 ב- : מרץ 22, 2010, 01:13:55 »
בס"ד

להגיד "לערבים יש כבר 22 מדינות" זה כמו להגיד "לאירופאים יש כבר 16 מדינות"...

נו? ומה הבעיה? אירופה לא דורשת שטחים מאף אחד..

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #42 ב- : מרץ 22, 2010, 01:16:23 »
בס"ד

לא.למה אני צריך לתת שטחים שלי לאוייב?(גם אם יהיה שלום כמו שכתבת.אני אזרום איתך) שלום זה אתה לא תוקף ואני לא תוקף.זהו.אסור להכניס לסיפור הזה שטחים.יש לנו מדינה פצפונת.

אה אז בו נמשיך להרוג אחד את השני עד שהכל יסתיים.
אה שכחתי, אתה רוצה לגרש אותם, מה שיכול להוביל לעוד מלחמה(עם מדינות ערב) סנקציות כלכליות ופוליטיות וכן הלאה.
ואז עוד אנשים ימותו רק כדי "לא להיכנע לאויב".
תגיד את האמת אחי, שיש פיגוע אתה לא צוהל ושמח? הרי אם יהיה שקט אולי יהיו דיבורים על שלום וכל הקטע הלא פופולרי הזה. תמיד יותר כיף להיות מיליטנטי.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #43 ב- : מרץ 22, 2010, 01:26:24 »
בס"ד

אה אז בו נמשיך להרוג אחד את השני עד שהכל יסתיים.
אה שכחתי, אתה רוצה לגרש אותם, מה שיכול להוביל לעוד מלחמה(עם מדינות ערב) סנקציות כלכליות ופוליטיות וכן הלאה.
ואז עוד אנשים ימותו רק כדי "לא להיכנע לאויב".
תגיד את האמת אחי, שיש פיגוע אתה לא צוהל ושמח? הרי אם יהיה שקט אולי יהיו דיבורים על שלום וכל הקטע הלא פופולרי הזה. תמיד יותר כיף להיות מיליטנטי.

במלחמת ששת הימים אנחנו זיינו אותם.ומאז הם לא נגעו בנו כי הם מפחדים מאיתנו.אז זה מוכיח שאנחנו יכולים.
לגבי הגירוש,שיגידו תודה שמגרשים  אותם ולא הורגים אותם ואם תהייה מלחמה הערבים יודעים שאנחנו נשמיד אותם.שהערבים יקבלו אותם,למה לא?אצלנו אין מקום.
סנקציות אתה מתכוון מהערבים או מארה"ב?איזה סנקציות הערבים יכולים לתת לנו? וסקנציות של ארה"ב זה אומר לא לתת לנו "סעד".ה"סעד" הזה רק מזיק לנו כי אנחנו נתונים ללחץ וזה כולה 5% מהתקציב הישראלי.אז זה בדיחה.כשיהודים נהרגים בפיגועים אני לא שמח אבל כשהערבים מנסים ועושים נזק(אבל לא הורגים) אז אני שמח כי יש לי תקווה שצה"ל יטפל בהם כמו שצריך ושהם נותנים לנו סיבה.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #44 ב- : מרץ 22, 2010, 01:32:21 »
בס"ד

במלחמת ששת הימים אנחנו זיינו אותם.ומאז הם לא נגעו בנו כי הם מפחדים מאיתנו.אז זה מוכיח שאנחנו יכולים.
לגבי הגירוש,שיגידו תודה שמגרשים  אותם ולא הורגים אותם ואם תהייה מלחמה הערבים יודעים שאנחנו נשמיד אותם.שהערבים יקבלו אותם,למה לא?אצלנו אין מקום.
סנקציות אתה מתכוון מהערבים או מארה"ב?איזה סנקציות הערבים יכולים לתת לנו? וסקנציות של ארה"ב זה אומר לא לתת לנו "סעד".ה"סעד" הזה רק מזיק לנו כי אנחנו נתונים ללחץ וזה כולה 5% מהתקציב הישראלי.אז זה בדיחה.כשיהודים נהרגים בפיגועים אני לא שמח אבל כשהערבים מנסים ועושים נזק(אבל לא הורגים) אז אני שמח כי יש לי תקווה שצה"ל יגיב כמו שצריך.

יובל צודק למרות שלערבים יש היום יותר ביטחון מאשר פעם עדיין יש להם פחד פנימי כי הם יודעים למה אנחנו מסוגלים,וזה אחד הדברים שמונעים מהם מתקפה באופן זמני.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #45 ב- : מרץ 22, 2010, 01:33:17 »
ציטוט

אני חושב שאתה לוקה בהיסטוריה של העם שלך, אחרי ששת הימים בא יום כיפור, שאומנם ניצחנו אבל לא "זיינו אותם", ואחרי שהחזרנו שטחים הם לא פתחו עמנו בעוד מלחמה(יותר נכון בפלישה של הצבא שלהם).
בינתיים היה לך פיגועים מלבנון, עזה, יו''ש ומזרח ירושלים.
במלחמה האחרונה, למרות שהצבא לבנון/חיזבאללה לא כבש ולא גרגיר אדמה הוא הצליח לייאש את צה''ל ואת כל המדינה, כולל שיתוקה של כל הצפון.

ציטוט
לגבי הגירוש,שיגידו תודה שמגרשים  אותם ולא הורגים אותם ואם תהייה מלחמה הערבים יודעים שאנחנו נשמיד אותם.שהערבים יקבלו אותם,למה לא?אצלנו אין מקום.

עכשיו איסמאיל הנייה מתקשר לברוך מרזל למסור לו את התודה.

ציטוט
סנקציות אתה מתכוון מהערבים או מארה"ב?איזה סנקציות הערבים יכולים לתת לנו? וסקנציות של ארה"ב זה אומר לא לתת לנו "סעד".ה"סעד" הזה רק מזיק לנו כי אנחנו נתונים ללחץ וזה כולה 5% מהתקציב הישראלי.אז זה בדיחה.כשיהודים נהרגים בפיגועים אני לא שמח אבל כשהערבים מנסים ועושים נזק(אבל לא הורגים) אז אני שמח כי יש לי תקווה שצה"ל יגיב כמו שצריך.

סנקציות  זה אומר ארצות הברית+איחוד אירופאי+העולם הערבי(זה שעוד עדיין סוחר איתנו) שזה כולל גם הגבלות פוליטיות והגבלות ביבוא/יצוא עד חרם.
הגבלות דיפלומטיות, הגבלות אקדמיות, הגבלות לשיתוף פעולה צבאי וכן הלאה.

אם יהודים לא יפגעו בפיגועים צה''ל לא יגיב, ובטח שלא באותה עוצמה. פשט מדהים ניתוח המצב שלך

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #46 ב- : מרץ 22, 2010, 01:34:43 »
יובל צודק למרות שלערבים יש היום יותר ביטחון מאשר פעם עדיין יש להם פחד פנימי כי הם יודעים למה אנחנו מסוגלים,וזה אחד הדברים שמונעים מהם מתקפה באופן זמני.

ואתה אומר את זה על בסיס ניתוח פסיכולוגי של שליטי מצריים ירדן וסוריה?

ושוב, אם יהיה פרובוקציה מספיק גדולה(כמו גירוש של 4 מיליון פלסטינים) יכול המצב לעלות לנו במלחמה.
גם ארצות הברית לא תוקפת עדיין את איראן, גם לא בימי בוש, אתה רוצה להגיד לי שהם מפחדים מהם צבאית בלבד?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : מרץ 22, 2010, 01:47:01 »
בס"ד

נו? ומה הבעיה? אירופה לא דורשת שטחים מאף אחד..

אז אם הערבים לא היו דורשים שטחים, אסור היה להגיד "יש להם כבר 22 מדינות"?

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #48 ב- : מרץ 22, 2010, 01:52:28 »
בס"ד

אני חושב שאתה לוקה בהיסטוריה של העם שלך, אחרי ששת הימים בא יום כיפור, שאומנם ניצחנו אבל לא "זיינו אותם", ואחרי שהחזרנו שטחים הם לא פתחו עמנו בעוד מלחמה(יותר נכון בפלישה של הצבא שלהם).
בינתיים היה לך פיגועים מלבנון, עזה, יו''ש ומזרח ירושלים.
במלחמה האחרונה, למרות שהצבא לבנון/חיזבאללה לא כבש ולא גרגיר אדמה הוא הצליח לייאש את צה''ל ואת כל המדינה, כולל שיתוקה של כל הצפון.

בגלל גולדה מאיר הזאת לא השמדנו את מצריים.כי היא לא רצתה לעשות מה שצריך.היא לא רצתה שנגיב בכלל כדי שכל העולם יראה שאנחנו טובים. חזבאללה התיש את צה"ל בגלל ששמאלמרט יש"ו שר"י לא רצה ללכת איתם עד הסוף,היה צריך להפציץ את כל האוכלוסיה שלהם וזהו.זה לא בגלל שאנחנו לא יכולים.אתה באמת כזה טיפש או שאתה משחק אותה? זה נראה לך הגיוני שניצחנו בששת הימים אבל לא הצלחנו להשמיד ארגון מסכן?

סנקציות  זה אומר ארצות הברית+איחוד אירופאי+העולם הערבי(זה שעוד עדיין סוחר איתנו) שזה כולל גם הגבלות פוליטיות והגבלות ביבוא/יצוא עד חרם.
הגבלות דיפלומטיות, הגבלות אקדמיות, הגבלות לשיתוף פעולה צבאי וכן הלאה.

אנחנו יכולים להסתדר יפה מאוד בלי אף אחד.שילכו כולם קיבינימט.כל העולם מקנא בנו ואנחנו המדינה הכי חזקה באזור עם חייל האוויר הכי טוב בעולם!

אם יהודים לא יפגעו בפיגועים צה''ל לא יגיב, ובטח שלא באותה עוצמה. פשט מדהים ניתוח המצב שלך

מתי אמרתי את זה? זה לא מה שאמרתי. מה שאמרתי זה שאני שמח כשהערבים מתגרים בנו כי זה נותן לנו תירוץ להשמידם.אבל לא צריך שדם יהודי ישפך ח"ו כדי שתהייה תגובה.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #49 ב- : מרץ 22, 2010, 01:55:06 »
בס"ד

אז אם הערבים לא היו דורשים שטחים, אסור היה להגיד "יש להם כבר 22 מדינות"?

מותר היה,אבל זה לא היה רלוונטי כי הם לא היו דורשים כלום. :old_WTF_Aza: