כתב נושא: אוהדי בית''ר VS פועלי ניקיון ערבים  (נקרא 26424 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהדי בית''ר VS פועלי ניקיון ערבים
« להגיב #1 ב- : מרץ 15, 2010, 01:01:15 »
בס"ד

שיהרגו אותם

מנותק לירן

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : מרץ 15, 2010, 14:51:24 »
למרות שהייתי במשחק לא דיברו על זה ביציע ורק אתמול זה נודע לי.
כנראה שהחבר'ה עשו תעבודה טובה ויסודית  ;D ;D

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #3 ב- : מרץ 15, 2010, 21:22:56 »
טוב מאוד
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #4 ב- : מרץ 16, 2010, 14:46:50 »
אוהד-הפועל אם יהודים בתקופת השואה היו מתחילים לפגוע באזרחים גרמנים "חפים-מפשע" גם היית מזדעק ככה?

יש לך אולי את תסמונת-שטוקהולום.... איך אתה לא מתבייש להגן ולתמוך באויבי העם שלך שמייחלים לשחוט גם אותך ואת משפחתך תוך כדי אינוס הנשים ולקיחת הרכוש שלכם מכיוון שאתם יהודים וכל יהודי מבחינת האיסלאם הוא "כופר" שמצווה להשמידו או לחלופין לאסלם אותו בכח הזרוע.

או שאתה באמת נאיבי ותמים ושטוף מח מתעמולת הכזב של התקשורת השמאלנית ומערכת-הליכלוך או שאתה באמת רשע שבוגד בעם שלך בזדון.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : מרץ 16, 2010, 15:36:35 »
אוהד-הפועל אם יהודים בתקופת השואה היו מתחילים לפגוע באזרחים גרמנים "חפים-מפשע" גם היית מזדעק ככה?

יש לך אולי את תסמונת-שטוקהולום.... איך אתה לא מתבייש להגן ולתמוך באויבי העם שלך שמייחלים לשחוט גם אותך ואת משפחתך תוך כדי אינוס הנשים ולקיחת הרכוש שלכם מכיוון שאתם יהודים וכל יהודי מבחינת האיסלאם הוא "כופר" שמצווה להשמידו או לחלופין לאסלם אותו בכח הזרוע.

או שאתה באמת נאיבי ותמים ושטוף מח מתעמולת הכזב של התקשורת השמאלנית ומערכת-הליכלוך או שאתה באמת רשע שבוגד בעם שלך בזדון.

לשאלתך כן גם להם

בו תסביר לי כיצד השפלתם של שני עובדי ניקיון תמימים עוזר למטרה שלך לגירוש ערבים?

ובו תחשוב לשנייה, כיצד אתה מצטייר כאשר אתה תומך במעשים כאלו?

ואתה האחרון שיכול לקרוא למשהוא רשע

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #6 ב- : מרץ 16, 2010, 15:51:40 »
אני לא מגנה את המעשה ואדרבא אני תומך באותם יהודים אוהדי בית"ר שעשו את זה מכיוון שהערבים בארץ הם אויב שלנו שמייחל לשחוט אותנו ולאנוס את בנותינו ונשותינו ולקחת את רכושינו ובגלל זה אני לא מרחם עליהם ולא מגנה את זה.

ומה זה יכול לעזור במאבק אתה שואל? שהערבים ידעו שיש יהודים מג'נונים שלא דופקים להם חשבון ושלא כל היהודים הם פחדנים שמתרפסים אליהם, וגם כעת המצב שבו ערבים רוצחים/תוקפים/אונסים/גונבים זהו מצב של חילול-ה' שאין כדוגמתו ומעשים כגון אלו מוחקים במקצת את חילול-ה' שקיים.

ושוב אני לא קורא לאף יהודי לעבור על החוק ולעשות דברים מאין אלו שמנוגדים לחוק השמאלני שקיים במדינתנו מכיוון שכאמור אנחנו שומרי-חוק, אבל מצד שני אני לא מגנה מקרים כאלו מאותם הסיבות שציינתי לך למעלה.

ובקשר לעניין של רשע, כל מי שתומך באויבנו הוא רשע מרושע מכיוון שהוא מסייע לאויב במלחמתו בעם היהודי ומקל על הערבים לפגוע ביהודים כך שהדברים האלו הם פשיטה...ולא רן-הכהניסט אמר זאת אלא הדברים הללו הם מהתורה הקדושה שבא אנו מצווים לשנוא את הרשע שנאמר "אלא משנאך ה' אשנא"

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : מרץ 16, 2010, 16:03:20 »
אני לא מגנה את המעשה ואדרבא אני תומך באותם יהודים אוהדי בית"ר שעשו את זה מכיוון שהערבים בארץ הם אויב שלנו שמייחל לשחוט אותנו ולאנוס את בנותינו ונשותינו ולקחת את רכושינו ובגלל זה אני לא מרחם עליהם ולא מגנה את זה.

ומה זה יכול לעזור במאבק אתה שואל? שהערבים ידעו שיש יהודים מג'נונים שלא דופקים להם חשבון ושלא כל היהודים הם פחדנים שמתרפסים אליהם, וגם כעת המצב שבו ערבים רוצחים/תוקפים/אונסים/גונבים זהו מצב של חילול-ה' שאין כדוגמתו ומעשים כגון אלו מוחקים במקצת את חילול-ה' שקיים.

ושוב אני לא קורא לאף יהודי לעבור על החוק ולעשות דברים מאין אלו שמנוגדים לחוק השמאלני שקיים במדינתנו מכיוון שכאמור אנחנו שומרי-חוק, אבל מצד שני אני לא מגנה מקרים כאלו מאותם הסיבות שציינתי לך למעלה.

ובקשר לעניין של רשע, כל מי שתומך באויבנו הוא רשע מרושע מכיוון שהוא מסייע לאויב במלחמתו בעם היהודי ומקל על הערבים לפגוע ביהודים כך שהדברים האלו הם פשיטה...ולא רן-הכהניסט אמר זאת אלא הדברים הללו הם מהתורה הקדושה שבא אנו מצווים לשנוא את הרשע שנאמר "אלא משנאך ה' אשנא"

אתה מבין שניתן לעלות את התמיכה הזאת שלך בטוענה של הסתה, כיוון שאתה תומך במעשה פלילי ככה שלא בטוח שזה חוקי(אבל אני לא משפטן).
ואף ערבי לא מפחד ממכם, בדיוק כמו שאם עשרות ערבים יעמדו מול אוהד בית''ר, גיבור ככל שיהיה, הוא מהר ימצא את עצמו בתוך אסלה.
לא כי אותם ערבים הם גיבורים גדולים, פשוט פיזיקה פשוטה.

וכל מה שאתה עוררתם זו סלידה מהקבוצה ומהתמיכה לימין, בערך מכל אדם מתנדנד, ולא אלים.

וגם לאנוס, לרצוח, ולהשפיל זה רשעות לשם מה. גם אם מדובר בערבי.
אם אתה במלחמה? הוא תוקף אותך? או לחלופין יש סיטואציה שהוא חף מפשע ליד אלו שתוקפים אותך? זה משהוא אכן וזה מכלול אחר וכיוון אחר לשפיטה.

כאן לא היה שום איום מצד אותם ערבים, שום קשר למצב הפוליטי, הם רק באו לנקות את השירותים, שיהיה לך איפה לבצע את צרכיך.
אבל מה אכפת לך מכבוד אדם? לחיות אין כבוד.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #8 ב- : מרץ 16, 2010, 16:13:50 »
עלייך להבין שהמוסר היהודי הוא לא כמו המוסר המערבי פרי מוחם של בני-אדם.
עדיין לא ענית לי על השאלה מדוע כל כך אכפת לך על בני העמלק האלו?
לא מזיז לך שרובם המוחץ של הערבים מייחלים להשמדתך ולעריפת ראשך?

אתה חושב שאתה חי בשוויץ?

אה שכחתי ככה זה שגרים בבועה השנקינאית תל-אביבת רואים את העולם במשקפיים של היפים מסוממים.

מה אני אגיד לך אתה נאיבי ומעורר גיחוך.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : מרץ 16, 2010, 16:22:19 »
שאלה לרן הכהניסט , דבר ראשון נעים מאוד לא התקשרנו בעבר ...
אני כהן יהודי ,תל אביבי מילואימניק גאה ,ימני חילוני מסורתי ,פוסטשמאלני ושונא אי צדק !
ליבי נחמץ כל פעם מחדש כאשר אני רואה את אשר חלק מהערבים (חלק גדול...) מעיזים לעשות את הדברים האיומים כלפינו (רצח/אונס/בגידה וכו...)וליבי ספוג זעם רב על התעוזה של החיות האלו והתרפסות השמאל המגעיל והעיוור שיש כאן ....
ואני מאמין גדול במידה כנגד מידה ולכן אני תומך על פעולות נקודתיות כלפיי הפוגעים ,שיהיה ברור לכולם ש - ערבי שיאנוס = הוא יסורס ויפגע פיזית קשה ,משפחתו תסבול פוגרום יהודי וביתם יילקח ליהודים במיידי ,כל הכפר יעבור ימים של פחד ופגיעות או שהוא יחליט לנדות את המשפחה של הפושע ...
אבל לפגוע במי שמנסה להיות בסדר ולעבוד למחייתו ?!
אני אתקע כדור 5.56 בלי למצמץ בכל מצח של ערבי שאנס/גנב/רוצח/מכה או מאיים על יהודי ,אבל ילד שלא עשה כלום ? (חוץ מלהיולד במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון)... ,זו דתנו ?

צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #10 ב- : מרץ 16, 2010, 16:47:14 »
אני מבין אותך אחי היקר ואת שאלתך ואת המחשבה המוטעת שפעם גם אני סבלתי ממנה בעקבות שטיפת-המח של התקשורת השמאלנית ושל מערכת-החינוך השמאלנית, הרגילו אותנו לחשוב שהערבים "תמימים" "חפים-מפשע" וכל זה רק בכדי לשקר אותנו על מנת שלא נראה את האמת ושנחשוב שהערבים הם לא באמת אויב אכזר ונאצי שמייחל ומשתוקק להשמדתנו.

אנחנו צריכים להבין שכל ערבי מייחל להשמדת המדינה-היהודית ולרציחתם של כל היהודים כי ככה ספר הקוראן הנאצי שלהם מצווה אותם לנהוג ב "כופרים" שאלו אנחנו במקרה.. אז ככה שהערבים הם לא "חפים-מפשע" דת האיסלאם מצווה את מאמיניה לנהוג בכופרים בשני דרכים שהם: או לאסלם בכח את הכופר או לחלופין לשחוט אותו ולערוף את ראשו בברבריות אכזרית נאצית ח"ו.

כך שאין לי שמץ של רחמים כלפי אף ערבי ואדרבה כאמור אני בעד שלערבים יהיה באמת על מה לבכות כי הם תמיד מתבכיינים שאנחנו מקפחים אותם למרות כל אותם אפליות מתקנות ומחוות שממשלות-ישראל עושות למענם, תמיד הם מתלוננים שאנחנו היהודים "גזענים" "גנבים" ושאנחנו אשמים בהכל.

ושלא נדבר על כך שמבחינת התורה-הקדושה לכל ערבי יש רק שני אופציות שבהם עלינו לנהוג כלפיהם והם:

1.לתת להם להסתלק מארץ-ישראל מבלי לפגוע בהם לצמיתות

2.האופציה השנייה היא היא במקרה והם יסרבו לקבל את האופצייה הראשונה  והאופציה השנייה היא כדור לראש לכל אויב שיסרב לעזוב את ארצנו היחידה.

כאמור אחי אלו הם עמדות התורה-הקדושה בנוגע לכיצד לנהוג באויב הערבי, ומכיוון שכרגע אנחנו נמצאים תחת שלטון שמאלני שלא הולך בדרכי התורה האופציות הללו בכלל לא על הפרק ומה שאנחנו מתמקדים בו הוא לעורר כמה שיותר יהודים לאמת הכהניסטית בפן האישי, ובמישור הלאומי עלינו לעודד הגירה ערבית מארץ-ישראל על ידי פינו-פיצוי לערבים.

ולסיום אני רוצה שתבין שאנו תנועה שומרת-חוק ולכן אני מתנגד לכך שאנשים יקראו פה מעל במת הפורום לפגיעה בערבים או בשמאלנים כי זו עבירה פלילית על פי החוק הקיים כעת.

אבל מה שכן אם כבר פלוני עשה מעשה שכזה כמו המקרה הנ"ל אני לא אגנה אותו.

בתודה רן.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : מרץ 16, 2010, 17:15:03 »
לרן ידידי ,אני מודה לך על תגובתך וברצוני לספר לך שכפי שציינתי אני פוסטשמאלני ובהחלט התשקורת השמאלנית הבזוייה איננה ניסתרת מעיניי ,חלק בלתי נפרד מסדר יומי בשנים האחרונות הוא לנסות ולשכנע ולהעביר הרבה יהודים טובים ועיוורים פוליטית לעבור לצד הנכון (לימין) ,ולאמת (התורה),
כיוון שאני מגיעה מתרבות זאת ואני להזכירך ,אחי ,חילוני ומקובל מאוד בעדה התל אביבית שבה אני חי כל 31 שניי ...אני ורבים מחבריי (חלקם בזכותי הצנועה) חצינו את הקווים אל האמת ,אנשים שבעבר הצביעו למרץ ולעבודה ...
אני בעד טרנספר לערבים (ליהודים כבר עשינו ...) ואם תיהיה שוב מלחמה גדולה ובעזרת השם ננצח ,אזי , יש להשלים את החזון שלך (מה שלא עשו לא ב 67 ולא ב 48) ,ולפרק כל מסגד ולהגלות כל ערבי ...ומי ייתן ועוד נזכה לרקוד על הריסות מסגד חסן ב'ק ,

שאלתי אליך היא האם פושע ערבי שאנס/רצח  = לבוגר ערבי שלא ???
האם אין ערבים מוסלמים שלא מעניין אותם האיסלם והיהודים ?? ומה איתם ?
ואם יש מוסלמים אשר מצדיקים אותנו ומשת"פים שלנו ? מה איתם ?? , הכל שחור לבן ? אין אפור ?

בכבוד רב .
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : מרץ 16, 2010, 18:17:39 »
עלייך להבין שהמוסר היהודי הוא לא כמו המוסר המערבי פרי מוחם של בני-אדם.
עדיין לא ענית לי על השאלה מדוע כל כך אכפת לך על בני העמלק האלו?
לא מזיז לך שרובם המוחץ של הערבים מייחלים להשמדתך ולעריפת ראשך?

אתה חושב שאתה חי בשוויץ?

אה שכחתי ככה זה שגרים בבועה השנקינאית תל-אביבת רואים את העולם במשקפיים של היפים מסוממים.

מה אני אגיד לך אתה נאיבי ומעורר גיחוך.

ערסים שמתנפלים על עובדי ניקיון חסרי ישע מעוררים גיחוך. למה אכפת לי?
כי זה נקרה להיות בן אדם, אם בדת כתוב שהמוסר שולל את האנושיות הוכחת כרגע(שוב) שהדת לא מוסרית.
ויש הבדל בין אי אכפתיות לברוטליות ברברית.
כמובן שאחר כך אתה קורה להם פרא אדם שהם כורתים ראש למשהוא. המוסר שלך ושל חמאס זהה, והכל תחת החסות של הדת היהודית

מעניין, את חסידי אומות העולם לא היה אכפת מהדת, ומשמעות האויב שלהם, מגזע הארי וכן הלאה שהם הצילו יהודים.
« עריכה אחרונה: מרץ 17, 2010, 21:10:27 על ידי אוהד הפועל »

מנותק הנץ שבניצים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • גוש קטיף - לא נשכח ולא נסלח.
« להגיב #13 ב- : מרץ 20, 2010, 21:38:34 »

ערסים שמתנפלים על עובדי ניקיון חסרי ישע מעוררים גיחוך. למה אכפת לי?
כי זה נקרה להיות בן אדם, אם בדת כתוב שהמוסר שולל את האנושיות הוכחת כרגע(שוב) שהדת לא מוסרית.
ויש הבדל בין אי אכפתיות לברוטליות ברברית.
כמובן שאחר כך אתה קורה להם פרא אדם שהם כורתים ראש למשהוא. המוסר שלך ושל חמאס זהה, והכל תחת החסות של הדת היהודית

מעניין, את חסידי אומות העולם לא היה אכפת מהדת, ומשמעות האויב שלהם, מגזע הארי וכן הלאה שהם הצילו יהודים.
תגיד לי, מה אתה עושה בכלל בפורום הזה? זה פורום שנקרא "הימין האמיתי", והכינוי שלך בעצם אומר לנו מי אתה ומה אתה.

ולנושא - אשריי אותם צדיקים שעשו את המעשה הזה.
השמאל = נאצים.

הרב כהנא זצ"ל צדק!!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : מרץ 20, 2010, 22:27:14 »
תגיד לי, מה אתה עושה בכלל בפורום הזה? זה פורום שנקרא "הימין האמיתי", והכינוי שלך בעצם אומר לנו מי אתה ומה אתה.

ולנושא - אשריי אותם צדיקים שעשו את המעשה הזה.

האמת היא שזה פורום של אוהדי בית''ר, ומה אני עושה פה? מתווכח אתכם מה אתה עושה פה?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : מרץ 21, 2010, 12:50:09 »
בס"ד

"הנץ שבניצים" איזה קבוצה אתה אוהד?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : מרץ 21, 2010, 13:07:43 »
בס"ד

"הנץ שבניצים" איזה קבוצה אתה אוהד?

הוא חייל של נימני

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : מרץ 21, 2010, 15:29:18 »
בס''ד

כשמעסיקים ערבים ונותנים להם כסף והטבות, זה מסכן את קיומנו. למה? כי זה מעודד את הערבים להשאר בארץ ישראל. וזה מעודד אותם להביא יותר ילדים ערבים לעולם. אם לא הייתה לערבים עבודה, הרוב המכריע היו רוצים לעזוב את ארץ ישראל.

אני אוהב לשחק כל מיני ספורט, אבל אני לא אוהב לצפות כשאנשים אחרים משחקים. אז המשחק עצמו לא מעניין אותי.

אבל למרות שאני לא אוהד בעצמי, אני מאוד מאוד אוהב את אוהדי בית''ר היקרים הי''ו. אזה יהודים טובים ונאמנים! אני כל כך גאים בהם.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : מרץ 21, 2010, 15:37:14 »
בס''ד

כשמעסיקים ערבים ונותנים להם כסף והטבות, זה מסכן את קיומנו. למה? כי זה מעודד את הערבים להשאר בארץ ישראל. וזה מעודד אותם להביא יותר ילדים ערבים לעולם. אם לא הייתה לערבים עבודה, הרוב המכריע היו רוצים לעזוב את ארץ ישראל.

אני אוהב לשחק כל מיני ספורט, אבל אני לא אוהב לצפות כשאנשים אחרים משחקים. אז המשחק עצמו לא מעניין אותי.

אבל למרות שאני לא אוהד בעצמי, אני מאוד מאוד אוהב את אוהדי בית''ר היקרים הי''ו. אזה יהודים טובים ונאמנים! אני כל כך גאים בהם.

אה לכן צריך להרביץ ולהשפיל פועלי ניקיון מסכנים

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : מרץ 21, 2010, 16:00:03 »
הערבים אותם ערבים...
הים אותו ים..
והיהודונים אותם יהודונים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)