כתב נושא: במה אתם עוסקים/רוצים לעסוק  (נקרא 6299 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
במה אתם עוסקים/רוצים לעסוק
« להגיב #25 ב- : יולי 16, 2010, 13:38:48 »
בס''ד
לי אישית, נראה שלא. אך לפי דברי חברי הפורום ניתן להסיק שאתה איזה ערבי... חחח כמובן שאני סבור שאתה יהודי. ובנוסף, אני לא כל כך בטוח שאתה שמאלני-קיצוני כמו שהצטיירת בעיני רבים מחברי הפורום.
היו דברים שכתבה בדיונים (וויכוחים) והיה בהם אמת..אבל הפעם ניסחפתה לא???.לא כ"כ בטוח שהוא שמאלני-קיצוני?!.הרי ראיתה חלק מההודעות שלו בעבר אז מה ניסגר איתך???.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #26 ב- : יולי 16, 2010, 15:53:47 »
בס''ד
תראה, לא שמעתי אותו מדבר על הכחשת שואה ושאר הדברים שהזכיר כאן רון. ואני יודע שאדר איננו ימני כמו רוב האנשים כאן, אך לא ניתן לסווג כל אדם שאיננו מאמין בדרכו של הרב כהנא כ''שמאלני''.
אני אישית מצביע לליברמן. אך לאחרונה התאכזבתי ממנו וכעת אני תומך באיחוד הלאומי. ואם הימין האמיתי היה מפלגה לגיטימית בישראל אזי הייתי תומך בו.
בנוגע לאדר, אני מאמין שהוא איננו שמאלני-קיצוני, מכיוון שדעותיו אופייניות למצביעי קדימה, שזה בעצם נקרא מרכז, כלומר בעניינים מסויימים הוא בעמדת השמאל ובעניינים אחרים הוא בעמדת הימין. העניין הוא, שכל אדם שאיננו סובר כמוכם אתם מתקיפים אותו ואף מקללים אותו בצורה בזיונית (דוגמא מצטיינת לכך - רון). זוהי התנהגות שלא נותנת הרבה כבוד למונח ''כהניסט''. אני עצמי מאמין בדרכו של הרב כהנא זצוק''ל, אך אני משוכנע שהתנהגות כמו של רון היא לחלוטין בניגוד לדרכו של הרב. דרך התורה היא דרך של שלום ואחווה. יש ליצור אחווה ואחדות בקרב עם ישראל, ולא להצית שנאה ומדון.
שבת שלום.
עדן איסקוביץ

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : יולי 16, 2010, 16:01:28 »
בס''ד
תראה, לא שמעתי אותו מדבר על הכחשת שואה ושאר הדברים שהזכיר כאן רון. ואני יודע שאדר איננו ימני כמו רוב האנשים כאן, אך לא ניתן לסווג כל אדם שאיננו מאמין בדרכו של הרב כהנא כ''שמאלני''.
אני אישית מצביע לליברמן. אך לאחרונה התאכזבתי ממנו וכעת אני תומך באיחוד הלאומי. ואם הימין האמיתי היה מפלגה לגיטימית בישראל אזי הייתי תומך בו.
בנוגע לאדר, אני מאמין שהוא איננו שמאלני-קיצוני, מכיוון שדעותיו אופייניות למצביעי קדימה, שזה בעצם נקרא מרכז, כלומר בעניינים מסויימים הוא בעמדת השמאל ובעניינים אחרים הוא בעמדת הימין. העניין הוא, שכל אדם שאיננו סובר כמוכם אתם מתקיפים אותו ואף מקללים אותו בצורה בזיונית (דוגמא מצטיינת לכך - רון). זוהי התנהגות שלא נותנת הרבה כבוד למונח ''כהניסט''. אני עצמי מאמין בדרכו של הרב כהנא זצוק''ל, אך אני משוכנע שהתנהגות כמו של רון היא לחלוטין בניגוד לדרכו של הרב. דרך התורה היא דרך של שלום ואחווה. יש ליצור אחווה ואחדות בקרב עם ישראל, ולא להצית שנאה ומדון.
שבת שלום.

כנראה שחיים שבזמנו (ורק בזמנו) פיצץ (כמדומני) את המכונית של יהודון שניסה להרוס את המאבק למען יהדות בריה"מ וולטר ברק לא כהניסט. לרשעים אין כבוד. מותר אפילו לדבר עליהם לשון הרע. כשהערתי לך את זה, במקום להתדיין איתי כמו איש של שלום ואחווה, התחלת להתקיף אותי ולהשמיץ אותי. על ליצנים כמוך אמר הרב כהנא - "Those who cannot debate, defame".

אך הצביעות זועקת מגרונך כמו אצל הונלוהוהו.

לגבי הכחשת והצדקת השואה של הונלוהוהו -

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,20374.0.html
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,25838.0.html

אך כמובן שצבוע, רגשן וליצן לא אובייקטיבי כמוך שמתיימר להיות איש של שלום ואחווה לא יבדוק את העניין לעומק לפני שהוא מדבר שטויות. הונלוהוהו הוא לא רק שמאלן קיצוני, הוא בוגד מלא בשנאה כלפי היהודים בכלל ויהדות בריה"מ לשעבר שלהם הוא קורא "חיות פרא שרק מחפשים להשתכר וללכת מכות" (ציטוטו ישיר שלו) ואם אתה מגן עליו אתה גרוע כמוהו, בטח שלא ראוי לתואר כהניסט. לא מראים אהבת ישראל לבוגדים כי זה שנאת ישראל ליהודים הטובים.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #28 ב- : יולי 18, 2010, 00:18:37 »
בס''ד
רון יקירי, אינני חולק עליך שאמירת דברים כאלה על עולי בריה''מ היא מקובלת בעיניי. ולא רק שאיננה מקובלת, היא אף ראויה להוקעה ולגינוי חריף. אך למרות זאת, עליך להתווכח איתו בלי לרדת לפסים אישיים.
אינני מכיר את אדר באופן אישי וגם אתה אינך מכיר אותו.. יתכן שהוא פשוט מגזים בדבריו אך לא נראה לי שהוא באמת עוכר ישראל. אני חוזר, לא כל אדם שאיננו כהניסט - הוא אויב של העם היהודי. היהודים היחידים שראויים להוקעה ולרדיפה הם הבוגדים של בצל''ם, המפגינים שמגיעים מדי יום שישי לשיח ג'ראח, ובוגדים כמו וענונו הכלב יש''ו וטלי פחימה יש''ו שר''י. אבל הונלוהוהו, עם כל שינאתך אליו, איננו שייך לקבוצה הנ''ל. גם אני לא אוהב בוגדים. אלא שהוא איננו בוגד בעיניי.
עדן איסקוביץ

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : יולי 18, 2010, 01:55:47 »
במגן דוד אדום

מנותק דרורי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : יולי 18, 2010, 08:57:31 »
אני תלמיד עכשיו.
אני רוצה להיות תסריטאי/איש מחשבים/אמן ביטבוקסינג.