כתב נושא: * מידע על האנרכיסטים החולים שמתנכלים ליהודים בשייח ג'ראח *  (נקרא 38736 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

מנותק guyguy

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אחיי היהודים, הרשו לי לחלוק איתכם את העצב הגדול שנפל עלי כשנפגשתי בדף אינטרנט זה:
אם מעשה זה מייצג את המוסר הישראלי, אז חברים, כדאי שנחזיר את מפתחות שער הגיא לפלסטינאים, כי אין שום דבר יהודי במוסר זה. על שום מה קיבל בית הילל את הזכות לקבוע הלכה? "מפני שנוחין ועלובין היו, ושונין דבריהן ודברי בית שמאי" (עירובין יג ע"ב). למה שלא נלמד מיושרת הדיון של המסורת היהודית? לפרסם את הפרטים של האנשים הללו ובכך לקרא לפגיעה בהם הוא מעשה שמזכיר יותר את ה"קו קולס קלן [K.K.K] או את הארגונים הפונדמנטליסטים הממלכתיים באירן מאשר  את המוסר שנאמר עליו שיביא אור לגויים. אתם מסכנים אנשים רודפי שלום וצדק, שנראה שלא שכחו את הציווי – "וגר לא תונה ולא תלחצנו - כי גרים הייתם בארץ מצרים" (שמות כב' פסוק כ) (אפרופו פסח), ולמה? כיוון שיש להם דעה שונה משלכם?
עוד דבר מעציב אותי: האשמות של האנשים הללו כנאצים (וכיוצא בזה). אתם עושים חטא גדול לזיכרון ההיסטורי של פשעי הנאצים. האנשים הללו לא פגעו בנפש חיה, ובטח שלא הופכים רצח לתעשייה. השימוש בביטוי הזה שוחק את החומרה של מעשי הנאצים ומסכן את העולם בשכחה וחזרה על המעשה.
אני מבקש ממכם להוריד את האינפורמציה הזו מהאתר ולתקן דרככם. ככתוב: "ובפרישכם כפיכם אעלים עיני מכם, גם כי תרבו תפילה אינני שומע, ידיכם דמים מלאו."  (ישעיהו א' פסוק ט"ו)

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אחיי היהודים, הרשו לי לחלוק איתכם את העצב הגדול שנפל עלי כשנפגשתי בדף אינטרנט זה:
אם מעשה זה מייצג את המוסר הישראלי, אז חברים, כדאי שנחזיר את מפתחות שער הגיא לפלסטינאים, כי אין שום דבר יהודי במוסר זה. על שום מה קיבל בית הילל את הזכות לקבוע הלכה? "מפני שנוחין ועלובין היו, ושונין דבריהן ודברי בית שמאי" (עירובין יג ע"ב). למה שלא נלמד מיושרת הדיון של המסורת היהודית? לפרסם את הפרטים של האנשים הללו ובכך לקרא לפגיעה בהם הוא מעשה שמזכיר יותר את ה"קו קולס קלן [K.K.K] או את הארגונים הפונדמנטליסטים הממלכתיים באירן מאשר  את המוסר שנאמר עליו שיביא אור לגויים. אתם מסכנים אנשים רודפי שלום וצדק, שנראה שלא שכחו את הציווי – "וגר לא תונה ולא תלחצנו - כי גרים הייתם בארץ מצרים" (שמות כב' פסוק כ) (אפרופו פסח), ולמה? כיוון שיש להם דעה שונה משלכם?
עוד דבר מעציב אותי: האשמות של האנשים הללו כנאצים (וכיוצא בזה). אתם עושים חטא גדול לזיכרון ההיסטורי של פשעי הנאצים. האנשים הללו לא פגעו בנפש חיה, ובטח שלא הופכים רצח לתעשייה. השימוש בביטוי הזה שוחק את החומרה של מעשי הנאצים ומסכן את העולם בשכחה וחזרה על המעשה.
אני מבקש ממכם להוריד את האינפורמציה הזו מהאתר ולתקן דרככם. ככתוב: "ובפרישכם כפיכם אעלים עיני מכם, גם כי תרבו תפילה אינני שומע, ידיכם דמים מלאו."  (ישעיהו א' פסוק ט"ו)
עם כל הכבוד המושג "מוסר יהודי" הוא קישקוש מוסר הוא דבר כולל של כל אחד מכל עם ולא קשור לעם דת או לאום,בכל מיקרה מי שפוגע בך צריך לפגוע בוא בחזרה
כדי שיפסיק,לפי ההשקפה שלך שאם פגיעה במישהו דומה לפגיעה של חלאות כמו נאצים רק כי הם עשו משהו דומה(והם לא אתה משווה באופן פרובוקטיבי)מבלי להתחשב בכלל בסיבה ובמקרה אז למעשה אפשר להסתכל כך בכל מיקרה כולל על ענישת פושעים או הוצאות להורג של רוצחים בדם קר ועוד אינספור השוואות מפגרות דומות כי הן מתעלמות לחלוטין מהסיבה המקרה ומשאר העניין.אם אתה לא יודע להבדיל בין המקרים אז איך לעזאזל אתה מדבר על מוסר?? אתה רק מדבר בצורה מתחסדת ומשתמש במושגים כמו "מוסר יהודי" ו"נאצים" ו"KKK" בצורה פרובוקטיבית.
אל תצביע תשפיע

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"וגר לא תונה ולא תלחצנו - כי גרים הייתם בארץ מצרים" (שמות כב' פסוק כ) (אפרופו פסח)
דברי הרב כהנא זצוק''ל הי''ד:
  "וכי יגור אתך גר בארצכם... כאזרח מכם יהיה... ואהבת לו כמוך, כי גרים הייתם בארץ מצרים" (ויקרא יט:לג-לד). לצערנו, עניין הגר הוא מקור לעיוות מצד השמאל ואחרים. על הערבים הנבלות האלה, השמאל אומר "הם גרים", "אהבה". אין ספק שכשכתוב כאן "גר", אין הכוונה לכל גוי שגר בינינו, אלא לגר צדק. אונקלוס, שלא היה כמוהו מומחה לדעת מהו גר, שהרי הוא עצמו היה גר, תמיד מתרגם "גר" - "גיורא", אבל בפסוק "גרים הייתם", כדי שלא נטעה ונעשה גזרה שווה ונגיד שהיינו גרים, מתרגם אונקלוס "דיירין הויתון" - לא "גרים", אלא "דיירים". בקיצור, הלכה פסוקה היא שהישמעאלים, הנבלות המלוכלכות הללו, אינם נכללים בפסוק זה. לכל היותר, ייתכן שערבי יהיה גר תושב, אבל לא אזרח. לכן אין לו שום זכויות; הוא צריך לשבת בשקט עם עבדות ומסים, ואז יתייחסו אליו יפה. ואם אינו רוצה זאת, אין לו מקום בארץ ישראל. זאת הלכה, לא סיסמה. בקיצור, הם לא גרים אלא דיירים, וזה ההבדל בין גר צדק לגר תושב, כפי שאומר בפירוש אונקלוס הגר.
http://www.rabbikahane.org/kahane/index.php?option=com_content&view=article&catid=36:2008-05-22-13-13-38&id=300:2008-08-17-10-58-27&Itemid=68

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני חושב שהפרסום כאן של אותם צבועים אשר מטרידים בלי קץ תושבים יהודים הוא גמול הולם. כל הכבוד על היוזמה. אבל למה "מידע מוכמן" כבר עזב ומחק את הפרופיל ?

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
* מידע על האנרכיסטים החולים שמתנכלים ליהוד
« להגיב #31 ב- : מרץ 16, 2010, 22:13:16 »
כל הכבוד על היוזמה. אבל למה "מידע מוכמן" כבר עזב ומחק את הפרופיל ?
זה באמת מוזר.....
ושמתם לב לכמות הצפיות העצומה בנושא הזה?
« עריכה אחרונה: מרץ 16, 2010, 22:22:46 על ידי חרותניק »

מנותק marksist

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
כאן הייתה הודעה (ללא קללות וגסויות) שמנהלי הפורום לא רוצים שתראו אז הם מחקו אותה בפחדנות....

« עריכה אחרונה: מרץ 17, 2010, 13:17:47 על ידי marksist »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כל הכהניסטים על הזין

בס''ד

הנה עוד יהודון פחדן שתומך בערבים הנאצים שמנסים לבצע שואה נגדנו.

הם שמאלנים שבאים ממשפחות עשירות מתבוללות. אזה חולי נפש מגעילים ומכוערים.

אם תעלה קישורים לסרטוני בגידה או אם סתם תקלל, תחסם. אך אם אתה רוצה לנסות להתווכח איתנו, ניתן לך כי זה מצחיק אותנו.

מנותק marksist

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
עובדה שלא
מחקתם ועיותתם את מה שכתבתי אז איזה דיון בדיוק אתה רוצה?

מנותק marksist

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אז שוב ורק למען הניסיון לטיפת היגיון
צריך להיות דיון בין ימין לשמאל אך לא ככה !
השיטות הללו משמשות ניאו נאצים באירופה במלחמה שלהם בשמאל.
ככה אתם רוצים להראות? כמו נאצים?
בשבוע הבא אתם תגיעו לסילואוון ואנחנו נעמוד מולכם בהפגנה משלנו
וככה זה צריך להיות...
אבל ברגע שאתם גולשים לפסים כאלו, זהו איום במלחמת אחים !
ובמלחמה כזו אל תהיו בטוחים שתנצחו.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
עובדה שלא
מחקתם ועיותתם את מה שכתבתי אז איזה דיון בדיוק אתה רוצה?

בס''ד

יא פחדן צבוע. אתה מרקסיסט, אז אתה לא מאמין בחופש דיבור. רק מחקנו את הקישור שלך לסרטוני תעמולה אנטישמיים.

אתה בפורום שלנו. אז אתה תעשה זאת לפי הכללים שלנו. אם לא, תלך לג'הנום (שאתה תהיה שם בסוף בכל מקרה).

מנותק marksist

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
תשובה כהניסטית פופוליסטית ופחדנית
במקום להתמודד עם טענות אתם מאשימים את כולם.
אני, המרקסיסט, זה שבא לפה ואומר לכם שחופש דיבור הוא הכרחי לנו.
כן אני פחדן, אני מפחד ממלחמת אחים !  
אתה לא, וכל חברי הפורום הזה לא פחדנים בכלל...
ההסתה שלכם תוביל לרצח ולמלחמת אחים,
וזה שאתם לא מפחדים רק מראה שגזענות קיצונית כזו היא מחלת נפש

נ.ב
עיוותם את ההודעה הראשונה שלי ואל תיתמם.
את הסרטון העליתי אח"כ והוא לא סרטון הסטה ובטח שלא אנטישמי

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
השיטות הללו משמשות ניאו נאצים באירופה במלחמה שלהם בשמאל.
ככה אתם רוצים להראות? כמו נאצים?

LOL. אמר אחד שקורא לעצמו מרקסיסט - אידיאולוגיה שרצחה 300 מליון בני אדם רק במאה האחרונה.

לא היתה שום אידאה, שום דת ושום אימפריה בכל שנות קיום האנושות, שרצחה בשיטתיות ובמטודיות יותר חפים מפשע מהמרקסיזם.

אתה לא רק אויב העם היהודי - אתה אויב האנושות כולה. רב מרצחים בפוטנציה.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #39 ב- : מרץ 17, 2010, 13:29:19 »
אז שוב ורק למען הניסיון לטיפת היגיון
צריך להיות דיון בין ימין לשמאל אך לא ככה !
אני לא חושב שההודעה הראשונה שלך היא דוגמא טובה ל"דיון בין ימין לשמאל" וזה לא משנה מה היה תוכן הדברים שאמרת, אם זה סגנון הדיבור או הכתיבה שלך אז אין מקום בשבילך כאן..

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

בס''ד

אתם הגזענים - אתם אנטישמיים. אתם תומכים בערבים הנאצים שמנסים לבצע שואה נגד עם ישראל. אתם כמו הקאפואים ששיתפו פעולה עם הגרמנים הנאצים במחנות המוות בשואה.

אתם שונאים את היהדות והתורה על אף שאתם לא יודעים כלום על האמונה הקדושה של עם ישראל.

יש לערבים הנאצים 22 מדינות גדולות. יש לנו רק מדינה יחידה קטנטונת ואפילו זה יותר מדי בשביל בוגדים מכוערים כמוך.

יש לערבים הנאצים מעל פי 600 מהאדמה שיש ליהודים, ואתם רוצים לגרש את היהודים מהבירה הניצחית שלהם.

אתם תומכים במחבלים המרצחים הערבים ובכל אוייבי העם היהודי.

שתדעו שזו רק ההתחלה. לא ניתן לכם לתקוף את אחינו האהובים בירושלים יהודה ושומרון. לא ניתן לכם להשמיד את המולדת הקדושה והיקרה שלנו.

מנותק marksist

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
יכול להיות שהמראקסיזם היא האידיאה הרצחנית ביותר, (מה שלא נכון בכלל כי לסטאלין לא היה שום קשר למארקסיזם או לסוציאליזם אבל זה נושא לדיון אחר)
אם תטען נגדי, יכול להיות שאקבל את הביקורת שלך ויכול להיות שלא. אבל זה יהיה ענייני...
עכשיו אני באתי לכאן ואני אומר לכם ששיטת הפעולה הזו לא מקובלת ושתוצאותיה יהיו הרסניות לכולנו לימין ולשמאל.
תקראו לי פחדן ועשיר ומפונק ובן זונה ומה לא אבל תורידו את הביזיון הזה מהפורום !!!!!!!!!!!!!!

לגבי האלקשי לא הבנתי מה אתה רוצה? אם אני מרקסיסט ולדעתך זה יותר רע מלהדמות לניאו נאצים אז זה בסדר להיות דומה לניאו נאצים?

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

נ.ב
עיוותם את ההודעה הראשונה שלי ואל תיתמם.
את הסרטון העליתי אח"כ והוא לא סרטון הסטה ובטח שלא אנטישמי

לא תהיה מלחמת אחים אחרי שאחמדינג'אד יעשה ניקוי רציני במדינת ת"א.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #43 ב- : מרץ 17, 2010, 13:50:05 »
יכול להיות שהמראקסיזם היא האידיאה הרצחנית ביותר, (מה שלא נכון בכלל כי לסטאלין לא היה שום קשר למארקסיזם או לסוציאליזם אבל זה נושא לדיון אחר)
אבל האנשים שקרואים "מרקסיסטים" בישראל כגון "השומר הצעיר" העריצו ושיבחו את סטאלין ואף קראו לו "שמש העמים" והצדיקו כל מעשה שלו, בין אם מה שהוא עשה זה נכון או לא, ממש כמו רובוטים חסרי שכל ואידיאולוגיה פשוט עבדים של הדגל האדום המתועב(אבל כמו שאמרת זה נושא לדיון אחר ).

מנותק marksist

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ציטוט
לא תהיה מלחמת אחים אחרי שאחמדינג'אד יעשה ניקוי רציני במדינת ת"א.

ומבחינתך זה בטח דבר טוב נכון? ממש פטריוט ישראלי....!
גאון אתה... O0

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אם תטען נגדי, יכול להיות שאקבל את הביקורת שלך ויכול להיות שלא. אבל זה יהיה ענייני...

ברור! לאף מרקסיסט לא היה קשר למרקסיזם. לא לסטאלין, לא למאו, לא לפול פוט, לא לקסטרו ולא להו צי מין.
ולא רק זאת - אפילו למרקס אין קשר למרקסיזם, כי הרי מרקס עצמו כתב על ניקוי יסודי של החברה מאנשים בלתי רצויים.

איננו מחפשים לא את הביקורת שלך ולא לבקר אותך. אתה אידיוט, ועד שתקבל קצת שכל ותלמד איך נוהגים במקום ציבורי -
(רמז: לצעוק "כולכם נאצים" זה לא נחמד) תצטרך לחזור לפורום הפועלים או לטקבק את הרפש המצוי שלך בבלוגי השמאל.

ביי ביי, חסימה נעימה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ומבחינתך זה בטח דבר טוב נכון? ממש פטריוט ישראלי....!
גאון אתה... O0

בס''ד

כצפוי בכלל לא הבנת מה שפטריוט ישראלי הי''ו כתב.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ברור! לאף מרקסיסט לא היה קשר למרקסיזם. לא לסטאלין, לא למאו, לא לפול פוט, לא לקסטרו ולא להו צי מין.
ולא רק זאת - אפילו למרקס אין קשר למרקסיזם, כי הרי מרקס עצמו כתב על ניקוי יסודי של החברה מאנשים בלתי רצויים.

איננו מחפשים לא את הביקורת שלך ולא לבקר אותך. אתה אידיוט, ועד שתקבל קצת שכל ותלמד איך נוהגים במקום ציבורי -
תצטרך לחזור לפורום הפועלים או לטקבק את הרפש המצוי שלך בבלוגי השמאל.

ביי ביי, חסימה נעימה.

זה מזכיר לי קראתי איפה שהוא שמרקס עצמו לא הגדיר את עצמו כמרקסיסט.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

האם ההומו הזה באמת נחסם?

אני חושב שצריך להשאיר אותו בפורום ולהתווכח איתו.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הוא פסיכי, חבל על הזמן שלך. אנחנו מעדיפים שהפורום לא יהפוך לתחרות קללות בכל הנוגע למי יותר דומה לגבלס ול-SS.

אתה מוזמן להתווכח עם שמאלנים שמסוגלים לנצור את לשונם כמו אוהד הפועל ודומיו.