כתב נושא: ברצוני להודות לחיים בן פסח על הסירטון שהוא עשה בו הוא מצטט מהקוראן הנאצי  (נקרא 3019 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נ''צ שאלה, האם לפי התורה שבעל פה, אותו עם עמלקי בעידן המודרני שדוחה את אחד מ-3 הסעיפים(או שהוא אינו אתאיסט או שאינו מעוניין לבצע השמדה של העם היהודי) אינו בן מוות?
האם יש סעיף אחר המתיר את דמו במידה והוא אתאיסט או רוצה להשמיד את העם היהודי(אם בפן הדתי)?
אשמח לדעת
אוהד הפועל,
דבר ראשון תפסיק לקרוא לי נ"ץ או נ"צ, זה לא השם שלי, חלאס.

ועכשיו לשאלותיך:
הסעיף החשוב והכי מרכזי הוא תמיד תמיד השמדת העם היהודי, זה המגדיר המרכזי כדי להיות צאצא רוחני של עמלק.
כפי שגם אתה יכול לראות בויכוחים אחרים בפורום הזה בנדון.
נכון, כדי שזה יוגדר מלחמת עמלק בו מוטל גם חובה על כל יחיד בישראל לפגוע ביחיד ספציפי מעמלק צריך להיות מגזע עמלק, ז"א צאצא ישיר לעם העמלקי המקורי, אבל כאמור זה לא רלוונטי.
לכן נותר רק מלחמה כוללת מולם ולא חיסולי בדד.
גורם שהוא גורם דתי ועושה את זה בשם דת (לשאלתך) איננו יכול להיות מוגדר עמלק שכן בתורה כבר נאמר שעמלק הוא "לא ירא אלוהים"!! הגדרה מאוד מאוד מדוייקת.
עמלק צריך להיות אתאיסט ברמה כזו או אחרת נושא אידאולוגיה אתאיסטית, או לא דתית בגדול, לכן לדוגמא, הנאצים נכנסים לקטגוריה של עמלק כצאצא רוחני שלו בהחלט!!
לסיכום כדי להיות מוגדר עמלק צריך לעמוד בכל שלושת הקטגוריות שהבאתי לעיל.
אבל, זה לא אומר שבקטגוריות אחרות מי שרוצה לפגוע בישראל מתוך תפיסה דתית הוא לא בן מוות.
הוא בהחלט בן מוות ולא בגלל שהוא עמלק אלא בגלל שהוא מוכנס לתוך קטגוריה של אויב במלחמת מצווה שכן כידוע, למלחמת מצווה 4 אופציות:
1.)   חיסול עמלק.
2.)   חיסול 7 העמים וצאצאיהם שחיו פה בארץ ישראל בזמן יהושע בן נון.
3.)   מלחמת עזרת ישראל מיד צר (מלחמת מגן מול מי שמתקיף אותך בפועל, או מי שמאיים לעשות זאת)
4.)   מלחמת כיבוש הארץ מידי הגויים ששולטים עליו בכל דור ודור ולא משנה זהותם.
ובמלחמת מצווה הרג של "אזרחים" הוא בהחלט מותר במסגרת המלחמה, כנ"ל נשים ילדים וכו'.
ואם אתה שואל במישור המוסרי, אז אני בפשטות עם המשוואה הבאה:
אם אתה מעמיד את חיי אזרחיך שלך מול אזרחיך שלהם, מי קודם? אם בחתירה להגן על עמך ולהגיע לנצחון מוחלט על הצד השני ולדרוש ממנו כניעה ללא תנאי, אין שום פורפורציה, עבור חיי אזרח אחד שלך, אתה תהרוג כמה שלא יהיה משלהם, פשוט בשל העובדה שאפילו בבואך להכנס להגדרות של המדינה המודרנית אליבא דכל הוגיה אפילו עוד מימי הרנסנס ועד היום, החובה הראשונה במעלה של השלטון הוא להגן על אזרחיו!!! ולא אזרחי האחר, לצערי הפילוסופיה הזו של האלטרואיזם או ה"אחריזם" מבית היוצר של הנצרות שחילחל אל הפילוסופיות האתאיסטיות מקאנט והלאה, הוא מקור כל הבעיה.
אתה מחויב להגן על אזרחיך, ולא אזרחי האויב, את האויב אתה מחסל ושובר את רצונו ללחום ולתקוף אותך עד עפר, גם אם זה אומר שאתה תחסל אותו עד האדם האחרון
אגב, גם חיי חייליך שווים יותר מאזרחי האויב, וזה בדיוק הבחירה שביצע הארי ס. טרומן לפני שהוא הטיל את פצצות האטום על יפן והמשיך עם מתקפות המפציצים האדירות בהפצצות שטיח על שאר ערי יפן עד כניעתם הסופית והמוחלטת.
ואם אתה טוען שזה לא מוסרי, אזי אתה טועה כי אתה מבכר את האויב על פני עמך.
מה שאתה מציג זה בדיוק המתכון לעיוות מוסרי שורשי.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נדב, תשובה לטענותיך המגוחכות:
1.)   מה לעשות ברצח יש פרופורציה ואפילו זה נמצא בחוק שאתה, אוהד הפועל, הונלוהוהו ואחרים מהללים השכם והערב, דינו של רוצח סדרתי הוא שונה מאדם שרצח אדם אחד.
יש גם דין שונה בעקבות המניע, מניע של רצח על רקע פלילי מול על רקע רומנטי, מול רקע לאומני או על רקע דתי או רקע כלכלי או כל רקע אחר.
זה המציאות.
עכשיו להסטוריה, אין עם שלא רצח, אין אידאולוגיה שבשמה לא רצחו (אולי חוץ מפציפיזם), אין דת שבשמה  לא רצחו.
אז אלא אם כן אתה פציפיסט ששום מלחמה לא מוסרית עבורך, ואין שום רשות בשום מצב לשאת על עצמך נשק כדי לפגוע באחר ולפגוע בו, אזי אתה פשוט עובד על עצמך.
ואתה לא אדם ישר זה בטוח, יושר אינטלקטואלי ומוסרי זה לא הצד החזק בשמאל.
המהפכה הצרפתית רצחה אין ספור אנשים בשם רעיון החירות השוויון, בארה"ב נרצחו השד יודע כמה אנשים בשביל לשמר את זכויות הפרט, חירות וחופש, אז אין לי מושג על בדיוק אתה "בונה את המוסר" שלך, כאילו מוסר זה דבר שבונים.......
כל כיוון שתשלוף לי אני אראה לך שרצחו בשמו עם השד יודע כמה דוגמאות, רק תבקש, ואני גם אראה לך שמי שגם מחזיק בתפיסות הללו מהלל את שפך הדם הזה כדי להגן על תפיסתו, כל תפיסה למעט פציפיזם, אז קאט דה בולשיט.
אי לכך ובהתאם לזאת, גם פרופורציה היא דבר חשוב בבואינו לבדוק דתות ואידאולוגיות (בין אם דתיות או חילוניות לצורך העניין).
דת שמגבילה את הרצח (למה רצח, זה לא רצח אלא הריגה, אבל זה לא העניין) לדברים מאוד מאוד מאוד ספיציפיים, לזמן מסויים, לתא שטח מאוד מאוד מוגדר ולגורמים ספצפיפיים ובדרכיפ ספיצפיות, היא טובה לאין ערוך מדת שרוצה לשעבד את כל האנושות תחת מגפה, ולחסל בתהליכים את כל מי שלא נמנה על חבריה, ואם אתה עדיין חושב שאין הבדל, אזי כל מה שנותר לי לומר לך זה רפואה שלמה, כי המוח שלך פשוט מעוות מיסודו.
אם כל הכבוד, רצח גם לא שווה לשלילת חלק מזכויות וטיפול (שאני לא אמרתי שהוא כפוי זה המצאה מישבנך הקודח).
2.) פרופורציה היא דבר מאוד חשוב, גם בדברים כאלה.
כפי שהראתי, א.) ערבים של היום לא יכולים להכנס תחת ההגדרה עמלק, בטח לא גזעית, וגם לא רוחנית, ב.) לא הלאום הערבי הוא האישו פה אלא דת האסלאם.
אני לא מתקומם נגד האמירות הללו, פשוט בשל העובדה שנכון, הם לא עמלק, ובהחלט יש לי צידוק להלחם נגדם מלחמה טוטאלית, פשוט כי זה שהם מכינים נגדי, יש פה מלחמת דת, שאנחנו עוד חזית אחת שלה ומעבר לזה בחלק מתכניתם מצויה באופן מובנה חיסול שיטתי של יהודי העולם לכן מצויה בידי הזכות האלמנטרית לחסל אותם ולגרש אותם אם זה מה שנצרך כדי לשבור אותם באופן סופי, בדיוק כמו שנעשה לגרמניה הנאצית ויפן הקיסרית- איבוד שטחים, איסור על מימון דת מטעם המדינה (במקרה היפני),  גירוש גרמנים אתניים שחיו מאות בשנים במזרח אירופה אל תוך גרמניה גופה (פולקסדויטשה) אחרי המלחמה, כנ"ל בכמה מקרים של יפנים בסין, הכתבת חוקה שמגבילה את הצבא שלהם ומחיקת כל סממן מיליטריסטי מתוך החברה שלהם.
אז אם אתה חושב שזה לא היה מוסרי מה שעשו בעלות הברית לגרמניה הנאצית ויפן הקיסרית, אזי כל שנותר לומר לכבודו הוא שאני לא אופתע אם יום אחד יעשו ממך אהיל למנורה או מילוי למזרון או אולי אפילו סבון (ולא, לא מדובר שמי שיעשה את זה הוא יהודי, או מישהו מהימין, אל תהיה אדיוט כמו הליצן הונלוהוהו או אחד שפעם כתב פה בשם עוץ לי גוץ לי.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
או שאתה יכול לבחור להיות אתאיסט. אבל אתה מבין אותי כאחד שמסתכל מהצד ולא ממש רואה הבדל בין הצדדים, כל אחד מהצדדים טוען שהוא פועל למען רצונו של האל האמיתי.

זה נכון. ביהדות יש נושא מאד כבד שקשור לנושא האמונה. הנושא נקרא "הבחירה החופשית".

כמו שכתבתי והבנת, כל אדם יכול לחקור ולהחליט אם הוא רוצה להיות מוסלמי, נוצרי, יהודי או לא רוצה להאמין בכלל.

לפי דעתי זה מתקשר לפסוק "הכל בידי שמים חוץ מיראת שמים"

זאת אומרת שהקב"ה יכול לקבוע הכל בעולם ויכול לשנות הכל, אבל בדבר אחד הוא לא יתערב- 

נושא האמונה של האדם.

"הבחירה החופשית" זה נושא מאד מעניין ועמוק. אם זה מעניין אותך, בין אם בגלל שאתה רוצה להתחזק או אפילו סתם

ככה, אתה יכול לחפש מאמרים באינטרנט או ספרים שעוסקים בנושא הזה של הבחירה החופשית.

יש בקישור הזה מאמר על הבחירה החופשית בויקיפדיה. תסתכל על הבחירה החופשית ביהדות :

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%94_%D7%97%D7%95%D7%A4%D7%A9%D7%99%D7%AA

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
מה לעשות ברצח יש פרופורציה ואפילו זה נמצא בחוק שאתה, אוהד הפועל, הונלוהוהו ואחרים מהללים השכם והערב, דינו של רוצח סדרתי הוא שונה מאדם שרצח אדם אחד.

בסדר, אז היהדות היא רוצחת קטנה והאסלאם הוא רוצח גדול. מסכים איתי על זה? הנה אתה בעצמך מציג כך את הדברים. היהדות היא הרע במיעוטו, למרות שאסור לשכוח שהיהודים לא ממש היו בעמדת כח פיסית שמאפשרת להם לטבוח באנשים, כך שאולי לא הזדמן לנו לראות את פרצופה האמיתי של היהדות, כי עובדה שהיא כן מצווה על רצח של אזרחים במצבים מסויימים. אתה אומר "אין עם שלא רצח"? הצוענים למיטב ידיעתי לא ביצעו רצח עם מעולם, כמובן שזה מגוחך כי הם מעולם לא היו חזקים מספיק.

ציטוט
עכשיו להסטוריה, אין עם שלא רצח, אין אידאולוגיה שבשמה לא רצחו (אולי חוץ מפציפיזם), אין דת שבשמה  לא רצחו.
אז אלא אם כן אתה פציפיסט ששום מלחמה לא מוסרית עבורך, ואין שום רשות בשום מצב לשאת על עצמך נשק כדי לפגוע באחר ולפגוע בו, אזי אתה פשוט עובד על עצמך.

אם הטיעון שלך היה "נכון, רצח עמלק היה פשע נוראי שנעשה באופן חד פעמי בשם היהדות, זה קרה לפני אלפי שנים ומה לעשות, אין עם שלא רצח..." זה היה סיפור אחר. הבעיה נוצרת כשאנשים כאן מהללים ומקדשים את הרצח הזה, וטועינים שהציווי האלוהי שגרם לו אז תקף גם היום ורוצים לבצע בשמו רצח עם נוסף, נגד זה אני נלחם. אפילו הגרמנים מכים על חטא כבר שנים, באוסטרליה יש "יום התנצלות" רשמי עבור האובריג'ינים, ממשלת ארה"ב הביעה התנצלות רשמית על העבדות ועל גירוש האמריקאים הילידים מאדמתם. כמעט אין עם שאין בעברו זוועות, אבל זה משהו שצריך להתבייש בו, לא להתגאות. האם אתה מתבייש בטבח שנעשה לעמלק?

ציטוט
המהפכה הצרפתית רצחה אין ספור אנשים בשם רעיון החירות השוויון, בארה"ב נרצחו השד יודע כמה אנשים בשביל לשמר את זכויות הפרט, חירות וחופש, אז אין לי מושג על בדיוק אתה "בונה את המוסר" שלך, כאילו מוסר זה דבר שבונים.......

אני לא מדבר על אנשים שנהרגים במלחמות או במאבקים חברתיים, אני מדבר על רצח מכוון של ילדים כמו שהיהדות מצווה עליו.

ציטוט
אם כל הכבוד, רצח גם לא שווה לשלילת חלק מזכויות וטיפול (שאני לא אמרתי שהוא כפוי זה המצאה מישבנך הקודח).

שוב, לא שווה, אלא הרע במיעוטו. אני לא רוצה להרוג הומואים ולא לשלול מהם זכויות. מי שמצדיק רצח יהודים הוא אנטישמי, אך גם מי שמפלה יהודים בקבלה לעבודה הוא אנטישמי עם כי פחות קיצוני. ושוב - בדיון ההוא לא דיברנו על דעתך אלא על דעת הימין האמיתי, ויש בו לא מעט אנשים שהיו שמחים לראות הומוסקסואלים נתלים בכיכר דיזינגוף.

ציטוט
דת שמגבילה את הרצח (למה רצח, זה לא רצח אלא הריגה, אבל זה לא העניין) לדברים מאוד מאוד מאוד ספיציפיים, לזמן מסויים, לתא שטח מאוד מאוד מוגדר ולגורמים ספצפיפיים ובדרכיפ ספיצפיות, היא טובה לאין ערוך מדת שרוצה לשעבד את כל האנושות תחת מגפה, ולחסל בתהליכים את כל מי שלא נמנה על חבריה, ואם אתה עדיין חושב שאין הבדל, אזי כל מה שנותר לי לומר לך זה רפואה שלמה, כי המוח שלך פשוט מעוות מיסודו.

שוב, אם ההבדל הוא שהיהדות גרועה פחות מהאסלאם אז... רע במיעוטו הוא עדיין רע. זה נכון שהשואה הארמנית גרועה פחות מהשואה היהודית אך היא עדיין שואה. ורצח מכוון של ילדים הוא רצח, לא הריגה.

ציטוט
כפי שהראתי, א.) ערבים של היום לא יכולים להכנס תחת ההגדרה עמלק, בטח לא גזעית, וגם לא רוחנית,

רק כדי להיות בטוח שהבנתי, האם דעתך בנושא מנוגדת ב 180 מעלות לדעתם של חיים בן פסח ורון בן מיכאל כפי שהיא מצטיירת בדיון שנפתח?

ציטוט
אז אם אתה חושב שזה לא היה מוסרי מה שעשו בעלות הברית לגרמניה הנאצית ויפן הקיסרית, אזי כל שנותר לומר לכבודו הוא שאני לא אופתע אם יום אחד יעשו ממך אהיל למנורה או מילוי למזרון או אולי אפילו סבון (ולא, לא מדובר שמי שיעשה את זה הוא יהודי, או מישהו מהימין, אל תהיה אדיוט כמו הליצן הונלוהוהו או אחד שפעם כתב פה בשם עוץ לי גוץ לי.

זה מורכב. לא למדתי את מלחמת העולם השניה על בורייה ולכן אינני יכול לתת שיפוט מדויק, אבל כמובן שמה שמותר במלחמת עולם אסור במצב של עימות מוגבל. פרופורציות, כמו שאמרת. אם למשל איראן תיהיה כבר במצב של הכנות אחרונות לשיגור טיל על ת"א מתוך טהרן והדרך היחידה לעצור את זה היא פצצה גרעינית על טהרן, אז זה מה שיש לעשות. אבל זה מצב קיצוני של מלחמת קיום. הבעיה עם אנשי הפורום הזה שמה שאמור להיות מוצא אחרון בשבילם הוא פתרון ראשון, זה נובע מזלזול בחיי אדם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
או.קיי נדב, התקדמנו.
א.)   מצטער, אבל זה לא עונה להגדרה רצח (בשונה מהאסלאם), רצח זה דבר שאסור בכל מקרה, כפי שכתוב בעשרת הדברות בפשטות, "לא תרצח".
כך שאנחנו מדברים רק על הרג והיהדות היא לא "רע במיעוטו" אלא הטוב בהתגלמותו.
היהודים היו בעבר בעמדת כח, בן בימי החשמונאים והן בחלקים נרחבים בימי בית ראשון+ מלכות דוד ושלמה ובכל זאת אפילו לא היו קרובים לתפיסת העולם של האסלאם או כל אידאולוגיה טוטליטרית אחרת שבשמה רצחו מיליונים בין אם זו דתית ובין אם זו חילונית.
השימוש המטופש שלך בטיעון "אם רק היו בעמדת כח" הוא כל כך מפגר שאין לי שום הגדרה אחרת לשים אותה בתוכו.
ודרך אגב, הצוענים רצחו גם רצחו, כל עם נוודי שנדד לאירופה מערבות אסיה עסק בכמויות מסחריות של הרג, וזה כולל את הצוענים שאבות-אבותיהם מהודו-איראן ואת זה יגיד לך כל מי שיש לו טיפה ידע הסטורי על נדידות העמים לאירופה.
הגיע הזמן לנפץ את השקר נדב, רצחו בעבר בשם כל דת, כל עם וכל אידאולוגיה למעט אולי פציפיזם (באם הם אכן כאלה ולא צבועים).
אז אם אתה לא פציפיסט וחסר כל שיוך דתי שהוא, אז אתה בהכרח נותן גושפנקה לזרם מחשבתי כלשהו (דתי או חילוני שאתה דוגל בו, לצורך העניין, וזה ממש לא מטריד אותי מה) שרצח כמות זו אחרת של אנשים במהלך אחד מגילגוליו.
ואני מדבר גם על תורות הומניסטיות, דמוקרטיות, ליברליות, סוציאליות וכו' וכו', רצחו בשם כולם, תתגבר על זה.
ב.)   אני לא יכול להתייחס לציווי אלוקי בתור פשע, מצטער, מה שעשו שאול ודוד לעמלק וכן מה שעשו היהודים לממשיכי דרכם כפי שמתואר במגילת אסתר, אני לא מתנצל ולא מכה על חטא ולא רואה בזה פשע, מצטער...ההפך הגמור, זה היה מאוד מאוד מאוד לגיטימי ומבורך.
אם גדולי אבותינו, רבותינו ומורינו דרכנו לאורך אלפי שנים היללו וקדשו את מעשי הגבורה הללו, אני לא אסטה מדרכם. ואם כל הכבוד זה שיש מי שמהלל דברים מסויימים וקורה ליישמם היום, שוב פעם צריך לדייק מה ההגדרה, על מי זה מיושם ואיך, ואני לא רוצה לטחון עד דק למה המסלמים אינם עמלק ולמה בכל זאת צריך לצאת נגד האסלאם במלחמה טוטאלית, מלחמת השמד! הן קיומית, הן הסטורית והן דתית (מלחמת מצווה של שחרור הארץ ועזרת ישראל מיד צר בלי כל קשר לעמלק).
כל הדוגמאות שהבאת זה המערב המתפורר לנגד עיננו, המערב שנמצא ערש דווי מכה על חטא ומתוודה רגע לפני קמילתו במעשיו.
החזון שלי הוא לא בדיוק הצטרפות לדבר הזה:
http://www.youtube.com/watch?gl=IL&hl=en&v=HKcvoZ2-Rdw
ואם שלך כן, אז שיבושם לך, תעבור לשם שם תחיה בינות לכל שאר הליצנים שמכים על חטא, וכשהמסלמים יעשו לך "חזוק" (שיפוד דרך פי הטבעת עד גבוה אל תוך הגוף או עד לכתף בצורה לא קטלנית אבל הורגת לאורך זמן מכאבי תופת ואיבוד דם, ותקיעתך באדמה, אחרי כמה שעות ארוכות של ייסורי תופת, תמות, שיטה מסלמית ידועה שאגב, מיושמת גם כיום) אל תקרא לי לבוא לעזרתך.
ואני לא מתנצל ולא מתבייש על שום מעשה מלחמתי שעשו אבותי ואבות אבותיי כלפי אף אחד, לא כלפי 7 העממים, לא נגד היוונים או מתיוונים, רומאים, בבלים, פיניקים, עמלקים, מואבים, עמונים, פלשתים, מצרים, ארמים, אדומים, נבטים, מדיינים, טורקים, בריטים, אמריקאים, ערבים מסלמים ושאינם כאלה, רוסים, פרסים, אשורים וכו' וכו' וכו'.
ואם אתה כן מתבייש, מה אתה עושה פה? לך תצטרף לשאר חולי עמך שנטשו את הספינה מזמן בשם תפיסות עולם הזויות ונעלמו להם מנופינו, אפילו אפילו בן גוריון אמר על התנ"ך שהוא הקושאן שלנו על הארץ בפני ועדת האו"ם בדרך להצבעת 29 בנוב' 1947.
אם אתה רואה בתנ"ך מקור לדבר שצריך להתבייש בו, אין לך חלק עימנו, גוד ביי.......
ג.)   גם היהדות מדברת על מלחמה, ביי דה וויי.
ד.)   אני מדבר על דעתי בלבד, בפעם האחרונה שבדקתי נדב, הימין האמיתי איננו עמותה רשומה ואינני ברשימת מקבלי שכר של ארגון זה או אחר, כך שדעתי לא בהכרח חופפת לדעת התנועה (על עף העובדה שאני מנהל דרג שני בפורום) וכבר עמדתי על כך לא פעם ולא פעמיים, יש ביני ובין הגותו של הרב כהנא זצ"ל הי"ד גם לא מעט הבדלים, הרבה דברים שאני לא רואה איתו עין בעין וגם לא עם חלק מההנהלה, דבר שאני לא מסתיר אגב, אתה מוזמן לראות אפילו ויכוח נוקב שכזה בספריה:
      http://hayamin.org/forum/index.php/topic,21015.0.html
      כך שמותר לי לדבר בשם עצמי, ומותר לי שיהיה לי דעה עצמאית, אני ואתה מנהלים דיון ואם למישהו יש דעה שלישית, גם זה בסדר, זה שיש אי אלו בפורום שדוגלים באי אלו דעות, זו זכותם, ויש לא מעט דברים שאני לא רואה איתם עין בעין.
עם X אני מסכים לגבי הצבא, עם Y אני לא מסכים לגבי תפיסה דתית, עם Z אני לא מסכים ביחס לאסלאם ועם A אני לא מסכים ביחס לכלכלה.
יש כאן ורסטיליות של דעות, ברוך הבא לפורום.
כך שאני מדבר על דעתי, ואם יש לך חששות מאי אלו גורמים אחרים בפורום שמחת זקנתי, אבל כשאתה מדבר איתי אתה מדבר איתי ולא עם סבתא שלי, אלוויס פרסלי או רם עמנואל.
     אגב, אתה סלט לגבי זכויות, עם כל הכבוד, איפה כבודו ראה שאני בעד להגביל מקומות מגורים למי שיש לו בעיה נפשית כלשהי (יהיה זה סטייה מינית, או סכיזופרניה) או מניעה בקבלה לעבודה (אלא אם כן בעייתו לא עומדת בקנה אחד עם דרישות מקום העבודה הספציפי הזה לחיוב).
ואם יש זכויות מסויימות מאוד שאני בעד לשלול להם, ואם זה מתייג אותי בתור אנטי-הומוסקסואליות (בשווה לאנטישמיות) אז בי מיי גסט, אני שמח בחלקי להיות כזה בהחלט (בכוונה לא אמרתי גאה), שלילת אדם על רקע סטייה מינית אינה שווה אף פעם לשלילת אדם על רקע מוצא אתני.
כשאתה אומר ללא אפליה של גזע דת ומין, אתה אומר שאתה לא מפלה מישהו על רקע מינו דהיינו גבר או אישה, ואם מישהו משום מה לא עונה לא לזה ולא זה, אזי זה אברציה והוא צריך טיפול, נקודה.
ה.)   אז אני מבין שאתה פציפיסט, כי כל אידאולוגיה אתאיסטית אחרת רצחה אינספור בני אדם בשמה, אז תפסיק לקשקש בקומקום, ואם אתה רואה ביהדות דבר רע, אז תואיל בטובך רק לכתוב את הפרק הבא בפרוטוקולים של זקני ציון או במיין קאמפף, תגור בשלזוויג-הולשטיין ועזוב אותנו בשקט.
ו.)   יש דברים שאני לא רואה עין בעין עם חלק מההנהלה בנושאים שונים, אז.....תתמודד ילד...
ז.)   אתה כבר במלחמת קיום, להלן תזכורת:
"'לא יבוא יום הדין עד אשר יילחמו המסלמים ביהודים (ויהרגו אותם המסלמים) וכאשר יסתתר היהודי מאחורי אבנים ועצים, יאמרו האבנים והעצים, למעט עץ הע'רקד (שהוא מעצי היהודים): הוי מסלמי הוי עבד אללה, יש יהודי מאחרי בא והרגהו'"
ויש עקרון יהודי ידוע בשם "הבא להרגך השכם להורגו".
יש כאן מלחמה של האסלאם בכל שאר העולם כשאנחנו עוד חזית אחת בתמונה העולמית, יש פה בהחלט הקבלות למלחמת העולם השנייה, אז כדאי שתתעורר ותבין שזה מלחמת עולם שלישית.
ואני בהחלט מוכן לתת לך שיעור בפרופורציה.
אתה גם אומר שיש דברים שמותרים במלחמת עולם...שלום לך צבוע יקר שלי........
יש לי כאן שני מאמרים בדיוק בשבילך ובשביל שכמותך:
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/2007_1_editorial.pdf

http://www.acpr.org.il/nativ/articles/1991_1_editorial.pdf

אלוף מיל. בני פלד ז"ל