כתב נושא: "ישראל תתקוף גרעינית את אירופה"  (נקרא 14752 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
"ישראל תתקוף גרעינית את אירופה"
« להגיב #75 ב- : מרץ 15, 2010, 16:57:43 »
נכון, אבל מצד שני זה לא מנקה את העמים הללו מפשעים שנעשו כלפי העם היהודי מצידם, מתקופות שבהם יש להם קשר אתני.

מנקה? לא, מזקה אותם בעונש מוות על משהו שנעשה לפני מעל אלף שנים? לא השתכנעתי.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #76 ב- : מרץ 15, 2010, 17:18:12 »
אני חושב שבשום אופן ובשום מצב אין להעניש מישהו על משהו שאבותיו עשו, בין אם אלו אבותיו הישרים או לא.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #77 ב- : מרץ 15, 2010, 17:20:18 »
אני חושב שבשום אופן ובשום מצב אין להעניש מישהו על משהו שאבותיו עשו, בין אם אלו אבותיו הישרים או לא.

אני לא מסכים איתך, אם להיטלר היו ילדים והם היו נשבים, לא היית מחסל אותם?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #78 ב- : מרץ 15, 2010, 19:29:01 »
מנקה? לא, מזקה אותם בעונש מוות על משהו שנעשה לפני מעל אלף שנים? לא השתכנעתי.
אנחנו דיברנו על סיטואציה של תמות נפשי עם פלשתים, לא דברנו על מחר בבוקר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #79 ב- : מרץ 15, 2010, 19:34:37 »
אנחנו דיברנו על סיטואציה של תמות נפשי עם פלשתים, לא דברנו על מחר בבוקר.

אבל שוב, אם הגעת למצב שאתה על סף השמדה, חסל את אלו שהביאו אותך למצב של סף השמדה, האויב, לא את מי שלפני מאות שנים היו אויביך.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #80 ב- : מרץ 15, 2010, 19:49:18 »
אבל שוב, אם הגעת למצב שאתה על סף השמדה, חסל את אלו שהביאו אותך למצב של סף השמדה, האויב, לא את מי שלפני מאות שנים היו אויביך.
במצב כזה, סגירת חשבון נעשה עם כולם, כולל כולם, ובתנאי שיש ביניהם קשר אתני.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #81 ב- : מרץ 15, 2010, 20:58:58 »

אני לא מסכים איתך, אם להיטלר היו ילדים והם היו נשבים, לא היית מחסל אותם?

בשום פנים ואופן לא. אם היו סולדים ממעשיו של אביהם סלידה מוחלטת לא הייתה לי בעיה להתחבר איתם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #82 ב- : מרץ 15, 2010, 21:33:53 »
בשום פנים ואופן לא. אם היו סולדים ממעשיו של אביהם סלידה מוחלטת לא הייתה לי בעיה להתחבר איתם.
ואיך בדיוק אתה יכול לוודא שהם לא עובדים עליך? וזה לא נאמר מן השפה ולחוץ או כחלק מתסמונת סטוקהולם של נפילה בשבי??
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #83 ב- : מרץ 15, 2010, 22:37:31 »
ואיך בדיוק אתה יכול לוודא שהם לא עובדים עליך? וזה לא נאמר מן השפה ולחוץ או כחלק מתסמונת סטוקהולם של נפילה בשבי??

איך אתה יודע שחיים בן פסח לא עובד עליך והוא באמת מרגל של חמאס?

אתה לא, וזה העיקרון של "עד שהוכח אחרת".

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #84 ב- : מרץ 15, 2010, 22:56:33 »
איך אתה יודע שחיים בן פסח לא עובד עליך והוא באמת מרגל של חמאס?
אתה לא, וזה העיקרון של "עד שהוכח אחרת".
איך אני יודע, פשוט מאוד, דרך הקוראן והחדית' אני יודע שאין סיכוי בעולם שחיים או ככל אחד אחר שמתבטא כך הינו סוכן חמאס.
הוכח גם הוכח, אבל השמאלן חייב לחזור באיוולתו פעם אחר פעם אחר פעם ככלב השב אל קיאו ולטעון לנוכח הצהרה X או Y שהנ"ל מביע סלידה, או מגנה מעשים אלה ואחרים, ובכל אופן ראית אותו הולך ותומך בנבלות המין האנושי שחרטו על דגלם את השמדת העם היהודי מעל פני האדמה.
מספיק ודי
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #85 ב- : מרץ 15, 2010, 23:04:51 »
איך אני יודע, פשוט מאוד, דרך הקוראן והחדית' אני יודע שאין סיכוי בעולם שחיים או ככל אחד אחר שמתבטא כך הינו סוכן חמאס.
הוכח גם הוכח, אבל השמאלן חייב לחזור באיוולתו פעם אחר פעם אחר פעם ככלב השב אל קיאו ולטעון לנוכח הצהרה X או Y שהנ"ל מביע סלידה, או מגנה מעשים אלה ואחרים, ובכל אופן ראית אותו הולך ותומך בנבלות המין האנושי שחרטו על דגלם את השמדת העם היהודי מעל פני האדמה.
מספיק ודי

אולי חיים הוא שחקן תאטרון טוב, שאחרי אימונים רבים הצליח לעבוד עליך. הרי האמת הכי גדולה היא אשליה...
ראית את הילד של היטלר עושה מה ומתי?
ושוב אתה מפספס את הפואנטה, העניין המוסרי שאתה לא יכול להאשים את הבן של משהוא במעשי אבותיו לדורות.
הוא הולך אחריהם? זה משהוא אחר.

אבל למה? הרבה יותר כיף לחרחר מלחמות כמה שיותר, עם כמה שיותר הרוגים. אם לא איך יהיה לכם אקשן?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #86 ב- : מרץ 15, 2010, 23:14:31 »
להיטלר לא היו ילדים, וילדיו הרוחניים עסוקים כמוהו בלומר למערב ולישראל דבר אחד ולעשות במקביל דברים אחרים, הנה דוגמית לאחד כזה, צדיק יסוד עולם:

וביחס לשחקני תאטרון, שוב, ההסטוריה וגם המציאות מוכיחים של"אל-תאקיה" ו"דעווה" יש גבולות, מאף סוכן מסלמי אמיתי לא תשמע התבטאויות אנטי-מסלמיות, לכל היותר תשמע יציאות פרווה נגד גורמים מסויימים באסלאם שאולי הם טוענים עליהם כלפי חוץ שהם לא מייצגים ופוגעים במטרות האסלאם, אבל כלפי פנים מדובר בגורמים שממנים ומקדמים את אותם מטרות בדיוק כמו אותם גורמים שהם "גינו" כלפי המערב הטיפש, רואים את הטקטיקה הזו בפעולה אצל כל הארגונים האסלאמיים במערב, וכן גם גורמים מסויימים אצלנו בישראל חלקם גם מצויים בכנסת, דרך אגב.
שאלת השאלות "האבות אכלו בוסר ושיני בנים תקהינה?" במקורותינו, נענית הסטורית פעם אחר פעם ב-כן אחד גדול.
לא מחרחרים מלחמות בכלל, רק קונטר-ג'האד, אקשן יהיה בין כה וכה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #87 ב- : מרץ 16, 2010, 00:15:54 »
במצב תאורטי שכזה לא תיהיה לי כל אפשרות אמיתית לדעת. אאלץ להסתמך על שיקול דעתי - אני עושה זאת לעיתים קרובות. אבל אפנה את השאלה אליך נץ. נניח שהייתה לך דרך לוודא במאת החוזים שהבנים אכן מביעים סלידה כנה ממעשיו של אביהם, האם גם אז הם היו אשמים לדעתך?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #88 ב- : מרץ 16, 2010, 00:28:11 »
במצב תאורטי שכזה לא תיהיה לי כל אפשרות אמיתית לדעת. אאלץ להסתמך על שיקול דעתי - אני עושה זאת לעיתים קרובות. אבל אפנה את השאלה אליך נץ. נניח שהייתה לך דרך לוודא במאת החוזים שהבנים אכן מביעים סלידה כנה ממעשיו של אביהם, האם גם אז הם היו אשמים לדעתך?
השאלה מתחילה ונגמרת באיזה סוג של סלידה מדובר.
שכן יש די והותר דוגמאות לסלידה מצד אספקט מסויים על אספקט מסויים בתפיסת העולם ומעשיו של האב בין אם הם נבעו מתוך נצרות- או אז עלולות לבוא סלידות מהזווית האתאיסטית שדוגלות בתפיסות רצחניות לא פחות וכן להפך, וגם אם לכאורה זה נובע מתוך תפיסה ליברלו-סוציאלית/פרוגרסיבית שלכאורה כלפי חוץ היא עלולה להצטייר כהומניסטית אם רק תגרד את השכבה העליונה, מיד תמצא את כל תומכי משטרו של פול פוט או של קאסטרו.
ההומניזם של כל אותם יושבי פקולטות מסויימות מאוד הוא בסך הכל אצטלה לתמיכה במשטרי הטרור הגדולים בעולם, אלמנט שמאחד בין אנשי ברקלי לנועם חומסקי בMIT.
כך שאם לומר את האמת, אך ורק מקרה של אחד שהתנערותו הולכת בד בבד עם אהבת ישראל כנה ואמיתית, רק סלידה מסוג כזה היא כזו שאני אוכל לומר "נקיים אתם"! כל דבר אחר היא בסך הכל אצטלה של אידאולוגיה אחרת שמחליפה את הקודמת בגלל שזו מצטיירת כמוקצה מחמת מיאוס בבון טון המערבי-ליברלי, לכאורה.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #89 ב- : מרץ 16, 2010, 01:30:52 »
אני מתכוון לסלידה ממניעים ערכיים. "אנו מבינים שמה שאבינו עשה הוא בלתי נסלח, זאת משום שאנו מאמינים בערכם של חיי אדם, מכאן שאנחנו מוקיעים מכל וכל את מעשי אבינו". זה הכל.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #90 ב- : מרץ 16, 2010, 01:35:04 »
אני מתכוון לסלידה ממניעים ערכיים. "אנו מבינים שמה שאבינו עשה הוא בלתי נסלח, זאת משום שאנו מאמינים בערכם של חיי אדם, מכאן שאנחנו מוקיעים מכל וכל את מעשי אבינו". זה הכל.
שוב, אני יכול למצוא את הפתח בו הם כבר לא יזמרו זמירות הומניסטיות, אלא אם כן הם דוגלים בפציפיזם ללא תנאים, אצל רובם המוחץ של בני אדם, זה פשוט לא קיים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #91 ב- : מרץ 16, 2010, 07:38:13 »

ולא גם בשביל סגירת המעגל בשביל הרצחים והניצולים?

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #92 ב- : מרץ 16, 2010, 15:20:12 »
ולא גם בשביל סגירת המעגל בשביל הרצחים והניצולים?

המעגל היחידי שיסגר יהיה שאני בעצמי אהפוך לרוצח כמו הנאצים. לא פוגעים בחפים מפשע, רות, סוף, נקודה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #93 ב- : מרץ 16, 2010, 15:37:36 »
המעגל היחידי שיסגר יהיה שאני בעצמי אהפוך לרוצח כמו הנאצים. לא פוגעים בחפים מפשע, רות, סוף, נקודה.
אהיל של מנורה או סבון?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #94 ב- : מרץ 16, 2010, 18:50:44 »
אהיל של מנורה או סבון?

אהיל נראה לי יותר סימפטי, לפחות לא מתכלה.

מצד שני, אם זה סבון של איזו גרמניה בת 20...הממממממ... :old_azn:

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #95 ב- : מרץ 16, 2010, 20:11:35 »
אהיל נראה לי יותר סימפטי, לפחות לא מתכלה.

מצד שני, אם זה סבון של איזו גרמניה בת 20...הממממממ... :old_azn:
אני מעדיף להיות יהודי חי ולא בתצוגה של מוצרים מטעם חברת אי.גה פארבן.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #96 ב- : מרץ 16, 2010, 21:59:29 »
אהיל של מנורה או סבון?

מדים של אס אס או כיסוי לבן של קיי קיי קיי?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #97 ב- : מרץ 17, 2010, 21:36:02 »
מדים של אס אס או כיסוי לבן של קיי קיי קיי?
לא, רק מדים של צבא יהודי (לא כמו עכשיו) עם כובע צבאי (כמו זה של רנ"גים בטקסים צבאיים) ועליו במרכז סמל כסוף של ראש של צבי עם קרניים גדולות ומפוארות ועיניים אדומות (של הצבי בסמל).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל