כתב נושא: "ישראל תתקוף גרעינית את אירופה"  (נקרא 14749 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"ישראל תתקוף גרעינית את אירופה"
« להגיב #25 ב- : מרץ 09, 2010, 14:55:07 »
בס"ד

רון, לפי הגישה שלך, אם אנחנו נמצאים במצב של תבוסה וודאית, מצב שבו תוך 24 שעות ישראל נחרבת, למה שלא פשוט נפוצץ באטום את כולם?

אמרתי שאני נגד?
סוף מדינתו של עם עולם הוא סוף העולם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : מרץ 09, 2010, 14:56:16 »
בס"ד

אמרתי שאני נגד?
סוף מדינתו של עם עולם הוא סוף העולם.

ומה תגיד אם מחר רוסיה סין או ארה"ב יוצאות בהצהרה דומה? למה שלא תצא מחר בהצהרה באו"ם, או שאנחנו מקבלים את א"י השלמה, או שנחריב את העולם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : מרץ 09, 2010, 14:59:27 »
בס"ד

ומה תגיד אם מחר רוסיה סין או ארה"ב יוצאות בהצהרה דומה? למה שלא תצא מחר בהצהרה באו"ם, או שאנחנו מקבלים את א"י השלמה, או שנחריב את העולם.

תעזור לי להבין את הקשר של המשפט האחרון לנושא.
ולא צריך לצאת שהן יצאו בהצהרה כזו, זה כבר ברור לכולם שמלחמה גרעינית שכוללת אותן תהפוך ל-MAD בכמה דקות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : מרץ 09, 2010, 15:01:28 »
בס"ד

תעזור לי להבין את הקשר של המשפט האחרון לנושא.
ולא צריך לצאת שהן יצאו בהצהרה כזו, זה כבר ברור לכולם שמלחמה גרעינית שכוללת אותן תהפוך ל-MAD בכמה דקות.

ההקשר הוא כזה, עלה פה רעיון לפוצץ את אירופה, ואני לא רואה את התועלת, ואז שאלתי למה לעצור באירופה, למה לא העולם כולו, ואתה זרמת. אז שאלתי מה יקרה אם מדינות אחרות שיש להן יכולת דומה, כמו רוסיה סין וארה"ב יחליטו אותו דבר?

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #29 ב- : מרץ 09, 2010, 15:03:33 »
בס"ד

אני מאמין כמובן במה שכתוב בתורה,ומה שרשום זה שיהיה מלחמת גוג ומגוג שבתחילתה אנחנו לא ניהיה מעורבים אלא ארה"ב,ובאמצע אנחנו ניהיה מעורבים ואנחנו ניהיה בינוניים בערך,אבל אז אנחנו נתחזק נתעלה על כולם ונשמיד את כל אירופה ותישאר רק ארץ הקודש זה מה שרשום,ואני מאמין לזה ב90%,כך שאני לא חושב שאנחנו ניהיה אי פעם בסכנת השמדה ח"ו.

ירין יש לך טעות.

כך נכתב על מלחמת גוג ומגוג.....

גוג זה שם של תואר לא שם של מלך כמו לדוגמא פרעה זה שם של תואר ולא שמו של אותו מלך מצרים.
מגוג זה שם של ממלכה שמאוחדת מכל אומות העולם(חוץ מעם ישראל).

עוד נכתב שבמלחמה אומות ילחמו אחד בשני ולאחד מכן יעלה מלך גוג ויאחד את כל אומות לממלכת מגוג.
ואז כולם ילחמו בישראל עם ישראל יחזור בתשובה מלאה ואלוהים ישמיד את אומות העולם(אנחנו לא נילחם).

זה הציטוט מספר יחזקאל:
 הנה, בעת קץ, אחר שכבר ישבו ישראל על אדמת ישראל, עתידים האומות להתאסף ולכבוש את ירושלים. ויבוא גוג, נשיא משך ותובל, מארצות הצפון והמערב, שהם הערלים הנקראים אדום. ומשך ותובל הם מבני יפת הגרים באירופה, ושם אמר כי פרס כוש ופוט איתם, וכן בית תוגרמה, שהם כולם נימולים מחזיקים בדת ישמעאלים, והם יתאספו עם בני אדום לכבוש הארץ מיד ישראל.

וזה הציטוט מסוף המלחמה מה שאולהים יעשה להם.
וְקָרָאתִי עָלָיו לְכָל הָרַי חֶרֶב נְאֻם אֲדֹנָי ה’ חֶרֶב אִישׁ בְּאָחִיו תִּהְיֶה: (כב) וְנִשְׁפַּטְתִּי אִתּוֹ בְּדֶבֶר וּבְדָם וְגֶשֶׁם שׁוֹטֵף וְאַבְנֵי אֶלְגָּבִישׁ אֵשׁ וְגָפְרִית אַמְטִיר עָלָיו וְעַל אֲגַפָּיו וְעַל עַמִּים רַבִּים אֲשֶׁר אִתּוֹ".
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : מרץ 09, 2010, 15:05:00 »
בס"ד

ההקשר הוא כזה, עלה פה רעיון לפוצץ את אירופה, ואני לא רואה את התועלת, ואז שאלתי למה לעצור באירופה, למה לא העולם כולו, ואתה זרמת. אז שאלתי מה יקרה אם מדינות אחרות שיש להן יכולת דומה, כמו רוסיה סין וארה"ב יחליטו אותו דבר?

לא, איבדת את הקשר. התועלת פה היא לא איום ולא הרתעה [למרות שכן, זו יכולה להיות הרתעה ובעבר זה הרתיע כל עוד המדינה הגנה על עצמה במובן מסויים] אלא שאלה מוסרית - האם ניתן שניתן לאנשים שלא יעשו דבר ואף יהנו משואה 2 להתקיים?
אם מלכותו של עם עולם, בורא עולם, מותקפת - יחד איתה יותקף כל העולם.
ציטוט
או שאנחנו מקבלים את א"י השלמה
א.) אין דבר כזה "ארץ ישראל השלמה" - יש רק ארץ ישראל אחת - מנהר מצרים ועד לפרת.
ב.) אנחנו מקבלים אותה בעצמנו ושום גוי לא קשור לזה מלבד הגויים הקשורים לעממין הגוזלים את אדמתנו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : מרץ 09, 2010, 15:07:34 »
בס"ד

לא, איבדת את הקשר. התועלת פה היא לא איום ולא הרתעה [למרות שכן, זו יכולה להיות הרתעה ובעבר זה הרתיע כל עוד המדינה הגנה על עצמה במובן מסויים] אלא שאלה מוסרית - האם ניתן שניתן לאנשים שלא יעשו דבר ואף יהנו משואה 2 להתקיים?
אם מלכותו של עם עולם, בורא עולם, מותקפת - יחד איתה יותקף כל העולם.א.) אין דבר כזה "ארץ ישראל השלמה" - יש רק ארץ ישראל אחת - מנהר מצרים ועד לפרת.
ב.) אנחנו מקבלים אותה בעצמנו ושום גוי לא קשור לזה מלבד הגויים הקשורים לעממין הגוזלים את אדמתנו.

אבל זה לא מצב של או איתנו או נגדינו, בקשר לאויבים, אני האחרון שיגיד לך לא להפציץ אותם, אבל אנשים שלא קשורים? מה הם אשמים?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : מרץ 09, 2010, 15:13:53 »
בס"ד

אבל זה לא מצב של או איתנו או נגדינו, בקשר לאויבים, אני האחרון שיגיד לך לא להפציץ אותם, אבל אנשים שלא קשורים? מה הם אשמים?

במה הייתה אשמה ארצות הברית במהלך/לפני השואה?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : מרץ 09, 2010, 15:15:41 »
בס"ד

במה הייתה אשמה ארצות הברית במהלך/לפני השואה?

במה הייתה אשמה אוסטרליה?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : מרץ 09, 2010, 15:18:28 »
בס"ד

במה הייתה אשמה אוסטרליה?

בהתחשב בכך שהיא נלחמה גם בלבנט אז זו שאלה מעולה שאתה צריך לדעת לענות עליה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : מרץ 09, 2010, 15:22:56 »
בס"ד

בהתחשב בכך שהיא נלחמה גם בלבנט אז זו שאלה מעולה שאתה צריך לדעת לענות עליה.

אז אני שואל אותך מה היא אשמה, היא הייתה בצד הנכון, היא עשתה מה שעשתה כדי לנצח, לא כדי להציל יהודים. כן הם שמו עלינו זין אבל זו זכותם, בדיוק כמו שאתה יכול וצריך בתמורה לשים עליהם זין. אבל להשמיד אותם כי אתה מפסיד במלחמה שלך זהכמו ילד בלי חברים שמחליט לרסס את הילדים בכיתתו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : מרץ 09, 2010, 16:40:54 »
בס"ד

אז אני שואל אותך מה היא אשמה, היא הייתה בצד הנכון, היא עשתה מה שעשתה כדי לנצח, לא כדי להציל יהודים. כן הם שמו עלינו זין אבל זו זכותם, בדיוק כמו שאתה יכול וצריך בתמורה לשים עליהם זין. אבל להשמיד אותם כי אתה מפסיד במלחמה שלך זהכמו ילד בלי חברים שמחליט לרסס את הילדים בכיתתו.

זו לא זכותם, התירוץ היחידי שלהם גם מופרך ממבט היסטורי, הם יכלו להציל יהודים אף מבלי לסכן יהודים ואף להציל אותם "על הדרך", ולא עשו את זה, זה נקרא שיתוף פעולה!!! והזנחה פושעת שאין לה אפילו לא תירוץ.
היא ממש לא הייתה בצד הנכון, מי שמשתייך לצידן של בריטניה וברית המועצות כמדינות לא!!! יכול להיות טוב, לא משנה כמה ירצה [ארצות הברית זה משהו אחר כיוון שהיא לא פשעה נגד היהודים באופן רציני כמדינה, מלבד המקרה של וודרו וילסון].

אני רוצה לראות אותך מגיב באותה צורה אם הייתי רואה ילדה ערבייה-נוצרייה בת 5 נרצחת לי מול העיניים והייתי עסוק בלהרוג ערבים אחרים ורק אח"כ להתפנות אליו.

בקיצור, הטענה פה היא:
א.) נקמה.
ב.) הסבר כי כשדם יהודי נשפך, אף אחד לא ישאר פה להנות מזה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : מרץ 09, 2010, 16:50:54 »
בס"ד

זו לא זכותם, התירוץ היחידי שלהם גם מופרך ממבט היסטורי, הם יכלו להציל יהודים אף מבלי לסכן יהודים ואף להציל אותם "על הדרך", ולא עשו את זה, זה נקרא שיתוף פעולה!!! והזנחה פושעת שאין לה אפילו לא תירוץ.
היא ממש לא הייתה בצד הנכון, מי שמשתייך לצידן של בריטניה וברית המועצות כמדינות לא!!! יכול להיות טוב, לא משנה כמה ירצה [ארצות הברית זה משהו אחר כיוון שהיא לא פשעה נגד היהודים באופן רציני כמדינה, מלבד המקרה של וודרו וילסון].

אני רוצה לראות אותך מגיב באותה צורה אם הייתי רואה ילדה ערבייה-נוצרייה בת 5 נרצחת לי מול העיניים והייתי עסוק בלהרוג ערבים אחרים ורק אח"כ להתפנות אליו.

בקיצור, הטענה פה היא:
א.) נקמה.
ב.) הסבר כי כשדם יהודי נשפך, אף אחד לא ישאר פה להנות מזה.

הבריטים ובכלל כל בעלות הברית. הייתה להם עדיפות אחת. התחת של עצמן. ובצדק. ובכלל אפשר להגיד שהאשמים העיקריים בשואה הם היהודים ולא הגויים. ולא נכנס לסיבות, אני בטוח ששנינו מסכימים בנושא. בכל מקרה, אתה לא יכול לתקוף אדם שלא עזר לך, אין לך הצדקה לכך, אתה יכול לא לעזור לו, אבל אין סיבה לתקוף אותו. אם הוא שותף ולו הכי קטן במפלה שלך, אז סבבה, כנס בו. אבל אם הוא רק ישב בצד ולא עשה כלום, הוא לא אשם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : מרץ 09, 2010, 16:53:33 »
בס"ד

הבריטים ובכלל כל בעלות הברית. הייתה להם עדיפות אחת. התחת של עצמן. ובצדק. ובכלל אפשר להגיד שהאשמים העיקריים בשואה הם היהודים ולא הגויים. ולא נכנס לסיבות, אני בטוח ששנינו מסכימים בנושא. בכל מקרה, אתה לא יכול לתקוף אדם שלא עזר לך, אין לך הצדקה לכך, אתה יכול לא לעזור לו, אבל אין סיבה לתקוף אותו. אם הוא שותף ולו הכי קטן במפלה שלך, אז סבבה, כנס בו. אבל אם הוא רק ישב בצד ולא עשה כלום, הוא לא אשם.

אז מה הבעיה שלך עם היודנראט?

ומה ההצדקה שלך לטיעון הבוגדני שהבריטים היו "החבר'ה הטובים"? רק בגלל שעזרו לגרמנים ולערבים לבצע שואה בעם ישראל?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : מרץ 09, 2010, 16:57:02 »
בס"ד

אז מה הבעיה שלך עם היודנראט?

שהם היו בוגדים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : מרץ 09, 2010, 16:58:27 »
בס"ד

שהם היו בוגדים.

ממתי הם חייבים לאלה שנרצחו משהו?

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : מרץ 09, 2010, 16:59:19 »
הם לא צריכות להצהיר על כך אבל במקרה של מלחמה גרעינית בין רוסיה לארה"ב רוב העולם יושמד והאנשות שתשרוד, אם תשרוד, תחזור לתקופת האבן.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : מרץ 09, 2010, 17:00:14 »
בס"ד

ממתי הם חייבים לאלה שנרצחו משהו?

מעצם היותם חלק מהעם היהודי, מעשיהם נחשבים לבגידה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : מרץ 09, 2010, 17:02:17 »
בס"ד

מעצם היותם חלק מהעם היהודי, מעשיהם נחשבים לבגידה.

על סמך מה הם יהודים?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : מרץ 09, 2010, 17:03:59 »
בס"ד

על סמך מה הם יהודים?

על סמך העובדה שיודנראט=משטרת היהודים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : מרץ 09, 2010, 17:04:32 »
בס"ד

על סמך העובדה שיודנראט=משטרת היהודים.

לא הבנת את כוונתי, נשאל אחרת, מה ההבדל בינם לבן הגרמנים?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : מרץ 09, 2010, 17:05:51 »
בס"ד

לא הבנת את כוונתי, נשאל אחרת, מה ההבדל בינם לבן הגרמנים?

במובנים הפשוטים ביותר, הגרמנים היו אויב, וזה לגיטימי להיות אויב, והיודנראט היו משת"פים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : מרץ 09, 2010, 17:08:15 »
בס"ד

במובנים הפשוטים ביותר, הגרמנים היו אויב, וזה לגיטימי להיות אויב, והיודנראט היו משת"פים.

אבל מה הופך את הגרמנים לאויב [אויב חיצוני] ואת הודנראט לבוגדים [אויב פנימי]?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : מרץ 09, 2010, 17:10:12 »
בס"ד

אבל מה הופך את הגרמנים לאויב [אויב חיצוני] ואת הודנראט לבוגדים [אויב פנימי]?

היודנראט היו חלק מהעם, הגרמנים לא. והם פעלו יחדיו בשיתוף פעולה, אתה חותר לאנשהו?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : מרץ 09, 2010, 18:29:59 »
בס"ד

היודנראט היו חלק מהעם, הגרמנים לא. והם פעלו יחדיו בשיתוף פעולה, אתה חותר לאנשהו?

השאלה נמצאת בטענה עצמה, מה הופך את היודנראט לבוגדים [כלומר - חלק מהעם שבוגד בו] ואת הנאצים לאויב? [אני בכוונה חותר לעניין הזה כי לענות גם לעניינים אחרים באשכול הזה, הייתי יכול לתת גם הסבר אחר אבל ניחא]