כתב נושא: "ישראל תתקוף גרעינית את אירופה"  (נקרא 14751 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"ישראל תתקוף גרעינית את אירופה"
« ב- : מרץ 08, 2010, 18:40:55 »
פרופסור באוניברסיטה העברית טוען, כי אם ישראל תעמוד בפני סכנת השמדה היא עשויה לתקוף את ערי הבירה של אירופה בנשק גרעיני.
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/201575

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #1 ב- : מרץ 08, 2010, 19:14:24 »
איזה מלך המרטין ואן קרוולד הזה. נדיר לראות ימניים באוניברסיטה הערבית (העברית) .

אבל חבל שהוא מדבר על השמדת אירופה. אני גם לא אוהב גדול של האירופאים, אבל אני לא

חושב שהם צריכים לשלם את המחיר במקרה שנושמד (לא מאמין שנגיע למצב כזה שנושמד).

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : מרץ 08, 2010, 19:28:45 »
איזה מלך המרטין ואן קרוולד הזה. נדיר לראות ימניים באוניברסיטה הערבית (העברית) .

אבל חבל שהוא מדבר על השמדת אירופה. אני גם לא אוהב גדול של האירופאים, אבל אני לא

חושב שהם צריכים לשלם את המחיר במקרה שנושמד (לא מאמין שנגיע למצב כזה שנושמד).
בס"ד

אני מאמין כמובן במה שכתוב בתורה,ומה שרשום זה שיהיה מלחמת גוג ומגוג שבתחילתה אנחנו לא ניהיה מעורבים אלא ארה"ב,ובאמצע אנחנו ניהיה מעורבים ואנחנו ניהיה בינוניים בערך,אבל אז אנחנו נתחזק נתעלה על כולם ונשמיד את כל אירופה ותישאר רק ארץ הקודש זה מה שרשום,ואני מאמין לזה ב90%,כך שאני לא חושב שאנחנו ניהיה אי פעם בסכנת השמדה ח"ו.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : מרץ 08, 2010, 19:33:28 »
בס"ד

אני מאמין כמובן במה שכתוב בתורה,ומה שרשום זה שיהיה מלחמת גוג ומגוג שבתחילתה אנחנו לא ניהיה מעורבים אלא ארה"ב,ובאמצע אנחנו ניהיה מעורבים ואנחנו ניהיה בינוניים בערך,אבל אז אנחנו נתחזק נתעלה על כולם ונשמיד את כל אירופה ותישאר רק ארץ הקודש זה מה שרשום,ואני מאמין לזה ב90%,כך שאני לא חושב שאנחנו ניהיה אי פעם בסכנת השמדה ח"ו.

למה שנשמיד את אירופה ?

איפה קראת את זה  ?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : מרץ 08, 2010, 19:34:08 »
למה שנשמיד את אירופה ?

איפה קראת את זה  ?
בס"ד

הזוהר הקדוש.

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : מרץ 08, 2010, 19:41:27 »
בס"ד

אין לנו שום סיבה להשמיד את אירופה.
נכון שיש שם אנטישמיות , אבל יש גם תומכי ישראל .לדעתי הולנד עם גרייט ווילדרס בדרך לעשות טרנפסר למוסלמים הנאצים ואני מאמין שבעיקבותה יהיו עוד מדינות שיפעלו כך.
ישנם יותר אירופאים שכעת מזדהים איתנו בגלל ההגירה המוסלמית הנאצית אליהם. הם למדו להכיר על בשרם את האויב הערבי המוסלמי ימ"ו.
אני מקווה מאוד שיקומו עוד מנהגים אמיצים כמו ווילדרס שתומכים בישראל ורוצים לטרנפסר את הנאצים האלה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : מרץ 08, 2010, 19:53:15 »
אני לא בטוח שהוא מאמין בעצמו במה שהוא אומר על תקיפת אירופה. יש לי רושם שהוא ניסה לשדר בראיון הזה מסר לאירופאים שיזהרו מלהפוך את ישראל לקרבן למען פייסנות עם האיסלאם.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : מרץ 08, 2010, 19:54:50 »
בס"ד

הזוהר הקדוש.

אני לא יודע בן כמה אתה או מה מידת האמונה או הדתיות שלך, אבל אני מציע לך לא לקרוא בזוהר. לפי מה שאני יודע

רשומים שם דברים לא רציונאליים שלא מובנים לבן האנוש הממוצע.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #8 ב- : מרץ 08, 2010, 22:35:35 »
אני רוצה להזכיר לכולם שכבר לפני זמן רב בהסטוריה של הפורום הזה, אני בעצמי דברתי על שימוש בנשק גרעיני (בערך לפני שנתיים) על ערי אירופה, ולא חזרתי בי, אני בהחלט מסכים גם היום עם דברי הפרופ', אם באיזה קונסטלציה מדינת ישראל תושמד צבאית, אני בהחלט מצדד בלא רק מחיקת עולם האסלאם מעל פני האדמה (בלי כל קשר, כן) אלא גם בהפצצת ערי אירופה עד עפר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : מרץ 08, 2010, 22:49:23 »
אני רוצה להזכיר לכולם שכבר לפני זמן רב בהסטוריה של הפורום הזה, אני בעצמי דברתי על שימוש בנשק גרעיני (בערך לפני שנתיים) על ערי אירופה, ולא חזרתי בי, אני בהחלט מסכים גם היום עם דברי הפרופ', אם באיזה קונסטלציה מדינת ישראל תושמד צבאית, אני בהחלט מצדד בלא רק מחיקת עולם האסלאם מעל פני האדמה (בלי כל קשר, כן) אלא גם בהפצצת ערי אירופה עד עפר.

1. לא נגיע לזה אנחנו עם הנצח
2. למה אתה רוצה לעשות להם ככה ? מה עשו לנו האנשים בהולנד, דנמרק או הונגריה ?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #10 ב- : מרץ 08, 2010, 23:41:29 »
1. לא נגיע לזה אנחנו עם הנצח
2. למה אתה רוצה לעשות להם ככה ? מה עשו לנו האנשים בהולנד, דנמרק או הונגריה ?
1. אני כחסיד תפיסת הרמב"ם לגבי תחזיות אחרית הימים, לא עוסק בספקולציות, לא יודע מה יקרה, אני רק כתבתי במה אני תומך אם יקרה, שני דברים שונים.
2. אני רק אומר את זה: "קול דמי אחיך צועקים אליך מן האדמה" הן ברחובות בודהפשט, קופנהאגן ורוטרדם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : מרץ 08, 2010, 23:56:02 »
2. אני רק אומר את זה: "קול דמי אחיך צועקים אליך מן האדמה" הן ברחובות בודהפשט, קופנהאגן ורוטרדם.

אני בעד נקמה בנאצים ואפילו בכל מיני אנטישמים שונאי ישראל, אבל מה איתן לנו לפגוע במיליונים חפים מפשע ?

אני מסכים נניח לזרוק פצצות כבדות מאד על אוכלוסיית לבנון וסוריה במקרה וחלילה נותקף, כי הממשלות שלהם

אחראיות על הטילים שיפלו על ישראל, ולכן פגיעה באוכלוסיית המדינות האלו היא לגיטימית. אבל מה ייתן לנו

לפגוע באזרחים שהם נטו חפים מפשע אם הממשלות שלהן לא עשו לנו כלום ?

אתה מסכים איתי שהם חפים מפשע, לא ?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #12 ב- : מרץ 09, 2010, 00:01:34 »
אני בעד נקמה בנאצים ואפילו בכל מיני אנטישמים שונאי ישראל, אבל מה איתן לנו לפגוע במיליונים חפים מפשע ?

אני מסכים נניח לזרוק פצצות כבדות מאד על אוכלוסיית לבנון וסוריה במקרה וחלילה נותקף, כי הממשלות שלהם

אחראיות על הטילים שיפלו על ישראל, ולכן פגיעה באוכלוסיית המדינות האלו היא לגיטימית. אבל מה ייתן לנו

לפגוע באזרחים שהם נטו חפים מפשע אם הממשלות שלהן לא עשו לנו כלום ?

אתה מסכים איתי שהם חפים מפשע, לא ?
אני לא מכיר בהיפותזה הזו של דיקונסטרוקציוניזם ביחס לעם ולאחריותו לפשעים נגד העם היהודי.
אני לא אלך לירות לפריץ או יורגן כדור בין העיניים אבל אני לא אהסס לחסל את נילס על עמו בפטריה גרעינית אם אראה שאין מוצא אחר חוץ מתמות נפשי עם פלשתים, אני לא אתן לו להתענג על עוד שואה, מצטער.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : מרץ 09, 2010, 00:10:12 »

אני לא אלך לירות לפריץ או יורגן כדור בין העיניים אבל אני לא אהסס לחסל את נילס על עמו בפטריה גרעינית אם אראה שאין מוצא אחר חוץ מתמות נפשי עם פלשתים, אני לא אתן לו להתענג על עוד שואה, מצטער.
מי אמר שהם מתענגים על זה שתהיה לנו שואה ?
זה ההסבר שלך לשאלה שלי ?

אני לא מאמין שאתה באמת חושב שצריך להרוג אלפי תינוקות/ילדים/נשים שלא עשו לנו כלום, רק אם אנחנו נובס.
אני אשמח להסבר יותר הגיוני.

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : מרץ 09, 2010, 00:10:25 »

למחוק את כול המדינות המוסלמיות הנאציות מילא , אבל למה שנרצה להשמיד את אירופה?
 לא כול האירופאים שונאים את ישראל ואת העם שלנו אז למה לנו לעשות דבר כזה?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #15 ב- : מרץ 09, 2010, 00:17:48 »
מי אמר שהם מתענגים על זה שתהיה לנו שואה ?
זה ההסבר שלך לשאלה שלי ?
אני לא מאמין שאתה באמת חושב שצריך להרוג אלפי תינוקות/ילדים/נשים שלא עשו לנו כלום, רק אם אנחנו נובס.
אני אשמח להסבר יותר הגיוני.
דברת על השואה, הנה:
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/2004_3-4_gerstenfeld.pdf

http://www.acpr.org.il/nativ/articles/2007_1_grim.pdf

ואם נובס, זה:
בהחלט מהווה הצדקה להשמדת אירופה בין כה וכה.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #16 ב- : מרץ 09, 2010, 00:19:40 »
למחוק את כול המדינות המוסלמיות הנאציות מילא , אבל למה שנרצה להשמיד את אירופה?
 לא כול האירופאים שונאים את ישראל ואת העם שלנו אז למה לנו לעשות דבר כזה?
ראה תשובתי ל-הימני
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : מרץ 09, 2010, 00:23:03 »
דברת על השואה, הנה:
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/2004_3-4_gerstenfeld.pdf

ואם נובס, זה:
בהחלט מהווה הצדקה להשמדת אירופה בין כה וכה.

מעיון קל במסמכים - זו רק דעה. אני לא יודע אם אירופה היא עד כדי כך אנטישמית. נכון שיש לה(לחלקה) עבר אנטישמי שכולל גם פגיעה ביהודים, אבל
עזוב את העבר. למה אנחנו צריכים לפגוע בתינוקות ואנשים חפים מפשע שלא יודעים בכלל מה זה יהודי ? בגלל שפעם הייתה אנטישמיות באירופה ?

אתה מגזים לגמרי הפעם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #18 ב- : מרץ 09, 2010, 00:33:10 »
מעיון קל במסמכים - זו רק דעה. אני לא יודע אם אירופה היא עד כדי כך אנטישמית. נכון שיש לה(לחלקה) עבר אנטישמי שכולל גם פגיעה ביהודים, אבל
עזוב את העבר. למה אנחנו צריכים לפגוע בתינוקות ואנשים חפים מפשע שלא יודעים בכלל מה זה יהודי ? בגלל שפעם הייתה אנטישמיות באירופה ?
אתה מגזים לגמרי הפעם.
א.) אל תעין עיון קל במסמכים, אלא עיון כבד בהם, וכן המאמר של ויסטריך זה לא דעה אלא מחקר הוא עומד בראש המכון לחקר האנטישמיות באוניברסיטה העברית על שם וידאל ששון.
המאמר של ויליאם גרים זו לא הבעת דעה אלא עדות על מה שראה בביקורו בגרמניה והוא בכלל גוי.

ב.) האנטישמיות באירופה עדיין חוגגת, ובגדול, כמה הוכחות אתה רוצה? אתה רוצה סקר בו חלקים נרחבים מתושבי האיחוד האירופי ראו דווקא בישראל את הסכנה הגדולה לשלום העולם, לדוגמא, אתה רוצה את המאמר בעיתון השבדי שממציא עלילות דם מודרניות על ישראל? או שמא אתה רוצה פיברוקים צרפתיים על שם שארל אנדרלין? ותמסור ד"ש גם לאילן חלימי הי"ד, אם אתה כבר בקטע של "אין אנטישמיות היום באירופה".
להורים שלי יש שכן שנדקר בשווייץ רק בגלל שברוב טפשותו הסתובב עם כיפה, אתה בטוח שלא נחתת עכשיו מממאדים?

ג.) תראה את הלינק לסרטון שהבאתי לך, אירופה בין כה וכה בדרך להיות חלק מ"דאר אל אסלאם", רק עוד סיבה טובה למה למחוק אותם בסוף.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #19 ב- : מרץ 09, 2010, 00:42:26 »
א.) אל תעין עיון קל במסמכים, אלא עיון כבד בהם, וכן המאמר של ויסטריך זה לא דעה אלא מחקר הוא עומד בראש המכון לחקר האנטישמיות באוניברסיטה העברית על שם וידאל ששון.
המאמר של ויליאם גרים זו לא הבעת דעה אלא עדות על מה שראה בביקורו בגרמניה והוא בכלל גוי.

ב.) האנטישמיות באירופה עדיין חוגגת, ובגדול, אני כמה הוכחות אתה רוצה, אתה רוצה סקר בו חלקים נרחבים מתושבי האיחוד האירופי ראו דווקא בישראל את הסכנה הגדולה לשלום העולם, לדוגמא, אתה רוצה את המאמר בעיתון השבדי שממציא עלילות דם מודרניות על ישראל? או שמא אתה רוצה פיברוקים צרפתיים על שם שארל אנדרלין? ותמסור ד"ש גם לאילן חלימי הי"ד, אם אתה כבר בקטע של "אין אנטישמיות היום באירופה".
להורים שלי יש שכן שנדקר בשווייץ רק בגלל שברוב טפשותו הסתובב עם כיפה, אתה בטוח שלא נחתת עכשיו מממאדים?

ג.) תראה את הלינק לסרטון שהבאתי לך, אירופה בין כה וכה בדרך להיות חלק מ"דאר אל אסלאם", רק עוד סיבה טובה למה למחוק אותם בסוף.

אתה אומר שיש לך הוכחות שהאנטישמיות חוגגת בגדול באירופה. יש עדויות שאומרות הפוך - מיליוני ישראלים שהיו באירופה חזרו משם ואמרו : היה סבבה.

תראה, אני לא אומר שאין אנטישמיות באירופה, ברור שיש וכנראה שגם לא מעט. אבל הנקודה המרכזית שאני רוצה שתבין אצלי היא שכל עוד מישהו לא ביצע
משהו בפועל נגדי, אני לא אתקוף אותו. לא אכפת לי כמה הוא שונא אותי. כל עוד הוא שונא אותי בלב - מכאיב לי, אבל זה לא שווה תגובה. ברגע
שתשוגר לעברנו פצצה אחת מאירופה, אני אהיה הראשון שיקרא להשמיד אותה, אבל כל עוד האנטישמיות באה לידי ביטוי רק בדיבורים והצהרות לא אכפת לי.
את המעשים האנטישמיים שאירופה ביצעה נגד העם היהודי בעבר (שואה, בורגן חמליצקי, אינקוויזיציה וכו') אני משאיר כרגע מאחור.

לסיכום : אתה לא יכול להשמיד מישהו רק בגלל שהוא שונא אותך.

לגבי הנושא של האיסלמיזציה של אירופה, אני לא מכיר את הנושא לעומקו, ולכן אני לא יכול לדון בו.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #20 ב- : מרץ 09, 2010, 03:39:19 »
בס"ד

המוסלמים עושים לנו את העבודה

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #21 ב- : מרץ 09, 2010, 10:29:05 »
הימני, צר לי, אבל אתה מתעלם מן המציאות:
א.) אני לא יודע מה זה מיליוני ישראלים שנוסעים לאירופה (לאיפה באירופה?) חוזרים משם ואומרים שהיה סבבה, זה  אולי הרבה דברים אבל לא מדד לכלום, אני סמוך ובטוח שבחייך הקצרים לא יצא לך לדבר אפילו עם אלפי ישראלים שנסעו לאירופה, מקסימום עם כמה ישראלים בודדים, אולי עשרות לכל היותר, ועל פי כל מדד מדעי, זה לא אומר לי דבר, אני מאידך יכול להמציא לך מחקרי עומק של פרופ' רוברט ויסטריך ואחרים בישראל ובעולם שמראים בפירוש שהאנטישמיות חוגגת באירופה, ובגדול, אני יכול גם להביא לך סקר שבו רבים וטובים באירופה חושבים שישראל היא הסכנה הגדולה בה"א הידיעה לשלום העולם, ולומר שדיבורים זה לא אומר כלום, ידידי, יש כבר מעשים, אמנם כרגע בשוליים אבל זה קורה בשטח, ואני רוצה רק להזכיר לכבודו שמדיבורים כאלה התחילו כל השחיטות הגדולות של העם היהודי באירופה, הסטוריה, אז תפסיק לקשקש.

ב.) אי אפשר להשאיר את המעשים שעשו נגדנו באירופה מאחור, אין לדברים הללו סליחה ולא מחילה ואם נהיה שוב, רק בסצנריו של תמות נפשי עם פלשתים, השמדת ערי אירופה היא בהחלט חלק מרשימת המכולת.

ג.) מזל גדול שלא הקשבנו לדברי כבודו לגבי דברים שבלב או דברים שנאמרים בחלל האוויר, לפני מלחמת ששת הימים, מזל גדול שלא הקשבנו לדברים בעלמא בזמן מגילת אסתר, מזל גדול שלא הקשבנו לדברים שנאמרו באוויר יותר מפעם אחת לאורך ימי בית ראשון ושני (עם מרד החשמונאים).

ד.) אירופה מתאסלמת, אני יכול להביא לזה מבול של הוכחות, תתעורר, אירוערביה נמצאת מעבר לפינה.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #22 ב- : מרץ 09, 2010, 10:59:45 »
הימני, צר לי, אבל אתה מתעלם מן המציאות:
א.) אני לא יודע מה זה מיליוני ישראלים שנוסעים לאירופה (לאיפה באירופה?) חוזרים משם ואומרים שהיה סבבה, זה  אולי הרבה דברים אבל לא מדד לכלום, אני סמוך ובטוח שבחייך הקצרים לא יצא לך לדבר אפילו עם אלפי ישראלים שנסעו לאירופה, מקסימום עם כמה ישראלים בודדים, אולי עשרות לכל היותר, ועל פי כל מדד מדעי, זה לא אומר לי דבר, אני מאידך יכול להמציא לך מחקרי עומק של פרופ' רוברט ויסטריך ואחרים בישראל ובעולם שמראים בפירוש שהאנטישמיות חוגגת באירופה, ובגדול, אני יכול גם להביא לך סקר שבו רבים וטובים באירופה חושבים שישראל היא הסכנה הגדולה בה"א הידיעה לשלום העולם, ולומר שדיבורים זה לא אומר כלום, ידידי, יש כבר מעשים, אמנם כרגע בשוליים אבל זה קורה בשטח, ואני רוצה רק להזכיר לכבודו שמדיבורים כאלה התחילו כל השחיטות הגדולות של העם היהודי באירופה, הסטוריה, אז תפסיק לקשקש.

ב.) אי אפשר להשאיר את המעשים שעשו נגדנו באירופה מאחור, אין לדברים הללו סליחה ולא מחילה ואם נהיה שוב, רק בסצנריו של תמות נפשי עם פלשתים, השמדת ערי אירופה היא בהחלט חלק מרשימת המכולת.

ג.) מזל גדול שלא הקשבנו לדברי כבודו לגבי דברים שבלב או דברים שנאמרים בחלל האוויר, לפני מלחמת ששת הימים, מזל גדול שלא הקשבנו לדברים בעלמא בזמן מגילת אסתר, מזל גדול שלא הקשבנו לדברים שנאמרו באוויר יותר מפעם אחת לאורך ימי בית ראשון ושני (עם מרד החשמונאים).

ד.) אירופה מתאסלמת, אני יכול להביא לזה מבול של הוכחות, תתעורר, אירוערביה נמצאת מעבר לפינה.

א. אם הייתה מזכיר לדוגמא את ירדן כמקום שבו יש אנטישמיות, הייתי אומר ניחא, עובדה שאין הרבה ישראלים שנוסעים לשם
אז כנראה שזה מקום שבו יש שנאה ממש עזה כלפי יהודים, אבל מי שטס לאירופה לחופשה -זה מאות אלפים בשנה ודווקא הם
משקפים את הלך הרוח באירופה הרבה יותר ממחקר כזה או אחר,
כי הם אומרים שהכל היה בסדר ושלא ניסו להתנכר להם שם. אז איך אתה מסביר את הסתירה שבין הסקר (שקר ? הגזמה ? ניפוח ? ) שאתה מדבר עליו
לבין המציאות בשטח ? חובת ההוכחה עליך.

ב. אני לא אומר שצריך לסלוח, צריך תמיד לזכור את המעשים האכזריים, אבל מכאן ועד לזרוק פצצות על אנשים שלא חטאו כלפינו יש דרך ארוכה.

ג. פה אני מניח שאתה מדבר על זה שאמרתי שאסור לפגוע במי שרק שונא אותך, אלא רק במי שתוקף אותך.
תראה, אני בעד לתקוף את האיראנים אפילו שהם עצמם עדיין לא עשו לנו כלום, אבל זה לא בגלל שהם שונאים אותנו, אלא
בגלל שהם מכינים פצצות כדי לתקוף אותנו, ולכן פה יש מקום להקדים תרופה למכה ולתקוף אותם מראש.
אבל במקרה של אירופה, גם אם רק שונאים אותנו (למרות שרשמתי שאני חולק על זה),
אני עדיין לא רואה אותם בונים כורים גרעיניים כדי לתקוף אותנו, ולכן אין צורך לתקוף אותם רק בגלל שנאה.

אני אתייחס לדוגמא שהבאת על מגילת אסתר. בדוגמא הזו אנו השמדנו את השונאים שלנו בפרס ומדי לא
בגלל שהם שנאו אותנו, אלא רק בגלל שהם תכננו בפועל להשמיד אותנו. וזה מקביל למקרה של איראן של היום
ולא למקרה של אירופה.

עוד הוכחה מהתנ"ך : בתקופת שלטונו של דוד הייתה את ממלכת עמון בחלקה הדרום-מזרחי של ממלכת ישראל
המאוחדת. אני מניח שהייתה להם שנאה כלפי ממלכת ישראל, אבל כל עוד הם לא ביצעו מולנו כלום, לא הייתה
סיבה להשמיד אותם. ברגע שהם כן ביצעו אקט של מרידה או פגיעה בנו - הם גילחו לשליחי דוד המלך את חצי זקנם
זו הייתה הכרזת מלחמה על ישראל ורק אז תקפו אותם.

ד.כרגע זה לא הגיע למצב שהוא קריטי, אבל אני לא טומן את ראשי בחול, צריך לעקוב אחרי זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : מרץ 09, 2010, 12:56:30 »
בס"ד

מוות לאירופה

[דוגמאות מעטות]

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : מרץ 09, 2010, 14:53:13 »
רון, לפי הגישה שלך, אם אנחנו נמצאים במצב של תבוסה וודאית, מצב שבו תוך 24 שעות ישראל נחרבת, למה שלא פשוט נפוצץ באטום את כולם?