כתב נושא: האם יש היום גזע עמלק? לפי הגר''א (הגאון מוילנא) יש! לכן רון בן מיכאל צודק.  (נקרא 34551 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לשרוד ולהלחם זה לא אותו דבר. ולהגיד שהעם שרד כי הוא לחם, אי אפשר להגיד דבר כזה. העם שרד אין לי מושג איך, כנראה שבאמת יש אלוהים, כי באמת שעל פי כל הגיון היה צריך להכחד. אבל אי אפשר להגיד כי שרד בגלל שנלחם.
לשרוד ולהלחם זה לא אותו דבר? אתה לא חושב שהיכולת לשרוד היא לא סוג של מלחמה? לא רק מול קבוצה או פרט מסוימים אלא גם מול פרעות שבאות לעולם?(איתני טבע, מחלות וכו' וגו').
נכון שזו לא מלחמה כמו שאתה בטח מתאר - אבל להגיד שהעם היהודי לא יודע להלחם, אני כן יכול להביא לך דוגמאות של המוני יהודים שכן נלחמו במלחמת העולם ה-1 ובמלחמת העולם ה-2, והם לא היו לוחמים טובים?
דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לשרוד ולהלחם זה לא אותו דבר? אתה לא חושב שהיכולת לשרוד היא לא סוג של מלחמה? לא רק מול קבוצה או פרט מסוימים אלא גם מול פרעות שבאות לעולם?(איתני טבע, מחלות וכו' וגו').
נכון שזו לא מלחמה כמו שאתה בטח מתאר - אבל להגיד שהעם היהודי לא יודע להלחם, אני כן יכול להביא לך דוגמאות של המוני יהודים שכן נלחמו במלחמת העולם ה-1 ובמלחמת העולם ה-2, והם לא היו לוחמים טובים?

ברור שיש יהודים שיודעים להלחם, אבל הם מיעוט, אצל רוב היהודים כיום ולפי ההסטוריה שלנו, יצר המלחמה לא חזק כמו בעמים אחרים. למשל היפנים.

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ברור שיש יהודים שיודעים להלחם, אבל הם מיעוט, אצל רוב היהודים כיום ולפי ההסטוריה שלנו, יצר המלחמה לא חזק כמו בעמים אחרים. למשל היפנים.
טוב הבהרת את הנקודה שלך, אז "יצר המלחמה" זהו הקריטריון... טוב לדעת.
דין יהושע בסיף! אמן.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
טוב הבהרת את הנקודה שלך, אז "יצר המלחמה" זהו הקריטריון... טוב לדעת.

הכוונה שלי ביצר מלחמה היא כזו, כשמגיע מצב שמלחמה היא צודקת, כמו בימינו, שיש לנו את הכלים לנצח את המלחמה ואת כל הסיבות לצאת אליה, עדיין חסר משהו, עובדה שזה לא קורה. זה היצר שאני מדבר עליו, תקרה לזה רוח קרב, תקרב לזה אבטיח, אבל זה חסר.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

א.) רודולף הס או וילי ברנדט?
ב.) אני גם לא אוהב נשים עם קרחת וצלב קרס/פטיש ומגל בעיניים

א. לא יודע לא החלטתי, אולי מאיר כהנא
ב. זה בסדר העיניים שלי חומות ואני בכלל גבר, אין שום בעיה

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הכוונה שלי ביצר מלחמה היא כזו, כשמגיע מצב שמלחמה היא צודקת, כמו בימינו, שיש לנו את הכלים לנצח את המלחמה ואת כל הסיבות לצאת אליה, עדיין חסר משהו, עובדה שזה לא קורה. זה היצר שאני מדבר עליו, תקרה לזה רוח קרב, תקרב לזה אבטיח, אבל זה חסר.
זה לא יצר מלחמה - זו הצבת מטרה/מטרות, זה באמת חסר לנו, אבל לא יצר מלחמה.
דין יהושע בסיף! אמן.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זה לא יצר מלחמה - זו הצבת מטרה/מטרות, זה באמת חסר לנו, אבל לא יצר מלחמה.

זה מעבר להצבת מטרות, הצבת מטרות זה פרט טכני. חוסר יצר מלחמה זה הסיבה שלא מטפלים בפאק הזה של המטרות.

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
זה מעבר להצבת מטרות, הצבת מטרות זה פרט טכני. חוסר יצר מלחמה זה הסיבה שלא מטפלים בפאק הזה של המטרות.

אחרי מלחמת לבנון ה-2 אמר נסראללה(משהו בסגנון לא ציטוט ישיר):
"כשאין רוח, אז מה נותר?" יש בזה משהו... אבל זה מסובך להסביר למה אין "רוח".
דין יהושע בסיף! אמן.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אחרי מלחמת לבנון ה-2 אמר נסראללה(משהו בסגנון לא ציטוט ישיר):
"כשאין רוח, אז מה נותר?" יש בזה משהו... אבל זה מסובך להסביר למה אין "רוח".

הוא צדק.

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
דין יהושע בסיף! אמן.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
נדב אתה ממש יהודון טיפוסי... אם אתה כל כך מרחם על הערבים אז מדוע שלא תיתן להם את הבית שלך? כי לפיהם גם היכן שאתה מתגורר זה "שטח כבוש".

אתה מזכיר לי את היהודונים שהלכו כצאן-לטבח בשואה.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
האם אתה יותר מוסרי מהתורה?

אם התורה מצווה לרצוח ילדים (ואני לא מדבר על מצב שבו מחבל מסתתר בתוך בית ספר, אני מדבר על רצח מכוון של אזרחים וילדים) אז בוודאי, אם כך התורה גרועה רק קצת פחות מהקוראן. אם אתה חושב שלא אז במקום לקלל ולאיים פשוט תסבסיר לי מה ההבדל.

אני דווקא גאה מאד להיות יהודי, דווקא משום שרוב היהודים רחוקים שנות אור מהדעה הרווחת כאן, דווקא בגלל הלב היהודי. פעם חשבתי שהדת היהודית היא מוסרית, אחרי שיטוט בפורום הזה הסתבר לי שהיא גרועה רק מעט פחות מהאסלאם והנצרות כיוון שהיא מצווה על רצח מכוון של ילדים, אם כן הדת איננה מוסרית אבל העם היהודי כן מוסרי, אולי משום שהוא איננו דתי ברובו, (למרות שגם רוב הדתיים והחרדים לא חושבים כמוכם).

ציטוט
עכשיו אתה קורא לאמונה שלנו "נאצית", שזה הרבה יותר גרוע מלקרוא לי נאצי.

תדייק בבקשה, אמרתי שאם אכן זה מה שהתורה מצווה אז היא רצחנית. אך מסתבר שהפרשנויות הן רבות.

אתם כמו אחרוני המטיפים הנוצרים, לא חדלים לאיים עליי, ראשית בחסימה מהפורום ושנית בעונשים נוראיים אחרי המוות. תראו בויכוחים ביוטיוב בין אבולוציוניסטים לבין נוצרים, כשנגמרים כל הטיעונים מתחילים לאיים בגיהנום. אין לי מילים לתאר כמה שאני לא מפחד וכמה שזה לא מעניין אותי. אני מפחד רק מהמצפון שלי.

ציטוט
חוסר אמונתך בבורא עולם נובע בעיקר מבורות,

תסביר למה?

ציטוט
נדב אתה ממש יהודון טיפוסי... אם אתה כל כך מרחם על הערבים אז מדוע שלא תיתן להם את הבית שלך? כי לפיהם גם היכן שאתה מתגורר זה "שטח כבוש".

אני לא מסכים איתם שזה שטח כבוש, לא הבית שלי ולא יהודה ושומרון, השטחים האלה לא שייכים להם.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

אני לא מסכים איתם שזה שטח כבוש, לא הבית שלי ולא יהודה ושומרון, השטחים האלה לא שייכים להם.

אז על דבר אחד אנחנו מסכימים.ארץ ישראל שייכת לנו ואסור להקים מדינה "פלסטינית" ומו"מ.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

אתה מזכיר לי את היהודונים שהלכו כצאן-לטבח בשואה.
הגזמת במשפט הזה! כל יהודי יכל להיות קורבן לשואה!.
בכל מיקרא אסור להרוג ילדים וחפים מפשע בדם קר לא משנה כמה תנסו למצוא לזה מקורות ופרשנויות מהתורה עם עמלק ושממלק זה פשוט לא נכון ולא קשור לתורה!,דיי עם הוויכוח הזה כל מי שמתרץ רצח ילדים עם התורה שילך וירסס גן ילדים ערבי עם M16 וזהו..
אל תצביע תשפיע

מנותק כהנא צדק- חוזר בתשובה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הגאון מווילנה ואחרים כמותו בדורות לפני ראו את הדברים בצורה ברורה יותר מכפי שרוב האנשים כיום.
הם הבינו העצמית האמת ברור אשר רבים מאיתנו נאבקים להבין ולהפנים היום בדור נָפול שלנו.

אין ספק מה הגאון מווילנה היה אומר על עזה, החמאס, הפתח וכדומה.

במאי השם פוקחים את עינינו.
« עריכה אחרונה: מרץ 11, 2010, 14:17:58 על ידי כהנא צדק- חוזר בתשובה »
לשכים בעיניכם

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הגזמת במשפט הזה! כל יהודי יכל להיות קורבן לשואה!.
בכל מיקרא אסור להרוג ילדים וחפים מפשע בדם קר לא משנה כמה תנסו למצוא לזה מקורות ופרשנויות מהתורה עם עמלק ושממלק זה פשוט לא נכון ולא קשור לתורה!,דיי עם הוויכוח הזה כל מי שמתרץ רצח ילדים עם התורה שילך וירסס גן ילדים ערבי עם M16 וזהו..
נכון, כל יהודי היה יכול להיות קרבן שואה.
אם אתה נכנס לגן ילדים עם רוס"ר ומרסס מהמותן, אז לזה גם אני מתנגד, אבל אם אתה מפיל פצצת דלק-אוויר ממטוס הרקולס על שכונה בעזה ובתוך כך הורג גם ילדים בכמה גנים במקביל, אין לי שום בעיה בזה....
ולגבי נדב בהקשר הזה, רק אומר שסביר להניח שהוא היה מהראשונים להתנדב להפוך להיות אהיל של מנורה, מילוי למזרון או סבון.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *