כתב נושא: האם יש היום גזע עמלק? לפי הגר''א (הגאון מוילנא) יש! לכן רון בן מיכאל צודק.  (נקרא 34551 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בקיצור אין לך תשובות רציניות מלבד מניפולציות, שקרים, דמגוגיה והמצאות רפורמיות.

רוצה נפתח סקר נצחק על יכולת התגובה שלך בדיון הזה?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

א.) למה אתה לא אוהב את הדם היהודי והרוסי שנשפך בגולאגים? הרי הם לא נרצחו בגלל ה"גזע" או ה"לאום" שלהם..

ב.) הומו לך תמצא אישה אני יודע שאתה לא אוהב את זה אבל אתה רוצה שיהיו שמאלנים בדור הבא לא? כל אחד צריך לעשות הקרבות לדור הבא

א. כבר סיכמנו שאנחנו השמאלנים אנטישמים.
ב. אתה פנוי?

מנותק אחד העם

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס"ד

רוצה נפתח סקר נצחק על יכולת התגובה שלך בדיון הזה?

כן יהיה צחוקים ודחקות הא, ממש החזרת לי...  :old_grin:

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

א. כבר סיכמנו שאנחנו השמאלנים אנטישמים.
ב. אתה פנוי?

א.) אז אתה מעדיף גרמנים
ב.) לא רוצה שלילדים שלי תהיה אמא שמאלנית

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

כן יהיה צחוקים ודחקות הא, ממש החזרת לי...  :old_grin:

בשיא הרצינות אני מנהל עם רוח צעירה

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חברים, מה דעתכם להפסיק עם הפליימינג?

חבל שגם האשכול הזה ינעל.

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס''ד

בהיסטוריה המודרנית, הסמכות התורנית הגדולה ביותר הייתה הגר''א, הגאון מוילנא זצוק''ל ע''ה.

MRKAHANE כתב שוב ושוב כאן שגזע עמלק לא קיים היום.

אך הגר''א לימד אותנו שעמלק בימינו הוא העם הגרמני יש''ו. הגר''א לימד את זה הרבה שנים לפני השואה.

http://www.etzion.org.il/vbm/archive/beshiv/66beshiv.rtf

וזה רק עמלק הפיזי. כבר הוכחנו שכל שונאי ישראל שמסכימים עם הגישה של עמלק הם הופכים לעמלק למרות שהם מגזע שונה. לכן הערבים הנאצים שתמכו בהיטלר יש''ו בשואה בהתלהבות גם הם עמלק. והערבים הנאצים יש''ו לא הפסיקו לנסות להשמיד אותנו מאז השואה.

זה באמת ברור לכל מי עם שכל ישר: מי שתומך בנאצים, הוא נאצי. מי שתומך בהיטלר, הוא נאצי. מי שתומך בעמלק, הוא כמו עמלק והכללים כלפי עמלק גם תקפים כלפיו.

בקיצור רון בן מיכאל הי''ו צודק.

לפי שיטתו של הפסיכואנליסט וההיסטוריון ד"ר עמנואל וליקובסקי ז"ל, עמלק מזוהה בתור שושלת העאמו/ חיקסוס המצרית.
אם הולכים לפי השיטה הזו - מבינים שעמלק בעצם מגיעים מאזור צפון-מערב חצי האי ערב - כלומר באזור שבו דוברו השפות הערביות... אין יותר מה להוסיף.
דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

למה כל כך הרבה עלבונות אישיים כאן?

אני יודע שכעסתי (בצדק) כשנדב אמר שהיהדות היא "דת נאצית" ויש להלחם בה.

אך חוץ מהמקרה הקיצוני הזה, עדיף שננהל את הדיונים פה באופן תרבותי. אז אני מבקש שנתחיל מחדש בלי העלבונות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

למה כל כך הרבה עלבונות אישיים כאן?

אני יודע שכעסתי (בצדק) כשנדב אמר שהיהדות היא "דת נאצית" ויש להלחם בה.

אך חוץ מהמקרה הקיצוני הזה, עדיף שננהל את הדיונים פה באופן תרבותי. אז אני מבקש שנתחיל מחדש בלי העלבונות.

חיים עם כל הכבוד לתנ"ך, היהודים חזקים בהרבה מאוד דברים. בניהול מלחמות קצת פחות, אז לא עדיף שניקח את הדברים שאנו לא מבינים בהם כמו למשל ניהול מלחמה, ונלמד מאחרים שכבר הצליחו? שום תועלת לנצחון המלחמה לא תהיה מחיסול ילדה בת 5, אם יש בניין שבו מחבל אחד ו100 ילדות בנות חמש ויוחלט להפציץ את הבניין, זה משהו אחד, אבל לדפוק כדור בראש לילדה בת 5 כי היא ערביה, זה משהו אחר.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

זה אתה שלא מבין את מה שהגר''א אומר:
א. החיוב כלפי הגזע עמלק הוא להשמיד אותם לגמרי - כלומר להשמיד גם את כל היחידים שביניהם.
ב. אולם החיוב כלפי עמלק הרוחני (לא הגזע עמלק אלא שונאי ישראל שמתנהגים כמו עמלק) זה גם להשמיד אותם כשיש מלחמה נגדם. אך זה לאו דוקא להשמיד את כל היחידים שביניהם - הווי אומר אם יש יוצאים מן הכלל בין הערבים למשל שלא שונאים אותנו, אין חיוב להשמיד אותם. אבל תוך המלחמה, משמידים כמה שיותר מהאוייב לפי כללי מלחמת מצוה: ""מלחמה לה' בעמלק מדור לדור".
MRKAHANE, הבנת סוף סוף? אני לא שואל אם אתה מסכים אם לאו. אני רק שואל אם הבנת.

חיים, מי לדעתך קובע? הגר"א או אמנת ז'נבה?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק אחד העם

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס"ד

בשיא הרצינות אני מנהל עם רוח צעירה

כל בר דעת יבין מי הרציני מבין שנינו, מי משתמש במניפולציות ומי עונה לעיניין, לא צריך בשביל זה סקר, במיוחד לא במקום לא אובייקטיבי.

מאיפה הבאת את השקר של שונא הכיפות רק אתה יודע(דמגוגיה  ושקר מוחלט), אני שואל אותך שאלה, ואתה עונה לי תשובת ריפלקס לא קשורה בז'דים שמאלנים וכו'.

וגם התשובה לשאלתי היתה תשובה של רפורמי, אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אני מאמין שתתבגר אתה תדבר אחרת(אם תשאר רפורמי זה אבוד).

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חיים עם כל הכבוד לתנ"ך, היהודים חזקים בהרבה מאוד דברים. בניהול מלחמות קצת פחות, אז לא עדיף שניקח את הדברים שאנו לא מבינים בהם כמו למשל ניהול מלחמה, ונלמד מאחרים שכבר הצליחו? שום תועלת לנצחון המלחמה לא תהיה מחיסול ילדה בת 5, אם יש בניין שבו מחבל אחד ו100 ילדות בנות חמש ויוחלט להפציץ את הבניין, זה משהו אחד, אבל לדפוק כדור בראש לילדה בת 5 כי היא ערביה, זה משהו אחר.

דווקא היהודים כן טובים בניהול מלחמה. הישראלים לא. =)

מה הקשר?! אני אף פעם לא יבין את הלוגיקה בראש שלך.

דין יהושע בסיף! אמן.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

א.) אז אתה מעדיף גרמנים
ב.) לא רוצה שלילדים שלי תהיה אמא שמאלנית

א. אני חצי גרמני ובתור אנטישמי שמאלני אני מניח שכן.
ב. אל דאגה, אני לא רוצה ילדים, עכשיו אתה פנוי?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

בס''ד

הגר''א.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

כל בר דעת יבין מי הרציני מבין שנינו, מי משתמש במניפולציות ומי עונה לעיניין, לא צריך בשביל זה סקר, במיוחד לא במקום לא אובייקטיבי.

מאיפה הבאת את השקר של שונא הכיפות רק אתה יודע(דמגוגיה  ושקר מוחלט), אני שואל אותך שאלה, ואתה עונה לי תשובת ריפלקס לא קשורה בז'דים שמאלנים וכו'.

וגם התשובה לשאלתי היתה תשובה של רפורמי, אני לא יודע בן כמה אתה, אבל אני מאמין שתתבגר אתה תדבר אחרת(אם תשאר רפורמי זה אבוד).

כל יהודי יבין שהיית נלחם בלהט ובקנאות אף למען חבר יודנראט בתינתן ההנחה שאינו מסכים עם דעותיהם. בכך שלא רצית לענות לתשובה הרצינית שלי [רצינית יחסית, כיוון שלא הוכחת לי שאתה שווה יותר מזה] והתייחסת דווקא לעקיצות שרק אוויל באווילים היה לוקחם ברצינות בעוד הוא בעצמו עושה אותו דבר [רפורמי? אם אני רפורמי הדבר היחיד שאתה רואה מול העיניים הוא פסיל של יש"ו].

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

א. אני חצי גרמני ובתור אנטישמי שמאלני אני מניח שכן.
ב. אל דאגה, אני לא רוצה ילדים, עכשיו אתה פנוי?

א.) רודולף הס או וילי ברנדט?
ב.) אני גם לא אוהב נשים עם קרחת וצלב קרס/פטיש ומגל בעיניים

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

בס''ד

היהודים שמאמינים בתורה לא היו טובים במלחמות?!
משה רבנו ויהושע בן נון ודוד המלך לא היו טובים במלחמות? דוקא היהודים שמאמינים בתורה היו הגדולים ביותר במלחמות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

היהודים שמאמינים בתורה לא היו טובים במלחמות?!
משה רבנו ויהושע בן נון ודוד המלך לא היו טובים במלחמות? דוקא היהודים שמאמינים בתורה היו הגדולים ביותר במלחמות.

מה עם הישיגים מה1800 שנים האחרונות? אלא אם כן פספסתי משהו, אנחנו די חלודים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

והנה אתה נותן לעצמך עוד סיבה למה כדאי ללכת אחריהם ולא אחרי "מצביאים" יהודים מהעת המודרנית.

מנותק אחד העם

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס"ד

כל יהודי יבין שהיית נלחם בלהט ובקנאות אף למען חבר יודנראט בתינתן ההנחה שאינו מסכים עם דעותיהם. בכך שלא רצית לענות לתשובה הרצינית שלי [רצינית יחסית, כיוון שלא הוכחת לי שאתה שווה יותר מזה] והתייחסת דווקא לעקיצות שרק אוויל באווילים היה לוקחם ברצינות בעוד הוא בעצמו עושה אותו דבר [רפורמי? אם אני רפורמי הדבר היחיד שאתה רואה מול העיניים הוא פסיל של יש"ו].

תשמע רפורמי..ענית לך בשיא הרצינות, זה שלא ראית זאת בגלל אתה שקוע בנאצות, חרטות, שקרים, דמגוגיה ושאר מרעין בישין זו בעיה שלך.

בעל האתר ביקש לשמור על שפה נקיה ואתה מתפרע, אז אני אענה לך באותה צורה, בהתחלה חשבתי שאתה עושה את עצמך לאהבל, בהמשך הבנתי שאתה באמת אהבל.

ואין מה לעשות אתה עונה כמו רפורמי אזיי אתה רפורמי, כשתתבגר תבין את השירשור הזה טוב יותר..

לא להאמין שמנהל כאן מתלהם כמו ילד עארס בן 17

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

בס''ד

למה הייתה גלות של 2000 שנה? כי לא קיימנו את מצוות התורה.

אילו היינו מקיימים את מצוות התורה עכשיו, היינו מנצחים את כל אוייבינו מעתה ועד עולם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

תשמע רפורמי..ענית לך בשיא הרצינות, זה שלא ראית זאת בגלל אתה שקוע בנאצות, חרטות, שקרים, דמגוגיה ושאר מרעין בישין זו בעיה שלך.

בעל האתר ביקש לשמור על שפה נקיה ואתה מתפרע, אז אני אענה לך באותה צורה, בהתחלה חשבתי שאתה עושה את עצמך לאהבל, בהמשך הבנתי שאתה באמת אהבל.

ואין מה לעשות אתה עונה כמו רפורמי אזיי אתה רפורמי, כשתתבגר תבין את השירשור הזה טוב יותר..

לא להאמין שמנהל כאן מתלהם כמו ילד עארס בן 17

טוב תמשיך להתווכח עם עצמך.

מנותק אחד העם

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס"ד

טוב תמשיך להתווכח עם עצמך.

אחלה, בפעם הבאה תשתדל לענות לעיניין, ואם אין לך תשובה נורמלית, אז אמץ את הפתגם סייג לחוכמה שתיקה.

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתה אולי די חלוד.
זה נכון - אי אפשר לקחת את צה"ל כדוגמה, משום שצה"ל הוא צבא הגנה לא צבא תקיפה, הוא יודע "להתעמת" רק עם ארגוני טרור, הוא לא יודע להלחם  ברמה חטיבתית שלא נגיד גדודית, הוא מפאר את מורשת הקרב שלו שהושגה אך ורק במזל ובעובדה שלערבים אין אסטרטגיות או טקטיקות מרשימות, מפקדי צה"ל ידועים בשימוש הנרחב שלהם באילתורים, בויכוחים חסרי טעם ובהמתנה לסבב מינויים - הכל על גבו של החפ"ש.
אבל להגיד שהעם היהודי לא יודע להלחם זו שטות? עובדה שרדנו כ-2,000 שנה בלי מולדת, כל תארוטיקן צבאי או מצביא דגול היה אומר לך שזה הישג מרשים, שרדנו מלחמת הישרדות, מעטים הם העמים ששרדו כל כך הרבה זמן מפוזרים בכל ארבע כנפות הארץ, אז מי חלוד? אתה או העם?
דין יהושע בסיף! אמן.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אתה אולי די חלוד.
זה נכון - אי אפשר לקחת את צה"ל כדוגמה, משום שצה"ל הוא צבא הגנה לא צבא תקיפה, הוא יודע "להתעמת" רק עם ארגוני טרור, הוא לא יודע להלחם  ברמה חטיבתית שלא נגיד גדודית, הוא מפאר את מורשת הקרב שלו שהושגה אך ורק במזל ובעובדה שלערבים אין אסטרטגיות או טקטיקות מרשימות, מפקדי צה"ל ידועים בשימוש הנרחב שלהם באילתורים, בויכוחים חסרי טעם ובהמתנה לסבב מינויים - הכל על גבו של החפ"ש.
אבל להגיד שהעם היהודי לא יודע להלחם זו שטות? עובדה שרדנו כ-2,000 שנה בלי מולדת, כל תארוטיקן צבאי או מצביא דגול היה אומר לך שזה הישג מרשים, שרדנו מלחמת הישרדות, מעטים הם העמים ששרדו כל כך הרבה זמן מפוזרים בכל ארבע כנפות הארץ, אז מי חלוד? אתה או העם?

לשרוד ולהלחם זה לא אותו דבר. ולהגיד שהעם שרד כי הוא לחם, אי אפשר להגיד דבר כזה. העם שרד אין לי מושג איך, כנראה שבאמת יש אלוהים, כי באמת שעל פי כל הגיון היה צריך להכחד. אבל אי אפשר להגיד כי שרד בגלל שנלחם.