כתב נושא: פלסטינים ירו לעבר מוצב צה"ל ליד כביש 443  (נקרא 6282 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
פלסטינים ירו לעבר מוצב צה"ל ליד כביש 443
« להגיב #25 ב- : מרץ 02, 2010, 23:47:25 »
אתה שואל שאלות מפגרות חשבתי אולי תרצה לענות על כמה.

כמובן שאני אומר דברים מפגרים, כי אני חושב שיש הבדל בין הערבי הפלסטיני ובין הערבים ממצרים או ירדן או סוריה...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : מרץ 02, 2010, 23:55:38 »
לוחמים נשלחים לקרב בידיעה שהם יכולים לההרג והם צריכים למסור את נפשם להשלמת המשימה ולהגן על המדינה, אבל חיילים לא "נועדו לההרג" כפי שאתה מכנה את זה... אין פה קמיקאזות ומחבלים מתאבדים בצבא שלנו בפעם האחרונה שבדקתי, אז ככה שמה שאמרת זה דפוק ואתה יודע את זה אתה סתם מדבר שטויות ומנסה לא לצאת טמבל...
סתם שאלה שמסקרנת אותי, אם בא לך תענה...
עשית צבא? ואם כן איפה שירתת....?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #27 ב- : מרץ 03, 2010, 00:00:28 »
הונלוהוהו תזכיר לי ממתי יש "עם-פלסטיני"? יש לך הוכחות היסטוריות/ארכיאולוגית  שאתה קובע בנחרצות שהעם המלאכותי הזה קיים? או שאתה פשוט משכתב את ההיסטוריה כמו אנטישמי מצוי ששנאת-יהודים בוערת בדמו? זה מעניין אותי כי אתה מתיימר להיות אדם אינטלקטואל נבון ומשכיל.

ולמה נראה לך שרק אם חס ושלום נחזיר את יהודה-ושומרון יהיה שקט? אתה שפוי? אתה לא חושב שזהו צעד התאבדותי עם נזק בלתי הפיך?  מה תעשה ברגע שינחתו על ביתך שברמת-השרון קטיושות?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : מרץ 03, 2010, 00:00:41 »
לוחמים נשלחים לקרב בידיעה שהם יכולים לההרג והם צריכים למסור את נפשם להשלמת המשימה ולהגן על המדינה, אבל חיילים לא "נועדו לההרג" כפי שאתה מכנה את זה... אין פה קמיקאזות ומחבלים מתאבדים בצבא שלנו בפעם האחרונה שבדקתי, אז ככה שמה שאמרת זה דפוק ואתה יודע את זה אתה סתם מדבר שטויות ומנסה לא לצאת טמבל...
סתם שאלה שמסקרנת אותי, אם בא לך תענה...
עשית צבא? ואם כן איפה שירתת....?

אז אולי דבריי הוצאו מהקשרם, מה שהתכוונתי להגיד זה שזה טבעי ומקובל שחייל נהרג בפעולת איבה.
אם עשיתי צבא? כן, עשיתי צבא. הייתי בחיל המודיעין. אבל אחרי שהשתחררתי מהצבע הוצאתי שחרור ממילואים על 21, אבל תתפלא שזה לא היה ממניעים אידאולוגיים...

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : מרץ 03, 2010, 00:02:29 »
הונלוהוהו תזכיר לי ממתי יש "עם-פלסטיני"? יש לך הוכחות היסטוריות/ארכיאולוגית  שאתה קובע בנחרצות שהעם המלאכותי הזה קיים? או שאתה פשוט משכתב את ההיסטוריה כמו אנטישמי מצוי ששנאת-יהודים בוערת בדמו? זה מעניין אותי כי אתה מתיימר להיות אדם אינטלקטואל נבון ומשכיל.

ולמה נראה לך שרק אם חס ושלום נחזיר את יהודה-ושומרון יהיה שקט? אתה שפוי? אתה לא חושב שזהו צעד התאבדותי עם נזק בלתי הפיך?  מה תעשה ברגע שינחתו על ביתך שברמת-השרון קטיושות?

אני אגיד לך ממתי יש עם פלסטיני: מאז שהמלך חוסיין שחט אותם כמו כבשים בספטמבר השחור. ואני רגוע, לא ינחתו קטיושות על רמת השרון.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #30 ב- : מרץ 03, 2010, 00:04:56 »
על סמך מה אתה קובע בכזו נחרצות שלא ינחתו קטיושות ברמת-השרון? לא ידעתי שאתה נביא...

כמו שרבין אמר אחרי החתימה על הסכמי-האסלה: "לא הייתה קטיושה ולא תהייה אף קטיושה מעזה"?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : מרץ 03, 2010, 00:06:55 »
על סמך מה אתה קובע בכזו נחרצות שלא ינחתו קטיושות ברמת-השרון? לא ידעתי שאתה נביא...

כמו שרבין אמר אחרי החתימה על הסכמי-האסלה: "לא הייתה קטיושה ולא תהייה אף קטיושה מעזה"?

על הנספח הצבאי להסכם השלום עם מצרים שמעת? מעניין שכבר שלושים שנה לא הייתה ולו פעולת איבה אחת נגד ישראל מכיוון סיני...

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #32 ב- : מרץ 03, 2010, 00:09:44 »
בס"ד
על הנספח הצבאי להסכם השלום עם מצרים שמעת? מעניין שכבר שלושים שנה לא הייתה ולו פעולת איבה אחת נגד ישראל מכיוון סיני...

מה לגבי כל הנשק שהערבים מעזה מבריחים משם?
מה לגבי כל המחבלים שחודרים לישראל דרך סיני?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : מרץ 03, 2010, 00:12:18 »
בס"ד
מה לגבי כל הנשק שהערבים מעזה מבריחים משם?
מה לגבי כל המחבלים שחודרים לישראל דרך סיני?

זאת באמת בעיה, אבל מה שהתכוונתי זה שמצד המצרים אין פעולות איבה מכיוון סיני. אדרבא, המצרים נאבקים בתופעת ההברחות, או לפחות מנסים...

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #34 ב- : מרץ 03, 2010, 00:19:27 »
בס"ד
זאת באמת בעיה, אבל מה שהתכוונתי זה שמצד המצרים אין פעולות איבה מכיוון סיני. אדרבא, המצרים נאבקים בתופעת ההברחות, או לפחות מנסים...

המצרים מעלימים עין מזה.הם עושים הצגות אבל הם לא נלחמים בזה עד הסוף כמו שצריך.אם הם היו עושים זאת אז כבר מזמן לא היו מנהרות חיל האוויר שלהם יכול ללכת ולחפש מנהרה ומנהרה ולהשמיד את כולם בקלות (לאחר מבצע עופרת יצוקה מספר המנהרות ירד מאלפים למאות) והם לא עושים את זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : מרץ 03, 2010, 00:21:25 »
בס"ד
המצרים מעלימים עין מזה.הם עושים הצגות אבל הם לא נלחמים בזה עד הסוף כמו שצריך.אם הם היו עושים זאת אז כבר מזמן לא היו מנהרות חיל האוויר שלהם יכול ללכת ולחפש מנהרה ומנהרה להשמיד אותה והם לא עושים את זה.

זה שהכוחות המזויינים של מצרים פחות יעילים מצה"ל אין לי ספק, אבל גם צה"ל לא עושה עבודה טובה במיוחד במניעת הברחות והסתננויות...

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #36 ב- : מרץ 03, 2010, 00:23:09 »
בס"ד
זה שהכוחות המזויינים של מצרים פחות יעילים מצה"ל אין לי ספק, אבל גם צה"ל לא עושה עבודה טובה במיוחד במניעת הברחות והסתננויות...

נכון.צודק.אבל זה לא אומר שצה"ל לא יכול.הוא פשוט מקבל הנחיות מהמנהיגים שלנו(פיפי למיניהם).
ואם אתה חולק על המשפט שכתבתי בהתחלה ואתה וסבור שצה"ל פשוט לא יכול אז עוד יותר גרוע!עוד יותר גרוע!אם צה"ל "לא יודע לעשות עבודה טובה" אז לא היה צריך לוותר על סיני מלכתחילה!

ומה אכפת לי אם המצרים מנסים ולא מצליחים.את מי זה מעניין?!מעניין ת'תחת שהם מנסים.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : מרץ 03, 2010, 00:26:40 »
בס"ד
נכון.צודק.אבל זה לא אומר שצה"ל לא יכול.הוא פשוט מקבל הנחיות מהמנהיגים שלנו(פיפי למיניהם)

אני לא חושב שאי פעם היה פה איזה ראש ממשלה שאמר לצה"ל לא למנוע הברחות או הסתננויות...

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #38 ב- : מרץ 03, 2010, 00:32:22 »
אני לא חושב שאי פעם היה פה איזה ראש ממשלה שאמר לצה"ל לא למנוע הברחות או הסתננויות...

בס"ד

אז למה צה"ל לא תוקף את המנהרות?!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : מרץ 03, 2010, 00:37:18 »
בס"ד

אז למה צה"ל לא תוקף את המנהרות?!

האמת היא שכבר יצא לי לשמוע על כל מיני פעולות של צה"ל שבמהלכן נחשפו כל מיני מנהרות...

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #40 ב- : מרץ 03, 2010, 00:40:38 »
האמת היא שכבר יצא לי לשמוע על כל מיני פעולות של צה"ל שבמהלכן נחשפו כל מיני מנהרות...

בס"ד

גם לי יצא אבל פשוט הם לא הפציצו את כולם.הם כל הזמן עושים עבודה חלקית.ואם זה מספיק בשבילך אז למה אתה אומר שצה"ל לא עושה עבודה טובה במיוחד?

ודרך אגב כן היה מעשה איבה מצד מצריים באופן ישיר.ב5 באוקטובר 1985 חייל מצרי הרג אם אני לא טועה 7 תיירים ישראלים

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : מרץ 03, 2010, 00:52:22 »
בס"ד

גם לי יצא אבל פשוט הם לא הפציצו את כולם.הם כל הזמן עושים עבודה חלקית.ואם זה מספיק בשבילך אז למה אתה אומר שצה"ל לא עושה עבודה טובה במיוחד?

ודרך אגב כן היה מעשה איבה מצד מצריים באופן ישיר.ב5 באוקטובר 1985 חייל מצרי הרג אם אני לא טועה 7 תיירים ישראלים

לא אמרתי שזה מספיק. צה"ל עושה אבל לא מספיק. אולי באופן פרטני הוא מדי פעם עולה על איזו מנהרה או שניים אבל למבצע בהיקף נרחב הוא לא יכול לצאת על דעת עצמו.
אני לא שמעתי על המקרה עם אותו חייל מצרי, אבל אני בטוח שהוא פעל לבד ושהוא לא קיבל הוראות מהממונים עליו לעשות את זה.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #42 ב- : מרץ 03, 2010, 01:07:59 »
לא אמרתי שזה מספיק. צה"ל עושה אבל לא מספיק. אולי באופן פרטני הוא מדי פעם עולה על איזו מנהרה או שניים אבל למבצע בהיקף נרחב הוא לא יכול לצאת על דעת עצמו.
אני לא שמעתי על המקרה עם אותו חייל מצרי, אבל אני בטוח שהוא פעל לבד ושהוא לא קיבל הוראות מהממונים עליו לעשות את זה.

בס"ד

אז הנה:http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2986892,00.html וגם אם תחפשב בגוגל "5 באוקטובר 1985" תמצא הרב כתבות ומאמריםעל זה.וגם תחפש בויקיפדיה "סיני" ותראה באמצע הערך.

אז על דעת מי צה"ל יכול לצאת למבצע? על דעת הממשלה וזה מה שאני אומר שצה"ל יכול אבל הכוסיות בממשלה לא נותנות הוראה כזאת.אז תמיד אפשר לטפל בבעיה הזאת אם יש רצון.

אז מה אם הוא פעל על דעת עצמו?! איך נמנע את הפיגוע הבא?! אי אפשר לדעת למי יבוא בזק לראש בפעם הבאה

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : מרץ 03, 2010, 01:16:10 »
בס"ד

אז הנה:http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2986892,00.html וגם אם תחפשב בגוגל "5 באוקטובר 1985" תמצא הרב כתבות ומאמריםעל זה.וגם תחפש בויקיפדיה "סיני" ותראה באמצע הערך.

אז על דעת מי צה"ל יכול לצאת למבצע? על דעת הממשלה וזה מה שאני אומר שצה"ל יכול אבל הכוסיות בממשלה לא נותנות הוראה כזאת.אז תמיד אפשר לטפל בבעיה הזאת אם יש רצון.

אז מה אם הוא פעל על דעת עצמו?! איך נמנע את הפיגוע הבא?! אי אפשר לדעת למי יבוא בזק לראש בפעם הבאה

לדעתי הסיבה שכרגע לא נותנים הוראות לטפל במנהרות היא כי אין צורך בזה. וזה שהחייל ההוא פעל על דעת עצמו זה אומר הרבה, זה אומר שהוא לא מייצג את המשטר המצרי, למרות שאני בטוח שאם ישראל הייתה נמחקת מהמפה, מבארכ היה יוצא במחולות מרוב שמחה...

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #44 ב- : מרץ 03, 2010, 01:49:39 »
בס"ד
לדעתי הסיבה שכרגע לא נותנים הוראות לטפל במנהרות היא כי אין צורך בזה. וזה שהחייל ההוא פעל על דעת עצמו זה אומר הרבה, זה אומר שהוא לא מייצג את המשטר המצרי, למרות שאני בטוח שאם ישראל הייתה נמחקת מהמפה, מבארכ היה יוצא במחולות מרוב שמחה...

למה אין צוךר בזה?
יש צורך ועוד איך ויפה שעת אחת קודם לפני שהם ישלימו את הפער מעופרת יצוקה.תמיד יש צורך.וכשהיה צורך דחוף אז,אז למה לא טיפלו בזה עד הסוף?!ואתה קר סותר את עצמך כי לפני זה אמרת שלא היה ראש ממשלה שאמר לא לטפל במנהרות ועכשיו אתה אומר שכן יש אבל זה בגלל ש"אין צורך". זה אותו דבר כמו להגיד שאין צורך להגן על המדינה .

ואולי המשטר המצרי בלב תמך בו? ולמה העולם למשל מגנה את כל ישראל ואפילו את כל השמאלנים הקיצונים שלא תומכים באף פעולה צבאית נגד האוייב הערבי יש"ו שר"י כל פעם שיש מבצע?! רצו לשפוט את יאהוד ברח וציפי והשוו את הפרזיט(שמעון פרס) להיטלר.למרות שאפילו לפרזיט אמיתי יש כבוד עצמי.

« עריכה אחרונה: מרץ 03, 2010, 14:48:32 על ידי יובל הכהניסט »

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #45 ב- : מרץ 03, 2010, 11:21:18 »
אולי הסיבה שאני לא שווה ישיבה בכלא היא כי אני בכל זאת לא כל כך נורא. ובקשר למה שאמרתי, חלק מלהיות חייל זה להיהרג. ככה מתנהלות מלחמות.
גם שוטרים מקריבים את חייהם למלחמה בפשע אז תצדיק פושעים שרוצחים שוטרים??..זה ממש חוסר טאקט לתרץ פיגוע שכזה בטענה ש"חיילים אמורים להיהרג" החיילים שם כדי לשמור על הסדר מהבלאגן שהערבים יצרו וכדי שאנשים כמוך בין היתר לא יפגעו!.
אל תצביע תשפיע

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #46 ב- : מרץ 03, 2010, 11:47:14 »
חיילים נועדו בשביל להיהרג. כל חייל בטקס ההשבעה שלו בסיום הטירונות אומר "אני נשבע... אף להקריב את חיי".
"ולמלשינים אל תהי תקווה וכל הרשעה כרגע תאבד" - אמן. עלייך נכתב אדר.
חייל לא נועד בשביל להיהרג - חייל נועד בשביל להגן על אזרחי המדינה בכל אמצעי - גם בגופו.
כפי שאני תמיד טוען - אתה קומוניסט, הלכי הרוח והמחשבה שלך קומוניסטיים - אין הבדל בינך לבין "גיבור בריה"מ" הארורה מרשל ז'וקוב, גם הוא לא ראה בחייליו דבר לבד ממספר וכלי הקרבה - כך בעצם הוא חיסל במלחמה(יחד עם עוד מרשלים כמובן) 27 מיליון אזרחים סובייטים(וזו רק הערכה, סוברים כי יותר, עוד לא חפרו את כל בורות ההריגה).
רואים שאתה לא מכיר בדמוקרטיה את המושג המשתמע מכל הזכויות הטבעיות שזכאי להן האדם - הזכות לחיים. רק כשישנם אנשים שמגבילים את הזכות לחיים, אין להם בדיוק זכות כזו...ע"ע אדר מזרחי.
דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : מרץ 04, 2010, 18:15:47 »
בס"ד

חיילים נועדו בשביל להיהרג. כל חייל בטקס ההשבעה שלו בסיום הטירונות אומר "אני נשבע... אף להקריב את חיי".

והנה עוד הוכחה שקומוניזם לא טוב לבריאות [גם החיילים]