כתב נושא: שלום לכולם  (נקרא 12788 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום לכולם
« להגיב #75 ב- : פברואר 25, 2010, 18:05:20 »
אתה יודע את מי אתה מזכיר לי? אתה מזכיר לי מאוד את ההוא מיוטיוב MrSovereign או איך שלא קוראים לו. שניכם סתם ילדים קטנים שמסרבים להתבגר. שמעתי אתה התחתנת לאחרונה בטח התחתנת עם איזו ילדה בת 16 כמוך. בטח את הירח דבש שלכם תעשו בטיול השנתי של אשתך הטרייה לנגב הצפוני. 
שלום לך מר בוגר  :::D :::D :::D

נכון התחתנתי לאחרונה, אושר גדול O0   :dance: :dance: :dance: :dance:

התחתנתי עם אישה מדהימה סטודנטית כמוני בת 22, ואת ירח הדבש שלנו מתוקף העניין עדיין לא ציינו, אבל בעזרת ה' זה יגיע, אולי אחרי תקופת הבחינות לפני תחילת שנת הלימודים בשנה הבאה.

ואני לא הייתי מציע לך לעשות בדיקה מנטלית לראות אם אתה התבגרת, כי אני יכול להיות בטוח שהתוצאות לא תהיינה נעימות כלל....

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #76 ב- : פברואר 25, 2010, 18:08:23 »
שלום לך מר בוגר  :::D :::D :::D

נכון התחתנתי לאחרונה, אושר גדול O0   :dance: :dance: :dance: :dance:

התחתנתי עם אישה מדהימה סטודנטית כמוני בת 22, ואת ירח הדבש שלנו מתוקף העניין עדיין לא ציינו, אבל בעזרת ה' זה יגיע, אולי אחרי תקופת הבחינות לפני תחילת שנת הלימודים בשנה הבאה.

ואני לא הייתי מציע לך לעשות בדיקה מנטלית לראות אם אתה התבגרת, כי אני יכול להיות בטוח שהתוצאות לא תהיינה נעימות כלל....

גם אתה בעצמך לא ממש התפתחת מאז הבר מצווה. כל ה- :::D :::D :::D למיניהם שאתה מטיח בי מעידים על זה...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום לכולם
« להגיב #77 ב- : פברואר 25, 2010, 18:13:31 »
גם אתה בעצמך לא ממש התפתחת מאז הבר מצווה. כל ה- :::D :::D :::D למיניהם שאתה מטיח בי מעידים על זה...
אכן עדות אופי קשה ביותר.

זה סתם בגלל שאתה ראוי לזה, מציג בציור את רמת הצחוק המהדהד שלי למול השטויות שיש לך בראש.

ואם אני לא התפתחתי מאז הבר מצווה, למה אני נשוי ולמה אני סטודנט?

נו, מה כבר ניתן לצפות מאנומליה כמוך, רק עליך עושים דו"ח מיוחד בפסיכולוגיית ילדים וחקר ההתפתחות בפעוטות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
שלום לכולם
« להגיב #78 ב- : מרץ 02, 2010, 08:34:10 »
לפי החתימה שלך אני דווקא כן מבדיל אתה הוא הילד הקטן עוכר ישראל שכמוך נץ וגאה בזה התחתן ושיהיה לו הרבה מזל טוב בניגוד אלייך שאני לא מאמין שיש לך לך חברה גם אם היא בת 16 אתה אומר את זה רק מקנאה ואני אישית לא מאחל לך כלום מלבד סרטן או כל מחלה אחרת רק שתיהיה קשה ושתסבול ממנה כמה שיותר
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #79 ב- : מרץ 02, 2010, 16:38:08 »
וכמו כן אני לא חושב שזה ראוי לאחל סרטן להונלו~. מה הוא עשה לכם שאתם מאחלים לו עינוי כזה ?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #80 ב- : מרץ 02, 2010, 20:09:35 »
הונלוהוהו תגיד אתה במקרה הומוסקסואל? או שאתה סטרייט? כי אתה נשמע ככה בטיעונים שאתה מביא.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום לכולם
« להגיב #81 ב- : מרץ 03, 2010, 00:52:26 »
הונלוהוהו תגיד אתה במקרה הומוסקסואל? או שאתה סטרייט? כי אתה נשמע ככה בטיעונים שאתה מביא.
לא, אבל:
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/1991_1_editorial.pdf

וזה:
http://www.acpr.org.il/nativ/articles/2007_1_editorial.pdf
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #82 ב- : מרץ 03, 2010, 00:53:33 »

איך בדיוק אני נשמע? הומו או סטרייט?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)