כתב נושא: שלום לכולם  (נקרא 12894 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #50 ב- : פברואר 25, 2010, 14:05:17 »
כן, זה גזעני.
אני חושב שמי שאומר את זה לא באמת מתכוון לזה ב100%, הרי ברור שלא כל הערבים רוצים בהשמדת מדינת ישראל.
מי שאומר את זה מרעיל את עצמו בשנאה בשביל להיות נחוש נגד האוייב, לפעמים זה נחוץ. בשדה הקרב בן אדם שעושה אבחנות הוא פגיע.

אז לכן אם תתכתב בפורום שמאלני לא התייחסו אליך ברצינות...

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #51 ב- : פברואר 25, 2010, 14:08:27 »
אוהד הפועל אתה מפספס את הנקודה, זה לא משנה כמה % מהערבים רוצים לחסל אותך, כמה מהם רוצים לאסלם אותך, כמה רוצים לגרש אותך או כמה לא רוצים שום קשר איתך. זו לא מלחמה בין היהודים הטובים והערבים הטובים כנגד היהודים הרעים והערבים הרעים, או בין היהודים הטובים לבין הערבים הרעים,

זו מלחמה בין 2 עמים, (המלחמה הגדולה היא מלחמת דת, אבל החזית שבה אנו נמצאים היא מלחמה של 2 עמים) העם הערבי, מול העם היהודי. ואותי לא מעניין כמה חפים מפשע יש שם, כמה אנשים טובים יש שם, אותי מעניין רק דבר אחד. לנצח את המלחמה, לנצח לא אומר לשחוט את כולם, לנצח אומר לחיות פה בשקט, יש 2 דרכים לעשות את זה. להכנע ולהיות נתון לחסדיהם ואולי באמת יתנו לך לחיות בשקט כדימי, או להלחם  על מנת לנצח, ולנצח אתה יכול או לשחוט את כולם או להוציא אותם מפה. אין עוד דרך. וזו השורה התחתונה.

או זה דעה שתוכל להביא בפורום של שמאל.
לא שהיא יותר מדי חזקה אבל מילא, ומכאן אפשר לפתח דיון

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #52 ב- : פברואר 25, 2010, 14:13:09 »
אז לכן אם תתכתב בפורום שמאלני לא התייחסו אליך ברצינות...

אז מה הנקודה שלך בעצם, שהשמאל הוא אטום?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #53 ב- : פברואר 25, 2010, 14:14:34 »
אז מה הנקודה שלך בעצם, שהשמאל הוא אטום?

שבני אדם לא רוצים להתעסק עם שטויות ובלה.

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #54 ב- : פברואר 25, 2010, 14:29:15 »
שבני אדם לא רוצים להתעסק עם שטויות ובלה.

אחת הבעיות שמאפיינות את השמאל זה שהם בטוחים שהם נאורים והצדק איתם, וכל דבר אחר שמנוגד לדעות שלהם הוא שטויות.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
שלום לכולם
« להגיב #55 ב- : פברואר 25, 2010, 14:29:44 »
אומנם רק הסברתי לו את חוקי הדיון בפורום של הפועל(בדיוק כמו שכאן יש חוקי דיון מסוימים), אבל אם אתה מתעקש.

לשנוא את כל הערבים מא, עד ת זה גזענות חביבי. כך רוב העולם מגדיר זאת(בין היתר), אולי השמאל הארץ שולט בכל העולם המערבי?
אפשר לחשוב שאם מחר היה לך הבטחה של 100 אחוז שהקמת מדינה פלסטינית תסיים את הסכסוך ביננו לכל העולם הערבי/מוסלמי היית הופך לפעיל של מרץ...
גם ערבים שונאים אותנו מא עד ת גם אם הם לא יודו בזה ועל זה אין לך מה להתווכח כי זה נכון עובדה בקוראן ובחדית " הספרים הקדושים שלהם "

"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #56 ב- : פברואר 25, 2010, 14:48:32 »
אחת הבעיות שמאפיינות את השמאל זה שהם בטוחים שהם נאורים והצדק איתם, וכל דבר אחר שמנוגד לדעות שלהם הוא שטויות.

אם אתה מפתח דיון מדעה שכל הערבים מחבלים, אז קשה מאוד להתווכח איתך, ולכן זה דיון חסר טעם.

בית''ר בדם- אתה לא חייב להיות אנטישמי בישביל להיות ערבי או מוסלמי בפרט

אגב אתה עדיין מוזמן ולנסות להתכתב בפורום של אוהדי הפועל... :P
« עריכה אחרונה: פברואר 25, 2010, 15:03:18 על ידי אוהד הפועל »

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #57 ב- : פברואר 25, 2010, 15:09:47 »
אם אתה מפתח דיון מדעה שכל הערבים מחבלים, אז קשה מאוד להתווכח איתך, ולכן זה דיון חסר טעם.

בית''ר בדם- אתה לא חייב להיות אנטישמי בישביל להיות ערבי או מוסלמי בפרט

נכון, עובדות לא נכונות הם גם בעיניי שטויות לא משנה באיזה פורום הם נכתבו.
אבל אם אני מתחיל דיון מדעה שלי שצריך לבצע הרג המוני בערבים בתגובה לפיגועים, אני מבטיח
לך שגם זה ימחק תחת נימוק של גזענות בפורומים של השמאל, לפחות ברובם.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #58 ב- : פברואר 25, 2010, 15:11:19 »
נכון, עובדות לא נכונות הם גם בעיניי שטויות לא משנה באיזה פורום הם נכתבו.
אבל אם אני מתחיל דיון מדעה שלי שצריך לבצע הרג המוני בערבים בתגובה לפיגועים, אני מבטיח
לך שגם זה ימחק תחת נימוק של גזענות בפורומים של השמאל, לפחות ברובם.

גם להרוג אנשים חפים מפשע, כי הם ערבים, זה דעה של בלה ושטויות.
בנוסח הזה, תעוף גם אתה.

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #59 ב- : פברואר 25, 2010, 15:17:40 »
אוהד הפעול אתה צריך להבין שדת איסלאם המתועבת מצווה על המוסלמים ליכבוש את כול העולם ולהרוג את כול מי שמתנגד לחוקי האיסלאם.
הערבים מצליחים לשקר עלייך ועל כול שאר השמאלנים ומספרים לכם סיפורים על הודות עם בדיוני ( "העם הפלסטיני") שזה שקר גמור ועוד כול מיני מעשיות שאתם מוכנים לקבל.

אני ואני מאמין שגם רוב חברי הפורום אינם תומכים בפגיעה מכוונת בערבים , אנחנו מודעים לאיום הערבי ואנחנו רוצים לסלק אותם מכאן.
זאת הדרך היחידה להבטיח את קיום המדינה היהודית ואת ביטחונה אין שום מפלגה או תנועה שמציעה דרך שתפתור את הבעיה הביטחונית והדמוגרפית  באופן מוחלט.
התנועה שלנו היא התנועה היחידה שמציעה זאת וכדאי לך קצת לחשוב ולהבין שאין פיתרון אחר עם הערבים המוסלמים הנאצים שרוצים להשמיד אותנו.
« עריכה אחרונה: פברואר 25, 2010, 15:27:34 על ידי הלוחם באנרכיסטים »

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #60 ב- : פברואר 25, 2010, 15:20:34 »
אוהד הפעול אתה צריך להבין שדת איסלאם המתועבת מצווה על המוסלמים ליכבוש את כול העולם ולהרוג את כול מי שמתנגד לחוקי האיסלאם.
הערבים מצליחים לשקר עלייך ועל כול שאר השמאלנים ומספרים לכם סיפורים על הודות עם בדיוני ( "העם הפלסטיני") שזה קשר גמור ועוד כול מיני מעשיות שאתם מוכנים לקבל.

אני ואני מאמין שגם רוב חברי הפורום אינם תומכים בפגיעה מכוונת בערבים , אנחנו מודעים לאיום הערבי ואנחנו רוצים לסלק אותם מכאן.
זאת הדרך היחידה להבטיח את קיום המדינה היהודית ואת ביטחונה אין שום מפלגה או תנועה שמציעה דרך שתפתור את הבעיה הביטחונית והדמוגרפית  באופן מוחלט.
התנועה שלנו היא התנועה היחידה שמציעה זאת וכדאי לך קצת לחשוב ולהבין שאין פיתרון אחר עם הערבים המוסלמים הנאצים שרוצים להשמיד אותנו.

אולי אבל זה לא מה שהוא כתב

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #61 ב- : פברואר 25, 2010, 15:25:26 »
גם להרוג אנשים חפים מפשע, כי הם ערבים, זה דעה של בלה ושטויות.
בנוסח הזה, תעוף גם אתה.

זו האטימות שאני מדבר עליה.
אני לא יודע מה אתה ספציפית חושב, אבל אני בטוח שהשמאלני המצוי נאטם ברגע שהוא שומע דבר כזה,
מבחינתו הרג של חפים מפשע על פי חוקי המוסר בקוסמוס הוא אסור, אין לדון עליו והסיטואציה לא משנה בכלל. כמו כל הדיקטטורים הגדולים
מאמינים שסמכות עליונה שלחה אותם עם האמת. לשמאל אין מושג קלוש בדמוקרטיה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #62 ב- : פברואר 25, 2010, 15:30:23 »
זו האטימות שאני מדבר עליה.
אני לא יודע מה אתה ספציפית חושב, אבל אני בטוח שהשמאלני המצוי נאטם ברגע שהוא שומע דבר כזה,
מבחינתו הרג של חפים מפשע על פי חוקי המוסר בקוסמוס הוא אסור, אין לדון עליו והסיטואציה לא משנה בכלל. כמו כל הדיקטטורים הגדולים
מאמינים שסמכות עליונה שלחה אותם עם האמת. לשמאל אין מושג קלוש בדמוקרטיה.

אז לפי המוסר שלך מותר להרוג אנשים חפים מפשע אני מבין?
וכן, זה נקרה דמוקרטיה מתגוננת, שהיא אינה מאפשר להרג של חפים מפשע, ילדים, נשים וטף.
אישה/ילד שפיזית מסכן אותך במצב נתון זה משהוא אחר למען הסר הספק. ילד צועק אללה ווקבר בהפגנות של חמאס, לא מסכן אותך בשיט.

שלא נדבר על זה שחוקי המוסר שלך שוללים את מהות הדמוקרטיה כולה, כך שאתם האחרונים שיכולים להתלונן על זה.

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #63 ב- : פברואר 25, 2010, 15:43:39 »
אז לפי המוסר שלך מותר להרוג אנשים חפים מפשע אני מבין?
וכן, זה נקרה דמוקרטיה מתגוננת, שהיא אינה מאפשר להרג של חפים מפשע, ילדים, נשים וטף.
אישה/ילד שפיזית מסכן אותך במצב נתון זה משהוא אחר למען הסר הספק. ילד צועק אללה ווקבר בהפגנות של חמאס, לא מסכן אותך בשיט.

שלא נדבר על זה שחוקי המוסר שלך שוללים את מהות הדמוקרטיה כולה, כך שאתם האחרונים שיכולים להתלונן על זה.

חוקי המוסר שלי לא שייכים לזה. אבל לפי ההשקפת עולם שלי הרג של חפים מפשע זה משהו שלגיטימי לחלוטין לדון בו.
במלחמת לבנון השניה צה"ל שלח יחידת קומנדו בשביל להוריד 3 משגרי טילים שהסתתרו בתוך בניין.. במבצע נפצעו קשה שלושה לוחמים.
לא לגיטימי לדון באפשרות של להוריד את כל הבניין יחד(עם כל הצער שבדבר) עם החפים מפשע?

אני דואג יותר ליהודי אחד מאשר למליארד מוסלמים, אתה מצידך תטען שיהודי ומוסלמי כולם שווים.. אז אתה על פי המציאות של השמאל לגיטימי כמובן ואני לא.
למה? כי מי קבע? כי ככה, לא מתאים לכם.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #64 ב- : פברואר 25, 2010, 15:50:28 »
הונלוהוהו ידידי היקר  :::D

אתה עד כדי כך סובל מאבטלה ושיעמום חמור שהחלטת לחזור?

הו, מר נץ וגאה בזה! מה שלומך? נו, הלכת כבר לפרוקטולוג?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #65 ב- : פברואר 25, 2010, 15:52:22 »
בס''ד

לדעתי הונלוהוהו הוא איש רע. אבל חשוב שחברינו ילמדו איך להתווכח עם שמאלנים. האימון המועיל ביותר הוא כשמתווכחים עם שמאלני חי.

מר בן פסח היקר, לפחות אני בניגוד אליכם אני לא מוציא דיבה. אתם כבר הוצאתם עליי דיבה ביוטיוב כמה וכמה פעמים. אתה למשל אמרת עליי שאני מכחיש שואה, ורון בן מיכאל אמר עליי שאני איזה סאדיסט שאוהב להתעלל בילדים קטנים.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #66 ב- : פברואר 25, 2010, 15:52:58 »
חוקי המוסר שלי לא שייכים לזה. אבל לפי ההשקפת עולם שלי הרג של חפים מפשע זה משהו שלגיטימי לחלוטין לדון בו.
במלחמת לבנון השניה צה"ל שלח יחידת קומנדו בשביל להוריד 3 משגרי טילים שהסתתרו בתוך בניין.. במבצע נפצעו קשה שלושה לוחמים.
לא לגיטימי לדון באפשרות של להוריד את כל הבניין יחד(עם כל הצער שבדבר) עם החפים מפשע?

אני דואג יותר ליהודי אחד מאשר למליארד מוסלמים, אתה מצידך תטען שיהודי ומוסלמי כולם שווים.. אז אתה על פי המציאות של השמאל לגיטימי כמובן ואני לא.
למה? כי מי קבע? כי ככה, לא מתאים לכם.

זה לא מה שאתה כתבת קודם, אתה כתבת וכך אני הבנתי, שאם וכאשר מתרחש פיגוע יש להפציץ לצורך הרג בלתי הפיך כתגובה, כולל חפים מפשע. זה לא לגיטימי.
אם בעט מלחמה, שיש ארוע מסוג זה, שמחבל במפורש מסתתר בבניין אזרחי, ניתן עוד להבין את הדאגה לחיילנו על פני הדאגה לחף מפשע.
אלו שני אירועים שמבחינה מסורית הם שונים לחלוטין. וזה ההבדל בין ויכוח סרק, לויכוח לוגי, ללא קשר מה הדעה שלך או שלי או של כל אחד אחר בנדון.

ואתה דואג ליהודי יותר ממוסלמי, אני גם.
ההבדל הוא שחוסר הדאגה לזכויותיו הבסיסיות של אותו מוסלמי, לא רק שבעקיפין פוגעות בך, לא רק שמראות את הצביעות בערכי המוסר שלך, הוא דבר שאני מתנגד לו.
ולכן אני יחזור על השאלה, על פי כן, למה זה לא בסדר לאנטישמי לקרוא לרצח יהודי המוני עקב מקרה מסוים(לדוגמה פיגוע של גולדשטיין, פעולה של צה''ל, לוביסטים יהודים בארצות הברית או כל דבר אחר)?
אם זה בסדר אז זה בסדר. 

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #67 ב- : פברואר 25, 2010, 15:53:57 »
אז מה, חזרת אלנו אך לא חזרת בתשובה ?

לא, מר צלהר, לא חזרתי בתשובה. נראה לך יש לי כוח לקום כל יום בשש בבוקר לתפילת שחרית?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום לכולם
« להגיב #68 ב- : פברואר 25, 2010, 17:44:51 »
הו, מר נץ וגאה בזה! מה שלומך? נו, הלכת כבר לפרוקטולוג?
כן, בוודאי שהלכת לפרוקטולוג,רק כדי להכניס אותך לתור לבדיקת טחורים בשבוע הבא.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום לכולם
« להגיב #69 ב- : פברואר 25, 2010, 17:45:20 »
לא, מר צלהר, לא חזרתי בתשובה. נראה לך יש לי כוח לקום כל יום בשש בבוקר לתפילת שחרית?
אתה יכול לקום גם ב-9 אם זה הבעיה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #70 ב- : פברואר 25, 2010, 17:48:46 »
כן, בוודאי שהלכת לפרוקטולוג,רק כדי להכניס אותך לתור לבדיקת טחורים בשבוע הבא.

נראה לי אם מחפשים את המילה "טחור" במילון, יש תמונה של מר נץ וגאה בזה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #71 ב- : פברואר 25, 2010, 17:50:24 »
אתה יכול לקום גם ב-9 אם זה הבעיה.

גם ב-9 בבוקר אם אני לא עובד או לומד אז אני ישן.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום לכולם
« להגיב #72 ב- : פברואר 25, 2010, 17:51:35 »
נראה לי אם מחפשים את המילה "טחור" במילון, יש תמונה של מר נץ וגאה בזה.
נכון, רואים שם אותי מציג את הראש העקום שלך בכנס לפרוקטולוגים שרואים בפעם הראשונה בחייהם אנומליה של טחורים בראש.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שלום לכולם
« להגיב #73 ב- : פברואר 25, 2010, 17:52:26 »
גם ב-9 בבוקר אם אני לא עובד או לומד אז אני ישן.
זה כבר עניין של בחירה אישית, רק הראתי לך שלצורך תפילת שחרית, אין שום סיבה לקום לפני התרנגול.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #74 ב- : פברואר 25, 2010, 17:57:32 »
נכון, רואים שם אותי מציג את הראש העקום שלך בכנס לפרוקטולוגים שרואים בפעם הראשונה בחייהם אנומליה של טחורים בראש.

אתה יודע את מי אתה מזכיר לי? אתה מזכיר לי מאוד את ההוא מיוטיוב MrSovereign או איך שלא קוראים לו. שניכם סתם ילדים קטנים שמסרבים להתבגר. שמעתי אתה התחתנת לאחרונה בטח התחתנת עם איזו ילדה בת 16 כמוך. בטח את הירח דבש שלכם תעשו בטיול השנתי של אשתך הטרייה לנגב הצפוני.