כתב נושא: שלום לכולם  (נקרא 12791 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #25 ב- : פברואר 25, 2010, 10:57:28 »
זה היה ברור שכולם שם אוהדי הגועל אני לא מאמין שיש שם אוהדי ביתר

בפורום השדים היו לפחות דווקא אוהדי בית''ר, חיפה, פ''ת ואפילו מכבי
חלק מאוהדי מכבי שהיו שם הם מהשחקן, והשתתפו בכמה אשכולות קלאסיים:
לדוגמה:
http://www.shedim.com/forum04/viewtopic.php?t=15494&postdays=0&postorder=asc&start=0
המשתמש "BUGA"  הוא אוהד מכבי מהשחקן(אשכול ישן מ-2004, אשכול קלאסי)
באולטרס, לא נראה לי שיש, אבל חלק גדול מאוהדי הפועל היותר אינטליגנטים עברו בזמן האחרון מפורום השדים לפורום האולטרס.
כמו שאמרתי כל עוד אין הודעות גזעניות, תוכל להתכתב שם.
אגב תוכל לפתח אף דיון שמוגדר גזעני כל עוד הוא ענייני.
מין הסתם אם הדעה שלך תסתכם במוות לערבים, לא יתייחסו אליך ברצינות
« עריכה אחרונה: פברואר 25, 2010, 11:18:27 על ידי אוהד הפועל »

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #26 ב- : פברואר 25, 2010, 10:59:00 »
אני כמעט שוכח שמדובר כאן בפורום אחר

אוהד מכבי מהשחקן= אוהד מכבי ת''א מארגון השחקן ה-12, ארגון של אוהדי מכבי ת''א, נחשב לאחד הארגונים המובלים של מכבי(לא בעט האחרונה, אבל זה כבר סיפור אחר).

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #27 ב- : פברואר 25, 2010, 11:06:49 »
למה? אתה מוזמן לנסות, יש 2 פורומים

http://www.red-workers.com/forums/
http://www.shedim.com/bb/

כל עוד לא תכתוב דברים גזעניים תוכל להתווכח ולשפוך את תורתך
אבל שם מדובר באנשים פחות נחמדים ממני...

אתה טוען בעצם שכול האוהדים של הפועל הם שמאלנים קיצוניים וחברים של ערבים מוסלמים נאצים??!!!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #28 ב- : פברואר 25, 2010, 11:11:45 »
אתה טוען בעצם שכול האוהדים של הפועל הם שמאלנים קיצוניים וחברים של ערבים מוסלמים נאצים??!!!

בערך כמו שאני טוען שכל אוהדי בית''ר הם ערסים טמבלים חברים של מפיונרים נאצים(מה?).

הוא רצה פורום שמאלני, אלו פורומים עם הרבה אנשי שמאל, וחלק שמאל קיצוני(יש שם ימין, ימין פחות מתון וימין קיצוני)

לכו על זה

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #29 ב- : פברואר 25, 2010, 11:14:04 »

שילך לחיות עם הערבים הנאצים או עם הנוצרים האנטישמים נראה אם יצא חיי אני מתביישת ביהודים כדוגמת הונלולו כנראה סובלים משנאה עצמית וחוסר תשומת לב.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
שלום לכולם
« להגיב #30 ב- : פברואר 25, 2010, 12:17:23 »
שילך לחיות עם הערבים הנאצים או עם הנוצרים האנטישמים נראה אם יצא חיי אני מתביישת ביהודים כדוגמת הונלולו כנראה סובלים משנאה עצמית וחוסר תשומת לב.
מסכים איתך לחלוטין
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #31 ב- : פברואר 25, 2010, 12:39:41 »
"אוהד-הפועל" ממתי לשנוא את האויב נחשב לגזענות??? ולא ידעתי שהערבים הם גזע..... :laugh:
אתה חושב שאנחנו שונאים את הערבים רק בגלל שהם ערבים? מה אתה מטומטם? אנחנו שונאים את הערבים רק בגלל שהם אויבים שלנו ובגלל שהם רצחו אלפי יהודים הי"ד ומנסים לבצע נגדנו שואה כבר למעלה מ100 שנה..!

אז כך שאתה דמגוג לא קטן בדיוק כמו כל רוב השמאלנים...
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #32 ב- : פברואר 25, 2010, 12:55:34 »
"אוהד-הפועל" ממתי לשנוא את האויב נחשב לגזענות??? ולא ידעתי שהערבים הם גזע..... :laugh:
אתה חושב שאנחנו שונאים את הערבים רק בגלל שהם ערבים? מה אתה מטומטם? אנחנו שונאים את הערבים רק בגלל שהם אויבים שלנו ובגלל שהם רצחו אלפי יהודים הי"ד ומנסים לבצע נגדנו שואה כבר למעלה מ100 שנה..!

אז כך שאתה דמגוג לא קטן בדיוק כמו כל רוב השמאלנים...

אומנם רק הסברתי לו את חוקי הדיון בפורום של הפועל(בדיוק כמו שכאן יש חוקי דיון מסוימים), אבל אם אתה מתעקש.

לשנוא את כל הערבים מא, עד ת זה גזענות חביבי. כך רוב העולם מגדיר זאת(בין היתר), אולי השמאל הארץ שולט בכל העולם המערבי?
אפשר לחשוב שאם מחר היה לך הבטחה של 100 אחוז שהקמת מדינה פלסטינית תסיים את הסכסוך ביננו לכל העולם הערבי/מוסלמי היית הופך לפעיל של מרץ...

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #33 ב- : פברואר 25, 2010, 13:01:28 »
חביבי אתה טועה ומטעה..! גזענות זה לשנוא מישהו אך ורק בשל גזעו למשל לשנוא כושי רק בגלל שהוא כושי.
מה אכפת לי שהם ערבים? גם אם היו פה תאילנדים/שוודים/יפנים והיו רוצחים בנו הייתי שונא אותם באותה מידה.

אנחנו שונאים את הערבים רק בגלל שהם אויב ולא בגלל אף סיבה אחרת חביבי.
אז בבקשה ממך תפסיק עם הדמגוגיה שאתה וחבריך השמאלנים כל-כך אוהבים להשתמש בה כנגדנו.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #34 ב- : פברואר 25, 2010, 13:03:10 »
חביבי אתה טועה ומטעה..! גזענות זה לשנוא מישהו אך ורק בשל גזעו למשל לשנוא כושי רק בגלל שהוא כושי.
מה אכפת לי שהם ערבים? גם אם היו פה תאילנדים/שוודים/יפנים והיו רוצחים בנו הייתי שונא אותם באותה מידה.

אנחנו שונאים את הערבים רק בגלל שהם אויב ולא בגלל אף סיבה אחרת חביבי.

זאת אומרת אם שיש סיבה לשנוא את כל היהודים, זו לא גזענות/אנטישמיות ממה שאני מבין ממך.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #35 ב- : פברואר 25, 2010, 13:09:21 »
ממתי יהודים עשו פיגועים כנגד הגרמנים בגרמניה? ממתי יהודים בתקופת השואה ביקשו אוטונומיה בגרמניה?היהודים בגרמניה למשל נרצחו אך ורק בגלל יהדותם ותו לאו.

כך שזה בכלל לא אותו דבר גם בקשר לאיסלאם שמצווה את מאמינו לשחוט את "הכ'ופארים" שאלו אנחנו במקרה.... באשר אנחנו יהודים! האם זו לא נאציות? ועכשיו תגיד לי "גם אתם בעד להרוג את הערבים" אז ככה אנחנו מתונים אנחנו מציאים לערבים שבארץ-ישראל פיצוי כספי על מנת לעזוב את ארץ-ישראל לצמיתות על מנת גם בן היתר למנוע שפיכות-דמים בין יהודים לערבים, אבל הערבים שיבחרו להמשיך להתנגד אלינו ויסרבו לעזוב דמם בראשם כך שאין בכלל מקום להשוואה בינינו לבין הערבים המוסלמים הנאצים שדרך-אגב מתכננים לרצוח גם אותך...

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #36 ב- : פברואר 25, 2010, 13:14:31 »
ממתי יהודים עשו פיגועים כנגד הגרמנים בגרמניה? ממתי יהודים בתקופת השואה ביקשו אוטונומיה בגרמניה?היהודים בגרמניה למשל נרצחו אך ורק בגלל יהדותם ותו לאו.

כך שזה בכלל לא אותו דבר גם בקשר לאיסלאם שמצווה את מאמינו לשחוט את "הכ'ופארים" שאלו אנחנו במקרה.... באשר אנחנו יהודים! האם זו לא נאציות? ועכשיו תגיד לי "גם אתם בעד להרוג את הערבים" אז ככה אנחנו מתונים אנחנו מציאים לערבים שבארץ-ישראל פיצוי כספי על מנת לעזוב את ארץ-ישראל לצמיתות על מנת גם בן היתר למנוע שפיכות-דמים בין יהודים לערבים, אבל הערבים שיבחרו להמשיך להתנגד אלינו ויסרבו לעזוב דמם בראשם כך שאין בכלל מקום להשוואה בינינו לבין הערבים המוסלמים הנאצים שדרך-אגב מתכננים לרצוח גם אותך...

אני חושב שזו נקודה חזקה- לרצות שלא יהיו פה ערבים זו לא גזענות
אני לא שונא סודנים, אבל לא רוצה שהם יהיו פה, נראה לי רצון לגיטימי.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #37 ב- : פברואר 25, 2010, 13:15:10 »

מי דיבר על גרמניה? די לדקלם את כל מה שבן פסח אומר לך.

אם הערבי הוא האויב שלך, אז אתה הוא האויב של הערבי.
כל אמריקאי או בריטי שלא רוצה את כל הסכסוך והבלגן הזה, יזדקק לשאול את עצמו למה יש לו לתמוך בישראל בכל הבלגן הזה?
אם לא היו יהודים, לא היה ישראל, ויתכן ולא היו פיגועים באנגליה, ארצות הברית ועוד מקומות באירופה.

עכשיו זה כן לגיטימי להיות אנטישמי?
« עריכה אחרונה: פברואר 25, 2010, 13:23:34 על ידי אוהד הפועל »

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #38 ב- : פברואר 25, 2010, 13:16:25 »
אגב יש לך הוכחה חותרת שכל ערבי או מוסלמי רוצה לרצוח אותי?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #39 ב- : פברואר 25, 2010, 13:29:15 »
יש סקר של חברה מפורסמת שחיים בן-פסח יודע את שמה שנערך בקרב ערביי-ישראל בזמן מלחמת לבנון-השנייה והתוצאה של הסקר היא ש 97% מערביי-ישראל תומכים בחיזבאללה!!!! ואני לא צריך להזכיר לך מה האידאולוגיה של חיזבאללה?

ובקשר לתמיכת העולם,מה אכפת לי? מצדי שלא יתמכו בנו בכלל וטוב שכך! למה אנחנו מתקיימים בזכות הגויים או בזכות הקב"ה? הקב"ה דווקא ציווה אותנו "הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב" כך שזה יכול להיות מ-צ-ו-י-י-ן O0

ודרך-אגב כל ערבי מאמין שאנחנו היהודים "גזלנו" "כבשנו" את אדמותיו כביכול.... ושאנחנו כ'ופארים שמצווה להשמידם כי ככה הקוראן הנאצי מצווה את המוסלמים כאמור.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #40 ב- : פברואר 25, 2010, 13:35:42 »
יש סקר של חברה מפורסמת שחיים בן-פסח יודע את שמה שנערך בקרב ערביי-ישראל בזמן מלחמת לבנון-השנייה והתוצאה של הסקר היא ש 97% מערביי-ישראל תומכים בחיזבאללה!!!! ואני לא צריך להזכיר לך מה האידאולוגיה של חיזבאללה?

ובקשר לתמיכת העולם,מה אכפת לי? מצדי שלא יתמכו בנו בכלל וטוב שכך! למה אנחנו מתקיימים בזכות הגויים או בזכות הקב"ה? הקב"ה דווקא ציווה אותנו "הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב" כך שזה יכול להיות מ-צ-ו-י-י-ן O0

ודרך-אגב כל ערבי מאמין שאנחנו היהודים "גזלנו" "כבשנו" את אדמותיו כביכול.... ושאנחנו כ'ופארים שמצווה להשמידם כי ככה הקוראן הנאצי מצווה את המוסלמים כאמור.

אז אני כבר מבולבל, אז זה בסדר לגוי להיות אנטישמי, זה מתבקש לפי מה שאתה כותב.

וסקר מוכיח בעצם כלום, לפי סקר זה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3715663,00.html

58 אחוז מהציבור בעד 2 מדינות ל-2 עמים

לפי סקר שאתם מציגים באתר שלכם, 75 אחוז מהציבור בעד טרנספר.

וזה עדיין סותר את המושג "כל הערבים".

ולכן דיון דבילי כזה לדוגמה, בפורום של אנשי שמאל, ופרט של אוהדי הפועל, לא תזכה שם ליותר מדי יחס(שזה הפואנטה בתגובה שלי לחירותניק)

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #41 ב- : פברואר 25, 2010, 13:37:55 »
אגב יש לך הוכחה חותרת שכל ערבי או מוסלמי רוצה לרצוח אותי?

אין כזאת הוכחה כי זה לא נכון, לא כל הערבים והמוסלמים רוצים להרוג אותך.
אבל כמכלול הם רוצים להרוג אותך, ובלתי אפשרי לעשות אבחנות.

אם הייתי יכול הייתי מפיץ חיידק קטלני שפוגע רק במי שרוצה ברעתי..
אבל ברור שכרגע זה לא אפשרי. לפעמים כשיש גידול מורידים את הרגל.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #42 ב- : פברואר 25, 2010, 13:40:14 »
אין כזאת הוכחה כי זה לא נכון, לא כל הערבים והמוסלמים רוצים להרוג אותך.
אבל כמכלול הם רוצים להרוג אותך, ובלתי אפשרי לעשות אבחנות.

אם הייתי יכול הייתי מפיץ חיידק קטלני שפוגע רק במי שרוצה ברעתי..
אבל ברור שכרגע זה לא אפשרי. לפעמים כשיש גידול מורידים את הרגל.

אז לכן להגיד שכל הערבים רוצים בהשמדת מדינת ישראל, או כל הערבים הם מחבלים וכן הלאה, זה גזעני.
בוויכוח כזה הוא לא ויכוח רציני.
וזה כמובן בלי להתאמץ ולהוכיח לך אחרת...

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שלום לכולם
« להגיב #43 ב- : פברואר 25, 2010, 13:43:33 »
ומדוע היהודים בעד לטרנספר את האויב הערבי? פשוט מאוד מכיוון שהערבים בארץ רוצחים/גונבים/מטרידים ומה לא.. ובכך הם מהווים סכנה לקיומו של העם-היהודי, תסכים איתי שזה הגיון בריא לגמרי בקרב כל עם לשנוא את אויביו.

לנו יש רק ארץ אחת ואין לנו לאן ללכת ואילו לערבים יש 22 מדינות, או כמו שאמר גדול-דורנו הרב מאיר כהנא זצוק"ל-הי"ד:  שיחיו שם בלבנון בדיסנילנד לא חשוב לי איפה אבל לא פה!.

מובן?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #44 ב- : פברואר 25, 2010, 13:47:22 »
ומדוע היהודים בעד לטרנספר את האויב הערבי? פשוט מאוד מכיוון שהערבים בארץ רוצחים/גונבים/מטרידים ומה לא.. ובכך הם מהווים סכנה לקיומו של העם-היהודי, תסכים איתי שזה הגיון בריא לגמרי בקרב כל עם לשנוא את אויביו.

לנו יש רק ארץ אחת ואין לנו לאן ללכת ואילו לערבים יש 22 מדינות, או כמו שאמר גדול-דורנו הרב מאיר כהנא זצוק"ל-הי"ד:  שיחיו שם בלבנון בדיסנילנד לא חשוב לי איפה אבל לא פה!.

מובן?

מה זה קשור למה שאני כתבתי? הראתי לך שלפי סקר הרוב רוצים 2 מדינות לשני עמים שסותר את הסקר שלכם.
אז מי צודק? לא יודע.

וכל מה שכתבת לא סותר שזה לא גזעני לשנואה את כל הערבים.
ואם כן נתייחס למה שאתה כותב, טבעי ונכון הוא שיהיו בצד השני אנטישמים, זה בסדר גמור ואפילו מתבקש.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #45 ב- : פברואר 25, 2010, 13:50:57 »
מי דיבר על גרמניה? די לדקלם את כל מה שבן פסח אומר לך.

אם הערבי הוא האויב שלך, אז אתה הוא האויב של הערבי.
כל אמריקאי או בריטי שלא רוצה את כל הסכסוך והבלגן הזה, יזדקק לשאול את עצמו למה יש לו לתמוך בישראל בכל הבלגן הזה?
אם לא היו יהודים, לא היה ישראל, ויתכן ולא היו פיגועים באנגליה, ארצות הברית ועוד מקומות באירופה.

עכשיו זה כן לגיטימי להיות אנטישמי?

התגובה שכתבת זו האנטישמיות בשיא הכיעור שלה, לפיגועים  באירופה אין שום קשר לישראל אלא זה אך רק בראשם המעוות של האנטישמיים
ושל אנשים כמוך שמאמינים להסתה ולשקרים שלהם.
המהומות של המוסלמים באירופה זו תוצאה של בעיות פנימיות בארצות אירופה כשהממשלות לא רוצים לתת יותר למוסלמים לחיות בתור אזרחים שמקבלים הכל על מגש של כסף, אז המוסלמים (כרגיל) עושים מהומות בכל רחבי אירופה ,יחד עם האדיאולוגיה הנאצית של האיסלאם שיש להשמיד את כל הלא המוסלמים על כן היא גם עושה פיגועים.
כך שאני אומר לך חד משמעית שהאנטישמיות היא לא לגטימית בשום פנים ואופן כי ליהודים שמהווים פחות מאחוז מהעולם אינו אחראי בבעיות שלה, וכשאתה מאמין לשקרים של אותם אנטישמיים אתה מעיד על עצמך בתור אחד...

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #46 ב- : פברואר 25, 2010, 13:52:37 »
אז לכן להגיד שכל הערבים רוצים בהשמדת מדינת ישראל, או כל הערבים הם מחבלים וכן הלאה, זה גזעני.

כן, זה גזעני.
אני חושב שמי שאומר את זה לא באמת מתכוון לזה ב100%, הרי ברור שלא כל הערבים רוצים בהשמדת מדינת ישראל.
מי שאומר את זה מרעיל את עצמו בשנאה בשביל להיות נחוש נגד האוייב, לפעמים זה נחוץ. בשדה הקרב בן אדם שעושה אבחנות הוא פגיע.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום לכולם
« להגיב #47 ב- : פברואר 25, 2010, 13:59:11 »

אוהד הפועל אתה מפספס את הנקודה, זה לא משנה כמה % מהערבים רוצים לחסל אותך, כמה מהם רוצים לאסלם אותך, כמה רוצים לגרש אותך או כמה לא רוצים שום קשר איתך. זו לא מלחמה בין היהודים הטובים והערבים הטובים כנגד היהודים הרעים והערבים הרעים, או בין היהודים הטובים לבין הערבים הרעים,

זו מלחמה בין 2 עמים, (המלחמה הגדולה היא מלחמת דת, אבל החזית שבה אנו נמצאים היא מלחמה של 2 עמים) העם הערבי, מול העם היהודי. ואותי לא מעניין כמה חפים מפשע יש שם, כמה אנשים טובים יש שם, אותי מעניין רק דבר אחד. לנצח את המלחמה, לנצח לא אומר לשחוט את כולם, לנצח אומר לחיות פה בשקט, יש 2 דרכים לעשות את זה. להכנע ולהיות נתון לחסדיהם ואולי באמת יתנו לך לחיות בשקט כדימי, או להלחם  על מנת לנצח, ולנצח אתה יכול או לשחוט את כולם או להוציא אותם מפה. אין עוד דרך. וזו השורה התחתונה.

מנותק קישקשתא

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #48 ב- : פברואר 25, 2010, 14:02:39 »
אוהד הפועל אתה מפספס את הנקודה, זה לא משנה כמה % מהערבים רוצים לחסל אותך, כמה מהם רוצים לאסלם אותך, כמה רוצים לגרש אותך או כמה לא רוצים שום קשר איתך. זו לא מלחמה בין היהודים הטובים והערבים הטובים כנגד היהודים הרעים והערבים הרעים, או בין היהודים הטובים לבין הערבים הרעים,

זו מלחמה בין 2 עמים, (המלחמה הגדולה היא מלחמת דת, אבל החזית שבה אנו נמצאים היא מלחמה של 2 עמים) העם הערבי, מול העם היהודי. ואותי לא מעניין כמה חפים מפשע יש שם, כמה אנשים טובים יש שם, אותי מעניין רק דבר אחד. לנצח את המלחמה, לנצח לא אומר לשחוט את כולם, לנצח אומר לחיות פה בשקט, יש 2 דרכים לעשות את זה. להכנע ולהיות נתון לחסדיהם ואולי באמת יתנו לך לחיות בשקט כדימי, או להלחם  על מנת לנצח, ולנצח אתה יכול או לשחוט את כולם או להוציא אותם מפה. אין עוד דרך. וזו השורה התחתונה.

מחזק

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכולם
« להגיב #49 ב- : פברואר 25, 2010, 14:04:40 »
התגובה שכתבת זו האנטישמיות בשיא הכיעור שלה, לפיגועים  באירופה אין שום קשר לישראל אלא זה אך רק בראשם המעוות של האנטישמיים
ושל אנשים כמוך שמאמינים להסתה ולשקרים שלהם.
המהומות של המוסלמים באירופה זו תוצאה של בעיות פנימיות בארצות אירופה כשהממשלות לא רוצים לתת יותר למוסלמים לחיות בתור אזרחים שמקבלים הכל על מגש של כסף, אז המוסלמים (כרגיל) עושים מהומות בכל רחבי אירופה ,יחד עם האדיאולוגיה הנאצית של האיסלאם שיש להשמיד את כל הלא המוסלמים על כן היא גם עושה פיגועים.
כך שאני אומר לך חד משמעית שהאנטישמיות היא לא לגטימית בשום פנים ואופן כי ליהודים שמהווים פחות מאחוז מהעולם אינו אחראי בבעיות שלה, וכשאתה מאמין לשקרים של אותם אנטישמיים אתה מעיד על עצמך בתור אחד...

אני לא מאמיטן לשטויות האלו, אני רק מסביר לך סיבה מספיק מפגרת להיות אנטישמי...
לאויב שלך יש גם אויבים, בין היתר אתה