כתב נושא: תעזרו לי  (נקרא 4267 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תעזרו לי
« ב- : מרץ 05, 2007, 14:29:20 »
באחד מהפורומים שאני רשומה בהם התחלתי לדבר על פוליטיקה. קראו מה אחת הגולשות ענתה לי:

"אבל מה זה אשמתם של הערבים שגרו כאן?
העובדה שיש עוד ארצות לא אומר שהם חייבים לפנות את הבתים שלהם!!
אם תיהיה עוד מדינה יהודית את תסכימי לעבור?!

נכון שבגלל השואה אנחנו צריכים להשאר כאן אבל זה בהחלט לא נוגד את העובדה שהערבים גרו כאן לפניכן. אנחנו חייבים ללמוד להסתדר.. גם ככה המדינה בדרך להרס מוחלט!

ואם כבר מדברים על הנושא- אני ממש מתעצבנת שמפלים את חבר הכנסת הערבי הראשון!!
למה פוחדים ממנו? למה רוצים להדיח אותו?
אחת השפות הלאומיות בארץ היא ערבית, גרים כאן ערבים, לומדים ועובדים כאן ערבים, הם מצביעים בבחירות.. אז למה לעזאזל שלא יהיה שר ערבי?!?!?!?!?"

אוקי איך אני מרביצה קצת תורה בשמאלנית הזאת?????
« עריכה אחרונה: מרץ 05, 2007, 14:37:28 על ידי MiSs_DAnIeL »

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תעזרו לי
« להגיב #1 ב- : מרץ 05, 2007, 14:49:10 »
בס"ד
דניאל לצערנו מושגים ביהודת וציטוטים לא יעזרו היא פשוט טמאה ולא מבינה עניין, בעיינים כאלה צריך להיכנס בה בעובדות.
קודם כל הערבים כבשו את ארץ ישראל והתנחלו פה.
ואם היא כל כך אוהבת אותם אז איך הם מחזירים אהבה?
לא משלמים מיסים, בנייה לא חוקית, מסייעים למחבלים, אונסים, נוהגים בכביש כמו מטורפים ללא רשיון, רוצחים אותנו, בצבא הם לא משרתים וזה רק "קצה הקרחון".
"שר ערבי"?!
אין יותר גרוע מזה פעם זה היה ח"כ ערבי היום שר ערבי מחר ראש ממשלה ושר הביטחון ערבי!
תחשבו עוד כמה שנים כמה ערבים ישמעו דוח סודי? פעולה סודיות זה ניראה הגיוני?...
דרך אגב דניאל "נץ וגאה בזה" נתן לנו רשימה מאוד יפה של הדברים שהם עושים והורסים את המדינה בבקש זוהי "תרומתם" של הערבים:
1.) בניה בלתי חוקית מסחררת (99% מכמות הפשעים בתחום זה במדינה) והשתלטות עויינת על אדמות.
2.) השגת גבול וגניבות (גונבים הכל, מפרות ועד מתכות משלטים בכבישים), 85% מהעבירות בתחום זה מתבצע ע"י הערבים.
3.) תאונות דרכים, עבירות תעבורה, סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה, זיוף מסמכים ורשיונות, ילדים שנוהגים בדרום הפרוע בטנדר הגנוב של אבא, הרבה מאוד מעבר לגודלם היחסי באוכלוסיה.

4.) תמיכה וסיוע לאויבים מבחוץ, גיס חמישי, ודי לחכימא.
5.) חטיפת נערות יהודיות לכפרים שלהם, אונס יהודיות, הטרדות מיניות ושאר מעשי סדום ונבלה.
6.) רציחות בתוך החמולה שלהם על רקע "חילול כבוד המשפחה".
7.) רצח של מישהו שמוכר ביתו ליהודי.
8.) אי תשלום ארנונא, ושאר מיסי שרות מוניציפלי, אי תשלום מס הכנסה, אי תשלום מיסי תשתיות (מים, חשמל, ביוב וכו') ואחר כך בגלל שהמועצות המקומיות שלהם בגרעון עתק (אחרי שהם גם ממנים לג'ובים בעירייה המקומית את כל בני החמולה עם משכורות בלתי רציונליות) משביתים את המשק.

9.) הסעה ומתן דיור וסיוע למסתננים ערבים אל תוך המדינה.
10.) פוליגמיה.
11.) קניית בתים בשכונות יהדיות בערים הגדולות ע"י כסף סעודי.
12.) אי הליכה לעבודה וקבלת הון על ביטוח לאומי ודמי אבטלה.
13.) זיהום של הים ושל הקרקע בשפכים מהישובים שלהם בגליל ובנגב.
14.) יש להם ועדת מעקב עליונה, דבר שאין לאף מיעוט אחר באף מדינה אחרת בטח ובטח שלא באף מדינה מוסלמית אחרת בעלת מיעוט לא מוסלמי.

15.) הם השתלטו על השידורים הטלוויזיונים בערוצים 1, 2 ו-10 בבקרים ובימי שישי עד הצהריים.
16.) הם מבריחים מכל הבא ליד באזור גבולות ירדן-ישראל-מצרים ומגבול הלבנון.
17.) גניבת נשק ומסמכים מבסיסי צה"ל.
18.) גידול והפצת סמים במדינה, (מה הפלא כששלוש מתוך 4 המדינות המייצרות מגדלות ומפיצות את הסמים בעולם על כל סוגיהם, הם: סוריה, לבנון ואפגניסטן, וכל מילה אחרת מיותרת).
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
תעזרו לי
« להגיב #2 ב- : מרץ 05, 2007, 14:50:13 »
ציטוט
"אבל מה זה אשמתם של הערבים שגרו כאן?
העובדה שיש עוד ארצות לא אומר שהם חייבים לפנות את הבתים שלהם!!
אם תיהיה עוד מדינה יהודית את תסכימי לעבור?!
קודם כל תגידי לה שהערבים שגרו כאן, כבשו את האדמה והיא לא שייכת להם, אז הם צריכים לעוף מפה (ואפשר לחשוב שחסרים להם אדמות).
ארץ ישראל זה לא הבית שלהם, מה לא מובן? הם תומכים בחיזבאללה, בסוריה, בחמאס ובפתח, לא משלמים כלום למדינה- גיס חמישי.

ציטוט
נכון שבגלל השואה אנחנו צריכים להשאר כאן אבל זה בהחלט לא נוגד את העובדה שהערבים גרו כאן לפניכן. אנחנו חייבים ללמוד להסתדר.. גם ככה המדינה בדרך להרס מוחלט!
הערבים לא גרו כאן לפנינו, איזה שקר פלצני. יהודים חיו כאן כשעוד לא היה דבר כזה איסלאם וערבים. יהודים חיו כאן אלפי שנים. לפני שבכלל ידעו מי זה מוחמד החזיר.

ציטוט
ואם כבר מדברים על הנושא- אני ממש מתעצבנת שמפלים את חבר הכנסת הערבי הראשון!!
למה פוחדים ממנו? למה רוצים להדיח אותו?
אחת השפות הלאומיות בארץ היא ערבית, גרים כאן ערבים, לומדים ועובדים כאן ערבים, הם מצביעים בבחירות.. אז למה לעזאזל שלא יהיה שר ערבי?!?!?!?!?"
במגילת העצמאות כתוב שאנחנו מדינה יהודית, ולא ערבית!!!. הערבים גם כבשו את האדמות שלנו, גם תומכם באוייבים שלנו ועוד מרשים להם לבחור ולהבחר לכנסת ולממשלה! אם את כל כך רוצה שערבים יהיו שרים וחברי כנסת תעברי לגור בראמללה או עזה יש לך שם את אבו חרא ואיסמעיל ענייה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תעזרו לי
« להגיב #3 ב- : מרץ 05, 2007, 14:51:52 »
בס"ד
דרך אגב לפני קום המדינה חיו כאן 10,000 ערבים מול 600,000 יהודים.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תעזרו לי
« להגיב #4 ב- : מרץ 05, 2007, 15:11:22 »
אתם ענקים!!
תודה רבה לכם  :-*

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
תעזרו לי
« להגיב #5 ב- : מרץ 05, 2007, 15:13:45 »
אתם ענקים!!
תודה רבה לכם  :-*
בס"ד
בשביל מה יש חברים ?
בשביל להשפיל שמלאנים!
סתם חח ;)
יגאל=גואל