כתב נושא: שאלה חשובה מאד לחיים או לכל מי שיכול לענות מחברי הפורום היקרים  (נקרא 1006 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני מסתובב בפורום הזה כבר כמה חודשים וראיתי גם כמה סרטים של חיים.

אני עדיין לא מצליח להבין את עקרון היסוד שעליו מתבססת תנועת הימין האמיתי.

האם התנועה תומכת בטרנספר בכח לערבים או שהתנועה היא בעד מתן פיצוי

ועידוד הגירה פלסטינית רק מרצון ? ? ?

לפי כמה סרטים של חיים שראיתי הוא תומך באופציה השנייה, כי הוא תמיד מדבר בסרטים על מתן

פיצוי לערבים, אבל לפי מה שראיתי יש משאר חברי הפורום יש פה לא מעט שתומכים בטרנספר בכח

לערבים.

אשמח מאד אם מישהו יוכל להסביר לי מה עקרון היסוד שעליו מתבססת התנועה. 

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

רוב חברי התנועה היו מעדיפים גירוש בכח של הערבים הנאצים שרוצים לרצוח את כולנו. ברור שהערבים הם הנאצים של דורנו והם כבר מנסים במשך מעל 100 שנה להשמיד את הישוב היהודי בארץ ישראל. אז ללא ספק לא מגיע לערבים הנאצים שום פיצוי.

אך לדאבוני הרב, אנו גרים בדור של יהודים בלי אמונה, בלי חזון ובלי הגיון. אני סבור שהיה קשה מאוד לשכנע את עם ישראל לבצע גירוש בכח. במיוחד כשכל העולם היה נגדנו בעניין, לעניות דעתי רוב העם לא היה מבצע גירוש.

לכן בלית ברירה אנו מציעים הגירה ערבית המונית עם פיצויים. כי תוכנית פיצויים כן תזכה לתמיכת רוב העם.

יש עוד סיבה לעמדתנו. להציע גירוש בכח זה בלתי חוקי בישראל הבולשביקית. כשחברי הכנסת הערבים קוראים להשמדת ישראל, השלטונות הבולשביקים לא עושים כלום נגדם למרות שקריאות אלו בלתי חוקיות בעליל. אך כשמו''ר הרב מאיר דוד כהנא זצוק''ל הי''ד הציע לגרש את הערבים, פסלו אותו והוציאו את תנועתו מחוץ לחוק. ובכן אנו לא יכולים להציע גירוש בכח אם אנו רוצים להיות תנועה חוקית.

להציע הגירה ערבית המונית עם פיצויים זה כן חוקי וזה כן מקובל על רוב העם. אז זה מה שאנו כתנועה מציעים לעשות.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כל הכבוד על התגובה חיים. מנהיג צריך להיות תמיד מתון כלל שמתאפשר ולא סתם לזרוק ססמאות לא אפשריות על טרנספר.

אני חושב גם שהתנועה צריכה לבנות איזה מסמך עקרונות יסוד/ערכי יסוד שעליו מתבססת התנועה.