כתב נושא: "איך להתגבר על הומוסקסואליות" - סרטון חדש שלנו  (נקרא 30924 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
"איך להתגבר על הומוסקסואליות" - סרטון חדש שלנו
« להגיב #50 ב- : פברואר 10, 2010, 11:13:33 »
ודאי שיש עניין להתווכח איתי.
אני בכלל לא סגור על העמדות שלי.
אני חולק על כולכם.
אני יודע שאתם אוהבים את התשובות של נץ כי אתם בעלי אותה דעה כמו שלו.
התשובות של נץ בכלל לא "מכניסות בי".
כשנץ הסביר את דעתו - סתרתי אותה.
כשנץ רק כתב את דעתו בלי להסביר אותה - לא התייחסתי (כי לא היה לי למה).
לא סתרתי אותי עד הסוף, ואני גם מנהל דיון מקביל מול נדב, תשובות שלי אליו הם גם תשובות אליך ואתה מתעלם מהם.
אתה אומר שאתה לא סגור על העמדות שלך אבל חולק על כולנו, מעניין.....
איפה גולום כשצריך אדם שהוא בעל אישיות מפוצלת...אה כן, תכיר את אחיך התאום-
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך, ואידך זיל גמור.
« להגיב #51 ב- : פברואר 10, 2010, 13:14:45 »
לא סתרתי אותי עד הסוף, ואני גם מנהל דיון מקביל מול נדב, תשובות שלי אליו הם גם תשובות אליך ואתה מתעלם מהם.
אתה אומר שאתה לא סגור על העמדות שלך אבל חולק על כולנו, מעניין.....
איפה גולום כשצריך אדם שהוא בעל אישיות מפוצלת...אה כן, תכיר את אחיך התאום-

עכשיו הוכחת לי כמה אדם בוגר אתה.

אני אשמח אם תאמר לי ממה התעלמתי ואשתדל להתייחס.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #52 ב- : פברואר 10, 2010, 13:17:58 »
המחקר הזה (1998) ידוע לי.
שים לב שמדובר בהומואים צעירים ולא מבוגרים.
אבל ברור שכשאותו הומו התבגר וקיבל את עצמו והבין שזה לא כל כך נורא בסה"כ הוא כבר לא חי בעצב.

אני בטוח שאם יעשו את המחקר הזה היום נגלה ירידה חדה בשיעור הבנים ההומואים שניסו להתאבד.

חיים, אני סבור שאם התנועה שלך תשלוט הרבה הרבה יותר מ28% ינסו להתאבד.

בס''ד

ראש פתוח, אתה כותב: "אני בטוח שאם יעשו את המחקר הזה היום נגלה ירידה חדה בשיעור הבנים הומואים שניסו להתאבד".
אתה "בטוח" כמו שאתה כותב? ברור שאתה "בטוח" בהרבה דברים לא נכונים.
מחקר שנעשה ב2009 על ידי ארגון של הומואים שנקרא Family Acceptance Project גילה תוצאות עוד יותר גרועות מהמחקר של 1998. לפי המחקר ב2009, צעירים הומואים מנסים להתאבד פי 8.4 מהשיעור של צעירים הטרוסקסואלים שמנסים להתאבד. הנה כתבה על המחקר: http://gaylife.about.com/od/gayteens/a/gaysuicide.htm

לגבי הטענה שלך שרק הומואים צעירים מדוכאים עד שאחוז גבוה מהם רוצים להתאבד, אבל הומואים מבוגרים כבר לא עצובים - אתה באמת חושב שהומואים בני 30, 40, 50, 60 הם שמחים?! אחוז גבוה מהם כבר חולים עם איידס.
הומואים מבוגרים חיים ב3 מצבים אפשרים:
1. בודדים בלי משפחה, בלי אישה, בלי ילדים, בלי נכדים, בלי עתיד. בטח שאתה לא חושב שהקבוצה הזאת שמחה.
2. ב"ארון": נשואים עם אישה וילדים אבל הומואים בסתר. אני חושב שתסכים איתי שגם קבוצה זו לא שמחה.
3. גרים עם עוד הומו. אם אתה חושב שה"זוג" הסוטה הזה שמח, אתה חי בפנטזיות. הרי הם יודעים שרוב החברה מחשיב את ה"זוג" כמסכנים לא נורמליים.

ראש פתוח, התעורר! אתה חי בסיוט. אך אבינו שבשמיים אוהב אותך ונותן לך הזדמנות להמלט. בגלל זאת הקב''ה הביא אותך לתנועת הימין האמיתי. במקום הסיוט הזה, תוכל לרכוש חיי עולם. אבל הבחירה היא שלך.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #53 ב- : פברואר 10, 2010, 14:00:42 »
נדב,
א.) בני זוג שמחליטים לא להביא ילדים לעולם באם הם יכולים ומסוגלים, הם אנשים בלתי מוסריים בעליל! (כמובן בהסתייגות, שאם מדובר בזוג בנישואין שניים- אחד מהם, לאחד הצדדים מספיק- שיש לו/לה ילדים מהעבר אזי זה בסדר וזה הכרעה לגיטימית של הזוג), אבל הם לא עוסקים בתועבה הגדרתית מאידך, כך שזה לא על אותו משקל בין כה וכה.
ב.) אינני יודע על איזה "הבנה דמוקרטית" כבודו מהגג, לדמוקרטיה אבות רבים (הוגים שהובילו חשיבתית לכינונה) ויש גם סוגים שונים של דמוקרטיה ואין הליך הסטורי וחשיבתי אצל מדינה אחת (שקיים אצלה סוג משטר שכזה) דומה לחברתה.
בני אדם כאן מצווים, לפתח את העולם וליישב אותו, כן! ועוד אנשים זה מה שחסר לעולם, כן (מי אתה שתקבע כמה אנשים העולם צריך?) ובדגש על עוד יהודים, העולם צריך בעיקר עוד יהודים וכמה שיותר.
רחם לאומי-פשיסטי מקומו לא במדינה מתוקנת- לא יודע מה איתך, אבל אני מסתכל על המדינות המתוקנות שאתה מדבר עליהם ועל המגמות הדמוגרפיות שלהן ורואה את זה:

המערב בדרך לחסל את עצמו, מצטער ידידי אבל אינני מעוניין להצטרף למערב המטומטם בדהרה אל עבר תהום הנשייה.
ואם אתה רואה בזה פאשיזם, אז אתה מוזמן להצטרף לאירו-ערביה שלך ולהנות בסופו של דבר תחת שלטון כל אסלאמי, ד'ימי שכמוך!
ג.) חיים הומוסקסואליים הם בלתי מוסריים, בלי כל קשר עם ניתן או שלא ניתן להשוותו עם עקר, נקודה.
זו סטייה, זו תועבה וזה לא מוסרי.
לכן לא רק עניין הולדת ילדים עומד כאן על כף המוזניים (ואם אתה רואה בזה דבר פשיסטי, אז אני מאחל לך בהצלחה בחיים תחת הח'ליפות האסלאמית) וההשוואה לעקר לא רלוונטי.

זה סרט די מעניין, במידה והמספרים שם נכונים זה לא אומר שהפיכת העולם לעולם מוסלמי בעוד כך וכך דורות הוא דבר בלתי נמנע?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #54 ב- : פברואר 10, 2010, 14:46:58 »
עכשיו הוכחת לי כמה אדם בוגר אתה.
אני אשמח אם תאמר לי ממה התעלמתי ואשתדל להתייחס.
א.) הבנתי אותך, ציניות, הומור והערות עוקצניות הם סממן לחוסר בגרות.
תודה לך על ההגדרות הללו חבר קומיסר פוליטרוק, להבא אולי אתחשב בהן.

ב.) כיוון שאתה עסוק בקריאה סלקטיבית ועוד באשכול זה ספציפית, אני אשאיר לך את העבודה לעבור על תגובותיי כולם באשכול זה (כולל תגובותיי לנדב ואחרים, לא רק אליך!) ואז להגיב בפרוטרוט, אין לי עניין לעשות לך את החיים קלים, אני לא עובד אצלך.
תגובה כמו תגובה מספר 38 באשכול, הם מאפיין לניניסטי מובהק מצידך, לכן אני לא אתאמץ עבורך.
לכשיהיה לך משהו רציני לומר ולא חרטוטים מרקסיסטיים, אתייחס.

ג.) משום מה בחרת להתעלם מתגובתי הקודמת על האסלאם והומואים עם התמונות החזקות מאיראן.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #55 ב- : פברואר 10, 2010, 23:20:23 »
בס''ד

ראש פתוח, אתה כותב: "אני בטוח שאם יעשו את המחקר הזה היום נגלה ירידה חדה בשיעור הבנים הומואים שניסו להתאבד".
אתה "בטוח" כמו שאתה כותב? ברור שאתה "בטוח" בהרבה דברים לא נכונים.
מחקר שנעשה ב2009 על ידי ארגון של הומואים שנקרא Family Acceptance Project גילה תוצאות עוד יותר גרועות מהמחקר של 1998. לפי המחקר ב2009, צעירים הומואים מנסים להתאבד פי 8.4 מהשיעור של צעירים הטרוסקסואלים שמנסים להתאבד. הנה כתבה על המחקר: http://gaylife.about.com/od/gayteens/a/gaysuicide.htm

לגבי הטענה שלך שרק הומואים צעירים מדוכאים עד שאחוז גבוה מהם רוצים להתאבד, אבל הומואים מבוגרים כבר לא עצובים - אתה באמת חושב שהומואים בני 30, 40, 50, 60 הם שמחים?! אחוז גבוה מהם כבר חולים עם איידס. הומואים מבוגרים חיים ב3 מצבים אפשרים:
1. בודדים בלי משפחה, בלי אישה, בלי ילדים, בלי נכדים, בלי עתיד. בטח שאתה לא חושב שהקבוצה הזאת שמחה.
2. ב"ארון": נשואים עם אישה וילדים אבל הומואים בסתר. אני חושב שתסכים איתי שגם קבוצה זו לא שמחה.
3. גרים עם עוד הומו. אם אתה חושב שה"זוג" הסוטה הזה שמח, אתה חי בפנטזיות. הרי הם יודעים שרוב החברה מחשיב את ה"זוג" כמסכנים לא נורמליים.

ראש פתוח, התעורר! אתה חי בסיוט. אך אבינו שבשמיים אוהב אותך ונותן לך הזדמנות להמלט. בגלל זאת הקב''ה הביא אותך לתנועת הימין האמיתי. במקום הסיוט הזה, תוכל לרכוש חיי עולם. אבל הבחירה היא שלך.

לא קראתי את המחקר. אני אסמוך עליך. יכול להיות שטעיתי כאן ובאמת אותו מחקר מראה עליה דווקא.
מחקרים אחרים לדוג': http://www.gogay.co.il/content/article.asp?id=6192, http://www.gogay.co.il/content/article.asp?id=4364.

אני לא חושב שאיידס בהכרח מונע שמחה , אך, איני חושב שיש לקשר כל פעם איידס להומואים.
איידס עובר בין נשאים במין לא בטוח. אם לאף אחד מהזוג אין את הנגיף אין חשש לאיידס.

אני גם לא חושב שסטרייטים בודדים, עריריים וחשוכי בנים שמחים.

מסכים. בטח גם גבר שבוגד באישתו עם אישה אחרת לא שמח.

כאן אני חולק. אני מכיר מספיק זוגות הומואים שחיים ביחד ומאושרים.

אתה צודק שישנה בעיה חברתית בארצנו ובמדינות נוספות.
אמרת "הרי הם יודעים שרוב החברה מחשיב את ה"זוג" כמסכנים לא נורמליים".
זו הסיבה לדיכאון והתאבדויות בקרב הומוסקסואלים, ברגע שהחברה תתייחס אחרת ולא תחשיב אותם ל"לא נורמלים" באמת נראה ירידה חדה בשיעור המתאבדים.

וכמו שאמרתי קודם, אני סבור שאם "הימין האמיתי" ישלטו במדינתנו ויחוקקו חוקים נגד הומואים אז יהיו הרבה יותר מתאבדים.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #56 ב- : פברואר 10, 2010, 23:32:37 »
א.) הבנתי אותך, ציניות, הומור והערות עוקצניות הם סממן לחוסר בגרות.
תודה לך על ההגדרות הללו חבר קומיסר פוליטרוק, להבא אולי אתחשב בהן.

ב.) כיוון שאתה עסוק בקריאה סלקטיבית ועוד באשכול זה ספציפית, אני אשאיר לך את העבודה לעבור על תגובותיי כולם באשכול זה (כולל תגובותיי לנדב ואחרים, לא רק אליך!) ואז להגיב בפרוטרוט, אין לי עניין לעשות לך את החיים קלים, אני לא עובד אצלך.
תגובה כמו תגובה מספר 38 באשכול, הם מאפיין לניניסטי מובהק מצידך, לכן אני לא אתאמץ עבורך.
לכשיהיה לך משהו רציני לומר ולא חרטוטים מרקסיסטיים, אתייחס.

ג.) משום מה בחרת להתעלם מתגובתי הקודמת על האסלאם והומואים עם התמונות החזקות מאיראן.

התמונה היתה צינית? הומור? הערה עוקצנית? ניסית לרדת עליי.
תתווכח איתי בצורה מכובדת.
נראה לך הגיוני שאני אשווה אותך לדמות מצויירת?

שוב מגיעה השוואה.
והפעם אני קומוניסט. אם אני הומו - סימן שאני קומוניסט (או שמאלני). הגיוני מאוד*.

הגבתי לך כבר קודם בעניין.
אני לא מוצא על מה להגיב.
אני גם לא עובד אצלך. אני לא מבקש שתקל עליי, אני מבקש ממך בנימוס להראות לי על מה להגיב לך.
אני לא מצפה שתכתוב לי רק את דעותיך, אני מצפה גם שתסביר אותן, שתשכנע אותי כמובן.

בקשר לתמונה של איראן: אני חושב שזה מאוד עצוב...

---
*זה היה בציניות (למי שלא הבין).

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #57 ב- : פברואר 11, 2010, 01:26:46 »
א.) הם לא מביאים ילדים לעולם וגבר לא יכול להכנס להריון.
הם לכל היותר מאמצים ילדים. ואישה שמסכימה להיות אם פונקדאית עבור זוג שכזה היא חולת נפש בעצמה.
אלו הם כל האופציות "להבאת ילדים לעולם" עבור הומואים.
אזי הנחתי צודקת בעליל.
ב.) בתור הומו, אתה הראשון שצריך לפחד מהאסלאם, הנה תזכורת:

אם אתה רוצה לפצוח בדיון צידי על האסלאם, אשמח, רק תגיד...

:laugh: :::D ענק!!! שנאמר, אם הימין האמיתי יהיה בשלטון אז בקרוב אצלנו גם תמונות כאלה אה נץ-נץ? הרי לראות הומוסקסואלים נתלים בכיכר דיזינגוף זה החלום הרטוב של חצי מהפורום הזה, אז מה בדיוק אתה בא להראות כאן?  אה שכחתי אתה לא מתכוון להרוג אותם, רק לאשפז אותם בכפיה ולהעביר אותם טיפול בהלם, כמה מתחשב מצידך. ראש פתוח בהחלט צריך לחשוש מהתפשטות האסלאם עקב התמונות שאתה מציג אך הוא אמור לחשוש גם ממך, הרי גם אתה מאיים לשלול ממנו זכויות ולאשפז אותו בכפייה, אז אם הוא מתנגד לאסלאם למה שלא יתנגד גם לימין האמיתי מאותם טעמים בדיוק?! קצת היגיון בנאדם.

ושאלה לחיים, הרהרת פעם באפשרות שהסיבה לכך שהומוסקסואלים מדוכאים ומתאבדים היא בדיוק בגלל אנשים כמוך? כי אנחנו חיים בחברה הומופובית, ולחלק מההומואים האלה יש הורים עם דעות כמו שלך שלא מקבלים אותם, אם מדובר בהומואים דתיים אז המשפחות זורקות אותם מהבית, מתכחשות אליהם ויושבות עליהם שבעה, וגם בחברה החילונית חלק מהם גדלים בתחושה שהם זן נחות של בני אדם כי זה מה שהחברה משדרת להם. אז איך, חיים, למען השם, איך אתה רוצה שהם לא יהו מדוכאים?! כשההורים שלך זורקים אותך מהבית לא תיהיה מדוכא, לא תרצה להתאבד?! נשגב מבינתי איך ההיגיון הזה עובד, אתה בעד לשלול מהם זכויות, להפלות אותם, אתה משווה אותם לבעלי חיים וכמוך אנשים רבים ואחרי שכל זה קורה והם נפגעים אתה אומר "נו אתם רואים שלא כדאי להיות הומו, הומואים הם אנשים מדוכאים..." פשוט מצעד האיוולות מה שקורה כאן... אולי אם החברה תקבל אותם הם יהו קצת פחות מדוכאים, תודה שזה לפחות שווה ניסיון לא?

נץ:

נכון שישנם הרבה זרמים בדמוקרטיה אבל עדיין ישנם כמה ערכי יסוד שנמצאים בלב השיטה, כי אחרת אנחנו מרוקנים את המושג מתוכן לא תגיד? הערך שבני אדם אינם מכונות השתכפלות עומד בפני עצמו ואם לדעתך לא להביא ילדים זה לא מוסרי אני אצטרך לחיות עם זה. המגמה הדמוגרפית בעולם אכן מדאיגה, התפשטות האסלאם הרדיקלי היא תופעה מסוכנת שיש להלחם בה, הפתרונות לבעיה הזוהם מורכבים, אני אגיד לך מה לא פתרון:

זה לא פתרון להלחם בפשיזם הערבי כדי לקבל פשיזם יהודי במקומו. ממש כך, אני לא מתכוון להלחם באסלאם על הערכים הבזויים שהוא מייצג באמצעות אימוץ אותם הערכים בדיוק, זה לא שווה כלום. אני דמוקרט. אני טוען שנשים אינן רחם לאומי שמחוייבות להשריץ ילדים מבחינה מוסרית כדי ליישב את העולם, אני טוען שלהומוסקסואלים מגיעות זכויות, אלו הם ערכי יסוד בעיני, האסלאם חולק עליי בעניינים אלו וזו הסיבה שאני נלחם בו. כי הערכים שלי שונים.

"חיים הומוסקסואליים הם בלתי מוסריים, בלי כל קשר עם ניתן או שלא ניתן להשוותו עם עקר, נקודה.
זו סטייה, זו תועבה וזה לא מוסרי."

נו, אם נץ הגדול זורק הערה בומבסטית כזו ועוד כותב "נקודה!" בסוף אז מי אני שאתווכח? בהחלט טיעון חזק. תסביר בבקשה למה זה  לא מוסרי, נניח אדם שהוא עקר במילא תפקידו כמכונת שכפול אנושית נגזל ממנו אז מה אכפת לך שיהנה מיחסים הומוסקסואלים, למי זה מפריע? תסביר לי בבקשה מהי סטיה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #58 ב- : פברואר 11, 2010, 10:25:01 »
נדב, לא מעניין אותי מה חצי מהפורום חושב, הבעתי כאן רק את דעתי.
אני עדיין בטוח שיש הבדל כביר בין הוצאה להורג לבין טיפול (הגם שהוא כפוי).
מניין הגעת לזה שאני מציע טיפול בהלם?? לנדב הפתרונים.....
כך שאם אני מציע טיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי (במקרים מסויימים וכל מקרה נדון לגופו), זה לבטח לא יהיה טיפול בהלם.
אני לא מתכוון לחטוף הומואים באמצע הרחוב עם שני אחים גברתנים בחלוקים לבנים ומזרק הרדמה אם לכך אתה מתכוון.
לקחת את מה שאמרתי ועיוותת את זה לחלוטין.
כך שבסופו של יום, האסלאם הוא איום הרבה הרבה יותר מוחשי מאשר הימין בכל קונסטלציה אפשרית.
ואם לומר את האמת נדב, ואם באמת טרחת לקרוא את דבריו של ראש פתוח הוא קרא לזה "איסלמופוביה" אז כנראה שהוא לא פוחד מהאסלאם, אלא רק מפחד מאתנו!! אז כנראה שגם הבנת הנקרא גם קצת חסר אצלך.
אני אמרתי שלעשות את כל המאמצים להביא ילד לעולם זה הדבר הנכון והמוסרי לעשות (דרך אגב, אני לא רואה בישראל בעיה דמוגרפית, אני מחזיק דווקא ממסקנות קבוצת המחקר של פרופ' יורם אטינגר אבל לא על זה הדיון פה).
אדם עקר, אדם שלא מצליח למצוא את זיווגו וכדו', אני לא הופך אותו לאדם לא מוסרי, אלא רק אחד שלא שפר עליו מזלו.
אגב, במדינת ישראל כנראה מייחסים כל כך חשיבות רבה לרצון של אדם להעמיד צאצאים שהמדינה מממנת את כל טיפולי ההפריה לנשים בישראל עד ההריון השלישי (באם הם צריכות), אז כנראה שגם מדינות דמוקרטיות (וכאלה עם אצטלה של דמוקרטיה) חושבות שיש לזה חשיבות רבה.
נדב, הגזמת, אני לא אמרתי שאני אחייב נשים להוליד בכח, אתה מנסה לצייר פה אותי בתור פאשיסט וזה לא נכון בעליל.
לא תראה אותי מקים חוות הרבעה לנשים  כדי לקדם ילודה.
מה שאני כן אומר זה לעודד ילודה בעזרת תמריצים פיננסים (דרך שוק העבודה, אני קפיטליסט) דבר שכל דמוקרט יכול להסכים איתו.
ואם היית קורא את איין ראנד, היית רואה באמת את דעתי לגבי הולדה.

איין ראנד התנגדה לכל סוג שלטון טוטאליטריסטי בין אם הוא פאשיסטי, מונרכי, תאוקרטי, אוליגרכי, קומוניסטי או דמוקרטי (וכן נדב, יש גם דבר כזה דמוקרטיה טוטליטרית) לצורך העניין.
"The capacity to procreate is merely a potential which man is not obligated to actualize. The choice to have children or not is morally optional. Nature endows man with a variety of potentials—and it is his mind that must decide which capacities he chooses to exercise, according to his own hierarchy of rational goals and values.
The mere fact that man has the capacity to kill, does not mean that it is his duty to become a murderer; in the same way, the mere fact that man has the capacity to procreate, does not mean that it is his duty to commit spiritual suicide by making procreation his primary goal and turning himself into a stud-farm animal . . . .
To an animal, the rearing of its young is a matter of temporary cycles. To man, it is a lifelong responsibility—a grave responsibility that must not be undertaken causelessly, thoughtlessly or accidentally.
אתה טוען שלהומוסקסואלים מגיעים זכויות יסוד, סבבה בא תפרט אותם ונדון.

אגב, להלן ציטוט של איין ראנד על הומוסקסואליות ולמה זה לא מוסרי:
She said that homosexuality is a manifestation of psychological "flaws, corruptions, errors, [and] unfortunate premises" and that it is both "immoral" and "disgusting"

ולבסוף, אחרי כל זה, אשאל אותך נדב, איך דמוקרטיה לדידך נלחמת באסלאם.
אני כבר העלתי את תכנית הפעולה האפשרית, ממך שמענו רק שאתה מגן הדמוקרטיה מבלי לפרט מה כן.
אם דמוקרטיה מייצגת ערכים עבורך (ולדידנו לא, היא שיטת משטר, כרגע הכי פחות גרועה אם לצטט על כך את וינסטון צ'רצ'יל).

« עריכה אחרונה: פברואר 11, 2010, 15:38:59 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #59 ב- : פברואר 11, 2010, 10:36:58 »
ראש פתוח, גם לרדת על מישהו זה בגדר סאטירה והומור.
אם אתה רוצה לשלב אותם בתגובותיך, תרגיש חופשי.

אני לא קראתי לך קומוניסט, תפסיק לקשקש בקומקום, אני אמרתי שאתה משתמש בדיאלקטיקה מרקסיסטית ושיטות ויכוח של לנין, זה הכל, מכאן ועד קומוניסט הדרך רחוקה.

בקשת בנימוס שאני אראה לך...א.) דבריך לא נשמעו נימוסיים כלל.
ב.) אני לא עובד אצלך, ותפקידך הוא למצוא בדבריי את החלקים הרלוונטים.
אני לא אחזור על עצמי כמו פטיפון עבור כל פורה ראש ולענה.
אם אתה לא מוצא על מה להגיב...אל תגיב!

ובינינו לא באת להשתכנע, אל תספר סיפורים, באת מבוצר מאוד בעמדתך.
אי לכך ובהתאם לזאת, אני יותר לא מבזבז את זמני היקר בלהמשיך להדיין איתך בנושא הלעוס הזה.

לגבי האסלאם, אם אתה רואה בזה "אסלאמופוביה" וחושב שמה שקורה באיראן זה רק "עצוב", אז נראה לי שכדאי שתבדוק את עצמך שוב ואגב, אני בהחלט אשמח לנהל איתך דיון על האסלאם (ולא רק בהקשר של הומוסקסואלים).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #60 ב- : פברואר 11, 2010, 12:39:54 »
לנץ
הומואים יכולים להביא ילדים על ידי תרומת זרע או עם אם פונדקאית מבלי לשכב עם אישה אפילו מה גם שאין שום דבר שמונע מהומו לשכב עם אישה כדי להביא ילדים כך שאין שום דבר מאחורי הטיעון שלך שזה לא מוסרי כי הם לא "מיישבים את העולם",ותאמת אני גם בטוח שזה לא באמת מפריע לך הרי זה לא שכל העולם פתאום יהיו הומואים ואז המין האנושי יכחד או משהו ואני בטוח שאותך בתור אדם הגיוני זה לא באמת מטריד..ואי אפשר לשנוא משהו רק בגלל שהוא "סטיה" אז מה זה סוטה מהנורמה אז?? מה שלילי בזה בדיוק??.ודיי לנסות להרחיב את השנאה להומוסקסואליות מחוץ לדת ולומר שגם חילונים שונאים את זה כי זה "סטיה" הרי כל הסטרייטים החילונים ששונאים הומואים וחושבים שזה "סטיה" מאוננים כל שני וחמישי על זוג לסביות בסרטי פורנו כך שאני לא קונה את הבולשיט הזה..
« עריכה אחרונה: פברואר 11, 2010, 12:50:22 על ידי 500sw »
אל תצביע תשפיע

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #61 ב- : פברואר 11, 2010, 13:18:41 »
500sw שלום רב,
אני הולך להתעלם מגיבוב המילים המלוכלכות שבחרת להשתמש בהם, ולהשיב לך בלשון נקיה כמה שיותר.
א.) אם קראת את תגובה מספר 49 באשכול הזה (ראה לעיל) דווקא נתתי את דוגמת אם פונדקאית (שזה נעשה דרך תרומת זרע, זה היינו הך או תרומת זרע לזוג נשים) להלן ציטוט:"הם לא מביאים ילדים לעולם וגבר לא יכול להכנס להריון.
הם לכל היותר מאמצים ילדים. ואישה שמסכימה להיות אם פונקדאית עבור זוג שכזה היא חולת נפש בעצמה.
אלו הם כל האופציות "להבאת ילדים לעולם" עבור הומואים.
אזי הנחתי צודקת בעליל.
".
כך שמכאן אתה נכנס לתחום שונה לחלוטין של דיון- האם ניתן להומו לאמץ ילד? האם אם פונדקאית לזוג הומואים מידיעה זה מוסרי? איזה השלכות יש על ילד וסביבתו הגדל לזוג הורים חד מיניים? וכו'.
כך שזה נושא אחר לדיון אחר.
ב.) כדי שתבין האברציה בכל העניין אני רק אשאל- בזוג הומואים, מי דמות האם בילד כזה? מי האמא? (האם היא פונדקאית, ז"א האם לא קיימת בחייו של הילד מלידתו) בזוג לסביות, מי מגלם את דמות האב? מי האבא? (תורם זרע אנונימי, וגם כאן אתה נכנס לדיונים מוסריים אחרים ואכמ"ל).
ג.) זה לא העולם ייחרב פיזית אם לא יולידו, ממש לא, זה  רק דאגה כנה לפני החברה האנושית ולגורלה לאור מתן לגיטימציה לשחיתות מוסרית ולאברציות, לכן זה כן מטריד אותי.
ד.) אני לא שונא, בפעם המליון, סוטה צריך רחמים וטיפול, נקודה, לא שנאה ותיעוב.
ה.) פורנוגרפיה זה נושא אחר לדיון, אני לא נכנס לכל אלמנט שמדליק מישהו ובמה הוא צופה במחשכי ביתו.
ויש אנשים לא דתיים ששונאים את זה, הנה:
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #62 ב- : פברואר 11, 2010, 14:52:39 »
לגבי ההערה על הלסביות -
זו המצאה.

כמו הכאב ביצים...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #63 ב- : פברואר 11, 2010, 15:35:15 »
לגבי ההערה על הלסביות -
זו המצאה.
איזו הערה?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #64 ב- : פברואר 11, 2010, 15:37:07 »
לא שלך, של sw500.

טוען שכל יום חמישי ושני סטרייטים רואים פורנו של לסביות...

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #65 ב- : פברואר 11, 2010, 17:21:24 »
לא שלך, של sw500.

טוען שכל יום חמישי ושני סטרייטים רואים פורנו של לסביות...

אבל יש באמת סטרייטים ששונאים הומואים אבל אוהבים לצפות בלסביות

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #66 ב- : פברואר 11, 2010, 18:00:06 »
אבל יש באמת סטרייטים ששונאים הומואים אבל אוהבים לצפות בלסביות

אז הם סוטים לכל דבר ועניין.

אני מניח שיש הרבה מאד גברים שיודו שזה גורם להם גירוי מיני, אבל עדיין זו סטיית מין. גבר שעושה דבר כזה

לדעתי הוא סוטה מין לכל דבר ועניין, לא פחות מפדופיל. שילמד לשלוט ביצרים שלו.

זה בדיוק כמו שפדופיל שמרגיש גירוי מיני שהוא רואה ילד, הוא חייב לדעת לשלוט ביצר שלו, אחרת גם הוא נחשב סוטה מין.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #67 ב- : פברואר 11, 2010, 21:00:55 »
לנץ.
מילים מלוכלכות? קיללתי אותך מתישהו או שאתה מתכוון למשהו אחר??,בכל אופן
א)אם אתה מודה לאם פונדקאית כבר אז איך אתה ממשיך לומר שהם לא תורמים לישוב העולם? זה שהם לא מביאים ביחד זה דבר אחר ואין לו שום משמעות.
ב)ומה רע אם לילד יש הורים חד מינים? זה לא רק לא רע כשלעצמו זה אפילו לא שונה במיוחד ממצב שכיח מאד כיום של חד הוריות,אין דבר כזה "דמות אם" או "דמות אב"
זה רק סטיגמות שנוצרות אצל משפחות לגבי ההורים שלהם לפי מגדר כמו האבא משחק אם הילד כדורגל בעוד שהאמא בבית מבשלת וזה לא אמור להיות מלכחתחילה בכלל.
ג)ואיך בדיוק הורים חד מינים יעודדו שחיטות מוסרית בדיוק? ומה רע בחריגה מהנורמה בדיוק?? כל עוד זה לא שלילי אין מה להתלונן על זה ואתה לא יכול להציג את זה כמשהו שלילי רק כי זה חריג.
ד)תקרא לזה איך שאתה רוצה.
ה)אני בא להראות לך את הצביעות של החילונים שמסכימים עם השנאה/סלידה מהומואים ולהראות לך את הניגוד לסיבות לפיהן החילונים והדתים נגעלים מהומואים.
וזה לא מעניין אותי אם יש הומופוב חילוני שגם שונא הומואים ומפרסם את זה ביוטיוב.
אל תצביע תשפיע

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #68 ב- : פברואר 11, 2010, 22:52:58 »
נץ,

אני חושב שבשלב זה של הדיון מוטב יהיה לכולנו אם פשוט תודה שהטיעון שלך "הומו לא תורם ליישוב העולם לכן הומוסקסואליות איננה מוסרית" עף לפח האשפה. זאת משני טעמים:

- אתה מוסיף ומתעלם מן השאלה שלי שמפילה לך את כל הטיעון. אני אטען שוב: לא אמרתי שאמרת שלהיות עקר זה לא מוסרי. לא הבנת אותי. מה שאמרתי הוא שלגבי אדם עקר מוחלט מבחינה פיזיולוגית, לפי הטיעון שלך אין בעיה שיהיה הומוסקסואל! הוא גם ככה לא יתרום לישוב העולם, אז מה אכפת לך שיהיה הומו? שיפגין את זה איפה שהוא רוצה ויעשה מה שהוא רוצה. לא?  אתה מסתבך בשטויות של עצמך, לדידך הפתרון עבור הומו שלא מסוגל להשתנות הוא למעשה התנזרות, כלומר גם כך הוא לא יתרום ליישוב העולם! אז אם חוסר היכולת להתרבות היא הטיעון שלך מה בעצם עשית בכך שגרמת לאדם להתנזר? איזו בעיה מוסרית פתרת? על זה אתה מגיב באמצעות טיעון המחץ "זו סטייה, זו תועבה וזה לא מוסרי." כלומר בלי קשר לשטות של "פיתוח העולם". לפני שנזרוק לפח גם את הטיעון הזה, בוא נראה האם סיימנו למחוץ את הטיעון הקודם. מה דעתך?

- כפי ש 500SW הראה לך הטיעון שלך מעבר לזה שהוא לא מחזיק מים מבחינה מוסרית, פשוט אינו נכון. הומואים כן תורמים לפיתוח העולם, זו עובדה בשטח, כמו שאמרת זה דיון אחר שעוסק בהשלכות של גידול ילד על ידי זוג כזה ו"אשה שתסכים היא חולת נפש" ועוד בלה בלה מן הסוג הזה, כל זה לא רלוונטי, מה שרלוונטי הוא שטיעון "פיתוח העולם" עף לפח הזבל של הלוגיקה ועלינו להמשיך ולהתמודד עם שאר הטיעונים משם.

"כך שאם אני מציע טיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי (במקרים מסויימים וכל מקרה נדון לגופו),"

תפסיק בבקשה לגמגם ולתרץ  ותענה על שאלה פשוטה אחת ולתמיד. מה אתה מציע לעשות לאנשים כמו ראש פתוח שלא חושבים שיש להם מחלה, שחושבים שמה לעשות טוב להם ככה, ולא ירוצו בהמוניהם לקבל את הטיפול הפסיכיאטרי שאתה מציע להם בנדיבות לב כה רבה? 

"אני לא מתכוון לחטוף הומואים באמצע הרחוב עם שני אחים גברתנים בחלוקים לבנים ומזרק הרדמה אם לכך אתה מתכוון." אז מה כן? כתבת בפירוש שאתה בעד טיפול כפוי, אז לא לחטוף אותם מהרחוב אלא מהבית? או ששני הגברתנים ילבשו חלוקים שחורים במקום לבנים?

"נדב, לא מעניין אותי מה חצי מהפורום חושב, הבעתי כאן רק את דעתי."

אלא שאנחנו לא עוסקים בשאלה "מה היה אילו נץ וגאה בזה היה עומד בשלטון" אלא אנו עוסקים בשאלה "מה היה אילו ארגון הימין האמיתי היה בשלטון", אתה מבין את ההבדל, ולכן תסכים איתי שמה שחצי מהפורום חושב בהחלט רלוונטי. מה שהתכוונתי להוכיח הוא שראש פתוח צריך לפחד גם מהימין האמיתי.

"כך שבסופו של יום, האסלאם הוא איום הרבה הרבה יותר מוחשי מאשר הימין בכל קונסטלציה אפשרית."

אני לא יודע. כל עוד לא קיבלתי כאן תשובה רשמית לשאלה "איך ינהג הימין האמיתי בהומוסקסואלים שלא מעוניינים להשתנות על אף מאמצי השכנוע", אני לא יכול לשפוט מי יותר מסוכן. ושוב אנחנו מדברים כאן על ארגון הימין האמיתי ולא על המשתמש נץ וגאה בזה.

"ואם לומר את האמת נדב, ואם באמת טרחת לקרוא את דבריו של ראש פתוח הוא קרא לזה "איסלמופוביה" אז כנראה שהוא לא פוחד מהאסלאם, אלא רק מפחד מאתנו!! אז כנראה שגם הבנת הנקרא גם קצת חסר אצלך."

תחזור אחורה ותקרא, אני טענתי שראש פתוח צריך לפחד מהאסלאם, אם הוא מפחד או לא בפועל זה עניינו הפרטי. מה שמעלה את השאלה למי מבין שנינו באמת חסרה הבנת הנקרא? נראה לי שכולם מצביעים עליך.

- אין לי בעיה עם מדינות שמעודדות ילודה (עד גבול מסויים ולא נכנס לזה), יש לי בעיה עם אדם שטוען שזוג שמחליט לא להוליד ילדים הוא זוג אנשים בלתי מוסריים. המקרה הראשון סביר, השני זו כבר טענה שהיא תמצית הפשיזם.

"אגב, להלן ציטוט של איין ראנד על הומוסקסואליות ולמה זה לא מוסרי:
She said that homosexuality is a manifestation of psychological "flaws, corruptions, errors, [and] unfortunate premises" and that it is both "immoral" and "disgusting""

:laugh: :::Dואו!!! שברת לי את כל הטיעון עם הציטוט הזה. מה שהיא אומרת כאן זה "הומוסקסואליות היא  תצוגה של שחיתות, טעות וסדקים שהם גם בלתי מוסריים וגם מגעילים" איזה הסבר מאלף, איזו יכולת רטורית, אם זה לא היה כ"כ מבדר הייתי נאלץ לפרוש בבושת פנים מהדיון הזה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #69 ב- : פברואר 12, 2010, 06:18:52 »
לא קראתי את המחקר. אני אסמוך עליך. יכול להיות שטעיתי כאן ובאמת אותו מחקר מראה עליה דווקא.
מחקרים אחרים לדוג': http://www.gogay.co.il/content/article.asp?id=6192, http://www.gogay.co.il/content/article.asp?id=4364.

אני לא חושב שאיידס בהכרח מונע שמחה , אך, איני חושב שיש לקשר כל פעם איידס להומואים.
איידס עובר בין נשאים במין לא בטוח. אם לאף אחד מהזוג אין את הנגיף אין חשש לאיידס.

אני גם לא חושב שסטרייטים בודדים, עריריים וחשוכי בנים שמחים.

מסכים. בטח גם גבר שבוגד באישתו עם אישה אחרת לא שמח.

כאן אני חולק. אני מכיר מספיק זוגות הומואים שחיים ביחד ומאושרים.

זו הסיבה לדיכאון והתאבדויות בקרב הומוסקסואלים, ברגע שהחברה תתייחס אחרת ולא תחשיב אותם ל"לא נורמלים" באמת נראה ירידה חדה בשיעור המתאבדים.

וכמו שאמרתי קודם, אני סבור שאם "הימין האמיתי" ישלטו במדינתנו ויחוקקו חוקים נגד הומואים אז יהיו הרבה יותר מתאבדים.

בס''ד

ציטוט
אני לא חושב שאיידס בהכרח מונע שמחה , אך, איני חושב שיש לקשר כל פעם איידס להומואים. איידס עובר בין נשאים במין לא בטוח.

לפי הנתונים הרישמיים של ממשלת ארה''ב, בערך 5% מאמריקאים הומואים או דו מיניים - וזה כולל אלה שב"ארון".
אך 53% מנשאי HIV (הנגיף הקטלני שמוביל לאיידס) הם הומואים. כלומר רוב נשאי איידס באים מרק 5% מהאוכלוסייה שהם הומואים או דו מיניים.
אי אפשר לדבר על הומוסקסואלים בלי להזכיר איידס, כי אחוז גבוה מהומואים נדבקים במחלה הנוראה הזאת.
זוהי מגפה ממש כמו המגפות של התנ''ך. ואפילו אחרי האזהרה האלוקית הזאת, יש הומואים שממשיכים למרוד בבורא עולם.
הנה הנתונים הרישמיים על איידס והומואים מממשלת ארה''ב: http://www.cdc.gov/NCHHSTP/newsroom/docs/FastFacts-MSM-FINAL508COMP.pdf

ציטוט

שטויות. יש הרבה אנטישמיות בארה''ב ובאירופה, אך שיעור המתאבדים היהודים פחות משיעור המתאבדים הלא יהודים. וזה לא בגלל הדת. מעל 90% מיהדות ארה''ב חילוניים ומתבוללים. ושיעור המתאבדים ביניהם נמוך יחסית למרות כל האנטישמיות ותאמינו לי שיש הרבה.
הומואים מתאבדים בשיעור מדהים (28% מנערים הומואים מנסים להתאבד) כי אין שום תכונה חיובית בחיים הריקים והרקובים שלהם. והומואים בדרך כלל האנשים החלשים ביותר נפשית. הם לא מסוגלים לעמוד בפני אתגרים כמו שהטרוסקסואלים מסוגלים ברוב המקרים.
אכן הומואים שנואים ומותקפים, אבל יהודים בגלות גם שנואים ומותקפים והם לא מתאבדים.

ציטוט

לא נכון. אחוז מסויים של ההומואים יחזרו בתשובה ויהיו יהודים טובים, נאמנים ושמחים.
ומה עם ההומואים האחרים שלא רוצים להשתנות? רוב ההומואים שרוצים להמשיך בחיי המוות שלהם יעזבו את ארץ ישראל אם אנו נהיה בשלטון.

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #70 ב- : פברואר 13, 2010, 00:34:14 »
רק היום התפרסמה כתבה בעיתון שכל רבני הציונות הדתית קוראים לשנות את הגישה כלפי ההומואים ולהראות גישה חיובית ולקבל אותם.
ברור שהאיסור עדיין קיים אבל צריך לגלות גישה חיובית כלפיהם.
בעקבות קריאה זו נחשף שכ 20 רבנים אורטודוקטים מהזרם הציוני החליטו לצאת מהארון ולגלות את נטייתם המינית. הם טוענים שהם נימשכים לגברים אך מעולם לא קיימו יחסי מין עם גבר גלל האיסור מהתורה.
מעניין....האם כולם לא חוו אהבת אם שהם הלכו לחפש אהבת גברים??
מה לעשות....כך אלוהים ברא אותם וזוהי הגנטיקה שלהם.
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #71 ב- : פברואר 14, 2010, 01:45:26 »
רק היום התפרסמה כתבה בעיתון שכל רבני הציונות הדתית קוראים לשנות את הגישה כלפי ההומואים ולהראות גישה חיובית ולקבל אותם.
ברור שהאיסור עדיין קיים אבל צריך לגלות גישה חיובית כלפיהם.
בעקבות קריאה זו נחשף שכ 20 רבנים אורטודוקטים מהזרם הציוני החליטו לצאת מהארון ולגלות את נטייתם המינית. הם טוענים שהם נימשכים לגברים אך מעולם לא קיימו יחסי מין עם גבר גלל האיסור מהתורה.
מעניין....האם כולם לא חוו אהבת אם שהם הלכו לחפש אהבת גברים??
מה לעשות....כך אלוהים ברא אותם וזוהי הגנטיקה שלהם.

בס''ד

איפה הכתבה הזאת? לא היה ולא נברא.
תוכל לפנטז כמה שתרצה אך הסטייה החולנית הזאת לעולם לא תהיה מקובלת לא על יהודים אמוניים ולא על רוב החילוניים. הרוב המכריע של העם מבין שזו מחלה נפשית.
יותר חשוב, בורא עולם לא מקבל את הרשעות הזאת, ולעולם לא יקבל אותה. מי שמתעסק ברשעות הסדומית הזאת מאבד את מקומו בעולם הנצח.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #72 ב- : פברואר 14, 2010, 10:44:22 »

אני חושבת שהומואים/לסביות הם גם בני אדם ויש לקבלם וחלילה וחס לפגוע בהם הבעיה מתחילה שהם מקצינים את היותם חריגים ועושים מצעדים וזה ממש לא במקום. אני חושבת שטיפול פסיכולוגי יכול לעזור אני לא מאמינה שנולדים ככה X או Y  הטבע הוא איש ואישה יחד ולא שום דבר אחר.

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #73 ב- : פברואר 15, 2010, 03:02:17 »
הכתבה פורסמה בעיתון ידיעות אחרונות של סופה"ש האחרון.
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #74 ב- : פברואר 15, 2010, 04:31:55 »
הכתבה פורסמה בעיתון ידיעות אחרונות של סופה"ש האחרון.

בס''ד

איפה הקישור לכתבה? מה השמות של 20 הרבנים שיצאו מהארון?
פופמארט, אפילו רוב החילוניים לא מקבלים את הסטייה הזאת. על אחת כמה וכמה שרבנים ודתיים לא יקבלו את זה.
בפורום האנגלי, יש אשכול של יהודי הומוסקסואלי שלא מקיים יחסי מין הומוסקואליים עכשיו כתוצאה ממה שאמרנו בתוכניות שלנו. והוא היה הומוסקסואל פעיל כל חייו.
ובמסרים פרטיים בפורום האנגלי, אני עוזר לכמה חברים להתמודד עם הסיוט הזה.
הנה האשכול מהפורום האנגלי:
http://jtf.org/forum_english/index.php/topic,43101.0.html