כתב נושא: "איך להתגבר על הומוסקסואליות" - סרטון חדש שלנו  (נקרא 30980 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
"איך להתגבר על הומוסקסואליות" - סרטון חדש שלנו
« להגיב #100 ב- : פברואר 18, 2010, 20:39:55 »
יהרוג ובל יעבור זה רק שלושה דברים ולא מה שציינת כלל- ר"ת שלהם גע"ש
גילוי עריות.
עבודה זרה.
שפיכות דמים.

בכל מיקרה הוא מבהיר את אותה פואנטה,השנאה אליהם פה היא לא דווקא דתית(שלא נדבר על החילונים ששונאים)אלה מבוססת סתם על סלידה אישית ולא ממש סיבה אמיתית בשביל לשנוא או לקרוא להומואים "סוטים" הרי מה זה "סוטה"? אדם שסוטה ממה שהחברה עושה בדרך כלל(לרוב בקטע המיני)וזה בכלל לא משהו אוניברסלי אפילו לא כשזה נוגע ליחסים הומוסקסואלים שכן היו מקובלים בעבר בתרבויות שונות כמו אצל הרומאים.
אל תצביע תשפיע

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
« להגיב #101 ב- : פברואר 18, 2010, 20:50:45 »
בכל מיקרה הוא מבהיר את אותה פואנטה,השנאה אליהם פה היא לא דווקא דתית(שלא נדבר על החילונים ששונאים)אלה מבוססת סתם על סלידה אישית ולא ממש סיבה אמיתית בשביל לשנוא או לקרוא להומואים "סוטים" הרי מה זה "סוטה"? אדם שסוטה ממה שהחברה עושה בדרך כלל(לרוב בקטע המיני)וזה בכלל לא משהו אוניברסלי אפילו לא כשזה נוגע ליחסים הומוסקסואלים שכן היו מקובלים בעבר בתרבויות שונות כמו אצל הרומאים.
אני אישית כלל לא שונא אותם, ומאמין שגם חברי הפורום לא שונאים אותם(במובן האמיתי של שנאה), אולי דוחים את התנהגותם(סטייתם), אך יותר מזה יש כאן רצון לעזור להם ולתמוך בהם, לאף אחד כאן אין אינטרס להרע להם.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #102 ב- : פברואר 18, 2010, 22:37:16 »
בס''ד

אלה ה"רבנים" שרוצים להראות כיפי נפש בתשקורת ובממסד הבולשביקי. הם בוגדים ופחדנים. ואפילו הם אומרים פי אחד שהומוסקסואליות אסורה לגמרי.

והסטייה הזאת הרבה יותר חמורה מחילול השבת כמו שאלמ ציין. יהודי חייב להיות מוכן למות לפני שהוא יקיים יחסים הומוסקסואליים ח''ו. לא ככה לגבי השבת. פיקוח נפש דוחה את השבת.

שוב, מי שמקיים יחסים הומוסקסואליים מאבד את מקומו בעולם הבא. מי שעושה את הרשעות המגעילה הזאת יהיה ארור לעולם ועד ר''ל. חובתנו כיהודים להזהיר ולנסות להציל את המסכנים שעושים את הדבר הנורא הזה.

וה"רב" שדיבר נגד טיפול לשינוי הוא שקרן וחזיר. אני אישית מכיר גם גויים וגם יהודים שהשתנו לגמרי. אולי לא כולם יכולים להשתנות, אבל הרבה כן יכולים ומי שאומר אחרת הוא שקרן.

ואפילו אלה שלא יכולים להפסיק את המשיכה הסוטה - אסור להם לקיים יחסים הומוסקסואליים. והם כן יכולים להמנע מקיום יחסים סוטים אלה כי יש להם בחירה חופשית. הבאתי לכם קישור לאשכול בפורום האנגלי שלנו מהומו שנמנע מלקיים יחסים כאלה כתוצאה מהסרטונים שלי. שוב הנה הקישור:

http://jtf.org/forum_english/index.php/topic,43101.0.html
« עריכה אחרונה: פברואר 18, 2010, 23:46:34 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #103 ב- : פברואר 18, 2010, 23:26:32 »
חיים מדוע כולם מתנגדים בתוקף לכך שיש ארגונים כמו "עצת-נפש" שמנסים לטפל בהומואים ולהחזירם למוטב?
כוונתי היא מה מניע אותם להתנגד ממש בחירוף נפש לכל מי שטוען שהסטייה הזאת היא לא "טבעית" (טבעית כהגדרתם).

וההומואים גם טוענים שאפילו ה FDA קבע שהומוסקסואליות היא לא מחלת-נפש ושלא ניתן לטפל בה, איך תגיב לטענה הזאת? כי כמדומני שבאמת ה FDA קבע זאת...
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #104 ב- : פברואר 19, 2010, 01:14:49 »
בס''ד 
כל אותם ליברלים ''נאורים'' שמתייחסים לתופעה הדוחה הזאת כאילו היא טבעית ונורמלית הם צבועים ודו פרצופיים! אף אחד לא היה רוצה שבנו יהיה הומוסקסואל!
עדן איסקוביץ

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #105 ב- : פברואר 19, 2010, 02:37:00 »
חיים מדוע כולם מתנגדים בתוקף לכך שיש ארגונים כמו "עצת-נפש" שמנסים לטפל בהומואים ולהחזירם למוטב?
כוונתי היא מה מניע אותם להתנגד ממש בחירוף נפש לכל מי שטוען שהסטייה הזאת היא לא "טבעית" (טבעית כהגדרתם).

וההומואים גם טוענים שאפילו ה FDA קבע שהומוסקסואליות היא לא מחלת-נפש ושלא ניתן לטפל בה, איך תגיב לטענה הזאת? כי כמדומני שבאמת ה FDA קבע זאת...

הבעיה היא נזק נפשי שנגרם לחלק מהמטופלים שלא מצליחים להתגבר על ההומוסקסואליות, היו מקרים בארצות הברית אם אני לא טועה שאף גרם לכמה מהם להתאבד עקב "הטיפול". אם זה הרוב או אם זה חלק. את זה אני לא יודע(אני לא מכיר את הסטטיסטיקה).
בנוגע לשאלה השנייה, חיים בעצמו אמר שישנם הומוסקסואלים שלעולם לא ירפאו מהומוסקסואליות, גם אחרי "טיפול", ולעולם לא ימשכו לנשים. על פי כן כל מה שנשאר לו לקוות שהם לעולם לא יקיימו יחסי מין.
הוא ציין זאת באחת מההודעות שלו בנושא הזה(חיים נראה לי שאני יכול להיות הדובר שלך).

עדן, בנוגע לטענה שלך, האמת הגבתי בנושא שאתה פתחת אבל לנוחות אני יחזור:

ברור שאף אחד לא רוצה ילד הומוסקסואל. אני גם לא רוצה שהילד שלי יהיה שמן, או טיפש, או ערס, או מפגר או הגרוע מכל אוהד מכבי. אז?

זה משהוא שהוא פשוט סביל מבחינתי, וגם לאחרים(במקרה הזה לא למרצה שלך)."

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #106 ב- : פברואר 19, 2010, 06:11:22 »
בס''ד

אלה ה"רבנים" שרוצים להראות כיפי נפש בתשקורת ובממסד הבולשביקי. הם בוגדים ופחדנים. ואפילו הם אומרים פי אחד שהומוסקסואליות אסורה לגמרי.

והסטייה הזאת הרבה יותר חמורה מחילול השבת כמו שאלמ ציין. יהודי חייב להיות מוכן למות לפני שהוא יקיים יחסים הומוסקסואליים ח''ו. לא ככה לגבי השבת. פיקוח נפש דוחה את השבת.

שוב, מי שמקיים יחסים הומוסקסואליים מאבד את מקומו בעולם הבא. מי שעושה את הרשעות המגעילה הזאת יהיה ארור לעולם ועד ר''ל. חובתנו כיהודים להזהיר ולנסות להציל את המסכנים שעושים את הדבר הנורא הזה.

וה"רב" שדיבר נגד טיפול לשינוי הוא שקרן וחזיר. אני אישית מכיר גם גויים וגם יהודים שהשתנו לגמרי. אולי לא כולם יכולים להשתנות, אבל הרבה כן יכולים ומי שאומר אחרת הוא שקרן.

ואפילו אלה שלא יכולים להפסיק את המשיכה הסוטה - אסור להם לקיים יחסים הומוסקסואליים. והם כן יכולים להמנע מקיום יחסים סוטים אלה כי יש להם בחירה חופשית. הבאתי לכם קישור לאשכול בפורום האנגלי שלנו מהומו שנמנע מלקיים יחסים כאלה כתוצאה מהסרטונים שלי. שוב הנה הקישור:

http://jtf.org/forum_english/index.php/topic,43101.0.html

מחזק כל מילה. :V:

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך, ואידך זיל גמור.
« להגיב #107 ב- : פברואר 19, 2010, 09:14:32 »
הבעיה היא נזק נפשי שנגרם לחלק מהמטופלים שלא מצליחים להתגבר על ההומוסקסואליות, היו מקרים בארצות הברית אם אני לא טועה שאף גרם לכמה מהם להתאבד עקב "הטיפול". אם זה הרוב או אם זה חלק. את זה אני לא יודע(אני לא מכיר את הסטטיסטיקה).
בנוגע לשאלה השנייה, חיים בעצמו אמר שישנם הומוסקסואלים שלעולם לא ירפאו מהומוסקסואליות, גם אחרי "טיפול", ולעולם לא ימשכו לנשים. על פי כן כל מה שנשאר לו לקוות שהם לעולם לא יקיימו יחסי מין.
הוא ציין זאת באחת מההודעות שלו בנושא הזה(חיים נראה לי שאני יכול להיות הדובר שלך).

עדן, בנוגע לטענה שלך, האמת הגבתי בנושא שאתה פתחת אבל לנוחות אני יחזור:

ברור שאף אחד לא רוצה ילד הומוסקסואל. אני גם לא רוצה שהילד שלי יהיה שמן, או טיפש, או ערס, או מפגר או הגרוע מכל אוהד מכבי. אז?

זה משהוא שהוא פשוט סביל מבחינתי, וגם לאחרים(במקרה הזה לא למרצה שלך)."

מחזק.
אתה צודק לגבי המקרים בארה"ב.
הם נכונים גם לגבי הארץ.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #108 ב- : פברואר 25, 2010, 21:30:08 »
מיס בברלי הילס: להומאואים מגיע עונש מוות זה ברור מהתנ'ך
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=read_count&om=26631&forum=scoops1&viewmode=threaded

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #109 ב- : פברואר 25, 2010, 22:29:06 »
מיס בברלי הילס: להומאואים מגיע עונש מוות זה ברור מהתנ'ך
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=read_count&om=26631&forum=scoops1&viewmode=threaded

טוב אם מיס ביבר להילס אמרה זאת, אין ספק שזה העונש המגיע לאותו הומוסקסואל.

מנותק רק בחיפה יש מכבי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #110 ב- : פברואר 26, 2010, 12:49:07 »
חיים,

אתה איש יקר, אבל אני לא מסוגל להבין מאיפה התפיסה החולנית הזאת?
מאיפה אתה יודע שמדובר באנשים מסכנים? אין סטרייטים מסכנים ואומללים??

במקום להתעסק בבעיה האמיתית של עם ישראל שהיא האויב הערבי והשמאל הבולשביקי, מתפתח לו דיון בפורום על, תסלחו לי- שטות

מי שם אותך או את כל אחד מאיתנו להכנס לחייו של אחר ולשפוט את התנהגותו המינית, בין אם היא מקובלת או לא מקובלת??

עם כל הכבוד ויש הרבה כבוד אליך, הנושא הזה מיותר.

ואם אותו הומוסקסואל הוא איש ימין שמאמין בבורא עולם? גם אז מדובר באדם חולה?
בטח תענו לי שאי אפשר להאמין בבורא עולם ולהיות בעל נטיות סוטות מן המקובל, אבל אני אתקן אתכם כבר מעכשיו: יש ויש.

כל התיוגים האללו מוציאים אותנו אנשים קטנים ומטומטמים.

נקווה לטוב

חג פורים שמח ושבת שלום לכולם!!

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #111 ב- : פברואר 26, 2010, 19:28:36 »
חיים,

במקום להתעסק בבעיה האמיתית של עם ישראל שהיא האויב הערבי והשמאל הבולשביקי, מתפתח לו דיון בפורום על, תסלחו לי- שטות

מי שם אותך או את כל אחד מאיתנו להכנס לחייו של אחר ולשפוט את התנהגותו המינית, בין אם היא מקובלת או לא מקובלת??

בטח תענו לי שאי אפשר להאמין בבורא עולם ולהיות בעל נטיות סוטות מן המקובל, אבל אני אתקן אתכם כבר מעכשיו: יש ויש.

נקווה לטוב

צודק במאה אחוז :old_afro:
אל תצביע תשפיע

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #112 ב- : פברואר 27, 2010, 23:09:02 »
בס"ד

אני נתקלתי בכמה דתיים שומרי מצוות והם הומואים ומצהירים שהם הומואים.

אז איך להסביר את זה חיים?

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך, ואידך זיל גמור.
"איך להתגבר על הומוסקסואליות" - סרטון חדש ש
« להגיב #113 ב- : פברואר 28, 2010, 01:26:22 »
בס"ד

הסברת יפה.
יש גם דתיים שהם הומואים.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #114 ב- : פברואר 28, 2010, 01:43:18 »
בס"ד

בס''ד

יש גם חולי נפש "דתיים". הם באמת צבועים מגעילים אם הם טוענים שאפשר לבצע מעשי תועבה של סדום ועמורה ובו בזמן להיות "שומרי מצוות" חס וחלילה. העונש שלהם יהיה עוד יותר חמור מהעונש שמחכה לסוטים חילוניים.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #115 ב- : פברואר 28, 2010, 01:59:34 »
חיים,

נקווה לטוב

בס''ד

בלי תורה וערכים יהודיים, אין לנו סיכוי לשרוד ואין לנו זכות לשרוד.

הומואים הם סוטים חולי נפש שמורדים נגד בורא עולם ותורתו. הקב''ה לא סובל רשעות כזאת. בתורתו הניצחית יש עונש מוות למעשי סדום ועמורה כאלה.

הסוטים מביאים עונש אלוקי על כולנו ר''ל. כי אם נסבול רשעות כזאת, אנו ניחשב כרשעים גם כן ח''ו.

הומוסקסואליות היא דרך מוות והשמדה. בגלל זאת, אחוז גבוה של ההומואים נגועים במחלת האיידס. איידס היא יד אלוקים.

אם יהודי מאמין בבורא עולם ורוצה מקום בעולם הבא, אסור באיסור מוחלט לעבור על המצוות נגד הסטייה של הומוסקסואליות.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #116 ב- : פברואר 28, 2010, 02:29:54 »
בס''ד
חיים אתה צודק ב-100%
עדן איסקוביץ

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *