כתב נושא: עבור חיים בן פסח  (נקרא 3176 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק tyroll

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
עבור חיים בן פסח
« ב- : מרץ 02, 2010, 21:20:16 »
אני חייב להגיד כמה דברים לפני שאני מתחיל, אני זמן רב רואה אאת הסרטונים שלך, ובודק את השאלות והמצבים שאתה מעלה גם במקומות שונים
אני אדם שהשתנה דעתו לא מזמן הייתי בצד השני של המתרס (לא קיצוני אבל עדיין בגדה השמאלנית) והחלטתי שאני בודק את העניין הפוליטי, העדתי של הסקטורים השונים בישראל.

מצאתי כך: שיהודים רבים שחושבים שהטריטוריה היא הבעיה הינם נמצאים במצב של עבודה בעיינים, קיימת מפלגה "יהודית- ערבית" , שבאג'נדה שלה, בעברית מדבר על מצע מאוד הומוני וחולמני
אך לאתר קיים גם גירסא ערבית, ולאחר בדיקה מעמיקה מצאתי שיש כאן הבדל של שמיים בארץ.
המשכתי לבדוק וראיתי גם בסרטונים שח"כים ערבים כאשר הם מדברים בעברית הם מציגים עולם אחר מאשר שהם מדברים בערבית.
אמרתי אוקי, והמשכתי לבדוק אצל בחורה שמייצגת את המפלגה, ואחראית על כל ההפגנות והייצוג של המפלגה בציבור הערבי
והנה משהו חשוב, רוב מוחץ של הערבים בארץ לא רק שרוצים שני מדינות ך רוצים זכות שיבה בישראל, כלומר מדינה אחת שנקראת ערביסטאן,
ואף משווים את הנקבה לשואה, אני הזדעזעתי לשמוע את זה, איך אפשר לקבל את זה.

בכל מקרה המשכתי במחקרי מצאתי שיהודים שמשתתפים בחוגים אינם מודעים לדעות ומה שמסתובב סביבם, השמאל "הערבי" היום שגודל תחת אפנו, הוא מסוכן, הוא מאוחד ,  ואיתם כוח תקשורתי (יש הרבה מאוד ארגונים שדואגים שערבים יהיו בעלי השכלה ושליטה בכמה שפות, זה לא הערבים של 48) שגורם למצב שבו ישראל נמצאת, כאשר המפלגות הערביות שכאילו מייצגות צדדים שונים, בעצם הם יד אחת, בעצם רוצים מדינה ערבית, שבו ידברו ערבית ודגל פלסטין יתנוסס.

אני יגיד משהו מאוד חשוב אחת הבעיות הגדולות שבערים ובכפרים ערבים, אף אחד מהרשויות לא יודע מה מתחולל שם, מדינה בתוך מדינה, אין ריבון, מצב עגום, שם מתחולל הבלאגן, הבעיה היא לא הערבים בגדה אלא הערבים בארץ, בעלי מצב כלכלי , שמפיצים רעיונות זדוניים, ללא שום ביקורת, ותגובה, מסע הסטה, אני מאוד אשמח שתגיב על העניין, ותגיד לכל האנשים בפורום שיבדקו את מה הולך שם, המידע מפוצץ באינטרנט ואל צריך ללכת עד לשם.
גייס חמישי יש פה

לגבי כל שאר אנשי הפורום, אני אדם חילוני שגר בדרום, אני מאוד מקווה שאנו כיהודים נקבל אחד את השני, העיקר הכוונה, אולי איני דתי, אך אני מודע ללאום שלנו להיסטוריה שלנו עובדה שאפילו אחרי השואה
לא קרה מקרה אחד שיהודי התפוצץ במקום פומבי בגרמניה

סי

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עבור חיים בן פסח
« להגיב #1 ב- : מרץ 02, 2010, 22:04:08 »
יפה, ברוך הבא לפורום  O0
אגב אני חושב ששמעתי פעם על כך שהמצע של חד"ש הוא שונה לחלוטין בערבית, עד עכשיו חשבתי שזה רק בגדר שמועה.
« עריכה אחרונה: מרץ 02, 2010, 22:14:19 על ידי חרותניק »

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עבור חיים בן פסח
« להגיב #2 ב- : מרץ 02, 2010, 22:54:11 »
ברוך הבא לפורום. מקווים לראות אותך פה הרבה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
עבור חיים בן פסח
« להגיב #3 ב- : מרץ 02, 2010, 23:10:22 »
בס''ד

ברוך הבא לפורום.

ההערות שלך מצויינות. אתה יהודי טוב ונבון. אני מקווה שנעבוד יחד כדי להציל את העם שלנו בע''ה.

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
עבור חיים בן פסח
« להגיב #4 ב- : מרץ 03, 2010, 11:01:59 »
אני חייב להגיד כמה דברים לפני שאני מתחיל, אני זמן רב רואה אאת הסרטונים שלך, ובודק את השאלות והמצבים שאתה מעלה גם במקומות שונים
אני אדם שהשתנה דעתו לא מזמן הייתי בצד השני של המתרס (לא קיצוני אבל עדיין בגדה השמאלנית) והחלטתי שאני בודק את העניין הפוליטי, העדתי של הסקטורים השונים בישראל.

מצאתי כך: שיהודים רבים שחושבים שהטריטוריה היא הבעיה הינם נמצאים במצב של עבודה בעיינים, קיימת מפלגה "יהודית- ערבית" , שבאג'נדה שלה, בעברית מדבר על מצע מאוד הומוני וחולמני
אך לאתר קיים גם גירסא ערבית, ולאחר בדיקה מעמיקה מצאתי שיש כאן הבדל של שמיים בארץ.
המשכתי לבדוק וראיתי גם בסרטונים שח"כים ערבים כאשר הם מדברים בעברית הם מציגים עולם אחר מאשר שהם מדברים בערבית.
אמרתי אוקי, והמשכתי לבדוק אצל בחורה שמייצגת את המפלגה, ואחראית על כל ההפגנות והייצוג של המפלגה בציבור הערבי
והנה משהו חשוב, רוב מוחץ של הערבים בארץ לא רק שרוצים שני מדינות ך רוצים זכות שיבה בישראל, כלומר מדינה אחת שנקראת ערביסטאן,
ואף משווים את הנקבה לשואה, אני הזדעזעתי לשמוע את זה, איך אפשר לקבל את זה.

בכל מקרה המשכתי במחקרי מצאתי שיהודים שמשתתפים בחוגים אינם מודעים לדעות ומה שמסתובב סביבם, השמאל "הערבי" היום שגודל תחת אפנו, הוא מסוכן, הוא מאוחד ,  ואיתם כוח תקשורתי (יש הרבה מאוד ארגונים שדואגים שערבים יהיו בעלי השכלה ושליטה בכמה שפות, זה לא הערבים של 48) שגורם למצב שבו ישראל נמצאת, כאשר המפלגות הערביות שכאילו מייצגות צדדים שונים, בעצם הם יד אחת, בעצם רוצים מדינה ערבית, שבו ידברו ערבית ודגל פלסטין יתנוסס.

אני יגיד משהו מאוד חשוב אחת הבעיות הגדולות שבערים ובכפרים ערבים, אף אחד מהרשויות לא יודע מה מתחולל שם, מדינה בתוך מדינה, אין ריבון, מצב עגום, שם מתחולל הבלאגן, הבעיה היא לא הערבים בגדה אלא הערבים בארץ, בעלי מצב כלכלי , שמפיצים רעיונות זדוניים, ללא שום ביקורת, ותגובה, מסע הסטה, אני מאוד אשמח שתגיב על העניין, ותגיד לכל האנשים בפורום שיבדקו את מה הולך שם, המידע מפוצץ באינטרנט ואל צריך ללכת עד לשם.
גייס חמישי יש פה

לגבי כל שאר אנשי הפורום, אני אדם חילוני שגר בדרום, אני מאוד מקווה שאנו כיהודים נקבל אחד את השני, העיקר הכוונה, אולי איני דתי, אך אני מודע ללאום שלנו להיסטוריה שלנו עובדה שאפילו אחרי השואה
לא קרה מקרה אחד שיהודי התפוצץ במקום פומבי בגרמניה

סי

ברוך הבא לפורום שלנו.

אני אשמח מאוד אם תוכל להעלות בבקשה מקורות המצביעים על כך שהמפלגות הערביות בערבית אומרות את מה שכתבת.
חשוב מאוד להפיץ זאת ושעם ישראל ידע זאת.

מנותק tyroll

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
עבור חיים בן פסח
« להגיב #5 ב- : מרץ 03, 2010, 17:13:02 »
אני אתן כמה דוגמאות:

בתור אחד ששאל ואפילו היה בחלק מההרצאות בחלק מהחוגים הללו לדוג': מפלגת חד"ש
במפלגה קיימים אנשים יהודים החברים אחד מהם הוא דב חנין
בהרצאתו דיבר שזכות השיבה אינה מוגבלת ולא יכולה כלל להתקיים ברמה סופית וגבולות 67
ואף ציין שהמדינה חייב להתבסס חלק מהלאום מסוים, והנקבה הוא בסה"כ יום זיכרון

בעוד סרטון של מוחמד ברכה, הוא דיבר על מדינה יהודית עם זכויות מיעוט לערבים ומדינה לשני בעודו
אומר ששלטון חמסטן הוא גרוע מאוד ופוגע ביחסים

עד עכשיו זה שמאל מסוים, שאפשר להתמודד איתו

אבל אמרתי לעצמי אם היה כם מזמן היה שלום ואז חיפשתי חלקים מהדברים הללו באינטרנט ומצאתי כך:
כל הח"כים הערבים הם כיד אחת, מדברים על הנקבה מפגינים ביחד, אפילו יש תמונות של ראד סאלח, מוחמד ברכה, אחמד טיבי, טאלב אלסנא וכל חבורת
הרשע הולכים ביידים שלובות
באזור הר הבית, עכשיו למראה תמים זה נראה כאילו הם מאוחדים, אבל למבין את התרבות הערבית, זהו סמל
שלא נוותר על ירושלים, ופלסטין ואנחנו תמיד ניהיה פה
אנחנו ריבון.
2. החכים הערבים מתרכזים בכינוסים למגזר הערבי, בכל מיני מקומות באום אל פאחם, נצרת, עראבה, וכ"ו ומקיימים ועידות ומדברים שם
על חירות הפלסטינים, קיום ישראל כדבר זמני שיש להתנגד אליו, וכן משתמשים בכל הסמלים אם זה הר הבית, המנון פלסטין וכ"ו
הם תמיד מדברים על הציונות בהשוואה על השואה,
ומזכירים את מהפכת צה ג'וארה בקובה שבכדי להגיע לחופש יש להתנגד,
לכיבוש וזהו הצעד הלגטימי (כלומר כל מה שנעשה לעורף ולחיילי צה"ל מוצדק , אם קוראים את השורות) ואומרים שכעם אם נבדלים ובעלי רמה אחרת
 . כמו כן הח"כים הערבים לא
עוסקים בהחלטות כלכליות, סוציאליות , אלה רק בעניינים של הסקטור שלהם וכמובן הלאומיות.
3. עזמי בשארה- הביא את הצרה הגדולה ביתר אך חשף את הפרצוף האמיתי בראיון מאוד מוקדם הוא אומר, אין דבר כזה פלסטין, יש אומה ערבית,
והמדינה הזו צריכה להיות כל אזרחיה, ושוב בין השורות קיים כן בעיה רצינית
במצב הדמוגרפי לא תיהיה כאן שום ריבון יהודי, קרקעות היהודים יעלמו, במצב זה
זאת תיהיה מדינת איסלאם
מצב אפוקליפטי, עזמי בשארה, בא בתקופה והצית את המגזר בצורה קיצונית
כל ערבי שתשאל ידבר בשבחו, יש סיפור אמיתי
שבחדרו יש תמונה של נאצר, ותמיד דיבר על דרכו
4. המפלגות הערביות יש להם תפקיד ומחולקות כך שיקצנו את הלהבה שקיימת במדינה
מפלגת חד"ש ומפלגת בל"ד מקיימת קייטנות, אירועים, מצעדים ותחרויות  עבור הנוער הערבי
כאן אשכרה נעשה שטיפת מוח והכנסת ערכים עוד בגיל הקטן, יש לי המון תמונות וסרטונים שמוכיחים את זה יש בנאד
בישראל מכונה ביוטיוב,
ksam1986 שם יש סרטונים רבים
של כל מה שדיברתי פה ויש גישה חופשית
עכשיו מפלגתו של אחמד טיבי, ביא בעלת קשר ישיר לתנועה האיסלאמית
התנועה האיסלאמית יש פילוג שהוא "שקר" הפלג הצפוני והדרומי
בסה"כ ההבדל בינהם שיש כאלה שאינם מכירים כלל במדינה וכאלה שאינם מכירים אך מאמינים שכדי לשנות יש לפעול
דרך הממשך והפרלמנט הקיים
אני חייב לציין התנועה האסלאמית זה גוף רשע שמסייע המון לשטנה שיש בארץ
הפלגים אולי מייצגים משהו אך הם כגוף אחד ומשלימים אחד את השני
הם צועדים כמקשה אחת, ובעצם צועדים יחד. האחד פועל בצורה אחת והשני בצורה אחרת, אך פועלים למטרה אחת, ליצור ציבור ערבי מאוחד תחת האיסלאם ומשנת פלסטין

אני חייב לציין שהוכחות קיימות וללא בושה מוצגות
אני יכול להביא חומרים, אך אני יעלה זאת בצורה מסודרת  , מובטח, ויראה אותם

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
עבור חיים בן פסח
« להגיב #6 ב- : מרץ 03, 2010, 17:27:25 »
תודה רבה  O0

אני אשמח מאוד אם תעלה את החומרים האלה.

מנותק tyroll

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
עבור חיים בן פסח
« להגיב #7 ב- : מרץ 03, 2010, 18:47:33 »
חיים בן פסח היקרחלק על מה שהוכחתי
1.
סרטון אחד מהשטנה של בל"ד והחד"ש

2. שימוש בסמלים בארגון חד"ש

3.כתבה שמראה הרבה על תנועת חד"ש באתרה בערבית
http://www.aljabha.org/index.asp?i=49258
זהו כינוס שאינו אמור להתפרסם במפלגה שדוגלת בין שיתוף פעולה בין המגזרים
4.הפגנה משותפת

5.
הפגנה משותפת עם ראאד סאלח
6.עצרות הנכבה

7. מה שסיפרתי על ההבדל בין הנושא הערבי של הח"כ למה שהם מדברים עם יהודים בעברית

8. ההפגנה בערבה ח"כ ערבים, כל מפלגות הערבים
מי שמבין ערבית, ישמע גם את כל השטנה

9.השקר הערבי- עזמי בשארה בשני עמדות שונות

קי עוד הוכחות שאני רוצה לעלות

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
עבור חיים בן פסח
« להגיב #8 ב- : מרץ 03, 2010, 19:37:19 »
תודה רבה לך איש יקר וטוב.  O0

מנותק tyroll

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
עבור חיים בן פסח
« להגיב #9 ב- : מרץ 03, 2010, 22:06:29 »
אני חייב לציין
שלא סתם כתבתי את הדברים הללו
אני מרגיש וחושב כעת
לא משנה מאיפה באנו
עלינו להתחאד, יהודים, חילונים סביב
ולזכור שאנו נלחמים על הבית, גם אם קשה תמיד נזכור
שבכל מקום אחר בגלובוס נחשב לזר.

יש משפט מאוד שוב שאומר: כל יהודי הוא יהלום רק צריך ללטש אותו.

גם אלה שלא הולכים בדרכנו שכחו דבר אחד מאוד חשוב: גם אחרי השואה, שהיו ליהודים כל הסיבות בעולם לשם נקמה
לא קרה שום מקרה שיהודי התפוצץ או פגע באזרחים גרמניים
לכן אין שום אישור, או הגיון למעשה של כל המחבלים התוקפים אותנו

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
עבור חיים בן פסח
« להגיב #10 ב- : מרץ 03, 2010, 22:48:03 »
חבל שאני לא מבין ערבית.
אני אודה לך מאוד אם תוכל לתרגם את מה שכתוב באתר של חד"ש.

הסירטון על החזיר המנוול בשארה חזק מאוד.

מנותק tyroll

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
עבור חיים בן פסח
« להגיב #11 ב- : מרץ 04, 2010, 07:38:10 »
הנה תרגום מלא של מה שכתבו לאנגלית
Union
Wednesday, 3/3/2010
Depending on the activities approved by the General Assembly of the United Nations has encountered on Monday, the first day of the month of March, the first day of the week to resist Israeli apartheid across the world. Over the days this week, is being organized many activities and events against public manifestations of racial discrimination practiced by the official Israeli policy in Israel and the Palestinian territories and Syrian territories. It was announced in more than forty cities in the world for organizing the activities on this occasion. These activities also approved the blessing of the initiative by a group active in the Canadian city of Toronto to support the legitimate rights of the Palestinian freedom and national independence. Have turned this initiative, which took place in the year two thousand and five over the past years to draft a major international solidarity with the Palestinian Arab people and condemn the crimes of the Israeli occupier and the impure from the herds of the settlers. Prominent among these activities, various forms for a boycott of Israeli aggression. In a number of European countries such as Britain and the Scandinavian countries, civil societies and the progressive and left-wing parties are boycotting goods manufactured in the occupied Palestinian and Syrian territories. And the Group of European Union is considering a proposal not to renew the Trade Protocol with Israel after the commission of the crime of the liquidation of Palestinian leader Mahmoud al-Mabhouh, while unfortunately used by some Arab regimes, the "moderate" and domesticated U.S. to accelerate the normalization of economic relations - trade with Israel. Also, several universities in Britain, Sweden, Denmark and other Israeli universities boycott Israeli lecturers. The university students in higher institutes and universities, U.S. and European acts of protest against the Israeli officials came to the institutes for the marketing policy of crime and the Israeli settlement. This is in addition to the activities in the cultural and media presentation of films reflecting the massacres and crimes committed by the occupiers and settlers in the occupied areas, and publication in the press about various crimes of the occupiers.
Such activities of the province and the other is also in the various cities of the occupied West Bank and Gaza Strip. As part of the escalation of the onslaught of fascism - racism against our Arab face some manifestations of racial discrimination tusks Brtheidi such law was passed in the Knesset, barring the Arab housing in communities and villages and inform the public of various Arab cities and villages, settlements and bypass roads, a program started its implementation of ethnic cleansing against Arabs in the Negev. Our message on this occasion is an escalation of the Jewish-Arab struggle against the Israeli apartheid.

אבל לא צריך להיות גאון רק להכנס לאתר בעברית ולהכנס באנגלית, ותראו הבדלים ענקים, אין דבר כזה מפלגה יהודית ערבית, יש רק דבר כזה מפלגה ערבית, עם יהודים שנמצאים בה, אבל הם אינם אחראים על  רוח המפלגה

מנותק tyroll

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
עבור חיים בן פסח
« להגיב #12 ב- : מרץ 04, 2010, 07:41:21 »
עבור הלוחם באנרכיסטים, אשמח לעזור לך, ולהראות לך הרבה ממה שאני מצאתי, יש גם דברים שהם לא מידע מסרטונים
אלה שיחות שהייתי עד להם, באופן אישי, וראיתי איך עובדת השיטה
הבעיה הגדול שאין יודעת הממשלה, אולי אחוז מסוים בשב"כ יודע מה מתנהל בכל הכפרים והיישובים הערבים, זה מתחת לאף שלנו

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
עבור חיים בן פסח
« להגיב #13 ב- : מרץ 04, 2010, 10:32:24 »
עבור הלוחם באנרכיסטים, אשמח לעזור לך, ולהראות לך הרבה ממה שאני מצאתי, יש גם דברים שהם לא מידע מסרטונים
אלה שיחות שהייתי עד להם, באופן אישי, וראיתי איך עובדת השיטה
הבעיה הגדול שאין יודעת הממשלה, אולי אחוז מסוים בשב"כ יודע מה מתנהל בכל הכפרים והיישובים הערבים, זה מתחת לאף שלנו

זה מאוד מערגיז ומקומם שבמקום שהמדינה תשקיע מאמצים לחשוף את הפרצוף האמיתי שלהם אנחנו מרצים את העולם ומדברים על שלום כוזב!!!

לדעתי חשוב מאוד שכול אחד יקח על עצמו משימה. שכול אחד יציג בפני החברים שלו והמשפחה שלו את מה שכתוב באתרים שלהם וכול מיני דברי שיטנה שהם אמרו שנחשפו.
חשוב מאוד שכמה שיותר אנשים יתוודעו לאמת.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
עבור חיים בן פסח
« להגיב #14 ב- : מרץ 04, 2010, 10:52:17 »
ברוך הבא לפורום אני שמח שעוד יהודי טוב התעורר במיוחד עם הוא היה פעם שמאלני תשמע מה שעשיתה טוב מאוד אתה חושב שתצליח להעיר עוד כמה מחביריך ולגרום להם להצטרף לימין האמיתי ? ישר כח !!!!!!!!!!
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"