כתב נושא: הצעה: להקים למסתננים מאפריקה ישוב מיוחד (ערוץ 7)  (נקרא 2017 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק פטריוט

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תגידו מה קורה ליעקב כ"ץ?
לא מזמן הוא אמר שצריך לתת אזרחות לכל הערבים ועכשיו זה
אני לא מבין משהו או שגם הוא זז שמאלה?

הצעה: להקים למסתננים מאפריקה ישוב מיוחד
בישיבת הועדה לנושא העובדים הזרים עלתה הצעה להקים למסתננים מאפריקה ישוב מיוחד, אשר בו יגורו ויעבדו.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/201331

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הסתכלתי בכתבה ולא ראיתי שהוא בעצמו אמר את זה.

רק רשום שבישיבת הועדה שהוא עומד בראשה הועלתה העצה כזו.

יכול להיות שזה הועלה ע"י ח"כ אחר או ע"י חבר אחר או אורח בועדה.

אני לא חושב שכ"ץ עצמו העלה את ההצעה.

אני בכל מקרה מתנגד לרעיון כזה. עדיף שנדאג למחוסרי הדיור מהעם שלנו

לפני שאנחנו דואגים לגויים שמסתננים לפה בצורה לא חוקית.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
הסתכלתי בכתבה ולא ראיתי שהוא בעצמו אמר את זה.

רק רשום שבישיבת הועדה שהוא עומד בראשה הועלתה העצה כזו.

יכול להיות שזה הועלה ע"י ח"כ אחר או ע"י חבר אחר או אורח בועדה.

אני לא חושב שכ"ץ עצמו העלה את ההצעה.

אני בכל מקרה מתנגד לרעיון כזה. עדיף שנדאג למחוסרי הדיור מהעם שלנו

לפני שאנחנו דואגים לגויים שמסתננים לפה בצורה לא חוקית.
מסכים איתך לחלוטין יש לנו מספיק בעיות כמו באמת מחוסרי בית יהודים אבטלה יהודית ועוד הרבה בעיות שלא עולות לי בראש כרגע הא הבעיה הכי גדולה הערבים בא"י לפי דעתי שקודם כל ידאגו ליהודים ורק אחרי זה למסתננים ואם היה לי אפשרות לשאול את מי שאמר את זה שאלה הייתי שואל אותו למה למסתננים מותר לחיות בארץ ולחיים שהוא יהודי אסור נראה מה הוא היה עונה לי
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תגידו מה קורה ליעקב כ"ץ?
לא מזמן הוא אמר שצריך לתת אזרחות לכל הערבים ועכשיו זה
אני לא מבין משהו או שגם הוא זז שמאלה?

הצעה: להקים למסתננים מאפריקה ישוב מיוחד
בישיבת הועדה לנושא העובדים הזרים עלתה הצעה להקים למסתננים מאפריקה ישוב מיוחד, אשר בו יגורו ויעבדו.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/201331

פשוט בושה מה שממשלת הזדון והממסד השמאלני הרקוב עושים.
הם מעדיפים לתמוך במהגרים בלתי חוקיים מאשר לעזור ליהודים טובים כמו ניצולי השואה לחיות בכבוד.
המהגרים הללו רק פוגעים בריבונות היהודית שלנו ומסיעים לערבים המוסלמים הנאצים בכך.

את המהגרים חייבים לגרש. אני שירתתי מספר פעמים בשירות מלואים בגבול מצרים והגבול פרוץ לגמרי. גם מחבלים ערבים מוסלמים נאצים חודרים משם דרך עזה. המדינה חייבת לא להפקיר את הגבול ולבנות  תוואי גדר כמו שיש לנו בשאר הגבולות עם המדינות הנאציות האחרות.

אני גם  לא מאמין שיעקב כץ אמר דברים מטורפים כאלה.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה רע כל כך במהגרים כל עוד יש הגירה מבוקרת אין מה לדאוג מהמהגרים,סך הכל הרבה מהם הם אנשים נחמדים אני גר ליד כמה מהגרים הודים והם האנשים הכי נחמדים בשכונה שלנו.וישוב מיוחד בשביל מהגרים זה רעיון גרוע זה יצור מין גטו של מהגרים מאזור מסוים ויבודד אותם משאר האוכלוסיה וזה יפגע במהגרים עצמם לא באזרחים היהודים.
אל תצביע תשפיע

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה רע כל כך במהגרים כל עוד יש הגירה מבוקרת אין מה לדאוג מהמהגרים,סך הכל הרבה מהם הם אנשים נחמדים אני גר ליד כמה מהגרים הודים והם האנשים הכי נחמדים בשכונה שלנו.וישוב מיוחד בשביל מהגרים זה רעיון גרוע זה יצור מין גטו של מהגרים מאזור מסוים ויבודד אותם משאר האוכלוסיה וזה יפגע במהגרים עצמם לא באזרחים היהודים.

אם תסתכל בתגובות הראשונות תראה שדובר על מסתננים - אנשים שהגיעו לארץ באופן לא חוקי, לא על מהגרים שהיגרו לפה על פי חוק.

עקרונית אין לי בעיה עם הגירה חוקית מבוקרת של גויים לפה כל עוד הם מקבלים את חוקי המדינה לחלוטין, אבל גם זה צריך להיות מוגבל בכמות.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
אם תסתכל בתגובות הראשונות תראה שדובר על מסתננים - אנשים שהגיעו לארץ באופן לא חוקי, לא על מהגרים שהיגרו לפה על פי חוק.

עקרונית אין לי בעיה עם הגירה חוקית מבוקרת של גויים לפה כל עוד הם מקבלים את חוקי המדינה לחלוטין, אבל גם זה צריך להיות מוגבל בכמות.
אז למה למהגרים לא יהודים מותר לבוא לפה וליהודי כמו חיים בן פסח אסור אני נגד הגירה גם אם היא מבוקרת כל עוד לא מסכימים ליהודי לעלות ארצה זאת מדינת היהודים לא ? עכשיו אני לא בטוח לאן הגענו אנחנו צריכים להלחם למען יהודים לא למען מהגרים

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אז למה למהגרים לא יהודים מותר לבוא לפה וליהודי כמו חיים בן פסח אסור אני נגד הגירה גם אם היא מבוקרת כל עוד לא מסכימים ליהודי לעלות ארצה זאת מדינת היהודים לא ? עכשיו אני לא בטוח לאן הגענו אנחנו צריכים להלחם למען יהודים לא למען מהגרים

מותר כמעט לכל יהודי לעלות לארץ. גם לכאלה שהם כיום לא יהודים ורק סבא שלהם היה יהודי מותר. המקרה של חיים, לצערי, הוא מקרה עצוב

שבו המשטר/הממסד מתנכר לחיים, לדבריהם בגלל פעולות לא חוקיות שהוא ביצע בעבר (פיצוץ מטענים), הם טוענים שהוא יכול

ליצור פה אנרכיה.

אבל האמת היא שהם לא רוצים פה את חיים לא כי הם פוחדים ממטענים שהוא יכול להכין, אלא כי הם פוחדים ממהפכה שהוא

יכול לעשות פה בדעת הקהל ולגרום לעם להבין שדרך הימין האמיתי היא הדרך הנכונה. יש גם סרטון שחיים מדבר על הנושא.

בקשר להגירה חוקית של עובדים זרים לפה, תראה, ברור שבמצב הכי טוב עדיף שיהיו במדינה שלנו רק יהודים. אבל לפעמים

חייבים פה כמה גויים כדי לעשות את העבודות השחורות, כי עבודות שיהודים לא רוצים לעשות - עבודות כמו : סיעוד, ניקיון, תחזוקה,

ולכן אין ברירה שיהיו פה כמה גויים שיעשו את העבודות האלו במקומם .

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
אתה יכול לשלוח לי את הסרטון בבקשה ?

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתה יכול לשלוח לי את הסרטון בבקשה ?

חיפשתי אבל לא מצאתי את הסרטון. אבל אני זוכר שיש סרטון שבו חיים אומר את הדברים האלו.

אולי שהוא יבקר בפורום הוא יביא קישור לסרטון.