כתב נושא: יש לנו בעיה אמיתית עם הממשלה הזאת.  (נקרא 6942 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
יש לנו בעיה אמיתית עם הממשלה הזאת.
« ב- : נובמבר 11, 2006, 22:20:38 »
ליברמן מחזק את אולמרט.אולמרט מדבר על מסירת שטחי ארץ ישראל לאויב ושחרור מחבלים רוצחים מבתי הכלא.
שינוי שיטת הממשל יעלה את אחוז החסימה דבר שיקשה עוד יותר על מרזל להכנס לכנסת.
יש להפיל את הממשלה כי בנפשנו הדבר.
השמאלנים בלעו את ליברמן וישתמשו בו לביצוע התכנסות.
ליברמן הוא שמאל כעת ולא ימין.
המצב קשה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בעניין: יש לנו בעיה אמיתית עם הממשלה הזאת.
« להגיב #1 ב- : נובמבר 12, 2006, 10:22:06 »
המצב אכן קשה.  כמה שהרב כהנא אהב יהודים, ולא יכל להעלות על דעתו את האפשרות של מלחמת אחים, ככל שחולף הזמן, כן עולה בי החשש שהפתרון היחיד  הוא טיהור עמנו מן המתיוונים מחללי השם, גם אם זה יהיה כרוך בשפיכת דם יהודוני.  זה עבד בתקופת המכבים, וזה יעבוד גם כיום.  אלו דברים קשים, לכאורה אכזריים, אבל אולי אין ברירה, ובטווח הרחוק צעד "קיצוני" זה יוכח כנכון ואף רחמני.  יתכן והצדיק יגאל עמיר סלל עבורנו את הנתיב לגאולה.  ניסינו בדרכי נועם עם המתיוונים, "קירוב לבבות", הבנה, אחווה, פשרות---זה לא עובד.  הגיע הזמן למשהו אחר.   :-\
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : נובמבר 12, 2006, 12:31:23 »
נאמנים עלי דברי הרב ומשנתו שאסור להרוג יהודים.ואני אישית לא אשתתף בהרג יהודים.אני גם לא קורא להרג יהודים.
הבעיה היא הערבים ויש פתרונות.
הפעילות שלנו היא פוליטית,שכנוע.
אני בכלל מסתייג מהסתה לרצח ומביטויים קשים נגד יריבים פוליטיים.
חיים בן פסח אמר שיהודים פוחדים מהכהניסטים.לדעתי זה בגלל שימוש בשפה לא נאותה.
הקריאות רק דוחות מצטרפים פוטנציאלים שתומכים בגירוש ערבים.
אני בפירוש בעד שמירת חוק וקורא לשמירת חוק.
אני מסתייג ומגנה רצח יהודים.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 12, 2006, 18:27:53 »
ציטוט
הבעיה היא הערבים ויש פתרונות.
טעות בידך!  הבעיה אינה הערבים---שורש הבעיה הוא חוסר אמונה בהשם, והערבים הם רק סימפטום, ואת זה אמר הרב כהנא בעצמו!  אם זה לא היה הערבים, אז זה היה משהו אחר.  שלא תחשוב שאם נטפל בבעיה הערבית, אז פתאום, באורח פלאי, הכל יהיה טוב.  הערבים ימח שמם הם מתנה משמיים שנשלחה לנו מאת ה' כדי למנוע את התבוללותנו ולגרום לנו לחזור בתשובה.  הם ממלאים את תפקידם נאמנה, והגיע הזמן שאנו נמלא את תפקידנו, להיות ממלכת כהנים וגוי קדוש.

שנית, לא דיברתי על פגיעה ביהודים חלילה, אלא ביהודונים.  יש הבדל גדול.  גם כשפנחס הכהן הרג את זמרי, וכשהמכבים הרגו מתיוונים, אני בטוח שהיו יהודים שחשבו שזה יותר מדי, שהם (פנחס והמכבים) חצו את הגבול בל-יעבור.  ואך טבעי שכך יחשבו יהודים, שהם עם רחמנים בני רחמנים.  אבל לפעמים יש צורך בטיהור פנימי, ורק לאנשים אמוניים יש את הכח הנפשי לעשות זאת, כמו הלויים שעברו בקרב מחנה ישראל לאחר חטא העגל והרגו רבים מבני עמם, בפקודה של משה.

"קנא קנאתי לה'"

"אם ישמעו ואם יחדלו"
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : נובמבר 13, 2006, 08:23:18 »
הרב כהנא קבע שאסור להרוג יהודים.זה  פסק הלכה.אם הרב קבע הוא יודע יותר טוב מאיתנו.הוא היה תלמיד חכם והכיר את ההלכה.
מי יקבע מי יהודון?אתה?מישהו אחר?

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 13, 2006, 13:56:31 »
בס"ד
יכול להיות מצב שיהודים הורגים יהודים. זה היה בתורה, ובמיוחד הצטיין בזה שבט לוי. אם זה היה בעבר, זה יכול להיות גם בעתיד. היו לזה סייגים שונים וזה דבר מאד נדיר אך לא בלתי אפשרי.
בדומה לזה, גם דמוקרטיות שונות בעולם חוסלו. שוב, זה גם כן דבר נדיר אך קיים. בעיקר עקב שחיתות וחוסר הבנת המנהיגים שלדמוקרטיה גם כן יש גבולות. בתנ"ך יש את סיפורם של רחבעם וירבעם. גם בדורנו אנו, מי ששכח, היתה פעם דמוקרטיה שהוקמה בעיר ווימאר. היו ניתוחים שונים על כך, אבל רובם מסכימים שהגורם הראשי לנפילתה היה התקרנפות בתי המשפט והפיכתם לכלבלבים של השלטון. ומי הפיל אותם? הנציונאל סוציאליסטים או בקיצור הנאצים. מפלגתו של  הפירר אדולף היטלר ימ"ש. בהרבה מדינות הדברים דומים. יש ארצות - כמו טורקיה וארגנטינה שהמערכת הדימוקרטית לא למדה את הלקח ולא לוקחת אחריות ואז הצבא הוא גורם מרסן ושמרן שמגביל את הדימוקרטיה.
אם נסתכל על בחירת אריק שרון בישראל בבחירות הלפני אחרונות והתמיכה הציבורית בו לפני הבחירות האחרונות, נראה שהעם כמה למנהיג יחיד, דיקטטורי כי קצה נפשו בדמוקרטיה. מבחינות רבות מאד, אני מוצא שבישראל היום בשלים התנאים ובשל העם להפיכה דיקטטורית ועריפת ראש כל השלטון הקיים ורוב מוסדותיו. יש הרבה כנראה שחושבים שישראל כיום עדיף לה דיקטטור חזק שעורף ראשים על פני דמוקרטיה קיימת. הציבור כנראה לא יניד עפעף אם יערפו את ראשי כל הפוליטיקאים, העיתונאים, הבכירים בשירות הציבורי ובבזק ובחברת החשמל ובחברת מקורות ובצה"ל ומערכת הבריאות, וגם אצל הערבים שמתגוררים בתחום המדינה. אינני יודע לגבי אנשים אחרים, אני לפחות רואה כתובת ברורה וגדולה על הקיר בצבעים עזים.
GY 

בייקר

• אורח
« להגיב #6 ב- : נובמבר 13, 2006, 14:34:03 »
בסוף תקבל דיקטטור שמאלני כמו ברק.הפיכה תבוא מהצבא והשמאל שולט במטכ"ל בשיטת חבר מביא חבר.
לא נאמר שבשל שנאת חינם חרב הבית?
שוב יש הבדל בין ניתוח תיאורטי לבין המצב המעשי בארץ.
כמי שחי כאן משרת בצבא,עושה מילואים עם שמאלנים.
כמי שעובד כאן עם שמאלנים ורואה מי מחזיק את המשאבים.
מארצות הברית דברים נראים אחרת.
היו הרבה דברים במהלך ההיסטוריה.
אגב כמו בתורכיה הצבא כאן ימנע הפיכה.
גם האויב מחכה כאן למלחמת אזרחים בכדי לתקוף.
ערפאת ביוהנסבורג אמר שמטרתו לגרום כאן למלחמת אחים ולירידה של מליון יהודים.
אל תשכחו שבסך הכל מדברים על בחירת מרזל לכנסת ולא על הפיכה או מלחמת אזרחים.
השמאלנים נלחמו איתנו במלחמות נגד האויב הערבי.
אפילו עכשיו נהרג הבן של גרוסמן שהוא האדמו"ר של השמאל.זה הסופר מ"הזמן הצהוב"

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 13, 2006, 18:56:28 »
הרב כהנא קבע שאסור להרוג יהודים.זה  פסק הלכה.אם הרב קבע הוא יודע יותר טוב מאיתנו.הוא היה תלמיד חכם והכיר את ההלכה.
מי יקבע מי יהודון?אתה?מישהו אחר?
בשביל הרב כהנא, הימנעות מפגיעה ביהודים לא היתה העיקרון המנחה, אלא העדפה אישית.  העיקרון המנחה עבורו היה תמיד קידוש השם, ובהזדמנויות אינספור הוא צטט מן המשנה ומן הגמרא קטעים שעסקו בשונאי ישראל (מתיוונים שנלחמו נגד היהדות) ובעונשם.  אני מצטט מתוך שיעור תורה שהרב העביר בחנוכה בפני אסיפת חג של תלמידיו: "אילו הוא [יוסי שריד] היה חי אז [בתקופת המכבים]---דינו מוות!  בוודאי, בוודאי." (קול מחיאות כפיים).  אילו הרב כהנא היה תופס את השלטון, קרוב לוודאי שלא היה הורג את יוסי שריד ודומיו, אבל זה היה משקף לא את ההלכה אלא אך ורק את הנפש העדינה של צדיק אוהב ישראל זה, הי"ד.

אני מניח שאתה מתנגד למלה "יהודון".  יכולתי להשתמש במקום במלים כמו "מתיוון", "מתבולל", "שונא ישראל",---היינו הך.  לא אני קובע מי יהודון, אלא היהודון עצמו---בהתנהגותו.  אין לי בעיה עם חילוניים בורים.  יש לי בעיה עם חילוניים שמאלניים צבועים שונאי יהדות, שמצד אחד לא מאמינים בה' ובתורתו, ומצד שני ממשיכים להתעקש להיקרא יהודים, ולגור בארץ ישראל.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
« להגיב #8 ב- : נובמבר 13, 2006, 23:26:03 »
אוקיי אבל נתניהו,לנדאו,העצני,הרב עובדיה יוסף אינם יוסי שריד יש הבדל.
רצח רבין היה ברור וצפוי והיתה לו מטרה זאת היתה התנקשות פוליטית עם מניע דתי.
אתה בקיא ממני בהלכה ובודאי מכיר את תורת הרב.
אתה לא רואה הבדל בין תלמיד חכם כרב עובדיה ליוסי שריד?
הרב עובדיה מתיוון?

בייקר

• אורח
« להגיב #9 ב- : נובמבר 13, 2006, 23:34:22 »
ועוד משהו הטרמינולוגיה חשובה.
אני אישית מעדיף את המילה מתבולל על יהודון.
את המונח פינוי פיצוי או עידוד הגירה על טרנספר.
אפשר לדבר בלשון רכה על אותו הדבר.
או שמראש אתה מדבר אל קהל המונים באסיפת בחירות ומתלהם ומצד שני אם אתה בטלביזיה קהל היעד שלך שונה.אתה מגיע בחליפה ובעניבה,מסתרק.
קנדי ניצח כך בעימות את ניקסון.
או שמטרתך פרובוקציה או לפרוק זעם או שאתה מנהיג עם דרך,שיטה,חזון ותוכנית.
קל לצעוק מוות לערבים ויותר קשה לקרוא את כתביו של הרב כהנא זצ"ל.
יש הבדל אם אתה מדבר לנוער או לתומכים או שאתה מנסה לשכנע מישהו שאינו בדעתך.
התדמית חשובה גם כן למשל לגאולה כהן היתה תדמית של בכיינית,לאליקים העצני של צעקן.
כיום אין סנהדרין אין מי שיקבע מוות ולכן יש להזהר בדברים שאומרים.חיים ומוות בצד הלשון.

עז77

• אורח
« להגיב #10 ב- : נובמבר 13, 2006, 23:48:15 »
ועוד משהו הטרמינולוגיה חשובה.
את המונח פינוי פיצוי או עידוד הגירה על טרנספר.
אפשר לדבר בלשון רכה על אותו הדבר.
או שמראש אתה מדבר אל קהל המונים באסיפת בחירות ומתלהם ומצד שני אם אתה בטלביזיה קהל היעד שלך שונה.אתה מגיע בחליפה ובעניבה,מסתרק.
קנדי ניצח כך בעימות את ניקסון.
או שמטרתך פרובוקציה או לפרוק זעם או שאתה מנהיג עם דרך,שיטה,חזון ותוכנית.
קל לצעוק מוות לערבים ויותר קשה לקרוא את כתביו של הרב כהנא זצ"ל.
יש הבדל אם אתה מדבר לנוער או לתומכים או שאתה מנסה לשכנע מישהו שאינו בדעתך.
התדמית חשובה גם כן למשל לגאולה כהן היתה תדמית של בכיינית,לאליקים העצני של צעקן.
כיום אין סנהדרין אין מי שיקבע מוות ולכן יש להזהר בדברים שאומרים.חיים ומוות בצד הלשון.

דברים נכונים ונבונים,
אני מסכים בהחלט.

הגיע הזמן שתהיה לגיטימציה לכהניסטים,
וזאת ניתן רק ע"י חילחול לתוך התודעה הלאומית,
ע"י שינוי הגישה - לא העקרונות חלילה, רק הגישה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : נובמבר 14, 2006, 04:55:42 »
אוקיי אבל נתניהו,לנדאו,העצני,הרב עובדיה יוסף אינם יוסי שריד יש הבדל.
רצח רבין היה ברור וצפוי והיתה לו מטרה זאת היתה התנקשות פוליטית עם מניע דתי.
אתה בקיא ממני בהלכה ובודאי מכיר את תורת הרב.
אתה לא רואה הבדל בין תלמיד חכם כרב עובדיה ליוסי שריד?
הרב עובדיה מתיוון?
אנשים כגון נתניהו, לנדאו, והעצני נקראים "עם הארץ" על ידי הגמרא והמשנה, שכן הם תינוקות שנשבו שלא יודעים תורה.  עובדיה כסף הוא תלמיד חכם קטן אמונה שלא ראוי להיות מנהיג בקנה מידה לאומי.  דבקותו בה' אפסית, לא מגיעה לקרסוליים של הרב כהנא.  כל תנועת ש"ס המושחתת משקפת נאמנה את מנהיגיה, במיוחד עובדיה כסף.  אומרים חז"ל, "תלמיד חכם שיש רבב על בגדו, חייב מיתה."  ש"ס האלה---הרבה יותר גרוע מרבב על בגדם.  הם מועלים בכספי ציבור על ימין ועל שמאל, וגורמים לחילול שם שמיים הרבה יותר חמור מאשר כל שמאלני מתיוון קיצוני כגון יוסי שריד, כיוון שבגלל היותם תלמידי חכמים, יש לנו ציפיות מהם, בעוד שמשריד ודומיו אין לנו שום ציפיות.

אני לא חושב שאני בקיא בהלכה יותר ממך, אבל קראתי את רוב כתביו של הרב הי"ד, ואני לומד באופן עצמאי עד כמה שאפשר.

דבר אחד אני רוצה להדגיש:  המושג "תורת הרב" שגוי בתכלית.  זכויות היוצרים אינן שייכות לרב כהנא---התורה היא של ה' וניתנה למשה בהר סיני (כך לפחות צריך להאמין כל יהודי).  הרב כהנא החיה בגאוניותו את הרוח המקורית של התורה---רוח של עוז, גבורה, בטחון בה'---שהיו רדומים במשך 2000 שנים של השפלות ורדיפות בגלות.  בזכות דבקותו האגדית בה' ובהשראת רוח הקודש, ניתנה לו נבואה (עד כמה שהיא יכולה להינתן בתקופה שאין נבואה רשמית).  לאחר שיצאנו מן הגלות, השלב הבא היה להוציא את הגלות מהחשיבה שלנו, וזה הרבה יותר קשה!  אפשר לומר שכהנא היה הפסיכולוג הלאומי שלנו, ולמרות שהטיפול לא הסתיים, יש תוצאות!  יש שיפור, יש נועם פדרמן, יש נוער הגבעות, יש ברוך מרזל, יש איתמר בן-גביר, יש ישיבת הרעיון היהודי, יש המאיר לדוד, יש חיים בן-פסח ו-JTF בארה"ב, ויש אפילו סרט שהפיק ערוץ 2 (חלק מהתשקורת!) על הרב כהנא והעונש ששילמה ארה"ב על כך שלא התיחסה אל רציחתו ברצינות הראויה ("קשר תאומים" http://www.guba.com/watch/3000017204).  למרות שהרב עזב את העולם הזה, כוחו והשפעתו אך מתחזקים והולכים!  הניצוץ שלו הדליק להבה אדירה, והדבר הכי חשוב זה להמשיך בדרכו, בדרך של אמת ללא פשרות, ואף פעם לא להתפתות לשחק במשחקים בשביל לגייס "בני ברית" מקרב מתיוונים.  "ויוותר יעקב לבדו".  רק כאשר יעקב נותר לבדו, אז הוא הופך לישראל.  "כי שרית עם אלקים ועם אנשים ותוכל".
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : נובמבר 14, 2006, 05:05:38 »
ציטוט

צודק.  שימוש במלה יהודון, במיוחד כאשר המאזינים הם חילוניים---צורם לאזניים, בלשון עדינה.  עדיף באמת "מתבולל" או "מתיוון".  הרב כהנא, עדין הנפש ורוחש אהבת ישראל לעמו, בטח שאף פעם לא השתמש במלה "יהודון" (עד כמה שאני יודע, בכל אופן).  אפשר לשאול את חיים אם הוא אי פעם שמע את הרב אומר את המלה "יהודון" או "kike" על יהודי.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
« להגיב #13 ב- : נובמבר 14, 2006, 11:03:50 »
אסבר את האוזן.
ברוך מרזל רץ עם קליינר תלמיד זבוטינסקי ובגין מחירות.
נניח שמישהו היה רוצה לתקוף את קליינר וקורא לו יהודון,בוגד,מתיוון ואף קורא להרצחו מה הייתם אומרים?
קליינר תמך בפינוי פיצוי ובעידוד הגירה.
זבוטינסקי תמך בעידוד הגירה.
גנדי ז"ל אימץ את הטרנספר.
גם השואה כשאתם מדברים עם יהודים וניצולי שואה היא טעונה מדי ובעייתית.
תקראו ליהודי נאצי תפסידו קולות.
אגב יש חוק ופשוט שוב יפסלו את מרזל אם הוא יגזים.
צריך לנהוג בחוכמה ובשכל,בתיחכום.
הכל יחזור כבומרנג מחר מישהו יקרא חלילה למרזל נאצי או לחיים בן פסח נאצי.
השאלה אם רוצים קולות ותומכים או רוצים לריב.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : נובמבר 14, 2006, 18:25:54 »
אסבר את האוזן.
ברוך מרזל רץ עם קליינר תלמיד זבוטינסקי ובגין מחירות.
נניח שמישהו היה רוצה לתקוף את קליינר וקורא לו יהודון,בוגד,מתיוון ואף קורא להרצחו מה הייתם אומרים?
קליינר תמך בפינוי פיצוי ובעידוד הגירה.
זבוטינסקי תמך בעידוד הגירה.
גנדי ז"ל אימץ את הטרנספר.
גם השואה כשאתם מדברים עם יהודים וניצולי שואה היא טעונה מדי ובעייתית.
תקראו ליהודי נאצי תפסידו קולות.
אגב יש חוק ופשוט שוב יפסלו את מרזל אם הוא יגזים.
צריך לנהוג בחוכמה ובשכל,בתיחכום.
הכל יחזור כבומרנג מחר מישהו יקרא חלילה למרזל נאצי או לחיים בן פסח נאצי.
השאלה אם רוצים קולות ותומכים או רוצים לריב.
את מרזל וחיים השמאל הקיצוני כבר מכנה בשם "נאצים", והרב כהנא כמובן היה מטרתם החביבה, כאשר קראו לו "נאצי", "גזען", "פשיסט", וכו'.  היהודונים מתיוונים קוראים לרמב"ם נאצי (!), אז קל וחומר שיקראו לתלמידי חכמים גם כן נאצים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
« להגיב #15 ב- : נובמבר 14, 2006, 21:21:09 »
השמאל הזה שנוא בגלל זה.

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : נובמבר 15, 2006, 21:33:14 »
בס"ד
כואב הלב לקרא השמצות על הרב עובדיה יוסף. אני לא חושב שדבק בו רבב. הוא ידע מראש מה המחיר שמשלמים כשנכנסים לפוליטיקה ונמנע מלשלם אותו. הוא אפילו לא יו"ר תנועה פוליטית.הוא אדם גדול מאד בתורה. אולי הגדול ביותר שקיים היום בישראל. הוא גם אדם מאד חם ומלא אהבה לעם ישראל. בתי הכנסת שהקים בישראל מלאים עד אפס מקום. ישיבות ותלמודי תורה, ובתי מדרש.
דעתו שונה מדעתנו, ובכלל נטייתו היא יותר לכוון אהבת הבריות וקירוב לבבות. ביהדות דרכים שונות. אני חושב שצריך לכבד גם אותן ולחיות איתן באהבה ושלום. אפרופו נתניהו, זכורה לי אמרתו של הרב על נתניהו: "זה עז עוורת"

גם נתניהו שהיה ראש ממשלה שלוש שנים, למרות חסרונותיו הוא הצליח לשפר את הכלכלה, לא היו פיגועים, היה שקט עם הראשות של הערבים, והחזרה בתשובה הפכה לתנועה רחבת מימדים. בהשוואה לראשי ממשלות אחרים בישראל, נתניהו היה הצלחה גדולה. זו הסיבה שעד היום הוא נשאר מנהיג הליכוד. בכלל, בתחום הפוליטי-כלכלי נתניהו הוא עילוי.
GY

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : נובמבר 15, 2006, 23:40:18 »
ציטוט
הוא אדם גדול מאד בתורה. אולי הגדול ביותר שקיים היום בישראל.

ממש...  לא.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

Aaron

• אורח
« להגיב #18 ב- : נובמבר 16, 2006, 11:22:00 »
אמרו לי שהרב עובדיה יוסף אמר שחבל שלא הרגו את היהודים האשכנזים בשואה.
אני מקווה שזה לא נכון.. אם הוא באמת אמר את זה אז ימח שמו וזכרו שישרף בגיהנום.

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : נובמבר 16, 2006, 12:16:20 »
בס"ד
AARON ידידי, לידיעתך הרגו גם הרגו יהודים אשכנזיים בשואה. לא סתם, אלא מיליונים! מי שאמר כך אמר אמת.
לכל המקטרגים, למה שלא תקראו קצת מכתביו, מפסקי ההלכה שלו, מתשובות לשאלות רב של עובדיה יוסף? הוא רב מודרני ומתקדם ומצעיד את היהדות למאה שלנו, בלי לשנות פסיק אחד מהתורה הכתובה. למשל, תקראו קצת על פסיקותיו בנושא נשים עגונות ובנושאי נישואין. איזה לב רחב ואיזו אהבת ישראל. 
זה לא סתם שש"ס היא תנועה כל כך גדולה ומחזירה בתשובה כל כך הרבה. הם כבר הגיעו ל 15 מנדטים. אנחנו עדיין לא הגענו למנדט אחד. תרומתם ליהדות וליהודים גדולה לאין ערוך יותר משלנו כולנו, כולל הרב כהנא זצ"ל.

הרב כהנא כידוע לא הצליח להעביר בכנסת ולו חוק אחד מכל הצעות החוק שלו. ברוב המקרים עשו ממנו צחוק בכנסת. הוא היה המוקיון מ1984 , בדומה לרב בא-גד מישיבת נחלים, להבדיל, שהופיע מאוחר יותר.

מש"ס אף אחד לא עושה צחוק. ש"ס הצליחה להשפיע על השלטון בישראל הרבה מעבר למספר המנדטים שיש לה.

אני לא אוהב את ש"ס ולא מצביע עבורם, אבל כשמגיבים בלי ללמוד ובלי לקרא הוויכוח נעשה רדוד שטחי וסטריאוטיפי.
מה אתם יודעים על עובדיה יוסף מעבר לעובדה שהמפלגה שלו תמכה בהסכמי שלום הנוראיים? 
למה ש"ס תמכה בהסכמים?
ומה עשו, לעומת ש"ס, כל הכהניסטים בכל הסכמי השלום?
למה הכהניסטים לא הצביעו בכנסת נגד ההסכמים? 
טול קורה מבין עיניך!
GY

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : נובמבר 16, 2006, 20:36:40 »
ציטוט
זה לא סתם שש"ס היא תנועה כל כך גדולה ומחזירה בתשובה כל כך הרבה. הם כבר הגיעו ל 15 מנדטים. אנחנו עדיין לא הגענו למנדט אחד. תרומתם ליהדות וליהודים גדולה לאין ערוך יותר משלנו כולנו, כולל הרב כהנא זצ"ל.

יהיה מעניין לקרוא סטטיסטיקה של מספר הש"סניקים החוזרים בשאלה.  בינתיים אני לא שמעתי אפילו על כהניסט דתי אחד שבעט בתורה.

ההשפעה של ש"ס וההישגים שלהם שאתה פרטת, רק מוכיחים שהם מוכנים להקריב עקרונות בשביל השפעה וכח.  לקראת הבחירות של 88, כאשר הרב כהנא הבין שיש לו סיכוי רציני לקבל לפחות 15  מנדטים, הוא היה יכול להתפתות ו"להתמתן" בשביל שלא יעשו לו בעיות.  אבל הוא החליט לא לוותר על העקרונות ולא להפסיק לומר את האמת.

לש"ס נותנים לשבת בממשלה כיוון שהקליקה החילונית השלטת יודעת שש"ס מוכנה לשחק על-פי כללי המשחק שלהם; שהם מושחתים ושניתן לקנות אותם.  חבל שבתור יהודי אמוני, קנה המדה בו אתה משתמש לשפוט אנשים הוא לא עקרונות התורה אלא "הישגים" בעולם החומר.   לפי קנה-מדה זה, ברור שהרב כהנא לא היה "גדול בתורה", וברור שהוא "נכשל" ו"טעה".

המשך להקשיב לשיעורי התורה של הרב כהנא, עד שתפנים את המסר המרכזי שהעביר לממשיכי דרכו:  את החשיבות של הליכה בדרך התורה, ולהתנגד לפיתויים של להיות "פרקטיים", "פרגמטיים", ומציאותיים.

ואני עוד פעם חוזר:  בעוד מספר עשורים, זכרו של עובדיה כסף ימחק, כי למרות שהוא (אולי) גדול בתורה, מבחינת אמונה ובטחון בה' הוא קטן קטן, ואילו הרב כהנא יזכר לנצח, כמו גדולי נביאי ישראל של כל הדורות.  הרב כהנא החיה את הרעיון היהודי שהיה רדום במשך 2000 שנים וכמעט שנכחד רח"ל!
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : נובמבר 21, 2006, 02:05:25 »
רציתי לומר מספר דברים בעניין זה:
עובדיה כסף הוא גם בוגד לכל דבר ועניין ולדעתי כל רב כהניסט יגזור עליו גזר דין מוות וזאת מפני שתמך ברבין ובהסכמי הפיתרון הסופי (הסכמי אוסלו) וזאת בתמורה ל 200 מיליון שקל. עובדיה העדיף כסף על פני חיי יהודים.
 יתכן שלא הבנתי כראוי את הדברים שנאמרו מיקודם אך רק כדי להעמיד דברים על דיוקם: זה נכון שגם הנאצים ביצעו טרנספר ליהודים אבל הם עשו זאת כדי להרגם כלומר טרנספר לתוך תאי הגזים אבל אנחנו מדברים על טרנספר לחיים. חיים חדשים של ערביי ארץ ישראל בארצות אבותם. ולכן טרנספר איננו בהכרח מעשה נאצי.
קצת קשה לי להסכים עם המושג "מלחמת אחים". אין לי אחים בשמאל הקיצוני!!! ניתן לומר במקום זאת: מלחמת אזרחים.
באופן כליי אני חושב שדווקא כך צודק ויש להקים מנגנון מסויים ע"י רבנים כהניסטים אשר יאשרו הוצאה להורג של בוגדים שמאלנים נאצים.
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : נובמבר 22, 2006, 23:51:43 »
רציתי לומר מספר דברים בעניין זה:
עובדיה כסף הוא גם בוגד לכל דבר ועניין ולדעתי כל רב כהניסט יגזור עליו גזר דין מוות וזאת מפני שתמך ברבין ובהסכמי הפיתרון הסופי (הסכמי אוסלו) וזאת בתמורה ל 200 מיליון שקל. עובדיה העדיף כסף על פני חיי יהודים.
 יתכן שלא הבנתי כראוי את הדברים שנאמרו מיקודם אך רק כדי להעמיד דברים על דיוקם: זה נכון שגם הנאצים ביצעו טרנספר ליהודים אבל הם עשו זאת כדי להרגם כלומר טרנספר לתוך תאי הגזים אבל אנחנו מדברים על טרנספר לחיים. חיים חדשים של ערביי ארץ ישראל בארצות אבותם. ולכן טרנספר איננו בהכרח מעשה נאצי.
קצת קשה לי להסכים עם המושג "מלחמת אחים". אין לי אחים בשמאל הקיצוני!!! ניתן לומר במקום זאת: מלחמת אזרחים.
באופן כליי אני חושב שדווקא כך צודק ויש להקים מנגנון מסויים ע"י רבנים כהניסטים אשר יאשרו הוצאה להורג של בוגדים שמאלנים נאצים.
בדיוק כך!  תודה popmart.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל