סקר

האם אנחנו צריכים לחפש "בעלי ברית" נגד האיסלם?

כן. בלי בעלי ברית נגד המוסלמים, הם ישמידו אותנו.
5 (25%)
לא. בעל בריתנו היחיד הוא בורא עולם וידידינו היחידים הם בני נח. רק עליו מותר להסתמך ומותר לכרות ברית רק עם בני נח.
10 (50%)
אחר.
5 (25%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: סקר: האם ראוי לחפש "בעלי ברית" במלחמה נגד האיסלם?  (נקרא 8092 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
סקר: האם ראוי לחפש "בעלי ברית" במלחמה נגד האיסלם?
« להגיב #50 ב- : ינואר 30, 2010, 22:47:47 »
אני חושב שכן יש עמים שיש לנו ברית עימם ואת הברית הזאת צריך לחזק.
בסופו של דבר צריך ליצור ברית ם כול אומה שבאמת תומכת בנו ומתנגדת לאיסלאם (לו רק בפחד).
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #51 ב- : ינואר 30, 2010, 22:52:41 »
ממספר אומות בלבד אני לא נכנס ללחץ, במיוחד לא כשאני יודע שה' איתי.
אתה שואל במישור החומרי, אז בבקשה מספיק שתעשה השוואה בתל"ג לנפש של כל המדינות מסביבנו אלינו ותגיד לי אתה.
אני פשוט לא רואה מימד כזה ולא שאני מזלזל, במיוחד לא בשכנתנו הדרומית היא מצרים, אבל, לא דבר שלא נוכל להתמודד איתו.

איך התל"ג קשור למלחמה? התל"ג של המוסלמים נמוך בגלל שהדת שלהם מסרסת כל קידמה ופיתוח, אבל להלחם הם יכולים גם עם משכורת נמוכה.

אבל אם אתה סומך על ה', מה זה משנה אם זה מספר אומות או כל האיסלאם ואישתו?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #52 ב- : ינואר 30, 2010, 23:01:31 »
איך התל"ג קשור למלחמה? התל"ג של המוסלמים נמוך בגלל שהדת שלהם מסרסת כל קידמה ופיתוח, אבל להלחם הם יכולים גם עם משכורת נמוכה.
אבל אם אתה סומך על ה', מה זה משנה אם זה מספר אומות או כל האיסלאם ואישתו?
א.) הכלכלה קשורה למלחמה ועוד איך, כל יתרון כזה הוא מכפיל כח בשדה הקרב, טכנולוגיה ומו"פ כנגזרת של יכולת כלכלית והפוך זה יתרון אדיר שיש להתחשב בו.
אתה יכול לרוץ כמו מטורף עם קלצ'ניקוב ביד וצעוק "אללה אכבר" גם אם לידך נמצאים עוד מליון כמוך, אבל אם האויב מצוייד בנפאלם, דלק אוויר, פצצות מצרר ופלאשט, נשק כימי, ביולוגי וגרעיני, עם מוכנות להשתמש בהם ולא משנה המחיר של כמה ימותו בצד "האזרחי" של האויב, אזי הנצחון נתון בידינו.
ב.) יש לי בטחון בה' , אבל בשונה מהכת החרדיסטית, זה ממש לא אומר שכל שעליך לעשות לשבת בבית המדרש ולשנן תהילים 24/7.
ספרא וסייפא כאחד, וכל אחד תלוי במשנהו בדיוק כמו שבלי קמח אין תורה.
אני אדם דתי אבל אני גם רציונל קר, וזה לא סותר, ורציונליסט דתי, אני מנתח את ההסטוריה ואת המציאות כפי שהוא.
ולכן שאלותיך ההיפותטיות נענות הן במישור החומרי והן במישור הרוחני והא בהא תליא.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #53 ב- : ינואר 30, 2010, 23:30:23 »
א.) הכלכלה קשורה למלחמה ועוד איך, כל יתרון כזה הוא מכפיל כח בשדה הקרב, טכנולוגיה ומו"פ כנגזרת של יכולת כלכלית והפוך זה יתרון אדיר שיש להתחשב בו.
אתה יכול לרוץ כמו מטורף עם קלצ'ניקוב ביד וצעוק "אללה אכבר" גם אם לידך נמצאים עוד מליון כמוך, אבל אם האויב מצוייד בנפאלם, דלק אוויר, פצצות מצרר ופלאשט, נשק כימי, ביולוגי וגרעיני, עם מוכנות להשתמש בהם ולא משנה המחיר של כמה ימותו בצד "האזרחי" של האויב, אזי הנצחון נתון בידינו.
ב.) יש לי בטחון בה' , אבל בשונה מהכת החרדיסטית, זה ממש לא אומר שכל שעליך לעשות לשבת בבית המדרש ולשנן תהילים 24/7.
ספרא וסייפא כאחד, וכל אחד תלוי במשנהו בדיוק כמו שבלי קמח אין תורה.
אני אדם דתי אבל אני גם רציונל קר, וזה לא סותר, ורציונליסט דתי, אני מנתח את ההסטוריה ואת המציאות כפי שהוא.
ולכן שאלותיך ההיפותטיות נענות הן במישור החומרי והן במישור הרוחני והא בהא תליא.

הבנתי. אני מקבל את הגישה שלך, אך לא מסכים איתה במלואה. כי הסיכויים שהעם שלנו יגיע למוכנות להשתמש בכל כוחו(ביולוגי וכימי) אינם גבוהים או מתקרבים לסיכויים שבהם נמצא בסיטואציה בה עולות עלינו 4-5 אומות.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #54 ב- : ינואר 31, 2010, 01:50:01 »
הבנתי. אני מקבל את הגישה שלך, אך לא מסכים איתה במלואה. כי הסיכויים שהעם שלנו יגיע למוכנות להשתמש בכל כוחו(ביולוגי וכימי) אינם גבוהים או מתקרבים לסיכויים שבהם נמצא בסיטואציה בה עולות עלינו 4-5 אומות.
ולכן אנחנו חוזרים שוב כמו בלופ לשאלת השאלות, מי ימצא בשלטון כשזה יקרה?
תשמע, לגבי השלטון של האליטה כיום, אני אומר לך את זה בצורה שאיננה משתמעת לשני פנים-
כל עוד המצב נשאר ללא שינוי ברמת האליטה השלטת, מדינת ישראל צוללת אל עבר אובדנה המוחלט!!!
אני לא צופה למדינה הזו עוד שנים רבות, כל עוד המצב נשאר, להפך, זמנה של המדינה הזאת, ספור
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #55 ב- : ינואר 31, 2010, 13:25:15 »
ולכן אנחנו חוזרים שוב כמו בלופ לשאלת השאלות, מי ימצא בשלטון כשזה יקרה?
תשמע, לגבי השלטון של האליטה כיום, אני אומר לך את זה בצורה שאיננה משתמעת לשני פנים-
כל עוד המצב נשאר ללא שינוי ברמת האליטה השלטת, מדינת ישראל צוללת אל עבר אובדנה המוחלט!!!
אני לא צופה למדינה הזו עוד שנים רבות, כל עוד המצב נשאר, להפך, זמנה של המדינה הזאת, ספור

על כך אנו מסכימים

מנותק udi

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #56 ב- : ינואר 31, 2010, 18:06:57 »
יפה הזכיר לנו חיים בן פסח
"עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"

מנותק spectator

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #57 ב- : פברואר 02, 2010, 00:02:15 »
מה ההגדרה של מלחמה נגד האיסלם?

האם מדובר בארץ ישראל או כל העולם?

האם מדובר במלחה אמיתית או הסברתית?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #58 ב- : פברואר 02, 2010, 18:19:53 »
מה ההגדרה של מלחמה נגד האיסלם?

האם מדובר בארץ ישראל או כל העולם?

האם מדובר במלחה אמיתית או הסברתית?
למי שלא הבין מה ההגדרה, איך זה מתבצע, באיזה מרחב זה מתקיים והאם זה אמיתי אז הנה תזכורת מדבריי בעבר:
א.) הכל מתחיל בחקיקה ויישום בתוך ביתם פנימה של מדינה שסובלת ממיעוט מוסלמי:
1.) הוצאת האיסלם אל מחוץ לחוק באופן גורף, על כל המשמעויות העולות מכך כדלקמן-
1.א.) הרס גורף של כל המסגדים במדינה.
1.ב.) הרס של כל המדרסות ומושבי שיפוט של קאדים במדינה.
1.ג.) איסור מוחלט על לימוד של האיסלם בכל מקום במדינה.
1.ד.) איסור על קיום תפילה מוסלמית בכל שטח המדינה.
1.ה.) ביטול גורף של הזכות להתאגדות כלשהי של מוסלמים לכל צורך שהוא במדינה.
1.ו.) הגבלת חופש הביטוי המוסלמי בכל הנוגע ליחסם למדינה המארחת ובדגש על עינייני חתרנות נגדה.
1.ז.) העונש על מבריחים מוסלמים שנתפסים בגבולות- מוות בבית דין שדה מיידי במקום, כח שמוענק לכל קצין צבא/משטרה/מג"ב/שב"כ מדרגת סגן משנה ומעלה (ומקביליו המשטרתיים/שב"כ בהתאם, נכון גם לכל מדינה אחרת לצורך העניין).
1.ח.) כל פעולת רצח/אונס/פיגוע טרור/שוד מזויין/תקיפה שנעשה על ידי מוסלמי במטרה לגרום נזק גופני כלפי אדם מהרוב במדינה הנדונה יגרור עונש מוות למוסלמי, ביטול אזרחות אוטומטי למשפחתו הקרובה וגירוש והרס בית המשפחה.
1.ט.) כל פעולת גנבה של מוסלמי תענה ב- ביטול אזרחות הגנב וגירוש מיידי, הקפאת כל חשבונות המשפחה לתקופה של חודש וחילוט ערך הגנבה ונתינתו לגורם שממנו נגנב+ מתן קנס בגובה 100% מגובה הגנבה (סוג של תשלומי כפל).
1.י.) כל פעולת זיהום של מוסלמים מקורות מים, קרקע ייענה בהרס מיידי של הגורם המזהם (עסק/מפעל/בית/מקום יישוב)
1.י"א.) כל פעולת בנייה בלתי חוקית-הרס מיידי של כל הבית ללא האפיוס קורפוס (הזכות להליך הוגן).
1.י"ב.) לא יהיה שילוט בערבית במדינה.
1.י"ג.) פיזור כל בתי ספר המוסלמים, פיטורין של כל המורים המוסלמים, אי הכרה בלשון הערבית כשפת לימוד לגיטימית בבתי ספר בו לומדים מוסלמים, הלימוד יעשה באנגלית ו/או בעברית, המורים והמנהלים כולם לא יהיו מוסלמים.
1.י"ד.) אי הכרה בקאדים/מואזינים/אימאמים/שייח'ים או כל תפקיד דתי אחר בעולם המוסלמי באותה מדינה, פיטורין מיידים של כל אלו הממלאים תפקיד ממשלתי, מאסר מיידי ללא הגבלת זמן וללא זכויות לנציג דת המסית כנגד המדינה הנדונה.
1.ט"ו.) פיטורין של כל מוסלמי המשרת במגזר הציבורי באותה מדינה, איסור על מינוי מוסלמי למשרה ציבורית כלשהי במדינה.
1.ט"ז) ביטול תעודות עיתונאי לכל העיתונאים שלהם, סגירת כל כלי התקשורת שלהם (עיתונים, ערוצי טלוויזיה, ימי שידור וביטול תכניות שמיועדות לקהל שלהם, ערוצי רדיו, ואתרי אינטרנט בעלי שרתים הפועלים במדינה הנדונה).
1.י"ז) ביטול הזכות להבחר ו/או להקים מפלגות במדינות דמוקרטיות הרלווטיות.
1.י"ח) זמן קצר לפני הגירוש הסופי, ביטול הזכות לבחור במדינות הדמוקרטיות הנ"ל.
1.י"ט) יישום מלא של נומרוס קלאוזוס- הרחקה מוחלטת ממוסדות להשכלה גבוהה.

2.) הכנת הקרקע להגירתם של המוסלמים במדינות אלה למדינות בעלות רוב מוסלמי מובהק, במצב של שקט יחסי.
3.) גירוש המיעוטים המוסלמים, במתכונת הודו-פקיסטן, פולקסדויטשה במזרח אירופה פוסט מלחמת העולם השנייה, טורקיה-יוון וכו'- במצב של מלחמה חמה כוללת.

ב.) "הטקטיקה המונגולית" שעליה דברתי, היא עצם עשיית דוגמאות לא בהכרח באותו דרך שבה השתמשו המונגולים עצמם (הר הגולגלות) אלא יותר בקו של אייר מרשל ארתור "המפציץ" האריס במלחמת העולם השניה- דהיינו מחיקת ריכוזי אוכלוסין מוסלמים מובהקים מהאוויר ע"י מפציצים נושאי נשק תרמובארי (נאפלם ודלק אוויר) כאשר דרזדן והמבורג והערים היפניות (לא כוונתי להירושימה ונאגאסקי, אלא לערים שהופצצו בדרך קונבנציונלית ע"י מאות פצצות תבערה) משמשות מודל לרעיון, אפשר להפוך את רצועת עזה לטסט קייס.
המטרה של זה היא להכאיב לציויליזציה המוסלמית ולשלוח איתות חד משמעי על רצינות כוונותיתו ושהג'יהאד שלהם הוא בלתי נסבל באופן מוחלט, ולא נסבול את זה עוד בעתיד.

ג.) מציאת אלטרנטיבות בתחום האנרגיה כדי להפוך את מקור כוחם בנפט ובגז הטבעי לחסרי שימוש.

ד.) פיזור האו"ם, והקמת ארגון עולמי ללא מדינות מוסלמיות.

ולבסוף-

ה.) השמדה מוחלטת של 4 המדינות (על תושביהם) המובילות בעולם המוסלמי והמקדמות הגדולות שלו- 1.) מצרים, 2.) סעודיה+מדינות הלווין משופעות הנפט שלה, 3.) איראן, 4.) פקיסטן- במצב של קאזוס בלי

ו.) השמת אמברגו סחר מוחלט על כל שאר המדינות המוסלמיות, סנקציות דיפלומטיות (כולל סגירת כל הנציגויות שלהם במדינות הנדונות) ואיסור כניסת אזרחים מוסלמים למען מטרה כלשהי למדינה.

והמשך- סעיף 3 וסעיף 2 הקודמים שלי, אתה יודע מה, בסדר, 2 במצב של שקט יחסי, 3 במצב מלחמה.
לגבי סעיף ב', אני מזכיר את התגובה המדודה של הבריטים לירי טילי ה- V-1 וה V-2 של הגרמנים על הערים שלהם.
כך שזה לא השמדת עם שכן הם לא עם!, תעשו חשבון פשוט, מליון מתוך 1.5 מליארד, זה לא ג'נוסייד, זה טעות בסטטיסטיקה.
השמדת המדינות הנ"ל כפי שהטעמתי, נעשות בסוף! המדינות הנ"ל לא יתפרקו מנשקן בהסכמה/ברצון, וגם מצרים וסעודיה כנ"ל הם חלק מהעניין, כמקדמי הפצת האיסלם החולני בעולם והפצת אנטישמיות זאולוגית, אני מזכיר לך ש-19 המחבלים בפיגועי ה-11/9 היו סעודים ומצרים ולא איראנים או פאקיסטנים.
השמדת המדינות הנ"ל כמובן תעשה במסגרת מלחמתית, לאחר שאלו יתגרו ויעשו בעיות לנוכח הפגיעה בהפצת האיסלם בעולם, אמברגו סחר כללי, וכן גילוי סירוב להתפרקות מנשקן, קאזוס בלי כבר אמרנו?! 

אלוף מיל. בני פלד ז"ל