כתב נושא: מה יקרה אם כל אחד בצבא יפעל עפ"י השקפת עולמו?  (נקרא 22843 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
מה יקרה אם כל אחד בצבא יפעל עפ"י השקפת עולמו?
« להגיב #25 ב- : ינואר 25, 2010, 15:39:55 »
כמו שכולנו יודעים היו 2 מקרים שחיילים הניפו שלטים בחטיבת כפיר, כמובן שאנחנו שמחנו שסוף סוף יש מחאה כנגד הגירוש.
אבל אם שנייה נעצור ונחשוב מה היה קורה אם כל אחד היה פועל עפ"י השקפת עולמו לאן היינו מגיעים? איזה מן צבא היה לנו?
איזה צבא יכול להתקיים אם הדרג הגבוה שווה לתחת(סלחו לי על הביטוי).
אם מחר תפרוץ מלחמה עם סוריה על רמת הגולן ויתחילו לגייס מילואים אבל 1500 חיילי מילואים יסרבו להתייצב כי הם יגידו דבר כזה: " למה שאני ילחם על הגולן? גם ככה אני לא בעד להחזיק אותה תחת שלטון ישראל ושנים צעקתי שיחזירו את רמת הגולן ושיהיה שלום עם הסורים... עכשיו שישברו תראש! כי אני לא מוכן למות על האדמה הזאת! ".
נכון שזה נשמע נוראי?
גם דיברתי לא מזמן עם קצין במג"ב שמתאמן איתי בחדר כושר וסיפר לי דברים מטורפים שהם עושים שמה ועל מה שהם עשו לערבים ביום כיפור שהם עשו בלאגן בעכו...
עכשיו אמרתי לו דבר כזה, שמע אני פעם רציתי להתגייס למג"ב אבל מה לעשות אני לא יגרש יהודי
הוא אמר לי בפשטות: "אנחנו הפועלים יש את הבוסים מעלינו שאומרים לנו מה לעשות, אם אנחנו היינו מנהלים פה את העניינים מזמן כבר לא היו פה ערבים" תאמינו לי שהבן אדם הזה שונא ערבים לא פחות ממני וממכם...

בס''ד

הינך מתכוון ש ''כל חייל יפעל עפ''י השקפת עולמו '' כמו אריק שלגון שמסריח בלי ארון (שרון) שר''י ? הרי במה שמתקרא ''מלחמת יום-הכיפורים'' הוא '' פעל לפי השקפת עולמו'' וחצה את התעלה עם פקודיו ובכך כיתר שתי ארמיות של אוייב ערבי נאצי מצרי יש''ו ומנע כיבוש כללי של מה שמתקרא ''מדינת כל אזרחי'ה '' !!
אינך יכול לדון בעניין כנ''ל  '' באופן כוללני '' ! ויש לדון בכל עניין לגופו ! והתנגדות לגירוש יהודים מבתיהם ומאדמת ארץ-הקודש תובב''א היא פשע איום של הפקרת שטחים של ארץ-הקודש תובב''א לאוייב ערבי נאצי יש''ו שר''י שמשתמש באותם שטחים בכדי לירות מרגמות וטילים על כלל האוכלוסי'ה היהודית ללא הבחנה !! ולכן זוהי הפקרת דם יהודי הי''ד ! וכן זהו חילול דמם של אחינו הי''ד שדמם שופך כמים על כל שעל ושעל מאדמות ארץ-הקודש תובב''א ! ועל פשע נורא זה הקב''ה יתברך ויתעלה שמו לא סולח גם לאחר מיתה ! יהודי שעושה דבר כזה הוא יותר גרוע ממקריב בהמה טמאה על המזבח בבית-המקדש ר''ל ויותר גרוע גם ממחריבו ר''ל ,והראי'ה לכך שהקב''ה יתברך ויתעלה שמו ברחמיו  הרבים  כילה חרון אפו בבית-המקדש במקום בעם קודש ר''ל !! האם ראוי שיהודי יסכים ''להמיר את דתו בפקודה '' הרי זו מצוות ''יהרג ובל יעבור '' !! הכיצד שטפו לך את המוח אותם שמאלנים ציונים-ממלכתים בולשביקי שר''י ?? היהודים היקרים הללו הי''ו  שהניפו את השלטים הללו עשו מעשה גבורה בל יתואר !! וקידשו שם שמי-ם ברבים ! אנו גאים בהם ובמעשה הגבורה הגדול הזה ומצפים מכל יהודי יקר לנהוג כן ולסרב לגרש יהודים מבתיהם ומנחלתם ר'ל !! מה גם שדבר זה איננו אמור להיעשות על-ידי מה שמתקרא ''צבא'' ! ואם אותו ''צבא'' עושה זאת , הרי שהוא בוגד בעמו לטובת קומץ שמאלנים יהודונים שפלים שאינם יותר מ3% עפ''י השקרים (סקרים) שלהם ! זוהי מאפי'ה שמאלנית ציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י שמנהלת את השלטון באמצעות ההון הגזול במחיר דם אחינו השפוך הי''ד !! הם האויב האמיתי של העם היהודי הקדוש ! ואותם יש לבער כמו החמץ בערב פסח בבחינת ''וביערת הרע מקירבך ''  !! אסור לשום יהודי לפחד מ''מאסר בכלא'' או כל שטות כזו ו/או אחרת של אותם בני עוולה שמאלנים ציונים ממלכתים בולשביקים כורתי ברית-הדמים עם האויב הערבי הנאצי יש''ו שר''י ! ידוע וברור שאילו היו בגוש-קטיף , חבל עזה והשומרון יישובים שמאלניים אנטי-יהודים של ''התנועה השמאלנית הבולשביקית הקיבוצית'' הם לא היו מגרשים משם אף אח-ד גם על גופותיהם המתות !! זוהי בסך-הכל מלחמה בציביון היהודי על אדמת ארץ-הקודש תובב''א !! הרי האוייב הערבי הנאצי יש''ו שר''י לא ביקש זאת מהם כלל !! וגם אם הי'ה מבקש זאת אסור הי'ה להם לעשות זאת ויש להעמיד לדין את כל הבוגדים האחראים לגירוש יהודים מבתיהם ומאדמתם ולהעמיד אותם על עמוד הקלון לשיפוט עם-קודש !! הקב''ה יקום נקמתנו  במהרה מידי אותם בני עוולה ועוזריהם מפלגות הימין-המזוייף שר''י !! ומידי האוייב הערבי הנאצי יש''ו שר''י !!

הגולה בארץ  :)  
« עריכה אחרונה: ינואר 25, 2010, 19:11:27 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #26 ב- : ינואר 25, 2010, 15:49:24 »
לאו דווקא מפנה פיזית, לוקח חלק בפינוי, מחלק צווים, מאבטח את הפינוי, מה שלא יהיה, היית יושב 10 שנים בשביל זה?
אני לא רואה כזה הבדל בין אבטחת פינוי לבין השתתפות בפינוי, בכל מקרה עד שאני לא יהיה במצב כזה אני לא ידע.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : ינואר 25, 2010, 16:15:17 »
אני לא רואה כזה הבדל בין אבטחת פינוי לבין השתתפות בפינוי, בכל מקרה עד שאני לא יהיה במצב כזה אני לא ידע.

יפה זה בדיוק המצב, כי אם תסרב לבד, לא עצרת שום דבר אלא רק דפקת את עצמך, ובהנחה שלא מדובר בלסגור שבת בבסיס אלא בכלא ובזמן רציני בכלא, מה תבחר? אם כל העם יקום ויגיד שהוא לא מפנה, או לא לוקח חלק בפינוי, לא תהיה הבעיה הזו.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #28 ב- : ינואר 25, 2010, 17:03:27 »
60 יום אני גם מוכן, מה אם מדובר על 5-6 שנים?
אין דבר כזה 5 או 6 שנים גג 60 יום.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : ינואר 25, 2010, 17:19:46 »
אין דבר כזה 5 או 6 שנים גג 60 יום.

מאיפה הידע הזה?

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : ינואר 25, 2010, 17:25:34 »
מאיפה הידע הזה?
כל אחד יודע את זה , וזה גם תלוי מי שופט אותך(סא''ל או אל''מ) אבל בעיקרון המקרה הכי ארוך ששמעתי עליו היה 90 יום. אגב אלה שסירבו להשתתף בגירוש מעזה קיבלו 60 יום בערך.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : ינואר 25, 2010, 17:32:27 »
כל אחד יודע את זה , וזה גם תלוי מי שופט אותך(סא''ל או אל''מ) אבל בעיקרון המקרה הכי ארוך ששמעתי עליו היה 90 יום. אגב אלה שסירבו להשתתף בגירוש מעזה קיבלו 60 יום בערך.

ממה שאני שמעתי היה רק אחד שאשכרה סירב עד הסוף, מה היה עונשו?

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #32 ב- : ינואר 25, 2010, 17:36:45 »

ממה שאני שמעתי היה רק אחד שאשכרה סירב עד הסוף, מה היה עונשו?
אז זהו הרגע בדקתי את זה והיה אחד שסירב לאבטח את הגירוש ונתנו לו 28 ימים בכלא . כנראה שאף אחד לא קיבל 60 יום.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #33 ב- : ינואר 26, 2010, 02:19:18 »
אני מודה שחולפת במוחי לא-פעם בתקופה האחרונה מעין פנטזיה "היפותטית" כזאת, של "לו הייתי עכשיו סדירניק בן 18" -איך הייתי מייחל לרגע שאזכה לגעת ולהניף בגאון שלט אחד כזה עם החיילים בגדוד ולהגשים חשקת נפש הומיה....  אני מודה.
« עריכה אחרונה: ינואר 26, 2010, 02:41:05 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : ינואר 27, 2010, 15:53:02 »
בס"ד

הגיע הזמן להחליט חברים.
מה יותר חשוב לכם? הארץ, העם והתורה, או המדינה?

ציטוט
צה"ל הוא הגוף שמבטיח את ביטחון ישראל. בלעדיו ובלי חסדי הקדוש ברוך הוא לא הייתה לנו מדינה בכלל.
איך אפשר להגיד שצה"ל הוא גוף רע למדינה בכלל? החיילים האלה מגנים עליינו בגופם! והפקודות שהם מבצעים זה מתוך החובה להתגייס והאיסור על סירוב פקודה. (אלא אם כן מדובר על פינוי ישובים, שזה נתון לאידאולוגיה של אותו אדם).

אני לא מסכימה עם הטענה שהוא מופעל ע"י השמאל. אין קשר בכלל.
צבא שהורג ערבים לא מנוהל ע"י השמאל, צבא שעומד במחסומים ומגן עליינו והופך את תנאי הכניסה לארץ לערבים (ובצדק) לקשים יותר ויותר הוא לא מונהג ע"י שמאל.
אם הוא היה- לא היינו פה

ל"צבא" - עם כמה שאפשר להעליב את צבאות העולם - שהפסיד לקבוצת בלרינות שחורות בעזה ובלבנון אין יכולת רצינית להגן על עם ישראל היושב בציון. נכון, בלעדיו היה פה גיהנום עלי אדמות, אבל אם לא נתגייס אליו ולא נסגוד לו, לא יקרה כלום - אדרבא, זה רק יטיב עם עימנו.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : ינואר 27, 2010, 16:27:27 »
אבל זה לא המצב, המצב הוא שחייל המסרב פקודה מסתכן בעונש מאסר, בעוד שחייל המפנה אינו בשום צורה או אופן מסכן את חייו.

ולא ענית לי על השאלה, הייתה יושב 10 שנים בכלא בשביל לא לפנות יישוב? או בשביל לא לקחת חלק בפינוי, כזה או אחר?

השאלה שלי מציאותית, השאלה שלך אינה מציאותית.

סרוב פקודה עלול להכניס אותך ל-30 יום בכלא. פינוי יישוב יהודי,
עשוי להכניס אותך 6 אמות מתחת לאדמה (לפי חוק דרומי).

מה אתה מעדיף?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : ינואר 27, 2010, 16:37:36 »
השאלה שלי מציאותית, השאלה שלך אינה מציאותית.

סרוב פקודה עלול להכניס אותך ל-30 יום בכלא. פינוי יישוב יהודי,
עשוי להכניס אותך 6 אמות מתחת לאדמה (לפי חוק דרומי).

מה אתה מעדיף?

ע"פי חוק שי דרומי מותר לירות בפולש או פורץ, אבל הפינוי נעשה על פי חוק, עלוב ככל שיהיה הוא חוק, לכן הטיעון שלך לא רציני.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : ינואר 27, 2010, 16:41:27 »
בס"ד

ע"פי חוק שי דרומי מותר לירות בפולש או פורץ, אבל ה גירוש נעשה על פי חוק, עלוב ככל שיהיה הוא חוק, לכן הטיעון שלך לא רציני.

הגירוש איננו חוקי - לא ע"פ החוק האוניברסלי והאבסולוטי ולא ע"פ ה"חוק" החילוניסטי.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #38 ב- : ינואר 27, 2010, 17:03:08 »
בס"ד

הגיע הזמן להחליט חברים.
מה יותר חשוב לכם? הארץ, העם והתורה, או המדינה?

ל"צבא" - עם כמה שאפשר להעליב את צבאות העולם - שהפסיד לקבוצת בלרינות שחורות בעזה ובלבנון אין יכולת רצינית להגן על עם ישראל היושב בציון. נכון, בלעדיו היה פה גיהנום עלי אדמות, אבל אם לא נתגייס אליו ולא נסגוד לו, לא יקרה כלום - אדרבא, זה רק יטיב עם עימנו.

חחחחחחחחחחחחח לא יאמן פשוט! אי אפשר לדעת אם לצחוק או לבכות על מה שאתה כותב פה.
הצבא הזה וחסדי אלוהים נתנו לך את האדמה שאתה דורך עלייה, ומשמיץ על פנייה את הצבא.
אם לא תתגייס לצבא- אנשים אחרים ימותו ולא אתה.
חס וחלילה שאדם מלומד כמוך ימות, עדיף שאיזה טירון שהלך קרע תתחת שלו בטירונות ימות בהגנה על אדמת ישראל.
אתה תמשיך להגיב בפורום, ואחרים ילחמו כדי שתוכל בכלל לשבת בשקט בבית שלך ותשמין מנחת.
לא יעזור לך כמה ציטוטים תביא, ולא יעזור לך כמה "דברי חכמה" תנסה לכתוב פה כדי לשנות את דעתם של אחרים- השקפת העולם הזאת שלך היא כלום אלא בורות.
התורה לא מצדיקה חוסר צדק ואי שיוויון. אז אם תנסה לתרץ את הבורות שלך בציטוטים מהתורה- אתה כנראה יותר טיפש משחשבתי.
אם מוחמד לא בא אל ההר, סימן שמוחמד מת!!!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : ינואר 27, 2010, 17:13:17 »
בס"ד

חחחחחחחחחחחחח לא יאמן פשוט! אי אפשר לדעת אם לצחוק או לבכות על מה שאתה כותב פה.
הצבא הזה וחסדי אלוהים נתנו לך את האדמה שאתה דורך עלייה, ומשמיץ על פנייה את הצבא.
אם לא תתגייס לצבא- אנשים אחרים ימותו ולא אתה.
חס וחלילה שאדם מלומד כמוך ימות, עדיף שאיזה טירון שהלך קרע תתחת שלו בטירונות ימות בהגנה על אדמת ישראל.
אתה תמשיך להגיב בפורום, ואחרים ילחמו כדי שתוכל בכלל לשבת בשקט בבית שלך ותשמין מנחת.
לא יעזור לך כמה ציטוטים תביא, ולא יעזור לך כמה "דברי חכמה" תנסה לכתוב פה כדי לשנות את דעתם של אחרים- השקפת העולם הזאת שלך היא כלום אלא בורות.
התורה לא מצדיקה חוסר צדק ואי שיוויון. אז אם תנסה לתרץ את הבורות שלך בציטוטים מהתורה- אתה כנראה יותר טיפש משחשבתי.

לא ציפיתי לתגובה אחרת מילדה שלא ראתה טיפת דם בחייה - אני כבר מתחיל לחשוב שזה מגיע בזדון ולא מבורות.
אנא עני לי - האם היישות האיסלאמית בעזה עדיין קיימת? האם היישות האיסאלמית בלבנון עדיין קיימת? האם היה זה הצבא המצרי שביצע טיהור אתני ביהודים בעזה? האם היה זה הצבא הירדני שביצע ומבצע טיהור אתני ביהודים ביהודה ושומרון? האם זהו צבא החייזרים מפלוטו שמאיים עם יכולת להשמיד את המדינה העלובה הזו?

צה"ל כשל בלהגן על יהודים. לבזבז את זמנם היהודים הטובים שעדיין במרחב, ואת קיומם - כל חייל קרבי יודע שכשהוא נשלח לאופרציה הוא בוחר בין לעמוד לדין (לירות באויב) או למות ("להיות מוסריים"), בלהתגייס למיליציה הפרטית של האויב מבפנים, איננה ראויה להיות מטרתנו.

כשאני עושה את מה שאני עושה ואיננו אמור להיות נכתב כאן בפורום - את משמינה בביתך (ראיתי את התמונה שלך) כמו שאר עלובי צה"ל, וקוראת לכניעה.
פעם היו קוראים לזה שת"פ עם הפאשיזם - היום קוראים לזה נאמנות למדינה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : ינואר 27, 2010, 17:36:03 »
ע"פי חוק שי דרומי מותר לירות בפולש או פורץ, אבל הפינוי נעשה על פי חוק, עלוב ככל שיהיה הוא חוק, לכן הטיעון שלך לא רציני.

זה מה שאתה חושב, וזה הגיוני. אבל אנחנו לא מדברים על פרשנות משפטית בבית
דין אלא על אדם שמגורש מביתו. לפיכך, ראוי שתזכור כי האדם שאתה מגרש מביתו
לא בהכרח מפרש את החוק כפי שאתה מפרש אותו, והוא עשוי להשחיל לך לעין
כדור 9mm בעידנא דריתחא.

ומדובר בסיכוי גדול פי כמה מהסיכוי שבית דין צבאי יגזור עליך 10 שנים בעבודות פרך
במקום 30 יום מחבוש כנהוג.

אבל אם אתה מוכן להקריב את חייך לשם מצוות גירוש יהודים, זכותך. לפחות מובטח
לך שקברך לא ישאר יבש מרוב האנשים שירצו לכבדו במי רגליהם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : ינואר 27, 2010, 17:38:57 »
בס"ד

עוד דבר שראוי להזכיר נופר - לא את שתקבעי מהו חוסר צדק ושוויון זה מונח זר ליהדות.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : ינואר 27, 2010, 17:46:49 »
בס"ד

לא ציפיתי לתגובה אחרת מילדה שלא ראתה טיפת דם בחייה - אני כבר מתחיל לחשוב שזה מגיע בזדון ולא מבורות.
אנא עני לי - האם היישות האיסלאמית בעזה עדיין קיימת? האם היישות האיסאלמית בלבנון עדיין קיימת? האם היה זה הצבא המצרי שביצע טיהור אתני ביהודים בעזה? האם היה זה הצבא הירדני שביצע ומבצע טיהור אתני ביהודים ביהודה ושומרון? האם זהו צבא החייזרים מפלוטו שמאיים עם יכולת להשמיד את המדינה העלובה הזו?

צה"ל כשל בלהגן על יהודים. לבזבז את זמנם היהודים הטובים שעדיין במרחב, ואת קיומם - כל חייל קרבי יודע שכשהוא נשלח לאופרציה הוא בוחר בין לעמוד לדין (לירות באויב) או למות ("להיות מוסריים"), בלהתגייס למיליציה הפרטית של האויב מבפנים, איננה ראויה להיות מטרתנו.

כשאני עושה את מה שאני עושה ואיננו אמור להיות נכתב כאן בפורום - את משמינה בביתך (ראיתי את התמונה שלך) כמו שאר עלובי צה"ל, וקוראת לכניעה.
פעם היו קוראים לזה שת"פ עם הפאשיזם - היום קוראים לזה נאמנות למדינה.

מה אתה מצפה שיהרגו את כל צבאות ערב במכה?! אתה לא מבין שהצבא הוא לא גוף שמקבל את כל ההחלטות מעצמו?! אה, אבל בעצם רגע- לרון יש כוחות על! הוא יציל אותנו מהאויב האיסלמי, כי הוא יותר חזק מכל צבאות ערב, ומסוגל להשמיד את כללללל הערבים- כי הוא יודע יותר טוב מכולם ויצליח לעשות את מה שאף אחד עד היום לא הצליח.
אולי אם היית מתגייס הצבא היה חזק יותר. אחרי הכל, כוח סופרמן כמו שלך עוד לא נברא לאף אחד- אתה בישיבה ובכתיבת הודעות תציל את העולם מהרשע. פחחחחח

בקשר ל"שמנה" שאני, כי הרי ראית את התמונה שלי-  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :::D :::D :::D :::D זה הדבר היחיד שהצלחת להוציא ממני אחרי אמירה כזאת.
מי שמדבר כאן מתוך זדון זה אתה. כי בניינו? אתה ראית תמונה שלי, ועוד משהו בניינו- אתה משקר לעצמך.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : ינואר 27, 2010, 17:54:38 »
בס"ד

צה"ל הגדול והחזק לא הצליח לנצח ארגון ערטילאי כמו חמאס. על מה את מדברת?

את צודקת. אני משקר לעצמי. ללא ספק אינך משמינה - תמיד היית במידות המרתיעות האלו.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #44 ב- : ינואר 27, 2010, 17:57:38 »
בס"ד

צה"ל הגדול והחזק לא הצליח לנצח ארגון ערטילאי כמו חמאס. על מה את מדברת?

את צודקת. אני משקר לעצמי. ללא ספק אינך משמינה - תמיד היית במידות המרתיעות האלו.

אה, נכון. שכחתי שאתה "הנבחר" שינצח אותו.
וכן, ברור. אני השמנה עם המידות המרתיעות. חחחחחחחח

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : ינואר 27, 2010, 18:01:10 »
בס"ד

לא ציפיתי דבר אחר מילדה שמתקשה להתבגר. הבה נתרגם את מילותיה:
עדיף ללכת עם הזרם במקום להקשיב לפתרון יצירתי - כי מה לעשות, זה לא מקובל וזה לא תואם למיתוסים שלי.
עדיף לגרש יהודים מאשר "להזיק" ל"צבא" שיש לו פוטנציה להגן אבל לעולם לא ימצה אותה - ולשאת בתוצאות ההגנה העצמית של המתנחלים.
עדיף לשבח את המדינה שבמישור הנוכחי איננה עוזרת כלל לעם ישראל.
עדיף להשמיץ את דובר האמת מאשר לענות לו כראוי - כי האגו שלי יותר חשוב מ"מה טוב ליהודים?".

קיומך איננו מוצדק.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #46 ב- : ינואר 27, 2010, 18:08:43 »
בס"ד

לא ציפיתי דבר אחר מילדה שמתקשה להתבגר. הבה נתרגם את מילותיה:
עדיף ללכת עם הזרם במקום להקשיב לפתרון יצירתי - כי מה לעשות, זה לא מקובל וזה לא תואם למיתוסים שלי.
עדיף לגרש יהודים מאשר "להזיק" ל"צבא" שיש לו פוטנציה להגן אבל לעולם לא ימצה אותה - ולשאת בתוצאות ההגנה העצמית של המתנחלים.
עדיף לשבח את המדינה שבמישור הנוכחי איננה עוזרת כלל לעם ישראל.
עדיף להשמיץ את דובר האמת מאשר לענות לו כראוי - כי האגו שלי יותר חשוב מ"מה טוב ליהודים?".

קיומך איננו מוצדק.

חחחחח אתה אדם טיפש.
בחיים לא הזכרתי איזשהי הצדקה למה שעשו למפונים מהיישובים.
בחיים לא הלכתי עם הזרם, אלא נגדו! עשיתי דברים למען הדעות שלי שגרמו להורים שלי התקפי לב לא מעט פעמים.
אני לא שיבחתי שום מדינה, להפך. אני תמיד אמרתי שהאוייב הכי גדול של ארץ ישראל היא מדינת ישראל.
להשמיץ אותך? אתה משמיץ את עצמך עם ירידות זולות למישור אישי. בנתיים מי שמנסה לרדת עליי זה אתה. שלא תאמין לעצמך גם.

והאמת? שקיומו של כל יהודי מוצדק.
אבל הבעיה שלך שאתה מתחכם ומגיע למקומות אישיים במקום להתווכח על העיניין לגופו. והאמת? אם חושבים על זה טוב טוב- הקיום שלי מוצדק יותר משלך- זה בטוח.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : ינואר 27, 2010, 18:28:33 »
בס"ד

אני מניח שהגיע הזמן לבדוק גם את מידת הצביעות הנשית בימינו.

ציטוט
חחחחח אתה אדם טיפש.
איינשטיין בהשוואה אלייך.
ציטוט

בחיים לא הזכרתי איזשהי הצדקה למה שעשו למגורשים מהיישובים.
תתחילי לקלוט - צה"ל גירש את היהודים - ביצע בהם טיהור אתני על סמך רקע דתי ואתני. כל הזדהות עם הארגון הנ"ל הוא הזדהות עם מעשיו - רעים וטובים כאחד.
כיום, נראה לנגד עינינו כי אין סיכוי שצה"ל ישתנה. מי ששולט בו - הטעמתם נכון - הוא האליטה. העלובים הם חלק מהאליטה, וכל סיכוי לשינוי דרך מוסדות האליטה וביניהם צה"ל - כפי שניתן לראות מפרשת הנפת השלטים בכפיר - לא קיים.

ציטוט
בחיים לא הלכתי עם הזרם, אלא נגדו! עשיתי דברים למען הדעות שלי שגרמו להורים שלי התקפי לב לא מעט פעמים.
ההליכה שלך נגד הזרם מזכירה את ההליכה נגד הזרם אצל השמאל.
אלמוני אומר, "נגרש את כל היהודים מיו"ש עכשיו". פלוני אומר, "זה יהרוס את כל מה שבנינו - התמיכה בנו תהיה אפסית ואין לנו זמן למסע תעמולה כזה כרגע; נגרש רק את היהודים מהמאחזים".
הפואנטה היא שההבדל בינך לבין הזרם הוא מינורי. הזורם דוגל בנאמנות לאליטה בכל מצב  - לטוב ולרע. לפיכך אנשים כמוך רק מחמירים את הבעיה - ככל שהתלות והנאמנות המוחלטת שלנו לאליטה הולכות וגדלות, כך הסיכוי למנוע או להחליש את מימדי הפשעים של האליטה הולכים וקטנים. אם נשחק במשחק שלהם, רק נפסיד - וזה לא משנה אם אנחנו צודקים או לא.

ציטוט
אני לא שיבחתי שום מדינה, להפך. אני תמיד אמרתי שהאוייב הכי גדול של ארץ ישראל היא מדינת ישראל.

מדינת ישראל היא אזרחיה. מדינת ישראל איננה אויבו של העם היהודי - האליטה לגווניה כן. אבל כרגע, האליטה שולטת במדינה. צה"ל הוא הצבא של האליטה, וזה לא משנה מי מתגייס אליו. בסופו של דבר, מי שמחזיק שם היא האליטה ואין כל סיכוי לשנות אותו מבפנים. ללכת עימו - להתגייס ולתמוך בו - זה ללכת עם האליטה - ולפיכך מהווה הליכה עם הזרם.

צה"ל כבר לא רלוונטי. לשניה לא שללתי את הפוטנציאל שבו להגן עלינו - חלילה; אבל הוא לא מבצע אותו ואין סיכוי לשנות את זה. במקום ללכת עם הראש בקיר, צריך לפנות לדרכים אחרות. ובמקום להניח הנחות א-פריורי כאילו אין, את צריכה לשאול ולא ללכת עם הזרם כמו שאת עושה עכשיו.

ציטוט
להשמיץ אותך? אתה משמיץ את עצמך עם ירידות זולות למישור אישי. בנתיים מי שמנסה לרדת עליי זה אתה. שלא תאמין לעצמך גם.

אין לי בעיה להתייחס אלייך בכבוד כי כבודך כיהודייה - ולא בגלל הישג אישי כלשהו ממך - הוא חשוב. אבל גם כבודי הוא חשוב, ואם תתחילי להשמיצני כפי שעשית - תקבלי את אותה הגישה.

ציטוט
והאמת? שקיומו של כל יהודי מוצדק.

אני זה שלא צריך לקחת אותך ברצינות. את לא צריכה לקחת ברצינות את התשובות הלא רציניות שלי לשטויות שאת פולטת מהמקלדת.

ציטוט
אבל הבעיה שלך שאתה מתחכם ומגיע למקומות אישיים במקום להתווכח על העיניין לגופו. והאמת? אם חושבים על זה טוב טוב- הקיום שלי מוצדק יותר משלך- זה בטוח.

לא ענית תשובה אחת לאף אחת ממסכת הטיעונים שלי. נכנסתי ישר לעניין, ואת נכנסת להשמצות. גם עכשיו כשחזרתי על הנקודה - לא ענית.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #48 ב- : ינואר 27, 2010, 18:33:32 »
אוי נו באמת... מה הקשר לזה שהיא אשה...

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : ינואר 27, 2010, 18:35:06 »
בס"ד

אוי נו באמת... מה הקשר לזה שהיא אשה...

ההומור התל אביבי יורד למידת שפלות בלתי ניתנת לגישור.