כתב נושא: מה יקרה אם כל אחד בצבא יפעל עפ"י השקפת עולמו?  (נקרא 22842 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הלוחם באנרכיסטים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מה יקרה אם כל אחד בצבא יפעל עפ"י השקפת עולמו?
« להגיב #125 ב- : פברואר 03, 2010, 22:52:37 »
אני עושה מילואים כבר 9 שנים ויש איתי עוד לא מעט יהודים אמיצים עם אידאולוגיה אמיתית.
אם אני אקבל פקודה לגרש יהודים אני אסרב בכול תוקף לבצעה ולדעתי כך ינהגו רוב החיילים בגדוד.
בשביל מדינת ישראל אני מוכן לשבת בכלא ואני לעולם לא אעשה פעולה שמנוגדת להשקפת עולמי.

הדיון שהתנהל פה בין כמה מחברי הפורום היה מאוד מביש.
אסור לנו לרדת לרמה הנמוכה של השמאלנים הפאשיסטים הבוגדניים.

הצדק הוא איתנו לא איתם , אנחנו לא מלאי שנאה עצמית , אחנו יהודים גיבורים שאוהבים את העם שלנו ואת הארץ שלנו.
אסור לנו לעודד פגיעה ביהודים אחרים , אפילו אם הם הכי שמאלניים ואומרים דברים חמורים שכואבים לנו ומכעיסים אותנו.

סביר להניח שלא לכולנו יש את אותן הדיעות בדיוק , חלקנו חושבים אחרת ואנחנו צריכים לדעת לכבד אחד את השני.
גם אם אחד מאיתנו טועה , צריך להתייחס אליו בכבוד ולהסביר לו איפה הוא טועה.

מקווה שלא נראה כאן עוד דיונים שמתדרדרים לרמה כזאת.

יישר כוח יהודים אמיצים ולילה טוב

הלוחם באנרכיסטים

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #126 ב- : פברואר 03, 2010, 23:21:39 »
אני עושה מילואים כבר 9 שנים ויש איתי עוד לא מעט יהודים אמיצים עם אידאולוגיה אמיתית.
אם אני אקבל פקודה לגרש יהודים אני אסרב בכול תוקף לבצעה ולדעתי כך ינהגו רוב החיילים בגדוד.
בשביל מדינת ישראל אני מוכן לשבת בכלא ואני לעולם לא אעשה פעולה שמנוגדת להשקפת עולמי.

הדיון שהתנהל פה בין כמה מחברי הפורום היה מאוד מביש.
אסור לנו לרדת לרמה הנמוכה של השמאלנים הפאשיסטים הבוגדניים.

הצדק הוא איתנו לא איתם , אנחנו לא מלאי שנאה עצמית , אחנו יהודים גיבורים שאוהבים את העם שלנו ואת הארץ שלנו.
אסור לנו לעודד פגיעה ביהודים אחרים , אפילו אם הם הכי שמאלניים ואומרים דברים חמורים שכואבים לנו ומכעיסים אותנו.

סביר להניח שלא לכולנו יש את אותן הדיעות בדיוק , חלקנו חושבים אחרת ואנחנו צריכים לדעת לכבד אחד את השני.
גם אם אחד מאיתנו טועה , צריך להתייחס אליו בכבוד ולהסביר לו איפה הוא טועה.

מקווה שלא נראה כאן עוד דיונים שמתדרדרים לרמה כזאת.

יישר כוח יהודים אמיצים ולילה טוב

הלוחם באנרכיסטים

אאבל יש פה אנשים שלא מבינים מה אומרים להם דוגמאת אוהד הפועל שהוא שמאלני והוא עושה הרבה דברים רק כדי להרגיז אין מה לעשות
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #127 ב- : פברואר 04, 2010, 01:19:23 »
איזה רמה עלובה...
יחיאל, אני מחזק את ידיך - גם אני עכשיו בתקופת קד'"צ(קורס קדם צבאי) בצה"ל, אני אמנם לא חי"רניק, אבל אני מוריד בפניך את הכובע.
האלקשי ורון - תחשבו פעמיים לפני שאתם כותבים.
תודה על התגובה שלך אחי אני מעריך את זה
שיהיה לך בהצלחה בקד"צ נשמה!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #128 ב- : פברואר 04, 2010, 04:21:06 »
חיים עכשיו תגיד לי מה אתה חושב על תגובה מסוג זה ממנהל בפורוםהבן אדם הזה הורס את הפורום, הוא מנצל את הכוח שיש לו בפורום לרעה הוא חוסם אנשים על ימין ועל שמאל הוא עושה מה שנוח לו...
לי הוא קורא בוגד?!
הכרתי את הפורום הזה להמון אנשים מהשיכבה שלי 4 מהם נרשמו, 2 מהם רשומים עד היום.
בבחירות 14 אנשים נתנו לי תמילה שלהם שהם מכניסים לקלפי את האות ט'(האיחוד הלאומי)
המון אנשים שלא שמעו מעולם על הרב כהנא סיפרתי להם עליו וגרמתי להתעניינות רבה, הלכתי מכות עם 3 אנשים מהכיתה שלי שהם שמאלנים, כמעט העיפו אותי לשבוע מהבצפר בגלל שהבעתי את הדעות שלי בשיעור היסטוריה.
אני פעיל בפורום הזה מעל שנתיים...
אני בוגד?
מנהל הפורום מייחל למותי? למה מה אני עשיתי לו משהו??
אני הולך ליהיות חי"רניק...
אני רק אמרתי שאם אני יהיה על מדים ומישהו יעמוד מולי ויקרא לי נאצי אני יתייחס אליו כאל אויב שלי ואני יתן לו את הכת של הרובה לתוך המוח ולא מעניין אותי אם יש לו על הראש כאפייה או כיפה.
לי אף אחד לא יקרא נאצי, הסבים שלי עברו את השואה וגם סבתא אחת שלי והשואה זאת סיבה ממש משמעותית שאני רוצה ליהיות לוחם ולהגן על יהודים.

בס''ד

אני מתנצל שלא ראיתי את ההודעה שלך יחיאל עד הרגע הזה. הייתי עסוק מאוד לאחרונה.
אני לא מסכים עם הקללה של האלקשי.
אבל אני גם לא מסכים איתך. כי חייל שמגרש יהודים מאדמתם הוא כן בוגד. ומי שמגרש יהודים - וזה לא משנה אם זה חייל או שוטר - משתף פעולה עם הנאצים של דורנו, שהם הערבים המוסלמים.
מי שמגרש יהודים מאדמתם גם רוצח יהודים. כי ברור שגירוש ומסירת אדמה יהודית לערבים מובילים לרצח יהודים. דם יהודי על הידיים של כל מגרש, כולל חיילים שמגרשים ושוטרים שמגרשים.
לכן אם יהודים גיבורים ביו''ש קוראים למגרשים "נאצים", זה כן לגיטימי. כי כל מגרש מאפשר לערבים הנאצים לבצע את זממם.
בעמונה, בני הנוער הגיבורים קראו למגרשים "נאצים" וזרקו מאות אבנים ובקבוקים על המגרשים. אז בתגובה לכל זאת, האם אתה תומך בשוטרים שהרביצו את בני הנוער?
אתה כותב שאתה "רוצה ליהיות לוחם ולהגן על יהודים". אם כן מקומך עם המתיישבים ולא עם המגרשים. כי המגרשים הם אוייבי עם ישראל וארץ ישראל.
יחיאל, אני לא מקלל אותך חס וחלילה. אני דוקא אוהב אותך. אני לא מאמין שהיית מגרש יהודים אפילו אם יש פקודה. אני חושב שאתה שונה מהרובוטים המרושעים שגירשו יהודים בגוש קטיף. אני מאמין שיש לך מוסר ומצפון.
אך כל מי שכן מגרש יהודים, הוא האוייב שלי. רק בוגד ארור היה מבצע פשע כזה.
האלקשי הוא יהודי נפלא. הוא הניח שהיית מגרש יהודים עם הייתה פקודה, ואחרי מה שכתבת לאחרונה, הוא הניח שהיית מרביץ למתיישבים הגיבורים ביו''ש כמו שעשו בעמונה ח''ו.
אתה טועה: האלקשי לא הורס את הפורום, הוא עוזר לפורום הרבה. אכן אני בכלל לא מסכים עם מה שהוא כתב עליך. אבל בנושאים אחרים, אני כן מסכים עם האלקשי 95%.
שוב אני מתנצל שלא הגבתי מוקדם יותר.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #129 ב- : פברואר 04, 2010, 11:00:27 »
בס''ד

אני מתנצל שלא ראיתי את ההודעה שלך יחיאל עד הרגע הזה. הייתי עסוק מאוד לאחרונה.
אני לא מסכים עם הקללה של האלקשי.
אבל אני גם לא מסכים איתך. כי חייל שמגרש יהודים מאדמתם הוא כן בוגד. ומי שמגרש יהודים - וזה לא משנה אם זה חייל או שוטר - משתף פעולה עם הנאצים של דורנו, שהם הערבים המוסלמים.
מי שמגרש יהודים מאדמתם גם רוצח יהודים. כי ברור שגירוש ומסירת אדמה יהודית לערבים מובילים לרצח יהודים. דם יהודי על הידיים של כל מגרש, כולל חיילים שמגרשים ושוטרים שמגרשים.
לכן אם יהודים גיבורים ביו''ש קוראים למגרשים "נאצים", זה כן לגיטימי. כי כל מגרש מאפשר לערבים הנאצים לבצע את זממם.
בעמונה, בני הנוער הגיבורים קראו למגרשים "נאצים" וזרקו מאות אבנים ובקבוקים על המגרשים. אז בתגובה לכל זאת, האם אתה תומך בשוטרים שהרביצו את בני הנוער?
אתה כותב שאתה "רוצה ליהיות לוחם ולהגן על יהודים". אם כן מקומך עם המתיישבים ולא עם המגרשים. כי המגרשים הם אוייבי עם ישראל וארץ ישראל.
יחיאל, אני לא מקלל אותך חס וחלילה. אני דוקא אוהב אותך. אני לא מאמין שהיית מגרש יהודים אפילו אם יש פקודה. אני חושב שאתה שונה מהרובוטים המרושעים שגירשו יהודים בגוש קטיף. אני מאמין שיש לך מוסר ומצפון.
אך כל מי שכן מגרש יהודים, הוא האוייב שלי. רק בוגד ארור היה מבצע פשע כזה.
האלקשי הוא יהודי נפלא. הוא הניח שהיית מגרש יהודים עם הייתה פקודה, ואחרי מה שכתבת לאחרונה, הוא הניח שהיית מרביץ למתיישבים הגיבורים ביו''ש כמו שעשו בעמונה ח''ו.
אתה טועה: האלקשי לא הורס את הפורום, הוא עוזר לפורום הרבה. אכן אני בכלל לא מסכים עם מה שהוא כתב עליך. אבל בנושאים אחרים, אני כן מסכים עם האלקשי 95%.
שוב אני מתנצל שלא הגבתי מוקדם יותר.
חחח לא קרה כלום, אני לא ציפיתי לתגובתך על השנייה ששלחתי.
אני יחזור שוב על מה שאמרתי, אני לא הולך לגרש שום יהודי אין לי כוונה לעשות את זה ומן הסתם שאני לא יעשה את זה.
המתנחלים לא יגרמו לחיילים לסרב פקודה אם הם יקללו אותם נאצים או יקראו לחיילים אתיופים בקריאות גזעניות או יזרקו אבנים וישפכו חומצה.
זה גורם ליותר נחישות מצד המגרשים לבצע את עבודתם!
רק אתמול בערב פרסמתי כתבה באשכול חדש שפתחתי והופה איזה הפתעה, מישהו מחק את האשכול...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #130 ב- : פברואר 04, 2010, 11:20:53 »
רק אתמול בערב פרסמתי כתבה באשכול חדש שפתחתי והופה איזה הפתעה, מישהו מחק את האשכול...
תשלח לי בלינק בבקשה במסר פרטי את הכתבה הזו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #131 ב- : פברואר 04, 2010, 11:55:26 »
אם עוד מישהו מעוניין שאני ישלח לו את הכתבה שיפנה אליי בפרטי, פה בפומבי זה קצת בעיה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #132 ב- : פברואר 04, 2010, 13:35:00 »
אם עוד מישהו מעוניין שאני ישלח לו את הכתבה שיפנה אליי בפרטי, פה בפומבי זה קצת בעיה.
אני עכשיו מעלה את הלינק למאמר הרלוונטי שביקשת לפרסם באשכול חדש בדיון הכללי, ומפרסם את תגובתי לזה כפי שכתבתי לך בפרטי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.