כתב נושא: ליברמן מקדם ההכרה בכנסייה האוונגליסטית  (נקרא 30323 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ליברמן מקדם ההכרה בכנסייה האוונגליסטית
« להגיב #75 ב- : ינואר 14, 2010, 12:58:15 »
ללבנון כשלעצמה אין שום משמעות עבור חיזבאללה ולא עבור לוחמיו ולו גם הפשוטים ביותר, אין שום משמעות ללאומיות לבנונית או כל לאומיות אחרת עבורם, יש רק השיעה שלדידם צריכה להיות חוד החנית של האיסלם וזו שמולכת עליו בראשות אימאם הוא המהדי שצריך לשוב.
האמירות הללו שלך מראות רק על בורות בכל הנוגע לחיזבאללה ושורשיו, ההסטוריה של האיסלם בכלל והשיעה בפרט.
אין שום משמעות ל-נאציונליזם פרטני של יחידה גאוגרפית שמי שקבע אותה באורך שרירותי היו המעצמות ובדגש על צרפת, היחידים שעוד איכשהו ניתן לייחס להם איזה משהו נפרד לאומי בשונה מהשאר אלו הנוצרים המארונים, וחיזב-אללה!!! אינם נוצרים מארונים.
החיזבאללה הוקם על ידי משמרות המהפכה, חיזבאללה היא זרוע שלה, מדריכיה הצבאיים באים מתוך משמרות המהפכה ובדגש על ה"באסיג'י מוסתאזאפן".

אני בספק שאם תדבר עם לוחם החזבאללה הפשוט הוא יגיד אותו דבר.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #76 ב- : ינואר 14, 2010, 15:26:03 »
אני בספק שאם תדבר עם לוחם החזבאללה הפשוט הוא יגיד אותו דבר.
אם הוא צווח "אללה אכבר" ו"כרבלא" כשהוא תוקף אותי ולא "תחי לבנון" או "לבנון הקדושה" אזי אין לי שום צורך לדבר איתו, כי זה אומר הכל, אתה חושב במושגים הגליאניים מערביים ושבוי בהם ולא מבין את מהות האיסלם, ומי שלא מבין את האויב...יפסיד.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #77 ב- : ינואר 14, 2010, 15:57:10 »
אם הוא צווח "אללה אכבר" ו"כרבלא" כשהוא תוקף אותי ולא "תחי לבנון" או "לבנון הקדושה" אזי אין לי שום צורך לדבר איתו, כי זה אומר הכל, אתה חושב במושגים הגליאניים מערביים ושבוי בהם ולא מבין את מהות האיסלם, ומי שלא מבין את האויב...יפסיד.

מסכים איתך ב100% אבל כדי לנצח מלחמה צריך להבין לא רק את האידיאולוגיה וצורת החשיבה של הצד השני, אלא גם להבין איך עובד הראש של הלוחמים. ואני באמת חושב שכן מעניינת אותם לבנון, לפי הגישה שלך הזמן היחיד בו הם ירגישו שהם מגנים על בית יהיה בזמן מצור על מכה או משהו כזה?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #78 ב- : ינואר 14, 2010, 16:02:17 »
בס"ד

האיסלם מנטרל כל סוג של לאומיות עממית; לרוצח חיזבאללה לא יהיה אכפת להילחם גם בסוריה במקום בלבנון, במקרה שלבנון תשוחרר על ידי צבא השחרור הישראלי, כמו שאוסאמה בן לאדן נלחם דווקא מאפגניסטן ולא מאל דאולת אל איסלאמייה אל סעוד (סעודיה). הלאומיות היחידה שקיימת אצל בהמות החיזבאללה, היא אך ורק איסלאמית דתית, ללא כל הבדל לאומי. אחרת לא היו אירופאים מוסלמים שם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #79 ב- : ינואר 14, 2010, 22:06:11 »
מסכים איתך ב100% אבל כדי לנצח מלחמה צריך להבין לא רק את האידיאולוגיה וצורת החשיבה של הצד השני, אלא גם להבין איך עובד הראש של הלוחמים. ואני באמת חושב שכן מעניינת אותם לבנון, לפי הגישה שלך הזמן היחיד בו הם ירגישו שהם מגנים על בית יהיה בזמן מצור על מכה או משהו כזה?
הם מרגישים הגנה על הבית בכל מקום בדאר אל איסלם, כך קרה באפגניסטן עם כל המתנדבים מרחבי כל עולם האיסלם ה"אל מוג'אהידין", כך קורה מול הודו, כך בבלקנים, בצ'צ'ניה, בסודאן, באלג'יריה, בתימן ובעיראק, כך ניגריה ובסומליה, כך בישראל, כך בלבנון ובסוריה וטורקיה.
בגלל זה שוב, אינך מבין ואינך לומד, חשבתי שכבר הספקת ללמוד דבר או שניים מאז הצטרפת לפורום, מסתבר שטעיתי....
כך עובד ראש של כל לוחם ג'האד, ושוב אתה נופל לאמות מידה מערביות, אתה שוב נכשל בהבנת המושג "ג'האד", נופל בהבנת החזרת שטח שיה תחת שלטון האיסלם ויצא מחזקתו (ישראל).
האם סלאח אלדין אלאיובי שנלחם בצלבנים נלחם על מבואות מכה?
כך שביננו זה לא "הגישה שלי" אלא הגישה של האיסלם!!! לא משנה אם הוא סוני, שיעי או צופי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #80 ב- : ינואר 15, 2010, 07:20:02 »
הם מרגישים הגנה על הבית בכל מקום בדאר אל איסלם, כך קרה באפגניסטן עם כל המתנדבים מרחבי כל עולם האיסלם ה"אל מוג'אהידין", כך קורה מול הודו, כך בבלקנים, בצ'צ'ניה, בסודאן, באלג'יריה, בתימן ובעיראק, כך ניגריה ובסומליה, כך בישראל, כך בלבנון ובסוריה וטורקיה.
בגלל זה שוב, אינך מבין ואינך לומד, חשבתי שכבר הספקת ללמוד דבר או שניים מאז הצטרפת לפורום, מסתבר שטעיתי....
כך עובד ראש של כל לוחם ג'האד, ושוב אתה נופל לאמות מידה מערביות, אתה שוב נכשל בהבנת המושג "ג'האד", נופל בהבנת החזרת שטח שיה תחת שלטון האיסלם ויצא מחזקתו (ישראל).
האם סלאח אלדין אלאיובי שנלחם בצלבנים נלחם על מבואות מכה?
כך שביננו זה לא "הגישה שלי" אלא הגישה של האיסלם!!! לא משנה אם הוא סוני, שיעי או צופי.

אוקי מקבל את הטעות, אבל זה רק אומר שאותו בית שידברתי עליו הוא יותר גדול, בכל מקרה כשנלחמים על בית, נלחמים הרבה יותר חזק מאשר אם נלחמים על משאבים לדוגמא.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #81 ב- : ינואר 15, 2010, 10:07:14 »
אוקי מקבל את הטעות, אבל זה רק אומר שאותו בית שידברתי עליו הוא יותר גדול, בכל מקרה כשנלחמים על בית, נלחמים הרבה יותר חזק מאשר אם נלחמים על משאבים לדוגמא.
וזה בדיוק העניין, האיסלם מעולם לא באמת נלחם על משאבים או שאר עיניינים מטריאליסטים, רק על כיבוש העולם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #82 ב- : ינואר 15, 2010, 10:30:03 »
וזה בדיוק העניין, האיסלם מעולם לא באמת נלחם על משאבים או שאר עיניינים מטריאליסטים, רק על כיבוש העולם.

אז הסיכוי היחיד להביס אותם בקרב הוא לתת להם לתקוף אותנו להביס אותם ואז לנצל את המומנטום?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #83 ב- : ינואר 15, 2010, 14:33:11 »
אז הסיכוי היחיד להביס אותם בקרב הוא לתת להם לתקוף אותנו להביס אותם ואז לנצל את המומנטום?
לא, הבא להורגך, השכם להורגו!!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל