כתב נושא: ליברמן מקדם ההכרה בכנסייה האוונגליסטית  (נקרא 30315 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

כל מה שליברמן וישראל ביתנו מציעים לעשות בענייני דת הורס את הצביון היהודי שלנו ומסכן אותנו יותר מהערבים הנאצים.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/198753

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
ליברמן מקדם ההכרה בכנסייה האוונגליסטית
« להגיב #1 ב- : ינואר 06, 2010, 04:53:40 »
בושה וחרפה!

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : ינואר 06, 2010, 08:50:51 »
הארגון יד לאחים יכול לטעון מה שהוא רוצה אני לא רואה בזה הוכחה שזה מה שהוא אמר באמת
ובכלל במפלגת ישראל ביתנו יש לא מעט ימנים טובים כמו אלכס מילר ו עוד ו אני לא ממש מאמין לחרדים אחריי התמיכה הפתאומית של יהדות התורה בערבים!!!!
עדיף שבמקום לריב מי ימין אמיתי ומי מזוייף נתמקד באוייב האמיתי האסלאמונאציזם!!!!!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : ינואר 06, 2010, 09:03:57 »
הארגון יד לאחים יכול לטעון מה שהוא רוצה אני לא רואה בזה הוכחה שזה מה שהוא אמר באמת
ובכלל במפלגת ישראל ביתנו יש לא מעט ימנים טובים כמו אלכס מילר ו עוד ו אני לא ממש מאמין לחרדים אחריי התמיכה הפתאומית של יהדות התורה בערבים!!!!
עדיף שבמקום לריב מי ימין אמיתי ומי מזוייף נתמקד באוייב האמיתי האסלאמונאציזם!!!!!

בס''ד

גמביטו, אני מכבד אותך אבל אתה טועה בגדול.

ליברמן וישראל ביתנו תומכים בהקפאת ההתישבות ביהודה ושומרון שהממשלה הנפשעת שלהם מבצעת כעת. נתניהו, ליברמן ויאהוד ברח מנסים לייבש את ההתישבות היהודית ביו''ש בו בזמן שהפושעים האלה לא עושים מאומה נגד בנייה ערבית בלתי חוקית בכל רחבי ארץ ישראל. ממשלת נתניהו-ליברמן היא ממשלה שבוגדת בארץ ישראל, עם ישראל ותורת ישראל.

ליברמן גם תמך בממשלת יאהוד שמאלמרט. ליברמן וישראל ביתנו ישבו בממשלת השמאל הזו שנתיים בערך.

הימין המזוייף יותר גרוע מהשמאל. ליברמן וישראל ביתנו יותר גרועים מקדימה, העבודה ומרץ. כי לפחות כשיש שמאל מוצהר בשלטון, כולם נלחמים נגדם. אבל כשיש ימין מזוייף, רוב העם תומכים בהם.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : ינואר 06, 2010, 09:09:24 »
אם נאפשר למסיונרים נוצרים לקנות אחיזה בארץ כפי שהם וליברמן הטיפש מבקשים הם יהפכו לאויב שלנו.

כבר התפרסם בעבר שחבר אחר במפלגה, שגן שר החוץ, דני איילון, נשוי למסיונרית נוצריה. 

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : ינואר 06, 2010, 10:05:00 »
בס"ד

אל תחשוד בצדיקים. ליברמן הוא גוי דובר עברית (בקושי) שאין לו קשר ליהדות. הפעם הראשונה שהסכמתי עם שמאלני הייתה כשקרא לו פאשיסט. רק לא לפי ההגדרה השמאלנית.
כל מי שמודע למעשיו הנוכחיים של ליברמן, וממשיך להישאר במפלגתו - דינו כדין חבר במפלגת מרצ, ושמחת זקנתי כמה דעותיו "ימניות".
נ.ב: נראלי שהתבלבלת קצת, אחרי כל, אנחנו הכהניסטים קרובים יותר לסאטמער (לא הבוגדים שנפגשים עם האויב אלא אלו שפשוט שוללים את ההיתר ההלכתי למדינת ישראל בשלל טענות שלא ניכנס אליהן עכשיו) מאשר לליכוד.
« עריכה אחרונה: ינואר 06, 2010, 11:22:49 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : ינואר 06, 2010, 13:10:56 »
חיים מה שאני לא אוהב שימני חילוני מוכפש בגלל שהוא חילוני וליברמן הוא לא גוי הוא יהודי והוא ימני בדרך שלו מה שבטוח ששמאלני הוא לא!!!!!
ימני לא חייב להיות דתי עם כל הכבוד לדת היהודית שאני מכבד מאוד!!!!!!
ולרון - ליברמן כמו שאמרתי הוא לא גוי אלא יהודי ולו ולמשפחתו יש קשר ליהדות זה שהוא לא דתי לא אומר שהוא לא יהודי!!!
ברגע ששמאלני יקרה לליברמן פאשיסט תיהיה בטוח שאני יתמוך בליברמן ולא באותו שמאלני עלוב !!!!!
כי בטוח שליברמן לא בוגד כמו השמאלני!!!!
וחסידות סאטמר הם אוייב של ישראל לא משנה כיצד הם שוללים את קיום ישראל הם אוייב נקודה.
כמו שאמרתי אני לא ממש מאמין למפלגות החרדיות או במה שהן טוענות אחריי תמיכת יהדות התורה בערבים והתנגדות לחוק נאמנות!!!!!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : ינואר 06, 2010, 13:17:56 »
ולרון - ליברמן כמו שאמרתי הוא לא גוי אלא יהודי ולו ולמשפחתו יש קשר ליהדות זה שהוא לא דתי לא אומר שהוא לא יהודי!!!
ברגע ששמאלני יקרה לליברמן פאשיסט תיהיה בטוח שאני יתמוך בליברמן ולא באותו שמאלני עלוב !!!!!
כי בטוח שליברמן לא בוגד כמו השמאלני!!!!
וחסידות סאטמר הם אוייב של ישראל לא משנה כיצד הם שוללים את קיום ישראל הם אוייב נקודה.
כמו שאמרתי אני לא ממש מאמין למפלגות החרדיות או במה שהן טוענות אחריי תמיכת יהדות התורה בערבים והתנגדות לחוק נאמנות!!!!!

אני מסופק מאוד אם הוא יהודי מבחינת ההלכה גם ככה.
אם אתה תומך בליברמן למרות שאתה יודע את האמת על הערבים והאיסלם אתה יותר גרוע ממצביע קדימה שסתם מצביע לקטע.
ליברמן הוא בוגד שתומך במכירת אדמות של ארץ ישראל, אנטי-תורני יותר מכל שמאלן אחר, אגו מנופח וגנב ידוע של סיסמאות כ"ך.
חסידות סאטמער (אלו החסידים הנורמליים) הם אנשי תורה לעומת השמנמוך העלוב הזה ליברמן שיעדיף למות מאשר ללבוש כיפה ויעדיף למסור את תל אביב מאשר ללמוד תורה פעם אחת בחייו. ואתה לא הוא זה שיעשה דה-לגיטימציה לדעה הלכתית כשרה ולא מעניין אותי כלל הסיבה.
יש הבדל בין יהדות התורה (שגם אותה אני לא מבין) לבין שאר המפלגות החרדיות.
חוק הנאמנות זה חוק עלוב שכולו פרובוקציה ללא כל רציניות שלא מהווה איום בפני הערבים.

מנותק יהודי וגאה בזה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • די לכיבוש הערבי בארץ ישראל!
« להגיב #8 ב- : ינואר 06, 2010, 17:33:06 »
ליברמן סתם חזיר שמאלני

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #9 ב- : ינואר 06, 2010, 20:17:36 »
בניגוד לכל המפלגות המזוייפות - ליברמן לא מייתמר להיות ימני.
זו המצאה של השמאלנים כל הסיפור הזה של ישראל ביתנו כאילו מדובר במפלגה ימנית קיצונית.

ליברמן בעד חילופי שטחים שזה כמעט כמו הפתרון של מרצ (שבעד רק החזרת שטחים).
הוא אף פעם לא הכחיש זאת וזה בדיוק מה שכתוב במצע של המפלגה...

לכן אני לא מבין מה אתם כל הזמן מתרגשים מזה שליברמן הוא "ימין מזוייף".  מי אמר שזה בכלל ימין?  זו הצעה שונה מכל שאר המפלגות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : ינואר 06, 2010, 20:22:16 »
בניגוד לכל המפלגות המזוייפות - ליברמן לא מייתמר להיות ימני.
זו המצאה של השמאלנים כל הסיפור הזה של ישראל ביתנו כאילו מדובר במפלגה ימנית קיצונית.

ליברמן בעד חילופי שטחים שזה כמעט כמו הפתרון של מרצ (שבעד רק החזרת שטחים).
הוא אף פעם לא הכחיש זאת וזה בדיוק מה שכתוב במצע של המפלגה...

לכן אני לא מבין מה אתם כל הזמן מתרגשים מזה שליברמן הוא "ימין מזוייף".  מי אמר שזה בכלל ימין?  זו הצעה שונה מכל שאר המפלגות.

מה שכן הוא גם בעד חילוף אוכלוסין מה שכן יפתור את הבעיה הערבית בישראל.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #11 ב- : ינואר 06, 2010, 20:35:52 »
התכוונתי כמובן לחילופי שטחים כולל האוכלוסיה המתגוררת כפי שתיקנת.
(בוודאי שזה יפתור, אם נחזיר את כל המדינה פרט לבית שלי ונקרא לו ישראל גם תפטר הבעיה הערבית בישראל)

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : ינואר 06, 2010, 20:40:03 »
התכוונתי כמובן לחילופי שטחים כולל האוכלוסיה המתגוררת כפי שתיקנת.
(בוודאי שזה יפתור, אם נחזיר את כל המדינה פרט לבית שלי ונקרא לו ישראל גם תפטר הבעיה הערבית בישראל)

זה נכון, לדעתי יהיה צפוף בבית שלך, אבל אם נעשה זאת ונשאיר עוד מספר בתים, ועכשיו אנחנו בצד אחד והם בצד אחר, אנחנו יכולים להתרכז בעצמינו, 60% מהרציחות העתידיות לא יתרחשו, 50% מכלל התאונות דרכים העתידיות ימנעו, ושלא נדבר על כל הכסף שיכסך, ברור שמצב שלא "שלום" לא יחזיק, אבל ברגע שהם בצד אחד ואנחנו בשני ותפתח מלחמה, והיא תפתח, נוכל לכבוש אותם והפעם לסלק אותם או לחסל אותם, ולא לחזור על הטעויות של העבר.

כשבונים בית והיסודות חלשים בסוף הוא יתמוטט, אם נעשה את זה מהתחלה , נשחזר את 67, והפעם נגרש את כולם, נגרש או נחסל, נוכל לדבר על א"י השלמה.

לדעתי התרחיש הזה הרבה יותר הגיוני שיקרה מאשר העניין של להוציא אותם מהארץ כבודדים ולא במדיניות.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #13 ב- : ינואר 06, 2010, 21:11:00 »
מה שתיארת זו בדיוק ההשקפה שלי  :old_afro:

אך היא חילול השם לצערי, כך שאינני ימני אמיתי.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : ינואר 06, 2010, 21:48:01 »
מה שתיארת זו בדיוק ההשקפה שלי  :old_afro:

אך היא חילול השם לצערי, כך שאינני ימני אמיתי.

עם כל הכבוד לשם, אני יותר מודאג מאיך שהמדינה נראית מאשר חילול כבודו.
« עריכה אחרונה: ינואר 06, 2010, 22:54:29 על ידי m4a1 »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : ינואר 06, 2010, 23:17:33 »
בס"ד

ישראל זה ארץ ישראל ולא מדינת ישראל. חבל שאתה פשוט לא רוצה לוותר על כל השטח ולחיות בכפר שמריהו - לא יהיו לך שם ערבים.

ככל שכבודו של השם גודל, כך גם ביטחוננו וגם ההפך (ככל שכבודו קטן, כך גם ביטחוננו).
עוד דבר שראוי לציין הוא הסיכוי העלוב שלנו לנצח במלחמה כזו מגבולות 67'/47'/וואטאבר.
« עריכה אחרונה: ינואר 06, 2010, 23:49:03 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #16 ב- : ינואר 06, 2010, 23:49:16 »
זה נכון, לדעתי יהיה צפוף בבית שלך, אבל אם נעשה זאת ונשאיר עוד מספר בתים, ועכשיו אנחנו בצד אחד והם בצד אחר, אנחנו יכולים להתרכז בעצמינו, 60% מהרציחות העתידיות לא יתרחשו, 50% מכלל התאונות דרכים העתידיות ימנעו, ושלא נדבר על כל הכסף שיכסך, ברור שמצב שלא "שלום" לא יחזיק, אבל ברגע שהם בצד אחד ואנחנו בשני ותפתח מלחמה, והיא תפתח, נוכל לכבוש אותם והפעם לסלק אותם או לחסל אותם, ולא לחזור על הטעויות של העבר.

כשבונים בית והיסודות חלשים בסוף הוא יתמוטט, אם נעשה את זה מהתחלה , נשחזר את 67, והפעם נגרש את כולם, נגרש או נחסל, נוכל לדבר על א"י השלמה.

לדעתי התרחיש הזה הרבה יותר הגיוני שיקרה מאשר העניין של להוציא אותם מהארץ כבודדים ולא במדיניות.

אז היסודות החזקים שלך הם: "ארץ ישראל השלמה שייכת לעם ישראל על-פי.. m4a1" ?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : ינואר 06, 2010, 23:50:29 »
בס"ד

אני רק מפציר לדייק, אין ארץ ישראל השלמה -
הכל מיתוג פוליטי שנועד להראות כאילו יש לגיטימציה למצב של ארץ ישראל "לא שלמה",
יש רק ארץ ישראל, מנהר מצרים ועד לפרת.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : ינואר 07, 2010, 07:02:31 »
אז היסודות החזקים שלך הם: "ארץ ישראל השלמה שייכת לעם ישראל על-פי.. m4a1" ?

לא הבנת אותי נכון, הכוונה שלי לא על הזכות שלנו על הארץ, אלא בפועל על מה אנחנו שולטים. אנחנו כרגע שולטים על מדינת ישראל שיש בה 20% ערבים, הפוטנציאל שלנו הרבה יותר גדול. אנחנו מסכימים שיש להעיף את הערבים, הדרך שאני הצעתי הרבה יותר ריאלית ויש הרבה יותר סיכוי שהיא תקרה.

ורון מדוע אין סיכוי שננצח?

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : ינואר 07, 2010, 07:25:05 »
נכון רון חסידות סאטמר הם "חסידים נורמאליים" אנשי תורה שונאיי ישראל ואוהדיי הבלוף הפלסטיני!!!!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : ינואר 07, 2010, 11:18:24 »
בס"ד

לא הבנת אותי נכון, הכוונה שלי לא על הזכות שלנו על הארץ, אלא בפועל על מה אנחנו שולטים. אנחנו כרגע שולטים על מדינת ישראל שיש בה 20% ערבים, הפוטנציאל שלנו הרבה יותר גדול. אנחנו מסכימים שיש להעיף את הערבים, הדרך שאני הצעתי הרבה יותר ריאלית ויש הרבה יותר סיכוי שהיא תקרה.

ורון מדוע אין סיכוי שננצח?

אם אתה חושב שאילולא הקב"ה היינו שורדים אי פעם ולא רק בארץ יש לך ידע היסטורי של נמלה. את צה"ל היו מטאטאים תוך כמה ימים אילולא הקב"ה.
לא נצליח לנצח מסיבות דמוגרפיות/אסטרטגיות/טכנולוגיות/כלכליות, מה שבמזל לא היינו צריכים להתחשב בו כל כך דאז (אוויר ושריון) עבר לעידן חדש ובלעדי הקב"ה תתכונן למשרפה, או בקיצור - אל תשחק נגד הקב"ה.
« עריכה אחרונה: ינואר 07, 2010, 11:27:14 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : ינואר 07, 2010, 11:21:40 »
בס"ד

נכון רון חסידות סאטמר הם "חסידים נורמאליים" אנשי תורה שונאיי ישראל ואוהדיי הבלוף הפלסטיני!!!!

חסידות סאטמער הם לא חסידות מונוליטית.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : ינואר 07, 2010, 12:36:24 »
בס"ד

אם אתה חושב שאילולא הקב"ה היינו שורדים אי פעם ולא רק בארץ יש לך ידע היסטורי של נמלה. את צה"ל היו מטאטאים תוך כמה ימים אילולא הקב"ה.
לא נצליח לנצח מסיבות דמוגרפיות/אסטרטגיות/טכנולוגיות/כלכליות, מה שבמזל לא היינו צריכים להתחשב בו כל כך דאז (אוויר ושריון) עבר לעידן חדש ובלעדי הקב"ה תתכונן למשרפה, או בקיצור - אל תשחק נגד הקב"ה.

אני לא משחק או יוצא נגד הקב"ה ממש לא, ואף פעם לא אמרתי שיש לפסול את התערבותו, אבל כמו שרבים מכם אמרו גם, אין לפסול אותה. זו מלחמה, אולי כרגע לא ברמת האש החיה אבל זו בהחלט מלחמה ונסיגה או חילוף כזה או אחר לצורך נצחון עתידי הוא מהלך הגיוני ורצוי, להגיד "ה' איתי אז אני יכול לשלוף סכין ולהסתער על הטנק", לא הייתי בונה על זה. חוץ מזה אל תזלזל בצה"ל, במידה ותפתח מלחמה שלא ננצח בה אנחנו ניקח את כולם איתנו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : ינואר 07, 2010, 12:39:21 »
בס"ד

אני לא משחק או יוצא נגד הקב"ה ממש לא, ואף פעם לא אמרתי שיש לפסול את התערבותו, אבל כמו שרבים מכם אמרו גם, אין לפסול אותה. זו מלחמה, אולי כרגע לא ברמת האש החיה אבל זו בהחלט מלחמה ונסיגה או חילוף כזה או אחר לצורך נצחון עתידי הוא מהלך הגיוני ורצוי, להגיד "ה' איתי אז אני יכול לשלוף סכין ולהסתער על הטנק", לא הייתי בונה על זה. חוץ מזה אל תזלזל בצה"ל, במידה ותפתח מלחמה שלא ננצח בה אנחנו ניקח את כולם איתנו.

אתה בהחלט משחק נגד הקב"ה בדיוק כמו ששרון שיחק בזמנו. יש איסור מפורש, לא תחנם, מה לא ברור? לא נותנים לערבים ס"מ. אם אתה באמת בוטח בו אתה צריך לעשות כרצונו וכרצון התורה ולא לפי איך שהמוסר וההיגיון בשנקל הזמניים והמתחלפים שלך אומרים לך. אם תעשה כרצונו גם תצליח ואל תנסה לברוח ולהגיד שאתה יודע יותר טוב ממנו. יותר הגיוני לגרש ערבים במהלך מלחמה ולעשות כרצונו מאשר לוותר על שטחים ולקוות לנס שלא נמחק מעל פני האדמה כי אם להגיד את האמת אני אבין אותו היטב אם הוא יחליט לזרוק אותנו לאבדון אם נלך לפי התכנית שלך.
בנוגע לצה"ל, ברירת שמשון.. אתה מודה שאתה הולך חלקלק ובמקום ללכת בטוח (לפי רצונו של הקב"ה) אתה מעדיף לשחק אותה יותר חכם ממנו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : ינואר 07, 2010, 13:18:08 »
בס"ד

אתה בהחלט משחק נגד הקב"ה בדיוק כמו ששרון שיחק בזמנו. יש איסור מפורש, לא תחנם, מה לא ברור? לא נותנים לערבים ס"מ. אם אתה באמת בוטח בו אתה צריך לעשות כרצונו וכרצון התורה ולא לפי איך שהמוסר וההיגיון בשנקל הזמניים והמתחלפים שלך אומרים לך. אם תעשה כרצונו גם תצליח ואל תנסה לברוח ולהגיד שאתה יודע יותר טוב ממנו. יותר הגיוני לגרש ערבים במהלך מלחמה ולעשות כרצונו מאשר לוותר על שטחים ולקוות לנס שלא נמחק מעל פני האדמה כי אם להגיד את האמת אני אבין אותו היטב אם הוא יחליט לזרוק אותנו לאבדון אם נלך לפי התכנית שלך.
בנוגע לצה"ל, ברירת שמשון.. אתה מודה שאתה הולך חלקלק ובמקום ללכת בטוח (לפי רצונו של הקב"ה) אתה מעדיף לשחק אותה יותר חכם ממנו.

ממש לא טענתי שאני יותר חכם ממנו, אבל בניגוד אליך כפי הנראה, לי אין דיבור ישיר איתו. ויחד אם לא תחנם אם אני לא טועה גם בתנ"ך כתוב בתכסיסים תעשה לך מלחמה או משהו כזה. מלחמה זה לא רק יריות. זו לא בריחה, זו אסטרטגיה. המטרה נשארת לכבוש מחדש את השטח, פשוט במקום ללכת כמו עכשיו עם הראש בקיר, לוקחים צעד אחורה ומתקנים את הטעויות.

ואל תהיה תמים, צה"ל יכול היום בתוך מספר דקות למחוק את כל הצבאות הסובבים אותנו, ירדן לבנון סוריה ומצרים. ללא שום בעיה.