כתב נושא: ליברמן מקדם ההכרה בכנסייה האוונגליסטית  (נקרא 30317 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ליברמן מקדם ההכרה בכנסייה האוונגליסטית
« להגיב #50 ב- : ינואר 10, 2010, 17:40:28 »
בס"ד

ציטוט
חמאס לא יותר חזק מאיתנו, וזה שלא הכחדנו אותו ביום שהוא הרים את ראשו זה כתם שחור בהסטוריה שלנו.
עוד סיבה למה הדוגמא עם ההפצצה בסוריה לא רלוונטית.

ציטוט
סבבה, אז למה לטרוח, אתה מקבל את התבוסה או הנצחון מראש.
כמאמר חז"ל "הכל צפוי והרשות נתונה". הקב"ה לא תלוי בזמן (כיוון שהוא ברא את הכל ואיננו מוגבל) --- כלומר כל ה"חומר" נברא ולנו רק נותן לבחור (הרשות). מה שלא יהיה לא יהיה כי ככה הקב"ה  קבע אבל לנו יש יכולת בחירה. אם נבחר בטוב נקבל טוב אם נבחר רע נקבל רע. אם לא "נטרח", יהיה רע. אבל אם "נטרח" לעשות רע בעיני השם, יהיה עוד יותר רע.
ציטוט
אני לא מומחה להלכה או לתורה, הידע שלי הוא בסיסי וגם זה לא, אבל אני כן יודע שהנבואות הן לא סופיות ומותנות בהתנהגות העם. לכן להגיד שמשהו קרה או יקרה ואז כשזה לא קורה להגיד שזה בגלל שהעם תיקן את דרכיו זה לא ממש חוכמה, ונבואות של בדיעבד גם לא עושות עליי רושם, אבל אולי אני טועה, תוכל להראות לי נבואה לעתיד הקרוב, שתתגשם?
הנבואות לפעמים מחולקות למספר סיטואציות אבל אחת מהסיטואציות שמתואמות לכל התנהגות של העם תתקיים. כמו הנבואה שקשורה לעצם קיומה של מדינת ישראל (שהוא יקים אותה לא כי מגיע לנו אלא כדי לקדש את שמו המחולל).וזה אכן קרה.
גם בעניין הגאולה (שעכשיו אנחנו נמצאים בתהליכה) יש "תנאיות". הגאולה תקרה. השאלה איך. אחישנה (ללא ייסורים וגאולה מהירה) או בעיתה (גאולה מלאת ייסורים ועונשים, גאולה איטית). או בקיצור, הגאולה תקרה אבל השאלה איך.
אבל להגיד שעל חטא כלשהו לא נקבל (ובוודאי חטא אדיר כמו על לא תחנם, ד"ש לשרון בבית חולים) עונש זה אבסורדי.

ציטוט
למה אי אפשר להצעיד אותם בתותחים? בגלל העולם, אתה לא חי על אי בודד, אתה רוצה לסחור עם אירופה? תתנהג יפה, רוצה מכוניות מיפן? תתנהג יפה.
אנחנו לא חיים באי בודד אבל אנחנו גם לא חיים בגלות. אנחנו לא עושים מה שהגוי אומר לנו לעשות. אנחנו עושים מה שהקב"ה אומר לנו לעשות. אם הקב"ה רוצה גם אין יפן או אירופה, אז מה?
בוא נגיד שסחר עם אירועראביה יהיה לא משנה מה נעשה. אל תזלזל בכלכלה ובמשק הישראליים. גם אם יהיו סנקציות בינלאומיות תמיד יהיה שוק אחר שנוכל לפנות אליו, או שוק שיפנה אלינו (כמו השוק בהודו/סין/מדינות מסויימות באירופה).
מעבר לזה, הבעיה המובהקת הגדולה ביותר בלוגיקה של ההצעה שלך היא שאנחנו מציעים בערך את אותו הרעיון. גירוש. זה לא משנה לאיפה, זה עדיין גירוש (של ערבים). זה עדיין דבר שלא מקובל מבחינת "דעת הקהל העולמית". עצם קיומנו על המפה הוא לא מקובל.

ציטוט
למה אי אפשר לשלוח טילים כימיים על הערבים? אותה תשובה, והרס אקולוגי.
כי זה בזבוז כסף, כן אותה תשובה (שלי), ולגבי הרס אקולוגי לא בהכרח.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #51 ב- : ינואר 10, 2010, 17:43:26 »
בס"ד

א) כן הוא כן, אנחנו נכנסנו לשטחו, לא הוא לשלנו,

ב) אני עושה הקבלה לריבים קטנים, ראית 2 ילדים הולכים מכות על כדור, ואז תראה 2 ילדים הולכים מכות כשהאחד רוצה לפוצץ את השני כי הוא הסתכל על חברה שלו או משהו, הקרב יראה אחרת. מבחינת שניהם.

א.) תגיד את זה לח"כים הערביים ובמיוחד אלו מבל"ד ולתושבי הצפון. מעבר לזה זה לא מה שקובע ניצחון במלחמה (גם הויאטנמים לא נכנסו לארצות הברית).

ב.) גם פה צריך לשים דברים בקונטקסט הנכון כי גם לנו היה קילר אינסטינקט בעבר וגם צבא אימתני שהובס בידי קבוצת בלרינות בשם פלישתים (כעונש מהקב"ה). אבל בכל אופן השאלה היא במישור החומרי (טכנולוגיה, מיומנות, איכות, תקציב וכו'). אם נעשה שלא ברצון השם נאכל אותה ובגדול ולא משנה כמה הצבא שלנו יהיה מיומן ולא משנה כמה נרצה לנצח.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #52 ב- : ינואר 10, 2010, 18:21:48 »
בס"ד

א.) תגיד את זה לח"כים הערביים ובמיוחד אלו מבל"ד ולתושבי הצפון. מעבר לזה זה לא מה שקובע ניצחון במלחמה (גם הויאטנמים לא נכנסו לארצות הברית).

ב.) גם פה צריך לשים דברים בקונטקסט הנכון כי גם לנו היה קילר אינסטינקט בעבר וגם צבא אימתני שהובס בידי קבוצת בלרינות בשם פלישתים (כעונש מהקב"ה). אבל בכל אופן השאלה היא במישור החומרי (טכנולוגיה, מיומנות, איכות, תקציב וכו'). אם נעשה שלא ברצון השם נאכל אותה ובגדול ולא משנה כמה הצבא שלנו יהיה מיומן ולא משנה כמה נרצה לנצח.

הדוגמא של וויאטנטם רק מחזקת את הטענה שלי, האמריקאים נכנסו לשם, ונלחמו, הוויאטנמים הגנו על ביתם, ברור שיצר המלחמה וההקרבה יהיה אצל הוויאטנמים, במיוחד שהאמריקאים לא ידעו בדיוק על מה הם נלחמים.

על הפלישתים אני לא בדיוק יודע, אני יודע שהייתה להם עליונות טכנולוגית עלינו, וכשהבסנו אותם אני מניח שזה היה כשהם תקפו אותנו ואנחנו היינו המגנים, אני צודק?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #53 ב- : ינואר 10, 2010, 19:15:12 »
בס"ד

הדוגמא של וויאטנטם רק מחזקת את הטענה שלי, האמריקאים נכנסו לשם, ונלחמו, הוויאטנמים הגנו על ביתם, ברור שיצר המלחמה וההקרבה יהיה אצל הוויאטנמים, במיוחד שהאמריקאים לא ידעו בדיוק על מה הם נלחמים.

על הפלישתים אני לא בדיוק יודע, אני יודע שהייתה להם עליונות טכנולוגית עלינו, וכשהבסנו אותם אני מניח שזה היה כשהם תקפו אותנו ואנחנו היינו המגנים, אני צודק?

להפך, היא מפריכה את הטענה שלך שזה שנכנסו לשם ונלחמנו עם הגבלות ועדיין "ניצחנו" כי דחקנו אותם לפינה. כי התוצאה בלבנון היא בדיוק כמו זו שבויאטנם.
אי אפשר להשוות בין גרילה (חיזבאללה ו-ווייטקונג) למדינה (ישראל/ארצות ערב/ארצות הברית).

זה לא נכון להגיד שהייתה להם עליונות טכנולוגית (רק במקרים מסויימים), הייתה לנו עליונות צבאית מוחלטת עליהם מכל בחינה (תפקידם היה בערך כמו זה של הערבים כיום), ועדיין הפסדנו להם. אתה יודע למה?
אגב, רוב הפעמים דווקא אנחנו תקפנו וההוכחה היא דוד המלך.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #54 ב- : ינואר 10, 2010, 19:44:03 »
בס"ד

להפך, היא מפריכה את הטענה שלך שזה שנכנסו לשם ונלחמנו עם הגבלות ועדיין "ניצחנו" כי דחקנו אותם לפינה. כי התוצאה בלבנון היא בדיוק כמו זו שבויאטנם.
אי אפשר להשוות בין גרילה (חיזבאללה ו-ווייטקונג) למדינה (ישראל/ארצות ערב/ארצות הברית).

זה לא נכון להגיד שהייתה להם עליונות טכנולוגית (רק במקרים מסויימים), הייתה לנו עליונות צבאית מוחלטת עליהם מכל בחינה (תפקידם היה בערך כמו זה של הערבים כיום), ועדיין הפסדנו להם. אתה יודע למה?
אגב, רוב הפעמים דווקא אנחנו תקפנו וההוכחה היא דוד המלך.

איפה טענתי שנצחנו את חיזבאללה?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #55 ב- : ינואר 11, 2010, 12:32:50 »
איפה טענתי שנצחנו את חיזבאללה?

ציטוט
שתקפנו את חיזבאללה הוא היה עם הגב לקיר,
ניצחנו זה לא מילה מתאימה, נכון, יותר בכיוון של "ריסקנו/נכנסנו ב-".

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #56 ב- : ינואר 11, 2010, 14:50:26 »
ניצחנו זה לא מילה מתאימה, נכון, יותר בכיוון של "ריסקנו/נכנסנו ב-".

התכוונתי שלא הייתה לו ברירה, או להלחם או להכנע, בעוד שלנו כאלו שנכנסנו ללבנון הייתה תמיד את הברירה של לסגת ולאבד רק את כבודינו בעוד שלהם לא הייתה את האופציה הזו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #57 ב- : ינואר 11, 2010, 22:52:46 »
התכוונתי שלא הייתה לו ברירה, או להלחם או להכנע, בעוד שלנו כאלו שנכנסנו ללבנון הייתה תמיד את הברירה של לסגת ולאבד רק את כבודינו בעוד שלהם לא הייתה את האופציה הזו.
חיזבאללה זה חטיבה של ה-SS האיראני תחת השם הבדוי "משמרות המהפכה", כך שאם חטיבה אחת תכנע, יש עדיין את כל השאר בעורף האיסלמי, זה רק ראש אחד של ההידרה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #58 ב- : ינואר 11, 2010, 22:59:05 »
חיזבאללה זה חטיבה של ה-SS האיראני תחת השם הבדוי "משמרות המהפכה", כך שאם חטיבה אחת תכנע, יש עדיין את כל השאר בעורף האיסלמי, זה רק ראש אחד של ההידרה.

התואר אולי שונה, אבל המצב לא, אותה חטיבה או איך שלא תקרא לזה הייתה במצב שבו תיארתי.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #59 ב- : ינואר 11, 2010, 23:09:54 »
התואר אולי שונה, אבל המצב לא, אותה חטיבה או איך שלא תקרא לזה הייתה במצב שבו תיארתי.
זה שהחטיבה הייתה במצב של "גב אל הקיר" עדיין לא הופך אותה למצב של "מלחמה על הבית", בגלל שכל דאר אל איסלם הוא בית אחד גדול, ולכן אין זה באמת משנה איפה אתה נלחם באיסלם, זה המצב, אבל אתה לא באמת נלחם בהם, בטח ובטח לא עם בדיחה ושמה צה"ל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #60 ב- : ינואר 11, 2010, 23:19:12 »
בס"ד

טוב התשובה של נץ זו בערך התשובה שלי, רק אוסיף, שאי אפשר לקרוא לבדיחה שנקראת "מלחמת לבנון השניה" כ"לחיצה" כלל.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #61 ב- : ינואר 11, 2010, 23:19:37 »
בטח ובטח לא עם בדיחה ושמה צה"ל.

לא בפוטנציאל, רק בגלל האליטה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #62 ב- : ינואר 11, 2010, 23:26:02 »
הבית היה לבנון, אני לא בטוח שחיזבאללה חושב במצב של דאר אל איסלאם, וגם אם כן, החייל הפשוט לא, זה לא שמדובר בחיילים איראנים שבאו ונלחמו בצה"ל בתוך שטח לבנון, זה לבנונים שאולי אומנו באיראן או ע"י מפקדים איראנים, אבל הם לבנונים ומבחינתם זה כן מלחמה על הבית.

תקרא לזה איך שאתה רוצה, נכנסנו לשטח שלהם ביהירות ובגישה שהם חתולות נעשה להם פסט והם יברחו, נכנסנו עם 5% שלנו מול ה100% וזה הספיק כדי לבייש אותנו, אם נכנס ב100% אנחנו נמחק אותם מעל פני האדמה תוך מספר דקות, יש לנו את היכולת יש לנו את האנשים, אבל חסר הדבר הכי חשוב, המנטליות השאיפה והגאווה שתגרום לנו לעשות את זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #63 ב- : ינואר 12, 2010, 06:42:17 »
בס"ד

ציטוט
הבית היה לבנון, אני לא בטוח שחיזבאללה חושב במצב של דאר אל איסלאם, וגם אם כן, החייל הפשוט לא, זה לא שמדובר בחיילים איראנים שבאו ונלחמו בצה"ל בתוך שטח לבנון, זה לבנונים שאולי אומנו באיראן או ע"י מפקדים איראנים, אבל הם לבנונים ומבחינתם זה כן מלחמה על הבית.
היינו הך, אין להם ערך ללאומיות אתנית/עממית.

ציטוט
תקרא לזה איך שאתה רוצה, נכנסנו לשטח שלהם ביהירות ובגישה שהם חתולות נעשה להם פסט והם יברחו, נכנסנו עם 5% שלנו מול ה100% וזה הספיק כדי לבייש אותנו, אם נכנס ב100% אנחנו נמחק אותם מעל פני האדמה תוך מספר דקות, יש לנו את היכולת יש לנו את האנשים, אבל חסר הדבר הכי חשוב, המנטליות השאיפה והגאווה שתגרום לנו לעשות את זה.
ענית לעצמך.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #64 ב- : ינואר 12, 2010, 06:45:46 »
אז אתה מסכים ש100% במצב שבו אנחנו מסירים את הכפפות שמים פס על העולם ומשתיקים את השמאלנים בארץ, אנחנו יכולים לפרק לכל אומות ערב את הצורה?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #65 ב- : ינואר 12, 2010, 06:46:57 »
בס"ד

אז אתה מסכים ש100% במצב שבו אנחנו מסירים את הכפפות שמים פס על העולם ומשתיקים את השמאלנים בארץ, אנחנו יכולים לפרק לכל אומות ערב את הצורה?

אני מסכים שכל עוד נלך לפי הקו של הקב"ה נפרק גם לכל אומות העולם את הצורה, את הבומים בלבנון ומלבנון קיבלנו מיד אחרי הגירוש.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #66 ב- : ינואר 12, 2010, 06:48:06 »
בס"ד

אני מסכים שכל עוד נלך לפי הקו של הקב"ה נפרק גם לכל אומות העולם את הצורה, את הבומים בלבנון ומלבנון קיבלנו מיד אחרי הגירוש.

מה זה הקו של הקב"ה שאתה אומר לי הקו של הקב"ה מה שעולה לי בראש זה שכולם חוזרים בתשובה.

אתה מסכים עם מה שאמרתי למעלה?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #67 ב- : ינואר 12, 2010, 20:31:42 »
בס"ד

ציטוט
מה זה הקו של הקב"ה שאתה אומר לי הקו של הקב"ה מה שעולה לי בראש זה שכולם חוזרים בתשובה.
כמינימום התנהגות תורנית ברמה המדינית.

ציטוט
אתה מסכים עם מה שאמרתי למעלה?
זה יותר מדי "בגדול", עם תכניות כמו שלך.. בהחלט לא.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #68 ב- : ינואר 13, 2010, 06:41:56 »
בס"ד
כמינימום התנהגות תורנית ברמה המדינית.
זה יותר מדי "בגדול", עם תכניות כמו שלך.. בהחלט לא.

התנהגות תורנית מינימילת, כלומר?

למה יותר מדי בגדול? השאלה שלי אם אתה מסכים איתי שבמידה ואנחנו מסירים את הכפפות אנחנו לוקחים אותם, את כולם. ולא כשאנחנו נלחמים כאילו זה ספורט.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #69 ב- : ינואר 13, 2010, 14:01:55 »
בס"ד

התנהגות תורנית מינימילת, כלומר?

למה יותר מדי בגדול? השאלה שלי אם אתה מסכים איתי שבמידה ואנחנו מסירים את הכפפות אנחנו לוקחים אותם, את כולם. ולא כשאנחנו נלחמים כאילו זה ספורט.

לא מוסרים שטחים, לא מגרשים יהודים, לא מוחלים על כבוד הקב"ה (כבוד עם ישראל), יוצאים למלחמת חורמה באויב לפי דיני ההלכה, וכו'.

כי אם אנחנו עושים את זה לפי התכנית שלך, כפי שהסברתי, זה חילול שמו של הקב"ה, זה מסירת שטחים, זה גירוש יהודים.. בסופו של דבר הקב"ה יעניש אותנו על דברים כאלה, תשאל את שרון ואנשי הדרום.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #70 ב- : ינואר 13, 2010, 16:13:31 »
בס"ד

לא מוסרים שטחים, לא מגרשים יהודים, לא מוחלים על כבוד הקב"ה (כבוד עם ישראל), יוצאים למלחמת חורמה באויב לפי דיני ההלכה, וכו'.

כי אם אנחנו עושים את זה לפי התכנית שלך, כפי שהסברתי, זה חילול שמו של הקב"ה, זה מסירת שטחים, זה גירוש יהודים.. בסופו של דבר הקב"ה יעניש אותנו על דברים כאלה, תשאל את שרון ואנשי הדרום.

מכיוון שאני מניח שאין לך דיבור ישיר איתו, אתה לא יכול להיות בטוח. הלוואי והיינו יכולים לעשות זאת בדרך שלך, באמת, אבל זה אפילו לא קרוב ללהיות ריאלי, כן בגלל השמאל וגם בגלל העולם, את הדרך שלי ברגע שעשית צעד 1 השאר יבוא ישר אחריו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #71 ב- : ינואר 13, 2010, 17:11:08 »
בס"ד

ציטוט
מכיוון שאני מניח שאין לך דיבור ישיר איתו, אתה לא יכול להיות בטוח.
הלא סיפקתי הוכחות שההלכה אוסרת על כך?
ציטוט
הלוואי והיינו יכולים לעשות זאת בדרך שלך, באמת, אבל זה אפילו לא קרוב ללהיות ריאלי, כן בגלל השמאל וגם בגלל העולם, את הדרך שלי ברגע שעשית צעד 1 השאר יבוא ישר אחריו.
בטח שזה קרוב, הרעיון שלך הוא אותו רעיון כמו שלי (חלקית), ההבדל הוא המיקום, אם העולם מזדעק על 2 בתים בשמעון הצדיק, הוא יזדעק הרבה יותר על חילוף אוכלוסין.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #72 ב- : ינואר 13, 2010, 19:02:06 »
בס"ד
הלא סיפקתי הוכחות שההלכה אוסרת על כך?בטח שזה קרוב, הרעיון שלך הוא אותו רעיון כמו שלי (חלקית), ההבדל הוא המיקום, אם העולם מזדעק על 2 בתים בשמעון הצדיק, הוא יזדעק הרבה יותר על חילוף אוכלוסין.

ההבדל בין הרעיונות שלנו זה שאתה רוצה לגרש אותם עכשיו כשאין לך לכאורה שום עילה לכך, ואני אומר ניתן להם מה שהם רוצים ואז כשהם ישגרו את הקסאם הראשון, האבן הראשונה שתזרק, הקללה הראשונה לעבר יהודי, וזו כבר תהיה הכרזת מלחמה, שהם התחילו ותקן אותי אם אני טועה אבל החוק הבינלאומי אומר שאם שטח נכבש כשהצד השני הוא שפרץ במלחמה, אז השטח לגיטימי, וזו כל הסיבה שיש לנו בעיות עם השטחים של 67. הגיון דפוק? כן, אבל זה מה יש.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #73 ב- : ינואר 13, 2010, 21:12:02 »
בס"ד

ציטוט
ההבדל בין הרעיונות שלנו זה שאתה רוצה לגרש אותם עכשיו כשאין לך לכאורה שום עילה לכך, ואני אומר ניתן להם מה שהם רוצים ואז כשהם ישגרו את הקסאם הראשון, האבן הראשונה שתזרק, הקללה הראשונה לעבר יהודי, וזו כבר תהיה הכרזת מלחמה, שהם התחילו ותקן אותי אם אני טועה אבל החוק הבינלאומי אומר שאם שטח נכבש כשהצד השני הוא שפרץ במלחמה, אז השטח לגיטימי, וזו כל הסיבה שיש לנו בעיות עם השטחים של 67. הגיון דפוק? כן, אבל זה מה יש.

הבה נתרגם לעברית.
בגלל לחץ עולמי, ובגלל שהעולם חושב שזה יהיה פשע לגרש את כל הערבים מהארץ, ובגלל שהעולם לא חושב שיש"ע שייכת לנו, אנחנו צריכים לוותר עליהם.
אח"כ, אחרי שערבי אחד, או אפילו כל הערבים, יבואו להרוג אותנו (והסיכוי שנשרוד הוא, כאמור, אפסי), נעשה דברים אחרים שלא מקובלים על דעת הקהל העולמית (היה לנו כל צידוק אפילו לפי פרופסורים שמאלנים כמו אלן דרשוביץ מבחינה משפטית-חוקתית-בינלאומית לבדיחה הזו עופרת יצוקה), ואם נשרוד (דבר אפסי), "נחטוף" מהעולם.
זה כמובן אם נלך לפי ההבנה שלך של המצב. אוקיי, בוא נגיד כך. תכנית מטומטמת והיגיון עוד יותר מטומטם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #74 ב- : ינואר 14, 2010, 00:05:10 »
ללבנון כשלעצמה אין שום משמעות עבור חיזבאללה ולא עבור לוחמיו ולו גם הפשוטים ביותר, אין שום משמעות ללאומיות לבנונית או כל לאומיות אחרת עבורם, יש רק השיעה שלדידם צריכה להיות חוד החנית של האיסלם וזו שמולכת עליו בראשות אימאם הוא המהדי שצריך לשוב.
האמירות הללו שלך מראות רק על בורות בכל הנוגע לחיזבאללה ושורשיו, ההסטוריה של האיסלם בכלל והשיעה בפרט.
אין שום משמעות ל-נאציונליזם פרטני של יחידה גאוגרפית שמי שקבע אותה באורך שרירותי היו המעצמות ובדגש על צרפת, היחידים שעוד איכשהו ניתן לייחס להם איזה משהו נפרד לאומי בשונה מהשאר אלו הנוצרים המארונים, וחיזב-אללה!!! אינם נוצרים מארונים.
החיזבאללה הוקם על ידי משמרות המהפכה, חיזבאללה היא זרוע שלה, מדריכיה הצבאיים באים מתוך משמרות המהפכה ובדגש על ה"באסיג'י מוסתאזאפן".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל