כתב נושא: למי שלא ראה:אוהד בית"ר מתראיין אצל רפי רשף בגלל קריאות הבוז לרבין  (נקרא 52680 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חחחח אני מכירה אותו!!!
איןןןןןןןן עליינו אוהדי בית"ר!

יאללה בית"ר!
אם מוחמד לא בא אל ההר, סימן שמוחמד מת!!!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ראיתי כבר את הסרטון הזה... תאמת הוא יצא מטומטם בסופו של דבר הוא לא ייצג שום דעה
היו לו 200 סטירות בדברים שהוא אמר
החוסר רצף וההגיון בדיבור שלו זאת הייתה פדיחה רצינית

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
למה פאדיחה? הוא אמר את הדברים בצורה נכונה.
הוא אמנם לא אמר למה רבין היה איש כה מתועב ושנוא ולמה השריקות בוז היו באמת, אבל ייצג את אוהדי בית"ר בכבוד.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
ראיתי כבר את הסרטון הזה... תאמת הוא יצא מטומטם בסופו של דבר הוא לא ייצג שום דעה
היו לו 200 סטירות בדברים שהוא אמר
החוסר רצף וההגיון בדיבור שלו זאת הייתה פדיחה רצינית
צודק! דיבורו הוצג באופן אינפנטילי עם המון סטירות. :old_cry:
אין מה לצפות מפי אוהד ביתר, זקוק להמון "רחמים".
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
צודק! דיבורו הוצג באופן אינפנטילי עם המון סטירות. :old_cry:
אין מה לצפות מפי אוהד ביתר, זקוק להמון "רחמים".
[/quote

מה הבעיה שלך עם האינטילגנציה של אוהדי בית"ר?!?!?! מה אתה עשית כבר כדי להסביר לתשקורת למה שרקנו בוז?!??!?!
כל עוד אין לך משהו חכם להגיד- אל תגיד!

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה הבעיה שלך עם האינטילגנציה של אוהדי בית"ר?!?!?!
הבעיה שאין להם אינטילגנציה!
מה אתה עשית כבר כדי להסביר לתשקורת למה שרקנו בוז?!??!?!
"שקרנו בוז"?! לא זכור לי ששרקתי

כל עוד אין לך משהו חכם להגיד- אל תגיד!
אני אמרתי את שלי, ומה שבטוח שחברך היקר מבית"ר לא אמר שום דבר חכם, רק ביטא כסילות ובורות.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נופר את נשמעת לי בחורה חכמה, ששמעת את אותו אוהד בית"ר מדבר את הבנת מה המסר שלו? איזה דעה הוא מייצג?
הוא רק הראה כמה הוא פחדן שהוא לא עמד מאוחרי השריקת בוז שלו, הוא ניסה להתחמק והביא תירוצים דפוקים
מה הקשר לבן של יגאל עמיר לשריקת בוז שלו? אחרי זה הוא אמר שהוא לא שרק בוז פתאום הוא התחיל לדבר על זה שלכל יהודי מגיע מזל טוב ואז הוא אמר שלברק יצחקי שיש לו יומהולדת שרים לו מזל טוב...
זה היה פשוט בדיחה...
אם הוא התרגש, אז שלא יעלה לשידור.
הוא היה צריך להזכיר את הרצח היהודים על אוניית אלטלנה, הוא היה צריך להזכיר את הקורבנות מהסכם אוסלו...
היה לו כ"כ הרבה דברים להשתיק את השדרן והוא לא ניצל אותם.

אלמ, זה לא נכון לומר שכל אוהדי בית"ר חסרי אינטליגנציה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
רובם ככולם.
במה בידיוק מתבטאת האינטילגנציה שלהם? בהשתתפות ברוטלית במשחקי כדורגל פרעות ניבולי פה ומה לא?!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

רובם ככולם.
במה בידיוק מתבטאת האינטילגנציה שלהם? בהשתתפות ברוטלית במשחקי כדורגל פרעות ניבולי פה ומה לא?!

בעצם העובדה שהם אנשים עם הרצון הכי טבעי שיש - חפיצת חיים והבנה מלאה של המצב. ההתבטאות שלהם גרועה, אבל יכולת ההבנה שלהם גדולה הרבה יותר משל "אינטלקטואלים" שמדברים גבוה גבוה ובמשלב של פרופסור.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נופר את נשמעת לי בחורה חכמה, ששמעת את אותו אוהד בית"ר מדבר את הבנת מה המסר שלו? איזה דעה הוא מייצג?
הוא רק הראה כמה הוא פחדן שהוא לא עמד מאוחרי השריקת בוז שלו, הוא ניסה להתחמק והביא תירוצים דפוקים
מה הקשר לבן של יגאל עמיר לשריקת בוז שלו? אחרי זה הוא אמר שהוא לא שרק בוז פתאום הוא התחיל לדבר על זה שלכל יהודי מגיע מזל טוב ואז הוא אמר שלברק יצחקי שיש לו יומהולדת שרים לו מזל טוב...
זה היה פשוט בדיחה...
אם הוא התרגש, אז שלא יעלה לשידור.
הוא היה צריך להזכיר את הרצח היהודים על אוניית אלטלנה, הוא היה צריך להזכיר את הקורבנות מהסכם אוסלו...
היה לו כ"כ הרבה דברים להשתיק את השדרן והוא לא ניצל אותם.

הפעם אני מסכים איתך.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

בעצם העובדה שהם אנשים עם הרצון הכי טבעי שיש - חפיצת חיים והבנה מלאה של המצב. ההתבטאות שלהם גרועה, אבל יכולת ההבנה שלהם גדולה הרבה יותר משל "אינטלקטואלים" שמדברים גבוה גבוה ובמשלב של פרופסור.
אינטילגנציה רגשית!
גם עם זאת, איני מסכים משום שאינם יודעים הם לבטא זאת בצורה נהכונה והמדוייקת עם לשון רעועה כשלהם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אינטילגנציה רגשית!
גם עם זאת, איני מסכים משום שאינם יודעים הם לבטא זאת בצורה נהכונה והמדוייקת עם לשון רעועה כשלהם.

קרא לזה איך שאתה רוצה. בשורה התחתונה, אוהדי בית"ר הם אלה שיזכו לשרוד בארץ ישראל בעוד השמאלנים ה"אינטליגנטים" ישועבדו לערבים בסעודיה. 
אל תזלזל באינטליגניה אמוציונאלית ועצם העובדה שיש להם הבנה של המצב מראה על אינטליגנציה גבוהה בהרבה מזו של ה"אינטליגנטים" השמאלנים.
ראשית חכמה יראת השם.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

קרא לזה איך שאתה רוצה. בשורה התחתונה, אוהדי בית"ר הם אלה שיזכו לשרוד בארץ ישראל בעוד השמאלנים ה"אינטליגנטים" ישועבדו לערבים בסעודיה. 
אל תזלזל באינטליגניה אמוציונאלית ועצם העובדה שיש להם הבנה של המצב מראה על אינטליגנציה גבוהה בהרבה מזו של ה"אינטליגנטים" השמאלנים.
ראשית חכמה יראת השם.
לא טענתי שאין להם הבנה למצב הקיים, טענתי שהם לא מבטאים זאת בדרך ראויה.
ואני לא בטוח ליראת השמים שלהם, השתתפות במשחקים בשבת, לא ממש ציביון יהודי דתי.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
לא טענתי שאין להם הבנה למצב הקיים, טענתי שהם לא מבטאים זאת בדרך ראויה.
ואני לא בטוח ליראת השמים שלהם, השתתפות במשחקים בשבת, לא ממש ציביון יהודי דתי.
לא טענתי שטענת. טענתי שזה הבסיס לאינטליגנציה ולא לשון גבוהה. לשון גבוהה ויכולת התבטאה משניים להבנה מלכתחילה של המצב.
אהבת ארץ ישראל ועם ישראל ומסירות נפש למענם הן הרבה יותר יראת שמיים מבוגדנות ה"עשירון הנאור, הגבוה והמשכיל". אני מעדיף להיות המון "נבער" עם צדק וגאווה מאשר סמרטוט שמאלני מדופלם ומשכיל.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"דלא טענתי שטענת. טענתי שזה הבסיס לאינטליגנציה ולא לשון גבוהה. לשון גבוהה ויכולת התבטאה משניים להבנה מלכתחילה של המצב.
אהבת ארץ ישראל ועם ישראל ומסירות נפש למענם הן הרבה יותר יראת שמיים מבוגדנות ה"עשירון הנאור, הגבוה והמשכיל". אני מעדיף להיות המון "נבער" עם צדק וגאווה מאשר סמרטוט שמאלני מדופלם ומשכיל.
אין ספק שהם טובים יותר מהשמאלנים, אני מסכים עם תוכן דרכם ולא עם צורת דרכם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אין ספק שהם טובים יותר מהשמאלנים, אני מסכים עם תוכן דרכם ולא עם צורת דרכם.

אז אתה מאמין שהם אינטליגנטים.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

אז אתה מאמין שהם אינטליגנטים.
אינטילגנציה רגשית ותו לאו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אינטילגנציה רגשית ותו לאו.

אני לא חושב שהבנה של המצב הגיאו-פוליטי היא בגדר "רגשית ותו לא".

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
עם כל הכבוד- בנתייים אוהדי בית"ר הם אלו שמניפים דגלים של כהנא במשחקים, הם אלה שצועקים מוחמד מת, הם אלו שמקללים ושונאים את השמאלנים, הם אלו ששרקו בוז לרבין!
מה אתם עשיתם כדי להביע את הדעות שלכם חוץ מלהגיב פה??
אוהדי בית"ר נעצרו אלפי פעמים, נדפקו בכל מובן המילה אם זה בחיים האישיים או אם זה כשהענישו את הקבוצה שלנו על זה שהבענו דעה שלא הייתה נוחה למאות שמאלנים של השלטון המגעיל שיש פה!

תאמין לי שאם היית יודע מה זאת אהבה לבית"ר, לירושלים- היית מבין למה אנשים כ"כ הולכיםם עיוורים אחרייה, לא משנה מה.
נכון, אמנם הם לא שומרים שבת והולכים למשחקים בימי שבת (עוד מהלך של השלטון השמאלני חילוני במדינה שלא מוכנים להעביר את המשחקים לימי ראשון), אבל הם מייצגים את הדעה השפוייה היחידה בארץ, הם מוכנים להילחם על עקרונות כמו של כהנא כשלרוב אף אחד מהאוכלוסייה לא זוכר אותו ולא מודע למעשיו של הצדיק הזה! במעשיהם "הלא אינטילגנטיים" הם גורמים לחשיפה תקשורתית, אנשים שלא יודעים מהו סימן האגרוף בתוך מגן הדוד יחפשו את זה באינטרנט וידעו מה אוהדי בית"ר מייצגים, מה הערכים שלהם.
אם אותו אחד שהתראיין בטלוויזיה לא הזכיר את האירועים שציינתם פה זאת לא סיבה להגיד שהוא לא אינטיליגנט, כי אחרי הכל הדעות שלכם שוות- תחשבו מה זה מעיד עליכם!

תאמת? אני רק בת 17, אולי לא ראיתי הרבה בחיים, אבל זכיתי לחינוך מעולה! על ערכים של אהבה לארץ, לאלוהים, לירושלים. אלוהים אוהב את כל מי שהוא בנאדם טוב, ואם אני לא שומרת שבת והולכת למשחקים כדי לייצג את הדעות שלי בין היתר, כדי עוד איכשהו לשמור על השפיות במדינה הזאת- אני לא חושבת שאלוהים שונא אותי. "דרך ארץ קדמה לתורה" כל עוד הבנאדם טוב, אלוהים תמיד יאהב אותו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

עם כל הכבוד- בנתייים אוהדי בית"ר הם אלו שמניפים דגלים של כהנא במשחקים, הם אלה שצועקים מוחמד מת, הם אלו שמקללים ושונאים את השמאלנים, הם אלו ששרקו בוז לרבין!
אוהדי בית"ר נעצרו אלפי פעמים, נדפקו בכל מובן המילה אם זה בחיים האישיים או אם זה כשהענישו את הקבוצה שלנו על זה שהבענו דעה שלא הייתה נוחה למאות שמאלנים של השלטון המגעיל שיש פה!

תאמין לי שאם היית יודע מה זאת אהבה לבית"ר, לירושלים- היית מבין למה אנשים כ"כ הולכיםם עיוורים אחרייה, לא משנה מה.
נכון, אמנם הם לא שומרים שבת והולכים למשחקים בימי שבת (עוד מהלך של השלטון השמאלני חילוני במדינה שלא מוכנים להעביר את המשחקים לימי ראשון), אבל הם מייצגים את הדעה השפוייה היחידה בארץ, הם מוכנים להילחם על עקרונות כמו של כהנא כשלרוב אף אחד מהאוכלוסייה לא זוכר אותו ולא מודע למעשיו של הצדיק הזה! במעשיהם "הלא אינטילגנטיים" הם גורמים לחשיפה תקשורתית, אנשים שלא יודעים מהו סימן האגרוף בתוך מגן הדוד יחפשו את זה באינטרנט וידעו מה אוהדי בית"ר מייצגים, מה הערכים שלהם.
אם אותו אחד שהתראיין בטלוויזיה לא הזכיר את האירועים שציינתם פה זאת לא סיבה להגיד שהוא לא אינטיליגנט, כי אחרי הכל הדעות שלכם שוות- תחשבו מה זה מעיד עליכם!

תאמת? אני רק בת 17, אולי לא ראיתי הרבה בחיים, אבל זכיתי לחינוך מעולה! על ערכים של אהבה לארץ, לאלוהים, לירושלים. אלוהים אוהב את כל מי שהוא בנאדם טוב, ואם אני לא שומרת שבת והולכת למשחקים כדי לייצג את הדעות שלי בין היתר, כדי עוד איכשהו לשמור על השפיות במדינה הזאת- אני לא חושבת שאלוהים שונא אותי. "דרך ארץ קדמה לתורה" כל עוד הבנאדם טוב, אלוהים תמיד יאהב אותו.

דרך ארץ קדמה לתורה אבל תורה קדמה לדרך ארץ. אלוקים אוהב את האנשים הטובים אבל לא לפי ההגדרה שלך אלא לפי ההגדרה התורנית. וחילול שבת זה לא דבר טוב ואת הדעות שלך אפשר לייצג בזמנים אחרים.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

ממש לא הדרך הראויה בעיני, למה הם תורמים בתעמולות שלהם? על מי ועל מה הם משפיעים? ואת מה הם מייצגים, אין זו דרך תורה, ולא דרך חכמה.
אהבה לבית"ר?  לשם מה?! היכן אני מצווה ללכת כמו כסיל אחר קבוצת ליצנים הרודפים אחר כדור?!
וישר כוח לצדיקה, ממש אין זו דרך ארץ כשבת תלך למשחקי כדורגל, מה יש לך לחפש שם? לא דרך ארץ, קל וחומר לא דרך התורה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ממש לא הדרך הראויה בעיני, למה הם תורמים בתעמולות שלהם? על מי ועל מה הם משפיעים? ואת מה הם מייצגים, אין זו דרך תורה, ולא דרך חכמה.
אהבה לבית"ר?  לשם מה?! היכן אני מצווה ללכת כמו כסיל אחר קבוצת ליצנים הרודפים אחר כדור?!
וישר כוח לצדיקה, ממש אין זו דרך ארץ כשבת תלך למשחקי כדורגל, מה יש לך לחפש שם? לא דרך ארץ, קל וחומר לא דרך התורה.

ליצנים?

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

ליצנים?
כן, זוהי ההגדרה הכללית והראויה, לאלה אשר עסוקים בהבלי העולם הזה בדגש חזק על כדורגל איך בידיוק תגדיר אותם, חסידי ה'?!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

כן, זוהי ההגדרה הכללית והראויה, לאלה אשר עסוקים בהבלי העולם הזה בדגש חזק על כדורגל איך בידיוק תגדיר אותם, חסידי ה'?!

מה זה "הבלי העולם הזה" ומה הבעיה בכדורגל?
דבריך גובים בהוצאת שם רע ותו לא.