כתב נושא: ברלוסקוני חטף בפרצוף; מתקשה לאכול ויישאר בבית החולים  (נקרא 4496 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בס"ד

אנחנו תמיד לצערי ניהיה תלויים באמריקאים מכיוון שעם נעזוב אותם לבד לא יהיה לנו נשק ואמצעי לחימה וכו'.....
אוסמה שכשהוא בא ואומר לישראל משו אנחנו חייבים להסכים לזה לפי הדרישות שלו כלומר כל מה שהוא רוצה להגיד הוא רוצה שאנחנו נתחייב להחזיר לו בחיוב.
בוש לא היה כזה חוץ ממלחמות שהוא ביקש להפסיק לא היו לו דרישות כל כך רבות כמו אוסמה שמתערב בכל מה שקשור לישראל במקום להתעניין במדינה שלו.
מענין איך היו מגיבים בעולם עם היו מפסיקים לבנות בוושינגטון?

מה הבסיס לטענות שלך? התעשייה הישראלית היא עצמאית שמבחירה כופפת את עצמה תחת עול השוק האמריקאי, השוק האמריקאי הוא זה שתלוי בנו מבחינה כבירה, לא ההפך.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בוש דרש שנפסיק את חומת מגן, שלא נתקוף את איראן, ניסה לכפות עלינו את מפת הדרכים ההתאבדותית.
אובאמה לא עשה כלום --- ביבי עשה הכל מרצונו הפרטי.

אז "תלויים" זו לא מילה מתאימה.

סמנטיקה, ובכל זאת. כמה נזק נגרם לנו בזמן בוש לעומת הנזק שנגרם לנו בזמן הקצר שאובמה שולט? חוץ מזה בוש  יצא למלחמה באפגניסטן ועירק! אני בספק אם אובמה יעז לעשות משהו כזה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בוש דרש שנפסיק את חומת מגן, שלא נתקוף את איראן, ניסה לכפות עלינו את מפת הדרכים ההתאבדותית.
אובאמה לא עשה כלום --- ביבי עשה הכל מרצונו הפרטי.

אז "תלויים" זו לא מילה מתאימה.
בס"ד

בוש דרש שלא נתקוף באיראן מחשש לפריצת מלחמה גדולה בעולם ולא בגלל שהוא רצה שאיראן כן תפתח נשק גרעיני שלטענותייה השקריות "הגנה עצמית".וביבי לא עושה את זה מרצונו הוא עושה את זה בגלל לחץ של ארה"ב עליו ויש הרבה דברים שהוא עשה בגלל שאוסמה אמר לו לעשות והתשקורת לא אומרת את זה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
סמנטיקה, ובכל זאת. כמה נזק נגרם לנו בזמן בוש לעומת הנזק שנגרם לנו בזמן הקצר שאובמה שולט? חוץ מזה בוש  יצא למלחמה באפגניסטן ועירק! אני בספק אם אובמה יעז לעשות משהו כזה.
בס"ד

אוסמה לעומתו יצא מעיראק ומאפגניסטן מכיוון שלטענתו הם "חפים מפשע",ו"אזרחים שסובלים".

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בדיוק, כמה נזק נגרם אחרי הגירוש, הויתורים לערפאת, קבלת מפת הדרכים (שעדיין תקפה), וכמה זמן יקר איבדנו עם איראן? מה כבר אובאמה עשה אני לא מבין?

נו ו..? המלחמות היו אינטרס כלכלי נטו שגם ככה היה משלם בעקיפין על הנזק התדמיתי שנגרם לארצות הברית, מלחמות ללא תכלית שלא ידע איך לפקד, עופרת יצוקה ומלחמת לבנון השניה של ארצות הברית.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

מה הבסיס לטענות שלך? התעשייה הישראלית היא עצמאית שמבחירה כופפת את עצמה תחת עול השוק האמריקאי, השוק האמריקאי הוא זה שתלוי בנו מבחינה כבירה, לא ההפך.
בס"ד

אני מודע לכח ולמח שיש לישראל שאפשר גם לומר הכח והמוח הטובים בעולם,אבל הכל זה עניין של הכסף עם נעזוב את ארה"ב לא נצליח לייצר נשק גדול ורב כמו שארה"ב מייצרת מכיוון שאין לישראל תקציב בשביל זה,לכן אנחנו תלויים באמריקאים לצערי.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בס"ד

בוש דרש שלא נתקוף באיראן מחשש לפריצת מלחמה גדולה בעולם ולא בגלל שהוא רצה שאיראן כן תפתח נשק גרעיני שלטענותייה השקריות "הגנה עצמית".וביבי לא עושה את זה מרצונו הוא עושה את זה בגלל לחץ של ארה"ב עליו ויש הרבה דברים שהוא עשה בגלל שאוסמה אמר לו לעשות והתשקורת לא אומרת את זה.

לא נכון בעליל, הוא לא חשש כלל ממלחמה גדולה (למה שנשיא מעצמת העל הבלעדית-כמעט יפחד מאיראן?), אלא חשש מנזק כלכלי. מה ההבדל? חיים יהודיים עדיין מקופחים בשורה התחתונה.
ענית לעצמך.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בס"ד

אוסמה לעומתו יצא מעיראק ומאפגניסטן מכיוון שלטענתו הם "חפים מפשע",ו"אזרחים שסובלים".

תגיד את זה ל-30 אלף החיילים האמריקאים שהוא שלח לאפגניסטן-פקיסטן לא מזמן.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

לא נכון בעליל, הוא לא חשש כלל ממלחמה גדולה (למה שנשיא מעצמת העל הבלעדית-כמעט יפחד מאיראן?), אלא חשש מנזק כלכלי. מה ההבדל? חיים יהודיים עדיין מקופחים בשורה התחתונה.
ענית לעצמך.
בס"ד

ארה"ב אכן מעצמת על אבל רוב חייליו היו באפגניסטן ובעיראק.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בס"ד

אני מודע לכח ולמח שיש לישראל שאפשר גם לומר הכח והמוח הטובים בעולם,אבל הכל זה עניין של הכסף עם נעזוב את ארה"ב לא נצליח לייצר נשק גדול ורב כמו שארה"ב מייצרת מכיוון שאין לישראל תקציב בשביל זה,לכן אנחנו תלויים באמריקאים לצערי.

שמעת אי פעם על ה-J-10?
ההפך, תעשיית הנשק האמריקאית באופן פאקטורלי כפופה לתעשיית הנשק הישראלית ולקנייה ישראלית בשוק הייצוא האמריקאי, כנ"ל בשאר סוגי שווקי טכנולוגיה.
לישראל יש תקציב, יש מספיק הון שפשוט בוחרים לא לגייס (או לגייס למטרות אחרות, שמאלנים..) כי לא רוצים להיות עצמאיים, כמו גם העושר הרב שיהיה לנו ברגע שנצא לשחרר את כל ארץ ישראל.
לאמריקאים עוד מעט לא יהיה כסף בשביל עצמם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בס"ד

ארה"ב אכן מעצמת על אבל רוב חייליו היו באפגניסטן ובעיראק.

ארצות הברית היא מעצמת על (בערך..) שלא מפחדת מכלום חוץ מסין ומצפון קוריאה (הוסאל שלה), היא לא מפחדת מאיראן אבל לא רצתה לגרום לבום בשוק הנפט והגז במקרה של תקיפה באיראן.
עדיין לא משנה מבחינתי מה הסיבה שהוא ניסה למנוע הגנה עצמית יהודית.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ארצות הברית היא מעצמת על (בערך..) שלא מפחדת מכלום חוץ מסין ומצפון קוריאה (הוסאל שלה), היא לא מפחדת מאיראן אבל לא רצתה לגרום לבום בשוק הנפט והגז במקרה של תקיפה באיראן.
עדיין לא משנה מבחינתי מה הסיבה שהוא ניסה למנוע הגנה עצמית יהודית.

בוש אינו יהודי, ואינו מתיימר להיות. הדאגה הראשונה שלו היא ארה"ב ולדעתי גם בצדק. הוא היה הכי עדין איתנו כששמר על אינטרסים אמריקאים. אובמה משתין עלינו בקשת.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

שמעת אי פעם על ה-J-10?
ההפך, תעשיית הנשק האמריקאית באופן פאקטורלי כפופה לתעשיית הנשק הישראלית ולקנייה ישראלית בשוק הייצוא האמריקאי, כנ"ל בשאר סוגי שווקי טכנולוגיה.
לישראל יש תקציב, יש מספיק הון שפשוט בוחרים לא לגייס (או לגייס למטרות אחרות, שמאלנים..) כי לא רוצים להיות עצמאיים, כמו גם העושר הרב שיהיה לנו ברגע שנצא לשחרר את כל ארץ ישראל.
לאמריקאים עוד מעט לא יהיה כסף בשביל עצמם.
בס"ד

כמו שרציתי להגיד בהתחלה שאוסמה מתערב יותר מדיי בישראל במקום להתעסק ולטפל במדינה שלו שתושבייה ניהים עניים מיום ליום.
ישראל אני יודע שיש לה כסף אבל אני מעוצבן מזה שעדיין הם קונים מארה"ב נשק כאשר אנחנו יכולים לייצר בעצמנו,וכל זה בגלל שאותו סכום הכסף הגדול שיש לישראל הולך ל"חינוך" צריך להשקיע בחינוך אבל הם הגזימו עם התקציב לכל דבר עשו תקציב ענק,לביבי אכפת יותר מה"חינוך" וכו' מאשר מביטחון ישראל.היום היינו יכולים להיות עם נשק שלנו ולעזוב את ארה"ב שיחיו לבד,היום היה יכול להיות לנו מערכת הגנה משוכללת אבל אין את כל זה בגלל התקציבים הענקיים שממשלת פיפי(ביבי)השקיע במערכת "החינוך" וכו'...

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בוש אינו יהודי, ואינו מתיימר להיות. הדאגה הראשונה שלו היא ארה"ב ולדעתי גם בצדק. הוא היה הכי עדין איתנו כששמר על אינטרסים אמריקאים. אובמה משתין עלינו בקשת.

הדאגה הראשונה שלו גם לא הייתה ארצות הברית, אחרת לא היה מממן את מי שמימן בעיקר את הנרצחים אותם הספיד ב-11 בספטמבר 2001 לטעותם.
אתה ממשיך להפריח סיסמאות באוויר בלי לענות טיעונים רציניים ועניינים.
אני לא מבקש ממנו לדאוג לעם היהודי, רצית השוואה - קיבלת.
אובאמה לא עושה כלום פיזית.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בס"ד

כמו שרציתי להגיד בהתחלה שאוסמה מתערב יותר מדיי בישראל במקום להתעסק ולטפל במדינה שלו שתושבייה ניהים עניים מיום ליום.
ישראל אני יודע שיש לה כסף אבל אני מעוצבן מזה שעדיין הם קונים מארה"ב נשק כאשר אנחנו יכולים לייצר בעצמנו,וכל זה בגלל שאותו סכום הכסף הגדול שיש לישראל הולך ל"חינוך" צריך להשקיע בחינוך אבל הם הגזימו עם התקציב לכל דבר עשו תקציב ענק,לביבי אכפת יותר מה"חינוך" וכו' מאשר מביטחון ישראל.היום היינו יכולים להיות עם נשק שלנו ולעזוב את ארה"ב שיחיו לבד,היום היה יכול להיות לנו מערכת הגנה משוכללת אבל אין את כל זה בגלל התקציבים הענקיים שממשלת פיפי(ביבי)השקיע במערכת "החינוך" וכו'...

אין את זה בגלל שאנחנו משתמשים במיליארדי דולרים במה שראשי מועצות הליצנים שמתקראים ראשי ממשלת ישראל ונשיאי ארצות הברית טמנו לנו, החל מקמפ דיוויד ועד לגירוש (מאבטחים, מחסומים, גדרות הפרדה, וכו').

אובאמה לא עשה שום דבר של ממש.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

הדאגה הראשונה שלו גם לא הייתה ארצות הברית, אחרת לא היה מממן את מי שמימן בעיקר את הנרצחים אותם הספיד ב-11 בספטמבר 2001 לטעותם.
אתה ממשיך להפריח סיסמאות באוויר בלי לענות טיעונים רציניים ועניינים.
אני לא מבקש ממנו לדאוג לעם היהודי, רצית השוואה - קיבלת.
אובאמה לא עושה כלום פיזית.

חכה, הוא עוד יעשה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

חכה, הוא עוד יעשה.

ספקולציות לא מתאימות לדיון ענייני. השאלה החשובה זה אם השמאל יישאר - לא אם אובאמה יגיד משו כזה או אחר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ספקולציות לא מתאימות לדיון ענייני. השאלה החשובה זה אם השמאל יישאר - לא אם אובאמה יגיד משו כזה או אחר.

השמאל יישאר, ואובמה יכתיב לנו את סדר היום. ושנינו יודעים שאובמה יכתיב דברים כואבים יותר מבוש.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אין את זה בגלל שאנחנו משתמשים במיליארדי דולרים במה שראשי מועצות הליצנים שמתקראים ראשי ממשלת ישראל ונשיאי ארצות הברית טמנו לנו, החל מקמפ דיוויד ועד לגירוש (מאבטחים, מחסומים, גדרות הפרדה, וכו').

אובאמה לא עשה שום דבר של ממש.
בס"ד

אוסמה לא עשה שום דבר?תזכיר לי בגלל מה יצאנו מעזה?בגלל אוסמה שהפעיל על ישראל לחץ מדיני יחד עם עוד מדינות.
בגלל מה ביבי הקפיא את הבנייה בהתנחלויות?בגלל אוסמה ששוב הפעיל לחץ.
אפילו בתשקורת השמאלנית כבר אמרו שנה של אוסמה בשלטון קראו לה שנת בזבוז.
שנה שהוא בשלטון ולא עשה שום דבר מה שהוא "הבטיח" לעשות.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

השמאל יישאר, ואובמה יכתיב לנו את סדר היום. ושנינו יודעים שאובמה יכתיב דברים כואבים יותר מבוש.

ספקולציה..

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בס"ד

אוסמה לא עשה שום דבר?תזכיר לי בגלל מה יצאנו מעזה?בגלל אוסמה שהפעיל על ישראל לחץ מדיני יחד עם עוד מדינות.
בגלל מה ביבי הקפיא את הבנייה בהתנחלויות?בגלל אוסמה ששוב הפעיל לחץ.
אפילו בתשקורת השמאלנית כבר אמרו שנה של אוסמה בשלטון קראו לה שנת בזבוז.
שנה שהוא בשלטון ולא עשה שום דבר מה שהוא "הבטיח" לעשות.

יצאנו מעזה כי המטרה עצמה לא הייתה להישאר שם אלא "להילחם" עד לבחירות.
הוא הקפיא את הבנייה ביו"ש כדי לרצות את העולם בלי קשר למדיניות של אובאמה, אובאמה לא הפעיל אף לחץ וביבי כבר עושה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

יצאנו מעזה כי המטרה עצמה לא הייתה להישאר שם אלא "להילחם" עד לבחירות.
הוא הקפיא את הבנייה ביו"ש כדי לרצות את העולם בלי קשר למדיניות של אובאמה, אובאמה לא הפעיל אף לחץ וביבי כבר עושה.

בס"ד

לפי מה שאני מבין אתה בעד אוסמה שיהיה נשיא ארה"ב?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בס"ד

לפי מה שאני מבין אתה בעד אוסמה שיהיה נשיא ארה"ב?

אני לא בעד אף אחד - אבל בוש לא היה ידידותי לישראל, כלל וכלל.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אני לא בעד אף אחד - אבל בוש לא היה ידידותי לישראל, כלל וכלל.
בס"ד

אבל בוש יותר עדיף מאוסמה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בס"ד

אבל בוש יותר עדיף מאוסמה.

לפחות לאובאמה לא מצטייר אימג' של ידיד ישראל כשהוא לא כמו לבוש (כולם יודעים שאובאמה נגדנו, וזה מעיר את עם ישראל).