כתב נושא: שאלות לראש פתוח על הומוסקסואליות, ואולי יש לו שאלות אלינו  (נקרא 15805 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

ראש-פתוח השאלה היא מי אתה בכלל שתקבע מהו יצר-הרע ומי אתה בכלל שתקבע שלא ניתן להשתנות?
המחקרים המדעים שאתה וחברייך ההומוסקסואלים מביאים כ "הוכחה" הם לא אסמכתא לכך מכיון שהמדע הוא כלי בידי הפוליטיקאים שמנסים להכשיר את השרץ הזה.

הקב"ה ברא מוסר וכל התפקיד של הבן-אדם זה לשבר את טבעו הרע כגון להבדיל מידות רעות כמו כעס וגאווה כך שהטירוץ שלך של "אין מה לעשות נולדתי ככה" מהווה בעצם התחמקות ובריחה מהמציאות כי נכון אני מבין זה נורא קשה לשבר את הטבע הרע אבל אתה חייב להתחיל מתישהו כי אחרת אתה עלול להיות בבעיה אם לא תתחתן ותקיים מצוות פריה-ורביה.

הקב"ה לא מעמיד את האדם במצב שהוא לא יכול לעמוד בו זהו כלל, מוכר לך?
דרך אגב למה שלא תפנה לקבל עזרה במכון-פוע"ה? הם מקובלים על הקהילה המדעית.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני שמח לשמוע את דעתך השונה משל רוב באי הפורום.
רק אני חייב לשאול אותך - כשאמרת יצר הרע התכוונת לנטייה הומוסקסואלית?
אני, לא מחשיב את הנטייה שלי כיצר הרע.
קשה לי לראות איך יחסים הומוסקסואלים לא מכילים יסודות של יצר הרע- גאווה, אנוכיות, ותאווה, למשל. הנטייה עצמה גם מכילה יצר הרע, אם אתה מחשיב את הדחף המיני הממכר כיצר הרע. נראה לי שלפי חיים אתה בעצם צריך להתגבר על ההתמכרות הזאת באופן דומה לכל גבר אחר שצריך לשלוט בדחף המיני שלו, ואתה טוען שהנטייה הזו מכילה יותר מאשר דחף מיני.

בסופו של דבר כמעט כל אחד נכנע במדה מסוימת ליצר הרע שלו. זא"מ אפשר לומר שכל אחד מאיתנו חוטא, ובמקרים מסויימים אנחנו גם ממש נכנעים ליצר הרע ומפסיקים להתנגד לו, ואם ההתנגדות כרוכה בסבל (נפשי) אז זה יותר מובן מדוע יש מי שנכנע, אבל עדיין זה לא מצדיק את הכניעה (או לפחות בוא נגיד שאסור להצדיק את זה על סמך מקרה יוצא מהכלל).

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך, ואידך זיל גמור.
א. קשה לי לראות איך יחסים הומוסקסואלים לא מכילים יסודות של יצר הרע- גאווה, אנוכיות, ותאווה, למשל. הנטייה עצמה גם מכילה יצר הרע, אם אתה מחשיב את הדחף המיני הממכר כיצר הרע. נראה לי שלפי חיים אתה בעצם צריך להתגבר על ההתמכרות הזאת באופן דומה לכל גבר אחר שצריך לשלוט בדחף המיני שלו, ואתה טוען שהנטייה הזו מכילה יותר מאשר דחף מיני.

ב. בסופו של דבר כמעט כל אחד נכנע במדה מסוימת ליצר הרע שלו. זא"מ אפשר לומר שכל אחד מאיתנו חוטא, ובמקרים מסויימים אנחנו גם ממש נכנעים ליצר הרע ומפסיקים להתנגד לו, ואם ההתנגדות כרוכה בסבל (נפשי) אז זה יותר מובן מדוע יש מי שנכנע, אבל עדיין זה לא מצדיק את הכניעה (או לפחות בוא נגיד שאסור להצדיק את זה על סמך מקרה יוצא מהכלל).

א. אני לא מבדיל בין יחסים הומוסקסואלים ליחסים הטרוסקסואלים. אינני מבין מאיפה הבאת את יסודות הגאווה והאנוכיות.
דחף מיני יש גם להומואים וגם לסטרייטים, לא כך?
האם זאת התמכרות? אני לא חושב בכלל.

ב. אני לא חושב שנכנעתי, אני חושב שהבנתי.
אני לא מאמין שה' רוצה לראות אותי סובל, אני מאמין שהוא רוצה שיהיה לי טוב.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ראש פתוח, אני עדיין מחכה לתשובה ממך.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד

א. ראש-פתוח השאלה היא מי אתה בכלל שתקבע מהו יצר-הרע ומי אתה בכלל שתקבע שלא ניתן להשתנות?
המחקרים המדעים שאתה וחברייך ההומוסקסואלים מביאים כ "הוכחה" הם לא אסמכתא לכך מכיון שהמדע הוא כלי בידי הפוליטיקאים שמנסים להכשיר את השרץ הזה.

ב. הקב"ה ברא מוסר וכל התפקיד של הבן-אדם זה לשבר את טבעו הרע כגון להבדיל מידות רעות כמו כעס וגאווה כך שהטירוץ שלך של "אין מה לעשות נולדתי ככה" מהווה בעצם התחמקות ובריחה מהמציאות כי נכון אני מבין זה נורא קשה לשבר את הטבע הרע אבל אתה חייב להתחיל מתישהו כי אחרת אתה עלול להיות בבעיה אם לא תתחתן ותקיים מצוות פריה-ורביה.

ג. הקב"ה לא מעמיד את האדם במצב שהוא לא יכול לעמוד בו זהו כלל, מוכר לך?
דרך אגב למה שלא תפנה לקבל עזרה במכון-פוע"ה? הם מקובלים על הקהילה המדעית.

א. ומי אתה בכלל שתקבע מהו יצר הרע? ומי אתה שתקבע שניתן להשתנות?
אני חושב שאני יותר בר ניסיון בעניין הזה.
אני לא חושב (תקן אותי אם אנ טועה) שהבאתי באשכול הזה הוכחה מדעית כלשהי.

ב. בחיים לא טענתי "נולדתי ככה". אני לא יודע אם כן ואני לא יודע אם לא.
אני לא מתעסק בזה יותר כי זה פשוט לא משנה.
אני לא חושב שיש בי תכונות כעס או גאווה (לפחות לא יותר מסטרייט אם לזה התכוונת).
לידיעתך, אני מתכוון להינשא ולהתרבות.

ג. מוכר.
אני אוותר על העזרה.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד

ראש פתוח, אני עדיין מחכה לתשובה ממך.

על מה אתה רוצה שאני אענה לך?
הרי כל תשובה שלי אתה שולל על הסף בלי הסבר.
וכל ניסיון שלי בר פקפוק.
אני טועה?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

על מה אתה רוצה שאני אענה לך?
הרי כל תשובה שלי אתה שולל על הסף בלי הסבר.
וכל ניסיון שלי בר פקפוק.
אני טועה?

על זה
ציטוט
בס"ד

ציטוט
הקב"ה אבל לא גורם לדבר כזה (מה גם אל תשכח את ה95%.. לא נראה לי שהאנושות תיכחד כ"כ מהר כמו שלא נכחדה עד היום). הוא נותן מבחנים שצריך לעבור. אני מתכוון להתחתן ולהביא ילדים.

אני אשלב את זה עם חלק אחר כי התשובה היא עקרונית לשניהם:

ציטוט
הוא מעמיד אדם במבחן.

וזה ההבדל המוחץ, אם אתה נולד נמשך לגברים ולגברים בלבד, בלי יכולת לשינוי, אתה עובר על כמה מצוות (אם נתחשב בכך שאינך מתכוון לבצע מעשים הומוסקסואליים למיניהם):
א.) רוב הסיכויים שלא תתחתן ואם תתחתן - לא תהנה לא אתה ולא אשתך מהמצוות וההלכות הנוגעות לנישואין בדגש על אלו הנוגעים למין (כמו חלק מהלכות עונג שבת ומצוות עונה).
ב.) אם תתחתן, מה עם פרו ורבו? 
ג.)  וכו'.

ציטוט
לדעתי לא.

וכי למה?

ציטוט
אתה מתכוון לגבי משכב זכר. מכיר.

ראה למעלה ועוד.

ציטוט
לדעתך. מניסיון, לא כל כך ראיתי זאת.
הניסיון שלך הוא דבר בר פקפוק.

ציטוט
ב.) אחדד את הנקודה - לקרוא לבנאדם סוטה זה בעצם בשביל לגנות אותו ולהשפיל אותו.
מה זה עניינך לבדוק בחדר המיטות של אותו הומו אם הוא מקיים משכב או לא?
אם הוא לא עובר על מצוות התורה, תקרא לו סוטה?
מי שאוכל צ'יזבורגר כן עובר על מצוות התורה.

לקרוא לבנאדם סוטה זה בגלל שהוא סוטה מהנורמה הטבעית והמקובלת, מה אתה צריך הגדרה מילונית לסטייה?
"הוכח תוכח את עמיתך ולא תישא עליו חטא".
טוב זה כמו לילד קטן.. להיות הומו לפיך - לרצות לעשות תועבה לכל החיים - אין אפשרות בחירה בין חטא (והוא לא רק משכב זכר). זה כן עבירה על מצוות התורה וחיה כזו לא קיימת.
דיברתי על עניין הצ'יזבורגר במובן אחר.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלות לראש פתוח על הומוסקסואליות, ואולי יש &#
« להגיב #32 ב- : דצמבר 08, 2009, 22:38:09 »
בס"ד

על זה
אני אשלב את זה עם חלק אחר כי התשובה היא עקרונית לשניהם:

וזה ההבדל המוחץ, אם אתה נולד נמשך לגברים ולגברים בלבד, בלי יכולת לשינוי, אתה עובר על כמה מצוות (אם נתחשב בכך שאינך מתכוון לבצע מעשים הומוסקסואליים למיניהם):
א.) רוב הסיכויים שלא תתחתן ואם תתחתן - לא תהנה לא אתה ולא אשתך מהמצוות וההלכות הנוגעות לנישואין בדגש על אלו הנוגעים למין (כמו חלק מהלכות עונג שבת ומצוות עונה).
ב.) אם תתחתן, מה עם פרו ורבו? 
ג.)  וכו'.

וכי למה?

ראה למעלה ועוד.

הניסיון שלך הוא דבר בר פקפוק.

לקרוא לבנאדם סוטה זה בגלל שהוא סוטה מהנורמה הטבעית והמקובלת, מה אתה צריך הגדרה מילונית לסטייה?
"הוכח תוכח את עמיתך ולא תישא עליו חטא".
טוב זה כמו לילד קטן.. להיות הומו לפיך - לרצות לעשות תועבה לכל החיים - אין אפשרות בחירה בין חטא (והוא לא רק משכב זכר). זה כן עבירה על מצוות התורה וחיה כזו לא קיימת.
דיברתי על עניין הצ'יזבורגר במובן אחר.

תערוך את ההודעה ותשאל מהתחלה כי קשה לי להבין מכאן מה אתה רוצה.
רק קח בחשבון שאני לא מתכוון להגיב אם אני רואה שלילה אוטומית של דעותיי ללא הסבר ואם אני רואה שאתה אומר שהניסיון שלי בר פקפוק (כי אתה פשוט נורא מכיר אותי מקרוב ויודע אם הניסיון שלי באמת בר פקפוק...).
« עריכה אחרונה: דצמבר 08, 2009, 22:50:58 על ידי ראש פתוח »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

תערוך את ההודעה ותשאל מהתחלה כי קשה לי להבין מכאן מה אתה רוצה.
רק קח בחשבון שאני לא מתכוון להגיב אם אני רואה שלילה אוטומית של דעותיי ללא הסבר ואם אני רואה שאתה אומר שהניסיון שלי בר פקפוק (כי אתה פשוט נורא מכיר אותי מקרוב ויודע אם הניסיון שלי באמת בר פקפוק...).

אז תלך לעמוד הראשון ותעבור על זה.
אני לא שולל אוטוטמטית אלא מסביר, אם אתה קורא להסברים האלה שלילה אוטומטית שיבושם לך. הניסיון שלך הוא בר פקפוק כי אין עדויות לכך וטיעוני הניסיון לא אובייקטיביים.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
א. אני לא מבדיל בין יחסים הומוסקסואלים ליחסים הטרוסקסואלים. אינני מבין מאיפה הבאת את יסודות הגאווה והאנוכיות.
דחף מיני יש גם להומואים וגם לסטרייטים, לא כך?
האם זאת התמכרות? אני לא חושב בכלל.

ב. אני לא חושב שנכנעתי, אני חושב שהבנתי.
אני לא מאמין שה' רוצה לראות אותי סובל, אני מאמין שהוא רוצה שיהיה לי טוב.

א. הגאווה והאנוכיות זה כשמישהו הולך כנגד האיזון הטבעי- זוג נורמלי של גבר\אשה נועד לשרת את החברה, להבטיח המשכיות וכו'. אני באופן אישי לא כל כך מוטרד מהאספקט הזה אבל עדיין נראה לי שיש כאן את היסודות הללו. דחף מיני יש לכולם והחכמה היא לדעת לשלוט בו ולא לתת לו לשלוט בך. כאשר שוב פעם לי יש גישה יותר ליברלית מזו של התלמוד אבל העקרון נשאר בעינו.

ב. אבל איך אפשר לא לסבול, לחיות זה לסבול. יש אנשים שקשה להם לחיות אז הם בוחרים באסקפיזם ורדיפת תענוגות (נסיון כושל להמתיק את מרות הקיום העלוב שלנו ...), ויש כאלה שמבינים את ההבל שברדיפת התענוגות ומחפשים משמעות עמוקה יותר ע"י מעשי חסד, הגות, ויצירה. כאשר כמובן רובנו ממוקמים בין שני הקטבים האלה.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
א. הגאווה והאנוכיות זה כשמישהו הולך כנגד האיזון הטבעי- זוג נורמלי של גבר\אשה נועד לשרת את החברה, להבטיח המשכיות וכו'. אני באופן אישי לא כל כך מוטרד מהאספקט הזה אבל עדיין נראה לי שיש כאן את היסודות הללו. דחף מיני יש לכולם והחכמה היא לדעת לשלוט בו ולא לתת לו לשלוט בך. כאשר שוב פעם לי יש גישה יותר ליברלית מזו של התלמוד אבל העקרון נשאר בעינו.

ב. אבל איך אפשר לא לסבול, לחיות זה לסבול.
ג. יש אנשים שקשה להם לחיות אז הם בוחרים באסקפיזם ורדיפת תענוגות (נסיון כושל להמתיק את מרות הקיום העלוב שלנו ...), ויש כאלה שמבינים את ההבל שברדיפת התענוגות ומחפשים משמעות עמוקה יותר ע"י מעשי חסד, הגות, ויצירה. כאשר כמובן רובנו ממוקמים בין שני הקטבים האלה.

א. אוקיי, הבנתי את כוונתך. אתה יודע מהי גישת התלמוד?

ב. לא כל כך מסכים.
ג.מסכים.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד

אז תלך לעמוד הראשון ותעבור על זה.
אני לא שולל אוטוטמטית אלא מסביר, אם אתה קורא להסברים האלה שלילה אוטומטית שיבושם לך. הניסיון שלך הוא בר פקפוק כי אין עדויות לכך וטיעוני הניסיון לא אובייקטיביים.

כתבתי קודם שלא הבנתי אותך.
אתה מוזמן להביע את עצמך (בכבוד) מחדש .

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כתבתי קודם שלא הבנתי אותך.
אתה מוזמן להביע את עצמך (בכבוד) מחדש .

תגיד מה היה לא מובן.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
א. חיים, אני מבקש ממך לא לשפוט אותי אם אני ישר או לא ישר ואם אני אלך לגיהנום. רק ה' - בוחן כליות ולב רשאי לכך.
ב. אותו פס' שאני מצטט לא מצדיק את המשכב אבל גם לא אוסר על הנטייה.
לא כתוב בתורה שהומוסקסואליות היא רשעות. יש רק עניין אחד בתורה המגביל והוא משכב זכר.
לא שיחקתי עם הפסוקים אף פעם כדי להתיר משכב זה.
אתה טועה חיים. יש מיעוט ( אמנם, קטן מאוד בינתיים) של רבנים שכן יגידו לך שאני לא הולך נגד התורה או נגד היהדות.
אני מאמין שבעתיד רבנים יאזרו יותר אומץ ומספר אותם רבנים רק ילך ויגדל.
ג.אני לא חושב שאני מצדיק רשעות.
אין אזכור בתורה שהומוסקסואליות זו רשעות.
לגבי סדום ועמורה - הפרשנות היהודית מתמקדת במעשים האכזריים שעשו אנשי סדום וזאת לעומת הפרשנות הנוצרית שמתמקדת בעניין הפריצות המינית ומשכב הזכר. הנביא יחזקאל תולה את חטא סדום בהזנחת החלשים שבה וחוסר מתן צדקה לענייה.
החטא של אנשי סדום היה בראש ובראשונה האונס. הם אנסו כל מה שזז (בנים ובנות) ולכן הם היו רשעים, לא מפני שהיו הומוסקסואלים.
ד. אני די מופתע שתיארת את המין בצורה כה גסה לפורום שהוא תורני כדבריך.
לידיעתך, גם סטרייטים מקיימים מין אנאלי. רק אחרי שהם דוחפים ל"אתה יודע איזה איבר" הם מלקקים משהו אחר, כך שאני לא מבין התיאור המוזר הזה.
חוץ מזה, איבדתי אחרי אותו תיאור שלך את החשק לאכול...
לחשוב שאיידס הוא מחלה של הומואים זאת טעות.
איידס הוא כתוצאה ממין לא מוגן שמועבר בד"כ על ידי מין אנאלי. גם הטרוסקסואלים מקיימים מין זה.
ה. כמו שאתה לא שופט אנשים אם הם מדליקים או משעממים על ידי מין אנאלי, כך גם אני וגם אנשים אחרים לא שופטים כך.
ו. מסכים איתך. כל האנשים (גם דתיים, גם חילונים) לא אוהבים לשמוע דברי כפייה, הלא כך?
אותו אורח חיים של רובם המוחלט הוא חילוני לגמרי. מי אני שאטיף להם נגד מין אנאלי?

בס''ד

א. מייד אחרי הפסוק שאתה מצטט, התורה גם אוסרת משכב בהמות. אז לפי ההיגיון שלך, רק משכב אסור עם בהמות, אבל הנטייה לאהוב בהמות מינית לא אסורה. כלומר אם אדם רוצה לאונן עם בהמה, מותר. או אם אדם רוצה לקיים מין אוראלי עם בהמה, מותר. כי התורה לא אוסרת מפורשות אוננות או מין אוראלי עם בהמות אלא רק משכב.
ב. אתה כותב שאתה "דתי" ר''ל ואתה לא מבדיל בין מין הומוסקסואלי לבין מין הטרוסקסואלי. אז נדבר עכשיו רק על מין אנאלי: למה התורה מצווה עונש מוות למשכב זכר אבל לא מצווה עונש דומה למין אנאלי הטרוסקסואלי?
ג. אתה אומר שגם הטרוסקסואלים מקיימים מין אנאלי וגם זה מגעיל. נכון, אבל אחוז ההטרוסקסואלים שעושים זאת הרבה יותר נמוך. ראש פתוח, תאמין לי שהרוב המכריע של הנשים לא יסכימו לעשות זאת. אבל רוב ה"קהילה" שאתה גאה להיות חלק ממנה כן עושה את המעשה המגעיל הזה.
ד. אתה אומר לנו שיש רבנים שמסכימים איתך שמותר לקיים מין הומוסקסואלי כל עוד שזה לא מין אנאלי. קודם כל, אני לא מאמין שתוכל להביא לי אפילו רב אחד שאומר דבר מרושע כזה. ואם יש אחד שאומר זאת ח''ו, אז הוא לא רב אלא אפיקורוס ובוגד. אבל כנראה אתה לא יודע שאין לשום רב את הסמכות לשנות את ההלכה, או אפילו את פסיקות ההלכה של חז''ל. מה זאת אומרת?
עכשיו אלמד אותך קצת מכללי היהדות. כתיבת התנ''ך נגמרה לפני 2400 שנה. מאז אסור להוסיף או להחסיר מהתנ''ך. התנ''ך הוא התורה שבכתב. המשנה הוא תמציץ של התורה שבעל פה, ז''א אוסף ההלכות של התורה שנערך ע''י רבי יהודה הנשיא ע''ה זי''ע. כתיבת המשנה נחתמה בשנת 200 למניינם (לפני 1800 שנה). אסור להוסיף או להחסיר מהמשנה. שני התלמודים - הירושלמי והבבלי - נועדו להסביר ולנמק את המשנה וההלכה. התלמוד (בארמית זה נקרא "הגמרא") נחתם בשנת 500 למניינם (לפני 1500 שנה). אסור להוסיף או להחסיר מהתלמוד. לכן מאז שנת 500, אין לרב או חכם או גאון או גדול את הסמכות לפסוק פסיקה משלו על הלכה. כל פסיקה חייבת להיות מבוססת על פסיקות קודמות אלא אם יש נושא חדש לגמרי.
לכן, ראש פתוח, לא שאלתי אותך אם יש רב היום שמצדיק את עמדתך (ושוב אני מאמין שאין ואם יש, הוא לא רב). שאלתי אותך אם תוכל להביא לי לו פוסק אחד ממאות הפוסקים שפסקו לפני סיום כתיבת התלמוד - רק פוסק אחד מתוך מאות פוסקים - שהיה אומר מה שאתה אומר לנו לגבי הומוסקסואליות. אני מבטיח לך שלא תמצא אפילו אחד. אילו היה אחד כזה, ההומואים היו מצטטים אותו כבר בכל הזדמנות. אין אפילו אחד שרומז על דבר כזה. כל הפוסקים דוקא פסקו נגד הומוסקסואליות ללא פשרות. ב''נ נגיע לדברי הפוסקים בהודעות הבאות.
וראש פתוח, ביהדות, אנו חיים לפי תורה שבעל פה. כל הפוסקים יאמרו לך פה אחד שאם אתה דוחה את תורה שבעל פה, אתה דוחה את התורה כולה.
ד. אתה חושב שאתה יכול להכתיב לקב''ה מה לעשות ומה לקבל לפי היצרים, התאוות והרצונות שלך. טעות קטלנית חביבי. הקב''ה יכתיב לך בסוף.
נכון שהקב''ה רק רוצה את טובתך. אבל הוא כבר נתן לך מדריך להשיג את הטוב ביותר דרך תורתו. אך אתה חושב שאתה מבין יותר מהקב''ה, לכן אתה מעיז לעוות את התורה בלי פחד. ואתה מפיץ את העיוות הזה בכל מקום אפשרי.
ראש פתוח, תראה כמה הקב''ה אוהב אותך - הוא הביא אותך אלינו כדי לתת לך סיכוי להתעורר ולצאת מהסיוט הזה.
ה. כתבת בהודעה אחרת שלא הבאנו שום הוכחה מדעית שאפשר להשתנות. לא נכון. הבאתי לך קישור לארגון שמציג עדויות מהומואים שכן השתנו. תגלוש לאתר ותראה את הסרטונים עם העדים שמעידים שהם השתנו. עדויות זה כן נחשב כהוכחה מדעית בכל מחקר.
« עריכה אחרונה: דצמבר 09, 2009, 04:00:34 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

חיים, אני חושב שצריך להוסיף את האשכול הזה לספריה ליתר ביטחון. יש פה המון מידע חשוב בעניין.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

חיים, אני חושב שצריך להוסיף את האשכול הזה לספריה ליתר ביטחון. יש פה המון מידע חשוב בעניין.

בס''ד

אתה צודק בני, אבל אם נעביר את האשכול לשם עכשיו, פחות חברים יראו את זה.

ובע''ה רק התחלנו. חברינו עוד ילמדו המון באשכול.

בקייץ שעבר, ראש פתוח כתב כמה פעמים שהתעלמתי מההודעות שלו כי לא היו לי תשובות. האמת היא שפשוט הייתי עסוק מאוד ולצערי לא הספקתי לקרוא את כל ההודעות שלו.

אבל עוד נראה אם אין לנו תשובות.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
א. אוקיי, הבנתי את כוונתך. אתה יודע מהי גישת התלמוד?
אני לא מומחה להלכה אבל די ברור שהתלמוד יותר מחמיר מהתורה (ורבנן החמירו באיסורים נוספים) הלכות אישות לא מכילות (עד כמה שידוע לי) סעיפים שעוסקים בזוגות חד מיניים. כלומר התלמוד וההלכה כלל לא מכירים בזיווג כזה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

דרך-אגב חיים אתה מודע לזה שמי שהקים את ארגון עצת-נפש זה הרב שלמה אבינר? אני מתכוון לארגון שעוזר להומואים להיגמל מהסטייה שלהם, אז איך זה מסתדר אם זה שאתם מקללים אותו? אני גם לא מסכים איתו בהרבה דברים.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

דרך-אגב חיים אתה מודע לזה שמי שהקים את ארגון עצת-נפש זה הרב שלמה אבינר? אני מתכוון לארגון שעוזר להומואים להיגמל מהסטייה שלהם, אז איך זה מסתדר אם זה שאתם מקללים אותו? אני גם לא מסכים איתו בהרבה דברים.

בס''ד

רן, שלמה אבינר הרביץ לנער שניסה לחסום בגופו רכב צבאי במשך הגירוש בגוש קטיף. אבינר בגד במאבק כל הדרך. אבינר אמר שצריך לאהוב את המגרשים ולאהוב את עריק (אריק) שרון יש''ו. אבינר גם מגנה יהודים כמו יעקב טייטל כשטוענים שהיהודים עשו משהו נגד האוייב הערבי. אבינר הוא שטינקר מלוכלך.

אני מאמין שכל מה שאבינר עושה זה רק לקידום עצמי.

אך במקרה הזה, זה לא משנה מה היו הכנוונות של אבינר. אם הארגון הזה יכול להציל יהודים כמו ראש פתוח מחיי המוות, אז אני בעד הארגון. אני לעולם לא אתמוך באבינר. אבל הארגון הזה מציל יהודים. אם לא היה לארגון קשר לשטינקר, אני סבור שהארגון היה עוד יותר מועיל.
« עריכה אחרונה: דצמבר 09, 2009, 14:56:54 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס''ד

א. מייד אחרי הפסוק שאתה מצטט, התורה גם אוסרת משכב בהמות. אז לפי ההיגיון שלך, רק משכב אסור עם בהמות, אבל הנטייה לאהוב בהמות מינית לא אסורה. כלומר אם אדם רוצה לאונן עם בהמה, מותר. או אם אדם רוצה לקיים מין אוראלי עם בהמה, מותר. כי התורה לא אוסרת מפורשות אוננות או מין אוראלי עם בהמות אלא רק משכב.
ב. אתה כותב שאתה "דתי" ר''ל ואתה לא מבדיל בין מין הומוסקסואלי לבין מין הטרוסקסואלי. אז נדבר עכשיו רק על מין אנאלי: למה התורה מצווה עונש מוות למשכב זכר אבל לא מצווה עונש דומה למין אנאלי הטרוסקסואלי?
ג. אתה אומר שגם הטרוסקסואלים מקיימים מין אנאלי וגם זה מגעיל. נכון, אבל אחוז ההטרוסקסואלים שעושים זאת הרבה יותר נמוך. ראש פתוח, תאמין לי שהרוב המכריע של הנשים לא יסכימו לעשות זאת. אבל רוב ה"קהילה" שאתה גאה להיות חלק ממנה כן עושה את המעשה המגעיל הזה.
ד. אתה אומר לנו שיש רבנים שמסכימים איתך שמותר לקיים מין הומוסקסואלי כל עוד שזה לא מין אנאלי. קודם כל, אני לא מאמין שתוכל להביא לי אפילו רב אחד שאומר דבר מרושע כזה. ואם יש אחד שאומר זאת ח''ו, אז הוא לא רב אלא אפיקורוס ובוגד. אבל כנראה אתה לא יודע שאין לשום רב את הסמכות לשנות את ההלכה, או אפילו את פסיקות ההלכה של חז''ל. מה זאת אומרת?
עכשיו אלמד אותך קצת מכללי היהדות. כתיבת התנ''ך נגמרה לפני 2400 שנה. מאז אסור להוסיף או להחסיר מהתנ''ך. התנ''ך הוא התורה שבכתב. המשנה הוא תמציץ של התורה שבעל פה, ז''א אוסף ההלכות של התורה שנערך ע''י רבי יהודה הנשיא ע''ה זי''ע. כתיבת המשנה נחתמה בשנת 200 למניינם (לפני 1800 שנה). אסור להוסיף או להחסיר מהמשנה. שני התלמודים - הירושלמי והבבלי - נועדו להסביר ולנמק את המשנה וההלכה. התלמוד (בארמית זה נקרא "הגמרא") נחתם בשנת 500 למניינם (לפני 1500 שנה). אסור להוסיף או להחסיר מהתלמוד. לכן מאז שנת 500, אין לרב או חכם או גאון או גדול את הסמכות לפסוק פסיקה משלו על הלכה. כל פסיקה חייבת להיות מבוססת על פסיקות קודמות אלא אם יש נושא חדש לגמרי.
לכן, ראש פתוח, לא שאלתי אותך אם יש רב היום שמצדיק את עמדתך (ושוב אני מאמין שאין ואם יש, הוא לא רב). שאלתי אותך אם תוכל להביא לי לו פוסק אחד ממאות הפוסקים שפסקו לפני סיום כתיבת התלמוד - רק פוסק אחד מתוך מאות פוסקים - שהיה אומר מה שאתה אומר לנו לגבי הומוסקסואליות. אני מבטיח לך שלא תמצא אפילו אחד. אילו היה אחד כזה, ההומואים היו מצטטים אותו כבר בכל הזדמנות. אין אפילו אחד שרומז על דבר כזה. כל הפוסקים דוקא פסקו נגד הומוסקסואליות ללא פשרות. ב''נ נגיע לדברי הפוסקים בהודעות הבאות.
וראש פתוח, ביהדות, אנו חיים לפי תורה שבעל פה. כל הפוסקים יאמרו לך פה אחד שאם אתה דוחה את תורה שבעל פה, אתה דוחה את התורה כולה.
ד. אתה חושב שאתה יכול להכתיב לקב''ה מה לעשות ומה לקבל לפי היצרים, התאוות והרצונות שלך. טעות קטלנית חביבי. הקב''ה יכתיב לך בסוף.
נכון שהקב''ה רק רוצה את טובתך. אבל הוא כבר נתן לך מדריך להשיג את הטוב ביותר דרך תורתו. אך אתה חושב שאתה מבין יותר מהקב''ה, לכן אתה מעיז לעוות את התורה בלי פחד. ואתה מפיץ את העיוות הזה בכל מקום אפשרי.
ראש פתוח, תראה כמה הקב''ה אוהב אותך - הוא הביא אותך אלינו כדי לתת לך סיכוי להתעורר ולצאת מהסיוט הזה.
ה. כתבת בהודעה אחרת שלא הבאנו שום הוכחה מדעית שאפשר להשתנות. לא נכון. הבאתי לך קישור לארגון שמציג עדויות מהומואים שכן השתנו. תגלוש לאתר ותראה את הסרטונים עם העדים שמעידים שהם השתנו. עדויות זה כן נחשב כהוכחה מדעית בכל מחקר.

א. לפי ההיגיון שלי, משכב עם בהמה (לא משנה איזה) - אסור.
בלי להתעסק בענייני התורה, זה אסור ע"פ חוק ולכן אני לא אכנס להגדרות מה מותר ומה אסור (בוודאי שאדם יכול לחשוב על בהמה אבל לא לממש, אחרת זאת התעללות).
אני חושב שמאוד שונה התאהבות של שני בני אדם מהתאהבות אדם בבעל חיים.
אני יכול להגיד שדעתי בענייני מין (מותר או אסור) שונה מכל מיני דעות אחרות אצל הומואים דתיים.
יש הומואים דתיים שכלל לא ישכבו.
אתה צריך להבין את הסוגיה, ללמוד את כל ההיבטים שלה ובסופו של דבר לבחור.
זה היופי של תורה עם 70 פנים ושל יכולת הבחירה החופשית שיש לנו כבני אדם.
ב. נכון. אני חושב שגם על השאלה הזאת אתה יכול לקבל תשובה בסעיף הקודם.
כמו שיש הרבה הלכות ואיסורים שאין אנו יודעים את הטעם אליהם כך אני גם לא יודע את הטעם לזה וגם אתה לא.
יכול להיות שבאמת יש בעיני האל שוני (שאני לא יודע מה הוא) בדבר.
אני חושב (תקנו אותי עם אני טועה) שיש גם רבנים שיאסרו על מין אנאלי הטרוסקסואלי.
ג. אני לא רציתי להיכנס לנושא הזה, אבל אם אתה מכריח אותי אכנס אליו.
אם אתה חושב שמין אנאלי מגעיל - זוהי דעתך האישית.
אני זוכר את חבריי הסטרייטים מדברים על כמה זה מדליק אותם.
אני לא בטוח שהרוב המכריע של הנשים לא יסכימו לאנאלי.
סה"כ, מעטים מאוד (!!!!) האנשים הנחדרים והנשים הנחדרות שנהנים ממין זה.
עושים את זה יותר כדי לפנק את בן הזוג.
ד. לא אמרתי דבר כזה.
לא היית צריך ללמד אותי מה שכבר ידעתי.
אם למדת גמרא אז אתה יודע שההלכה הרבה פעמים יכולה להתגמש.
אני בטוח שעם הזמן, גם רבנים יכירו בהומאים דתיים.
למעשה, התקופה הזאת כבר מתחילה...
ד. אני בכלל לא חושב כך.
ה' ברא לכל בני האדם את יצר המין כדי להעמיד את כולנו למבחן.
מסכים לגבי ההמשך של סעיף זה, למעט העניין של העיוות.
ה. לא אמרתי שלא ניתן להשתנות.
ואני מסכים איתך שעדויות זה סוג של הוכחה אבל לא גורפת (לדוג': עבדתי פעם בחברות סקרים וראיתי כבר איך השיטה שם עובדת...).
שמעתי על ארגון זה רבות.
אני מכיר מישהו שניסה "להשתנות" בטיפולי ההמרה שם.
לא רק שהוא לא הצליח להשתנות, אלא נפשו נפגעה לחלוטין מכך.
אולם, דיברתי (בדוא"ל) גם עם אדם שטוען שכן "השתנה" ועכשיו הוא נמשך גם לגברים וגם לנשים.
אני מסופק אם הוא באמת שמח או מאושר.
מה גם, נראה לי שאזרחי ישראל כבר שמעו מספיק על יעילות "עצת נפש"....

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בלי להתעסק בענייני התורה, זה אסור ע"פ חוק ולכן אני לא אכנס להגדרות מה מותר ומה אסור (בוודאי שאדם יכול לחשוב על בהמה אבל לא לממש, אחרת זאת התעללות).
אני יכול להגיד שדעתי בענייני מין (מותר או אסור) שונה מכל מיני דעות אחרות אצל הומואים דתיים.
כמו שיש הרבה הלכות ואיסורים שאין אנו יודעים את הטעם אליהם כך אני גם לא יודע את הטעם לזה וגם אתה לא.
ד. לא אמרתי דבר כזה.
ד. אני בכלל לא חושב כך.
ואני מסכים איתך שעדויות זה סוג של הוכחה אבל לא גורפת (לדוג': עבדתי פעם בחברות סקרים וראיתי כבר איך השיטה שם עובדת...).
שמעתי על ארגון זה רבות.
אולם, דיברתי (בדוא"ל) גם עם אדם שטוען שכן "השתנה" ועכשיו הוא נמשך גם לגברים וגם לנשים.

בס"ד

לפי ההיגיון שלי אתה אמור להיות עכשיו עם איזה גבר במיטה לא??
בקיצור תעוף לנו מהפרצוף יהומו מסריח חפרת לנו אין אתה לא תבין מה שאומרים לך אתה תנסה להתווכח ולהתווכח,במצב הזה האשכול הזה יהיה פה גם עוד שנה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ד. לא אמרתי דבר כזה.
ד. אני בכלל לא חושב כך.
שמעתי על ארגון זה רבות.

בס''ד

א. כתבת: "לפי ההיגיון שלי, משכב עם בהמה (לא משנה איזה) - אסור." אבל אתה מסרב לומר שכל משכב הומוסקסואלי (לא משנה איזה) אסור. כי אתה טוען שהתורה רק אוסרת מין אנאלי בין גברים.
השפה בתורה נגד משכב בהמה ונגד משכב זכר דומה והמצווה נגד משכב בהמה באה מייד אחרי המצווה נגד משכב זכר. והעונש אותו עונש - מוות. אל תגיד לי ראש פתוח שאתה לא מבין שזה ברור שהתורה אוסרת על כל צורה של משכב זכר כמו שהיא אוסרת על כל צורה של משכב בהמה. כי אם אתה חושב שיש מין כלשהו שמותר בין גברים ח''ו, אז לפי אותה שפה בתורה, מין כזה גם היה מותר בין אדם לבהמה ח''ו.
אתה דוחה מין עם בהמות כי אין לך את הנטייה הזאת. אתה לא מבין שאנשים נולדו עם הנטייה לאהוב בהמות והם לא יכולים להשתנות. לו היית יודע אזה יסורים הם עברו כשהם ניסו להשתנות וכשהם עדיין היו בארון. אחרי שהם הלכו לטיפול, השינוי המקסימלי היה שעכשיו הם נמשכים גם לבני אדם וגם לבעלי חיים. ספק רב שהם שמחים. כל פעם שהם רואים כלבים או סוסים, הרצון שלהם בוער. ולא לדבר על גמלים כשיש ערבי עם הנטייה הזו, כי גמל הופך את הערבי לחרמן אש. מי אתה שתשפוט אותם? אתה לא חושב שאלוקים רוצה שהם יהיו שמחים? למה חשוב לך מה הם עושים בחדר השינה או באורווה או ברפת או במלונה? תן להם להתחתן ותן להם לאמץ ילדים או גורים. הרי יש 70 פנים לתורה והתורה חייבת להיות גמישה כדי לתת לנו לעשות מה שבא לנו לעשות.
ב. טענת שאין הבדל בין מין הומוסקסואלי לבין מין הטרוסקסואלי לפי התורה. הוכחתי לך שזה בכלל לא נכון: יש עונש מוות למין הומוסקסואלי (שאתה טוען שזה רק מין אנאלי בין גברים) אבל אין שום עונש דומה למין אנאלי בין הטרוסקסואלים.
ראש פתוח, זה יהיה די נחמד אם תודה שטעית. ברור שיש הבדל תהומי ואתה יודע שטעית. ברור כשמש שהקב''ה מעניש בחומרה מעשים הומוסקסואלים ואין עונש דומה מבורא עולם לאותם מעשים בין הטרוסקסואלים.
דרך אגב, מין אנאלי הטרוסקסואלי גם אסור אבל אין שום עונש מוגדר עליו. לכן אין ספק שזה חמור אלף מונים כשזה נעשה בין גברים ח''ו.
ג. ראש פתוח, אילו מין אנאלי היה כל כך נפוץ בין הטרוסקסואלים, היו מאות מיליוני מקרים של איידס בעולם המערבי. למה הרוב המכריע של נשאי איידס בכל מדינה מערבית הם הומואים? כי רוב ההומואים מקיימים מין אנאלים ורוב ההטרוסקסואלים לא עושים זאת.
לפי מחקר קינסי המפורסם, 9% מהטרוסקסואלים מקיימים מין אנאלי. זה לעומת עד 80% בין ההומואים.
ד. אני מכיר גוי מאנגליה בפורום האנגלי שלנו שנשבע שהוא היה הומו ועכשיו הוא לא מעוניין כלל וכלל בגברים. עכשיו הוא רק רוצה נשים. אני מכיר אותו והוא לא שקרן.
ושוב אפשר לראות את העדויות בסרטונים באתר שהבאתי.
אבל אולי גם יש אלה שלא הצליחו להסיר את נטייה ההפוכה הזאת. זה לא משנה. אסור לעשות מעשים כאלה.
כן, עלינו להיות שמחים בעולם לפי היהדות. אבל אם נדמה לנו שהדרך היחידה להיות "שמחים" היא להפר את מצוות התורה, אז להיות "שמחים" הוא לא הדבר העדיף. הדבר העדיף הוא תמיד לציית לרצונו של הקב''ה. זה ללא ספק יוביל לשמחה עולמית אולי בעולם הזה ובטח בעולם הבא, עולם הנצח.
ראש פתוח, תחשוב היטב היטב על כל מה שכתבנו באשכול הזה. כי או אתה צודק או אני צודק. אם אתה צודק, אין סיבה לדאגה. אך אם אני צודק, אוי ואבוי לך.
« עריכה אחרונה: דצמבר 11, 2009, 08:12:19 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס''ד

א. כתבת: "לפי ההיגיון שלי, משכב עם בהמה (לא משנה איזה) - אסור." אבל אתה מסרב לומר שכל משכב הומוסקסואלי (לא משנה איזה) אסור. כי אתה טוען שהתורה רק אוסרת מין אנאלי בין גברים.
השפה בתורה נגד משכב בהמה ונגד משכב זכר דומה והמצווה נגד משכב בהמה באה מייד אחרי המצווה נגד משכב זכר. והעונש אותו עונש - מוות. אל תגיד לי ראש פתוח שאתה לא מבין שזה ברור שהתורה אוסרת על כל צורה של משכב זכר כמו שהיא אוסרת על כל צורה של משכב בהמה. כי אם אתה חושב שיש מין כלשהו שמותר בין גברים ח''ו, אז לפי אותה שפה בתורה, מין כזה גם היה מותר בין אדם לבהמה ח''ו.
אתה דוחה מין עם בהמות כי אין לך את הנטייה הזאת. אתה לא מבין שאנשים נולדו עם הנטייה לאהוב בהמות והם לא יכולים להשתנות. לו היית יודע אזה יסורים הם עברו כשהם ניסו להשתנות וכשהם עדיין היו בארון. אחרי שהם הלכו לטיפול, השינוי המקסימלי היה שעכשיו הם נמשכים גם לבני אדם וגם לבעלי חיים. ספק רב שהם שמחים. כל פעם שהם רואים כלבים או סוסים, הרצון שלהם בוער. ולא לדבר על גמלים כשיש ערבי עם הנטייה הזו, כי גמל הופך את הערבי לחרמן אש. מי אתה שתשפוט אותם? אתה לא חושב שאלוקים רוצה שהם יהיו שמחים? למה חשוב לך מה הם עושים בחדר השינה או באורווה או ברפת או במלונה? תן להם להתחתן ותן להם לאמץ ילדים או גורים. הרי יש 70 פנים לתורה והתורה חייבת להיות גמישה כדי לתת לנו לעשות מה שבא לנו לעשות.
ב. טענת שאין הבדל בין מין הומוסקסואלי לבין מין הטרוסקסואלי לפי התורה. הוכחתי לך שזה בכלל לא נכון: יש עונש מוות למין הומוסקסואלי (שאתה טוען שזה רק מין אנאלי בין גברים) אבל אין שום עונש דומה למין אנאלי בין הטרוסקסואלים.
ראש פתוח, זה יהיה די נחמד אם תודה שטעית. ברור שיש הבדל תהומי ואתה יודע שטעית. ברור כשמש שהקב''ה מעניש בחומרה מעשים הומוסקסואלים ואין עונש דומה מבורא עולם לאותם מעשים בין הטרוסקסואלים.
דרך אגב, מין אנאלי הטרוסקסואלי גם אסור אבל אין שום עונש מוגדר עליו. לכן אין ספק שזה חמור אלף מונים כשזה נעשה בין גברים ח''ו.
ג. ראש פתוח, אילו מין אנאלי היה כל כך נפוץ בין הטרוסקסואלים, היו מאות מיליוני מקרים של איידס בעולם המערבי. למה הרוב המכריע של נשאי איידס בכל מדינה מערבית הם הומואים? כי רוב ההומואים מקיימים מין אנאלים ורוב ההטרוסקסואלים לא עושים זאת.
לפי מחקר קינסי המפורסם, 9% מהטרוסקסואלים מקיימים מין אנאלי. זה לעומת עד 80% בין ההומואים.
ד. אני מכיר גוי מאנגליה בפורום האנגלי שלנו שנשבע שהוא היה הומו ועכשיו הוא לא מעוניין כלל וכלל בגברים. עכשיו הוא רק רוצה נשים. אני מכיר אותו והוא לא שקרן.
ושוב אפשר לראות את העדויות בסרטונים באתר שהבאתי.
אבל אולי גם יש אלה שלא הצליחו להסיר את נטייה ההפוכה הזאת. זה לא משנה. אסור לעשות מעשים כאלה.
כן, עלינו להיות שמחים בעולם לפי היהדות. אבל אם נדמה לנו שהדרך היחידה להיות "שמחים" היא להפר את מצוות התורה, אז להיות "שמחים" הוא לא הדבר העדיף. הדבר העדיף הוא תמיד לציית לרצונו של הקב''ה. זה ללא ספק יוביל לשמחה עולמית אולי בעולם הזה ובטח בעולם הבא, עולם הנצח.
ראש פתוח, תחשוב היטב היטב על כל מה שכתבנו באשכול הזה. כי או אתה צודק או אני צודק. אם אתה צודק, אין סיבה לדאגה. אך אם אני צודק, אוי ואבוי לך.

חיים בבקשה תשתדל לענות לפי אותם סעיפים שלי (כפי שאני עונה על שלך), כי לפעמים יוצא שככה אתה מתחמק...

א. נראה הדבר שונה לחלוטין.
אני לא אכפה את עצמי אף פעם על אחר, בעוד אותו אדם יכפה את עצמו על הבהמה - זוהי ממש התעללות.
ומה תגיד על אותם הומואים דתיים שכלל לא שוכבים (ואינם מקבלים את דעתי)?
ובעצם מה ההבדל בין חילוני שחוטא (שממנו אין לך פוביה) להומו (שממנו כן יש לך פוביה)?

יכול באמת להיות שאדם עם נטייה לאהוב בעלי חיים לא יכול להשתנות.
אבל אין שום בעיה מבחינתי שישים את המחשבה בצד: אם הוא יתחתן ויאמץ ילדים, אז מה אכפת לי בעצם???
אני יכול לשפוט אותם לאחר מעשה.
הוא לא יכול לכפות את עצמו על בהמה - זה לא מוסרי וזה אסור ע"פ חוק.
אמנם שני גברים יכולים להתאהב ולפתח רגשות אחד כלפי השני.
יש עליהם הגבלות - נכון.
השאלה היא, איך שניהם מתמודדים עם זה בצורה נכונה ובלי לחטוא.
מעולם לא התכוונתי שאפשר לשנות את התורה כי יש לה 70 פנים וככה אפשר לעשות כל מה שבא לנו לעשות.
וחיים, למדת גמרא פעם?
נ.ב: האמת היא שהצלחת להצחיק אותי בסעיף זה (עם הדוגמה הגזענית על הערבי חחח).
ב. לא טענתי שאין הבדל בין מין הטרו למין הומו לפי התורה.
כמו שיש הרבה הלכות ואיסורים שאין אנו יודעים את הטעם אליהם, כך אני גם לא יודע את הטעם לזה וגם אתה לא.
חיים, אני למדתי את הסוגייה הזאת כל כך הרבה ככה שספק אם תצליח לשכנע אותי בדבר כלשהו.
אני לא אצליח לשכנע אותך כי אצלך הבעיה הרבה יותר שורשית - אתה הומופוב (תקן אותי אם אני טועה).
אתה לא יכול לחשוב בשקילות על הנושא.
ג. ברור שאיידס יתפשט אצל הומואים כשהם לא ישתמשו באמעי מניעה כמו שברור שאיידס יתפשט אצל סטרייטים בלי שימוש באמצעי מניעה.
אני אולי עלול להסכים שהומואים עושים יותר אנאלי מסטרייטים.
9% ???? אין מצב. אני אהמר על 60%.
אגב, אני די מתפלא שאתה משתמש במחקר של קינסי,כי לפי המחקר שלו יש 10% הומוסקסואלים בעולם (מה שלא נראה לי כ"כ)...
ד. מסכים למעט העניין של "אסור לעשות מעשים כאלה" השאלה היא מהי אותם מעשים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

ראש פתוח, אני עדיין מחכה לתשובה שלך.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאל בני ונען