כתב נושא: שאלות ותשובות עם רון בן מיכאל - שאלות והערות על כל נושא שבא לכם!  (נקרא 8781 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את רון בן מיכאל
« להגיב #25 ב- : דצמבר 01, 2009, 00:36:47 »
בס"ד

שלום רון.
מה לדעתך הפיתרון הכי טובה לנצח את האיסלאם שמאיים על העולם כולו?

שלום אשי הי"ו,

הפתרון שלי משלב כוח צבאי, כלכלי, פסיכולוגי וחקיקתי.

נתחיל עם החקיקתי:
א.) איסור מוחלט של לימוד דת האיסלם והריסה יסודית של המדרסות והמסגדים ברחבי המדינה.
ב.) ביטול של יכולות חקיקה איסלאמיות.
ג.) איסור מוחלט לקיים כל סוג של טקס מוסלמי ברחבי המדינה.
ד.) ביטול חופש הביטוי וזכויות הקניין האיסלאמיות.
ה.) מלאים את הרכוש של המוסלמים במדינה, בין אם הם אזרחים, בעלי תעודות כחולות, כתומות, שב"חים וכו'.
ו.) הטלת גושפנקא מלאה לאנשי כוחות הביטחון (שב"כ/מג"ב/יס"מ/יחידות פטרול שאקים/צבא/משטרה וכו') לחסל בבית דין שדה באופן מיידי כל מוסלמי שנתפס מאחזק נשק/מבריח/פוגע ביהודי בכל צורה שהיא.
ז.) מוסלמי שייתפס, יגרור עונש מוות מיידי לו ולמשפחתו וכמעט כל האמצעים יהיו כשרים לכך.
ח.) כל בנייה תיהרס, והמוסלמי שייתפס בונה יגורש יחד עם משפחתו.
ט.) כל זיהום מקורות מים/השחתת מקומות ציבוריים/וכו' ו/או שריפת יערות וכל סוג של נזק כלפי המדינה, מוסדותיה ואדמת הקודש תיענה בעונש מוות למוסלמי וגירוש בני משפחתו.
י.) לא יהיה שילוט בערבית.
יא.) שפות תהיינה עברית ואנגלית אופן כללי ושפות כמו רוסית, צרפתית, גרוזינית, ספרדית, איטלקית יורשו ללימוד בהתאם למצב.
יב.) נומרוס קלאוזוס למוסלמים.
יג.) אי-קבלה של מוסלמים לכל סוג של מקצוע ועבודה, המוסלמי שיימצא נשכר בידי בנאדם כלשהו ייאסר ויעונה ומשפחתו תאלץ לשלם קנס תלוי בזמן שבו הוא עבר על החוק. המעסיק יוענש בהתאם.
יד.) הטלת מס מיוחד בלתי-תלותי (בדומה לג'יזיה) בסכום שייקבע מראש לכל מוסלמי שהגיע לגיל 15.
ט"ו.) סגירת כלי התקשורת המוסלמיים.
ט"ז.) איסור כניסה מוחלטת של כל מוסלמי אזרח מדינה אחרת/פליט/וכו' לתחום המדינה.
י"ח.) איסור מוחלט על מוסלמים על אחזקת כל סוג של מחשבים ומכשירים טלפוניים.
י"ט.) כל מוסלמי שייתפס פוגע ביהודי בכל צורה שהיא, יגרור עונש מוות שיוחמר (עינויים והשפלה לסוגיהם) או יהיה מיידי (זריקה/כיסא חשמלי/כיתת יורים), בהתאם לחומרת הפגיעה.
כ.) מוסלמי שיבצע עבירה שלא תכלול פגיעה מוחשית כלשהי יוענש בהתאם.
כא.) הגבלה מאסיבית של חופש התנועה של המוסלמים.
כב.) הפחדה והשפלה של מוסלמים ושל האיסלם בתדירות שתקבע מראש בכל מיני מקומות ובשלל דרכים.
נ.ב: הכוונה היא באופן כללי גם לערבים.

במישור הכלכלי:
א.) חרם מוחלט על מדינות איסלאמיות וערביות.
ב.) איסור גורף של סחר עם מוסלמים בתוך המדינה.
ג.) מוסלמי שיגנוב יוצא להורג בבית דין שדה באופן מיידי ומשפחתו תגורש.
ד.) כאמור, הטלת מס מיוחד בלתי-תלותי (בדומה לג'יזיה) בסכום שייקבע מראש לכל מוסלמי שהגיע לגיל 15.
ה.) הגבלת היצע המשק הביתי (כלומר הגבלת כמות המזון, הלבוש, והרהיטים) וכולם יהוו רכוש מולאם גם ככה.
-אערוך בהמשך-.

« עריכה אחרונה: דצמבר 01, 2009, 01:39:13 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אתה תמיד יכול לקחת ידידה טובה  :old_Cheesy:

אני צריך לגעת בה לא?  :::D אני גם לא בטוח אם מותר לי לגעת באחות (שאין לי XD)..

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלות ותשובות עם רון בן מיכאל - שאלות והערות
« להגיב #27 ב- : דצמבר 01, 2009, 06:38:32 »
בס"ד

רון, תשובה נפלאה יותר מזו לא יכולתי לקבל.
אתה ממש מוכשר בשביל מישהו בגילך..

O0

תודה  ;D

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

שלום, רון. איך היית משנה את צה"ל?

יו משה,

הייתי משנה מכל הבחינות, החל מהקו האתי-רוחני-חינוכי (מבטל לגמרי את ה"מוסרניזם" הנוצרי של "טוהר הנשק", מחזק לימוד תורה, מבטל לגמרי את גיוס הנשים לצבא, אוכף את חוקי הצניעות, מחנך את החיילים [ראה תשובתי לחיים], מגביר יצירתיות טקטית ואסטרטגית כל עוד לא עברו את הגבול הטוב [דברים אסורים לחלוטין כמו אונס נשות האויב לדוגמא], וכו'), עבור בצורת הגיוס (מבטל לגמרי את גיוס החובה וגיוס הגויים בכלל, לדוגמא), וכלה בצורה הארגונית של צה"ל (מבטל לחלוטין תפקידים שהם פשוט לא הגיוניים, מצמצם את השורה העליונה בהיררכיה של צה"ל, מצמצם באופן משמעותי את תקציב הביטחון), שינויים פיננסיים, פיתוח תעשייה צבאית עצמאית, ביטול הסכמי סחר נשק עם מדינות לא ראויות, וכו', עוד תמצא פה:
http://www.kav.org.il/100994/921

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

שלום רון!
מה היית עושה בעניין של חבריי כנסת ערבים שהם בגץ אישרו להם בסוף להיות חבריי כנסת ימח שמם וזכרם.ואיך היית מסביר את זה לתקשורת השמאלנית?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בס"ד

שלום רון!
מה היית עושה בעניין של חבריי כנסת ערבים שהם בגץ אישרו להם בסוף להיות חבריי כנסת ימח שמם וזכרם.ואיך היית מסביר את זה לתקשורת השמאלנית?

בתור..? או עכשיו?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בתור..? או עכשיו?
בס"ד

בתור איש בגץ למשל זה הדוגמא היחידה שיכולה לענות על זה אחי.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בס"ד

בתור איש בגץ למשל זה הדוגמא היחידה שיכולה לענות על זה אחי.

הייתי חושף את האיל תאקיה האיסלאמית, השנאה האיסלאמית, ההסתה היומיומית נגד היהודים והמדינה, היסטוריה איסלאמית וערבית, חושף את הנזק של הערבים שגרים בארץ שהם גורמים על בסיס יומיומי, מאתגר את השמאלן/ערבי שיוכל להתמודד מולי ולחשוף את הבלוף של "דו קיום", ובתור תפקיד סמכותי - כמובן אפעל לפיטוריהם המיידיים, מאסרם וגירושם מן הארץ במקרה ה"טוב".

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

הייתי חושף את האיל תאקיה האיסלאמית, השנאה האיסלאמית, ההסתה היומיומית נגד היהודים והמדינה, היסטוריה איסלאמית וערבית, חושף את הנזק של הערבים שגרים בארץ שהם גורמים על בסיס יומיומי, מאתגר את השמאלן/ערבי שיוכל להתמודד מולי ולחשוף את הבלוף של "דו קיום", ובתור תפקיד סמכותי - כמובן אפעל לפיטוריהם המיידיים, מאסרם וגירושם מן הארץ במקרה ה"טוב".
בס"ד

תודה על התשובה רון!
ואמן שהדברים האחרונים שאמרת שהם יגורשו יקרו בע"ה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

חברס מי שרוצה לשאול עוד שאלות שישאל.. עכשיו יהיה גם אודיו  ;D

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

רון מדוע הממסד והשלטון קושרים לכוחות-הבטחון כגון צה"ל ומג"ב את הידיים במאבק באויב הערבי הנאצי? מדוע הם לא מתירים להם את הרסן? ואיך ניתן כרגע או בטווח הקרוב/רחוק לגרום לכך שלכוחות-הבטחון תהיה יד חופשית מבלי הפרעה של ארגוני "זכויות-אדם" כביכול כמו בצלם ונשות-ווטש? האם זה דורש פעילות במישור החקיקתי? או שכבר קיימים חוקים כאלו שמתירים לכוחות-הבטחון לפעול ביד חופשית לחלוטין כנגד הטרור וכנגד האוכלוסיה הערבית העוינת? ואם אכן קיימים חוקים כאלו על הנייר מדוע ממשלת-ישראל מסרבת להשתמש בהם?

לאותם ארגוני "זכויות-אדם" כביכול  יש המון דם יהודי על הידיים כי הם מסכנים את חיילי צה"ל ומג"ב בזה שהם מונעים מהם לעשות את עבודתם כראוי לא ככה? הם הקאפו של ימינו הם ממש המיץ של הזבל כל אותם שמאלנים מתיוונים כמו שולמית אלוני ויונתן פולק יימח שימם וזיכרם שיישרפו באש ג'הנם >:(.

בתודה ידידך רן.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
רון, מה דעתך על הקמת מדינת יהודה כמו שהרב כהנא זצוק''ל הי''ד הציע?

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום רב רון,
האם בשם האמונה שלך, אתה היית מוכן שעם ישראל יכנס למצבים שאפשר להחלץ מהם רק בנס ?
דוגמאות מהעבר למה שאני מתכוון- המרד של חזקיה באשור, המרד הגדול, מרד בר כוכבא. תרחיש אפשרי בעתיד: ישראל משחררת שטחים בעבר הירדן, או בלבנון, או בסיני, או בבשן ומקבלת אולטימטום ממועצת הביטחון, מנאטו ומארה"ב עצמה לסגת מידית או לסבול מבידוד מוחלט כולל סגר ימי ואוירי, החרמת רכוש ישראלי בנכר, ואפילו איום במהלך צבאי.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך, ואידך זיל גמור.
רן יקר,
הועלתה הצעה פעם להוריד את גיל ההצבעה לבחירות לכנסת לגיל 16.
היו תומכים והיו מתנגדים, בסוף הוחלט להשאיר את זכות ההצבעה כפי שהיא, אדם מגיל 18.
ומה אתה חושב רון? האם לדעתך צריך לתת את זכות ההצבעה לאדם מתחת לגיל 18?

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
רון, מה תעשה בעניין התרבות בארץ? ובעניין מקומות בילוי? האם תסגור מועדונים, פאבים ומסעדות לא כשרות?
דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ושאלה נוספת ששכחתי לשאול - מה תעשה בדבר הילודה המעוטה? איך תעודד ילודה בקרב העם היהודי? ומה תעשה בעניין הגיור?
דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
שלום רון,

מה תשיב לטענה שלפיה אפילו אין עם "פלסטיני", עדיין יש מציאות היום בשטח של "פזורה" ששוכנת על חבל-ארץ מסויים ושואפת להגדרה עצמית ועצמאית?

תודה רבה,

גם בשן וגם גלעד.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

צלהר, ראש פתוח, גם בשן ודניאל, מצטער שלא עניתי עד עתה, אני די עסוק וגם המיקרופון שלי לא עובד, בלי נדר בעזרת השם אענה לכם עד מחרתיים.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #43 ב- : דצמבר 07, 2009, 02:42:56 »
בס"ד

צלהר, ראש פתוח, גם בשן ודניאל, מצטער שלא עניתי עד עתה, אני די עסוק וגם המיקרופון שלי לא עובד, בלי נדר בעזרת השם אענה לכם עד מחרתיים.

נמתין בדריכות. :old_rolleyes:

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : דצמבר 17, 2009, 10:52:33 »
בס"ד

אוקיי, מצטער על העיכוב הגדול, בעוד כשעה בלי נדר אעלה את התשובות.
« עריכה אחרונה: דצמבר 20, 2009, 11:38:31 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לי יש שאלה, אחרי שריפת המסגד לפני מספר ימים, באו רבנים ושרו שירים עם הערבים, גינו את השריפה, דיברו על הקירבה בין היהדות והאסלאם, והבטיחו לתרום למסגד. ידוע לי שמדובר במיעוט ולא כל הרבנים הם כאלה, אבל מדוע איננו שומעים אותם מגנים את התופעה? מדוע איננו שומעים רבנים שמתנגדים לתופעה הזו של שיפוץ המסגד? האין זו בעצם ההסכמה שבשתיקה?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

לרון שלום רב מה שלומך? והפעם אני רוצה לשאול אותך מה היית עושה עם הארגונים ההומוסקסואלים שמטיפים לבני-הנוער ההומו/לסבי שדרך החיים הזאת של מתירנות מינית ושל "תעשו מה שבא לכם" "תהנו מהחיים" היא לגיטימית ושמי שמתנגד להם כדוגמת היהדות וברוך מרזל שמפגין נגדם הם "חשוכים" ו "הומופובים"? והאם היית מחזיר את החוק האוסר על משכב-זכר? כי החוק הזה בוטל בשנת 1989 על ידי שולמית אלוני יש"ו-שר"י.

כי אותם מנהיגי ההומוסקסואלים כמו חבר-הכנסת ניצן הורביץ טוענים שהעולם התקדם ושלהעניש מישהו בגלל משכב-זכר זה פרימטיבי ומתאים לימים-הביניים וכמו כן ניצן הורביץ הזה מנצל כל הזדמנות על מנת לנגח את היהדות ואת קודשי-ישראל.

אשמח לתשובה מפורטת
בתודה רן.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

שלום רון זה שוב אני רציתי לשאול אותך האם תוכל להסביר לנו על מנהיגי  האנרכיסטים  פדריקו גומז ויונתן פולק  מארגון אנרכיסטים נגד-הגדר יימח שימם וזיכרם?
ותוכל לספר לנו מה היא בדיוק האידאולוגיה של המטורפים המתיוונים הרשעים האלו? והאם הם מקבלים משכורות שמנות מנועם חומסקי ורוני ערמון ?

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
רון היקר,

באיזה נושאים אתה לא מסכים עם הרב כהנא?

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום רון,
מה דעתך על הדרוזים ? רוב הדרוזים משרתים בצה"ל .
האם אתה חושב שתכנית ההגירה צריכה לכלול את הדרוזים?