כתב נושא: "חרדי סירב לשבת ליד אישה - ועצר האוטובוס"  (נקרא 6285 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"חרדי סירב לשבת ליד אישה - ועצר האוטובוס"
« להגיב #25 ב- : דצמבר 03, 2009, 16:24:33 »
בס"ד

יש עדים שאישרו את זה וגם השוטרים לא שללו זאת. לכן אי מסיק שמה כתוב בכתבה הוא נכון.

אני לא קונה "עדים" מכמה סיבות:

א.) הכוונה של התקשורת השמאלנית לנסות ככל יכולתה (לעיתים קרובות אף שימוש בזיוף מסמכים, עדות שקר, שוחד וכו') להילחם נגד כל מה שמריח ביהדות בכל ס"מ שהיא מגיעה אליו.
ב.) ה"עדים" של היום הם ביזיון לכל דבר ועניין כי לפעמים האמת היא לא נר לרגליהם ואתה כבר מכיר את ה"עדויות" האלה של אנשים שפשוט רוצים לדפוק אנשים אחרים בגלל סיבות אישיות או פוליטיות/דתיות/לאומיות.
ג.) לא מאמין שהיו עדים בכלל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : דצמבר 03, 2009, 16:41:49 »
בס"ד

אני לא קונה "עדים" מכמה סיבות:

א.) הכוונה של התקשורת השמאלנית לנסות ככל יכולתה (לעיתים קרובות אף שימוש בזיוף מסמכים, עדות שקר, שוחד וכו') להילחם נגד כל מה שמריח ביהדות בכל ס"מ שהיא מגיעה אליו.
ב.) ה"עדים" של היום הם ביזיון לכל דבר ועניין כי לפעמים האמת היא לא נר לרגליהם ואתה כבר מכיר את ה"עדויות" האלה של אנשים שפשוט רוצים לדפוק אנשים אחרים בגלל סיבות אישיות או פוליטיות/דתיות/לאומיות.
ג.) לא מאמין שהיו עדים בכלל.

שטויות.  כשמדובר בחרדי העדויות שקריות?

מי בעל דיעות קדומות עכשיו?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : דצמבר 03, 2009, 16:45:19 »
בס"ד

שטויות.  כשמדובר בחרדי העדויות שקריות?

מי בעל דיעות קדומות עכשיו?

כשמדובר בחרדי ואם אתה רוצה כל כך לסגוד ל"אמינות" הכתבה שהדגישה את היותו חרדי עצם קיומן של עדויות ולאור אינספור ההוכחות שהובאו למען הוכחת העובדה שהתקשורת היא נגד כל דבר שמריח יהדות התגובה שלך מעוררת בי חלחלה ותמיהה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : דצמבר 03, 2009, 16:49:55 »
בס"ד

כשמדובר בחרדי ואם אתה רוצה כל כך לסגוד ל"אמינות" הכתבה שהדגישה את היותו חרדי עצם קיומן של עדויות ולאור אינספור ההוכחות שהובאו למען הוכחת העובדה שהתקשורת היא נגד כל דבר שמריח יהדות התגובה שלך מעוררת בי חלחלה ותמיהה.

אף פעם לא אמרתי שהתקשורת היא האמת לאמיתה, אבל היא מבוססת על משהו. כן סביר להניח שאם היה מדובר באדם חילוני הדבר לא היה מגיע לחדשות, ואם היה מדובר בערבי, היו מאשימים את הזקנה, אבל לא משנה אם זה ערבי חילוני או חרדי, המעשה זהה. ומה בעצם קרה שם? הוא הציע לה את הכיסא והתקשורת סיפרה סיפור אחר? נו באמת. אין מה לסלף פה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : דצמבר 03, 2009, 16:55:57 »
בס"ד

אף פעם לא אמרתי שהתקשורת היא האמת לאמיתה, אבל היא מבוססת על משהו. כן סביר להניח שאם היה מדובר באדם חילוני הדבר לא היה מגיע לחדשות, ואם היה מדובר בערבי, היו מאשימים את הזקנה, אבל לא משנה אם זה ערבי חילוני או חרדי, המעשה זהה. ומה בעצם קרה שם? הוא הציע לה את הכיסא והתקשורת סיפרה סיפור אחר? נו באמת. אין מה לסלף פה.

הכתבה ניסתה באופן מכוון (טרור מחשבתי) להוציא את החרדי כבהמה. אני יודע שעדיף לא לשבת ליד אישה אבל מעולם לא שמעתי על לא לשבת כלל עם אוטובוס שיש בו אישה.
מבוססת על משו?? כמו פרשת יגאל עמיר? כמו "התקפות מסיקי הזיתים" הערבים? וכו'?
זה כן משנה כי התקשורת לא רק מחליפה אקטיב ופאסיב אלא גם את מעוותת את כלל הסיפור מיסודו כמו שקרה כבר פעמים רבות.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : דצמבר 03, 2009, 17:05:21 »
בס"ד

הכתבה ניסתה באופן מכוון (טרור מחשבתי) להוציא את החרדי כבהמה. אני יודע שעדיף לא לשבת ליד אישה אבל מעולם לא שמעתי על לא לשבת כלל עם אוטובוס שיש בו אישה.
מבוססת על משו?? כמו פרשת יגאל עמיר? כמו "התקפות מסיקי הזיתים" הערבים? וכו'?
זה כן משנה כי התקשורת לא רק מחליפה אקטיב ופאסיב אלא גם את מעוותת את כלל הסיפור מיסודו כמו שקרה כבר פעמים רבות.

לא כל מה שהתקשורת מפרסמת הוא מסולף, יש ויש. אתה מניח שזה מסולף. בדיוק כמו שאני מניח שזהאמיתי.

ועוד דבר, החרדי יצא בהמה ללא עזרת התקשורת. אפילו אם רק50% מזה נכון, הוא עדיין בהמה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : דצמבר 03, 2009, 17:07:50 »
בס"ד

לא כל מה שהתקשורת מפרסמת הוא מסולף, יש ויש. אתה מניח שזה מסולף. בדיוק כמו שאני מניח שזהאמיתי.

ועוד דבר, החרדי יצא בהמה ללא עזרת התקשורת. אפילו אם רק50% מזה נכון, הוא עדיין בהמה.

אז אתה מודה שאין הוכחה, יפה, אמרת בדיוק מה שרציתי שתגיד.

וכי למה?

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : דצמבר 03, 2009, 17:16:18 »
פה אני לא מסכים עם ידידי היקר "גם בשן וגם גלעד".
אני לא רוצה להתייחס למקרה הזה לגופו, כי סביר שהידיעה שהציגו העיתונאות והתקשורת היא ידיעת שקר וכזב.
"דרך ארץ קדמה לתורה" - אני לא יודע מה הלך המחשבה של העולם החרדי, אני יכול לתת בתור דוגמה את עצמי - כשאני עולה לאוטובוס, אני לא מתיישב עד שאני רואה שכל הקשישים התיישבו במקומם, עד שאין אישה הרה ו/או עם תינוק שהתיישבו במקומם, ואני גם קם ממקומי כשאני שם לב שלאשה הרה/קשישה אין מקום ישיבה, אפילו אם אני אחרי מכון כושר או פעולה מעייפת וגופי ונפשי כאחד זועקים שאשב במקומי ולא אמוש ממנו - אני קם, כך חונכתי וכך אני עושה.

מה באמת אומרת ההלכה על אישה שנגמר זמן נידותה? הרי אישה בת 66(בהנחה שזו האישה באמת הייתה בת 66 ולא 36) לא בהכרח יש לה מחזור - כמובן יש מקרים נדירים, מבקשה הארה בעניין זה.
דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : דצמבר 03, 2009, 17:29:57 »
בס"ד

אז אתה מודה שאין הוכחה, יפה, אמרת בדיוק מה שרציתי שתגיד.

וכי למה?

הוכחה למה? האירוע לא פלילי לכן אין צורך בראיות, מה שכן יש יותר ממספיק עדים שאתה פוסל ערב היותם חילוניים, אם הדבר אכן נכון, מה שכן אתה מגן עליו כחרדי למרות ששנינו יודעים שהמעשה אם אכן התבצעה הוא מכוער.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : דצמבר 03, 2009, 17:35:22 »
בס"ד

הוכחה למה? האירוע לא פלילי לכן אין צורך בראיות, מה שכן יש יותר ממספיק עדים שאתה פוסל ערב היותם חילוניים, אם הדבר אכן נכון, מה שכן אתה מגן עליו כחרדי למרות ששנינו יודעים שהמעשה אם אכן התבצעה הוא מכוער.

הוכחה לכך שהאירוע אמיתי.

האירוע בגדר פלילי כי זה לא בהכרח קשור ליהדות, ראית אי פעם את הקודקס של מדינת ישראל? אני לא פוסל עדים אני פשוט לא מאמין שיש עדים וחוץ מזה גם אם היו זה לא אומר דבר יש מספיק אנשים שהיו רוצים לדפוק את החרדים ולא רק "חילונים". המעשה לפי הכתבה ברור שהוא לא אמיתי ועם חלקו אני מסכים (לא הייתי יושב ליד אישה אבל הייתי פשוט מבקש ממנה להתיישב במקום אחר או הולך להתיישב במקום אחר), כמו שדניאל כבר אמר זה מושרש אצל התורניים להתייחס אל אנשים בכבוד כלפי אלו שלא מבינים.

ציטוט
"זאת פשוט התנהגות בלתי נסבלת שלהם", אמרה אסל בדמעות. "הוא לא יכול להתנהג בצורה כזאת. פשוט בושה".

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #35 ב- : דצמבר 04, 2009, 01:34:44 »
פה אני לא מסכים עם ידידי היקר "גם בשן וגם גלעד".
אני לא רוצה להתייחס למקרה הזה לגופו, כי סביר שהידיעה שהציגו העיתונאות והתקשורת היא ידיעת שקר וכזב.
"דרך ארץ קדמה לתורה" - אני לא יודע מה הלך המחשבה של העולם החרדי, אני יכול לתת בתור דוגמה את עצמי - כשאני עולה לאוטובוס, אני לא מתיישב עד שאני רואה שכל הקשישים התיישבו במקומם, עד שאין אישה הרה ו/או עם תינוק שהתיישבו במקומם, ואני גם קם ממקומי כשאני שם לב שלאשה הרה/קשישה אין מקום ישיבה, אפילו אם אני אחרי מכון כושר או פעולה מעייפת וגופי ונפשי כאחד זועקים שאשב במקומי ולא אמוש ממנו - אני קם, כך חונכתי וכך אני עושה.

מה באמת אומרת ההלכה על אישה שנגמר זמן נידותה? הרי אישה בת 66(בהנחה שזו האישה באמת הייתה בת 66 ולא 36) לא בהכרח יש לה מחזור - כמובן יש מקרים נדירים, מבקשה הארה בעניין זה.

אני מסכים (לא הבנתי על מה אתה לא מסכים איתי).
"דרך ארץ קדמה לתורה" וגם אני חונכתי לא להתיישב עד שאני רואה שכל הקשישים התיישבו במקומם, וגם לקום כשאני רואה קשיש נכנס לאוטובוס ואין מקום פנוי קדימה, וכך אני עושה.

אלא שכאן מדובר במקרה של אישה שהתיישבה לידו, ואישה בת 66 זו לא בהכרח אישה שלא יכולה גם להתיישב במקומות פנימיים יותר (ושנינו למען האמת לא יודעים מה הייתה "כשירותה הגופנית" לצעוד עוד שני מ' למושב הפנוי הבא), ושים לב מה כתוב בכתבה:

ציטוט
היו עוד הרבה מקומות באוטובוס.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : דצמבר 04, 2009, 01:37:25 »
בס"ד

מצחיק שאני וגם בשן לשם שינוי נמצאים באותו צד (בפעם השניה).

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : דצמבר 04, 2009, 01:57:05 »
בס"ד

...
המעשה לפי הכתבה ברור שהוא לא אמיתי ועם חלקו אני מסכים (לא הייתי יושב ליד אישה אבל הייתי פשוט מבקש ממנה להתיישב במקום אחר או הולך להתיישב במקום אחר), כמו שדניאל כבר אמר זה מושרש אצל התורניים להתייחס אל אנשים בכבוד כלפי אלו שלא מבינים.

בדיוק, וחבל שזה לא מושרש גם בצד השני כלפי התורניים- להתייחס בכבוד אל מה שלא מבינים. ולפי הכתבה, האיש אכן דרש ממנה להתיישב במקום אחר, והיו הרבה מקומות פנויים באוטובוס, כלשון הכתבה, אלא שהאישה כנראה התעקשה לשבת דווקא שם; בצדק או לא?- זה אנחנו לא יודעים- אבל העניין הוא הכתבה מציגה את זה פסקנית! כ"כן בצדק", ומעלימה (מן הסתם בזדון) את עדותו של האיש כדי שהמסר החד-צדדי והמגמתי שלה יעבור בלי הפרעות לקורא ההדיוט. אם זאת לא הסתה, אני לא יודע מה כן.

כתוב בכתבה שהאיש הדתי "דחף וקילל" את האישה המבוגרת, אך לא כתוב מה היה סדר הדברים. את זאת התשקורת בכוונה השאירה מעומעם, שנחשוב כאילו החרדי התחיל לקלל ולדחוף אותה מיד כשהתיישבה לידו. הניחוש שלי הוא, שהוויכוח התעצם ונהייה קולני אחרי שהנוסעים התערבו באופן חד-צדדי לטובת האישה ותקפו אותו בקול רם על דתו ועל אמונתו והביכו אותו לפני האישה ולפני כל נוסעי האוטובוס. וזה אולי, רק אולי, מה שגרם לכל הפיצוץ. בשתי מילים: חוסר רגישות "מובנה", "מושרש" (מן היסוד), אי-טולראנטיות, של החברה החילונית כלפי הדתיים, אמונתם ורגישותם.
« עריכה אחרונה: דצמבר 04, 2009, 02:19:42 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : דצמבר 04, 2009, 02:20:36 »
בס"ד

מצחיק שאני וגם בשן לשם שינוי נמצאים באותו צד (בפעם השניה).

כן, באמת מה קרה לך? אתה מדאיג אותי.. :o

;D

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : דצמבר 04, 2009, 02:31:55 »

אתה צודק, יכול להיות (באותה המידה) שהחרדי יצא בהמה 50% בעזרת התשקורת, והחצי השני בעזרתם האדיבה של מספר נוסעים חילוניים, שלא טמנו ידם בצלחת וסייעו באופן ישיר להדלקת הוויכוח ולהגעתו לפסים כאלה שיוכלו גם ללכלך אחר-כך על החרדים בעיתון וגם לקבל ממנו צל"ש ליד שמם המלא. רק יכול להיות.
« עריכה אחרונה: דצמבר 04, 2009, 03:04:07 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : דצמבר 04, 2009, 09:30:36 »
אתה צודק, יכול להיות (באותה המידה) שהחרדי יצא בהמה 50% בעזרת התשקורת, והחצי השני בעזרתם האדיבה של מספר נוסעים חילוניים, שלא טמנו ידם בצלחת וסייעו באופן ישיר להדלקת הוויכוח ולהגעתו לפסים כאלה שיוכלו גם ללכלך אחר-כך על החרדים בעיתון וגם לקבל ממנו צל"ש ליד שמם המלא. רק יכול להיות.

אתה באמת חושב שמה שמעניין את כל החילונים זה למצוא לכלוך על החרדים? באמת?  מה שתכלס היה זה וויכוח על מקום ישיבה, הוא התיישב במקום שמיועד לקשישים, כשבאה קשישה והתיישבה שם הוא עשה בלגאן במקום לשבת ולקבל את זה או לקום וללכת לשבת במקום אחר.

זו התנהגות של ערבוש, לא של חילוני ולא של חרדי, של ערבוש.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : דצמבר 06, 2009, 01:21:08 »
אתה באמת חושב שמה שמעניין את כל החילונים זה למצוא לכלוך על החרדים? באמת?  מה שתכלס היה זה וויכוח על מקום ישיבה, הוא התיישב במקום שמיועד לקשישים, כשבאה קשישה והתיישבה שם הוא עשה בלגאן במקום לשבת ולקבל את זה או לקום וללכת לשבת במקום אחר.

זו התנהגות של ערבוש, לא של חילוני ולא של חרדי, של ערבוש.

לא, לא כל החילוניים, ואולי גם לא כל החילוניים באוטובוס. אבל שני העדים שנבחרו לכתבה (שאחד מהם זה האישה עצמה) שעל תום-ליבם אתה סומך בעיניים כה עצומות,- אני מרשה לעצמי לשער אחרת.

ולאור העובדות שנאמרו לעיל כגון שלא פירסמו את גירסת החרדי בפרשה וההסתה הפרועה הפוגרומיסטית שמנהלת התשקורת הסטליניסטית הישראלית מזה שנים שנימה נגד הדתיים בכלל ונגד החרדים בפרט, נדמה לי שיש לי יסוד סביר לחשד הזה, אם לא למעלה מכך.

לעומת זאת, תגובת האנטי הנחרצת והנמרצת שלך נראית לי תמוהה ולא-שכלית.
« עריכה אחרונה: דצמבר 06, 2009, 01:44:38 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : דצמבר 06, 2009, 01:22:45 »
בס"ד

רק מלהסתכל על הסטריאוטיפ של החרדי שהתקשורת מציירת להמונים מראה כמה השנאה העמוקה של התקשורת משפיעה על הציבור הנרחב כמו שהיא משפיעה בענייני ערבים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : דצמבר 06, 2009, 01:40:37 »
בס"ד

כן, באמת מה קרה לך? אתה מדאיג אותי.. :o

;D

"קבל האמת ממי שאמרה", "ולא תשנא את אחיך בלבבך", "ארור מכה רעהו בסתר", "ואהבת לרעך כמוך" וכו' הם נר לרגליי.