כתב נושא: השמאל החילוני הפגין במוצש"ק נגד אחינו החרדים!  (נקרא 8884 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
השמאל החילוני הפגין במוצש"ק נגד אחינו החרדים!
« להגיב #25 ב- : נובמבר 30, 2009, 19:18:01 »
לא מזמן איזה עיתון יהודי בארה''ב ראיין את האדמו''ר מתולדות אברהם יצחק ממאה שערים, שנחשב כמשתייך לחוגי ה'קנאים' (סאטמר ונטורי קרתא) שמתנגדים למדינה יהודית כלשהוא, אבל זה מה שהוא אמר לעיתון:
“What it comes down to, very briefly, is that the government violates Shabbos and sanctions this desecration,” the Rebbe said clearly and calmly in Yiddish. “If there would not be this violation of Shabbos, we would have absolutely no problem with the State of Israel.”

מקור:
http://www.vosizneias.com/41920/2009/11/11/lawrence-ny-toldos-avraham-yitzchak-perception-vs-reality/

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #26 ב- : נובמבר 30, 2009, 22:12:38 »
והנה לינק בו מופיעים ריסוסים אנטי-שמיים נגד אחינו החרדים שצולמו על ידי אתר "כיכר השבת"(שלא מזמן החליט לשמור על קדושת השבת, לכל הספקנים שהיססו לגלוש בו):

http://www.kikar.net/22460.html

השמאל החילוני טיפש, לא יודע להבחין בין חרדים ובין העדה... וגם בזרמים שונים אשר נמצאים שם, השמאל החילוני יודע טוב טוב להטפל לקבוצות שוליים ולעשות מהן חיות טורפות דם, כשלמעשה הוא חיה טורפת דם!

אני רוצה להגיד בתור בן אדם מסורתי ומאמין, לא חובש כיפה ולא שומר שבת, ההשתלחות ההמונית של השמאל החילוני באחינו החרדים הוא מעשה עוולה, ערווה ונלוז - כל מטרתו להציג את הק"ק כמפלצת מוצצת דם על ידי השוואתו לאירן!

יש לי שאלה לאותו שמאל חילוני - האם הם חושבים כי ההלכה היהודית, ששאבה את כל תכנה מתורת האמת - תורת ישראל, שמהווה בסיס לכל עקרונות הצדק והחרות של עם ישראל, וכן היוותה בסיס לעקרונות וחוקות של אומות רבות אחרות, ניתנת כלל להשוואה להלכה האסלמית, השריעה, שכל מטרתה הוא דיכוי האדם בכל תחום חיים אפשרי, הניתן להשוות בכלל בין חיים לבין מוות? בין ידע לבין בורות? בין אמת לבין שקר?

תקיפת החרדים - היא לא רק תקיפתם, אלא גם תקיפתו של הציבור הדתי-הלאומי והציבור המסורתי המאמין, החרדים אשר הם אנשים העומדים על עקרונותיהם, ואשריהם על כך - הם חוד החנית במאבק שלנו על היהדות! הם המגנים האמיתיים של היהדות נגד תועבת יוון ורומא! כפי שהמתנחלים מגינים על העם במובן הגשמי והפיזי, החרדים מגינים עליו במובן הרוחני והנפשי.
נכון - דרכם לפעמים נראית פרובוקטיבית וכן נראה כי גידופיהם את החיילים והשוטרים הן גוזמות שלא לעניין, הרי הם נציגי החוק, אבל השאלה שנשאלת - הרי הרב כהנא הי"ד זצוק"ל לא התפרץ עם תנועתו, תנועת כ"ך, למופעים של "חילוף התרבות" והיה מעורר פרובקציות, שעוררו את דעת הקהל לנעשה ליהדות בריה"מ, הוא גם השתמש בדרך הזאת, ומכאן יוצא שאל לנו לראות בדרכם דרך פסולה - כי כזה הוא המאבק האמיתי, מאבק של באי באש ובמים של "אי דפיקת חשבון" יתרה מזאת יש פה גם ערך יהודי מובהק -  זהו המושג הנעלה שלמענו לוחמים החרדים הוא לא יותר מאשר שמירת השבת, בוודאי אתם שואלים: "מה, איכה יכול אדם שלא שומר שבת לצאת במופגן ולהזדהות עם החרדים?" ומה רע בכך? מי אוהב לראות חילול שבת בפרהסיה? שבת משמעה אי עבודה = מנוחה, כלומר גם אי הפרעה, כשאתה המולת אדם ברחוב בשבת, זה לא מפריע לך?זה לא מטריד את מנוחתך? סה"כ מה ביקשת - מנוחה! בכך שיום השבת כביכול הוא יום רגיל יוצא שיש הפרעה, ובעקבות כך אי מנוחה= עבודה.

דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
השמאל החילוני הפגין במוצש"ק נגד אחינו החר̶
« להגיב #27 ב- : נובמבר 30, 2009, 22:25:33 »
בס"ד

מדינת-ישראל כשלעצמה ככלי היא קדושה רק שהשלטון שנמצא כרגע מהווה חילול-ה' בגלל התנהגותו בכל המישורים בין מדיני/בטחוני ובין תרבותי ועלינו לפעול לכך שמדינת-ישראל תנהג כמו מדינה-יהודית אמיתית ולא כמו עוד כוכב בדגל האמריקאי.

לידידי היקר "גם בשן וגם גלעד" לומר שמדינת-ישראל ככלי היא חילול-ה' זו יריקה וזילזול בנס העצום שהקב"ה נתן לנו.

לעומת זאת לא חזרנו לארץ-ישראל לאחר 2000 שנות גלות על מנת להקים עוד דמוקרטיה כמו הגויים חזרנו לארץ אבותינו על מנת להנהיג שלטון יהודי אמיתי על כל המשתמע מכך.

אפשר להתווכח עד מחרתיים האם הנס הוא המדינה עצמה או עצם זה שאנחנו חיים פה, למרות המדינה. תכל'ס, לא שייך פה ויכוח שכלי אנליטי ורציונאלי משום שזהו עניין דתי והלכתי גרידא. ואליבא דגדולי ישראל, המסתמכים על התורה ועל ההלכה, קיים קשר נסיבתי בין תשובת עם ישראל אל אביהם שבשמיים וחיזוקו במישור הרוחני, לבין סיום הגלות ותחילת הגאולה; לא קשר שתלוי בהגשמת החזון של הרצל ימ"ש וחבר מרעיו. וזאת הנקודה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #28 ב- : נובמבר 30, 2009, 22:41:42 »
בס"ד

גם הרב כהנא זצוק"ל הי"ד טען שמדינת-ישראל עצמה ככלי היא דבר נפלא! וכך גם ראש ישיבת הרעיון-היהודי הרב יהודה קרויזר שליט"א טוען שאסור לנו לזלזל בנס ובמתנה הגדולה והנפלאה שהקב"ה נתן לנו שנקראת מדינת-ישראל.

ושוב אין ויכוח על כך שהשלטון כרגע הוא כפרני ומהווה חילול-ה' אבל אסור לנו להסתכל על חצי הכוס חייבים לראות גם את הדברים החיוביים כמו שמדינת-ישראל היא מרכז התורה! מלא ישיבות! וכך גם צה"ל למרות שכרגע הוא לא נוהג כמו צבא יהודי אמיתי בגלל השלטון הנלוז שכולנו מקווים שיתחלף במהרה לשלטון יהודי אמוני אמיתי.

אסור לנו להיות כפוי טובה לקב"ה הוא עשה לנו נס עצום בכך שזיכה אותנו במדינה אומנם היא לא עצמאית לחלוטין אבל שוב המדינה עצמה ככלי היא דבר נפלא ובמרוצת הזמן המדינה באמת תהיה מדינה-יהודית.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : נובמבר 30, 2009, 22:45:43 »
בס"ד

אפשר להתווכח עד מחרתיים האם הנס הוא המדינה עצמה או עצם זה שאנחנו חיים פה, למרות המדינה. תכל'ס, לא שייך פה ויכוח שכלי אנליטי ורציונאלי משום שזהו עניין דתי והלכתי גרידא. ואליבא דגדולי ישראל, המסתמכים על התורה ועל ההלכה, קיים קשר נסיבתי בין תשובת עם ישראל אל אביהם שבשמיים וחיזוקו במישור הרוחני, לבין סיום הגלות ותחילת הגאולה; לא קשר שתלוי בהגשמת החזון של הרצל ימ"ש וחבר מרעיו. וזאת הנקודה.

רגע אז אתה רוצה להתווכח על זה או לא? יש לי תשובה בשבילך  שלא פרסמתי בגלל שביקשת לעצור.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : נובמבר 30, 2009, 22:49:02 »
בס"ד

רגע אז אתה רוצה להתווכח על זה או לא? יש לי תשובה בשבילך  שלא פרסמתי בגלל שביקשת לעצור.

לא, משום שאין טעם ומחמת קוצר זמן.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : דצמבר 01, 2009, 12:08:35 »
בס"ד

ימח שמם וזכרם של כל השמאלנים ממרצ מהמערך ומקדימה,וגם אפשר להחשיב את הליכוד לשמאלנים.
אבל אני יכול להתוודות כאן שאני קצת מגנה את החרדים מפניי שההפגנות שלהם מזכירות הפגנות של ערבים עם זריקות אבנים כמו שהם עושים ושריפת צמיגים ואסור שאנחנו נראה לעולם שאנחנו כמו הערבים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : דצמבר 01, 2009, 12:11:48 »
בס"ד

בס"ד

ימח שמם וזכרם של כל השמאלנים ממרצ מהמערך ומקדימה,וגם אפשר להחשיב את הליכוד לשמאלנים.
אבל אני יכול להתוודות כאן שאני קצת מגנה את החרדים מפניי שההפגנות שלהם מזכירות הפגנות של ערבים עם זריקות אבנים כמו שהם עושים ושריפת צמיגים ואסור שאנחנו נראה לעולם שאנחנו כמו הערבים.

הכוונה של ההפגנות שלהם טובה וה"ברבריות" שלהם משפיעה בצורה כלשהי לעומת ההפגנה ה"ימנית" הממוצעת.

"נראה לעולם" - לעולם??? חשבתי שלא אכפת לך מה הגויים חושבים?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : דצמבר 01, 2009, 12:16:57 »
בס"ד

הכוונה של ההפגנות שלהם טובה וה"ברבריות" שלהם משפיעה בצורה כלשהי לעומת ההפגנה ה"ימנית" הממוצעת.

"נראה לעולם" - לעולם??? חשבתי שלא אכפת לך מה הגויים חושבים?
בס"ד

אחריי שהגויים רואים דברים כאלה הם ישר באים עלינו ועושים הפגנות כאלה בכל העולם,אז אסור להפגין ככה לזרוק אבנים ולשרוף צמיגים,הם רוצים להפגין?שיפגינו עם שלטים שיוציאו את מה שיש להם להגיד החוצה שיראו בשביל מה הם מפגינים.
לזרוק אבנים ולשרוף צמיגים זה לא מה שיוביל אותם לפתרון לסגור את חניון קרתא או אינטל בירושלים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : דצמבר 01, 2009, 12:18:04 »
בס"ד

בס"ד

אחריי שהגויים רואים דברים כאלה הם ישר באים עלינו ועושים הפגנות כאלה בכל העולם,אז אסור להפגין ככה לזרוק אבנים ולשרוף צמיגים,הם רוצים להפגין?שיפגינו עם שלטים שיוציאו את מה שיש להם להגיד החוצה שיראו בשביל מה הם מפגינים.
לזרוק אבנים ולשרוף צמיגים זה לא מה שיוביל אותם לפתרון לסגור את חניו קרתא או אינטל בירושלים.

המציאות הוכיחה אחרת בכל סוג של הפגנה שהיא.
אחרי שהגויים רואים דברים כאלה הדבר היחיד שהם חושבים זה מלחמת אחים קרבה אבל כשלא שורפים צמיגים מקבלים תוצאה גרועה עוד יותר.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : דצמבר 01, 2009, 12:22:16 »
בס"ד

המציאות הוכיחה אחרת בכל סוג של הפגנה שהיא.
אחרי שהגויים רואים דברים כאלה הדבר היחיד שהם חושבים זה מלחמת אחים קרבה אבל כשלא שורפים צמיגים מקבלים תוצאה גרועה עוד יותר.
בס"ד

ושאלה אתה רוצה מלחמת אחים?אני בטוח שלא אלא רק אצל הערבים.
אבל לצערי יש פה בארץ הרבה בוגדים(השמאלנים) ועוד שוטרים וממשלת זדון ששונאים את היהודים ואוהבים ערבים ומוכנים לעשות הכל בשביל שלום לדוגמא לתת את הגולן ולא להשאיר מהארץ כלום ח"ו,ובגללם היהודים האמיתיים והנאמנים עושים הפגנות כאלה שיכולים להוביל ח"ו למלחמת אחים ביננו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : דצמבר 01, 2009, 12:24:33 »
בס"ד

בס"ד

ושאלה אתה רוצה מלחמת אחים?אני בטוח שלא אלא רק אצל הערבים.
אבל לצערי יש פה בארץ הרבה בוגדים(השמאלנים) ועוד שוטרים וממשלת זדון ששונאים את היהודים ואוהבים ערבים ומוכנים לעשות הכל בשביל שלום לדוגמא לתת את הגולן ולא להשאיר מהארץ כלום ח"ו,ובגללם היהודים האמיתיים והנאמנים עושים הפגנות כאלה שיכולים להוביל ח"ו למלחמת אחים ביננו.

אני לא רוצה מלחמת אחים אבל אני מעדיף להצית פחים ולשרוף מכוניות מאשר לשבת בשקט. רק רעש אמיתי יכול להלחיץ את השמאלנים (אבל לא בנושאים מרכזיים כמו גירושים שם הוכח שפשוט אין טעם להתנגד).
ואין לזה שום קשר למה שאמרתי.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : דצמבר 01, 2009, 12:27:17 »
בס"ד

אני לא רוצה מלחמת אחים אבל אני מעדיף להצית פחים ולשרוף מכוניות מאשר לשבת בשקט. רק רעש אמיתי יכול להלחיץ את השמאלנים (אבל לא בנושאים מרכזיים כמו גירושים שם הוכח שפשוט אין טעם להתנגד).
ואין לזה שום קשר למה שאמרתי.
בס"ד

מזה לעשות רעש??אתה לא רואה שלשמאלנים זה לא מזיז כל מה שאנחנו עושים חייבים למצוא פיתרון אחר להלחיץ את השמאלנים,אמנם יש בארץ רוב של ימנים אבל הרבה מהרוב זה המזויפים שמצביעים לליכוד שהוכיחה כמה וכמה פעמים שהיא ימין מזויף.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : דצמבר 01, 2009, 12:29:59 »
בס"ד

בס"ד

מזה לעשות רעש??אתה לא רואה שלשמאלנים זה לא מזיז כל מה שאנחנו עושים חייבים למצוא פיתרון אחר להלחיץ את השמאלנים,אמנם יש בארץ רוב של ימנים אבל הרבה מהרוב זה המזויפים שמצביעים לליכוד שהוכיחה כמה וכמה פעמים שהיא ימין מזויף.

לעשות רעש זה תרתי משמע לעשות רעש, ברבריות, אש, התנגדות. אתה לא רואה שזה מלחיץ את השמאלנים ועובדה שהם כבר הצליחו להיכנע ב"מהומות" הקודמות.
הפתרון הוא קונטרה אליטה אבל צריך לעשות גם משו בינתיים.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : דצמבר 01, 2009, 12:36:23 »
בס"ד

לעשות רעש זה תרתי משמע לעשות רעש, ברבריות, אש, התנגדות. אתה לא רואה שזה מלחיץ את השמאלנים ועובדה שהם כבר הצליחו להיכנע ב"מהומות" הקודמות.
הפתרון הוא קונטרה אליטה אבל צריך לעשות גם משו בינתיים.
בס"ד

אתה צודק יכול להיות שרעש יעזור אבל אני עדיין נגד האבנים לשרוף צמיגים בסדר אבל לזרוק אבנים זה לא.
אבל אי אפשר שחבורה של 50 מפוזרת במקום אחד ומפגינה חייבים לגייס יותר כשאני רואה את צעדות הימין הם באוטובוס באים 50 איש זה לא יעזרו חייבים להביא יותר אנשים להפגין ולעשות רעש כדיי להלחיץ אותם יותר את השמאלנים.
ואני לא בא עכשיו להצדיק את הערבים כלומר להגיד שאנחנו ברברים ממש לא ימח שמם חס וחלילה חחחחחח תאמין לי שאני ימני אמיתי(קיצוני כמו שאומרים) וכמעט הסתבכתי עם המשטרה כמה פעמים בגלל קללות באצטדיון טדי במשחקיי ביתר כשקיללתי ערבים ושמאלנים.
זה לא קשור לנושא אבל זה משו שאני רציתי לכתוב ושתדע מהי דעתי.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : דצמבר 01, 2009, 12:38:04 »
בס"ד

בס"ד

אתה צודק יכול להיות שרעש יעזור אבל אני עדיין נגד האבנים לשרוף צמיגים בסדר אבל לזרוק אבנים זה לא.
אבל אי אפשר שחבורה של 50 מפוזרת במקום אחד ומפגינה חייבים לגייס יותר כשאני רואה את צעדות הימין הם באוטובוס באים 50 איש זה לא יעזרו חייבים להביא יותר אנשים להפגין ולעשות רעש כדיי להלחיץ אותם יותר את השמאלנים.
ואני לא בא עכשיו להצדיק את הערבים כלומר להגיד שאנחנו ברברים ממש לא ימח שמם חס וחלילה חחחחחח תאמין לי שאני ימני אמיתי(קיצוני כמו שאומרים) וכמעט הסתבכתי עם המשטרה כמה פעמים בגלל קללות באצטדיון טדי במשחקיי ביתר כשקיללתי ערבים ושמאלנים.

מה הבעיה עם אבנים?
לא הבנתי את החלק האחרון.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : דצמבר 01, 2009, 12:39:57 »
בס"ד

מה הבעיה עם אבנים?
לא הבנתי את החלק האחרון.
בס"ד

האבנים זה גרימת חבלות ונזק לאנשים ולפגוע באנשים ח"ו זריקת אבנים יכולה לפצוע חפים מפשע יהודים!,ולכן אני לא בעד שהחרדים יזרקו אבנים.עם הבנת?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : דצמבר 01, 2009, 12:41:41 »
בס"ד

בס"ד

האבנים זה גרימת חבלות ונזק לאנשים ולפגוע באנשים ח"ו זריקת אבנים יכולה לפצוע חפים מפשע יהודים!,ולכן אני לא בעד שהחרדים יזרקו אבנים.עם הבנת?

שמע אין לי בעיה לזרוק אבנים על אנשים שכן התחילו מלכתחילה להכות (כמו השוטרים עם האלות והסוסים), לא מהבחינה המוסרית, מבחינת התועלת זה אכן לא יעזור.
ציטוט

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : דצמבר 01, 2009, 12:43:47 »
בס"ד

שמע אין לי בעיה לזרוק אבנים על אנשים שכן התחילו מלכתחילה להכות (כמו השוטרים עם האלות והסוסים), לא מהבחינה המוסרית, מבחינת התועלת זה אכן לא יעזור.
בס"ד

עם לא הייתי רוצה שיפגעו בשוטרים אז הייתי רושם אבל אני לא רשמתי כי אין לי בעיה שהם יפגעו מכיוון שגם הם משתמשים בכח ומכים חפים מפשע יהודים נאמנים,אבל התכוונתי לאנשים חפים מפשע שיפגעו מזריקת האבנים וזה יכול להיות גם אנשים מההפגנה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : דצמבר 01, 2009, 12:47:16 »
בס"ד

בס"ד

עם לא הייתי רוצה שיפגעו בשוטרים אז הייתי רושם אבל אני לא רשמתי כי אין לי בעיה שהם יפגעו מכיוון שגם הם משתמשים בכח ומכים חפים מפשע יהודים נאמנים,אבל התכוונתי לאנשים חפים מפשע שיפגעו מזריקת האבנים וזה יכול להיות גם אנשים מההפגנה.

אני לא חושב שהם זרקו על יהודים חפים מפשע מלכתחילה.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : דצמבר 01, 2009, 14:17:21 »
בס"ד

1). אני מבין, אתה רוצה הפגנות "שקטות" ולא-אלימות, כמו אלו שהיו לפני הגירוש מגוש קטיף למשל ולא כמו אלו שהיו בעמונה למשל.

2). אתה אולי מגנה בקול רם את "שטיפת המוחות השמאלנית" של התשקורת השמאלנית, אבל אתה עצמך נפלת קרבן לשטיפת המוח הזו (ואתה אפילו לא שם לב). תקשיב טוב: מלחמת אחים קיימת ומתנהלת כרגע!!! אלא שכרגע היא חד-צדדית! – הם (ה-3% השולטים בכל הממסד לשורותיו ולהסתעפויותיו הפקידותיות) נלחמים בנו באופן שררתי, ישיר, אלים, תוקפני, גס, ברברי, נוקשה, נחוש ובלתי-מתפשר - בכל הכלים המשמשים אותם (ויש להם כלים רבים ויעילים, שכן הם הרי שולטים בכל הממסד השלטוני, מהבג"צ דרך צה"ל ועד לאירועי התרבות ומערכת החינוך); אנחנו לעומת זאת- מתנהלים כמו נמושות רופסות ונאלחות, מנהלים מו"מ איתם על "כמה בתים להרוס" ובכמה יישובים פורחים לפגוע, ועוד מתייצבים ראשונים לשרת את הממסד בנחישות ערכית מופלאה ובמסירות-נפש. איזו טיפשות! איזו מחלת נפש!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : דצמבר 01, 2009, 16:17:14 »
1). אני מבין, אתה רוצה הפגנות "שקטות" ולא-אלימות, כמו אלו שהיו לפני הגירוש מגוש קטיף למשל ולא כמו אלו שהיו בעמונה למשל.

2). אתה אולי מגנה בקול רם את "שטיפת המוחות השמאלנית" של התשקורת השמאלנית, אבל אתה עצמך נפלת קרבן לשטיפת המוח הזו (ואתה אפילו לא שם לב). תקשיב טוב: מלחמת אחים קיימת ומתנהלת כרגע!!! אלא שכרגע היא חד-צדדית! – הם (ה-3% השולטים בכל הממסד לשורותיו ולהסתעפויותיו הפקידותיות) נלחמים בנו באופן שררתי, ישיר, אלים, תוקפני, גס, ברברי, נוקשה, נחוש ובלתי-מתפשר - בכל הכלים המשמשים אותם (ויש להם כלים רבים ויעילים, שכן הם הרי שולטים בכל הממסד השלטוני, מהבג"צ דרך צה"ל ועד לאירועי התרבות ומערכת החינוך); אנחנו לעומת זאת- מתנהלים כמו נמושות רופסות ונאלחות, מנהלים מו"מ איתם על "כמה בתים להרוס" ובכמה יישובים פורחים לפגוע, ועוד מתייצבים ראשונים לשרת את הממסד בנחישות ערכית מופלאה ובמסירות-נפש. איזו טיפשות! איזו מחלת נפש!
בס"ד

אני מסכים איתך בכל מילה אבל עדיין אני לא בעד האבנים כי זה יכול לפצוע אני לא בעד זה בגלל שאני חושש מזה שהחרדים או יהודים חפים מפשע יפגעו מהזריקות ולא השוטרים כי מהם לא אכפת לי שיפגעו.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : דצמבר 01, 2009, 17:32:52 »
בס"ד

אני מסכים איתך בכל מילה אבל עדיין אני לא בעד האבנים כי זה יכול לפצוע אני לא בעד זה בגלל שאני חושש מזה שהחרדים או יהודים חפים מפשע יפגעו מהזריקות ולא השוטרים כי מהם לא אכפת לי שיפגעו.

אל תדאג, החרדים יודעים לכוון.
ומי שלא שייך לזה ומחליט דווקא להידחף אל תוך ההמולה, לוקח את גורלו בידו. ולפיכך לא חל עליו עוד דין חף מפשע.
« עריכה אחרונה: דצמבר 01, 2009, 17:43:27 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #48 ב- : דצמבר 01, 2009, 18:37:32 »

צודק בכל מילה.