כתב נושא: השמאל החילוני הפגין במוצש"ק נגד אחינו החרדים!  (נקרא 8800 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
קישור לכתבה - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3811955,00.html

השמאל החילוני המעוות והמסלף יצא קבל עם ועדה במלחמה מתוקשרת נגד אחינו החרדים שיצאו למחות נגד חילול השבת בעיר הקודש, נכון שמתעוררת שאלה - מדוע רק אחרי 24 שנים התעוררה העדה החרדית להפגין נגד אינטל? אבל שום דבר לא מצדיק את אירוע הזוהמה אשר התחולל אמש בבירת ישראל.

בסרטון בכתבה ניתן להבחין בדמיויות ובארגונים שונים אשר מנהלים מלחמת חורמה באחינו, החרדים כמר. הורביץ ומר. פינס וכן ניתן להבחין במפלגה האנטישמית של מר. ידען - "אור", אשר אינה מסתייגת מעמדותיה האנטי- יהודיות, במהלך ההפגנה קראו האנשים "כּופים נמאסתם!"  ו"ירושלים חופשית!", כמו כן אחדים לבשו חולצות  הנושאות את הכיתוב - "הכותל של כולם/ן" כמחאה על סילוקהּ של הנערה הרפורמית, שהעזה בחוצפתה הרבה ללכת נגד מנהג ומסורת ישראל, מן הכותל המערבי.

תופעה זו של שנאת ישראל הצוברת תאוצה צריכה לעורר בנו דאגה - די להשתלחות התקשורת באחינו!
דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
השמאל החילוני הפגין במוצש"ק נגד אחינו החרדים!
« להגיב #1 ב- : נובמבר 29, 2009, 14:32:43 »
בס"ד

יימח שימם וזיכרם של ניצן הורביץ ירון ידען ואופיר פינס שלושה שמאלנים אתאיסטים כופרים הם המתיוונים של ימינו עם התרבות המערבית הקלוקלת שלהם.

לידיעתך מר ירון ידען עומד בראש ארגון להחזרה-בשאלה המתקרא "דעת-אמת" והוא גם נוהג להפיץ עלונים עם דברי כפירה בשכונות חרדיות ודתיות היצור הזה נולד כחילוני חזר בתשובה וחי כחרדי ליטאי כ 17 שנה ולאחר מכן התפקר.

ובקשר לניצן הורביץ הוא גם הומוסקסואל זו לא הפעם הראשונה שהוא מעיז לצאת נגד תורת-ישראל.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : נובמבר 29, 2009, 17:51:30 »
הם לא רוצים צביון יהודי בארץ הקודש.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
השמאל החילוני הפגין במוצש"ק נגד אחינו החר̶
« להגיב #3 ב- : נובמבר 29, 2009, 23:49:35 »
יימח שמם וזכרם של 3 הנבלות ניצן הורביץ, אופיר פינס וירון ידען - שמטרתם, כמטרת הרצל ימ"ש וטומי לפיד ועוד מינים בממסד הממלכתי העכור, לעקור את היהדות מעמנו. כל מרצם מוקדש לרדיפת התורה ולהשמצתה. שרצים דוחים, חלאת המין האנושי.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 29, 2009, 23:50:41 »
בס"ד

יימח שמם וזכרם של 3 הנבלות ניצן הורביץ, אופיר פינס וירון ידען - שמטרתם, כמטרת הרצל ימ"ש וטומי לפיד ועוד מינים לעקור את היהדות מעמנו. כל מרצם מוקדש לרדיפת התורה ולהשמצתה.

הרצל לפחות שכנע מישו  :::D

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 29, 2009, 23:52:09 »
בס"ד

הרצל לפחות שכנע מישו  :::D

לחרפתנו, אות הקלון מתנוססת מעל ראשנו לדיראון עולם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : נובמבר 29, 2009, 23:53:36 »
בס"ד

לחרפתנו, אות הקלון מתנוססת מעל ראשנו לדיראון עולם.

בצורה המעשית היו לו כמה מעשים טובים.. =/ הכהניסטים יתקנו את השאר  ;)

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 30, 2009, 00:03:42 »
ציטוט של: רון בן מיכאל על נובמבר 29, 2009, 23:53:36
בס"ד

בצורה המעשית היינו מסתדרים הרבה יותר טוב בלעדיו.
ציטוט של: רון בן מיכאל על נובמבר 29, 2009, 23:53:36
בס"ד

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : נובמבר 30, 2009, 00:06:01 »
בס"ד

ציטוט של: גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד על נובמבר 30, 2009, 00:03:42
ציטוט של: גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד על נובמבר 30, 2009, 00:03:42

ויכוח ישן.. בצורה המעשית לא היה מושג כזה "היישוב החדש" שמדינת ישראל היא ההמשך הגנראלי שלו.
אני מכיר את כל זה, אני יודע שצדיק גדול הוא לא היה - אבל הקו שבסופו של דבר הגיע אליו היווה קו מחשבה שהשפיע על הרבה אנשים, צדיקים ורשעים כאחד.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 30, 2009, 00:26:17 »
הרעיון ההיסטורי של מנהלת הפקידות המסואבת המתקראת היום באופן גנראלי "מדינת ישראל" ותחילתה "היישוב החדש" - היה והינו לעקור יהדות מעם ישראל באמצעים טכנוקראטיים סטליניסטיים מרושעים ושיטתיים. אין לזה סליחה ואין לזה כפרה. את התיקון הפונדמנטליסטי שצריך כדי להחזיר את העם לשורשיו האמיתיים, לשבירת הקלקלה הקולוסאלית האסונית שהמיט המנגנון המשטרי הנ"ל במטרה לכונן שמד וכליה רוחנית רח"ל,- יתקן כבר רק מלך המשיח בעגלא ובזמן קריב. אנחנו הכהניסטים אי"ה נוכל רק לסייע להבאתו כדי שהוא במהרה יוכל לרפא על הנזק שנגרם לעם הזה בנשמתו וברוחניותו. אמן.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : נובמבר 30, 2009, 00:35:22 »
בס"ד

הרעיון ההיסטורי של מנהלת הפקידות המסואבת המתקראת היום באופן גנראלי "מדינת ישראל" ותחילתה "היישוב החדש" - היה והינו לעקור יהדות מעם ישראל באמצעים טכנוקראטיים סטליניסטיים מרושעים ושיטתיים. אין לזה סליחה ואין לזה כפרה. את התיקון הפונדמנטליסטי שצריך כדי להחזיר את העם לשורשיו האמיתיים, לשבירת הקלקלה הקולוסאלית האסונית שהמיט המנגנון המשטרי הנ"ל במטרה לכונן שמד וכליה רוחנית רח"ל,- יתקן כבר רק מלך המשיח בעגלא ובזמן קריב. אנחנו הכהניסטים אי"ה נוכל רק לסייע להבאתו כדי שהוא במהרה יוכל לרפא על הנזק שנגרם לעם הזה בנשמתו וברוחניותו. אמן.

ראשית אזכיר כי אני מתנגד ליישות מדינית שמתבססת על הרעיון ההרצליאני ולא על הרעיון היהודי.
במובן המעשי, עצם קיומה של מדינת ישראל כיישות מדינית כלשהי (וההתנהגות הגלותית לא קשורה לפה) היא קידוש שם שמיים, התוכן (וגם פה נכנסת השאלה, איזה תוכן בדיוק?) לא תמיד, אבל מה לעשות, זה תמיד יותר קידוש השם מאשר "ירושלים דליטא" שה-DNA של יהודיה ז"ל הי"ד נפוג באוויר.
הקמת מדינת ישראל היוותה קידוש השם כשמשקל-נגד חילול השם העצום שהיה בשואה.

את התיקון צריך לעשות, בכך שנוריד את האליטה ונחזיר עטרה ליושנה, תורה לנבחרו, אבל אי אפשר לעשות את זה בדרך שאתה מייצג. אם הייתי חילוני והיית מנסה לחזק אותי, אני יודע בודאות שהייתי נהפך לאנטי-תורני גמור.

אני רוצה לשאול אותך שאלה, אתה מאמין שאין למדינת ישראל זכות קיום (עם כל המינוריות העצמאותית שלה, היא עדיין קיימת)?

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : נובמבר 30, 2009, 01:25:08 »
בס"ד

ראשית אזכיר כי אני מתנגד ליישות מדינית שמתבססת על הרעיון ההרצליאני ולא על הרעיון היהודי.
במובן המעשי, עצם קיומה של מדינת ישראל כיישות מדינית כלשהי (וההתנהגות הגלותית לא קשורה לפה) היא קידוש שם שמיים, התוכן (וגם פה נכנסת השאלה, איזה תוכן בדיוק?) לא תמיד, אבל מה לעשות, זה תמיד יותר קידוש השם מאשר "ירושלים דליטא" שה-DNA של יהודיה ז"ל הי"ד נפוג באוויר.
הקמת מדינת ישראל היוותה קידוש השם כשמשקל-נגד חילול השם העצום שהיה בשואה.

את התיקון צריך לעשות, בכך שנוריד את האליטה ונחזיר עטרה ליושנה, תורה לנבחרו, אבל אי אפשר לעשות את זה בדרך שאתה מייצג. אם הייתי חילוני והיית מנסה לחזק אותי, אני יודע בודאות שהייתי נהפך לאנטי-תורני גמור.

אני רוצה לשאול אותך שאלה, אתה מאמין שאין למדינת ישראל זכות קיום (עם כל המינוריות העצמאותית שלה, היא עדיין קיימת)?

אתה מערבב. לא ניסיתי לחזק אותך, אני יודע שאתה כבר דתי. מהי הדרך שאני מייצג? כלל לא דיברתי על הדרך שאני מייצג. דיברתי על כך שאני מתנגד לציונות נוסח הרצל (כפי שאמרת גם אתה על עצמך).

הציונות ההרצלייאנית היא טעות. הציונות היהודית היא הזכות לעם ישראל לריבונות על ארץ ישראל. זו ההרצלייאנית מחטיאה אותנו משורש צדקת זכותנו על הארץ הזו, ומפקיעה מאיתנו את האמת (הן ההיסטורית והן הדתית) הנחוצה כל-כך להמשך קיומנו והישרדותנו. בלי היהדות, אין כלום. לא ארץ, לא עם. אין יותר גרוע ומזיק לנו (מכל אספקט שהוא, כולל הבטחוני והמוסרי-חברתי ה"חילוני" לשיטתם) מ-דוקטרינת שקר שעושה שימוש מניפולטיבי במונחים ובנרטיבים פסוודו-יהודיים-דתיים כדי "לבלבל" את העם ולמשוך אותו אט-אט ובצעד בוטח אל תוך כור ההיתוך להשמדה רוחנית המונית באופן מערכתי ושיטתי במשך מעל ל-60 שנה.

אין גוי ערל בהיסטוריה שעשה זאת (והצליח) באופן כל-כך משוכלל ומתוחכם, ערמומי ואפקטיבי. אוי לחרפה, לעקרות ולבזיון- שעם ישראל מתבוסס ושוקע תחתם והובל אליהם בידי זדוני תרבות שקר, מאחזי-עיניים, מוכי שנאה עצמית חולנית ומחרפי שם-שמיים. המשקל הנכון כנגד-לזה יהיה חיסול אלילי הכת ההרצל-יונית - תורתה, הגותה וזכרהּ - מעל פני האדמה. את המשקעים הכבדים בלב האומה היהודית עוד ייקח לנו דורות לנקות ולטהר, במידה שנגיע לשלטון. אך לעשות זאת באופן גורף ואבסולוטי יוכל כבר רק המשיח בע"ה, שכן היקף הנזק המצטבר בנשמת העם היהודי כתוצאה ממכת הרצל ימ"ש והממסד הציוני, הוא עצום.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : נובמבר 30, 2009, 01:35:04 »
בס"ד

אתה מערבב. לא ניסיתי לחזק אותך, אני יודע שאתה כבר דתי. מהי הדרך שאני מייצג? כלל לא דיברתי על הדרך שאני מייצג. דיברתי על כך שאני מתנגד לציונות נוסח הרצל (כפי שאמרת גם אתה על עצמך).

הציונות ההרצלייאנית היא טעות. הציונות היהודית היא הזכות לעם ישראל לריבונות על ארץ ישראל. זו ההרצלייאנית מחטיאה אותנו משורש צדקת זכותנו על הארץ הזו, ומפקיעה מאיתנו את האמת (הן ההיסטורית והן הדתית) הנחוצה כל-כך להמשך קיומנו והישרדותנו. בלי היהדות, אין כלום. לא ארץ, לא עם. אין יותר גרוע ומזיק לנו (מכל אספקט שהוא, כולל הבטחוני והמוסרי-חברתי ה"חילוני" לשיטתם) מ-דוקטרינת שקר שעושה שימוש מניפולטיבי במונחים ובנרטיבים פסוודו-יהודיים-דתיים כדי "לבלבל" את העם ולמשוך אותו אט-אט ובצעד בוטח אל תוך כור ההיתוך להשמדה רוחנית המונית באופן מערכתי ושיטתי במשך מעל ל-60 שנה.

אין גוי ערל בהיסטוריה שעשה זאת (והצליח) באופן כל-כך משוכלל ומתוחכם, ערמומי ואפקטיבי. אוי לחרפה, לעקרות ולבזיון- שעם ישראל מתבוסס ושוקע תחתם והובל אליהם בידי זדוני תרבות שקר, מאחזי-עיניים, מוכי שנאה עצמית חולנית ומחרפי שם-שמיים. המשקל הנכון כנגד-לזה יהיה חיסול אלילי הכת ההרצל-יונית - תורתה, הגותה וזכרהּ - מעל פני האדמה. את המשקעים הכבדים בלב האומה היהודית עוד ייקח לנו דורות לנקות ולטהר, במידה שנגיע לשלטון. אך לעשות זאת באופן גורף ואבסולוטי יוכל כבר רק המשיח בע"ה, שכן היקף הנזק המצטבר בנשמת העם היהודי כתוצאה ממכת הרצל ימ"ש והממסד הציוני, הוא עצום.

לפני שאני עונה אני רוצה לדעת מול מה אני מתווכח, ואני מבקש ממך לענות על שאלתי.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : נובמבר 30, 2009, 01:42:06 »
בס"ד

לפני שאני עונה אני רוצה לדעת מול מה אני מתווכח, ואני מבקש ממך לענות על שאלתי.

איזו שאלה, רון? אם יש למשטר הפקידותי השולט-כביכול על ארץ ישראל היום ומתקרא "מדינה", סמכות ריבונית על השטח? שמחת זקנתי.. כלל לא עקרוני לתוקף הדברים שהעליתי בפסקה הקודמת.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : נובמבר 30, 2009, 01:46:50 »
בס"ד
איזו שאלה, רון? אם יש למשטר הפקידותי השולט-כביכול על ארץ ישראל היום ומתקרא "מדינה", סמכות ריבונית על השטח? שמחת זקנתי.. כלל לא עקרוני לתוקף הדברים שהעליתי בפסקה הקודמת.

האם יש לנו כעם זכות להקים יישות מדינית על אדמת הקודש כעת.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : נובמבר 30, 2009, 01:58:00 »
בס"ד
האם יש לנו כעם זכות להקים יישות מדינית על אדמת הקודש כעת.

יש לנו זכות מוסרית, דתית והיסטורית.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : נובמבר 30, 2009, 02:16:49 »
בס"ד

יש לנו זכות מוסרית, דתית והיסטורית.

אין לנו זכות היסטורית. הזכות המוסרית היא אך ורק אליבא דהסיבה התורנית.
אתה מכיר בקיום מדינת ישראל כאליבא דחז"ל מלכותא ישראל (לא מונרכיה)? מכיר בעובדה שמדינת ישראל כיישות מדינית, לא על פי התוכן שלה, היא רצון השם?

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : נובמבר 30, 2009, 02:22:30 »
בס"ד

אין לנו זכות היסטורית. הזכות המוסרית היא אך ורק אליבא דהסיבה התורנית.
אתה מכיר בקיום מדינת ישראל כאליבא דחז"ל מלכותא ישראל (לא מונרכיה)? מכיר בעובדה שמדינת ישראל כיישות מדינית, לא על פי התוכן שלה, היא רצון השם?

כל הזכות שלנו שורשה מתוקף הזכות התורנית.
לא.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : נובמבר 30, 2009, 02:23:01 »
בס"ד

לא.

הסבר. (אני בכוונה נהיה "קטנוני", זו שיטת "הפירוק לגורמים" שאני עושה כשאני מתווכח).

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : נובמבר 30, 2009, 02:31:33 »
בס"ד

הסבר. (אני בכוונה נהיה "קטנוני", זו שיטת "הפירוק לגורמים" שאני עושה כשאני מתווכח).

לא די בטיעונים שהזכרתי ?
היישות המדינית הנוכחית היא חילול ה' גמור ומטרתה הרעיונית הידועה למראשיתה- שמד רוחני לעם ישראל רח"ל.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : נובמבר 30, 2009, 02:42:21 »
בס"ד

לא די בטיעונים שהזכרתי ?
היישות המדינית הנוכחית היא חילול ה' גמור ומטרתה הרעיונית הידועה למראשיתה- שמד רוחני לעם ישראל רח"ל.

לא, מטרתה הרעיונית היא פשוטה כמשמעה, יישות מדינית יהודית על אדמת הקודש (נכון שהגדרתה היא כיבוס מילים, אבל עדיין), עם צביון כזה או אחר.
היישות המדינית הנוכחית היא קידוש השם מבריאתה, ההתנהגות שלה כוללת גם חילול השם וגם קידוש השם (זה יהיה פשוט אבסורדי להגיד שאין פה כלל קידוש השם, ואל תדבר איתי על תלמוד תורה, אתה יודע היטב כי היום מצב לימוד התורה בשיא וזה מצויין), אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שעצם קיומה הוא קידוש השם, ובפרט בכך שאם היה זה חילול השם - לא היה מצילנו מיד צבאות ערב במשך כל הזמן הזה.
היו ועדיין יש ניסים עצומים שכולם נכללים תחת הקטגוריה של עצם קום המדינה, שלוש שבועות (אם הן לא אגדתיות כפי שדעות מסויימות מביעות) תוקפן בטל, הגלות הסתיימה מבחינה הלכתית, אולי במובן הרוחני חלק מהיהודים עדיין חשים גלות (חילוניים ותורניים כאחד), אבל במובן הפיזי אנחנו מדינה לכל דבר ועניין - אולי תודעתית והתנהגותית אנחנו מתנהגים כמו השטעטל הפולני הממוצע והנציב העליון בלבנט של הפריץ האמריקאי.

מטרתה הייתה כפשוטה - בית לאומי לעם ישראל בארץ ישראל (גם אלו שהולכים בדרכו של הרצל וגם אלו שהולכים בשונה אבל מקבילה של ז'בוטינסקי/הרב כהנא מצביעים על כך), השאלה באיזה כיוון ובאיזה טעם (ברית הגורל או ברית הייעוד?), אבל במישור הפיזי הרעיון גרידא הוא קידוש השם, אין לזה שום קשר לשמד כיוון שהרצל גם התחרט אח"כ ואני רק מזכיר לך מי תמכו במרכז אחר ל"מקלט מדיני" לעם ישראל, ולאיזה ציבור השתייכו הציונים הרוויזיוניסטים/"הרצליאניים" דוד רזיאל זצ"ל הי"ד ויאיר זצ"ל הי"ד שקידשו שם שמיים יותר ממני וממך ביחד.

לא הבאת טיעון רציני, רק הגדרות שווא והתחמקות מן ההיסטוריה (נכון שהרצל רצה לעשות את זה כך בהתחלה, אבל מה היה הרעיון אח"כ ואיך הוא השפיע???), בלי מדינת ישראל, סלח לי, אפר אבותיך (אם הם היו כאן בזמן קום המדינה) היה צף בים שאת זריקתנו אליו ע"י הערבים מנע הקב"ה.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : נובמבר 30, 2009, 04:23:17 »
בס"ד

לא, מטרתה הרעיונית היא פשוטה כמשמעה, יישות מדינית יהודית על אדמת הקודש (נכון שהגדרתה היא כיבוס מילים, אבל עדיין), עם צביון כזה או אחר.
היישות המדינית הנוכחית היא קידוש השם מבריאתה, ההתנהגות שלה כוללת גם חילול השם וגם קידוש השם (זה יהיה פשוט אבסורדי להגיד שאין פה כלל קידוש השם, ואל תדבר איתי על תלמוד תורה, אתה יודע היטב כי היום מצב לימוד התורה בשיא וזה מצויין), אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שעצם קיומה הוא קידוש השם, ובפרט בכך שאם היה זה חילול השם - לא היה מצילנו מיד צבאות ערב במשך כל הזמן הזה.
היו ועדיין יש ניסים עצומים שכולם נכללים תחת הקטגוריה של עצם קום המדינה, שלוש שבועות (אם הן לא אגדתיות כפי שדעות מסויימות מביעות) תוקפן בטל, הגלות הסתיימה מבחינה הלכתית, אולי במובן הרוחני חלק מהיהודים עדיין חשים גלות (חילוניים ותורניים כאחד), אבל במובן הפיזי אנחנו מדינה לכל דבר ועניין - אולי תודעתית והתנהגותית אנחנו מתנהגים כמו השטעטל הפולני הממוצע והנציב העליון בלבנט של הפריץ האמריקאי.

מטרתה הייתה כפשוטה - בית לאומי לעם ישראל בארץ ישראל (גם אלו שהולכים בדרכו של הרצל וגם אלו שהולכים בשונה אבל מקבילה של ז'בוטינסקי/הרב כהנא מצביעים על כך), השאלה באיזה כיוון ובאיזה טעם (ברית הגורל או ברית הייעוד?), אבל במישור הפיזי הרעיון גרידא הוא קידוש השם, אין לזה שום קשר לשמד כיוון שהרצל גם התחרט אח"כ ואני רק מזכיר לך מי תמכו במרכז אחר ל"מקלט מדיני" לעם ישראל, ולאיזה ציבור השתייכו הציונים הרוויזיוניסטים/"הרצליאניים" דוד רזיאל זצ"ל הי"ד ויאיר זצ"ל הי"ד שקידשו שם שמיים יותר ממני וממך ביחד.

לא הבאת טיעון רציני, רק הגדרות שווא והתחמקות מן ההיסטוריה (נכון שהרצל רצה לעשות את זה כך בהתחלה, אבל מה היה הרעיון אח"כ ואיך הוא השפיע???), בלי מדינת ישראל, סלח לי, אפר אבותיך (אם הם היו כאן בזמן קום המדינה) היה צף בים שאת זריקתנו אליו ע"י הערבים מנע הקב"ה.

היישות המדינית הנוכחית היא חילול ה'. היא גורם מעכב בגאולה, ולא זרז בה. הטיעון שנעשו לנו כאן ניסים וניצחנו במלחמות ולכן השרץ הטמא הופך פתאום לטהור, אינו טיעון רציני. הניסיון שלך להסיק מסקנות הלכתיות על-פי השערות או ניתוח היסטורי שטחי ולא בהסתמך על המקורות, הוא במקרה הטוב בורות ובמקרה הרע כפירה ממש.

כשיש גזרות על עם ישראל, על-פי הכתוב במקורותינו (ולא על-פי השכל של X), זה כתוצאה מעבירות, והדרך שלנו לבטל אותן (על-פי היהדות, לא על-פי שכל של Y) היא על-ידי תשובה. היישות המדינית הנוכחית עושה את ההיפך הגמור מכך. כל דרכה הרעיונית למן תקופת המייסדים, דרך שורות הממסד דהיום (חינוך, בתי-משפט, צמרת צה"ל) ועד לתקשורת- הייתה ועודנה למחוק את תורת ישראל ולהפוך את היהודי בארץ לגוי ללא שום זיקה ורגשות לתורת אבותיו. אתה טוען שזה רצון ה'? חס-ושלום! הרוצה להינצל מצרה יעשה תשובה, כך כתוב. כנ"ל לגבי גאולה- לא כתוב שהדרך אל גאולת ישראל עוברת קודם-כל דרך כיבוש הארץ והחלת ריבונות גיאוגרפית. אדרבה, כתוב שסדר האירועים הכרונולוגי יהיה: משיח וגאולה -> קיבוץ-גלויות.

כולנו מברכים על שיבת עם ישראל לארצו, וגם אחינו החרדים היושבים בארץ ישראל ומקיימים את מצוות יישוב הארץ, מכירים בכך שצריך שיהיה איזשהו מנגנון ("מעטפת") מוסדר שייתן מענה תועלתי לצורכי החיים של האנשים- אבל מנגנון "יהודי"; כלומר לא שייך לחיות כאן יהודי "בלי תורה", לא שייך לחיות כאן "ולמחוק את התורה בשיטתיות מערכתית דיקטטורית כמדיניות אקטיביסטית", ובטח לא שייך לתת "לגיטימציה הלכתית" למנגנון כפרני מערכתי שכזה ולהגיד עליו את ה"הלל" חו"ח. זה כבר אבסורד.

את העיסוק בשקלול הזכויות מול העוונות של עם ישראל ביחס לכמות הניסים ולגודלם מול כמות העונשים וגודלם -- תשאיר בבקשה לקב"ה. אולי נעשו לנו ניסים מפני שלמרות (ולא "בזכות") היישות המדינית הזאת, שהורסת את הנשמה של עם ישראל יותר מכל הגויים היום ביחד, צומח בחסותה דור של תלמידי-חכמים שאתה קורא לו "פולחני" או "שטעייטלי" אבל תכל'ס הוא זה שמקיים ומחייה אותה. רק אולי. (הרי כל הבלוף הפקידותי המתקרא "מדינת ישראל" הוא, כפי שאמרת, בסך-הכל ואסל ובובה של הגויים ושל אומות העולם, ולמעשה מתקיים ברצותם ועלול גם להתבטל, ברצותם.) אבל שוב, את ההשערות האלה תשאיר לבורא-עולם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : נובמבר 30, 2009, 05:54:26 »
בס"ד

היישות המדינית הנוכחית היא חילול ה'. היא גורם מעכב בגאולה, ולא זרז בה. הטיעון שנעשו לנו כאן ניסים וניצחנו במלחמות ולכן השרץ הטמא הופך פתאום לטהור, אינו טיעון רציני. הניסיון שלך להסיק מסקנות הלכתיות על-פי השערות או ניתוח היסטורי שטחי ולא בהסתמך על המקורות, הוא במקרה הטוב בורות ובמקרה הרע כפירה ממש.

כשיש גזרות על עם ישראל, על-פי הכתוב במקורותינו (ולא על-פי השכל של X), זה כתוצאה מעבירות, והדרך שלנו לבטל אותן (על-פי היהדות, לא על-פי שכל של Y) היא על-ידי תשובה. היישות המדינית הנוכחית עושה את ההיפך הגמור מכך. כל דרכה הרעיונית למן תקופת המייסדים, דרך שורות הממסד דהיום (חינוך, בתי-משפט, צמרת צה"ל) ועד לתקשורת- הייתה ועודנה למחוק את תורת ישראל ולהפוך את היהודי בארץ לגוי ללא שום זיקה ורגשות לתורת אבותיו. אתה טוען שזה רצון ה'? חס-ושלום! הרוצה להינצל מצרה יעשה תשובה, כך כתוב. כנ"ל לגבי גאולה- לא כתוב שהדרך אל גאולת ישראל עוברת קודם-כל דרך כיבוש הארץ והחלת ריבונות גיאוגרפית. אדרבה, כתוב שסדר האירועים הכרונולוגי יהיה: משיח וגאולה -> קיבוץ-גלויות.

כולנו מברכים על שיבת עם ישראל לארצו, וגם אחינו החרדים היושבים בארץ ישראל ומקיימים את מצוות יישוב הארץ, מכירים בכך שצריך שיהיה איזשהו מנגנון ("מעטפת") מוסדר שייתן מענה תועלתי לצורכי החיים של האנשים- אבל מנגנון "יהודי"; כלומר לא שייך לחיות כאן יהודי "בלי תורה", לא שייך לחיות כאן "ולמחוק את התורה בשיטתיות מערכתית דיקטטורית כמדיניות אקטיביסטית", ובטח לא שייך לתת "לגיטימציה הלכתית" למנגנון כפרני מערכתי שכזה ולהגיד עליו את ה"הלל" חו"ח. זה כבר אבסורד.

את העיסוק בשקלול הזכויות מול העוונות של עם ישראל ביחס לכמות הניסים ולגודלם מול כמות העונשים וגודלם -- תשאיר בבקשה לקב"ה. אולי נעשו לנו ניסים מפני שלמרות (ולא "בזכות") היישות המדינית הזאת, שהורסת את הנשמה של עם ישראל יותר מכל הגויים היום ביחד, צומח בחסותה דור של תלמידי-חכמים שאתה קורא לו "פולחני" או "שטעייטלי" אבל תכל'ס הוא זה שמקיים ומחייה אותה. רק אולי. (הרי כל הבלוף הפקידותי המתקרא "מדינת ישראל" הוא, כפי שאמרת, בסך-הכל ואסל ובובה של הגויים ושל אומות העולם, ולמעשה מתקיים ברצותם ועלול גם להתבטל, ברצותם.) אבל שוב, את ההשערות האלה תשאיר לבורא-עולם.

מפאת הקוצר בזמן, אענה לך בעזרת השם בלי נדר היום בערב.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : נובמבר 30, 2009, 18:20:22 »
בס"ד

מפאת הקוצר בזמן, אענה לך בעזרת השם בלי נדר היום בערב.

אני לא מעוניין להתווכח על נושא זה. זה מיותר, וחבל לי על הזמן. ברשותך.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #24 ב- : נובמבר 30, 2009, 18:37:12 »
בס"ד

מדינת-ישראל כשלעצמה ככלי היא קדושה רק שהשלטון שנמצא כרגע מהווה חילול-ה' בגלל התנהגותו בכל המישורים בין מדיני/בטחוני ובין תרבותי ועלינו לפעול לכך שמדינת-ישראל תנהג כמו מדינה-יהודית אמיתית ולא כמו עוד כוכב בדגל האמריקאי.

לידידי היקר "גם בשן וגם גלעד" לומר שמדינת-ישראל ככלי היא חילול-ה' זו יריקה וזילזול בנס העצום שהקב"ה נתן לנו.

לעומת זאת לא חזרנו לארץ-ישראל לאחר 2000 שנות גלות על מנת להקים עוד דמוקרטיה כמו הגויים חזרנו לארץ אבותינו על מנת להנהיג שלטון יהודי אמיתי על כל המשתמע מכך.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!