כתב נושא: מה היה קורה אם....  (נקרא 1092 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
מה היה קורה אם....
« ב- : נובמבר 18, 2009, 15:05:49 »
נניח שארה"ב הייתה ממוקמת במזרח התיכון בדיוק איפה שישראל, וחיזבאלה וחמאס היו מתקיפים את ארה"ב, כיצד ארה"ב הייתה מגיבה?
לדעתי הם היו הופכים את לבנון ועזה למדבר.
נמאס שיש לנו ממשלה פחדנית שמפחדת להגיב ותושבי הדרום והצפון חיים בפחד.
מה אתם חושבים?
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מה היה קורה אם....
« להגיב #1 ב- : נובמבר 18, 2009, 15:12:49 »
נניח שארה"ב הייתה ממוקמת במזרח התיכון בדיוק איפה שישראל, וחיזבאלה וחמאס היו מתקיפים את ארה"ב, כיצד ארה"ב הייתה מגיבה?
לדעתי הם היו הופכים את לבנון ועזה למדבר.
נמאס שיש לנו ממשלה פחדנית שמפחדת להגיב ותושבי הדרום והצפון חיים בפחד.
מה אתם חושבים?
אין שום צורך להתעסק בפסוודו אינטלקטואליזם בשאלות של "מה היה אילו?"
הרבה יותר טוב זה לשאול מה קרה בדוגמאות אחרות בהסטוריה בו ארה"ב ומדינות הותקפו בפועל,
נא להיזכר במלחמת העולם ה-2 בבקשה בדגש מול יפן הקיסרית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
מה היה קורה אם....
« להגיב #2 ב- : נובמבר 18, 2009, 15:19:26 »
אין שום צורך להתעסק בפסוודו אינטלקטואליזם בשאלות של "מה היה אילו?"
הרבה יותר טוב זה לשאול מה קרה בדוגמאות אחרות בהסטוריה בו ארה"ב ומדינות הותקפו בפועל,
נא להיזכר במלחמת העולם ה-2 בבקשה בדגש מול יפן הקיסרית.
אז מה שאני אומר בעצם שישראל צריכה להגיב בדיוק כמו שכל מדינה נורמלית אחרת הייתה מגיבה, וזה אומר להפוך את הצד המתקיף למדבר.
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מה היה קורה אם....
« להגיב #3 ב- : נובמבר 18, 2009, 17:17:17 »
אז מה שאני אומר בעצם שישראל צריכה להגיב בדיוק כמו שכל מדינה נורמלית אחרת הייתה מגיבה, וזה אומר להפוך את הצד המתקיף למדבר.
האיסלם הם בעצמם "קופי המדבר" (אם לתפוס את הגדרתו של די.ג'יי לומינוס חברנו היקר) מה שצריך זה להפוך אותם להר של גולגלות כפי שעשו הח'אנים המונגולים, וזה גם מה שמופיע מתחת לתמונה של הפרופיל שלי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.