כתב נושא: שמעון פרסקי (פרס) יש''ו שוב לוחץ על ישראל לנהל מו''מ להתאבדות  (נקרא 2554 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

הפושע שמעון פרסקי, שאחראי לרצח 1800 יהודים כתוצאה מהסכמי אוסלו, אפילו התלונן שלשום שברק חוסיין אוסמה יש''ו לא עושה מספיק למחבל אבו מאזן יש''ו.

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1126927.html

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
יש לי שאלה שלא קשורה לנושא...
האם יש יריבות בין תנועתו של מרזל לתנועת הימין האמיתי? ואם כן למה? (סליחה על הבורות אני לא בעניינים)

פשוט יחצנתי קצת את התנועה בפורום הליכוד (תפוז) ובנענע וקיבלתי תגובה שאני לא יודע מה לענות...
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
האם יש יריבות בין תנועתו של מרזל לתנועת הימין האמיתי? ואם כן למה? (סליחה על הבורות אני לא בעניינים)

פשוט יחצנתי קצת את התנועה בפורום הליכוד (תפוז) ובנענע וקיבלתי תגובה שאני לא יודע מה לענות...

בס''ד

אני מקווה שלא. תוכל לראות שאנו מפרסמים את תנועתו של מרזל כל הזמן כאן. היו לנו מאות הודעות על מרזל (במיוחד מרן הכהניסט) וכולן היו חיוביות.

מנותק דניאל בן יהושע

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

מאוד יכול להיות שזה מתחזה, כדוגמת עוזי זלכה המוכר גם בכינויים רוני הנאצי וסטיבן מליק אשר מנסה להסית ולהדיח את הימין ותנועותיו השונות, אותו האיש גולש בכל אתר אפשרי כדי לדלות פרטים אישיים של משתמשים ימניים ולפרסמם ברשת, לפיכך עלייך להזהר ולהמנע ממסירת פרטים אישיים באינטרנט, אזהרה זו לא פגה ואינה תתפוגג בזמן הקרוב או הרחוק.

דין יהושע בסיף! אמן.
ܕܝܢܐ ܕܝܗܘܫܘܥ ܒܣܝܦܐ! ܐܡܝܢ.

כ-מיליון יהודים מבריה"מ הארורה לשעבר מודים לך, הרב כהנא הי"ד זצוק"ל, על שגאלתנו מיד שעבוד מלכות עגלה!

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ח"כ בן ארי: אפעל להדחתו של פרס מהנשיאות

ח"כ ד"ר מיכאל בן ארי (האיחוד הלאומי) זועם על קריאתו של נשיא המדינה שמעון פרס לנשיא סוריה אסאד לשוב לשולחן המו"מ, ואומר כי יפעל בכנסת להדחתו של פרס מכס הנשיאות.

"מדובר בחתרן בלתי נלאה החותר תחת רצון הבוחר. פרס צריך לזכור שהעם בישראל מאס בו כראש ממשלה", הוסיף בן ארי
http://rotter.net/forum/scoops1/19840.shtml

O0