כתב נושא: הרבנים הקדושים מצגר ואבינר מגנים את יעקב טייטל  (נקרא 18511 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מצחיק. אחד (מצגר) התפרסם כמי ששכב עם גברים. השני (אבינר) נתבע על הטרדה מינית של נשים.

והסוטים הללו מגנים יהודי צדיק שפעל לטובת העם היהודי.

הרב שלמה אבינר, ממנהיגי הזרם הממלכתי בציונות הדתית, אמר כי מדובר ב"פרשה קשה של הרבה רציחות נוראות" וציין כי הגינוי אף מיותר: "אין מה לדבר כי הרי כל העם היושב בציון הוא נגד רצח". עם זאת מחה הרב נגד "מחלת ההכללות", וטען כי אף שעם ישראל סבל ממנה בכל הגליות – הוא לוקה בה כיום בעצמו. "מהגויים אין לנו ציפיות יתר, אבל אנחנו אנשים אחים ולא צריכים לעסוק בזה", אמר, "אנחנו מאוד מזיקים לעצמנו וזה מה שמטריד אותי".

"אם אריסטו היה עכשיו חי, הוא היה מרגיש עלבון רב, כי הוא ניסה לעשות סדר בהיסקים הלוגים והתנגד להכללה לא נכונה", הוסיף אבינר. לדבריו, אם יגאל עמיר הוא ציוני דתי ויגאל עמיר רצח את ראש הממשלה, אין זה אומר שציונים דתיים הם רוצחי ראש ממשלה, וכן גם אם יעקב טייטל ביצע רציחות הרבה והוא גר בשבות רחל - אין להסיק שתושבי שבות רחל, המתנחלים או הציבור הדתי-לאומי כולו הם רוצחים.

הרב הראשי לישראל יונה מצגר אמר ל-ynet כי "אם ההאשמות המיוחסות לטייטל יימצאו אמיתיות, הרי אני קורא עליו את הפסוק 'הקול קול יעקב והידיים ידי עשיו'". עם זאת הוסיף כי "קשה להאמין שיהודי בעל השקפת עולם דתית מסוגל למחוק את הדיבר לא תרצח מתוך עשרת הדברות".

מצגר התייחס גם להכתמת ציבור הדתיים או המתנחלים כולם בשל מעשיו של האיש: "אני מתחנן בפני מי שמתקשים להתאפק, שלא לבצע הכללות ולא לייחס מקרה מביש זה למגזר כלשהו, שהרי ברור שתורתנו - 'דרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום'".

"בימים אלו, בהם אנו מציינים 14 שנים לרצח ראש ממשלתנו יצחק רבין ז"ל, שנרצח בשם השנאה והפילוג, עלינו להתאחד ולהתלכד ולא לנצל סיטואציה עגומה זו לצרכי פלגנות בעמנו".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3798729,00.html

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הרבנים הקדושים מצגר ואבינר מגנים את יעקב טייטל
« להגיב #1 ב- : נובמבר 02, 2009, 00:01:24 »
מעניין אותי לדעת אם הם חושבים שגם שמשון הגיבור היה מחבל.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #2 ב- : נובמבר 02, 2009, 00:27:09 »
בס''ד

אחים יהודים יקרים הי''ו !

אל לנו להתייחס לדברים שנאמרים על ידי אנשים שכל מעמדם וכבודם תלוי בשלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ! היו סמוכים ובטוחים שלא ממעמקי ליבם אמרו זאת (ועדות נחרצת לכך הוא נוסח הטקסט ) ! גם בעת הגירוש הנורא של אחינו מבתיהם ומנחלתם מגוש קטיף ,חבל עזה והשומרון ועוד ישובים יהודיים בארץ-הקודש תובב''א הרי שהם דיברו בצורה דומה של ניסיון להתפייס עם שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י וחלקם אף שיתפו עימו-פעולה כפי שתוכלו לראות בסרט ''המרגלים'' שתיעד את הדברים חובה על כל יהודי לצפות באמ-ת האיומה המתועדת בסרט זה  :

http://www.tsofar.com/ZOFAR/MASHTAP/show.asp?id=16107

אנו מצפים ממנהיגים להיות אמיצים כמו היהודים היקרים אריא'ל זילבר ודוד אלחראר (דודו אלהראר) הי''ו שהיו חלק חשוב ממערך התשקורת השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י וויתרו על מעמד של כבוד ומשכורות שמנות ושם עולמי שלא הסכימו לקבלם במחיר דם אחינו השפוך הי''ד וחשפו את האמ-ת כאשר עשו קידוש שם-שמי-ם גדול !
אין אנו מגנים את דברי המתקראים ''רבנים'' יונה מצגר ושלמה אבינר משום שהם נתונים למעשה במצב של ''אקדח של השב''כ על הרקה'' שמאיים על כבודם ומעמדם וייתכן מאד שהשב''כ אף מפעיל אותם כסוכנים שלו ! (כפי שתוכלו להיווכח בסרט הנ''ל) אלא שאל לנו להיגרר אחרי דברי הבלע הללו אודות היהודי היקר הגיבור יעקב טייטל הי''ו שה''האשמות'' שכנגדו לא הוכחו כלל ואנו מגנים בכל תוקף את העובדה שה''רבנים'' שלמה אבינר ויונה מצגר מיהרו להצטרף למקהלת העורבים השחורים של התשקורת השמאלנית הציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י וגרוע מזה ל ''פולחן הבעל רעבין שר''י '' ! אילו אכן היו נאמנים לעם היהודי האמוני הימני האמיתי הרי שהשתיקה היתה יפה להם בעת כזו של הטחות של האשמות ללא שום בסיס משפטי והן בגדר של תפירת תיק האופייני לשב''כ ושאר הזרועות האנטי-יהודיות של שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !! ודי לנו בתגובה זו (איננו רוצים לחרף ולגדף בעת הזו) מכיוון שהמהלך שתוכנן ע''י שלטון העוולה נועד בין השאר לזרוע רעל של פילוג בלב הישוב היהודי האמוני הימני האמיתי ובעת הקשה הזו הם מפעילים את סוכניהם ביתר שאת ! זו ההזדמנות שלנו להכיר את הפרצוף האמיתי של כל מי שמתקרא ''מנהיג'' ובאם הוא מונה ע''י שלטון העוולה הנ''ל וסוכניו שר''י או לא !.והקב''ה יפר עצתם ויקלקל מחשבותם וימגר כל אוייבי ושונאי ישרא'ל וסוכניהם יש''ו שר''י ויכרית במהרה מלכות הרשעה ויקים סוכת-דוד הנופלת ויזכנו בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)

« עריכה אחרונה: נובמבר 02, 2009, 06:53:31 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 02, 2009, 05:58:40 »
אלקשי - זה שהתפרסם עליהם דברים כאלה חס וחלילה לא אומר שזה נכון (בקשר לשורה הראשונה)

בקשר לסרט שמראה חלק מה"הנהגה" ההיא כביכול של מועצת פשע ...אכן אין מילים

בקשר לגינוי ... מסכים עם דברי הגולה בארץ ... אך על מנהיג לומר את האמת

אולי דבריהם מוסבים על עניין הפגיעה בשטרנהייל ... שאת זה הם מגנים,  אם אכן נכון הדבר, ואם כן, בכל אופן יש הבדל

הרב מאיר כהנא זצ"ל הי"ד היה נגד פגיעה פיזית בשמאלנים ... לא משנה כמה מטומטמים ורשעים הם כגון אותו שטרנהייל , אך אין שום הוכחה שמלכתחילה הוא עשה את הדבר, הרי הוא גם הודה בדברים אחרים שמלכתחילה השב"כ עצמו מודה שהוא לא עשה ,אז אם העדות שלו לא קבילה במקרים ההם (הירי באותו מועדון סדום ועמורה שמחנך ילדים לקלקול מוסרי) ,למה שהיא תהיה קבילה במקרה של שטרנהייל?

בקשר למקרי הפגיעה בערבים ומסיונרים שמנסים להלביש אותם עליו -  אם הוא עשה אותם או לא עשה אותם ,לא צריך לגנות אותם ... על מנהיג לומר את האמת גם אם היא קשה , ואם הוא לא יכול, עדיף שלא יעסוק בפוליטיקה
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : נובמבר 02, 2009, 06:16:09 »
האלקשי, התביעה כלפי הרב אבינר הוכחה כשקר מוחלט, זה בלוף של הנשים הללו, חפותו כבר יצאה לאור.
מה שאתה עשית עכשיו זה מעשה נבלה, הוצאת שם רע ואיזכור דברים שלא ארעו אלא רק דברים שהוא רק לכאורה נתבע עליהם, מי שמך לשופט, הסנגור, הקטגור, הסוהר והתליין גם יחד?
מאידך, אין לי מילים טובות על "הרב" מצגר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #5 ב- : נובמבר 02, 2009, 07:04:40 »
אלקשי - זה שהתפרסם עליהם דברים כאלה חס וחלילה לא אומר שזה נכון (בקשר לשורה הראשונה)

בקשר לסרט שמראה חלק מה"הנהגה" ההיא כביכול של מועצת פשע ...אכן אין מילים

בקשר לגינוי ... מסכים עם דברי הגולה בארץ ... אך על מנהיג לומר את האמת

אולי דבריהם מוסבים על עניין הפגיעה בשטרנהייל ... שאת זה הם מגנים,  אם אכן נכון הדבר, ואם כן, בכל אופן יש הבדל

הרב מאיר כהנא זצ"ל הי"ד היה נגד פגיעה פיזית בשמאלנים ... לא משנה כמה מטומטמים ורשעים הם כגון אותו שטרנהייל , אך אין שום הוכחה שמלכתחילה הוא עשה את הדבר, הרי הוא גם הודה בדברים אחרים שמלכתחילה השב"כ עצמו מודה שהוא לא עשה ,אז אם העדות שלו לא קבילה במקרים ההם (הירי באותו מועדון סדום ועמורה שמחנך ילדים לקלקול מוסרי) ,למה שהיא תהיה קבילה במקרה של שטרנהייל?

בקשר למקרי הפגיעה בערבים ומסיונרים שמנסים להלביש אותם עליו -  אם הוא עשה אותם או לא עשה אותם ,לא צריך לגנות אותם ... על מנהיג לומר את האמת גם אם היא קשה , ואם הוא לא יכול, עדיף שלא יעסוק בפוליטיקה

בס''ד

האם שמת לב כי ה''רב'' שלמה אבינר שיתף-פעולה עם השב''כ וכוחות הרשע בעת גירוש אחינו היקרים מבתיהם ומנחלתם ?? וגם ה''רב'' יונה מצגר הוא אחד ה''רבנים'' סוכני השב''כ שהופיעו שם !! זה לא הספיק לך להבין מי הם?
ראית את המגרשים הנלוזים עם הכתובת ''רב'' על השכפץ ?. הייתי מעדיף את הגלימה של השיח' מחמוד אזזהאר (מבכירי חמא''ס ) יש''ו שר''י ! לפחות אז היינו יודעים שעומד מולנו  אוייב ! ולא אוייב צבוע המתחפש ל ''רב'' ! אותנו הקב''ה חנן בחוש לדעת מיהם חכמי-ישרא'ל האמיתיים ! וזה המשתמש בתואר ''רב'' בכדי לבצע מעשי עוולה כאלה ,עליו אומרת הגמרא ''נבילה טובה הימנו'' ! יש לנדותו מקהל ישרא'ל ולהתרחק ממנו כפי שמתרחקים ממצורע ר''ל !!

הגולה בארץ  :)                                                                 
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
הרבנים הקדושים מצגר ואבינר מגנים את יעקב ט
« להגיב #6 ב- : נובמבר 02, 2009, 10:07:59 »
האלקשי, ישר כח אדיר על פרסום האשכול!

אני מסכים לחלוטין עם דבריו של הגולה בארץ בנושא. אני הפסקתי להאמין למשתפי"ם של הממסד (גם אם הם חובשים כיפהל'ה לראשם) אחרי כפר מיימון. אין להם שום לגיטימציה פוליטית בעיניי, בטח שלא סמכות דתית-הלכתית. הם מבזים אותנו ומייצגים את האינטרסים הפרטיים שלהם ללא מורא וללא משוא-פנים. הם ההיפך הגמור מכל מה ששליחי-"ציבור" (וודאי כאלה הראויים לתואר "רב") אמורים לייצג.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 02, 2009, 14:17:50 »
הגולה -ראיתי את הסרט לפני כמה זמן, לא זכור לי שהרב מצגר הופיע שם , אתה מוזמן לציין בערך באיזה דקה בסרט הוא מופיע
אני בסך הכל אמרתי שזה שהאשימו אותם במה שהזכיר האלקשי בשורה הראשונה של הודעתו לא אומר שזה נכון

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : נובמבר 02, 2009, 14:33:23 »
האלקשי, התביעה כלפי הרב אבינר הוכחה כשקר מוחלט, זה בלוף של הנשים הללו, חפותו כבר יצאה לאור.
מה שאתה עשית עכשיו זה מעשה נבלה, הוצאת שם רע ואיזכור דברים שלא ארעו אלא רק דברים שהוא רק לכאורה נתבע עליהם, מי שמך לשופט, הסנגור, הקטגור, הסוהר והתליין גם יחד?
מאידך, אין לי מילים טובות על "הרב" מצגר.

זו הטרדה שקשה להוכיח מבחינה חוקית-משפטית, אבל אין חולק על כך שאבינר
נהג כאחרון הפושטקים כלפי הנשים הנשואות הללו.

ואף על פי שהבנאדם סוטה, לא הייתי נטפל אליו לולא היה שם עצמו לנציג היהדות
לקטגור ולתליין במקרה זה ובמקרים אחרים.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 02, 2009, 14:35:46 »

אם לברוך מרזל מותר לחלוק על מו"ר הרב כהנא בנושאים מסוימים, גם לי מותר.

אגב, גם שטרנהל הוא לא בדיוק יהודי. הוא יהודי מומר, שהוטבל
לנצרות על ידי הכנסיה הקתולית והיה נוצרי פעיל במשך שנים.

מנותק אפליית השמאל

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : נובמבר 02, 2009, 17:16:14 »
הקיצוניות עברה את הגבול...
לא היתה לו שום הצדקה או הסמכה מצד היהדות לעשות את זה .. נהפוך הוא.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : נובמבר 02, 2009, 18:47:17 »
^
אתה ממש בדיחה
גם להסכם אוסלו לא הייתה שום הצדקה ובכל זאת ביצעו אותו ונרצחו אלפי יהודים.
יש לך מושג כמה מעצרים יש ביהודה ושומרון של ערבים שמנסים לפגוע בחיילים?
כמה פעמים מוצאים בבתים של ערבים אמצעי לחימה?!
כמה פעמים מוצאים במעברים של מחסומים סכינים על ערבים?!
פעם ב100 שנה זה קורה אצל יהודי אז הפנים שלו מופיעות בכל עיתון בארץ
כמה צביעות...

מנותק אפליית השמאל

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : נובמבר 02, 2009, 19:03:23 »
^
אתה ממש בדיחה
גם להסכם אוסלו לא הייתה שום הצדקה ובכל זאת ביצעו אותו ונרצחו אלפי יהודים.
יש לך מושג כמה מעצרים יש ביהודה ושומרון של ערבים שמנסים לפגוע בחיילים?
כמה פעמים מוצאים בבתים של ערבים אמצעי לחימה?!
כמה פעמים מוצאים במעברים של מחסומים סכינים על ערבים?!
פעם ב100 שנה זה קורה אצל יהודי אז הפנים שלו מופיעות בכל עיתון בארץ
כמה צביעות...

אז מה ? אני תומך בהסכם אוסלו ?
אל תגיד לאנשים שהם בדיחה , "ואהבת לרעך כמוך" היא מצווה חשובה שחייבים לקיימה להגיד שאני בדיחה זה מנוגד לזה..

צביעות ? איזו צביעות ?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : נובמבר 02, 2009, 19:05:14 »
אז מה ? אני תומך בהסכם אוסלו ?
אל תגיד לאנשים שהם בדיחה , "ואהבת לרעך כמוך" היא מצווה חשובה שחייבים לקיימה להגיד שאני בדיחה זה מנוגד לזה..

צביעות ? איזו צביעות ?

תברר מה הפירוש של אהבת לרעך כמוך לפני שאתה משתמש בכך כטיעון.

מנותק אפליית השמאל

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : נובמבר 02, 2009, 19:06:43 »
תברר מה הפירוש של אהבת לרעך כמוך לפני שאתה משתמש בכך כטיעון.

אני חושב שאני יודע אותו מספיק טוב..

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : נובמבר 02, 2009, 19:12:17 »
אני חושב שאני יודע אותו מספיק טוב..

ואהבת לרעך כמוך - שקורה למישהו משהו טוב לשמוח כאילו שזה קורה לך. מה זה קשור לענייין?  וזה תקף ליהודים כלפי יהודים.

מנותק אפליית השמאל

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : נובמבר 02, 2009, 19:26:20 »
ואהבת לרעך כמוך - שקורה למישהו משהו טוב לשמוח כאילו שזה קורה לך. מה זה קשור לענייין?  וזה תקף ליהודים כלפי יהודים.

זה ממש לא הפירוש של ואהבת לרעך כמוך . חס ושלום .
העניין הוא לאהוב מישהו כמוך ולגמול לו טובה כמו שאתה היית רוצה שיגמלו לך.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : נובמבר 02, 2009, 19:32:51 »
בס"ד

זה ממש לא הפירוש של ואהבת לרעך כמוך . חס ושלום .
העניין הוא לאהוב מישהו כמוך ולגמול לו טובה כמות רוצה שיגמלו לך.

M4a1, אענה לך בהמשך לגבי שרון.

--------------

הפירוש של ואהבת רעך לכמוך, הוא מצווה לאדם (אדם מלשון תפקיד, היהודים הם ממשיכי התפקיד של אדם, לא בני אדם), הוא לאהוב לרעיו (אהבה - א - גוף שני, את/ה, הבה - לתת, להביא) כמו שהיה רוצה שיאהבו לו.

עיין ספר המצוות להרמב"ם.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : נובמבר 02, 2009, 21:38:47 »
אפליית השמאל - הצדקה והסמכה לאיזה עניין בדיוק ?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #19 ב- : נובמבר 02, 2009, 22:46:00 »
האלקשי, ישר כח אדיר על פרסום האשכול!
אני מסכים לחלוטין עם דבריו של הגולה בארץ בנושא. אני הפסקתי להאמין למשתפי"ם של הממסד (גם אם הם חובשים כיפהל'ה לראשם) אחרי כפר מיימון. אין להם שום לגיטימציה פוליטית בעיניי, בטח שלא סמכות דתית-הלכתית. הם מבזים אותנו ומייצגים את האינטרסים הפרטיים שלהם ללא מורא וללא משוא-פנים. הם ההיפך הגמור מכל מה ששליחי-"ציבור" (וודאי כאלה הראויים לתואר "רב") אמורים לייצג.
אני לא רוצה להזכיר בכלל מי שיתף פעולה עם הממסד בסוכות האחרון שהפרסקי טרח לעלות לסוכתו של הרב אלישיב, אותו רב, אגב, שדחף במלוא השפעתו ואונו, את בחירתו של "הרב" יונה מצגר, הלאה הצביעות.
זו הטרדה שקשה להוכיח מבחינה חוקית-משפטית, אבל אין חולק על כך שאבינר
נהג כאחרון הפושטקים כלפי הנשים הנשואות הללו.
ואף על פי שהבנאדם סוטה, לא הייתי נטפל אליו לולא היה שם עצמו לנציג היהדות
לקטגור ולתליין במקרה זה ובמקרים אחרים.

אדם הוא בחזקת חף מפשע כל עוד לא הוכח אחרת.
אינני יודע אם הרב נהג שם "כפושטק" כפי שאתה מגדיר, לא אתה ולא אני היינו שם כדי לשמוע את הדברים ממקור ראשון, לעיתם במקרים מסויימים נאמרים דברים שנתנים לפירוש או הבנה לכמה כיוונים, מה גם שהיו לא מעט נשים אצל הרב אבינר בעבר, להתייעצויות הלכתיות ואחרות ברמת דעת תורה, ומעניין שאף אחת אחרת חוץ מאותם שניים שהיו שם ביחד! לא התלוננה על דבר כזה, ומכיוון שלא ניתן בנמקרה זה להסיק מהפרט אל הכלל בשום מקרה תנאי או אופן, אני מפציר בך לחזור ללמוד את הלכות לשון הרע של החפץ חיים, נדמה לי שבסיבוב הקודם פיספסת כמה דברים שם .  
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : נובמבר 02, 2009, 23:49:11 »
אני לא רוצה להזכיר בכלל מי שיתף פעולה עם הממסד בסוכות האחרון שהפרסקי טרח לעלות לסוכתו של הרב אלישיב, אותו רב, אגב, שדחף במלוא השפעתו ואונו, את בחירתו של "הרב" יונה מצגר, הלאה הצביעות.
אדם הוא בחזקת חף מפשע כל עוד לא הוכח אחרת.
אינני יודע אם הרב נהג שם "כפושטק" כפי שאתה מגדיר, לא אתה ולא אני היינו שם כדי לשמוע את הדברים ממקור ראשון, לעיתם במקרים מסויימים נאמרים דברים שנתנים לפירוש או הבנה לכמה כיוונים, מה גם שהיו לא מעט נשים אצל הרב אבינר בעבר, להתייעצויות הלכתיות ואחרות ברמת דעת תורה, ומעניין שאף אחת אחרת חוץ מאותם שניים שהיו שם ביחד! לא התלוננה על דבר כזה, ומכיוון שלא ניתן בנמקרה זה להסיק מהפרט אל הכלל בשום מקרה תנאי או אופן, אני מפציר בך לחזור ללמוד את הלכות לשון הרע של החפץ חיים, נדמה לי שבסיבוב הקודם פיספסת כמה דברים שם .  

בס''ד

נץ, שלמה אבינר אמר אלף פעמים לפני הגירוש בגוש קטיף שהוא מתנגד לאלימות נגד יהודים. אם תרצה, אוכל לתת לך קישורים להרצאות שלו בעניין. הוא הדגיש שוב ושוב שחייבים להתייחס לחיילים המגרשים ולשוטרים המגרשים באהבה ולא בשנאה או אלימות.

אך שלמה אבינר הרשע בעצמו השתמש באלימות נגד נער יהודי שחסם רכב צבאי במשך הגירוש בגוש קטיף. נער יהודי רצה לחסום בגופו את הגירוש כמיטב יכולתו ואבינר הכה אותו.

"כל המרחם על אכזרים סופו שיתאכזר על רחמנים" אמרו חז''ל. אותו אבינר שכל כך מתנגד לאלימות כלפי חיילים ושוטרים מגרשים אכזרים - אותו אבינר מתאכזר ומשתמש באלימות נגד נער יהודי טוב.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : נובמבר 03, 2009, 00:16:56 »

אתה צודק, כל אדם זכאי עד שתוכח אשמתו.

אבל במקרה דנן, מכיון שאני גם מכיר אחת הנשים המדוברת (אשתו של הרב עידוא אלבה)
וגם יודע שאבינר למעשה לא בדיוק הכחיש את הדיבורים הסוטים שלו, וכן מכיון שמדובר
באיש מושחת בעוד מגוון רחב של נושאים - אני מרשה לעצמי לשפוט אותו לכף חובה.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : נובמבר 03, 2009, 07:40:13 »
בס"ד
אסור לצאת נגד רבנים ולקלל אותם יש לו דעת תורה והוא  למיד חכם עצום חלילה מלדבר עליו
יש הרבה שמועות שקריות שמפיצים לא צריך להאמין לכל דבר וכבר הרבה רבנים יצאו נגד כ הלשון הרע על הרב אבינר
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק אפליית השמאל

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : נובמבר 03, 2009, 14:41:20 »
אפליית השמאל - הצדקה והסמכה לאיזה עניין בדיוק ?

לרצח .

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #24 ב- : נובמבר 03, 2009, 17:22:36 »
בס''ד

נץ, שלמה אבינר אמר אלף פעמים לפני הגירוש בגוש קטיף שהוא מתנגד לאלימות נגד יהודים. אם תרצה, אוכל לתת לך קישורים להרצאות שלו בעניין. הוא הדגיש שוב ושוב שחייבים להתייחס לחיילים המגרשים ולשוטרים המגרשים באהבה ולא בשנאה או אלימות.

אך שלמה אבינר הרשע בעצמו השתמש באלימות נגד נער יהודי שחסם רכב צבאי במשך הגירוש בגוש קטיף. נער יהודי רצה לחסום בגופו את הגירוש כמיטב יכולתו ואבינר הכה אותו.

"כל המרחם על אכזרים סופו שיתאכזר על רחמנים" אמרו חז''ל. אותו אבינר שכל כך מתנגד לאלימות כלפי חיילים ושוטרים מגרשים אכזרים - אותו אבינר מתאכזר ומשתמש באלימות נגד נער יהודי טוב.
חיים, עם כל הכבוד, לא עם כל דעותיו של הרב אבינר אני מסכים, רחוק מזה, הוא ראה בפעולתו של הנער משהו מסוכן ופעל נגד זה, כנראה טעה, אבל לא על זה דברתי אלא למה שאמר האלקשי, על היחס לממסד ולאליטה  של הרב אבינר, זה כבר נושא אחר לדיון, לגמרי.
זה כמו שאני יכול להביא דוגמא ממישהו שעצר ב"אלימות" מישהו אחר שרצה לתקוע לעצמו כדור בראש, האם גם אז תגנה את מפעיל האלימות? ולא שלשני המעשים יש אותו משקל, אבל ברגע שמפעיל האלימות רואה שהשני הולך לעשות מעשה אלים (שהוא מתנגד לו, בין אם כלפי עצמו או כלפי אחרים) ורואה בכך פגיעה בל המפעיל בעצמו או בסביבתו, למפעיל האלימות יש הצדקה, הרי בדיוק באותו מידה יכול לבא אליך מישהו אחר ולומר- הנח לו להתאבד, הוא רוצה לירות לעצמו בראש, הוא לא פוגע באחרים, אז תפאדל, ומי אתה שתפעיל מולו אלימות כדי לעצור אותו?!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל