כתב נושא: שאלות לאפריקוט ולנץ ולמי שרוצה.  (נקרא 2910 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
שאלות לאפריקוט ולנץ ולמי שרוצה.
« ב- : פברואר 28, 2007, 23:49:42 »
האם לדעתכם ישראל צריכה לנהוג לפי חוקים ואמנות בינלאומיות:אמנת ג'נבה הרביעית,אמנת האג.
הערבים והמוסלמים מפירים אותם בנוגע לשבויי מלחמה,שימוש בטרור ופגיעה באוכלוסיה אזרחית.
חיים בן פסח טוען שלא ומצידו שימותו אלף ערבים ולא יהודי אחד?
האם על ישראל לקחת בחשבון את דעת הקהל הבינלאומית?את האו"ם?או שעם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב?
האם עלינו להרוג כל מחבל או כל נושא נשק במקום?
האם עלינו להשתמש בנשק שאסור לשימוש?נשק לא קונבנציונלי,כדורי הולופוינט,מצרר,נפלאם,גז שחור.
האם יש ערבים חפים מפשע ובלתי מעורבים או שהם עמלק?

בייקר

• אורח
« להגיב #1 ב- : פברואר 28, 2007, 23:54:32 »
אגב אפריקוט תוכל לכתוב לנו ערכים בישראפדיה שתקום בס"ד בקרוב.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #2 ב- : פברואר 28, 2007, 23:58:25 »
אני  חושב  שלפעמים כן וגם לא
כי  יש  בחוקים של הארגונים הללו  חוקים לא  הגיוניים
קח לדוגמא את המצב בשטחים
אני חושב שזה מלחמה לכל דבר
וזה  שאין להם יכולת להשמיד אותנו זה לא אומר שצריך לרחם עליהם(אני מדבר על הערבים בשטחים)
יש  להם כוונות השמדה ברורות
אז אני  חושב  שצריך להכינס בהם בכל הכוח ללא  רחמים
במלחמה אין חוקים זו דעתי
הטרוריסטים מבינים את הראש הבין לאומי אבל אנחנו כח'ברה  מודרנית מתכחשים לזה שהם שמים פס על כל חוק  מלחמתי
ואני  חושב שזו אחת  הסיבות למה אנחנו סובלים מהטרור
אנחנו כל כך רוצים לשפר תתדמית בקהל הבין לאומי ומה התוצאה היא ההפך הגמור ממה  שרצינו
ראינו  את זה  במלחמת לבנון בקיץ שעבר

"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

בייקר

• אורח
« להגיב #3 ב- : מרץ 01, 2007, 00:01:59 »
יש חוקי מלחמה אפילו ביהדות.הרמב"ם פרסם הלכות מלחמה ויש חוקים.למשל פגיעה בחפים מפשע היא פשע מלחמה.
השטחים נחשבים לכבושים ולכן אין זאת מלחמה כי אין מדינה שם.ישראל נחשבת לכובש.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #4 ב- : מרץ 01, 2007, 00:06:59 »
אני לא התכוונתי  לטבוח בכל בן אדם
אבל עם יש מלחמה  אותם אנשים חפים מפשע צריכים לברוח למקום מחסה
למה  שחייל שלנו ייסתכן בשביל מישהו שהזהירו אותו  לפני
והטרוריסטים משתמשים באזרחים כמגן
ואני מתאר לעצמי שאותם אזרחים חפים מפשע מקבלים איומים שלא ייברחו
וזה מצב באמת קשה
כמו המיקרה שקרה לפני כמה חודשים שצה"ל רצה לחסל אחד מהמבוקשים ורבבות אזרחים וגם כומר ונזירה באו כמגן אנושי
וצה"ל לא ביצא את החיסול

« עריכה אחרונה: מרץ 01, 2007, 00:09:27 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק Apricot

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : מרץ 01, 2007, 00:33:07 »
עשית ממני סלבריטי :0
זה דיי מחמיא :)

ממ...האמתי שהידע שלי לא כזה עצום כמו שציינת בדיון ההוא...סתם קראתי ועיינתי הרבה בקשר לסכסוך הישראלי-ערבי וגיבשתי דעות...
למשל קראתי פה תגובות של נץ בקשר לידע בנשקים של ישראל ומדינות ערב - ונראה שהוא מתמצא עד מאוד

בכל מקרה בקשר לשאלות

ישראל צריכה לכבד הסכמים ואמנות לפי דעתי
ישראל הינה מדינה מערבית ומתקדמת - הערבים אמנם משתמשים בטקטיקות המלוכלכות ביותר (כמו ניצול הסבל של האוכלוסיה הערבית בשטחים כדיי שיבצעו עבורם פיגועים בתוך שטח ישראל) - אבל אין לישראל ליפול בפח ולהתחיל לשלח את זעמה ולפגוע בחפים מפשע

יש 2 סיבות למה אין לפגוע בחפים מפשע

1. הערבים משתמשים בפלסטינים בתור שעיר לעזאזל , הם מעוניינים שהם יפגעו, הם מעוניינים שהם יסבלו , בשטחים יושבים צי של צלמים זרים שרק מחפשים לצלם פלסטינים אומללים סובלים מידי חיילי צה"ל - כל פעם שנפגע אזרח פלסטיני חף מפשע - זה פרס לפרופוגנדה הערבית האנטי ישראלית
תכנסו לאתר האנטישמי המזעזע Jew Watch - תקראו את התכנים שם ותראו איך הם מנצלים את המצב הפלסטיני להפצת האנטישמית האערסית שלהם - אם הפלסטינים לא יסבלו , לא יהיה לה "חומר תעמולתי משכנע"

2. בסופו של דבר זה לא מוסרי, לא כל הערבים הם "רעים" או "תומכי טרור" - בסופו של דבר הם גם אנשים שדואגים לפרנסתם - המנוולים ביניהם הם אנשים כמו ראאד סלאח שנואם נאומים לפתיחת אינתיפאדה שלישית וחי בעולם של חלומות ואשליות שישראל מנסה להרוס את אל - אקצה
נכנס גם העניין של ההסטה בתקשורת, עוד סוג של רעל של המנהיגים הערביים שהם מנסים להפיח רוח לחימה בתושבים הפלסטינים לבצע עוד מעשי טירוף וטרור מבלי להבין שהם הורסים את החיים של עצמם

ישראל תמיד תהייה יותר טובה מן הערבים
ראה את חילופי השבויים - אלפי אסירים עבור חייל אחד
הערכת החיים אצלנו הרבה יותר גבוהה - וזה מדוע אנו תמיד נהייה יותר טובים
אנו לא מחנכים את הילדים שלנו לשנאה - אנו לא משקים את השדות שלנו בדם - זה למה עמדנו איתנים מול הערבים 60 שנה

ראה את הרשות הפלסטינית , הם חינכו את ילדיהם בשנאה, בהסטה, ברצון לנקמה והרג - מה הפלא שהם התחילו לאכול אחד את השני?
דרך החיים שהם פיתחו התפוצצה להם בפרצוף

בקשר לשאלה של הבידוד
לא חושב שישראל צריכה להתבודד....תראה את צפון קוריאה...בידוד זה מזיק - העולם של ימינו אינו עולם התנ"ך, הוא פועל על קשרים כלכליים גלובליים...לא ניתן לחיות בבידוד , אני מאמין

בקשר לשאלה של עמלק, אני לא דתי למען האמת, קשה לי לענות על השאלה , למיטב ידיעתי עמלק היו עם שתקף את עם ישראל בשעת הליכתו במדבר - לא נראה לי שניתן לעשות היום הקשרה של עמלק לערבים...

לדעתי צריך להפיל את המנהיגים הערבים הדיקטטוריים , אסד, המלך עבדאללה הירדני , מובארק הפרעה המצרי , אחמדינג'אד שכולנו אוהבים
ולמחוק מכל פני האדמה כל זכר לנבלות חיזבאללה את חמאס את הג'יהאד האיסלאמי

אבל למחוק את כל הערבים? - לא נראה לי כמו משהו אנושי במיוחד למען האמת

בקשר לאו"ם....האו"ם הוא בדיחה עלובה - בשנת 1994 התבצע רצח העם המהיר ביותר בהיסטוריה האנושית ברואנדה - מליון הרוגים ב100 ימים - האו"ם ידע על זה - ושתק
מדוע?
כי ברואנדה אין נפט , אין כסף, אין אינטרס להתערב שם

למה האו"ם מתעסק בענייני ישראל והערבים כל ימיו? כי הערבים טובעים בכסף , יש להם השפעה , הם משפיעים בעולם הזה, זה למה האו"ם מנסה להתערב - האו"ם למעשה שומר על הכיס של המעצמות מלא ונפוח - ובשביל זה צריך את הערבים

אם לא היה לערבים כסף - האו"ם לא היה פוזל לפה

ישראל צריכה להקשיח את עמדותיה בקשר לאו"ם, להבהיר לו כמה נקודות, להפסיק להיות סמרטוט -  אך עם זאת לא להתסכן בבידוד, בידוד לעולם לא יועיל

מממ...בקשר לשאלה של המחבלים....ובכן כל מחבל רצוי שייהרג - אם יחיה רק יפגע בנו לא?
כל נושא נשק - אם הנשק מכוון נגדנו - האם נעמוד ונחכה שירה בנו? עדיף לירות לפניו

בקשר לנשק לא קונבנציונלי - כדאי להשתמש בו במידה ורק בשעת חירום, כדיי להציל את עצמנו , ככה אני חושב לפחות

מצטער שאין סדר
אני דיי עייף
ואני גם לא אדם מסודר בכללית x_X
אורי אבנרי - דע זאת - אתה פסיכי, אתה משוגע

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
« להגיב #6 ב- : מרץ 01, 2007, 03:41:42 »
אגב אפריקוט תוכל לכתוב לנו ערכים בישראפדיה שתקום בס"ד בקרוב.

נראה לי כל הישראפדיה הזה זה סתם תעלול יחצנות מבריק אני שומע על זה המון זמן כבר אבל זה רק שמועות

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #7 ב- : מרץ 01, 2007, 08:08:03 »
ציטוט
האם לדעתכם ישראל צריכה לנהוג לפי חוקים ואמנות בינלאומיות:אמנת ג'נבה הרביעית,אמנת האג.
כן, אבל בתנאי שהן לא סותרות את ההלכה.  אם יש סתירה בין "אמנה" זו או אחרת ובין ההלכה, "יקוב הדין את ההר".  אין פה פשרות.

ציטוט
הערבים והמוסלמים מפירים אותם בנוגע לשבויי מלחמה,שימוש בטרור ופגיעה באוכלוסיה אזרחית.
כמובן!  מפני שכל האמנות המערביות ה"נאורות" הללו סותרות את הקוראן המלוכלך, ולמוסלמים כן יש את האומץ לקרוא תגר נגד המערב ולדבוק בזוהמה האיסלמית שלהם, ואילו אנו, אור לעמים, שאמורים לדבוק בתורתנו הקדושה ולא להיכנע לגוים, לא עושים מכיוון שפוחדים מפני "מה יגידו הגוים".  נוצר הרושם שהדבקות של המוסלמים בשקר חזקה יותר מהדבקות שלנו באמת!  חילול השם!

ציטוט
חיים בן פסח טוען שלא ומצידו שימותו אלף ערבים ולא יהודי אחד?
טעות בידך.  חיים מאמין, בדיוק כמו הרב כהנא הי"ד, שכל המוסלמים בעולם אינם שווים את חייו של יהודי אחד.

ציטוט
האם על ישראל לקחת בחשבון את דעת הקהל הבינלאומית?את האו"ם?או שעם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב?
יפה!  אני רואה שהפורום השיג את מטרתו---ענית לעצמך.

ציטוט
האם עלינו להרוג כל מחבל או כל נושא נשק במקום?
עוד שאלה רטורית.

ציטוט
האם עלינו להשתמש בנשק שאסור לשימוש?נשק לא קונבנציונלי,כדורי הולופוינט,מצרר,נפלאם,גז שחור.
אסור ע"י מי?!  איפה בדיוק בתורה נאסר השימוש בנשק "לא קונבנציונלי" נגד צוררי ישראל?  קידוש השם מקדש את האמצעים.  המלה "קונבנציה" בלע"ז באה מלשון הסכמה, by convention.  ה"הסכמות" וה"הבנות" של בני אנוש נפסדים הם כלום לעומת התורה הקדושה, והיא ורק היא תכתיב לעם ישראל איך הוא יתיחס אל בני ברית ואל אויבים.

ציטוט
האם יש ערבים חפים מפשע ובלתי מעורבים או שהם עמלק?
כמובן שיש ערבים חפים מפשע, אבל למי יש זמן ואמצעים לברור את הערבים ה"טובים" מבין הערבים ה"רעים"?  בכל מקרה, גם לערבים "טובים" אסור לחיות בא"י, אלא אם כן הם מקבלים עליהם את הלכות הגוי בא"י (מסים ועבדות) ולא מהווים איום מספרי.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
« להגיב #8 ב- : מרץ 01, 2007, 09:01:57 »
כולם כאן סלבריטס.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #9 ב- : מרץ 01, 2007, 12:34:16 »
כולם כאן סלבריטס.
נץ הראשי ;)
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : מרץ 01, 2007, 22:39:47 »
לדעתי לא מכיוון שכל האנשים והמדינות שחוקקו את החוקים האלה לא ידעו מלחמה 60 שנה (חוץ מארהב ועוד כמה, אבל בעיקר אירופה) .
אנחנו במצב שאנחנו נלחמים בחוקים שיגרמו למוות של חיילי צבאנו, האם זה שווה להילחם ע"פ החוקים בזמן שהאויב לא? שלנו מתים חיילים רק בגלל שכמה אנשים במשרד מאוורר החליטו שהם יודעים הכל? זה שטויות לדעתי צריך לצאת מההתחייבות של כל האמנות האלה, הן רק פוגעות באנו, כאילו שנאט"ו (הברית הצפון אטלנטית) פעלה לפי האמנות האלה במלחמת קוסובו שהם הפציצו מרכזי ערים מלאים באזרחים (תושבי קוסובו הם מוסלמים אבל זה לא לעניין). באמת שזה לא הוגן שבוחנים אותנו בזכוכית מגדלת וכל שניה עושים לנו נו נו נו ונותנים כאפה בטוסיק בזמן שהפעולות האלה הצילו חיים, שילכו לעזאזל, האם רוסיה פעלה לפי האמנות בצ'צ'ניה (שגם הם מוסלמים אבל שוב זה לא לעניין) כאשר הם רמסו הרים שלמות בעזרת הפגזות ?
ושוב, שילכו לעזאזל .