כתב נושא: הצדקת רצח יצחק רבין ?  (נקרא 13926 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #25 ב- : נובמבר 01, 2009, 04:32:21 »
בס"ד

א.) לא אקרא לזה רצח בשום פנים ואופן.

ב.) למרות שעוד לא גיבשתי דעה מגובית בהלכה היטב, לדעתי לטווח הארוך החיסול (שאין לי איתו כל בעיה מוסרית), בשונה ממך, אלמ (החיסול הציל בטווח הרחוק את הגולן שתכנן רבין למסור, ואם אינני טועה, גם את מזרח ירושלים שתכנן רבין למסור לערבים) עזר לפרופגנדה האנטישמית של השמאל והצליח להאליל את שמו של בכיר המרגלים הסובייטים בלבנט.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #26 ב- : נובמבר 01, 2009, 06:10:18 »
מאד ממליץ לצפות בווידאו הזה:

יגאל עמיר בראיון ראשון עם החוקרים בתחנת המשטרה, לאחר הירי.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #27 ב- : נובמבר 01, 2009, 13:00:33 »
בס"ד

א.) לא אקרא לזה רצח בשום פנים ואופן.

ב.) למרות שעוד לא גיבשתי דעה מגובית בהלכה היטב, לדעתי לטווח הארוך החיסול (שאין לי איתו כל בעיה מוסרית), בשונה ממך, אלמ (החיסול הציל בטווח הרחוק את הגולן שתכנן רבין למסור, ואם אינני טועה, גם את מזרח ירושלים שתכנן רבין למסור לערבים) עזר לפרופגנדה האנטישמית של השמאל והצליח להאליל את שמו של בכיר המרגלים הסובייטים בלבנט.

מה בדיוק "בשונה ממני"? איני רואה בפן המוסרי כל בעיה!
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #28 ב- : נובמבר 01, 2009, 13:06:47 »

אני לא מצדיקה רצח של אף יהודי בידיי יהודי. יהודי ברגע שהוא רוצח יהודי הוא לא יהודי מבחנתי...

ובקשר לרבין זה שהוא עשה למען המדינה מבחינה צבאית לא אומר לי כלום כי אם הוא רצה להקים מדינה למוסלמים הנתעבים *במדינת ישראל*
בעקיף הוא רצה בחיסול מדינת ישראל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #29 ב- : נובמבר 01, 2009, 18:05:29 »
מאד ממליץ לצפות בווידאו הזה:

יגאל עמיר בראיון ראשון עם החוקרים בתחנת המשטרה, לאחר הירי.

גם בחקירה הוא חד משמעית אומר שהוא הרג אותו ואז הוא ממלמל משהו על כדורי סרק הוא סותר את עצמו.

מה שהיה זה שיגאל עמיר דיבר עם איש שב"כ שהסית אותו לרצח אבל זה לא משנה יגאל עמיר לחץ על ההדק והוא אשם בחיסול רבין. אם הדבר טוב או לא, נתמך ע"י התנ"ך או לא או אפילו עזר למדינה או לא זה לא משנה כרגע, מה שחשוב זה העובדה שהוא ירה בו, אני אישית מאמין ומקווה שהוא ישתחרר אבל אין שום אמת בקונספירציות.

וגור אריה,

איפה הבעייתיות בכך שהוא נורה בעמוד השדרה? זה לא שהוא מתהלך למכונית.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #30 ב- : נובמבר 01, 2009, 22:54:50 »
איפה הבעייתיות בכך שהוא נורה בעמוד השדרה? זה לא שהוא מתהלך למכונית.
בשל העובדה שהוא נורה בעמוד השדרה אחרי שעת ההגעה המתועדת בבית החולים איכילוב, והוא נורה מלפנים מטווח אפס!! מה שסותר מיידית את האשמת עמיר ב"רצח", רבין היה בעברו סוכן רדום סובייטי שגורמים בתוך השב"כ (+גורמים באליטה השלטת של הערב רב המאסוני שרצו את רבין בתור קדוש מעונה, בדיוק כפי שהשתמשו בארלוזורוב בשנת 1933 בשביל לקדם את שלטונם המוחלט בכל מערכות השלטון בעם) בדגש על יוצאי המחלקה לריגול נגדי, שרצו לסגור חשבון מאוחר עם מחתרת הקצינים של מפ"ם.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #31 ב- : נובמבר 02, 2009, 00:13:20 »
עמיר לא רצח את רבין:

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #32 ב- : נובמבר 02, 2009, 08:38:10 »
בשל העובדה שהוא נורה בעמוד השדרה אחרי שעת ההגעה המתועדת בבית החולים איכילוב, והוא נורה מלפנים מטווח אפס!! מה שסותר מיידית את האשמת עמיר ב"רצח", רבין היה בעברו סוכן רדום סובייטי שגורמים בתוך השב"כ (+גורמים באליטה השלטת של הערב רב המאסוני שרצו את רבין בתור קדוש מעונה, בדיוק כפי שהשתמשו בארלוזורוב בשנת 1933 בשביל לקדם את שלטונם המוחלט בכל מערכות השלטון בעם) בדגש על יוצאי המחלקה לריגול נגדי, שרצו לסגור חשבון מאוחר עם מחתרת הקצינים של מפ"ם.

לפי זה הוא נורה מאחור.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #33 ב- : נובמבר 02, 2009, 09:34:53 »

לפי זה הוא נורה מאחור.
סרטו הערוך של רוני קמפלר שהוצג לעולם כמה חודשים לאחר הרצח, הוא לא הוכחהל לכלום, מעבר לגיחוך עלוב.
הממצאים הפתולוגיים וכן כל הדו"חות הרפואיים האותנטיים מדברים על ירייה בודדת!! מלפנים מטווח אפס, כאשר השניים הנוספים נורו אח"כ.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #34 ב- : נובמבר 02, 2009, 09:39:48 »
סרטו הערוך של רוני קמפלר שהוצג לעולם כמה חודשים לאחר הרצח, הוא לא הוכחהל לכלום, מעבר לגיחוך עלוב.
הממצאים הפתולוגיים וכן כל הדו"חות הרפואיים האותנטיים מדברים על ירייה בודדת!! מלפנים מטווח אפס, כאשר השניים הנוספים נורו אח"כ.

יגאל עמיר מנשקו האישי ירה 3 כדורים ופצע גם מאבטח

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #35 ב- : נובמבר 02, 2009, 10:51:38 »
יגאל עמיר מנשקו האישי ירה 3 כדורים ופצע גם מאבטח
נניח שההנחה שלך הזו צודקת, איך אתה מסביר שבגופו של רבין נמצאו 3 כדורים ולא 2 על פי מה שאתה אמרת?
בדגש על העובדה ששוב, הכדור שישב לו תקוע בעמוד השדרה היה שונה משני הכדורים האחרים שפגעו בו, וכן העובדה שהממצאים הרפואיים אומרים במפורש, שהוא נורה מלפנים מטווח אפס.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #36 ב- : נובמבר 02, 2009, 11:07:22 »
נניח שההנחה שלך הזו צודקת, איך אתה מסביר שבגופו של רבין נמצאו 3 כדורים ולא 2 על פי מה שאתה אמרת?
בדגש על העובדה ששוב, הכדור שישב לו תקוע בעמוד השדרה היה שונה משני הכדורים האחרים שפגעו בו, וכן העובדה שהממצאים הרפואיים אומרים במפורש, שהוא נורה מלפנים מטווח אפס.

רגע רגע אני מבולבל, כמה כדורים יגאל עמיר ירה? כמה נמצאו ברבין, איפה רבין נורה ואיפה עמיר עמד?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #37 ב- : נובמבר 02, 2009, 22:27:09 »
רגע רגע אני מבולבל, כמה כדורים יגאל עמיר ירה? כמה נמצאו ברבין, איפה רבין נורה ואיפה עמיר עמד?
יגאל עמיר על פי הסרט הערוך  של רוני קמפלר ועל פי עדות המאבטחים של השב"כ ואחרים שכולם שמעו וראו 3 יריות.
יגאל  נשפט והורשע בגין רצח ראש ממשלה ופציעת המאבטח יורם רובין!
בדו"ח הפתולוגי שהתקבל בועדת שמגר כתוב מפורשות שברבין נמצאו 3 כדורים (ואם המאבטח נפצע מאחד מהם והיה צריך לעבור ניתוח להוצאה של אותו כדור, איך לכל הרוחות נמצאו ברבין 3 כדורים ולא שניים שהם המקסימום על פי סברה זו שהיו יכולים להמצא ברבין?) כאשר הכדור הקטלני שגורם לחיסולו הוא כדור מסוג שונה לגמרי משני הכדורים האחרים שתקועים בתוכו במקומות פחות קריטיים, הכדור הזה מסוג הולופוינט פוגע ומרסק את עמוד השדרה ונתקע שם.
על פי הממצאים הבליסטיים שעולים מהממצאים הפתולוגיים, הדו"חות הרפואיים שנכתבו מיד לאחר הנסיונות להציל את חייו של רבין באיכילוב, בדו"ח הפטירה שהוצאה לרבין (בשניהם, לרבין הוצאו 2 דוחות פטירה, שיש הבדלים ביניהם, אלמנט חשוב  מאוד ואנומלי ביחס לכל אדם אחר עלי אדמות) נכתב כי הוא נפגע מלפנים!! על ידי כדור שלישי מטווח אפס (יגאל עמיר לא היה קרוב לטווח הזה אלא ירה או חשב שירה מטווח של כ-2 מטרים ברבין).
זמן הפגיעה ברבין על פי דו"ח הפטירה והדו"ח הפתולוגי עומד על 21:52, 22 דקות לאחר!! שיגאל עמיר כבר היה עצור בידי המשטרה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #38 ב- : נובמבר 02, 2009, 22:34:08 »
שאר הכדורים שפגעו ברבין גם פגעו בחלק האחורי של גופו?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #39 ב- : נובמבר 02, 2009, 23:06:11 »
שאר הכדורים שפגעו ברבין גם פגעו בחלק האחורי של גופו?
גם הם? גם בתוספת למה? הרגע אמרתי שהכדור הקטלני פגע מלפנים נקודה! כך שאין שום משהו נוסף מעבר לכך.
שני הכדורים האחרים נורו זמן רב אחרי שכבר הגיע לבית החולים, רבין הגיע על פי דו"ח הפתיחה הרפואי שלו, הנייר ראשון שמופק על יד בית החולים ברגע שמגיע אדם כזה לבית החולים, מדווח שהוא הגיע עם חור קליע בודד בבית החזה!! ז"א שרבין הגיע לאיכילוב עם כדור אחד בגוף בלבד!!!!!!
תעשה את החשבון לבד...
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #40 ב- : נובמבר 02, 2009, 23:40:54 »
יש הוכחות לזה ? מי פרסם את זה בכלל?
מאיפה לך לדעת שיש אמת בדברים האלה?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #41 ב- : נובמבר 03, 2009, 06:46:35 »
גם הם? גם בתוספת למה? הרגע אמרתי שהכדור הקטלני פגע מלפנים נקודה! כך שאין שום משהו נוסף מעבר לכך.
שני הכדורים האחרים נורו זמן רב אחרי שכבר הגיע לבית החולים, רבין הגיע על פי דו"ח הפתיחה הרפואי שלו, הנייר ראשון שמופק על יד בית החולים ברגע שמגיע אדם כזה לבית החולים, מדווח שהוא הגיע עם חור קליע בודד בבית החזה!! ז"א שרבין הגיע לאיכילוב עם כדור אחד בגוף בלבד!!!!!!
תעשה את החשבון לבד...

רבין נקבר עם 3 כדורים בגופו נכון?

אם 2 כדור היו מקדימה והשלישי מאחורה או הפוך העניין חשוד, אבל אם לא אז לא ממש.... בקשר לכל הניירת, אשמח לראות לזה תיעוד או משהו כי זה נשמע לי כמו תיאוריית קונספירציה שמבוססת על נדמה לי.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #42 ב- : נובמבר 03, 2009, 17:11:00 »
יש הוכחות לזה ? מי פרסם את זה בכלל?
מאיפה לך לדעת שיש אמת בדברים האלה?
רבין נקבר עם 3 כדורים בגופו נכון?

אם 2 כדור היו מקדימה והשלישי מאחורה או הפוך העניין חשוד, אבל אם לא אז לא ממש.... בקשר לכל הניירת, אשמח לראות לזה תיעוד או משהו כי זה נשמע לי כמו תיאוריית קונספירציה שמבוססת על נדמה לי.
תלחצו שניכם בגוגל - "פרופ' אריה זריצקי", ותבינו לבד מאיפה אני דולה את המידע, אני בכלל לא מדבר על תיאוריות קונספירציה נוסח ברי חמיש ודומיו, ממש לא.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #43 ב- : נובמבר 08, 2009, 12:17:17 »
תלחצו שניכם בגוגל - "פרופ' אריה זריצקי", ותבינו לבד מאיפה אני דולה את המידע, אני בכלל לא מדבר על תיאוריות קונספירציה נוסח ברי חמיש ודומיו, ממש לא.

פרופ' אריה זריצקי ירצה היום בערב-עיון מיוחד שיתקיים בנושא, ב-20:30 במדרשת אלון מורה. אי"ה, אני מגיע.

פרטים:

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #44 ב- : נובמבר 08, 2009, 22:43:15 »
פרופ' אריה זריצקי ירצה היום בערב-עיון מיוחד שיתקיים בנושא, ב-20:30 במדרשת אלון מורה. אי"ה, אני מגיע.

פרטים:

גם בשן, מצוין, אני הייתה בהרצאה משותפת שלו ושל חוקר עמית שלו, נתן גפן.
שניהם הגיעו ליישוב בו אני גר והעבירו שם הרצאה מעלפת (עם מצגת) על הממצאים, ללא ספק החכמתי מכל העניין, שווה כל שקל.
הם ממש לא קונספירטורים הזויים בשקל שסובלים מעודף זמן פנוי ופרנויה.
מדובר באנשי אקדמיה שקולים שפשוט לא קונים את הגרסא הרשמית של המדינה, זה הכל.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #45 ב- : נובמבר 09, 2009, 10:22:58 »
הייתי בהרצאה אתמול והיא הייתה מעלפת בטירוף!!! יצאתי משם עם ידיעה מוחשית נטולת כל הסתפקות ש-רעבין לא נרצח על-ידי יגאל עמיר בכיכר!!! והסרט של רוני קמפלר אכן היה ערוך ולא יכול להיות אחרת! כולכם חייבים לראות את ההרצאה הזאת! השב"כ העלים ומעלים מאיתנו ראיות בזדון ומשתיק את האנשים שיודעים את האמת. אני מקווה שההרצאה תעלה לרשת. היא חשובה באופן קריטי!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #46 ב- : נובמבר 09, 2009, 22:26:05 »
הייתי בהרצאה אתמול והיא הייתה מעלפת בטירוף!!! יצאתי משם עם ידיעה מוחשית נטולת כל הסתפקות ש-רעבין לא נרצח על-ידי יגאל עמיר בכיכר!!! והסרט של רוני קמפלר אכן היה ערוך ולא יכול להיות אחרת! כולכם חייבים לראות את ההרצאה הזאת! השב"כ העלים ומעלים מאיתנו ראיות בזדון ומשתיק את האנשים שיודעים את האמת. אני מקווה שההרצאה תעלה לרשת. היא חשובה באופן קריטי!
יפה מאוד, כן ירבו, חשוב מאוד שאנשים ייחשפו לממצאים, ולא ימשיכו להתהלך עם השקרים של הממסד ושל האליטה השלטת הבוגדנית.
יגאל עמיר לא פגע ברבין (הסוכן הסובייטי הרדום) כלל, השב"כ הוא גוף שמטרתו הוא הגנה על האליטה השלטת, הגרסא הישראלית למוחאבארת' הסורי של משפחת אסד.
עבדו עליכם, רימו אתכם, הגיע הזמן לה להתעורר למציאות ולהפיג את מסכת השקרים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #47 ב- : נובמבר 10, 2009, 11:12:10 »
יפה מאוד, כן ירבו, חשוב מאוד שאנשים ייחשפו לממצאים, ולא ימשיכו להתהלך עם השקרים של הממסד ושל האליטה השלטת הבוגדנית.
יגאל עמיר לא פגע ברבין (הסוכן הסובייטי הרדום) כלל, השב"כ הוא גוף שמטרתו הוא הגנה על האליטה השלטת, הגרסא הישראלית למוחאבארת' הסורי של משפחת אסד.
עבדו עליכם, רימו אתכם, הגיע הזמן לה להתעורר למציאות ולהפיג את מסכת השקרים.

כל מילה! :V:

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #48 ב- : נובמבר 10, 2009, 11:27:06 »
אתה צודק ב 100% אבל בשביל לגרום לשינוי צריך לעשות משהו (איזה מערכת הסברה שתצרף אלינו עוד חברים) הקצב שלנו איטי ולא מספק.
אני למשל מפיץ את התנועה בפורומים אבל ברור לי שזה לא מספיק. למה לא מתאחדים אוספים כסף מארגנים מרכז? (כמו משרד או משהו) וכד'.
או שעושים את זה ואני לא יודע?
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הצדקת רצח יצחק רבין ?
« להגיב #49 ב- : נובמבר 11, 2009, 09:29:42 »
^ התגובה הזאת מיועדת לדיון נפרד. אתה מוזמן לפתוח.