כתב נושא: אריאל שרון בדרך להתעוררות, האם בקדימה כבר מתכוננים לשובו של הלויתן ?  (נקרא 19690 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק spectator

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אריאל שרון בדרך להתעוררות, האם בקדימה כבר מ&#
« להגיב #75 ב- : אוקטובר 26, 2009, 15:27:39 »
ההתנתקות הייתה הכרחית, מדוע? כדי לקבל לגיטימציה לפעולות צה"ל.

השופט גולדסטון ואיתו רוב העולם לא מסכים שקיבלת לגיטימציה :P

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
M4 אתה כותב דברים מגוחכים שאינם ראויים לתגובה אפילו.. דברים כמו אם הוא היה
בריא הוא היהי עושה את עופרת יצוקה לפני 8 שנים.. הוא היה ראש ממשלה לפני 8 שנים!!
והוא לא עשה עופרת יצוקה אז על מי אתה חושב שאתה עובד? אריק שרון מאז הקדנציה השנייה
שלו לא פסק מלהלחם נגד היהודים ובעד האוייב! הוא הרס מאחזים דוגמת חוות גלעד ומצפה
יצהר(שב"ה נבנו שוב והיום מתנוססים לתפארת), רמס את העם היהודי וגנב מיליונים ואלי מילארדים
מהקופה הציבורית של העם היהודי.

האיש ראוי לכל בוז ואינו גיברו ישראל! הוא אינו מנהיג ולא נעליים ובטח שלא "מנהיג דגול"! מנהיג זה לא אחד שהוא פטריוט כשזה עוזר לו פוליטית וכשזה מזיק לו אישית אז הוא בוגד! מנהיג זה אחד שמוכן
למסור נפש ולעשות הכל למען עמו גם כשהוא נפגע מזה אישית!

שנית, אף אחד לא חולק על העובדה שהסיבה היחידה שהוא ניגש לגיערוש גוש קטיף זה כדי להנצל
מתיקים פליליים! לא נסיגה ולא אסטרטגיה! הוא החליט להחריב את ארץ ישראלכדי
להציל את עורו מן הכלא נקודה! עובדה היא שלאחר שגירש את גוש קטיף תוך הבטחה "שלא יהיו
עוד פינויים" הציע מיד "התכנסות"  כלומר גירוש כל תושבי יו"ש מבתיהם אך ברגע ששם
את ידו על חברון נדם עד היום האין זה פלא? נפלאות דרכי הבורא, בעצם גם לפני שגירש
את יושבי גוש קטיף הוא טען ש"דין נצרים כדין תל אביב"... אז על איזה "נסיגה אסטרטגית" אתה מבלבל לי את המח?

לא רק שנסיגה היא לא דבר אסטרטגי אלא היא תחילת המפלות "תחילת נפילה-ניסה"! חוץ מזה
נסיגה אסטרטגית פירושה נסיגה וכיבוש מידי הוא לא התכוון לסגת כדי לגבוש הוא נסוג ומיד דיבר על גירוש שאר יושבי יו"ש, לחינם הוא שם לצידו את שמאלמרט?

לחינם היועץ שלו היההעורך דין של הקזינו של ארגון הטרור פת"ח? לחינם מי שהוביל
את שרון והיה שותף אתו היה שותף בטרור של אש"ף ואפילו הרוויחו מהטרור של אש"ף?

ואם מדובר בנסיגה אסטרטגית מדוע הוא גירש והחריב את צפון הרצועה? צפון הרצועה היה מחובר לקו הירוק ולא היה מובלע בתוך
הערבים מדוע אותו הוא גירש?

ולסיום: די עם הבדיחה העלובה הזאת שאנחנו תלויים בתמיכת העולם פשוט די...

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ומדוע אני צריך לגיטימציה לפעולות צה"ל? אני צריך אישור מהאומות לחיות בארצי?
די עם הבדיחה העלובה הזאת! אף אחד לא תומך בנו כי אנחנו לגיטימיים אלא בגלל אינטרסים נקודה אם האינטרס ימשך תמשך
התמיכה והמסחר נקודה!

הוכחת את עצמך! אתה תומך בגירוש יהודים ותומך בהקמת מדינה לאוייב הערבי אך מנסה לדחוף לנו את זה בערמה אך חשפת את עצמך! אתה תומך בחורבן הארץ בכניעה לאומות
הרוצות להשמידינו והכל בטענה ש"זו עובדה קיימת" שום דבר לא עובדה קיימת מלבד בראש שלך!

המצב של ישראל היה טוב רק ואני מדגיש רק בשנים שארה"ב ואומות אחרות החרימו אותנו!
בכל השנים שארה"ב תמכה בנו היינו רק בשפל המדרגה! אז אל תבלבל לא לי ולא לאף אחד את המח עם השטויות שלך.

כיהודי אתה צריך להתבייש.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ומדוע אני צריך לגיטימציה לפעולות צה"ל? אני צריך אישור מהאומות לחיות בארצי?
די עם הבדיחה העלובה הזאת! אף אחד לא תומך בנו כי אנחנו לגיטימיים אלא בגלל אינטרסים נקודה אם האינטרס ימשך תמשך
התמיכה והמסחר נקודה!

הוכחת את עצמך! אתה תומך בגירוש יהודים ותומך בהקמת מדינה לאוייב הערבי אך מנסה לדחוף לנו את זה בערמה אך חשפת את עצמך! אתה תומך בחורבן הארץ בכניעה לאומות
הרוצות להשמידינו והכל בטענה ש"זו עובדה קיימת" שום דבר לא עובדה קיימת מלבד בראש שלך!

המצב של ישראל היה טוב רק ואני מדגיש רק בשנים שארה"ב ואומות אחרות החרימו אותנו!
בכל השנים שארה"ב תמכה בנו היינו רק בשפל המדרגה! אז אל תבלבל לא לי ולא לאף אחד את המח עם השטויות שלך.

כיהודי אתה צריך להתבייש.

דבר ראשון תרגיע את הדיבור שלך. אני עושה למען עמי בדיוק כמוך ואולי אפילו יותר.

אני תומך בגירוש יהודים? איפה אמרתי זאת. חזרי ואמרתי שאני נגד ההתנתקות ושהייתי פועל אחרת.

גם אני לא רואה סיבה שאנחנו צריכים לגיטימציה מהעולם, אישור מהגויים ותקרא לזה איך שבא לך. אבל רוב העם כן!!!!תבין את זה. אנחנו מיעוט, ומיעוט קטן וזניח.

והעובדה שתקום מדינה פלסטינית ידועה לכל הם נצחו ברגע שהתחלנו לדון עם אש"ף ברגע שהכרנו בישות הפלסטינית החלה הספירה לאחור.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
דבר ראשון תרגיע את הדיבור שלך. אני עושה למען עמי בדיוק כמוך ואולי אפילו יותר.

אני תומך בגירוש יהודים? איפה אמרתי זאת. חזרי ואמרתי שאני נגד ההתנתקות ושהייתי פועל אחרת.

גם אני לא רואה סיבה שאנחנו צריכים לגיטימציה מהעולם, אישור מהגויים ותקרא לזה איך שבא לך. אבל רוב העם כן!!!!תבין את זה. אנחנו מיעוט, ומיעוט קטן וזניח.

והעובדה שתקום מדינה פלסטינית ידועה לכל הם נצחו ברגע שהתחלנו לדון עם אש"ף ברגע שהכרנו בישות הפלסטינית החלה הספירה לאחור.
מה ידוע לך על מה אני עושה? ומה אתה עושה?

שנית אתה מתנגד לגירוש יהודים? לא אתה אמרת שההתנקות הייתה הכרחית כצעד אסטרטגי? לא אתה ניסית
להפיץ שקר כאילו שרון היה עושה עופרת יצוקה לפני 8 שנים בעוד שלפני 8 שנים הוא היה ראש ממשלה ולא עשה כלום?

מאיפה הבאת את הבדיחה המוצלחת או יותר נכון הלא מוצלחת הזאת? רוב העם תומך בטרנספר לערביי ישראל(75% ע"פ סקר של ערוץ הכנסת) דבר שבהחלט לא מביא תמיכה גדולה מהגויים... אנחנו לא מיעוט! אנחנו העם! רוב העם רק לא מכירים אותנו וחושביםפם שביבי
זה הרע במיעוטו כי לא יודעים שיש אלטרנטיבה ובגלל זה אנחנו צריכים להפיץ את התנועה כדי שידעו שיש אלטרנטיבה.

איזו שטות אווילית היא זו? מאז שהקב,ה הבטיח את אצו לעם ישראל ומאז שובו של עם ישראל לארצו עם נתונים מדוייקים כמו שהבטיחו לנו הנביאים חזון ארץ ישראל השלימה החל והוא נמצא "בספירה לאחור"!
מדינת אוייב בארצינו היא לא עובדה קיימת זה כמו להגיד שפצצה גרעינית אירנית היא עובדה קיימת אז למה שלא נעזור להם להפציץ אותנו? שטות גמורה אדוני שטות גמורה!! אין בין דבריך לבין המציאות ולא כלום, מדינה ערבית בארצינו היא דבר שעלינו להלחם בה
ולא לסייע להקמתה ונסיגה מיו"ש בטח שלא מסייעת לביטול האסון! למהלך של הקמת מדינה ערבית אין תמיכה בעם ישראל ועל זה הפסיד השמאל את הבחירות האחרונות נקודה!

מנותק spectator

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *

טענה חסרת שחר. רב העם דווקא רוצה לגרש את האויב הערבי. אתה לא מציאותי.

נכנעת? רוץ לאש"ף ותגיד להם. אולי הם יתנו לך כרטיס חינם לחו"ל. אני רק חושש שהכרטיס יהיה להאג. מהר, פן תצטרך לכבות את האור בנתב"ג.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
טענה חסרת שחר. רב העם דווקא רוצה לגרש את האויב הערבי. אתה לא מציאותי.

נכנעת? רוץ לאש"ף ותגיד להם. אולי הם יתנו לך כרטיס חינם לחו"ל. אני רק חושש שהכרטיס יהיה להאג. מהר, פן תצטרך לכבות את האור בנתב"ג.

זה לא עניין של נכנעתי, משחק כדורגל נמשך 90 דקות קבוצה אחת מנצחת קבוצה אחת מפסידה אחרי המשחק אפשר לעשות כמה מהומות שרוצים ואולי אף לשרוף את האצטדיון אבל המשחק נגמר כעבור 90 דקות.

זה בדיוק אותו דבר ברגע שהכרת בהם כעם ובזכות שלהם למדינה הפסדת. זה לא משנה אם היום או מחר אבל זו עובדה, עכשיו השאלה היא מה תהיה מידת הנזק.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
זה לא עניין של נכנעתי, משחק כדורגל נמשך 90 דקות קבוצה אחת מנצחת קבוצה אחת מפסידה אחרי המשחק אפשר לעשות כמה מהומות שרוצים ואולי אף לשרוף את האצטדיון אבל המשחק נגמר כעבור 90 דקות.

זה בדיוק אותו דבר ברגע שהכרת בהם כעם ובזכות שלהם למדינה הפסדת. זה לא משנה אם היום או מחר אבל זו עובדה, עכשיו השאלה היא מה תהיה מידת הנזק.
אתה כותב שקרים על ימין ועל שמאל מסלף בדמגוגיה את המציאות וזה כלל לא מפריע לך נכון? אגב
על דברי האחרונים טרם הגבת..

האם ה90 דקות עברו? יש להם מדינה? עדיין אין! ואם הייתה? מה שצריך לעשות זה להחריבה נקודה!
זה שמישהו הכיר בזכותם לא אומר שהוא מייצג את עם ישראל! גם אם הוא ראש ממשלה!
הבריטים אמרו שהם מכירים בזכותינו להקמת מדינה בעבר הירדן המזרחי, אתה רואה שם מדינה יהודית?
אריק שרון הכיר בזכות המתיישבים לגור בחבל עזה ובסוף גירש אותם מה לעשות?
אין שום קשר בין דבריך לבין המציאות וכל קשר ביניהם הוא מקרי בהחלט!

אתה כותב שקרים מתוך הרהורי ליבך. אתה מדבר על מדינה ערבית כעובדה קיימת או שאתה אפיקורוס גמור
או שאתץה חפץ בהקמת מדינה עריבת למה שום הסבר אחר הוא לא הגיוני נקודה!

שנית, אם נמשיך לתמוך בפושעים דוגמת אריאל שרון שגירשו יהודים ומסרו קרקעות לאוייב בסוף באמת תקום מדינה ערבית כאן
כך שאם תקום פה מדינה ערבית אתה ושאר היהודים החנפנים שתומכים בפושעים הללו הם הגורמים לכך!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #83 ב- : אוקטובר 26, 2009, 16:29:54 »
מה ידוע לך על מה אני עושה? ומה אתה עושה?

שנית אתה מתנגד לגירוש יהודים? לא אתה אמרת שההתנקות הייתה הכרחית כצעד אסטרטגי? לא אתה ניסית
להפיץ שקר כאילו שרון היה עושה עופרת יצוקה לפני 8 שנים בעוד שלפני 8 שנים הוא היה ראש ממשלה ולא עשה כלום?

מאיפה הבאת את הבדיחה המוצלחת או יותר נכון הלא מוצלחת הזאת? רוב העם תומך בטרנספר לערביי ישראל(75% ע"פ סקר של ערוץ הכנסת) דבר שבהחלט לא מביא תמיכה גדולה מהגויים... אנחנו לא מיעוט! אנחנו העם! רוב העם רק לא מכירים אותנו וחושביםפם שביבי
זה הרע במיעוטו כי לא יודעים שיש אלטרנטיבה ובגלל זה אנחנו צריכים להפיץ את התנועה כדי שידעו שיש אלטרנטיבה.

איזו שטות אווילית היא זו? מאז שהקב,ה הבטיח את אצו לעם ישראל ומאז שובו של עם ישראל לארצו עם נתונים מדוייקים כמו שהבטיחו לנו הנביאים חזון ארץ ישראל השלימה החל והוא נמצא "בספירה לאחור"!
מדינת אוייב בארצינו היא לא עובדה קיימת זה כמו להגיד שפצצה גרעינית אירנית היא עובדה קיימת אז למה שלא נעזור להם להפציץ אותנו? שטות גמורה אדוני שטות גמורה!! אין בין דבריך לבין המציאות ולא כלום, מדינה ערבית בארצינו היא דבר שעלינו להלחם בה
ולא לסייע להקמתה ונסיגה מיו"ש בטח שלא מסייעת לביטול האסון! למהלך של הקמת מדינה ערבית אין תמיכה בעם ישראל ועל זה הפסיד השמאל את הבחירות האחרונות נקודה!

75% רוצים טרנספר? אז איך לבני קיבלה את מירב המנדטים? והימין עבר את השמאל ובקושי? והאיחוד הלאומי בקושי עבר את אחוז החסימה? תהיו מציאותיים בבקשה...

זה אפילו לא דומה לפצצה האיראנית, מתקן אפשר להפציץ, אבל את הגלגל אי אפשר להחזיר לאחור.

אילו שקרים כתבתי? אני ישמח שתוכיח שאני טועה, הלוואי והייתי טועה אבל זו המציאות.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #84 ב- : אוקטובר 26, 2009, 16:43:49 »

75% רוצים טרנספר? אז איך לבני קיבלה את מירב המנדטים? והימין עבר את השמאל ובקושי? והאיחוד הלאומי בקושי עבר את אחוז החסימה? תהיו מציאותיים בבקשה...

זה אפילו לא דומה לפצצה האיראנית, מתקן אפשר להפציץ, אבל את הגלגל אי אפשר להחזיר לאחור.

אילו שקרים כתבתי? אני ישמח שתוכיח שאני טועה, הלוואי והייתי טועה אבל זו המציאות.
75% הצביעו בסקר בעד טרנספר!
לבני לא קיבלה את מירב הקולות היא עקפה את הליכוד כן, אבל זה בגלל שהימין מפוצל ו40% מהעם לא הולכים להצביע.
אילו היינו נותנים אלטרנטיבה לביבי ולייתר המושחטים הם היו מצביעים והיה לנו ימין חזק פי כמה.
חפש פה בפורום את הקישור לסקר ערוץ הכנסת לא צריך לעשות בשבילך כל דבר.

זה בדיוק דומה לפצצה האירנית, כי גם את עזה ואת שאר הכפרים הערביים אפשר ורצוי מאד להפציץ!
מה גם שלא צריך להפציץ כי אפשר לגרשם ולעודד הגירתם כמו שרוב העם מעוניין!

אלו שקרים רשמת? שרוב העם תומך.. או שרוב העם חפץ בלגיטימציה מהעולם לפעולות צה"ל..
ובעניין העופרת יצוקה לפני 8 שנים.. שזו דמגוגיה בגרוש! להמשיך?

מנותק spectator

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אתה כותב שקרים על ימין ועל שמאל מסלף בדמגוגיה את המציאות וזה כלל לא מפריע לך נכון?

כן, זאת שיטה שמאלנית מפורסמת. אבל גולדסטון לא רואה הבדל בין ימין לשמאל ישראלי, ואת המציאות הזאת השמאלנים מתקשים לעכל. האמונה שלהם בגויים היא ממש פולחן דתי שלא קשור למציאות בכלל.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כן אחי. נעשה את מה שבכחינו לעשות והקב"ה יעזור לנו בשאר הדברים.
חזק ונתחזק בעד עמנו ובעד ערי אלוקינו והשם יעשה הטוב בעיניו (שמואל ב' י:יב)

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
גור, אמרתי את דעתי האישית בנוגע לעופרת יצוקה. זו דעתי האישית אין לדעת מה היה קורה, זה לשחק בנדמה לי.

75% הצביעו בעד טרנספר? נהדר, איפה הם היו בבחירות?

יש אלטרנטיבה לביבי, האיחוד הלאומי והם קיבלו 3-4 מנדטים?

גם אני בעד למחוק את עזה, להפציץ את איראן ויותר מזה, גם את מכה ולהוריד את אל אקצה.

עובדה שרוב העם מרגיש תלות בארה"ב אחרת מפלגות הימין כמו האיחוד הלאומי היו מקבלות יותר קולות.

תמשיך, בכיף.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #88 ב- : אוקטובר 26, 2009, 17:00:36 »

כי התשקורת משקרת לעם שליברמן רוצה טרנספר וכאילו הוא ממשיך דרכו של הרב כהנא ולכן הוא קיבל 15 מנדטים על בסיס ''בלי נאמנות אין אזרחות'', אבל גם הוא חלק מהימין המזוייף, כפי שאפשר לראות עכשיו, ולפני הבחירות הבאות הוא עוד פעם יתעורר ויתחיל עם הענין של הערבים וכו' והתשקורת עוד פעם ינפח אותו וחוזר חלילה.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

75% הצביעו בעד טרנספר? נהדר, איפה הם היו בבחירות?

יש אלטרנטיבה לביבי, האיחוד הלאומי והם קיבלו 3-4 מנדטים?

עובדה שרוב העם מרגיש תלות בארה"ב אחרת מפלגות הימין כמו האיחוד הלאומי היו מקבלות יותר קולות.

שוב: התשקורת. התשקורת. ועוד פעם תשקורת.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תראו מה שהרב כהנא זצוק''ל הי''ד אמר על שרון:
http://video.google.com/videoplay?docid=-1777822920792986473#
בדקה: 39:20

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #91 ב- : אוקטובר 26, 2009, 17:10:20 »

חחחחח. לגיטימציה לפעולות צה"ל? ומה עם גולדסטון, והעובדה שאלופים בצה''ל לא יכולים לנסוע לכמה מדינות בעולם?

עיין במאמר של משה פייגלין:
או יהודים - או שודדים
http://www.mf1.co.il/contents/maamarim/maamarim70/maamarim7003.html

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ

[/quote]
זה לא קשור מפלגת הימין-האיחוד הלאומי, מתפרשת בעיני העם ובעיקר בעיני התקשורת המחדירה זאת לעם, כמפלגה "קיצונית" מעוררת פרובוקציות מעודדת רצח ערבים שזה בכלל לא נכון
לגבי שום אידיאולוגיה ימנית,אם המפלגה הנ"ל הייתה מתבטאת לעם כפיה וכפי מצעה הכל היה נראה אחרת,רק המחודדים ביותר בעם מבדילים בין ימין מזוייף לימין אמיתי הנאמן לעמו.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אם היינו יוצאים לעופרת יצוקה לפני 8 שנים כשהחלו הקסאמים, או לפני 4 שנים מיד אחרי הפינוי כשהקסאמים לא נפסקו, לא היה קיים גולדסטון.

ובקשר לתקשורת, כן היא שמאלנית אז? העם עד כדי כך מטומטם? אני בתור ילד בן 13 הבנתי שהתקשורת דפוקה, היום אני בן 18. אני בגיל 13 יותר חכם מרוב העם? לא נראה לי, התקשורת שמאלנית זה רק תירוץ, הדחקה.

תתפלא העם לא מטומטם כמו שאתה עושה ממנו, תבוסתן בעל חוסר כבוד ליהדות שרואה עצמו חלק מהתרבות המערבית שלא רואה שום ערך בא"י באדמתה בירושלים כעיר בירה וביהודים כעם. זה כן אבל מטומטם לא, הוא יודע בדיוק לאן הוא הולך.

מנותק spectator

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *

עובדה יותר חשובה היא שהעם לא מאמין לשקר של "שלום" יותר. התהליך ההרסני נבלם.  חכה, נראה מייהיה הרוב בעוד 10-15 שנים. עד עז לדעתי אם שום דבר לא ישתנה בסטטוס קווה מדיני - זה יהיה כבר הישג. בינתיים יש לבנות בתים ביו"ש.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שרון עשה את שעשה, אין מנהיג מושלם. גם שלמה המלך החכם באדם עשה טעויות, וגם דוד הכובש הגדול לא ניצח את כל מערכותיו.
שלמה המלך ודוד המלך עשו טעיות אישיות, שלמה - בעבודה זרה, ודוד - בהסיפור של בת שבע. ולכן השם מחל אותם והם המשיכו במלוכה, כי זה לא היה חטא שנוגע לכלל האומה, משא''כ שאול המלך חטא בזה שהוא לא השמיד את כל עמלק, שזה דבר הנוגע לכלל האומה ולכן השם העניש אותו שהוא הפסיד את המלוכה לדוד המלך שהוא כן השמיד את האויבים. מכאן אתה לומד שאם מלך/מושל חוטא בחטא שנוגע לכלל על זה אין מחילה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שלמה המלך ודוד המלך עשו טעיות אישיות, שלמה - בעבודה זרה, ודוד - בהסיפור של בת שבע. ולכן השם מחל אותם והם המשיכו במלוכה, כי זה לא היה חטא שנוגע לכלל האומה, משא''כ שאול המלך חטא בזה שהוא לא השמיד את כל עמלק, שזה דבר הנוגע לכלל האומה ולכן השם העניש אותו שהוא הפסיד את המלוכה לדוד המלך שהוא כן השמיד את האויבים. מכאן אתה לומד שאם מלך/מושל חוטא בחטא שנוגע לכלל על זה אין מחילה.

שרון לא היה במעמד של מלך.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ

תבוסתן בעל חוסר כבוד ליהדות שרואה עצמו חלק מהתרבות המערבית שלא רואה שום ערך בא"י באדמתה בירושלים כעיר בירה וביהודים כעם. זה כן אבל.
זאת הבעיה העיקרית שבעם אך לא אשלול יש עדיין נבונים אשר מבחינים בין המפלגה האולטימטיבית לשאר הזויים בימין המזוייף.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זאת הבעיה העיקרית שבעם אך לא אשלול יש עדיין נבונים אשר מבחינים בין המפלגה האולטימטיבית לשאר הזויים בימין המזוייף.

כן 3-4 מנדטים.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אם היינו יוצאים לעופרת יצוקה לפני 8 שנים כשהחלו הקסאמים, או לפני 4 שנים מיד אחרי הפינוי כשהקסאמים לא נפסקו, לא היה קיים גולדסטון.

ובקשר לתקשורת, כן היא שמאלנית אז? העם עד כדי כך מטומטם? אני בתור ילד בן 13 הבנתי שהתקשורת דפוקה, היום אני בן 18. אני בגיל 13 יותר חכם מרוב העם? לא נראה לי, התקשורת שמאלנית זה רק תירוץ, הדחקה.

תתפלא העם לא מטומטם כמו שאתה עושה ממנו, תבוסתן בעל חוסר כבוד ליהדות שרואה עצמו חלק מהתרבות המערבית שלא רואה שום ערך בא"י באדמתה בירושלים כעיר בירה וביהודים כעם. זה כן אבל מטומטם לא, הוא יודע בדיוק לאן הוא הולך.
גם לפני הגירוש אמרו שאם נצא מעזה לא יהיה גולדסטון, ואם ואם ואם... הלכה היא בידוע שעשיו שונא ליעקב ולא יעזור לך כל התירוצים.

ולגבי התשקורת: ברור שהם משפיעים, לא לחינם חכמינו הזהירו אותנו מחברה רעה, כי אפילו שאתה לא רוצה אתה מושפע מזה, עובדה שהם השפיעו עליך על שרון כאילו הוא איזה צ'רצ'יל...