כתב נושא: אריאל שרון בדרך להתעוררות, האם בקדימה כבר מתכוננים לשובו של הלויתן ?  (נקרא 19679 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בנוגע לברז האמריקאי, אני יודע שזה אחוז קטן מכלכלתינו, אתה יודע זאת. אבל רוב האוכלוסיה לא!!!! רוב רובם של היהודים חושבים שאנחנו לא יכולים לעשות כלוםםםם בלי אמריקה תבין את זה לא כולם חברים בימין האמיתי, יש בפורום הזה מה 200 איש? בימיו הטובים? בוא נגיד שעד היום כולל הכל נרשמו 500 ואני מגזים, ועוד 500 רק קוראים. 1000 איש, זה אפילו לא קרוב למנדט. רוב העם לא מודע לדברים הללו כולל אני עד שנרשמתי הייתי בטוח שבלי ארה"ב אנחנו כלום.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אריאל שרון בדרך להתעוררות, האם בקדימה כבר מ&#
« להגיב #126 ב- : אוקטובר 27, 2009, 22:06:21 »

http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/79484 בבקשה.

שמת לב לתאריך?: ז' סיון תשס"ד, 27 מאי' 04.
בבחירות הקודמות אף מפלגה לא הציעה טרנספר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #127 ב- : אוקטובר 27, 2009, 22:10:47 »
שמת לב לתאריך?: ז' סיון תשס"ד, 27 מאי' 04.
בבחירות הקודמות אף מפלגה לא הציעה טרנספר.

אז? ככל הידוע לי המצע של המפלגה לא השתנה.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #128 ב- : אוקטובר 27, 2009, 23:03:39 »
אז? ככל הידוע לי המצע של המפלגה לא השתנה.
מצע המפלגה:
http://www.beytenu.org.il/85/2626/article.html

אחד הרעיונות לפתרון - חילופי שטחים ואוכלוסיות.

חילופי שטחים, לא טרנספר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זה הדבר הכי קרוב נכון להיום, נכון?

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ליברמן - ימין מזוייף:

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הנה ההבדל בין חילופי שטחים לטרנספר:

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אני אומר כך, אם הסיבה לגירוש נסתרת מאיתנו והיה מונח משהו גדול יותר על הפרק, כמו למשל, אין גירוש = ביום אחד נסגר הברז האמריקאי, אז כן אני מבין מדוע עשו את הגירוש. האמת, אני לא בטוח איך אני אישית הייתי פועל לו היו מציבים לי תנאי כזה. אתה אומר שהבית הלבן דחף לכיוון אחר אבל שנינו יודעים שיש הבדל בין ההצהרות לבין מה שקורה מאחורי הקלעים.

א. מה זה הברז האמריקאי?
ב. אין סיבה לעשות את הגירוש, אני מעדיף לחיות ברמה כלכלית טיבטית מאשר למסור את האדמה שלי לאויב שגם ככה ישחוט בנו אח"כ ר"ל.

מה הוא עשה בקמפ דיוויד?

א.) לא שזה משנה ממש, מספיק מה שהוא עשה לאחריו.
ב.) דרך מבריקה להתעלם משאר דבריי, אין דבר שיצדיק את הגירוש ואת "פרשת הדרכים" לדוגמא.
ג.) ניהל את הגירוש מסיני ובדגש על הצורה האכזרית שבה הוא בחר למלא את פקודת הקרמלין בימית, בנוסף הוא כמדומני גם תמך בהצבעה בכנסת בעניין בתור ח"כ.

שוב אתה מדבר על האמונהה שלך לעומך אמונת אחרים ואם בעתיד החרדים יהיו רוב זה כנראה המצב אבל אנחנו מדברים על נכון להיום.

א.) זה לא האמונה שלי, זו עובדה, תרצה או לא, אבל שוב הצביעות החילונית.
ב.) אמונת אחרים שמחת זקנתי, צא מהשטות הקרמלינאית של "עידן בו אין אמת מוחלטת", יש אמונה נכונה (שלי ושל דומיי), ויש שגויה (של הסותרים את שלי), רוצה להתווכח על זה, אהלן ווא-סהלן.

כן? לפני 30 שנה אחזו ההשתמטות היה באיזור ה3 היום הוא באיזור ה30 לפני 30 שנה הם היו מנודים היום הם לגיטימיים ולפעמים גם גיבורים.

א.) גיוס לצבא לא מראה על ימניות כלשהי, במיוחד בעידן היום בו מגרשים יהודים ונלחמים כמו בלרינות באויב הערבי.
ב.) תלוי בעיני מי, גיוס על סמך "התנגדות לצבא הכיבוש" מוקצית אפילו מחמת השמאלנים (ראה אפילו בכתבות בתקשורת), זה שכמה תלמידי תיכון וחבריהם המוסלמיים והנאצים מרחבי העולם תומכים בהם לא אומר שהעם תומך בהם, יש סרבנים שמסרבים להתגייס על סמך התנגדות לצבא הגירוש, לפעמים בצדק (לא שאני אישית תומך בזה, פשוט כי זה לא יעיל ממש), אבל שוב, זה לא מראה על ימניות כלשהי (עצם הסרבנות עצמה).
ג.) הפואנטה לא קשורה פה בעליל, אז מה, אפילו שמאלנים HARDCORE יוצאים נגד גולדסטון (לדוגמא..), בבחירות האחרונות אגב, תתפלא, הסבים והסבתות שלי גם בחרו לא להצביע (מה זה מעניין אותם, תתפלא, לא כל אדם במדינה חושב שהבחירות ישפיעו), וביבי הפריח סיסמאות שחוקות באוויר ועל כן קיבל הרבה בוחרים (וגם בגלל שהוא נחשב ימני/בלימה לציפי), יש המון דוגמאות, העם ברובו ימני, צא מאשליית שנות ה-90 לטעותם.

איך אפשר למנוע את הקמת המדינה הפלסטינית? לא היום, גם בטווח הרחוק.
א.) קודם כל דבר שאתה מתנגד לו: לסרב פקודה בעת גירוש (לא מספיק לסרב בעצמך), בין אם של פח זבל ובין אם יישוב שלם ביו"ש.
ב.) השפעה באקדמיה (מבית ספר ועד לאוניברסיטה, הוראה), סיוע פיננסי למתיישבים ביו"ש (ויש די והותר גורמים בעלי הון מספיק בשביל לתמוך בזה), סיוע פיננסי ופוליטי לגורמים שפועלים נגד הגירוש ונגד הקמת מדינה ערבית, התיישבות ביו"ש והרחבת היישוב גרידא, קירוב לבבות, וכו' וכו' וכו' (דברים שלא היו ממש בזמן הגירוש מעזה).
ג.) את השאר נשאיר לגורמים פוליטיים חזקים יותר, אם אתה מבין את כוונתי.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מה זה הברז האמריקאי? - הכוונה לתמיכה שאנו מקבלים מהאמריקאים.
. אין סיבה לעשות את הגירוש, אני מעדיף לחיות ברמה כלכלית טיבטית מאשר למסור את האדמה שלי לאויב שגם ככה ישחוט בנו אח"כ ר"ל- אני חושב שרוב העם לא יסכים איתך על כך. אני אישית כן, אבל רוב העם לא.

דרך מבריקה להתעלם משאר דבריי, אין דבר שיצדיק את הגירוש ואת "פרשת הדרכים" לדוגמא. - אוקי הוא לא היה מנהיג מושלם אני מודה, אז על פי תפיסה זו גם בגין מקומו בגיהינום?

אמונת אחרים שמחת זקנתי, צא מהשטות הקרמלינאית של "עידן בו אין אמת מוחלטת", יש אמונה נכונה (שלי ושל דומיי), ויש שגויה (של הסותרים את שלי), רוצה להתווכח על זה, אהלן ווא-סהלן.  אשמח להתווכח איתך על כך בדיון נפרד אם תרצה, אבל גם אם אתה צודק והשאר הטועים, בנתיים אלה שכביכול טועים הם הקובעים אז מה זה משנה מי צודק? משנה מי בשליטה.

זה לא האמונה שלי, זו עובדה, תרצה או לא, אבל שוב הצביעות החילונית. למה הכוונה צביעות חילונית?

גיוס לצבא לא מראה על ימניות כלשהי, במיוחד בעידן היום בו מגרשים יהודים ונלחמים כמו בלרינות באויב הערבי יכול להיות שאם היו נלחמים באמת % ההשתמטות היה יורד. אני אישית הייתי לוחץ על הוריי לחתום לי על קרבי אם באמת היינו נלחמים ולא עומדים במחסומים כמו גלמים, מסכים איתך בקטע הזה, אבל ההבדל הוא גם איך אותם משתמטים מתקבלים בחברה, פעם היו מנודים היום הם מקובלים ואף יותר מזה. ורק שיהיה ברור אני במודיעין לא בקרבי, לא שאני משתמט.

ובקשר לחלק של למנוע הקמת מדינה ערבית נוספת, אם תוכל להרחיב אשמח, אני לא רואה במה שכתבת איך זה מונע את הקמת המדינה הפלסטינית.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

מה זה הברז האמריקאי?

א.) איזו "תמיכה"?
ב.) למה ה"תמיכה" שאתה נוהג כמנהגך בקודש להאליל, יכולה להוות בכל סצנריו אפשרי כהצדקה לגירוש המתועב?

אני חושב שרוב העם לא יסכים איתך על כך. אני אישית כן, אבל רוב העם לא.

שוב, העם הזה?

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/thumb/e/ec/GlassSkyReflection1.jpg/250px-GlassSkyReflection1.jpg
http://www.yadkatif.com/h-pics-hafganot.htm
אפילו שמאלנים הארד קור מודים שהגירוש הייתה נוראית ומפריכים כל הצדקה כלשהי לגירוש.

אוקי הוא לא היה מנהיג מושלם אני מודה, אז על פי תפיסה זו גם בגין מקומו בגיהינום?

א.) אליבא דתפיסתך, סטלין, היטלר (להבדיל), מאו דזה דונג, פול פוט, קים ז'ונג איל, ג'ימי קרטר, רונלד רייגן, ליאוניד ברז'נייב, ניקיטה חרושצ'וב, ולדימיר לנין, כולם כולם היו "לא מושלמים" (אני מזכיר לך, גם אני, גם אתה, לא מושלמים, אבל לא בסדר גודל כמו שרון, עם כל הכבוד ל"הירואיזם" שלו, אי אפשר לתקן נזקים כאלה).
ב.) על פי תפיסתי שלי בגין בהתחלת דרכו היה אדם טוב וגיבור אבל במשך הזמן הפך לכלבו המשועבד של השמאל ולדידי אין תירוץ ולו אחד על סמך אינטרסים אישיים (סה טו ותו לאו) לגירוש, כנ"ל לגבי שרון, שידוע לגמרי שהוא עשה זאת על בסיס פלילים אליבא דבג"ץ (ע"ע פרשת האי היווני וכו').
אשמח להתווכח איתך על כך בדיון נפרד אם תרצה, אבל גם אם אתה צודק והשאר הטועים, בנתיים אלה שכביכול טועים הם הקובעים אז מה זה משנה מי צודק? משנה מי בשליטה.
נכון, הרי הקב"ה בשליטה.
למה הכוונה הצביעות החילונית?
הבה נשאל שאלה:
א.) למה האדמה עליה אתה יושב וטוחן פופקורן היא יהודית?
ב.) האם אתה מקבל את התורה כדבר השם?
ג.) מהי דתך?

יכול להיות שאם היו נלחמים באמת % ההשתמטות היה יורד. אני אישית הייתי לוחץ על הוריי לחתום לי על קרבי אם באמת היינו נלחמים ולא עומדים במחסומים כמו גלמים, מסכים איתך בקטע הזה, אבל ההבדל הוא גם איך אותם משתמטים מתקבלים בחברה, פעם היו מנודים היום הם מקובלים ואף יותר מזה. ורק שיהיה ברור אני במודיעין לא בקרבי, לא שאני משתמט.

א.) ההשתמטות לא קשורה לשמאל, ההשתמטות עצמה קשורה גם לעצלנות/סירוב להשתתף בגירוש לפעמים/אינטרסים אישיים למיניהם, אבל שוב, אין קשר.
ב.) הם לא בהכרח מקובלים, תתפלא, אפילו תגובת הנוער שונה, לא לדבר על תגובות המבוגרים, איפה אתה חי? אפילו בכתבות באינטרנט מגנים אותם.
ג.) תעשה עבודה טובה  :old_afro:

בקשר לחלק האחרון, אענה לך מאוחר יותר, מתנצל בכל אופן על האיחור, אני מאוד עסוק בזמן האחרון.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
א.) איזו "תמיכה"?
ב.) למה ה"תמיכה" שאתה נוהג כמנהגך בקודש להאליל, יכולה להוות בכל סצנריו אפשרי כהצדקה לגירוש המתועב?

אני מדבר על ה 2-3% מכספינו שאנו מקבלים כל שנה מהאמריקאים. ואת הקטע הזה אפשר לסכם כך, אתה מאמין שרוב העם יעדיף להוריד את רמת חייו בשביל שטח שהוא לפחות ברובו אף פעם לא היה בו? אני אומנם בת"א ואני יודע איזו באיזו בועה אני חי אבל 90% ממי שאני מכיר לא מעניין אותו "כמה הרים וגבעות בקיבינימט" ואם הוא יצטרך לבחור בין ירידה ברמת החיים או ויתור על אותם שטחים הוא יוותר על השטחים בלי לחשוב פעמיים, אולי ישאל כמה גדול השטח אבל לא יותר מזה, בעיקר כשאנו מדברים פה על עקרון ולא על גודל השטח.

באותה מידה יש גם את החלק הזה בעם.. http://www.ynet.co.il/PicServer2/02022009/1930532/2_wa.jpg
ועל כל אתר אינטרנט שתומך במתיישבים יש אתר שמאלני שמתנגד להם, מה הנקודה שלך בכך?

א.) אליבא דתפיסתך, סטלין, היטלר (להבדיל), מאו דזה דונג, פול פוט, קים ז'ונג איל, ג'ימי קרטר, רונלד רייגן, ליאוניד ברז'נייב, ניקיטה חרושצ'וב, ולדימיר לנין, כולם כולם היו "לא מושלמים" (אני מזכיר לך, גם אני, גם אתה, לא מושלמים, אבל לא בסדר גודל כמו שרון, עם כל הכבוד ל"הירואיזם" שלו, אי אפשר לתקן נזקים כאלה).
ב.) על פי תפיסתי שלי בגין בהתחלת דרכו היה אדם טוב וגיבור אבל במשך הזמן הפך לכלבו המשועבד של השמאל ולדידי אין תירוץ ולו אחד על סמך אינטרסים אישיים (סה טו ותו לאו) לגירוש, כנ"ל לגבי שרון, שידוע לגמרי שהוא עשה זאת על בסיס פלילים אליבא דבג"ץ (ע"ע פרשת האי היווני וכו').

לא טענתי שהם מושלמים, אבל האם מקומם בגיהינום?

נכון, הרי הקב"ה בשליטה.

ולמי הקב"ה הצביע?

בוא נזרום עם זה, אני יהודי. אני מקבל את התנ"ך כדבר השם, ולמה האדמה שייכת לי? כי כתוב שם שהיא שייכת לי. כי עובדה בשטח שאבותיי חיו כאן. כי גורשתי מכאן ועכשיו כבשנו את אדמתינו חזרה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ההשתמטות לא קשורה לשמאל, ההשתמטות עצמה קשורה גם לעצלנות/סירוב להשתתף בגירוש לפעמים/אינטרסים אישיים למיניהם, אבל שוב, אין קשר.

לא יכול להיות שאתה באמת מאמין בזה, אם בשלטון היה כהנא לדוגמא, אתה באמת חושב שאחוז ההשתמטות היה כפי שהוא היום?

הם לא בהכרח מקובלים, תתפלא, אפילו תגובת הנוער שונה, לא לדבר על תגובות המבוגרים, איפה אתה חי? אפילו בכתבות באינטרנט מגנים אותם.

אבל הם לא מנודים, הם לא מנהיגים את החברה אבל גם לא מרחיקים אותם מן החברה. מקבלים אותם כמו שהם עם דעותיהם בשם הפלורליזם. לפני 30 שנה היו מתעלמים מאנשים כאלה ומוקיעים אותם מן החברה.

אעשה מה שאוכל :old_afro:

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *

קרדיט: http://www.rabbikahane.org/gallery/main.php?g2_itemId=9059

מדובר על כתבה מלפני בערך 20 שנה אני מניח, מה הנקודה?

והוא לא שולל את כהנא בגלל דרכו הוא אומר שהסכנה היא שהוא לוקח קולות.

מנותק אשי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מדובר על כתבה מלפני בערך 20 שנה אני מניח, מה הנקודה?

והוא לא שולל את כהנא בגלל דרכו הוא אומר שהסכנה היא שהוא לוקח קולות.
הסכנה שהוא לוקח קולות מהליכוד שגירשו יהודים מימית ויותר מאוחר מגוש קטיף, ובגלל זה הוא יותר מסוכן מיוסי שריד.