כתב נושא: אריאל שרון בדרך להתעוררות, האם בקדימה כבר מתכוננים לשובו של הלויתן ?  (נקרא 19580 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אני תקווה שהוא יתעורר אבל לא בעולם הזה. שיתעורר בעולם אחר, עולם חם מאוד ושישאר שם לנצח. והמבין יבין.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חיים תתבייש... שרון הוא גיבור. הבנאדם הציל את המדינה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יותר מזה, אם יתעורר לדעתי יהיו בחירות מחדש והוא יבחר ברוב קולות ויתקן את המדינה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שרון הוא בוגד שמכר את נשמתו לשטן.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

חיים תתבייש... שרון הוא גיבור. הבנאדם הציל את המדינה.

היישות המדינית האיסלאמית בעזה יענו?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

היישות המדינית האיסלאמית בעזה יענו?

לא המקום השני, איפה שהמוסלמים מקבלים יותר... נו... ישראל.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

לא המקום השני, איפה שהמוסלמים מקבלים יותר... נו... ישראל.

אע יענו אותו מקום ש"מתגוררים" בו אלפי היהודים שהוא גירש?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
יותר מזה, אם יתעורר לדעתי יהיו בחירות מחדש והוא יבחר ברוב קולות ויתקן את המדינה.

בס''ד

אני מאוד מאוכזב בך. אתה עדיין תומך בחזיר הזה יש''ו אחרי מה שהוא עשה בגוש קטיף וצפון השומרון? ואחרי שהוא רצח מעל 1000 חיילים במלחמת לבנון הראשונה בלי להשיג כלום? ואחרי שהוא דחף את מנחם בגין לסגת מכל סיני? התבייש אתה!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אע יענו אותו מקום ש"מתגוררים" בו אלפי היהודים שהוא גירש?

כן נו.... ביחד עם מליוני היהודים שהוא הציל.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אני מאוד מאוכזב בך. אתה עדיין תומך בחזיר הזה יש''ו אחרי מה שהוא עשה בגוש קטיף וצפון השומרון? ואחרי שהוא רצח מעל 1000 חיילים במלחמת לבנון הראשונה בלי להשיג כלום? ואחרי שהוא דחף את מנחם בגין לסגת מכל סיני? התבייש אתה!

רצח 1000 חיילים? תתעורר, השמאל כבל אותו והאשים אותו בטווח, והעם שפט אותו לרעה. אבל אחרי שאוסלו התפוצץ לכולם בפרצוף למי רצו שיציל אותם? לשרון. ללא שרון עדיין היו מתפוצצים פה אוטובוסים פעמיים שלוש בשבוע.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
למה לעניות דעתך, כששרון יתעורר הוא יוכל לשוב כפי שהיה?!
אם והוא יתעורר אזי זה יהיה מלווה בפגם שכלי ופיזי גמור אם תקרא את הכתבה תבין שהאונה הימנית של מוחו נפגעה משמע נזק בלתי הפיך.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
למה לעניות דעתך, כששרון יתעורר הוא יוכל לשוב כפי שהיה?!
אם והוא יתעורר אזי זה יהיה מלווה בפגם שכלי ופיזי גמור אם תקרא את הכתבה תבין שהאונה הימנית של מוחו נפגעה משמע נזק בלתי הפיך.

אני אופטימי ואם אלוים צריך להציל מישהו זה את האיש הזה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

הקב''ה נתן לשרון רק קצת ממה שהרשע הבוגדני הזה עוד יקבל על כל הפשעים שהוא ביצע כדי לשמור על התחת העצום שלו. אפילו מה שהוא עשה בתור אלוף ומפקד, הוא עשה רק בשבילו עצמו. כי ברגע שהיה לו אינטרס אחר, הוא לא היסס לבגוד בעם שלו, בארץ שלו, במדינה שלו.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
אני אופטימי ואם אלוים צריך להציל מישהו זה את האיש הזה.
קטונת מלקבוע מסמרות לגבי מי ה' צריך להציל ומי לא, ואדרבה אני תמה לגביך האם אינך אפיקורוס?! (או שלא).
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
M4A1, שרון אכן היה גיבור ואני מסכים איתך שצריך להוקיר לו על הדברים הטובים שהוא עשה.
אך הוא אחראי לגירוש בגוש קטיף וזאת נקודה שאתה מתעלם ממנה!
מה עם כל הקולות של הימין שבחרו באריאל שרון ליהיות ראש ממשלה והוא בגד בהם ?!
אל תשכח ששרון היה ימני פעם!
הוא נכנע ללחץ של האמריקאים ושל השמאל ובגד בעקרונות שהאמין בהם וזה מראה המון על בן אדם!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אינני אפיקורס, התכוונתי שלדעתי אם יש אדם הראוי להצלה זה הוא. אני לא מתיימר להיות יועץ או להבין את השיקולים, רק הבעתי דעה.

ומה זאת אומרת הוא עשה זאת רק בשביל עצמו? הבנאדם הציל את המדינה!!! עובדה שברגע שהוא לקח את המושכות הפסיקו פיגועי ההתאבדות!

ממש לא מדויק, הוא עשה החלטה שגויה שאני עד היום לא מסכים איתה, אבל הוא אמר משהו נכון. דברים שרואים מכאן לא רואים משם, ובכל זאת אפילו עם הפינוי הוא עדיין המנהיג הדגול ביותר שהיה לנו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

כן נו.... ביחד עם מליוני היהודים שהוא הציל.

רואים מה זה לאומנות חילונית עיוורת עכשיו..

קודם כל, הוא לא הציל מיליוני יהודים, אל תגזים, וגם אם כן, אפילו אם הציל מאות מיליוני יהודים זה לא מצדיק ולא מנקה אותו מהמצב העכשווי שהוא יצר (הגירוש והבריחה המשפילה מחבל עזה וצפון השומרון שהוביל ל: א. יצירת יישות מדינית איסלאמית בעזה (מצרים ב') והתחזקות האיסלם ביו"ש, ב. מצב קטסטרופלי של אלפי יהודים ללא יכולת שיכון נורמלית, ג. החלשה כלכלית מואצת, ד. התחזקות האיום הצבאי מכל הגבולות), תהליכי מכירת ארץ ישראל שהוא המשיך (ובקשר לטיעון שלך, שהשמאל כבל את ידיו, זה לא סיבה אלא תירוץ שאפחד לא קונה, אותו דבר אני יכול להגיד להפך, הוא פחד להילחם אבל השמאל הכריח אותו), רצח אלף חיילים יהודים במערכה הראשונה בלבנון על חשבון מחבלים מוסלמים, יצירת מעצמה איסלאמית בדרך עקיפין בגבול דרום אחרי שבנס הצלחנו להחליש אותה וכו' וכו' וכו'.

ואגב, זה לא היה בלעדיו (שנכנע ללחץ הבינלאומי בחומת מגן), הפיגועים המשיכו (בצורה פחותה, מודה, אבל זה המשיך עד לתקופת אולמרט, לא עד תקופתו של שרון, ועכשיו, אחרי שהצליח להוריד את הצבא הפאן-ערביסטי, הוא יצר צבא איסלאמי, מה עדיף??), הפיגועים למרבה הפלא נחלשו בצורה עוד יותר דרסטית בתקופתו של ביבי, לא של שרון (שהמשיך ליצור פיגועים גם ככה אז מה זה משנה?).

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שרון בתור שר בטחון או רמטכל הוא תותח או לפחות היה ועל זה אין ספק!
בתור ראש ממשלה עדיף את אהוד ברק

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יצירת יישות מדינית איסלאמית החלה עם הסכמי אוסלו לא עם הגירוש.

החלשה כלכלית מועצת, הכיצד?

התחזקות האיום הצבאי מכל הגבולות? הם התחזקו בכל מקרה אין שום קשר לפינוי.

מכירת א"י החלה עם אוסלו.

אלפי יהודים ללא יכולת שיכון נורמלית? זה כבר הממשלה שאחרי אחראית ואני מסכים איתך שזה עלבון שעד היום הם לא מסודרים, אבל מי יודע אולי שרון היה נוהג אחרת, אין לדעת.

ומה לעשות אנחנו חיים בדמוקרטיה ועל המנהיגים לעשות את רצון העם ומה לעשות שהעם דפוק?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שרון בתור שר בטחון או רמטכל הוא תותח או לפחות היה ועל זה אין ספק!
בתור ראש ממשלה עדיף את אהוד ברק

לא מסכים, שרון אם היה נשאר בתפקיד היה עושה את עופרת יצוקה לפני 8 שנים ומי יודע כיצד היו נראים הדברים היום. מה שבטוח לא היה מחכה 8 שנים, וברק? היה נעלם שוב.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
M4A1, שרון אכן היה גיבור ואני מסכים איתך שצריך להוקיר לו על הדברים הטובים שהוא עשה.
אך הוא אחראי לגירוש בגוש קטיף וזאת נקודה שאתה מתעלם ממנה!
מה עם כל הקולות של הימין שבחרו באריאל שרון ליהיות ראש ממשלה והוא בגד בהם ?!
אל תשכח ששרון היה ימני פעם!
הוא נכנע ללחץ של האמריקאים ושל השמאל ובגד בעקרונות שהאמין בהם וזה מראה המון על בן אדם!
הוא לא נכנע ללחץ, יותר גרוע, הוא יזם את המהלך הבוגדני ואז ניסה לגרום לאמריקאים ללחוץ עליו כביכול. פשוט בוגד, שקרן פתולוגי ומושחת. אה וכן, זה נכון שהוא היה גנרל מוכשר, וגם פטן היה גנרל מוכשר.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הכל הולך אחר החתום.
ולא משנה מה הוא עשה לפני הבגידה שלו בעם ובארץ.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מסכים, שרון אם היה נשאר בתפקיד היה עושה את עופרת יצוקה לפני 8 שנים ומי יודע כיצד היו נראים הדברים היום. מה שבטוח לא היה מחכה 8 שנים, וברק? היה נעלם שוב.

אז למה שרון לא עשה את עופרת יצוקה במקום הגירוש?
הרי שהוא היה בתור התפקיד של ראש הממשלה המצב של היישובים בעוטף עזה היה גרוע לא פחות מלפני שנה - שנתיים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הכל הולך אחר החתום.
ולא משנה מה הוא עשה לפני הבגידה שלו בעם ובארץ.

בגידה? אני לא בטוח, נסיגה אסטרטגית אולי. לפעמים במלחמה יש לסגת על מנת לנצח. ומה לעשות אנחנו תלויים באישור העולם ותמיכתו אם תרצו או לא... ואם ליורשיו היה קצת שכל... טיפה... עופרת יצוקה היה יוצא לדרך לפני 8 שנים.