כתב נושא: חייל במשמר הגבול  (נקרא 9616 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
חייל במשמר הגבול
« להגיב #25 ב- : אוקטובר 20, 2009, 11:39:36 »
חייל שבוגד בעמו צריך לשבור לו את היד ולזרוק אותו לכלא? לא מסכים, צריך לירות לו בראש במקום כו לכל בוגד.

לא אמרתי שהם טועים, אמרתי שזה לא משנה מי צודק, בחייל לא נוגעים.

תבין שכרגע העם לפחות ברובו, וזה נורא עצוב, הם לא המתנחלים אלא אנשים שחיים במנטליות התל אביבית, עצוב אלב נכון.
האם הקמת מדינה לאוייב זה לא בגידה בעם?? החיילים שמגרשים יהודים בוגדים בעמם
ואם אתה עושה דבר נכון ומצפה להיענש על כך אתה מאזוכיסט חסר תקנה.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #26 ב- : אוקטובר 20, 2009, 13:10:53 »
בס"ד

לא הבנתי מצד אחד מותר לדפוק כדור בראש לבוגד כמו המגרשים ומצד שני בחייל לא נוגעים?..

שוב בוגד זה דבר יחסי, בוגד במי? במדינה? אותה מדינה שאומרת שיש לפנות? זו לא בגידה, אולי פקודה לא חוקית בעליל אבל בגידה זו לא.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #27 ב- : אוקטובר 20, 2009, 13:15:07 »
האם הקמת מדינה לאוייב זה לא בגידה בעם?? החיילים שמגרשים יהודים בוגדים בעמם
ואם אתה עושה דבר נכון ומצפה להיענש על כך אתה מאזוכיסט חסר תקנה.

הקמת מדינה לאויב זו בגידה? לא. לא כשאני כעם היהודי, או הרוב בעם היהודי, מחליט שיש להקים מדינה לאויב. מעשה מטופש ואין כמוהו כן אבל בגידה זו לא.

לחיות במצוי במקום ברצוי לא הופך אותי למאזוכיסט, תבין אדם שירים יד על חייל צריך לדעת שהולכים לפרק אותו. בין אם הסיבה מוצדקת או לא, אם הוא בוחר לעשות זאת הוא צריך לדעת שיהיו לכך השלכות, אני בתור מתנחל הייתי עושה אותו דבר וסביר מאוד להניח שגם הייתי מגן בגופי על ביתי אבל לא הייתי מתפלא שאני מקבל על כך מכות, זה מעשה שיש לו השלכות ואני מודע אליהם ומבין את הסיבה בניגוד אליך.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #28 ב- : אוקטובר 20, 2009, 13:26:18 »
בס"ד

שוב בוגד זה דבר יחסי, בוגד במי? במדינה? אותה מדינה שאומרת שיש לפנות? זו לא בגידה, אולי פקודה לא חוקית בעליל אבל בגידה זו לא.

פילוסופיה עלובה בעליל אני חייב לציין..
1.
א.) במישור הפיזי -
כן, זו בגידה, נתינת שטחים לאויב, חיזוק האויב מבחינה מוראלית, ויתור על שטח ריבוני למדינה, מכירת אזרחיה לאויב, עוד?
ב.) אם כך לפי הלוגיקה המעוותת הזו, מסירת מידע בטחוני לאויב (בסמכות ראש הממשלה), העברת הסטוק הגרעיני על כל ראשי הנפץ והתכניות שלו למדינת אויב, באישור ראש הממשלה, לא תחשב בגידה?
אתה מוסוליני במקרה?
אגב, אני מחשיב בגידה כבגידה לא רק במדינה (שאמורה לייצג את העם היהודי, לא את האינטרסים של הנציב הישראלי או בשמה השני דורית בייניש), אלא בעם ישראל, עם ישראל הוא עם א-היסטורי שנמצא מעל ומעבר למדינת ישראל.
2. עיין מילון אבן שושן "בגידה" ותחזור.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #29 ב- : אוקטובר 20, 2009, 13:28:26 »
בס"ד

הקמת מדינה לאויב זו בגידה? לא. לא כשאני כעם היהודי, או הרוב בעם היהודי, מחליט שיש להקים מדינה לאויב. מעשה מטופש ואין כמוהו כן אבל בגידה זו לא.

לחיות במצוי במקום ברצוי לא הופך אותי למאזוכיסט, תבין אדם שירים יד על חייל צריך לדעת שהולכים לפרק אותו. בין אם הסיבה מוצדקת או לא, אם הוא בוחר לעשות זאת הוא צריך לדעת שיהיו לכך השלכות, אני בתור מתנחל הייתי עושה אותו דבר וסביר מאוד להניח שגם הייתי מגן בגופי על ביתי אבל לא הייתי מתפלא שאני מקבל על כך מכות, זה מעשה שיש לו השלכות ואני מודע אליהם ומבין את הסיבה בניגוד אליך.

אז השמאלנים לא בוגדים..
העם היהודי הוא לא הבעלים של האדמה הזו, אף אדם לא מורשה לעשות כרצונו, הכל של הקב"ה ולא שלו, כמו שלאישה שלך אתה צריך לתת יחס אנושי ולא יחס של להקת זבובים כך לאדמה שהשם השכיר לך.
בגידה במדינה שהשם הקים, לא העם היהודי.
מה הסיבה בדיוק?

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #30 ב- : אוקטובר 20, 2009, 14:05:34 »

בוגד בעם ישראל!! עם ישראל חשוב יותר מהמדינה שאם כל הכבוד מנוהלת גם ע"י קולות הערבים כך שהלגיטימיות של החלטותיה בעניין זה מוגבלות.

שוב זו בגידה בעם! העם לא החליט בשום אופן שיש לגרש את יהודי יו"ש הוא הצביע על עניין זה לא פעם ולא פעמיים, ובכל המקרים תשובת הציבור הייתה לאו מוחלט! 5 פעמים ליייתר דיוק העם החליט לא לגירוש היהודים!

אי לכך החייל לא שליח העם אלא בוגד בעמו בשליחות מדינה שבוגדת בעמה! ולכן מי שאמור לקבל מכות זה החייל ולא אף אחד אחר! נכון גם השולחים שלו אבל גם הוא!

אין כל עניין שלצבא יהיה הרתעה כשהוא מגרש יהודים להיפך צריך לשבור את ידיו כשהוא עושה זאת, הרתעתו צריכה ליהיות נגד האוייב נקודה! ואם אתה עושה דבר נכון אז אתה עושה את הדבר הנכון ומי שמרים יד על חייל במצב כזה הוא צודק וטוב שהוא עושה כך והוא ראוי לפרס וליהיות מוכר כגיבור ולא כפושע כפי שאתה מנסה להציג אותו מחלקלקות לשונך, צריך להבדיל בין מי שמכה חייל וזהו פשע ולבין מי שמכה חייל וזהו צודק!

אתה לא יכול להכלילח "כל מי שמכה חיייל צריך להיענש" זה טמטום, ואם חייל בתחנה המרכזית יבוא ויתן מכות לאמא שלך גם תחשוב שאתה ראוי למכות על שהגנת עליה?? זה מטורף והזוי רק מי שאין בו דעה לא יכול להבין בין מרד טוב למרד רע, בין אלימות טובה לאלימות רעה בין הכאת חייל רעה להכאת חייל טובה ומי שאינו יכול להבדיל בין טוב לרע בעניינים כאלו כבר אמרו עליו חז"ל "אם אין דעה, הבדלה מניין?"

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #31 ב- : אוקטובר 20, 2009, 14:08:30 »
בס"ד
אתה במקרה ניהיליסט?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #32 ב- : אוקטובר 20, 2009, 15:20:01 »
אוקי בוא נעשה סדר בדברים.

1- מדוע זו "פילוסופיה עלובה"? ברגע שאדם מחליט החלטה הוא צריך להתמודד איתה. כמו כשבנאדם שמחליט לנשור מהלימודים בכיתה ט' ברור לו שיהיה אם זה בעיות ושזו לא ההחלטה הנכונה אך הוא עושה זאת בכל זאת.בדיוק כך ישראל בוחרת לפנות שטחים. אבל היא בוחרת לעשות זאת לכן זו לא בגידה, אנשים בחרו בנציגים שעושים את הפעולות הללו, יכול להיות שיש פגם בשרשרת כי העם היהודי הצביע A וקיבל B ואולי עם ישראל הצביע B וקיבל בדיוק את זה, אבל בשורה התחתונה מקבלי ההחלטות מייצגים את העם ולא ראיתי את העם יוצא כנגד החלטותיהם, מכאן קשה להגיד שהם בוגדים.

2-לפי דעתי האישית אנשים שמצביעים בעד ויתור שטחים נסיגות וכדומה הם פחדנים, אבל לא הם הבעיה, אלא אותם מנהיגים שמציעים זאת בתור פתרון אותם יש לחסל, אבל עובדה שהעם לא עושה זאת ועומד מאחוריהם, יכול להיות שכולם בוגדים?

3- מה זה שייך? אין ראש ממשלה ששמדבר במצע הבחירות שלו על נתינתנשק גרעיני לאויב(כך לפחות אני מקווה) והעם נעמד מאחוריו.

נתינת שטחים זו אולי בגידה ברעיון, בדרך, אבל כשהעם מאחוריה זו לא בגידה אלא טעות איומה שנשלם עליה מאוחר יותר, אבל סטינו מהנושא,

בוא נגיד שאני אומר לך לא חייל, אלא רב, תוכל להרים יד על רב אם הוא ,ונשתמש בדוגמא של גור אריה, יתן כאפה לאמא שלך בתחנה מרכזית סתם כך? אני מניח שכן. אבל תתפלא כשכל הישיבה תקפוץ עליך? או שלאחר מכן יחפשו אותך?

ובקשר לניהליסט, ממש לא.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #33 ב- : אוקטובר 20, 2009, 16:06:37 »
אוקי בוא נעשה סדר בדברים.

1- מדוע זו "פילוסופיה עלובה"? ברגע שאדם מחליט החלטה הוא צריך להתמודד איתה. כמו כשבנאדם שמחליט לנשור מהלימודים בכיתה ט' ברור לו שיהיה אם זה בעיות ושזו לא ההחלטה הנכונה אך הוא עושה זאת בכל זאת.בדיוק כך ישראל בוחרת לפנות שטחים. אבל היא בוחרת לעשות זאת לכן זו לא בגידה, אנשים בחרו בנציגים שעושים את הפעולות הללו, יכול להיות שיש פגם בשרשרת כי העם היהודי הצביע A וקיבל B ואולי עם ישראל הצביע B וקיבל בדיוק את זה, אבל בשורה התחתונה מקבלי ההחלטות מייצגים את העם ולא ראיתי את העם יוצא כנגד החלטותיהם, מכאן קשה להגיד שהם בוגדים.

2-לפי דעתי האישית אנשים שמצביעים בעד ויתור שטחים נסיגות וכדומה הם פחדנים, אבל לא הם הבעיה, אלא אותם מנהיגים שמציעים זאת בתור פתרון אותם יש לחסל, אבל עובדה שהעם לא עושה זאת ועומד מאחוריהם, יכול להיות שכולם בוגדים?

3- מה זה שייך? אין ראש ממשלה ששמדבר במצע הבחירות שלו על נתינתנשק גרעיני לאויב(כך לפחות אני מקווה) והעם נעמד מאחוריו.

נתינת שטחים זו אולי בגידה ברעיון, בדרך, אבל כשהעם מאחוריה זו לא בגידה אלא טעות איומה שנשלם עליה מאוחר יותר, אבל סטינו מהנושא,

בוא נגיד שאני אומר לך לא חייל, אלא רב, תוכל להרים יד על רב אם הוא ,ונשתמש בדוגמא של גור אריה, יתן כאפה לאמא שלך בתחנה מרכזית סתם כך? אני מניח שכן. אבל תתפלא כשכל הישיבה תקפוץ עליך? או שלאחר מכן יחפשו אותך?

ובקשר לניהליסט, ממש לא.

ממך לא ציפית לעוות המציאות עד כדי שקר גס!

קודם כל חמש פעמים מערכת הבחירות עמדה על השאלה האם לגרש יהודים והעם כולו התנגד!! ולכן כל התזה שלך מופרכת מעיקרה ולכן זה כן בגידה כי למנהיגים אין שום סמכות ללכת נגד עם ישראל.
שוב זו בגידה בעםפם ישראל!

כל התזה שלך מופרכת מעיקרה כי העם גן הצביע נגד 5 פעמים לפחות כך שהוא כן בוגד בעם כשהוא מבצע זאת והעם כן התקומם נגד וראינו בכיכר רבין את ההפגנה הגדולה ביותר שידעה מדינת ישראל מעודה בין 200 ל300 אלף איש!!
ושרשרת האנשים הידועה וחסימות כבישים כלל ארצית שמעולם הייתה תמיד היו רק כביש פה כביש שם,ף ואילו כאן התנגדות כלל ארצית מכל החוגים והמגזרים ועדיין הממשלה ביצעה זאת.

כל התזה שלך מבוססת על שקר שכרגע המצאת איך אדם כמוך עושה דבר כזה?
ואגב כן כל מי ששותף לזה הוא בוגד בעמו ובמולדתו וכל שכן באלוקיו!

ולגבי שאלת הרב זה נכון שהתלמידים יקפצו עלי אבל האם זה הופך את זה לנכון? כשרב עושה מעשה סאור הוא צריך לקבל על הראש ומי שמגן עליו עושה מעשה שגוי! כנ"ל חייל זה נכון שאם אכה חייל יהיה מי שינסה לפגוע בי אבל זה יהיה מעשה חמור ביותר כי למעשה כשכתי חייל על שהכה אותי ועל שהכה באדמתי אני ראוי לפרס ומי שמנסה לנקום בי הוא שותף לפשע!

משהו מאד עמוק חסר לך וזו יכולת הבדלה!! אני מציע לך ללמוד את ספרו של הרב מאיר כהנא "סיפורה של הליגה להגנה יהודית" כדי שתלמד את יסוד ההבדלה ודחוף!
ווכן את ספרו אור הרעיון תלמד כדי לדעת איך יהודי צריך לחשוב, לפעמים נקודת מבט יכולה להחריב עמים או לבנות אותם.

אין עניין ליצ=צור הרתעה ללא סיבה אלא לצורך הגנה על המולדת אבל כשההרתעה מאיימת על הגנת המולדת אין מנוס כי אם לשבור את ידה!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #34 ב- : אוקטובר 20, 2009, 16:09:01 »
ממך לא ציפית לעוות המציאות עד כדי שקר גס!

קודם כל חמש פעמים מערכת הבחירות עמדה על השאלה האם לגרש יהודים והעם כולו התנגד!! ולכן כל התזה שלך מופרכת מעיקרה ולכן זה כן בגידה כי למנהיגים אין שום סמכות ללכת נגד עם ישראל.
שוב זו בגידה בעםפם ישראל!

כל התזה שלך מופרכת מעיקרה כי העם גן הצביע נגד 5 פעמים לפחות כך שהוא כן בוגד בעם כשהוא מבצע זאת והעם כן התקומם נגד וראינו בכיכר רבין את ההפגנה הגדולה ביותר שידעה מדינת ישראל מעודה בין 200 ל300 אלף איש!!
ושרשרת האנשים הידועה וחסימות כבישים כלל ארצית שמעולם הייתה תמיד היו רק כביש פה כביש שם,ף ואילו כאן התנגדות כלל ארצית מכל החוגים והמגזרים ועדיין הממשלה ביצעה זאת.

כל התזה שלך מבוססת על שקר שכרגע המצאת איך אדם כמוך עושה דבר כזה?
ואגב כן כל מי ששותף לזה הוא בוגד בעמו ובמולדתו וכל שכן באלוקיו!

ולגבי שאלת הרב זה נכון שהתלמידים יקפצו עלי אבל האם זה הופך את זה לנכון? כשרב עושה מעשה סאור הוא צריך לקבל על הראש ומי שמגן עליו עושה מעשה שגוי! כנ"ל חייל זה נכון שאם אכה חייל יהיה מי שינסה לפגוע בי אבל זה יהיה מעשה חמור ביותר כי למעשה כשכתי חייל על שהכה אותי ועל שהכה באדמתי אני ראוי לפרס ומי שמנסה לנקום בי הוא שותף לפשע!

משהו מאד עמוק חסר לך וזו יכולת הבדלה!! אני מציע לך ללמוד את ספרו של הרב מאיר כהנא "סיפורה של הליגה להגנה יהודית" כדי שתלמד את יסוד ההבדלה ודחוף!
ווכן את ספרו אור הרעיון תלמד כדי לדעת איך יהודי צריך לחשוב, לפעמים נקודת מבט יכולה להחריב עמים או לבנות אותם.

אין עניין ליצ=צור הרתעה ללא סיבה אלא לצורך הגנה על המולדת אבל כשההרתעה מאיימת על הגנת המולדת אין מנוס כי אם לשבור את ידה!

קראתי את ספרו של כהנא על הליגה, ובנוגע ל5 ההצבעו תוכל להרחיב? מעולם לא שמעתי על הצבעה בנושא.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #35 ב- : אוקטובר 20, 2009, 16:13:19 »
בס"ד

ציטוט

מובן שהם ירביצו לו בחזרה, השאלה היא לא על מה הם יעשו, אלא על המוסריות של העניין, אדרבא, הם צריכים לצפות למכות, אני לא סוגד למדינה והמדינה הוקמה לשם העם היהודי ולא לשם האינטרסים הבזויים של הבוגדים שבו, הקב"ה קובע מה רע ומה טוב ויהודי שמגרש או מרים יד על יהודי אחר בזדון נקרע רשע.
ישראל בוחרת לתת שטחים כי היא מפחדת מהפריץ האמריקאי, הבגידה היא בעם ישראל ובהקב"ה (ופה מקור הטעות ההתייחסותית שלך לדבריי) ולא באינטרסים של הנציב הישראלי (אימתי הפכו ההחלטות של הדיקטטורים הבג"ציסטים לרצון העם, מילא לרצון ה"מדינה", אבל רצון העם?).
מקבלי ההחלטות לא בהכרח מייצגים את העם (בטח שלא בדיקטטורה קומוניסטית כמו השטעטל שבלבנט), בטח שלא במדינה הזו ובטח שלא אחרי בדיחת עופרת יצוקה, רוב העם מתנגד לגירוש מהמאחזים, בעוד הממשלה עושה אחרת, זוהי לוגיקה פסולה, הייתה לפחות מובנת פחות או יותר אם הייתה פה דמוקרטיה (ופה אני הקטן שואל: האם עם ישראל יודע בהכרח מה טוב לו? האם יש אדם שיכול לייצג נאמנה וניתנת לו ההזדמנות לעשות כך אפילו את רצונות העם [ולדעתי לא] מי מייצג את העם, ולא את המדינה, אני מסתכל מעבר למבט הפאשיסטי-החילוני של הסגידה למדינה ולשליטיה, אני מסתכל על מבט הנקודה: "מה טוב ליהודים?" ומי שמפנה עורפו לטובת היהודים הוא לדידי בוגד לכל דבר).
ציטוט

העם לא עושה את זה אבל מי שמחזק את שלטון הקולוניאליסטים הסובייטים מתוך ידיעה מוחלטת בעניין הוא בוגד, ומי שמבצע את ההחלטות שמקבלים המנהיגים הוא עוד יותר בוגד מהמנהיגים עצמם (כמו המגרשים), אולי הבסיס השגוי מהבחינה שלך (שכבר צריך לסלק) הוא העובדה שאתה מסתכל מזווית חילונית לגמרי ללא כל בסיס, מעוותת מיסודה, והבה נשאל את השאלות הבאות בשביל להרחיב את הדיון ולקצרו:
א. למה יש לנו מדינה?
ב. מה אנחנו עושים פה?
ג. למה האדמה הזו שלנו?
ד. מי הופך החלטה של מנהיג כזה או אחר לטובת העם שהמדינה מתיימרת להציג לאקסיומה?

ציטוט
אבל אני מדבר עקרונית, תיאורתית (תקרא לזה איך שאתה רוצה), אם היה.

ציטוט
ופה מגיע עיקר המחלוקת, מהי בגידה? בגידה במדינה, מה היא? בגידה בעם, מה היא?
ציטוט

רב שידפוק כאפה לאמא שלי ח"ו? סתירה לוגית.. אתה מבין ביהדות בשביל להגיד שרב יעשה את זה? אתה יודע מי הוא יהודי ומה צריך לעשות איתו במקרה שהוא תוקף פיזית יהודי אחר? (לא רשע)
אני מדבר מהעניין המוסרי ולא מה לצפות (לא חושב שיש יהודי דתי שיתמוך במעשה כזה גם ככה כך שזה גם פסול לוגית).

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #36 ב- : אוקטובר 20, 2009, 16:17:20 »
מי שבוגד במדינה זה מי שבוגד בעם ישראל (לא על סמך רצונותיו, מה רצונותינו השפלים וההיגיון והמוסר האנושיים המוגבלים שלנו מלכתחילה לעומת מצוות ודברי השם הנשגבים?). הוא שיחליט מה טוב לנו ולא אתה או כל מישו אחר שמתיימר להיות יודע מה טוב ומה לא טוב.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #37 ב- : אוקטובר 20, 2009, 16:48:21 »
קראתי את ספרו של כהנא על הליגה, ובנוגע ל5 ההצבעו תוכל להרחיב? מעולם לא שמעתי על הצבעה בנושא.
1. רבין שנבחר הבטיח שלא יקים להם מדינה ולכן נבחר לאחר ששמיר דוקא כן נפגש איתם...
2. לאחר שרבין בגד בבוחר ועשה מה שעשה כל מערכת הבחירות בין פרס לבין נתניהו הייתה האם להמשיך בזה או לא..
העם החליט שלא למרות רצח רבין שנתן לשמאל דחיפה מבחינת דעת הקהל..
3. לאחר שביבי עשה מה שעשה בחברון העם נטש אותו וברק נבח שעשה את אותו הדבר..ואיים להקים מדינה
ערבית על 97% מהשטח הוא נפל על זה ועל הסוגיה הזאת בדיוק נבחר שרון,.

4. שרון מול מצנע נבחר בדיוק על הנקודה הזו האם לפנות את נצרים(לאפילו לא גוש קטיף רק נצרים..) או לא
וכל מערכת הבחירות הייתה סביב זה העם בחר "דין נצרים כדין תל אביב(דברי שרון ערב הבחירות..)

5 כיום על רקע איומי קדימה והשמאל להקמת מדינה ערבית ולאחר שהגיעו במגעים מול הערבים בעניין זה העם בחר בנתניהו רק בגלל
שהוא הבטיח שהוא יתנגד לכך וימנף את ההתיישבות ביהודה ושומרון. זה לא מספיק?

חמש פעמים העם עמד בפני הדילמה הזאת וחמש פעמים בבחירות הוא הרכיע לאותו כיוון.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #38 ב- : אוקטובר 20, 2009, 20:44:03 »
1. רבין שנבחר הבטיח שלא יקים להם מדינה ולכן נבחר לאחר ששמיר דוקא כן נפגש איתם...
2. לאחר שרבין בגד בבוחר ועשה מה שעשה כל מערכת הבחירות בין פרס לבין נתניהו הייתה האם להמשיך בזה או לא..
העם החליט שלא למרות רצח רבין שנתן לשמאל דחיפה מבחינת דעת הקהל..
3. לאחר שביבי עשה מה שעשה בחברון העם נטש אותו וברק נבח שעשה את אותו הדבר..ואיים להקים מדינה
ערבית על 97% מהשטח הוא נפל על זה ועל הסוגיה הזאת בדיוק נבחר שרון,.

4. שרון מול מצנע נבחר בדיוק על הנקודה הזו האם לפנות את נצרים(לאפילו לא גוש קטיף רק נצרים..) או לא
וכל מערכת הבחירות הייתה סביב זה העם בחר "דין נצרים כדין תל אביב(דברי שרון ערב הבחירות..)

5 כיום על רקע איומי קדימה והשמאל להקמת מדינה ערבית ולאחר שהגיעו במגעים מול הערבים בעניין זה העם בחר בנתניהו רק בגלל
שהוא הבטיח שהוא יתנגד לכך וימנף את ההתיישבות ביהודה ושומרון. זה לא מספיק?

חמש פעמים העם עמד בפני הדילמה הזאת וחמש פעמים בבחירות הוא הרכיע לאותו כיוון.

החכמתי, בקשר לשמיר, הבנתי שהוא היה ראש הממשלה אולי הימני ביותר שהיה במדינת ישראל, דווקא הוא נפגש עם הערבים?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #39 ב- : אוקטובר 20, 2009, 20:48:00 »
למה יש לנו מדינה, כי אנו עם וכל עם זכאי למדינה.

מה אנחנו עושים פה? למה דווקא פה? כי פה נבנה העם שלנו, פה התאגדנו לעם פה צמחה תרבותינו ופה נבנו מקדשינו.

למה האדמה הזו שלנו? מספר סיבות, כתוב בכל בתנ"ך שהיא שלנו, אם אני לא טועה זה כתוב גם בקוראן ובברית החדשה.

אנחנו נכון להיום המעצמה במזרח התיכון ואני לא חושב שיש איזשהו מקרה בהסטוריה שבו מעצמה וויתרה על שטחה סתם כך.

זו האדמה שלנו כי נלחמנו עליה ונצחנו, אדמה כבושה, כמו כל אדמה אחרת, אולי פרט לאוסטרליה.

בקשר לשאלה האחרונה פה הסיבוך, העם מצביע א' ומקבל ב', לכן יש לנו בעיה. אבל בעקרון כשנבחר מנהיג מתפקידו ליצג אותנו ומתפקידניו לעמוד מאחוריו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #40 ב- : אוקטובר 20, 2009, 20:58:06 »
בס"ד

ציטוט
למה יש לנו מדינה, כי אנו עם וכל עם זכאי למדינה.
למה פה?
ציטוט
מה אנחנו עושים פה? למה דווקא פה? כי פה נבנה העם שלנו, פה התאגדנו לעם פה צמחה תרבותינו ופה נבנו מקדשינו.
העם דווקא התאגד במצרים, תלוי מה אתה מגדיר תרבות יהודית, ובאירופה ובארצות ערב ואיסלם נבנו גדולי ישיבותינו, חיו כמה מגדולינו רבנו, ומנהיגנו הראשון בעם נפטר לא על המקום שבו שוכנת מדינת ישראל, וכו'.

ציטוט
למה האדמה הזו שלנו? מספר סיבות, כתוב בכל בתנ"ך שהיא שלנו, אם אני לא טועה זה כתוב גם בקוראן ובברית החדשה.
וזה הצידוק היחידי, אבל למה סלקטיביות בקשר לנאמר שם? למה אתה לוקח את המתנות (השכרת ארץ ישראל) אבל לא לוקח את החובות (המצוות)?

ציטוט
אנחנו נכון להיום המעצמה במזרח התיכון ואני לא חושב שיש איזשהו מקרה בהסטוריה שבו מעצמה וויתרה על שטחה סתם כך.
מעצמה?
(קרדיט לנץ)
--------------------------------------------------------------------------------
מדינה עצמאית?
לא, מי ששולט פה זה המערב ובמיוחד ארה"ב.
מדינה של קבצנים, מדינה בעלת תודעה גלותית של שטעטל פולני ממוצע מהמאה ה-18, מדינה בעלת קוד אתי צבאי נוצרי ומנטליות לבנטינית (שילוב ביזארי בין תרבות ערב לתרבות מערב), מדינה אוכלת פטריוטיה, מדינה שמי שעומד בראשה הוא ליצן תורן שאין לו יותר סמכויות מאשר גבאי ועד קהילה המחזיק במיליציה שהיא לא יותר מקצועית מאשר כזו של ברון סמים קולומביאני.
מדינה אשר מחזיקה בארגון פארא-ביטחוני שכל מהותו הוא דיכוי פוליטי מחד, ומאידך מתנהגת כמו עבד נרצע כלפי חוץ.
מדינה אשר מחזיקה בנשק יום הדין אך בפועל היא מדינת וואסל.
מדינה אשר השם הזה אליבא דועידת ווסטפאליה- איננה עומדת בקריטריונים הכי בסיסיים בכדי להקרא מדינה.
מדינה אשר חברה בארגון בינלאומי, תורמת לו יותר כסף מידי שנה, מאשר כל מדינות OPEC ביחד, אך הארגון הזה בפועל הוא פורום עליהום, שכל מטרתו הוא הוקעת המדינה הלזו, פריסת שקרים פתולוגיים במסגרת ועדותיו (האו"ם) והפיכתה ללא יותר מאשר - דחליל עלוב.
מדינה אשר מוגדרת כדמוקרטיה פרלמנטרית, אך אפילו הפרלמנט הנ"ל שאמור להיות סמל ריבוניותה, הוא עצמו יושב על אדמה חכורה, ששייכת כלכלית נדל"נית לארגון דתי הייושב מחוץ לגבולותיו ובעל אג'נדה שונה לגמרי מאשר הדת המוצהרת של מדינה זו, בעקבות כך ובעקבות עצם העובדה שישנם עוד דונמים על גבי דונמים ששיכים לארגון זה כולל גם אגב, בית הנשיא, בשל כך המדינה משלמת מאות
מיליוני דולרים מדי שנה, דמי חכירה לכנסיה היוונית האורתודוכסית!
מדינה אשר מדינה אחרת קובעת עם מי היא תסחר בנשק, וכן תסחר בכלל.
מדינה אשר פורום מדינות אחרות קובעות מה יעשה ולא יעשה צבאה בכל רגע נתון.
מדינה אשר מדינה אחרת מבטלת לה חוזי נשק חתומים עם מדינה שלישית בתואנות שקריות, ואחר כך אותה המדינה חותמת במקומה על אותם חוזים בגלל אינטרסים כלכלים של תאגידים אצלה בבית.
מדינה אשר אותה מדינה אחרת מבטלת לה פרוייקטים צבאיים/טכנולוגיים, בגלל אינטרסים כלכליים שלה + סנקציות באם המדינה הלזו לא תענה לדרישתה זו.
מדינה אשר מוסרת שטחיה שלה בעבור חתיכת נייר חסרת משמעות.
מדינה שלא אכפת לה מאזרחיה שלה, העיקר שאזרחי האויב ימשיכו לחיות.
מדינה אשר דואגת לאינטרסים הדתיים השקריים של האויב, בעודה מוחקת את דתה שלה.
מדינה אשר הוקמה ללא כל קשר לשטח עליה היא יושבת ושמבחינת מקימיה יכלה גם לקום במקומות הבאים: בירוביג'אן, אלסקה, מאדאגסקאר, ניאגרה, דרום ארגנטינה או אוגנדה.
מדינה אכולת פחדים, מדינה שאין לה מדיניות חוץ (כמאמר היהודון הנרי קיסינג'ר).
מדינה שכנראה שצריך להגיע למסקנה העצובה: "אם ה' לא בנה בית, שווא עמלו בניו בו".

מדינה יהודית ?
לא, מדינה אשר מעלה לארץ ניאו-נאצים, גלוחי ראש, פרוצות, שיכורים, בנדיטים, ואנדלים וכתות אפריקאיות נוצריות.
מדינה שאסור לגדל בה חזיר, אבל נמכר בה "בשר לבן" בכל עיר ואם בישראל בראש חוצות.
מדינה שנותנת קנס עלוב למוכרי חמץ בפומבי.
מדינה שמוסדותיה דורסים את השבת ברגל גסה פעם אחר פעם.
מדינה שהמוסר הצבאי שלה הוא נוצרי, ושעוברת על "לא תחנם" בכל רגע נתון.
רק בפריז גופה יש יותר מסעדות כשרות מאשר בכל המדינה הזו כולה.
מדינה אשר מסתובבים ברחובותיה משל היו בחוף מיאמי ביץ'.
מדינה אשר מודעות ופרסומי זימה והתערטלות ליד ומעל כבישיה הראשיים.
מדינה אשר עשתה ככל שיכלה בכדי לאבד את דתם של עולים ממדינות המזרח ואפריקה.
ראשיה בעבר לא היה אכפת להם שיהודים הולכים לקרמטוריום, לא הקימו קול זעקה, ולא הרימו אצבע בכדי לשנות דבר, אנשים אשר לא רצו פליטים דתיים שיבחרו מתוך מרחב הגיהנום עלי אדמות.
מדינה שמוסדותיה חטפה ילדים, גזזה פאות וזקנים, הוציאה להורג ללא משפט יהודים טובים, בדיוק כמו אחותה הגרמנית.
מדינה המכירה בניאוף וסטיות מיניות כנורמה, מדינה אשר מאפשרת מצעדי זוהמה בעיר הקודש קריה נאמנה.

מדינה דמוקרטית ?
לא, מדינת חונטה הנשלטת על ידי חבורת בוגדים השולטים בכל הכלים הדרושים בכדי לשלוט בהמונים הנבערים.
הבחירות הם פרטאצ', אותה מדיניות כל הזמן, אותה דורסנות כלפי פנים, אותה השתקת אופוזיציה, אותה צליבה תקשורתית, אותה עליהום ציבורי, אותן פסיקות "משפטיות", אותה תעמולת אנטי-פטריוטיה.
אותה פסילה גורפת של כל אופוזיציה אמיתית.
אותה מכבסת מילים שכל מטרתה לגרום להרס מיידי של כל דיון פוליטי רציני, ופסילה על הסף של כל מי שאיננו משחק לפי החוקים של החונטה.

אז מישהו מוכן לעזאזל להסביר לי, מה לכל הרוחות הקמנו כאן?

ציטוט
זו האדמה שלנו כי נלחמנו עליה ונצחנו, אדמה כבושה, כמו כל אדמה אחרת, אולי פרט לאוסטרליה.
א. סתירה בין הטיעון השני לטיעון הנ"ל.
ב. כרגע רמאללה, עזה, לבנון, סוריה, סיני, ירדן, חלקה של עיראק, חלקה של סעודיה, חלקה של מצרים, עכו (דה פקטו), רמלה (דה פקטו), רוב מזרח ירושלים (דה פקטו), הר הבית (דה פקטו) וכו' תחת שליטה ערבית-איסלאמית, למה זה אדמתנו ולא אדמתם לפיכך?
ציטוט
בקשר לשאלה האחרונה פה הסיבוך, העם מצביע א' ומקבל ב', לכן יש לנו בעיה. אבל בעקרון כשנבחר מנהיג מתפקידו ליצג אותנו ומתפקידניו לעמוד מאחוריו.
למה בדיוק זה תפקידנו לעמוד מאחוריו? טובת העם היא לא בהכרח החלטות המנהיג ואני ממש לא מאליל את המנהיג ח"ו (דוצ'ה בלשונך), אני רוצה את מה שטוב ליהודים.
אין היום אדם שמייצג אותי, בעקרון או לא בעקרון, דה פקטו, ביבי לא מייצג את רוב עם ישראל כיום.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #41 ב- : אוקטובר 20, 2009, 21:03:03 »
כן לצערינו שמיר נפגש עם ערבים בקמפ דיויד ועל זה זעק הרב כהנא כששמיר
טען שאלו שיחות שלום לא מחייבות והרב כהנא זעק שהם מכינים את הוויתורים ואם
כהנא לא יהיה ראש ממשלה בסופו של דבר הם יביאו הנה את ערפת(והוא הדגיש תמיד שגם הליכוד
לא ישנה..)

שמיר היה הכי ימני בעברו איש מרכז הפיקוד של לח"י חבל מאד שנטש את "עיקרי התחייה"
שהכתיב לו מורו ומנהיגו אברהם (יאיר) שטרן מקים לח"י זו טרגדיה לעם כולו.

לגבי דבריך האחרונים, שלילי מנהיג בהצבעה דמוקרטית(לא שדמוקרטיה היא האידיאל הטוב ביותר)
נבחר לייצג את העם לא בזכות הפרצוף היפה שלו אלא בזכות המצע אותו הוא נשלח ליישם.
אם הוא לא מייסם וחמור מצכך מבצע את ההיפך הוא לא מייצג כלל את העם.

אגב גם בשלטון תורני, שבו המלך נמשך ע"פ נביא במצוות הקב"ה ישירות שאין לך מינוי
מוסמך מזה, אם ביקש לבטל מצווה אחת מן התורה אין שומעים בקולו(הלכות מלכים ומלחמות)
ותתפלא לשמוע, גם העוסק במצווה כלשהי פטור ממצוות המלך כי העוסק במצווה פטור מן המצוה..
מלבד כמובן מלחמת מצווה שאז הכל יוצאין אפילו חתן יוצא מחדרו וכלה מחופתה.