כתב נושא: דו קרב ביני ובין פופאי ללא צנזורה  (נקרא 14553 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
דו קרב ביני ובין פופאי ללא צנזורה
« ב- : מרץ 01, 2007, 14:00:57 »
פופאי, אתה טוען לדעת את האמת, נא פרט לנו אמת זו, בכדי שננתח אותה עד החלקיק האחרון.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק פופאי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : מרץ 01, 2007, 14:09:14 »
האמת היא כזו שכואבת לכולנו לאחר שהגיעה שארית הפליטה ממחנות ההשמדה באירופה נשבענו שלעולם לא עוד
שבועה מוצדקת וראויה שבלי משים באה על חשבונם של עם שהתגורר פה אלפי שנים.

משולהבים בטראומה הלאומית מיהרנו לגרש ולהרוס כפרים שלמים ולמרות שלא היתה זו אשמתנו בתחילה
בשנת 1967 חצינו את קוי המוסר כשהחל באופן רשמי הכיבוש בניגוד להחלטות האו"ם שנקבעו על פי החוק הבינלאומי
מאז הוקם אש"ף והצרות לא הפסיקו לבוא, עוד כיבוש עוד פיגועים, עוד התגרות של מתנחלים עוד טרור וזוהי האמת בקליפת אגוז

פלסטין וישראל ביחד! הקיצונים להאג!

מנותק פופאי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : מרץ 01, 2007, 14:18:45 »
נו מה נבהלת?  :D

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #3 ב- : מרץ 01, 2007, 14:23:37 »
כמה שאלות:
א.) מי זה "נשבענו"? מי נשבע שלא עוד? ומי הציע את הפתרון הזה? מי הוא שטוען שזה הסיבה היחידה להקמת המדינה?

ב.) איזה  עם? אלפי שנים??? האיסלם בקושי קיים 1500 שנה, על איזה אלפי שנים כבודו מהגג? חשבונם? יש להם עוד 65 מדינות מוסלמיות ומתוכם 21 ערביות, אין שום הבדל תרבותי, לשוני, דמוגרפי, אתני, גזעי, דתי ואידאלוגי בינם ובין אחיהם מחוץ למרחב שבין הירדן לים התיכון.

ג.) היאך עם בעל שכל מינימלי יכול להיות משולהב בטרואמה לאומית?

ד.) כבודו שוכח את הפרעות של הערבים ושחיטות הגדולות שנעשו פה ביהודים לפני הקמת המדינה עוד הרבה לפני שנהרס כפר ערבי אחד.

ה.) אתה אפילו כותב שזה לא הייתה אשמתנו, אז למה אתה בכל זאת מאשים אותנו במעשים שאתה טוען שאנחנו לא אשמים בהם (אני מתכוון לשיטתך לשנת 1948)?

ו.) מי הוא שקובע מהו מוסרי? על איזה כיבוש מדובר? החוק הבינלאומי מדבר מפורשות על כיבוש ממדינה שנייה, ולערבים בין הירדן לים לא היה מדינה מעולם, אז היאך ייתכן פה כיבוש אליבא דהחלטות האו"ם?

ז.) אתה אומר שהוקם אש"ף, על ידי מי? למה? ומה הוא רצה להשיג בכך? ואגב אש"ף הוקם לפני מלחמת ששת הימים אז נא לא להנפיץ הבל שאין בינו ובין עובדות היסטוריות ולו דבר.

ח.) מי הוא זה שהבטיח שלא יהיה לנו צרות יותר? עוד כיבוש? איזה עוד שיחרור שטחים היה מאז 1967??? אולי כבודו שמע על משהו שכל העולם לא עודכן עליו? "עוד התגרות של מתנחלים ועוד טרור" אתה כמו כל שמאלני מצוי מנסה להפוך את האמת למניפולציה על ידי העלאת השאלה הדמגוגית של הביצה והתרנגולת תוך כדי סילוף עובדות הסטוריות, בסופו של דבר טיעונכם אינו מחזיק מים וכל כולו פארסה מאקברית אחת גדולה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : מרץ 01, 2007, 14:27:01 »
מי מנסה להשמידנו יותר מ100 שנה כמו הנאצים?
אנו חזרנו למולדת שלנו.
המוסלמים הם הכובשים.
אנו התגוננו ושחרננו אדמה במלחמת מגן.
לא תהיה אושוויץ שניה,לא נלך כצאן לטבח,לא נהיה בני חסות מוסלמים.

מנותק פופאי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : מרץ 01, 2007, 14:39:37 »
כמה שאלות:
א.) מי זה "נשבענו"? מי נשבע שלא עוד? ומי הציע את הפתרון הזה? מי הוא שטוען שזה הסיבה היחידה להקמת המדינה?

ב.) איזה  עם? אלפי שנים??? האיסלם בקושי קיים 1500 שנה, על איזה אלפי שנים כבודו מהגג? חשבונם? יש להם עוד 65 מדינות מוסלמיות ומתוכם 21 ערביות, אין שום הבדל תרבותי, לשוני, דמוגרפי, אתני, גזעי, דתי ואידאלוגי בינם ובין אחיהם מחוץ למרחב שבין הירדן לים התיכון.

ג.) היאך עם בעל שכל מינימלי יכול להיות משולהב בטרואמה לאומית?

ד.) כבודו שוכח את הפרעות של הערבים ושחיטות הגדולות שנעשו פה ביהודים לפני הקמת המדינה עוד הרבה לפני שנהרס כפר ערבי אחד.

ה.) אתה אפילו כותב שזה לא הייתה אשמתנו, אז למה אתה בכל זאת מאשים אותנו במעשים שאתה טוען שאנחנו לא אשמים בהם (אני מתכוון לשיטתך לשנת 1948)?

ו.) מי הוא שקובע מהו מוסרי? על איזה כיבוש מדובר? החוק הבינלאומי מדבר מפורשות על כיבוש ממדינה שנייה, ולערבים בין הירדן לים לא היה מדינה מעולם, אז היאך ייתכן פה כיבוש אליבא דהחלטות האו"ם?

ז.) אתה אומר שהוקם אש"ף, על ידי מי? למה? ומה הוא רצה להשיג בכך? ואגב אש"ף הוקם לפני מלחמת ששת הימים אז נא לא להנפיץ הבל שאין בינו ובין עובדות היסטוריות ולו דבר.

ח.) מי הוא זה שהבטיח שלא יהיה לנו צרות יותר? עוד כיבוש? איזה עוד שיחרור שטחים היה מאז 1967??? אולי כבודו שמע על משהו שכל העולם לא עודכן עליו? "עוד התגרות של מתנחלים ועוד טרור" אתה כמו כל שמאלני מצוי מנסה להפוך את האמת למניפולציה על ידי העלאת השאלה הדמגוגית של הביצה והתרנגולת תוך כדי סילוף עובדות הסטוריות, בסופו של דבר טיעונכם אינו מחזיק מים וכל כולו פארסה מאקברית אחת גדולה.

א. "אנחנו" כמושג קולקטיבי כעם

ב. אמרתי אלפי? התכוונתי מאות אם כי יש הטוענים שלאיסלם שורשים עוד מתקופת המאיה והאיצטקים אך לא אכנס לזה כעת

ג. אתה מדבר על היהודים שהם עם עם שכל מינימלי? אני חולק עליך למה אתה כזה אנטישמי לא יפה.

ד. אני לא שוכח כלום, פרעות היו תמיד נגד העם היהודי בכל העולם מדוע אינך שונא את הספרדים על האינקוויזיציה או את הרוסים על הפרוגרומים?
בעבר היו פרעות נוראות נגד יהודים לפני שהיתה להם מדינה, בפלשתינה הדבר לא היה שונה אולם למרבה הפלא דווקא כאן אחוז הפרעות נגד יהודים
היה הקטן ביותר בהיסטוריה העולמית, הרבה מהערבים העריכו את היהודים וקראו להם עם הספר, ערפאת סיפר לא פעם שכנער היה מתפלל לצידם בירושלים.

ה. לא היתה זו אשמתנו שהינו במצב טראומה אך אין הצדק היסטורי לנקום על מעשי הנאצים הגרמנים במשפחות ערביות תמימות ולגרשם לירדן ולבנון. זה היה ונותר מעשה לא אנושי
אנו שהיינו קורבן הגטו והטרנספורט היינו צריכים לדעת טוב יותר ולהמנע מפשעי מלחמה שכאלה.

ו. זוהי שאלה מסוכנת המוסר לא נקבע על פי סטנדרטים כתובים אלא על תחושה ברור של עוול של דגל שחור של אי חוקיות אנושית ולא כתובה דוקא,
כיבוש אינו בהכרח חייב להיות של מדינה ריבונית כיום באמזונס קיימים אלפי שבטים שמתגוררים ומתקיימים ללא מסודות שלטוניים או ציביליזציה כלשהיא
ובכל זאת זוהי אדמתם וביתם ולפלוש אליה פירושו כיבוש, גם לאינדיאנים לא היתה מדינה ובכל זאת אדמתם נכבשה בברוטליות ע"י הלבנים האירופאים
תוך מעשי טבח שלא היו מביישים לפי הטענות של חיים בסרטיו הפומפוזיים את הנביא מוחמד, נוח יותר כנראה להביא את הפשעים של מוחמד ולא של הלנים האירופאים.

ז. זה דיון לא שיעור היסטוריה אם אתה רוצה ללמוד על אש" עשה זאת בזמנך החופשי, אש"ף הוקם בגלל שישראל החלה בתהליך מאסיבי של סיפוח אדמות לא לה.

ח. מאז ומתמיד היו התגרויות החל מהעליה לסבסטיה ועד העליה לארץ של הרב כהנא ששפך שמן למדורה והביא לבסוף לאינתיפאדה הראשונה,
הפלסטינים לא רוצים אותנו פה ואנחנו לא רוצים אותם פה זה ידוע, אני באמת לא משתגע עליהם כמו שאתם מנסים להציג זאת
בשירותי הקרבי תפסתי לא מעט מהם עם חגורות נפץ ביד ועדיין למרות שאני לא משתגע עליהם הם לנצח יחיו לצידי והם לא יסכימו לחיות ללא חופש ובצדק
כדי שכל מערכת יחסים תצליח לרבות בין עמים עלינו לפעמים להכנס לנעליו של האחר ולהרגיש מקרוב את סבלו את חלומותיו ואת הייאוש שמביא אותו לעשות את מה שהוא עושה.
הפיגועים הם תוצאה ישירה של עם ללא צבא וללא כסף נכון שמטוס מצטלם הומני יותר מאשר אוטובוס, אבל הם נלחמים בדיוק כמונו באמצעים הדלים שלהם ועלינו לשים לזה סוף
ונוכל לשים לזה סוף רק אם נשב ונאחה את הפצעים של כולם ואנשים כמו ויקטור וניסייר לא מוסיפים כלום לכך אלא רק מדרדרים אותנו עוד למטה

מנותק פופאי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : מרץ 01, 2007, 14:40:25 »
אנו חזרנו למולדת שלנו.
המוסלמים הם הכובשים.

חשבתי שזה  דיון אחד על אחד אתם רוצים כולכם עליי?  :o

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #7 ב- : מרץ 01, 2007, 14:59:25 »
אנו חזרנו למולדת שלנו.
המוסלמים הם הכובשים.

מה קרה פוחד?!
לא נורא תבכה לאמא בוגד.
דרך אגב מה יש לך להגיד על זה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3371333,00.html
??????
« עריכה אחרונה: מרץ 01, 2007, 14:59:59 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק פופאי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : מרץ 01, 2007, 15:01:10 »
אנו חזרנו למולדת שלנו.
המוסלמים הם הכובשים.

מה קרה פוחד?!
לא נורא תבכה לאמא בוגד.
??????

אידיוט אני לא הולך לנסח תשובות לעשרים איש כל היום יש לי עוד דברים לעשות בחיים בנתיים הזמן מתקתק והנץ שלך תקוע על העץ

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #9 ב- : מרץ 01, 2007, 15:05:05 »
אנו חזרנו למולדת שלנו.
המוסלמים הם הכובשים.

מה קרה פוחד?!
לא נורא תבכה לאמא בוגד.
??????

אידיוט אני לא הולך לנסח תשובות לעשרים איש כל היום יש לי עוד דברים לעשות בחיים בנתיים הזמן מתקתק והנץ שלך תקוע על העץ
אתה יודע מה?
את התשובה שלי קיבלתי!
אין לך מה להגיד!
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק פופאי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : מרץ 01, 2007, 15:13:30 »
אנו חזרנו למולדת שלנו.
המוסלמים הם הכובשים.

מה קרה פוחד?!
לא נורא תבכה לאמא בוגד.
??????

אתה יודע מה?
את התשובה שלי קיבלתי!
אין לך מה להגיד!

עזוב תשובה

את הכדורים שלך היום קיבלת? זה מה שחשוב

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #11 ב- : מרץ 01, 2007, 15:19:48 »
אנו חזרנו למולדת שלנו.
המוסלמים הם הכובשים.

מה קרה פוחד?!
לא נורא תבכה לאמא בוגד.
??????

אתה יודע מה?
את התשובה שלי קיבלתי!
אין לך מה להגיד!

עזוב תשובה

את הכדורים שלך היום קיבלת? זה מה שחשוב
בבקשה אין לך מה להגיד!
"עזוב תשובה" שאני יעזוב תשובה בנושא כזה חשוב ?!
מה קרה אין לך מה להגיד אתה מתחיל לברוח ?..
לבכות לאמא?..
יגאל=גואל

מנותק פופאי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : מרץ 01, 2007, 15:20:56 »

- אני עוצר את הדיון! לאחר שמה שהובטח לי הופר ושוב נמחקה הודעה שלי מהפורום -
http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=2318.0

« עריכה אחרונה: מרץ 01, 2007, 15:25:18 על ידי פופאי »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : מרץ 01, 2007, 15:23:47 »
האמת היא כזו שכואבת לכולנו לאחר שהגיעה שארית הפליטה ממחנות ההשמדה באירופה נשבענו שלעולם לא עוד
שבועה מוצדקת וראויה שבלי משים באה על חשבונם של עם שהתגורר פה אלפי שנים.

משולהבים בטראומה הלאומית מיהרנו לגרש ולהרוס כפרים שלמים ולמרות שלא היתה זו אשמתנו בתחילה
בשנת 1967 חצינו את קוי המוסר כשהחל באופן רשמי הכיבוש בניגוד להחלטות האו"ם שנקבעו על פי החוק הבינלאומי
מאז הוקם אש"ף והצרות לא הפסיקו לבוא, עוד כיבוש עוד פיגועים, עוד התגרות של מתנחלים עוד טרור וזוהי האמת בקליפת אגוז
קודם כל העם הזה מעולם לא קיים אם אינך יודע כל הערבים שפה הם מוסלמים מכל העולם שהיגרו לפה בכדי להלחם ביהודים, השטחים ש"כבשנו" מעולם לא היו בידי העם ה"פלסטיני" הוא היה שטח ירדני (יהודה ושומרון) ומצרים (רצועת עזה) .
לאחר 67' נוצר עם "קראו לו העם ה"פלסטיני" השם פלסטין בא מהשם שנתנו הרומאים לארץ ישראל לאחר מרד בר כוכבא (132-135 לספירה הנוצרית)
וכמו כן שינו את שמה של ירושלים לאיליה קפיטולינה (עיר האלילים) הכיבוש הערבי מן האמפריה הפרסית (הסיסנים אם איני טועה) בא בערך ב700 לספירה, הערבים שלטו בארץ זו רק 300 שנה ואז באו הצלבנים ששלטו בארץ לכמה זמן, מאז שלטו שם המצרים והטורקים עד המנדט הבריטי שקרא לארץ פלסטינה ומאז ה"פלסטינים" אומרים שהם ם כביכול, הם אלה שכבשו את השטח שלנו, והם "קיימים" רק כ 40 שנה .

הבריחה מיהודה ושומרון הייתה טעות עצומה והמתנחלים הגיבורים נשארו שם בשביל להגן עלינו. קווי הפסקת האש של 49 מעולם לא הוכרו על ידי מדינות ערב מאחר שהם חשבו שאנו בעיה זמנית, אך הם טעו.

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
« להגיב #14 ב- : מרץ 01, 2007, 15:43:32 »

- אני עוצר את הדיון! לאחר שמה שהובטח לי הופר ושוב נמחקה הודעה שלי מהפורום -
http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=2318.0

כהנא צדק למה לקלקל כל הזמן? היינו יכולים לקרוע אותו לגזרים פה ממש ירית לנו ברגל אחי

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #15 ב- : מרץ 01, 2007, 15:46:21 »
א.) ממש לא, כל חלק בעם ראה בהקמת המדינה סיבה אחרת, ואם אתה טוען שהשואה זה הRiason detre היחיד שיש לקיום המדינה, אזי אתה פשוט יצור אוטו-אנטישמי נאלח.
מי שמך לקבוע לקבוע את התודעה הלאומית של העם היהודי?

ב.) שקר וכזב, סילוף עובדת הסטוריות שאין בינם לבין האמת ההסטורית ולו דבר.
העם והאימפריה האצטקית נוצרו לאחר עליית מוחמד והקמת האיסלם, למי אתה מנסה למכור בולשיט בעטיפת צלופן? הדת האיסלמית קמה במאה השביעית לספירה, לפני כן היו בחצי האי ערב רק יהודים, נוצרים ועובדי אלילים, אז נא להפסיק לבלבל במוח, ובני המאיה עלו על במת הההסטוריה כמאה שנים לפני האיסלם, אבל אין בין זה ובין שורשים לאיסלם ולו דבר, אתה מפגין כאן ידע עלוב בכל הנוגע לעליית האיסלם להסטוריה של מוחמד עצמו, כן לתרבות ולהלך המחשבה התאולוגית באותה התקופה ובאותו המקום.

ג.) אם אתה טוען שהעם היהודי הוא עם טיפש, אתה מתנגח עם ארון הספרים היהודי העצום שנוצר על פני אלפי שנים, וכן עם העבדה שהעם היהודי הצמיח מקרבו כ30% מזוכי פרסי הנובל (לא כולל הפרס לשלום שהוא פשוט טמטום גמור), העם היהודי פיתח את התרבות, הפילוספיה והמדע של הציויליזציה המערבית, שבלעדיהם הם היו נתקעים בתקופת הרנסנס.
וכן העם היהודי לא היה משולהב בשואה שעברה עליו כשם שלא היה משולהב בחורבן שני בתי המקדש ופרעות ת"ח ות"ט (1648-1649) של הכנופיות של בוגדן חמלניצקי באוקריאנה או גירוש ספרד ב1492, אז למה שיהיה משולהב בגלל חיסול שיטתי של 6 מיליון מבניו, היחידים שהיו משולהבים היו אנשי השמאל כגון חלק מהגוורדיה של מפא"י שלא נקפו אצבע על בזמן מלחמת העולם השניה למען אחיהם היהודים מאירופה (עיין ערך פרשת קסטנר, והעיסקה לעצירת הטרנספורטים בבלקנים), וכן הקומוניסטים סוכני האינטרנצינל הקומוניסטי הבוגד מאיר וילנר ומשה סנה וחבריהם הבוגדים שאתה לפי תגובותיך נמנה עליהם.

ד.) אני כן שונא אותם על כך, אבל מה זה קשור אחד לשני?   אתה אומר "להם" על העם היהודי כאילו את לא שייך אליו בכלל, תגיד אתה בכלל בן לעם היהודי?   פלשתינה??? היאך אתה נופל שדוד לרגליי השקר ההסטורי העונה לשם זה? זה בסך הכל המצאה רומית להשפיל את העם היהודי, הרשה לי לשאול אותך, למה אתה לא קורא לירושלים בשם איליה קפיטולינה? או לחלופין, אל קודס? "אחוז הקטן ביותר של פרעות נגד יהודים בהיסטוריה העולמית"?
מה אתה שח? אני יכול לתת לך מספיק דוגמאות על מדינות שלא היה בהם ולו פוגרום אחד כנגד יהודים כגון: סין, יפן, ארה"ב, דרום אפריקה, אוסטרליה, קנדה, מונגוליה, קוריאה, ויאטנם ועד הרשימה ארוכה, הרוב המוחץ של הפורגמים קראו או בארצות ערב, או בישראל, או ברוסיה ואירופה, זהו, אז למה אתה שוב מוכר בולשיט בעטיפת צלופן?  ואתה מראה בורות מדהימה שוב בקשר לאיסלם, רק יהודים דתיים נחשבים בעיני האיסלם כ"אהיל אל כיתאב" (עם הספר) מי שלא עונה להגדרה זו בעם היהודי הוא "כופרה" מצווה להשמידו או לאסלמו בכח הזרוע שכן "דין מוחמד בסיף, וכן אתה מתעלם לגמרי מהתמורות שחלו בעולם האיסלמי מאז מלחמת העולם הראשונה, ובמיוחד מאז מלחמת העולם השניה, ולגבי עראפת, לא ייאמן, היאך אתה נופל שדוד לרגלי הפרופאגנדה הזולה והשקרית של הערבים, עראפת מעולם לא דרך בירושלים עד תחילת שנות התשעים בעקבות הסכמי אוסלו, והוא בכלל נולד באלכסנדריה שבמצרים ובאמצע ילדותו עברה משפחתו לעזה, זה האמת לאמיתה, תמהני עלייך שאתה מביא כאלה הנפצות וסילופים הסטוריים לפורום זה.

ה.) 1.) אני לא רואה בזה פשעי מלחמה, מי אתה שתגדיר מהם פשעי מלחמה, במיוחד אם המדינות שקבעו אותם עברו עליהם חדשות לבקרים מאז.
2.) כבודו שוכח את שיתוף הפעולה בין הנאצים לערבים בזמן מלחמת העולם השניה ולפניה, אני מזכיר לך את המופתי הירושלמי חאג' אמין אל חוסייני, שבעצם המציא את הקשוקוש ההסטורי הזה העונה לשם "עם פלסטיני", את המרד הערבי הגדול שבין 1936-1939, שהנצאים תמכו בו עודדו אותו אף מימן אותו, אני גם מזכיר לך שאחד המשתתפים הפעילים בזמן המרד הזה שבו נטבחו מאת יהודים, היה השייח המפורסם עז עדין אל קאסם, שעל שמו קרויה זרוע הרצח והטבח של תנועת החמאס, אני מזכיר לך את המרד של ראשיד עלי אל כילאני בעיראק של 1941, שוב מרד שהיה בחסות הנאצים ותיאום איתם, גם בעיראק של אז חלו פוגרומים ביהודים ונבזז להם המון רכוש והמוני יהודים גורשו מבתיהם ונושלו מרכושם, וחלק ממנהיגי הקהילה היהודית נתלה בעוון תמיכה בבריטים, אני מזכיר לך את שני דיויזיות הוואפן SS המוסלמיות במיוחד דיויזיית "חאנג'אר", שהייתה אחראית הבלעדית לטבח של עשרות אלפי יהודים בבלקנים, אני מזכיר לך את הר אוברסט פאוזי אל קואקג'י שהיה קולונל בוואפן SS ומאוחר יותר בזמן מלחמת העצמאות היה מפקד כוחות "צבא ההצלה" שתקפו אותנו מסוריה ולבנון, אני מזכיר לך את המוני הבכירים הנאצים שנמלטו מאוחר יותר לסוריה ולמצרים ועזרו לפתח שם את השירותים החשאיים, מחנות ריכוז ליהודים ולמתנגדי משטר אחרים, את הצבא, ואת מערכת התעמולה האנטי יהודית ואנטי ישראלית, עד היום ישנם נאצים בכירים החיים במדינות אלו תחת שם בדוי, והבכיר שבהם הוא אלואיס ברונר החי תחת כנפו של בשאר אל אסד בדמשק, הוא בן כ95, והוא היה בשעתו העוזר הראשי של אדולף אייכמן, "מיין קאמפף" והזיוף ההסטורי של "הפרוטוקולים של זקני ציון" הם בטופ של רבי המכר בכל רחבי העולם האיסלמי בכלל ובעולם הערבי בפרט, במיוחד במדינות שעשינו איתם לכאורה "שלום" ירדן ומצרים, אגב מצרים, היא המפיצה הגדולה ביותר של אנטישמיות בגרסתא הנמוכה ביותר דרך מערכת התקשורת שלה, כגן במאמרים בעיתונות, קריקטורות, סדרות טלוייזיה שמבוססות על אותם "הפרוטוקולים", שירי ארס ושנאה תהומית, וספרים שלא היו מביישים את ההוצאה לאור של המכון לחקר הגזע של אלפרד רוזנברג.
כך שהגיע הזמן שתוציא את ההבל הזה בדבר ערבים תמימים, אין ערבי תמים, הדבר הזה מת בסוף מלחמת העולם הראשונה, אחרי שמתה הח'ליפות האחרונה בדמות האימפריה העות'מאנית, מהיום אמור איסלמונאצים כי זה מה שהם, ולפיכך אין שום סיבה לתת לייצורים הנאלחים הללו עוד מדינה על העשרות שכבר יש להם.

ו.) המוסר של העם היהודי אינו זה המוכתב באוניברסיטאות של השמאל האירופאי המתחסד, שאתה חלק ממנו, אלה המוסר מושתת על דברי אלוקים חיים המצטייר לנגד עינינו בתורה שבכתב ובתורה שבעל פה, אם זה לא המוסר שלך, כלך לך לאוניברסיטת סורבון שבצרפת והיה שם פילוסוף מוסרני פוליטי, לפי דבריך אינך שייך לעם היהודי כיוון שהקודים המוסריים שלך אינם של העם היהודי כלל.
ולהבדיל מהשבטים שאתה מונה בסעיף זה, הם מעולם לא ערכו מסע כיבוש על עם אחר, אבל האיסלם כן עשה זאת במאה ה-7, כך שמי שכובש לא חוקי פה ובכל המרחב שמעיראק עד מרוקו זה הערבים ולא אנחנו, הלאה הסילוף ההסטורי.

ז.) בולשיט, בולשיט עוד פעם בולשיט, אש"ף הוקם ב1964, עוד לפני מלחמת ששת הימים, על איזה "בעקבות סיפוח שטחים לא לה" אתה מדבר?
מה גם שהיא הוקמה ע"י מדינות קע"מ ורוסיה הסובייטית לצורכי סחיטה אל מול ישראל וציוילזציה המערבית, אז נא הפסק לברבר.

ח.) רק עם חולה כמוך, לא מוכן להביס אויביו המרים בדמות המפלצת האיסלמית, הפיגועים הם תוצאה של לימוד מתנועת ה"חשישיון" במאות 11-13, אתה אינך יודע הסטוריה כלל ומנפיץ בילבולי ביצים ללא הרף.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #16 ב- : מרץ 01, 2007, 15:46:44 »
בס"ד
תגיד מה עובר עלייך?
רציני הפעם אתה לא רואה מה אתה כותב בכלל תסתכל על הדיון ותראה אם קיללתי תשמע רציני הפעם מה קורה לך?
הוא קילל אותי תראה מה הוא כתב לי שכתבתי לו בצורה הכי מתורבתת שאפשר:
"אדיוט"
"את הכדורים שלך היום קיבלת? זה מה שחשוב"
יגאל=גואל

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : מרץ 01, 2007, 15:48:52 »
בס"ד
תגיד מה עובר עלייך?
רציני הפעם אתה לא רואה מה אתה כותב בכלל תסתכל על הדיון ותראה אם קיללתי תשמע רציני הפעם מה קורה לך?
"אדיוט"

תחסמו אותו וחלאס יאללה כבר איזה סרט טורקי נהיה פה

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #18 ב- : מרץ 01, 2007, 15:50:32 »
בס"ד
תגיד מה עובר עלייך?
"אדיוט"

בס"ד
רגע דולפין הבנת את הטעות שהייתה לך פה?..
יגאל=גואל

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : מרץ 01, 2007, 15:51:07 »
בס"ד
תגיד מה עובר עלייך?
"אדיוט"

בס"ד

?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #20 ב- : מרץ 01, 2007, 15:51:21 »
בס"ד
תגיד מה עובר עלייך?
"אדיוט"

מה הקשר סרט טורקי  ???

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : מרץ 01, 2007, 15:52:09 »
בס"ד
תגיד מה עובר עלייך?
"אדיוט"

מה הקשר סרט טורקי  ???

נוו סרט טורקי שיש מריבות ובכי ועלילה כבדה אתה לא מכיר את הביטוי הזה "סרט טורקי"?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #22 ב- : מרץ 01, 2007, 15:52:17 »
בס"ד
תגיד מה עובר עלייך?
"אדיוט"

בס"ד

?
אתה אמרת שאני קיללתי אותו והרסתי את הדיון אחרי שקראת את ההודעה שלי הבנת שזה לא היה נכון בכלל הראתי לך מה הוא כתב ואיך אני כתבתי ואתה יכול לראות זאת גם באשכול.
יגאל=גואל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : מרץ 01, 2007, 15:53:48 »
בס"ד
תגיד מה עובר עלייך?
"אדיוט"

מה הקשר סרט טורקי  ???

נוו סרט טורקי שיש מריבות ובכי ועלילה כבדה אתה לא מכיר את הביטוי הזה "סרט טורקי"?
לא...טוב מושג חדש לידע שלי  :P

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #24 ב- : מרץ 01, 2007, 15:55:42 »
בס"ד
תגיד מה עובר עלייך?
"אדיוט"

בס"ד

?
אתה אמרת שאני קיללתי אותו והרסתי את הדיון אחרי שקראת את ההודעה שלי הבנת שזה לא היה נכון בכלל הראתי לך מה הוא כתב ואיך אני כתבתי ואתה יכול לראות זאת גם באשכול.

אבל'ה תקרא שוב אמרתי לקלקל לא לקלל